Llista de les millors puntuacions (6%) de tercer d'ESO

En total han participat 18847 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 133.5 Ángel Rodríguez Salvador Casa del Roure Barcelona
2 130.0 Aniol Cortada García Institut Cendrassos Figueres
2 130.0 Óscar Pérez Romero Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
4 125.0 Alberto Hernández García IPSI Barcelona
5 123.75 Paula Egea Canalis Institut Escola Industrial Sabadell
6 122.5 Marta Doz Cárceles Institut Escola Industrial Sabadell
6 122.5 Lucas Martínez Delgado Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
8 120.0 Genís Pujades Bosch Institut Jaume Vicens Vives Girona
9 118.75 Eva Miralles Díaz Institut Escola Industrial Sabadell
10 117.5 José Ángel Conde Mateos Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
11 116.75 Ton Soler i Garcia Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
12 116.25 Andreu Fitó Castellví La Salle Bonanova Barcelona
12 116.25 Chico Paulics Bresler Institut Icària Barcelona
12 116.25 Albert Casamitjana Formiga Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
12 116.25 Àlex Guareño García Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
12 116.25 Víctor Alarcón Guerri Llor Sant Boi de Llobregat
17 115.75 Àlex Rodriguez García Cervetó Granollers
18 115.0 Joan Vila Miñana Sadako Barcelona
19 114.75 Roger Salvador Carreté Llor Sant Boi de Llobregat
20 114.0 Jan Riopedre Coya Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
21 113.75 Martí Lucas Varela Institut Francisco de Goya Barcelona
22 113.0 Alex Canals Rodríguez-Torres La Salle Bonanova Barcelona
23 112.5 Víctor Sempau Garcia Vedruna Palamós
24 111.25 Aina Oliva Sarabia Institut La Mitjana Lleida
25 110.75 Jan Torrabadella Castells Institut Mig-Món Súria
25 110.75 Paula Juan Royo Aula Escuela Europea Barcelona
27 110.5 Victor González Bentué Lestonnac Barcelona
27 110.5 Albert Garriga Grau Institut Roquetes Roquetes
29 110.0 David Canle Briongos Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
30 109.75 Jordi Ventosa Altimira El Carme Sabadell
30 109.75 Ares Barceló Coca Institut Marius Torres Lleida
32 108.5 Joana Pech Alberich Institut Les Corts Barcelona
33 108.25 Marc Silvestre i Claros Sant Nicolau Sabadell
33 108.25 Pau Goberna Díaz Institut Valldemossa Barcelona
33 108.25 Adrià Gorina Castaño Sagrat Cor-Diputació Barcelona
36 108.0 Pol Tobella, Jacomet Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
36 108.0 Marçal Pons Wendenburg Institut de Llagostera Llagostera
38 107.5 Sofia de Pedro Muñoz Teresià Tortosa
38 107.5 Irene Bayarri Gonzalez Institut Escola Industrial Sabadell
38 107.5 Alex Arranz Villegas Institut Les Corts Barcelona
41 107.25 Marta Noguera Segura Institut Antoni Torroja Cervera
42 107.0 Guillem Pons Polo Institut Jaume Balmes Barcelona
42 107.0 Enric Cárdenas Martínez Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
42 107.0 Arnau Vilà Blasco Sadako Barcelona
45 106.75 Miquel Farré Benseny Institut Vall de Llémena Sant Gregori
46 106.25 Noa Belmonte Navarro Guinardó Barcelona
46 106.25 Eugeni Soler Forn Anoia Igualada
48 106.0 Eva Corgos Alonso Sagrat Cor-Diputació Barcelona
49 105.75 Olaf Llàcer Salgado Institut Ausiàs March Barcelona
50 105.0 Pau Burgos Amorós Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
50 105.0 Gabriel Reguant Vatsel Institut Matadepera Matadepera
52 104.75 Isaac Domínguez i Bosch Institut Moianès Moià
52 104.75 Guifré de los Ríos Blanch Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
54 104.25 Ruiz Solé Joan Bell-lloc del Pla Girona
55 104.0 Adrià López Vidal Institut Tarragona Tarragona
56 103.75 Rafael Jiménez Parra Institut S'Agulla Blanes
56 103.75 Ander Parra Bernadette La Salle Bonanova Barcelona
57 103.5 Jaume Salvadó Fernández Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
58 103.25 Martí Mallol Descarrega Escolàpies Figueres Figueres
58 103.25 Aitor Da Rocha Ávila Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
58 103.25 Thomas González Saito Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
61 102.75 Paula Esquerrà Giné Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
61 102.75 Lucas Bonmatí Roca Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
63 102.25 David Franch Noguera Institut Escola Industrial Sabadell
63 102.25 Sílvia Fàbregas Salazar Institut Joan Boscà Barcelona
65 102.0 Joan Parejo Lopez John Talabot Barcelona
65 102.0 Daniel Torres Sosa Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
67 101.75 Gerard Vilaró Creus Cor de Maria Sant Celoni
67 101.75 Sergi Urbieta Garcia Pare Manyanet Barcelona
69 101.25 Andrey Khazanov St. Peter's School Barcelona
69 101.25 Àlex Núñez Llumà Institut La Garrotxa Olot
69 101.25 Tomeu Noa Sañudo Uhlig Institut Vilatzara Vilassar de Mar
69 101.25 Gerard Salat Guitart Maristes Igualada Igualada
69 101.25 Vidal Perea Cívico Institut La Garrotxa Olot
69 101.25 Marc Jordi Casanoves Guinardó Barcelona
69 101.25 Laia Capellà Solé Santa Anna-Eixample Barcelona
76 101.0 Pau Insa Fajardo Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
76 101.0 Roger Esteva Claver Claret Barcelona
76 101.0 Clara Massegú Pueyo Institut Carles Rahola i Llorens Girona
76 101.0 Pau Oliver Bagué Sadako Barcelona
80 100.75 Pau Ametller Lopez Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
80 100.75 Marc Sans Falip Escola Pia de Sabadell Sabadell
82 100.5 Elena Balici Institut Joan Mercader Igualada
83 100.25 Pau Arroyo Serrano Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
84 100.0 Paulo Jiménez López Institut Montserrat Colomer Sant Esteve Sesrovires
84 100.0 Lluc Estruch Andreu Institut de Guissona Guissona
84 100.0 Iván Serrano López Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
84 100.0 Dante Rodríguez Milán Escola Pia de Terrassa Terrassa
84 100.0 Joan Aguado Medina Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
84 100.0 Josep Maria Fàbregas Soler Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
90 99.75 Guillem Camino Pérez Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
90 99.75 Roger Ayala Vílchez Oms i de Prat Manresa
92 99.5 Louis Gourseaud Dezalay Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
92 99.5 Aitor Castañeda Márquez Institut Torre de Malla Parets del Vallès
92 99.5 Abel Herreras Santiago Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
95 99.25 Jan Sagristà Castañé Institut Fort Pius Barcelona
95 99.25 Eudald Garcia Raurell Institut Pla Marcell Cardedeu
95 99.25 Jordi Juanchic Oliva Institut Montilivi Girona
98 98.75 Óscar Perales de la Cruz Sagrada Família-Horta Barcelona
98 98.75 Pau Piñol Ribas Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
98 98.75 Víctor González López Palcam Barcelona
98 98.75 Eloi Bienert Garcia Institut Ausiàs March Barcelona
102 98.5 Oriol Torrent Barbosa Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
102 98.5 Alejandro Martínez Maestro Institut Montserrat Barcelona
102 98.5 Álvaro Antón García Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
102 98.5 Élia Rodríguez Villanueva Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
106 98.25 Laura Linares Piqueras La Salle Bonanova Barcelona
106 98.25 Daniel Iancu Institut Can Roca Terrassa
108 98.0 Marcos López Bausan Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
109 97.75 Daniel Huang Arrels-Esperança Badalona
110 97.5 Paula Sanahuja Rosich Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
111 97.25 Ariza Carmona Iker Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
111 97.25 Alexander Hernan González Visedo Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
111 97.25 César García Medina Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
114 97.0 Carla Caro Villanova Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
114 97.0 Ivan González Sánchez Anna Ravell Barcelona
114 97.0 Marta López Rojas Anoia Igualada
114 97.0 Purificación Corcuera Víctor Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
118 96.75 Gabriel Badia Estany Institut Josep Brugulat Banyoles
118 96.75 Nadia Khier Institut Jaume I Salou
118 96.75 Rouhan He Sant Domènec Savio Badalona
118 96.75 Carles Lleida Serra Guinardó Barcelona
122 96.5 Jaime Martínez Coca Institut La Ribera Montcada i Reixac
122 96.5 Mario Cid Cadenas Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
124 96.25 Xavier Profitós Sánchez Escola Pia de Balaguer Balaguer
124 96.25 Sergio Bocanegra Galván Institut Jaume Balmes Barcelona
124 96.25 Marc Pertíñez Anfruns Institut L'Alt Berguedà Bagà
124 96.25 Francesc Sambró Olivella Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
124 96.25 Albert Mateos Aguilera Institut Montserrat Roig Terrassa
129 96.0 Jan Tarrats Castillo Aula Escuela Europea Barcelona
130 95.75 Joel Argudo Panes Institut Les Vinyes Cubelles
130 95.75 Joan Jordana Tristany Diocesana Navàs
130 95.75 Gerard Gispert Carreras Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
130 95.75 Borja Villar Sanchez Institut Joan Coromines Pineda de Mar
134 95.5 Albert Oliver Ribé Freta Calella
134 95.5 Sergi Dalmau Oliva Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
136 95.25 Iyán Rodriguez Martínez Vedruna Palamós
137 95.0 Montserrat Amella Matias La Salle Bonanova Barcelona
137 95.0 Astrid Aragonés Vinagre Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
137 95.0 Pol Masdeu Serra Aula Escuela Europea Barcelona
140 94.75 Clàudia Ramírez Cuello Proa Barcelona
140 94.75 Pau García Comas Llor Sant Boi de Llobregat
140 94.75 Josep Farrés Palomeras Institut El Pedró L'Escala
140 94.75 Arnau Roig Jové Claret Valls
144 94.5 Rodrigo Salinas Perez Institut Pla Marcell Cardedeu
144 94.5 Pau Manjón González Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
144 94.5 Arnau Pelaó Asensio FEDAC-Horta Barcelona
147 94.0 Martí Puig Sampera Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
147 94.0 Sara Alonso del Hoyo Institut Pla Marcell Cardedeu
147 94.0 Albert Castillo Sáiz Aula Escuela Europea Barcelona
147 94.0 Gala del Moral González La Salle Horta Barcelona
147 94.0 Àngela Ciutat Camps Institut Marius Torres Lleida
152 93.75 Cristina Bossacoma Frigola Institut Montgrí Torroella de Montgrí
152 93.75 Aina Vidal Gaeta Institut Narcís Monturiol Barcelona
152 93.75 Alejandro de Alvarado Campero Shalom Barcelona
152 93.75 Marc Giralt Cascante Institut L'Alt Berguedà Bagà
152 93.75 Valeria Darnell Pascual Casa del Roure Barcelona
152 93.75 Bernat Boix Gual Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
152 93.75 Leila Kerroum Balaguer Institut Fort Pius Barcelona
159 93.5 Guillem Carrasco Bernat Institut Vila de Gràcia Barcelona
159 93.5 Pau Blancafort Guardiola Institut Montserrat Barcelona
159 93.5 Júlia Alía Castillejos Institut Les Corts Barcelona
159 93.5 Clara Cantín Fernández Claret Barcelona
163 93.25 Pol Cardenal Granell El Carme Sabadell
163 93.25 Santiago Soulere Alemany Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
163 93.25 Oscar Arranz Villegas Institut Les Corts Barcelona
166 92.75 Elba Martinez Figueras Sant Pau Apòstol Tarragona
166 92.75 Marc Marsol Borrut Institut Aubenç Oliana
166 92.75 Martí Esquinas Martínez Sagrada Família Tortosa
166 92.75 Guillermo González Carnicero Casa del Roure Barcelona
170 92.5 Navum Nikitsin Santa Maria Blanes
170 92.5 Adrià Montfort Codina Thau Sant Cugat del Vallès
170 92.5 Didac Casademont Flores Institut Jaume Balmes Barcelona
170 92.5 Xavier Correa Hernández Institut Bernat Metge Barcelona
170 92.5 Pere Brota Tricaz Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
170 92.5 Daniel Cejas Vázquez Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
176 92.25 Guillermo Resina Martínez Institut Bellulla Canovelles
177 92.0 Joan Puig Pérez Institut Lluís de Peguera Manresa
177 92.0 Miquel Llobera Pol Vedruna Malgrat de Mar
177 92.0 Damià Noguera Figueras Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
177 92.0 Pau Zaragoza Gallardo Camí II Barcelona
177 92.0 Pau Blanco Sanjurjo Sant Josep Sant Boi de Llobregat
177 92.0 Ferran Serra Vancells Petit Estel - La Nova Terrassa
177 92.0 Pablo Daoyuan Qiu Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
184 91.75 Manuel Piñera Velasco Aula Escuela Europea Barcelona
184 91.75 Núria Trull Duran Sant Ignasi Barcelona
186 91.25 Eva Garcia Mayor Sagrada Família Tortosa
186 91.25 Álex Cañigueral Castro La Farga Sant Cugat del Vallès
186 91.25 Scarlett Sidera Rourich Institut Poeta Maragall Barcelona
186 91.25 Tomàs Lloret Martínez Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
186 91.25 David Dalmàs Segura Institut Jaume Vicens Vives Girona
186 91.25 Nil Bori Monleón Institut Moisès Broggi Barcelona
186 91.25 Anna Ecke García Institut Polinyà Polinyà
186 91.25 Biel Sevillano Santamaria Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
186 91.25 Jan Sabaté Riera Escorial Vic
195 91.0 Joel Grados Cava Institut Joan Mercader Igualada
195 91.0 Jonathan Rodríguez Barja Institut Can Mas Ripollet
195 91.0 Mireia Safont Colet Joviat Manresa
195 91.0 Miriam Selena Cuza Cuza Sagrada Família-Horta Barcelona
195 91.0 Blanca Sánchez Egea La Salle Bonanova Barcelona
195 91.0 Lorenzo Sans Dominguez Casa del Roure Barcelona
201 90.75 Andrea Foffani Pifarré Aula Escuela Europea Barcelona
201 90.75 Alejandro Samaniego Alvarez Institut Matadepera Matadepera
201 90.75 Helena Tejero López Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
201 90.75 Joan Ot Vidal Camps Institut Secretari Coloma Barcelona
201 90.75 Víctor Molina Díez Sant Miquel Barcelona
201 90.75 Laura Solà Garcia Mare de Déu de la Salut Sabadell
207 90.5 Sofia Carbó Piruta Institut Icària Barcelona
207 90.5 Bernat Bargalló Pons Institut Lluís de Peguera Manresa
207 90.5 Mireia Roca Loureiro Sec. d'Institut Bisaura Sant Quirze de Besora
207 90.5 Eduardo Martirena Mateo Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
211 90.25 Sergi Olaria Guardiola Thau Sant Cugat del Vallès
211 90.25 Rovira Chacón Joan Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
211 90.25 Eulàlia Espona Barniol Institut Jaume Callís Vic
211 90.25 Paula Gisbert Aubanell Teresià Tortosa
215 90.0 Tomas Brillas Buxeda Sant Ignasi Barcelona
215 90.0 Marc Ramírez Hidalgo Institut Montserrat Roig Terrassa
215 90.0 Josep Manuel Llorens Peñalver Institut S'Agulla Blanes
215 90.0 Albert Mateu Carrasco Àgora Sant Cugat del Vallès
215 90.0 Cristòfol Girbau Contero Institut Duc de Montblanc Rubí
215 90.0 Victor López Achile Institut Icària Barcelona
221 89.75 Júlia Bellavista Martínez Sant Antoni de Pàdua Mataró
221 89.75 Marc Moreno Mármol Institut L'Alzina Barcelona
221 89.75 Ignacio Ramo Irurre Viaró Sant Cugat del Vallès
221 89.75 Hector Guerrero Torres Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
221 89.75 Ares Solà Mauri Institut Montilivi Girona
221 89.75 Ana Paula Zamora Ayala Institut Cal Gravat Manresa
227 89.5 Pau Milà Pasano Institut Tarragona Tarragona
227 89.5 Arnau Genover Bassagañas Institut Ramon Muntaner Figueres
227 89.5 Mar Subirana Rubio Anoia Igualada
227 89.5 Max Puente Piró Proa Barcelona
227 89.5 Martí Vallès Closa Institut Ernest Lluch Barcelona
232 89.25 Pablo Antón Serres Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
232 89.25 Marcel Trinchan Segura Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
232 89.25 Ana Martí Dueso Aula Escuela Europea Barcelona
232 89.25 Lukas Herzig Coll Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
232 89.25 Martina Capallera Sais Institut Alexandre Deulofeu Figueres
232 89.25 Eduard Cano Vila Sagrat Cor-Diputació Barcelona
232 89.25 Eric Balagué Caubín Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
239 89.0 Gerard Ullastre Carmona Institut de Vilafant Vilafant
239 89.0 Marta Alonso Arrebola Institut Valldemossa Barcelona
239 89.0 Ignacio Navarro Serrano Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
242 88.75 Mengmeng Huang Sagrat Cor de Jesús Vic
242 88.75 Alba Navarro López Institut Vall d'Arús Vallirana
242 88.75 Biel Eduard Ávila Morales Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
242 88.75 David Joaquín Verjano Institut Palau Ausit Ripollet
242 88.75 Patricia Martinez Utrillas Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
242 88.75 Daniel Parada Rolán Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
242 88.75 Junming Zhu Sant Miquel Barcelona
242 88.75 Eduard Altés Xifré Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
242 88.75 Àlex Serrano Terré Pare Manyanet Barcelona
242 88.75 Genís Padullés Brau Institut de Guissona Guissona
252 88.5 Alejandro González Álvarez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
252 88.5 Martí Nieto Padrosa Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
252 88.5 Héctor Sancha Nogales IPSI Barcelona
252 88.5 Elizabeth Birch Hardwick Institut Vila de Gràcia Barcelona
252 88.5 Artjoms Antonovs Institut Bernat Metge Barcelona
252 88.5 Ismael Burillo Benítez Institut Joan Oliver Sabadell
252 88.5 Jaume Batllori Cornudella Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
259 88.25 Carla Guaus Peña Sant Ignasi Barcelona
259 88.25 Maria Domènech Maya Institut Serrallarga Blanes
259 88.25 Gabriel García Budia Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
259 88.25 Laia Plana Beso Institut Marius Torres Lleida
259 88.25 Pau Ródenas Callado Sagrada Família Gavà
259 88.25 Cristian Prado Méndez Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
259 88.25 Rafael Noguera Pedrosa Institut de Sales Viladecans
259 88.25 Carla Villoria Sánchez John Talabot Barcelona
259 88.25 Daniela Samitier Díaz Mare Nostrum Tarragona
259 88.25 Llorenç Salvà Esteve Sant Ignasi Barcelona
259 88.25 Nil Sànchez Escribano Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
270 88.0 Marc Colomer Xaus Institut Joan Mercader Igualada
270 88.0 Àlex Folch Susi Institut Priorat Falset
270 88.0 Pau Masmartí Blanco Institut El Pedró L'Escala
270 88.0 Joan Masallé Richart Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
270 88.0 Ariadna Forcada Brusca Aula Escuela Europea Barcelona
275 87.75 Natalia Palomo Barba Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
275 87.75 Albert Crespi Carballo Badalonès Badalona
275 87.75 Ignasi Lloveras Madrid Gem Mataró
275 87.75 Aleix Gatius Adroher Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
279 87.5 Diego Alejandro Quiceno Tohapanta Institut Jaume Balmes Barcelona
279 87.5 Bruno Cobos Parra Sagrada Família Sabadell
279 87.5 Ferran de Miguel Morell Institut Front Marítim Barcelona
279 87.5 Júlia Pujol Ripoll Sant Josep Reus
279 87.5 Sergi Martínez Pamias Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
279 87.5 Asal Mehrabi Sil Barcelona
279 87.5 Guillermo Muñoz Conesa Sagrada Família-Horta Barcelona
279 87.5 Gerard Gómez Romero Maristes Champagnat Badalona
279 87.5 Ziang Dai Escola Pia Sant Antoni Barcelona
279 87.5 Antoni Rodríguez Garcia Badalonès Badalona
279 87.5 Anna Kaplinska Institut Can Planas Barberà del Vallès
279 87.5 Yorgos Diannis López Sagrat Cor El Vendrell
291 87.25 Saulé Cayuela Zilinskaitee Institut de Terrassa Terrassa
291 87.25 Luis Gabriel Fernández Silva Pureza de María Sant Cugat del Vallès
291 87.25 Adrià Armengol Farré Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
291 87.25 Daniel Rodríguez Ruiz Sagrada Família Gavà
291 87.25 Jia Nuo Lin Santa Maria Blanes
291 87.25 Joan Pascual Canadell Vedruna Sagrat Cor Tarragona
291 87.25 Elisabet Pujol Pruna Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
291 87.25 Carles Iglésies Plantada Institut Jaume Vicens Vives Girona
299 87.0 Xu Yao Chen Institut Bosc de la Coma Olot
299 87.0 Aleix Reche Garcia Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
299 87.0 Elena González Olivé Escolàpies El Masnou El Masnou
299 87.0 Ariadna Granados Torras Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
299 87.0 Jaume Garcia Molina Sant Gervasi Mollet del Vallès
299 87.0 Erica Gutiérrez Huguet Institut Pere Vives i Vich Igualada
299 87.0 Mario Marco Rodríguez Arrels Barcelona
299 87.0 Marçal Fernández Thomas FEDAC-Horta Barcelona
307 86.75 Isaac Rubio Checa Institut Serra de Miramar Valls
307 86.75 Aleix Estrada Torres Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
307 86.75 Arnau Morón Rodríguez Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles
307 86.75 Cristian Trujillo Rodríguez Institut Montilivi Girona
307 86.75 Pau Minguet Martí El Cim Vilanova i la Geltrú
307 86.75 Mireia González Alfós Escola Pia de Terrassa Terrassa
307 86.75 Abserrahim Benaali Bakkar Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
307 86.75 Genís Alvarado Nogués Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
307 86.75 Maria Sanmartin Puig Aula Escuela Europea Barcelona
316 86.5 Alex Casals Arnau Sant Ignasi Barcelona
316 86.5 Luca Castel Mosciaro Aula Escuela Europea Barcelona
316 86.5 Martí Guiu Areny Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
316 86.5 Eduard Carbonell Santasusanna El Cim Vilanova i la Geltrú
316 86.5 Albert Panal Majó Minguella Badalona
321 86.25 David Martínez Barrue La Salle Horta Barcelona
321 86.25 Xenli Pruna Divina Providència Mataró
321 86.25 Pau Salvà Rabionet Institut Castell d'Estela Amer
321 86.25 Nicolau Morillas López Freta Mataró
321 86.25 Cristian Angelo Milton Mánica Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
321 86.25 Ariadna Batlles Prokusheva La Salle Bonanova Barcelona
321 86.25 Clara Molina Carulla Sant Ignasi Barcelona
321 86.25 Natàlia Hernández Medina Monalco Igualada
321 86.25 Paulo Leonardo Uricochea Castelo Mare de Déu de la Salut Sabadell
321 86.25 Júlia Esteve Mansanet Jesús, Maria i Josep Barcelona
321 86.25 Carlos Cervera Ponte El Clot Barcelona
321 86.25 Abel Bartolomé Ramírez Institut de Viladecavalls Viladecavalls
321 86.25 Martí Cotonat Institut La Sedeta Barcelona
321 86.25 Albert Serveto Adsuar Vedruna Balaguer Balaguer
321 86.25 Naraib Safdar Sec. d'Institut Josep Comas i Solà Barcelona
336 86.0 Iván Hernández Gómez Ramar 2 Sabadell
336 86.0 Guillermo Lupo Ferrer Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
336 86.0 Marc Calveras Guasch Meritxell Mataró
336 86.0 Laia Sabaté Viladrich Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
336 86.0 Àlex Carrión González La Mercè Martorell
336 86.0 David Gómez Farré Institut Francisco de Goya Barcelona
336 86.0 Pol Serrat Lloveras Freta Calella
336 86.0 Lorenzo de Navas Gómez Casa del Roure Barcelona
336 86.0 Ramón Fernández Rodríguez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
336 86.0 Júlia Borrel Kuchinow Institut d'Alella Alella
336 86.0 Julia Gómez Rufat Vedruna Balaguer Balaguer
336 86.0 Hugo Querol Gomez Minguella Badalona
336 86.0 Mateu Villaret Abio Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
336 86.0 Jordi Martí Tristán Jesús, Maria i Josep Barcelona
336 86.0 Marta Torrens Sampedro Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
336 86.0 Xavier Peramiquel Castellà Institut Mig-Món Súria
336 86.0 Peicai Wu Chen Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
336 86.0 Josep Molina Salvà Institut Vila-seca Vila-seca
336 86.0 Àlex Aranda López Institut Les Corts Barcelona
336 86.0 Sunna Anderson Institut La Garrotxa Olot
336 86.0 Ferran Lorente Vallmitjana Institut Escola Industrial Sabadell
357 85.75 David Obrero Sánchez Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
357 85.75 Campmajó Bonet Enric Bell-lloc del Pla Girona
357 85.75 Èric Pons Garrancho Monalco Igualada
357 85.75 Beatriz Adrio Otero Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
361 85.5 Isaac Torné Velarde Jesús Maria Barcelona
361 85.5 Bernat Marin Costa Gem Mataró
361 85.5 Mariona Ferrer Ruíz Vedruna-Gràcia Barcelona
361 85.5 Íker Conde Ramírez Institut Estela Ibèrica Santa Perpètua de Mogoda
361 85.5 Daniel Delgado Drotz Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
361 85.5 Gardella Trifunovic Igor Bell-lloc del Pla Girona
367 85.25 Laia Juvé Privat Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
367 85.25 Miquel Rodoreda Trench Institut Miquel Bosch i Jover Artés
367 85.25 Albert Palavecino Padilla Mare Nostrum Tarragona
367 85.25 Sergi Parramon Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
367 85.25 Rut Martinez Madrid Institut El Calamot Gavà
367 85.25 Pau Mas Baz Sant Gervasi Mollet del Vallès
367 85.25 Gracia Celeste Flores Lopez Institut Santa Eugènia Girona
367 85.25 Laia Villagrasa Umbert Tabor Santa Perpètua de Mogoda
367 85.25 Carme Hervàs Tomàs Sant Gervasi Mollet del Vallès
376 85.0 Clara Puig Folch Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
376 85.0 Lluc Esclasans Cardona Institut Jaume Balmes Barcelona
376 85.0 Lucía Juan Borrego Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
376 85.0 Allison Jorleny Rodríguez Montoya Institut Castellbisbal Castellbisbal
376 85.0 Eric Rubio Poch Maristes Champagnat Badalona
376 85.0 Durban Rodrigues David Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
376 85.0 Berta Castellà Altayó Institut Alexandre Satorras Mataró
376 85.0 Arnau Quirós Recuerda Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
376 85.0 Onur Aynali Condomines Institut Les Corts Barcelona
376 85.0 Francesc Saurina del Hoyo Institut de Palamós Palamós
376 85.0 Clàudia Hueto Caño Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
376 85.0 Lucía Lorente Estevez Llor Sant Boi de Llobregat
376 85.0 Enric Guardado Machuca Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
376 85.0 Abril Luengo Ramirez Institut d'Aran Vielha e Mijaran
376 85.0 Pau Mayench Caro Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
376 85.0 Jia Wang Xu Institut El Palau Sant Andreu de la Barca
376 85.0 Adrian Berdum Rodríguez Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
393 84.75 Gabriel Rodríguez Gener Sant Pau Barcelona
393 84.75 Zoe Serena Llorens Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
393 84.75 Pau Fontanet Coco Institut Secretari Coloma Barcelona
393 84.75 Gerard Pujol Rigol Sant Ignasi Barcelona
393 84.75 Adam el Messaoudi Oms i de Prat Manresa
393 84.75 Marc Camps Garreta Hamelín-Internacional Laie Montgat
393 84.75 Abril del Rio Alba Institut Marius Torres Lleida
393 84.75 Mireia Calderó Guiral Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
393 84.75 Javier Gómez Infante Institut Rafael Casanova Sant Boi de Llobregat
393 84.75 Víctor Daniel Avila Rodrigo La Salle Bonanova Barcelona
393 84.75 Arhoa Salcedo Expósito Institut El Cairat Esparreguera
404 84.5 Joan Ortiz Badia María Inmaculada Tremp
404 84.5 Elena González Rodríguez Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
404 84.5 Ramón Prats Consola Àgora Sant Cugat del Vallès
404 84.5 Marta Díez Cuesta Maria Ward Badalona
404 84.5 Jan Alemany Feliu La Salle Bonanova Barcelona
404 84.5 Roger Comerma Mosull Sagrats Cors Centelles.
404 84.5 Gerad Palomino Garcia Arrels Barcelona
404 84.5 Noélia López Institut Vall d'Arús Vallirana
404 84.5 Anna Vincken Bascompte Immaculada Concepció Lloret de Mar
404 84.5 Zhecheng Gu Institut Jaume Balmes Barcelona
404 84.5 Maria Catà Ventosa Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
404 84.5 Paula Benítez Sesmilo Thau Barcelona
416 84.25 Mark Reitsma Pérez Institut Canigó Almacelles
416 84.25 Nil Bosch Pascual Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
416 84.25 Beatriz Pérez Badia Aula Escuela Europea Barcelona
416 84.25 Miquel Sadurní Martínez Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
416 84.25 Guillem Romera Marca Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
416 84.25 Jan Sadurní Sellarès Montagut Vilafranca del Penedès
416 84.25 Adrià Ibañez Soika Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
416 84.25 Albert Ruiz Carreras Sant Domènec Savio Badalona
416 84.25 Gerard Pinyol Lozano Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
416 84.25 Cecília Orriols Renieblas Aula Escuela Europea Barcelona
416 84.25 Pol Jiménez Isach Sadako Barcelona
427 84.0 Marta Rodríguez Alguacil Institut Joan Boscà Barcelona
427 84.0 Gerard Diaz Casañas Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
427 84.0 Pau Losantos Mercader Sadako Barcelona
427 84.0 Pau Bonet Veiga Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
427 84.0 Nora Espasa Jiménez Aula Escuela Europea Barcelona
427 84.0 Antoine Froger Jamaa Meritxell Mataró
427 84.0 Tai Villanueva Sáiz Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
427 84.0 Jiafu Chen Sagrat Cor de Jesús Vic
427 84.0 Xavier Pacheco Bach Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
427 84.0 Pau Medina Sirera Montserrat Cerdanyola del Vallès
427 84.0 Pol Ortín Forés Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
427 84.0 Bernat Cots Sesmilo Thau Barcelona
427 84.0 Oriol Pico Oliveras Institut de Llagostera Llagostera
427 84.0 Martí Trullols Òdena Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
441 83.75 Enrique Sala-Vivé Pascual Sant Ignasi Barcelona
441 83.75 Ivan Barranco Serrano Cor de Maria Blanes
441 83.75 Gerard Puig Arxer Institut Jaume Vicens Vives Girona
441 83.75 Noa García Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
441 83.75 Nuria Corominas Pérez Sagrada Família Gavà
441 83.75 Yago Martínez Rodríguez Sagrada Família Barcelona
441 83.75 Oriol Janué Graell Institut Joan Boscà Barcelona
441 83.75 Adriana Salas Yeguez Sant Ignasi Barcelona
441 83.75 Ingrid Corés Medina Institut Mediterrània El Vendrell
441 83.75 Pep Espuñes Perez Institut La Mitjana Lleida
441 83.75 Xu Yuxuan Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
441 83.75 Núria Feliu Ridorsa Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
441 83.75 Aimar Subirats Albarracín Institut Sòl de Riu Alcanar
441 83.75 Marc Casas Riera FEDAC-Manresa Manresa
441 83.75 Alex Muñoz Divina Providència Mataró
441 83.75 Rebeca Lafuente Bernad Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
441 83.75 Natalia Sierra Maymús Mare Nostrum Tarragona
441 83.75 Marc Lopez Vicente Montagut Vilafranca del Penedès
441 83.75 Hugo Sainz Cancela La Salle Bonanova Barcelona
441 83.75 Sandra Barjau Boada La Salle Bonanova Barcelona
441 83.75 Àneu Muns Baró Institut La Valira La Seu d'Urgell
441 83.75 Gisela Asensio Guerrero Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
441 83.75 Maria Sabater Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
464 83.5 Paula Cervelló Casas Sant Josep Sant Boi de Llobregat
464 83.5 David Margalef Pardos Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
464 83.5 Claudia Mantovani Rodríguez Sant Pau Barcelona
464 83.5 Claudi Gómez Altés Cor de Maria Sant Celoni
464 83.5 Laia Romano Puig Institut Les Corts Barcelona
464 83.5 Dania Gras Ferrer Institut Joan Coromines Pineda de Mar
464 83.5 Mariam Harb Marcó Montessori-Palau Girona
464 83.5 Lucas Zamora Bodega Institut Jaume Balmes Barcelona
472 83.25 Adria Garcia Corbera Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
472 83.25 David Bonnin i Obach Sant Pau Apòstol Tarragona
472 83.25 Andrea Lapeña Acosta La Salle Mollerussa
472 83.25 Joel Masdeu González Institut Lluís Domènech i Montaner Barcelona
472 83.25 Shakro Gogishvili Diocesana Navàs
472 83.25 Alejandro Trigueros Alonso Thau Sant Cugat del Vallès
472 83.25 Tomàs Permanyer Rocha Cor de Maria Sant Celoni
472 83.25 Adrià Gual Serra Institut Ribera del Sió Agramunt
472 83.25 Mariona Pons Nicolàs Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
472 83.25 Victoria Llorach Ferrando Sant Ignasi Barcelona
472 83.25 Laia Gutiérrez Flores Institut Mig-Món Súria
472 83.25 Laura Valencia Germán Ginebró Llinars del Vallès
484 83.0 Pol Tonietti Mundet Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
484 83.0 Marc Carrasco Pujol Institut Mig-Món Súria
484 83.0 Emma Bartralot Rodríguez Institut Ernest Lluch Barcelona
484 83.0 Bruno Ferrero Gouw La Salle Bonanova Barcelona
484 83.0 Jan Cabutí Ferrer El Cim Vilanova i la Geltrú
484 83.0 Gerard Rodríguez Garcia Institut Ernest Lluch Barcelona
484 83.0 Toni Cayuela López Vedruna Palamós
484 83.0 Pol Suils Mora Acesco Parets del Vallès
484 83.0 Ferran Mir Garcia Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
484 83.0 Marc Nafría Rovira Col·legi Montclar-Mestral Jorba
484 83.0 Kacper Czyzniewski Institut Francisco de Goya Barcelona
495 82.75 Alma Sierra Delgado John Talabot Barcelona
495 82.75 Raül Vidiella Pallarés Institut Escola Daniel Mangrané Tortosa
495 82.75 Santiago Altés Salom Sagrat Cor-Diputació Barcelona
495 82.75 Otger Satre Pujol Institut Mig-Món Súria
495 82.75 Clàudia Curquejo Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
495 82.75 Alex Bes Àlvarez Palcam Barcelona
495 82.75 Clara Abad Orsola John Talabot Barcelona
495 82.75 Judit Vila Jiménez Institut S'Agulla Blanes
495 82.75 Biel Andreu Ferro Institut Valldemossa Barcelona
495 82.75 Ying Zung Institut Ermessenda de Girona Girona
495 82.75 Aleix Artigas Moré Institut L'Alt Berguedà Bagà
506 82.5 Víctor Rodríguez Dargallo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
506 82.5 Paula Surroca López Institut Montgrí Torroella de Montgrí
506 82.5 Daniel Castillejo Vargas Santa Dorotea Barcelona
506 82.5 Pablo Borque Montañés Sil Barcelona
506 82.5 Josep Escudero Conesa Maria Ward Badalona
506 82.5 Albert Llimós Garriga Institut de Puig-reig Puig-reig
506 82.5 Jon Martínez Sosa Mare de Déu de la Salut Sabadell
506 82.5 Daniel Herrera Cano Institut Thalassa Montgat
506 82.5 Júlia Parals Palomeras Sant Gabriel Torroella de Montgrí
506 82.5 Samuel Heras de Paz María Inmaculada Tremp
506 82.5 Miguel Caireta Camps Casa del Roure Barcelona
506 82.5 Gil Rovira Dorca Escorial Vic
506 82.5 César Reyero Alarcón Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
506 82.5 Paula Marsà Miró Institut Cristòfol Despuig Tortosa
506 82.5 Sònia Garcia Saiz Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
506 82.5 Diego Alexander Rojas Coronado Institut Joan Oliver Sabadell
506 82.5 Guillermo Ramos Ramiro Daina Isard Olesa de Montserrat
506 82.5 Josep Badía Coma Institut Jaume Balmes Barcelona
506 82.5 Cèlia Allmang Méndez Institut S'Agulla Blanes
506 82.5 Lluïsa Fuguet Yandell Institut Fort Pius Barcelona
506 82.5 Daniel Yakovets Institut Secretari Coloma Barcelona
506 82.5 Sergio Puertollano Martín Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
528 82.25 Gabriel Giménez Pla Lestonnac Barcelona
528 82.25 Hermini Carreras Caballé Institut Roquetes Roquetes
528 82.25 Myroslav Tatchyn Institut Guindàvols Lleida
528 82.25 Sergi Vázquez Méndez Institut Vila de Gràcia Barcelona
528 82.25 Hugo Pernia Mendez Sant Ignasi Barcelona
528 82.25 Núria Paniagua Alarcon Freta Mataró
528 82.25 Enric Jaume Masferrer Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
528 82.25 Clara Felipe Palahí Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
528 82.25 Oriol Ramos Puig La Farga Sant Cugat del Vallès
528 82.25 Oriol Roca Núñez Sant Jordi Vilassar de Dalt
528 82.25 Jairo Calvente Segura Institut Tarragona Tarragona
528 82.25 Víctor Montoya Soles Shalom Barcelona
528 82.25 Nèlida Anguas Escobar Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
541 82.0 Claudia Pérez Bravo Mare Nostrum Tarragona
541 82.0 David Sebastià Sampayo Arrels Barcelona
541 82.0 Rubén Cortes Escalé Institut Can Mas Ripollet
541 82.0 Clara Fernández Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
541 82.0 Eloi Sabater Navarro Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
541 82.0 Joel Tapia Salvador Cingle Terrassa
541 82.0 Pol Gálvez Casasús La Salle Bonanova Barcelona
541 82.0 Ignasi Rivera Bergós Sant Ignasi Barcelona
541 82.0 Andrei Moya Soloviev Viaró Sant Cugat del Vallès
541 82.0 Max Puig Tolosa Institut Antoni Torroja Cervera
541 82.0 Sergi García Cabrera Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
541 82.0 Alèxia Fàbregas Niño IPSI Barcelona
541 82.0 Ariadna Cendra Miret Llor Sant Boi de Llobregat
541 82.0 Pau Mercader Solano Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
541 82.0 Elena Grané García Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
556 81.75 Jana Lleó Montserrat Barcelona
556 81.75 Anna Yangyi Vila Morales Vedruna Sagrat Cor Tarragona
556 81.75 Ariadna Robbrecht Godino Daina Isard Olesa de Montserrat
556 81.75 Manel Ayala Jené Sant Gregori Barcelona
556 81.75 Alba Aragonés Dalmau Institut Fontanelles Les Borges del Camp
556 81.75 Pol Gonzalo Carreras Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
556 81.75 Maria Trilla Darbra Institut d'Argentona Argentona
563 81.5 Joana Suñé Olivé Proa Barcelona
563 81.5 Sara Sagués Aredo Institut Jaume Balmes Barcelona
563 81.5 Adrià Rejón Faúndez Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
563 81.5 Nico Ramia Palacios Institut El Cairat Esparreguera
563 81.5 Mia Ruth Guaitoli, Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
563 81.5 Zixin Zhang Institut Antoni Cumella Granollers
563 81.5 Paula Plaza Rubio Institut El Castell Esparreguera
563 81.5 Òscar Ruiz Montoro Jesús Salvador Sabadell
563 81.5 Yuma Ishigooka de la Calle Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
563 81.5 Nicolau Martín Teo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
563 81.5 Eloi Aranda Zampa Institut Vila de Gràcia Barcelona
563 81.5 Aina Garriga Martínez Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
563 81.5 Biel Rueda Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
576 81.25 Ian Tellez Andreu Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
576 81.25 Noé de la Barrera Boada Piaget Barcelona
576 81.25 Julieta Guevara Gonzalez Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
576 81.25 Pablo Gesa Tàrrega La Salle Bonanova Barcelona
576 81.25 Mar Climente Bernad Institut Jaume Balmes Barcelona
576 81.25 Carla Fernández Garcia Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
576 81.25 Xavi Vila Monge Llor Sant Boi de Llobregat
576 81.25 Iván Fernández Moral Institut L'Alt Berguedà Bagà
576 81.25 Roger Romagosa Munné Institut Escola Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
576 81.25 Nil Duch Amorós Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
576 81.25 Aleix Martín Moral Institut Montsoriu Arbúcies
576 81.25 Carme Sala Pardellans Institut Matadepera Matadepera
576 81.25 Bruno Pont Coronas Casa del Roure Barcelona
576 81.25 Carla Segura Vila Institut La Segarra Cervera
576 81.25 Maurici Ferran Sampol Sadako Barcelona
576 81.25 Unai Arena Roca Sant Joan Baptista Barcelona
576 81.25 Roger López Rivera Àgora Sant Cugat del Vallès
576 81.25 Marc Muñoz Estruga Institut Montserrat Roig Terrassa
576 81.25 Farah Talbi Moujahid Institut La Plana Vic
576 81.25 Alex Müller Bort Institut Narcís Monturiol Barcelona
576 81.25 Sergi Martí Martín Sant Josep Reus
576 81.25 Aaron Danilo Robayo Morga Institut Les Termes Sabadell
576 81.25 Alexia Valverde Sánchez FEDAC - Sant Narcís Girona
576 81.25 Enric Figa Fusellas Institut Mediterrània El Masnou
576 81.25 Maria Blanco Català Montcau-La Mola Matadepera
576 81.25 Ignasi Sanz Crespo Sant Ignasi Barcelona
576 81.25 Bernat Codony Riba Institut Matadepera Matadepera
576 81.25 Alejandro Liñán Sánchez Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
576 81.25 Nerea Perdigón Camacho Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
576 81.25 Terrón Gómez Álvaro Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
576 81.25 Sol Villalba Martin Immaculada Concepció Lloret de Mar
576 81.25 Sergio Lucas Ramírez Sant Josep Sant Boi de Llobregat
576 81.25 Paula San Millán Montserrat Barcelona
576 81.25 Laura Izquierdo Madrazo Aula Escuela Europea Barcelona
576 81.25 Pau Puigdemont Rodríguez Institut Serrallarga Blanes
576 81.25 Meritxell Martínez de Morentin Álvarez Santa Teresa de Lisieux Barcelona
576 81.25 Arnau Martínez Miralles Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
576 81.25 Iván López Canales Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
614 81.0 Albert Panisello Figueras Maristes Igualada Igualada
614 81.0 Carlota Vilanova Bruns Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
614 81.0 Nicolás Fernando Ortiz Ojeda Oms i de Prat Manresa
614 81.0 Joel Lazaro Gómez Guixot Sabadell
614 81.0 Daniel Bermejo Palencia Sant Domènec Savio Badalona
614 81.0 Júlia Aguilar García Institut L'Alzina Barcelona
614 81.0 Gemma Esteve Valls Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
614 81.0 Adrià Reñé Sapera Institut Alexandre de Riquer Calaf
614 81.0 Nil Sardà Díaz Institut Baix Camp Reus
614 81.0 Lluc Carulla Baeza Sadako Barcelona
614 81.0 Ignacio de Oza Careaga Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
614 81.0 Arnau Fernández Gil Verge del Roser Vallirana
614 81.0 Elena Vergé Gras Sil Barcelona
614 81.0 Nicolás Martínez Tomás Maristes Champagnat Badalona
614 81.0 José Mayral Grandvallet Meritxell Mataró
629 80.75 Aina Elias Bagudà Sant Gabriel Torroella de Montgrí
629 80.75 Jordi Otal Salvans Oms i de Prat Manresa
629 80.75 Àlex Santigosa Farrés Institut Montserrat Roig Terrassa
629 80.75 Paula Bonmatí Muñoz Lestonnac Barcelona
629 80.75 Joan Ribalta Clusellas Aula Escuela Europea Barcelona
629 80.75 Àlex Roger García Institut Antoni Cumella Granollers
629 80.75 Mathias Nicolás Pérez Larrosa Institut de Sales Viladecans
629 80.75 Noel Badia Hito Institut Pere Vives i Vich Igualada
629 80.75 Dylan Fernando Nunes Contreras Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
629 80.75 Pol Comí Porcar Institut Montsacopa Olot
629 80.75 Jaime Teixeira Izuzquiza Sant Ignasi Barcelona
629 80.75 Óscar Izquierdo Nieto Institut Estela Ibèrica Santa Perpètua de Mogoda
629 80.75 Pau Forniés Mariné Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
629 80.75 Javier Puente Murillo Institut Front Marítim Barcelona
643 80.5 Pol Sanmartí Vigo Aula Escuela Europea Barcelona
643 80.5 Pol Monsech Simón Escuela Suiza Barcelona
643 80.5 Eva Díaz Rodríguez Daina Isard Olesa de Montserrat
643 80.5 Leonor Hugas Peñalver Garbí Pere Vergés Badalona
643 80.5 Alexandru Adria Sandu Institut Narcís Monturiol Figueres
643 80.5 Ramon Goula Bondia Sant Ignasi Barcelona
643 80.5 José-Nicolás Vives García del Real Aula Escuela Europea Barcelona
643 80.5 Denís Ricardo Arsente Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
643 80.5 Raúl Ortega Rodríguez Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
643 80.5 Francisco Campos Cordón Proa Barcelona
643 80.5 Xavier Gel Linillos El Turó Mataró
643 80.5 Eulàlia Estiarte Ruiz Institut Jaume Balmes Barcelona
655 80.25 Josep Borràs Borràs Sec. d'Institut de Vallbona d'Anoia Vallbona d'Anoia
655 80.25 Judit Sansó López Institut Salvador Vilaseca Reus
655 80.25 Àlex Corregidor Ellison Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
655 80.25 Judith Fenández Ortega Institut de Viladecavalls Viladecavalls
655 80.25 Carlota Bloch Varela Aula Escuela Europea Barcelona
655 80.25 Hugo Soto Carballo Institut Duc de Montblanc Rubí
655 80.25 Arnau Busquets Domingo El Carme Sabadell
655 80.25 Isaac Cárdenas Arabat Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
663 80.0 Roger Feliu Vert Regina Carmeli Rubí
663 80.0 Guillem Gil Guaita Maristes Champagnat Badalona
663 80.0 Izan Escudero Franco Institut Vallès Sabadell
663 80.0 Nerea Requena Divina Providència Mataró
663 80.0 Guillem Viana Díaz Maristes Champagnat Badalona
663 80.0 Mario Martín Martos Valldaura Barcelona
663 80.0 Aida Borrego Covaleda Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
663 80.0 Martí Mestre Faus Voramar Barcelona
663 80.0 Marc Fanega Vendrell Institut Badia i Margarit Igualada
663 80.0 Edu Torres Gonzalez Sant Ignasi Barcelona
663 80.0 Pau Rius Husillos Institut Joan Boscà Barcelona
663 80.0 Claudi Alberola i Grau Institut Poeta Maragall Barcelona
663 80.0 Marina-Fei Rodríguez Lacueva Institut Priorat Falset
663 80.0 Sílvia Rovira Bilbeny Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
663 80.0 Nora Galobardes Rossell Institut Cirviànum de Torelló Torelló
663 80.0 Arnau Martínez Camacho Institut L'Alt Berguedà Bagà
663 80.0 Enric Chust Gimeno Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
663 80.0 Gemma Jofre Garcia-Ramos Institut Montilivi Girona
663 80.0 Natalia Padilla Castaño Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
663 80.0 Iker Arteaga Gómezquintero Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
663 80.0 Lino Davila de Lamer Sant Ignasi Barcelona
663 80.0 Martina Peiró Peiró Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
663 80.0 Pau Madrid González Montserrat Cerdanyola del Vallès
663 80.0 Joan Salvador Nomem Institut El Cairat Esparreguera
663 80.0 Lluis Soldevila Guitart Diocesana Navàs
663 80.0 Oriol Bonacho Álvarez Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
663 80.0 Carlos Valls Arenas Aula Escuela Europea Barcelona
663 80.0 Joana Forner Cuatrecasas Institut Ernest Lluch Barcelona
663 80.0 Natacha Czech Institut Ramon de la Torre Torredembarra
663 80.0 Ton Garcia Puigdellívol La Farga Sant Cugat del Vallès
663 80.0 Judit Costa López Maristes Champagnat Badalona
663 80.0 Marcel Porti Vilaseca Institut Lacetània Manresa
695 79.75 Adrià Sánchez Bardavío Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
695 79.75 Yeray Reina García Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
695 79.75 Jordi Alemany Gómez El Puig Esparreguera
695 79.75 Ivan Sánchez Crivillé Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
695 79.75 Marta Palacios Tajahuerce Institut Voltrera Abrera
695 79.75 Ares Cerdeira Bejarano Institut d'Aran Vielha e Mijaran
695 79.75 Laura Martí Ensenyat Institut de Guissona Guissona
695 79.75 Xavier Gonzalez Torres Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
695 79.75 Ares Lozano Viles Institut El Sui Cardedeu
695 79.75 Neil Martorell Locascio Thau Barcelona
695 79.75 Guillem Marimón las Heras Montseny-Poblenou Barcelona
695 79.75 Adrian Jiménez Franco Sant Josep Reus
695 79.75 Alex Andreo Rueda Institut Mediterrània El Masnou
695 79.75 Laia González Pérez Claret Barcelona
695 79.75 Paula Saura Moral Salesians Sabadell Sabadell
695 79.75 Clàudia Delgado Linley Santa Maria Blanes
695 79.75 Llum Pinzolas Valero Joviat Manresa
695 79.75 Narcís Matas Mas Prats de la Carrera Palafrugell
695 79.75 Daniel Redondo Nofre Pureza de María Sant Cugat del Vallès
695 79.75 David Martí Felip Salesians Sabadell Sabadell
715 79.5 Unai Vizcaino Ruiz Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
715 79.5 Violetta Lerner Sant Jordi Fornells de la Selva
715 79.5 Hugo Reis Hernández Institut Ausiàs March Barcelona
715 79.5 Airald Umbert Navarro Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
715 79.5 Bru Casadevall Ribalta Institut Bosc de la Coma Olot
715 79.5 Bernat Pardo Elizalde John Talabot Barcelona
715 79.5 Laura Chavarria Pardillo Institut de Llagostera Llagostera
715 79.5 Arnau Torras Sierra Oms i de Prat Manresa
715 79.5 Alex Rodríguez Quesada Maristes Champagnat Badalona
715 79.5 Daniel Torres Suñé Sant Pau Barcelona
715 79.5 Merino Garcia Miguel Bell-lloc del Pla Girona
715 79.5 Martí Oms Graells Ramar 2 Sabadell
715 79.5 Carla Tardío Plantalech La Salle Girona
715 79.5 David Cadenas Lizaga Proa Barcelona
729 79.25 Teo Monteys Zuera Institut Verdaguer Barcelona
729 79.25 Aleix Llamas Borràs Institut Vall d'Arús Vallirana
729 79.25 Biel Martínez Cáceres Santa Maria Blanes
729 79.25 Clàudia Ros López Institut Josep Brugulat Banyoles
729 79.25 Félix Font Duch Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
729 79.25 Sergio Martínez Oostervich Institut La Serreta Rubí
729 79.25 Marc Biosca Marron Aula Escuela Europea Barcelona
729 79.25 David López Espino Sant Gervasi Mollet del Vallès
729 79.25 Cristina Ariño Saumell Institut Baix Camp Reus
729 79.25 Genís Viaplana Flo Institut de Viladecavalls Viladecavalls
729 79.25 Joan Ramon Giménez Caparrós Escola Pia de Terrassa Terrassa
740 79.0 Bernat Brustenga Garriga Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
740 79.0 Maria del Mar Casals Llinàs Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
740 79.0 Anna Prim Giró Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
740 79.0 Víctor E. Díaz Prats Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
740 79.0 Jaume Llorente Teixidor Institut Alexandre Deulofeu Figueres
740 79.0 Ernest Lorenzo Carmona Escola Pia de Terrassa Terrassa
740 79.0 Biel Mèlich Artés Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
740 79.0 Bernat Pons Miró Institut Escola La Tordera Santa Maria de Palautordera
740 79.0 Ariadna Vilardaga Gómez La Salle Girona
740 79.0 David Gil Martinez Institut Jaume Huguet Valls
750 78.75 Josep Oca Plana La Salle Horta Barcelona
750 78.75 Miriam Doris Munteanu FEDAC-Lleida Lleida
750 78.75 Marc Salvador Carreté Llor Sant Boi de Llobregat
750 78.75 Clàudia Pedernera Ramírez Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
750 78.75 Xavier Carbonell Andreu Ginebró Llinars del Vallès
750 78.75 Anna Salvà Pibernat Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
750 78.75 Èrica Romagosa Oliva Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
750 78.75 Naia Canillas Sánchez Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
750 78.75 Isaac Guerra Montserrat Institut Badalona VII Badalona
750 78.75 Andreu Solà Dagas Institut La Garrotxa Olot
750 78.75 Rubén Jurado González Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
750 78.75 Aina Chaparro Arimon Institut Vilatzara Vilassar de Mar
750 78.75 Gisela Ferrés Ferris Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
750 78.75 Pau Torra Guarch Sagrada Família Sabadell
750 78.75 Pau Peirats Delgado Institut Emperador Carles Barcelona
750 78.75 Arnau Rovira Sala Montagut Vilafranca del Penedès
750 78.75 Camila Cacace Fontalva Institut S'Agulla Blanes
750 78.75 Carles Cervera Moreno Maristes Igualada Igualada
750 78.75 Capdevila Masó Jordi Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
750 78.75 Hong Liang Ling Santa Maria Blanes
750 78.75 Èric Estivill Ponts Institut de Guissona Guissona
750 78.75 Pol Riera Puigagut Ginebró Llinars del Vallès
750 78.75 Ariadna Martín Cantos Pineda L'Hospitalet de Llobregat
750 78.75 Alberto Vegas Sanz Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
750 78.75 Ferran Tortolero Miguel Santa Dorotea Barcelona
750 78.75 Daniel González Reyes Maria Ward Badalona
750 78.75 Clara Jaurès Bancells Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
750 78.75 Joan Palou Fortea Empordà-San José Roses
778 78.5 Pablo Rodríguez Vergara Institut Les Corts Barcelona
778 78.5 Rocío Yang Institut Poeta Maragall Barcelona
778 78.5 Ramón Palet Benítez Institut Montmeló Montmeló
778 78.5 Mariona Rovira Vázquez Sagrat Cor El Vendrell
778 78.5 Jose Antonio Armijo Arellano Institut Joan Coromines Pineda de Mar
778 78.5 Jan Torrent Soler Brianxa Tordera
778 78.5 Marcel Ullastres Gómez Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
778 78.5 Daniel Barragan Martin Sec. d'Institut Domus d'Olivet Canovelles
778 78.5 Torroella Trilla Pau Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
778 78.5 Jara Lardiés Latorre Institut Icària Barcelona
778 78.5 Júlia Valls Thomen Joviat Manresa
778 78.5 Joel Rodríguez Expósito Institut Joan Oró Martorell
778 78.5 Leonel Nabaza Ruibal Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
778 78.5 Caterina Llauradó Pladellorens Santa Anna-Eixample Barcelona
778 78.5 Íria Sallent Fernández Àgora Sant Cugat del Vallès
778 78.5 Judith Quintana Serrano Institut Jaume Balmes Barcelona
778 78.5 Junhao Zhang Arrels-Esperança Badalona
778 78.5 Mireia Sempere Mateu Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
778 78.5 Lluís Vilanova Risco Casa Nostra Banyoles
778 78.5 Pol Torrente Amat Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
778 78.5 Guillem Bigordà Freixas Escolàpies Olesa de Montserrat Olesa de Montserrat
778 78.5 Marc García Bautista Col·legi Montclar-Mestral Jorba
800 78.25 Gal·La Farnós Solà Institut Joan Mercader Igualada
800 78.25 Enric Morcillo Gil Institut Escola Industrial Sabadell
800 78.25 Dylan Sierra Codina Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
800 78.25 Jordi Morillas Martín Institut Premià de Mar Premià de Mar
800 78.25 Carles Salvadó Carbonell Claret Valls
800 78.25 Pau Puigdomènech Galvez Montcau-La Mola Matadepera
800 78.25 Martí Forés Iglesias Hamelín-Internacional Laie Montgat
800 78.25 Gerard Àlvarez Lladó Cor de Maria Valls
800 78.25 Júlia Pastor Salvador Institut Banús Cerdanyola del Vallès
800 78.25 Víctor Bafalluy Palau Casa del Roure Barcelona
800 78.25 Laia Eguiguren Santana Institut Isaac Albéniz Badalona
800 78.25 Xavier López Mañes Escola Pia Sant Antoni Barcelona
800 78.25 Pol Farell Torres Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
800 78.25 Pol Feliu Parals Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
800 78.25 Isaac Domínguez Ruíz Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
815 78.0 Jose Gonzalez Quiñones Institut Montserrat Roig Terrassa
815 78.0 Joel Punzano Romera Institut Serrallarga Blanes
815 78.0 Ingrid Benet Aranda Sil Barcelona
815 78.0 Jana Solé García Institut de Guissona Guissona
815 78.0 Salomon van Schaik Institut Castell de Quer Prats de Lluçanès
815 78.0 Jan Boixet Casas Gem Mataró
815 78.0 Francesco Tedesco Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
815 78.0 Silvia Rossell Sainza Anna Ravell Barcelona
815 78.0 Ariadna Serra Soria Hamelín-Internacional Laie Montgat
815 78.0 Joel Le Moigne Fuentes Institut Fontanelles Les Borges del Camp
815 78.0 Laura Motserrat Sorokina Sant Jordi Fornells de la Selva
815 78.0 Arnau Llop Roig Institut Salvador Vilaseca Reus
815 78.0 Gerard Valls Lupión Minguella Badalona
828 77.75 Iona Gutiérrez Calvo Institut Vallès Sabadell
828 77.75 Èric Alcoberro Cirera Anoia Igualada
828 77.75 Oriol Foradada Massanas Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
828 77.75 Laura Navarro Cisneros Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
828 77.75 Adolf Felip García Soares Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
828 77.75 Iris Ruiz Caballol Pineda L'Hospitalet de Llobregat
828 77.75 Pau Gómez van der Ploeg Institut La Sedeta Barcelona
828 77.75 Júlia Muñoz Torrico Montcau-La Mola Matadepera
828 77.75 Laia Barrera Puig Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
828 77.75 Xu Jianing Institut Ramon Muntaner Figueres
828 77.75 Marta Solé Capel Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
828 77.75 David Romero Lopez Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
840 77.5 Sílvia Roig Hernández El Clot Barcelona
840 77.5 Alfonso González de la Hoz Sant Gervasi Mollet del Vallès
840 77.5 Jordi Grau Cid Sant Ignasi Barcelona
840 77.5 Carlos García Escaño Sagrat Cor-Diputació Barcelona
840 77.5 Daniel Huertas Díaz Vedruna Palamós
840 77.5 Georgina Gómez Ortiz Prats de la Carrera Palafrugell
840 77.5 Arnau Coll Marfany Sec. d'Institut de l'Alt Foix Sant Martí Sarroca
840 77.5 Àlex Barreiro Rojo Hamelín-Internacional Laie Montgat
840 77.5 Laura Povill Clarós Arrels Barcelona
840 77.5 Quim Buera Masip Sagrada Família Sabadell
840 77.5 Aina Solà Ferré Maristes Montserrat Lleida
840 77.5 Laura Figuerola Lorenzana Institut La Segarra Cervera
840 77.5 Elena Romeu Muset Anoia Igualada
840 77.5 Àlex Carrillo Arrebola Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
840 77.5 Mario Antonio Rojas Hurtado Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
840 77.5 Valentina Sainz Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
840 77.5 Gabriel Schmidt Pérez El Clot Barcelona
840 77.5 Aya el Kanfoud Institut Ramon de la Torre Torredembarra
840 77.5 Claudia Xiaocon Baile Guinot Institut Montserrat Roig Terrassa
840 77.5 Laia Rubió Mateu Claret Valls
840 77.5 Aitana Martinez Donaire Institut Pla Marcell Cardedeu
840 77.5 Xavier Gil Morató Institut Palau Ausit Ripollet
840 77.5 Àlex Corman del Pozo Sagrada Família-Horta Barcelona
840 77.5 Artem Fladung Roca Barcelona
840 77.5 Zhaoxin Yang Llor Sant Boi de Llobregat
840 77.5 Hector Velasco Vilarrasa Institut La Garrotxa Olot
840 77.5 Lucia Sánchez Guillén Institut J.V. Foix Rubí
867 77.25 Claudia García Anquela Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
867 77.25 Marta Andrada Cabrera Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
867 77.25 Rubén Valverde Prieto Joan Pelegrí Barcelona
867 77.25 Jordi Criado Camarasa FEDAC-Horta Barcelona
867 77.25 Júlia Baster Montero Institut Montilivi Girona
867 77.25 Ivette Salvatella Escudero Vedruna Palamós
867 77.25 Ariadna Civit Velayos Institut Tarragona Tarragona
867 77.25 Nabila Ahmadouch Institut Montgrí Torroella de Montgrí
867 77.25 Roc Reverter Gibert Thau Sant Cugat del Vallès
867 77.25 Aleix Mallol Descarrega Escolàpies Figueres Figueres
867 77.25 Marc Morales Cárdenas Institut Ventura Gassol Badalona
867 77.25 Manuel Padilla Amaya Providencia del Corazón de Jesús Barcelona
867 77.25 Cinta Isern Vizoso Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
867 77.25 Àlex Val Balquier Proa Barcelona
867 77.25 Carla Arribas Iglesias IPSI Barcelona
867 77.25 Sara Triay Beltrán Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
867 77.25 Mariona Llenas Cabello Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
867 77.25 Alba Serrano Pérez El Carme Lleida
867 77.25 Gloria Molina Martin Institut Mediterrània El Masnou
886 77.0 Darío Valencia Valero Escorial Vic
886 77.0 Natan Dominguez Velaz Sant Gabriel Viladecans
886 77.0 Guillem Ripoll Salvador Institut Joan Fuster Barcelona
886 77.0 Jordi Vilaseca Casafont Institut Francesc Ribalta Solsona
886 77.0 Marc Lara Batet Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
886 77.0 Toni Sánchez Moreno Institut Puig Cargol Calonge
886 77.0 Noa Ramírez Gorostiza Institut Sa Palomera Blanes
886 77.0 Carla Martí de Miguel Aula Escuela Europea Barcelona
886 77.0 Xian Pereira Casanovas Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
886 77.0 Cinta Altava Comí Sagrada Família Tortosa
886 77.0 Aejandro de las Eras Pato Acesco Parets del Vallès
886 77.0 Yolanda Murillo Gòdia Institut d'Alcarràs Alcarràs
886 77.0 Binto Dukuray Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
886 77.0 Guillem Hernández Pinto Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
886 77.0 Marc Casado Torras Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
886 77.0 Alba Maqueda Martínez Sant Domènec Savio Badalona
886 77.0 Laia Eslava Sanjuan Montserrat Cerdanyola del Vallès
886 77.0 Júlia Saiz Diez Cor de Maria Blanes
904 76.75 Jaume Castells Mas Hamelín-Internacional Laie Montgat
904 76.75 Laia Batlle Cardó Vedruna Sagrat Cor Tarragona
904 76.75 Jesús Parejo-Merino Fernández Viaró Sant Cugat del Vallès
904 76.75 Jorge Alastuey Aperte Lleó XIII Barcelona
904 76.75 Laura Muñoz Checa Montserrat Cerdanyola del Vallès
904 76.75 Anna Domínguez Calderón Santa Anna Lleida
904 76.75 Juan Carlos Gualde Olivares Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
904 76.75 Oriol Muñoz Zapater Institut Castellbisbal Castellbisbal
904 76.75 Enrique Andújar Sánchez John Talabot Barcelona
904 76.75 Mireia Gutiérrez Rabassa Institut Quatre Cantons Barcelona
904 76.75 Iasmina Moisa Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
904 76.75 Alejandro Giacomelli Pérez Aula Escuela Europea Barcelona
916 76.5 David Capel Martos Montcau-La Mola Matadepera
916 76.5 Mariona Brusi Ferrés Institut Montilivi Girona
916 76.5 Manuel Esteban Valor Lassalle Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
916 76.5 Lucas Ariel Lugo Vera Institut Jonqueres Sabadell
916 76.5 David Giné Fatsini Institut Joaquin Bau Tortosa
916 76.5 Alexandra Teixidó Castellana Institut Marius Torres Lleida
916 76.5 Marian Gómez Cuenca Institut de L'Arboç L'Arboç
916 76.5 Rut Gutiérrez Gàllego Institut Secretari Coloma Barcelona
916 76.5 Núria Sales García Institut Moisès Broggi Barcelona
916 76.5 Cristina García Almeda La Vall BELLATERRA
916 76.5 Jia Sauri Verdaquer Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
916 76.5 Laura Qian Encinas Carrasco Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
916 76.5 Savely Surnachev Institut Jaume Balmes Barcelona
916 76.5 Gemma Ruiz Rivas Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
916 76.5 Carla Baltà Pedregosa Anoia Igualada
931 76.25 Andreu Górriz Vergés Jesús, Maria i Josep Barcelona
931 76.25 Rita Mesa Farran Institut Josep Pla Barcelona
931 76.25 Mar Sanfèlix Brescanè Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
931 76.25 Iker Mingoya Ordóñez Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
931 76.25 Pau Linares Fernández Claret Valls
931 76.25 Lucia Moya Prieto Institut J.V. Foix Rubí
931 76.25 Xavier Benéitez Vila Sant Josep Sant Boi de Llobregat
931 76.25 Pau Yañez Borràs Maristes Igualada Igualada
931 76.25 Andreu Folqué García Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
931 76.25 Sandra Navarro Justicia Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
931 76.25 Carla González Garcia Institut Giola Llinars del Vallès
931 76.25 Anna Casals Perpinyà Institut Jaume Balmes Barcelona
931 76.25 Laura del Río Villena Joan Pelegrí Barcelona
931 76.25 Eric Infante García Escola Pia Sant Antoni Barcelona
931 76.25 David Mora Turmo Montserrat Cerdanyola del Vallès
931 76.25 Víctor Martín Ballesta Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
931 76.25 Mario Fernández Casado Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
931 76.25 Niels van Gastel Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
931 76.25 Rubén Gómez Rosales Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
931 76.25 Íngrid Palou Rognoni Aula Escuela Europea Barcelona
931 76.25 Josep Rodriguez Ruiz Institut Ramon de la Torre Torredembarra
931 76.25 Pau Mora Escutia Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
931 76.25 Pau Duran Salva Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
931 76.25 Jiaxiang Chen Maristes Champagnat Badalona
931 76.25 Martín Véscovo Institut Jaume Balmes Barcelona
931 76.25 Asha de Torres Ezcurra Aula Escuela Europea Barcelona
931 76.25 Pau Villén Vidal Institut Cendrassos Figueres
931 76.25 Diego Taibo Montserrat Barcelona
931 76.25 Darío Bueno Giménez Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
931 76.25 Julio Expósito Sepúlveda FEDAC-Ripollet Ripollet
931 76.25 Estefan Llanes Tebloev Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
931 76.25 Junyu Chen Institut Ermessenda de Girona Girona
931 76.25 Irene Saderra Triadó Institut Castell d'Estela Amer
931 76.25 Ángel Nieto Novokhatski Sant Jordi Fornells de la Selva
931 76.25 Marta Altimir Mataix Institut Jaume Vicens Vives Girona
931 76.25 Rubén Laorden Poveda Aula Escuela Europea Barcelona
931 76.25 Mireia Martínez Samitier Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
931 76.25 Jackson José Urrutia Margil Institut J.V. Foix Rubí
931 76.25 Albert Riera Ardanuy Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
931 76.25 Mark Benazet Castells Escuela Suiza Barcelona
931 76.25 Noèlia Vargas Rodriguez Institut Montgrí Torroella de Montgrí
931 76.25 Tania Saneiro Maes Sec. d'Institut Germans Vila-Riera Camprodon
931 76.25 Raquel Cantero Guerrero Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
931 76.25 Marc Lajara Martín Badalonès Badalona
931 76.25 Sergi Vea Redondo Sant Nicolau Sabadell
931 76.25 Max Cavaller Vaqué Institut Icària Barcelona
977 76.0 David Nieto Solis Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
977 76.0 Ariadna Rubio Alvarez Institut Escola Municipal de Treball Granollers
977 76.0 Cèlia Serradesanferm Córdoba Cervetó Granollers
977 76.0 Carlos Nahuel Méndez - Institut Verdaguer Barcelona
977 76.0 Iván Barroso Martín Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
977 76.0 Jennà Quanzhu Alós Heredia Institut de Terrassa Terrassa
977 76.0 Martí Garangou Sau Institut Castell d'Estela Amer
977 76.0 Jan Senar Serra Institut Pau Vila Sabadell
977 76.0 Tomás Miró Puigantell Institut de Viladecavalls Viladecavalls
977 76.0 Pau Pongiluppi Hernandez Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
977 76.0 Oriol Pifarré Flores Institut Mig-Món Súria
977 76.0 Ariadna Andres Domingo Institut La Mitjana Lleida
977 76.0 Coral Becerra Gómez Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
977 76.0 Núria Vives Xalabarder Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
977 76.0 Lanz Reyes Ausan Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
977 76.0 Maria de Mur Solé Castells María Inmaculada Tremp
977 76.0 Laia Herrero Iglesias Institut Moianès Moià
977 76.0 Laura Ingenhaag Gibert Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
995 75.75 Pol Castillo Pons Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
995 75.75 Georgina Domenjó Fernández Institut La Valira La Seu d'Urgell
995 75.75 Amal Basharat Montserrat Cerdanyola del Vallès
995 75.75 Paula Ruiz Àlvarez Institut Cristòfol Despuig Tortosa
995 75.75 Carlota Pujades Hidalgo Jesús, Maria i Josep Barcelona
995 75.75 Eduard Morillo Peralbo La Salle Girona
995 75.75 Valentina Sabaté Moreno Institut Antoni Torroja Cervera
995 75.75 Yuxin Jiang Li Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
995 75.75 Oriol Vilanova Soler Institut de Vilafant Vilafant
995 75.75 Isaac Revuelta Tobia El Clot Barcelona
995 75.75 Bruno Cusí Añoveros Sant Ignasi Barcelona
995 75.75 Alex Quesada Gutiérrez Institut Palau Ausit Ripollet
995 75.75 Aroob Husain Mazhar Escola Pia Sant Antoni Barcelona
995 75.75 Iñaki Cabezas Landa Claret Barcelona
995 75.75 Joel Ábalos Vico Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
995 75.75 Masako Gutiérrez Kitajima Sagrado Corazón Barcelona
995 75.75 Alexiy Lysenko Institut Can Mas Ripollet
995 75.75 Judith Bailen Lozano Institut Can Planas Barberà del Vallès
995 75.75 Paula Hidalgo Navarro Gem Mataró
995 75.75 Álvaro Biosca Lázaro La Salle Bonanova Barcelona
995 75.75 Jara González Requena Daina Isard Olesa de Montserrat
995 75.75 Ramon Giménez Inglés Institut Baix Penedès El Vendrell
1017 75.5 Pau Urbano Gómez Institut Torredembarra Torredembarra
1017 75.5 Ricardo José Castro Varela La Farga Sant Cugat del Vallès
1017 75.5 Alba García Sánchez Institut de Viladecavalls Viladecavalls
1017 75.5 Iris Vázquez Torrijos Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1017 75.5 Xavier Deprez Prior Sant Ignasi Barcelona
1017 75.5 Leire Ozaita Novoa Claret Barcelona
1017 75.5 Miguel Gómez Jiménez Institut Arraona Sabadell
1017 75.5 Junxian Chen Yang Sant Jordi Fornells de la Selva
1017 75.5 Sira Mullerat Calçada Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
1017 75.5 Arturo Pérez Megias Institut Francisco de Goya Barcelona
1017 75.5 Alejandro Espejo Carreño Mare Nostrum Tarragona
1017 75.5 Miquel Plana Piñol Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
1017 75.5 Jan Prats Carner Anoia Igualada
1017 75.5 Tomás Condomines Roig Sant Ignasi Barcelona
1017 75.5 Guillem Monreal Maín Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
1017 75.5 Gemma Carbonell Sala Freta Mataró
1017 75.5 Irigaray Pola Adrià Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1017 75.5 Óscar García Orozco Institut XXV Olimpíada Barcelona
1017 75.5 Diego López Blasco Institut Vila-seca Vila-seca
1017 75.5 Rafael Raul Ramirez Nethersole Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1017 75.5 Figueras Sadurní Alba Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1038 75.25 Yaopeng Chen Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
1038 75.25 Aina Capdevila González Casa del Roure Barcelona
1038 75.25 Paula Sánchez Gómez Institut Montsoriu Arbúcies
1038 75.25 Martí Sintes Solé Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1038 75.25 Feixas Berges Clàudia Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1038 75.25 Oriol Menéndez Rius Institut S'Agulla Blanes
1038 75.25 Sara Roig Amor Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
1038 75.25 Nerea Sabariego Ocaña Cor de Maria-Sabastida Barcelona
1038 75.25 Raquel Molina Wielopolski Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1038 75.25 Laia López Jordà Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
1038 75.25 Carlota Voltá Manen Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1038 75.25 Rafa Ibáñez Rodríguez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1038 75.25 Naila Von Barnekow Hortal Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
1038 75.25 Violeta Granés Vallès Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1038 75.25 Pau Bosch Pujol Montagut Vilafranca del Penedès
1038 75.25 Dori Granados Vicente Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1054 75.0 Albert Canals Sabaté Àgora Sant Cugat del Vallès
1054 75.0 Arnau Ventosa González Institut Marius Torres Lleida
1054 75.0 Erich Voigt Soley Institut Blanca d'Anjou El Perelló
1054 75.0 Guillem Llobet Casajuana Virolai Barcelona
1054 75.0 Roger Sánchez de la Mora Garbí Pere Vergés Badalona
1054 75.0 Aina Masip Cases Institut d'Aran Vielha e Mijaran
1054 75.0 Tuies Vidal Güell Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1054 75.0 Leonardo Yves Camps Prost Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
1054 75.0 Xavier Pablo Alcañiz Carrillo Sagrada Família-Horta Barcelona
1054 75.0 Diego Tirados Guirado Lestonnac Mollet del Vallès
1054 75.0 Severiano Miralles Vázquez Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
1054 75.0 Mariona Balaguer Godino Cor de Maria Blanes
1054 75.0 Teresa Cappuyns Jordán La Vall BELLATERRA
1054 75.0 Humin Huang Institut Les Termes Sabadell
1054 75.0 Lluís Bas Gavaldà El Clot Barcelona
1054 75.0 Carla Flo Carrero Institut Joan Mercader Igualada
1054 75.0 Inés Arroyo Cárceles Institut Pla Marcell Cardedeu
1054 75.0 Marc Puig Creixell Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
1054 75.0 Gina Moliné Vallès Institut Vall d'Hebron Barcelona
1054 75.0 Paula Font Solà Institut Vil·la Romana La Garriga
1054 75.0 Iñaki Marcó Pérez-Zorrilla La Farga Sant Cugat del Vallès
1054 75.0 Asier Navarro Diaz Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
1054 75.0 Daniel Círia Ferrer Institut Francesc Ribalta Solsona
1054 75.0 Montserrat Serrano Morcillo Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
1054 75.0 Lídia Fàbrega Hereu La Salle Girona
1054 75.0 Marc Rubio Oliva Claret Valls
1054 75.0 Adaia Flotats Boix Arrels II Solsona
1054 75.0 Maria Aguilera Masnou FEDAC-Vic Vic
1054 75.0 Pablo Morante de la Rubia Institut Damià Campeny Mataró
1054 75.0 Miquel Culleré Jiménez Institut Cal Gravat Manresa
1054 75.0 Arnau Riu Jofré Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1054 75.0 Eider Cortés Melsió Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
1054 75.0 Daniel Castellano Polonia Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
1054 75.0 Lexi Hu Institut de Palamós Palamós
1054 75.0 Elsa Llobet Turró Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1054 75.0 Albert Digón Quintillà Vedruna Balaguer Balaguer
1054 75.0 Amanda Biescas Tantiñá Institut Carles Vallbona Granollers
1054 75.0 Carla Vidal Segura Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
1054 75.0 Joan Zaragoza Gómez La Salle Horta Barcelona
1054 75.0 Carla Martínez Pujante Institut Can Mas Ripollet
1054 75.0 Raquel García Vargas Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
1054 75.0 Marçal Garreta Piñol Institut de Terrassa Terrassa
1054 75.0 Albert Yañez Jornet Sant Ignasi Barcelona
1054 75.0 Manuel Cortés Hernán Sil Barcelona
1054 75.0 Yuki Paricio Ueno La Salle Bonanova Barcelona
1054 75.0 Ayrton Iván Altamirano Martínez Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1054 75.0 David Hidalgo Guzmán Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1054 75.0 Mariona Masià Pinyol Sant Ignasi Barcelona
1054 75.0 Pau Serra Águila Sagrat Cor de Jesús Vic
1054 75.0 Ismael Sojo Coronado Institut S'Agulla Blanes
1104 74.75 Alejandra Soler-Roig Murillo Sant Gregori Barcelona
1104 74.75 Victor Ruiz de la Hermosa Jiménez de los Galanes Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1104 74.75 Pol Tomasa García Sant Miquel Barcelona
1104 74.75 Xavier Rosinach Capell Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
1104 74.75 Laia Bordes Vazquez Sagrada Família Barcelona
1104 74.75 Cecilia Batlle Mateu Casa del Roure Barcelona
1104 74.75 Pol Domínguez Castellano Lestonnac Mollet del Vallès
1104 74.75 Claudia Díez Martí Institut de L'Arboç L'Arboç
1104 74.75 Aleix Moya Domènech Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1104 74.75 Sergi Pich Entrena Proa Barcelona
1104 74.75 Blanca Gasparín José Institut Sòl de Riu Alcanar
1104 74.75 Carla Marcet Castro Sagrat Cor-Diputació Barcelona
1104 74.75 Francisco Carcaño Muñoz Institut Les Termes Sabadell
1104 74.75 Juan Álvarez Gómez Cor de Maria Sant Celoni
1104 74.75 Pol Casals Anglada Institut Pla Marcell Cardedeu
1104 74.75 Xènia Sàez Jiménez Institut Joan Mercader Igualada
1104 74.75 Arnau Castellà Parrilla Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1104 74.75 Pol Aragón Rodíguez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1122 74.5 Joan Marc Mateo Ríos Institut Badalona VII Badalona
1122 74.5 Oriol Torrejón Ciborro Sant Domènec Savio Badalona
1122 74.5 Judit Pla-Giribert Coll La Salle Girona
1122 74.5 Raül Camacho Ciborro El Clot Barcelona
1122 74.5 Nicolas Martín Costa Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1122 74.5 Yi Lei Jin Institut Damià Campeny Mataró
1122 74.5 Arnau Parareda Basagaña Institut Jaume Vicens Vives Girona
1122 74.5 Alex Almeda Pitarch Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
1122 74.5 Silvia Cánovas Galles La Salle Bonanova Barcelona
1122 74.5 Marc Martín Guerra Institut La Segarra Cervera
1122 74.5 Miguel Ibáñez García Institut Rafael Casanova Sant Boi de Llobregat
1122 74.5 Clara Pujols Montori Institut Quatre Cantons Barcelona
1122 74.5 Marina Viles Cercós Escola Pia de Balaguer Balaguer
1122 74.5 Martí Gómez Redondo Institut Badalona VII Badalona
1122 74.5 Marcos Flavià Alex Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona