Llista de les millors puntuacions (6%) de primer d'ESO

En total han participat 23718 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 143.75 Timothy David Skipper Institut Cabrils Cabrils
2 138.75 Roger Lidón Ardanuy Minguella Badalona
2 138.75 Clàudia Sallès Gallo Hamelín-Internacional Laie Montgat
4 137.5 Adrià Hesse Prats Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
5 133.75 Xavier Parés Albareda Mare Nostrum Tarragona
5 133.75 Elías López Campayo Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
5 133.75 Pere Maeso Casas Sagrada Família Sabadell
8 133.5 Nora Bonafonte Pardàs Aula Escuela Europea Barcelona
9 132.5 Abdel Rahim Zarfani Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
9 132.5 Martí Pérez Rodríguez Institut Isaac Albéniz Badalona
9 132.5 Guillem Pastor Salvador Institut Banús Cerdanyola del Vallès
12 131.25 Miguel Rodríguez López Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
13 128.75 Aleix Roig Huerta Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
14 127.5 Biel Gregori Piñas Cor de Maria Valls
15 126.25 Pau Sala Sisó Aula Escuela Europea Barcelona
15 126.25 Alèxia Escudero Ribó Sec. d'Institut Morelló Esterri d'Àneu
15 126.25 Unai Tamosinas Gombau Institut Joaquin Bau Tortosa
15 126.25 Luis Díaz González Thau Barcelona
15 126.25 Adrià Salvador Biosca Institut Les Corts Barcelona
15 126.25 Abel Luján Canet Institut d'Auro Santpedor
15 126.25 Polina Redina Chupina Sant Pau Barcelona
22 125.0 David Muñoz González Institut de Pallejà Pallejà
22 125.0 Lanka Vaccaro El Carme Sabadell
24 124.5 Xavier Díaz Austrich Montessori-Palau Girona
25 123.75 Eulàlia Alcoverro Brunel Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
26 123.5 Irene Solsona Pujol Anoia Igualada
27 122.5 Carla Alcàntara Collado Santa Anna Lleida
27 122.5 Adrià Viñas Salvà Joan Pelegrí Barcelona
27 122.5 Víctor Ruiz Aguilera Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
27 122.5 Cesc Llinàs Rodríguez Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
27 122.5 Tanja Moret Günther Garbí Pere Vergés Badalona
27 122.5 Gabriel Alegre Conchello Institut de Terrassa Terrassa
27 122.5 Marcel Oliveras Mogas Lestonnac Mollet del Vallès
27 122.5 Diego Elía Miravalles Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
27 122.5 Jack Hayes Perez Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
27 122.5 Nil Filbà Belguesmi Escola Pia de Mataró Mataró
27 122.5 Martí Casado Muñoz Sant Ignasi Barcelona
38 122.25 Adrià Pardo Borja Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
39 121.25 Guillem Martínez Pons Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
39 121.25 Paula Latorre Pitarch Sant Pau Apòstol Tarragona
39 121.25 Irene Pérez Morales Institut Bellulla Canovelles
39 121.25 Aniol Saura Wenzi Institut Pau Vila Sabadell
39 121.25 Joan Vidal Garcia Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
39 121.25 Oriol Portet Batlle Sec. d'Institut Gurb Gurb
39 121.25 Mael Steve Vert-Louis Empordà-San José Roses
39 121.25 Gerard Gómez Anglès Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
39 121.25 Judith Avilés Ponce Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
48 121.0 Gael Sánchez Montés Institut Tarragona Tarragona
49 120.75 Pau Tarrado Verdú Institut d'Alella Alella
50 120.0 Pol Gallego Coll Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
50 120.0 Joina Comellas Farràs Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
50 120.0 Angel Zhou Hamelín-Internacional Laie Montgat
50 120.0 Dídac Gámez Henares Institut Torre de Malla Parets del Vallès
50 120.0 Marti Ruiz Sabater Institut Jaume Balmes Barcelona
55 119.75 Alba Cartró Peris Montagut Vilafranca del Penedès
55 119.75 Martí Puig Gallés Institut Montserrat Roig Terrassa
57 118.75 Bernat Cuscó Collelldemont Sec. d'Institut del Ter Manlleu
57 118.75 Berta Bach Manresa Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
57 118.75 Joaquim Larroca Vila Institut Les Corts Barcelona
57 118.75 Miquel Calvo Simó Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
57 118.75 Héctor Rojas Viedma Institut Jaume Balmes Barcelona
57 118.75 Laia Abio Buil Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
57 118.75 Elie Chouaib Bravo Institut Roquetes Roquetes
57 118.75 Quimey Espuña Ramos Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
65 118.5 Montserrat Folqué Garcia Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
65 118.5 Tània Ruiz Martínez Institut Duc de Montblanc Rubí
65 118.5 Emma Casals Aguado Institut Alexandre Deulofeu Figueres
68 118.25 Claudia Gallego Torralbo Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
69 117.5 Sebastian Blázquez Velasco Institut d'Alella Alella
69 117.5 David Coris Cobos Institut Baix Montseny Sant Celoni
69 117.5 Clàudia Soriano Requena Institut Montserrat Roig Terrassa
69 117.5 Cristina Montero Cáceres Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
69 117.5 Álvaro Trigueros Alonso Thau Sant Cugat del Vallès
69 117.5 Francesc Jansana Garolera Institut Antoni Cumella Granollers
69 117.5 Oriol Morros Vilaseca Oms i de Prat Manresa
69 117.5 Nicolás Jiménez Muñoz Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
69 117.5 Laura González Lozano Institut Pere Borrell Puigcerdà
78 117.0 Daniel Moreno Romero Sant Lluís Barcelona
79 116.25 Álvaro Bernal Fernández Institut Matadepera Matadepera
79 116.25 Eric Fernández Barrio Institut de Castellar Castellar del Vallès
79 116.25 Jofre Mas Montoriol Sec. d'Institut de Sant Llorenç de Morunys Sant Llorenç de Morunys
79 116.25 Manuel Font Martin Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
79 116.25 Marc Garduño Bigas Institut Isaac Albéniz Badalona
79 116.25 Martina Gaspar López Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
79 116.25 Lucas Luna Rodríguez Cingle Terrassa
79 116.25 Joan Villalba Rull Institut Poeta Maragall Barcelona
87 116.0 Jordi Borraz Labrador Jesús, Maria i Josep Barcelona
87 116.0 Laia Fontbona Ardanaz Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
89 115.75 Àlex Gutierrez Casadesús Institut L'Alzina Barcelona
89 115.75 Alexánder Macià Alcántara La Salle Premià de Mar
91 115.0 Òscar Montiel Robles Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
91 115.0 Joan Gómez González Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
91 115.0 Andreu Clotas Burgas Institut Ramon Muntaner Figueres
91 115.0 Pablo Rodríguez Manzano Shalom Barcelona
91 115.0 Marcos Rausa Pueyo Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
91 115.0 Ivan Ferrer Gil Institut Pla Marcell Cardedeu
91 115.0 Naiara González Casanova Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
91 115.0 Jordi Armenteras Negredo Institut Joan Mercader Igualada
91 115.0 Pol Comas Ripoll Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
91 115.0 Abraham Ruiz Vásquez Sant Miquel Barcelona
91 115.0 Jan Guitard Senmartí Proa Barcelona
102 114.75 Xavier de Bolós Palomino Bell-lloc del Pla Girona
102 114.75 Aina Ortega Segovia Sant Domènec Savio Badalona
102 114.75 Alba Randé Solé Sant Pau Apòstol Tarragona
105 114.5 Jana Pérez Sánchez-Castro Institut La Garrotxa Olot
106 114.25 Jan Tubau Farré Institut Francisco de Goya Barcelona
107 114.0 Laia Gavaldà Roqué Institut Emperador Carles Barcelona
108 113.75 Jan Martínez Vicens Sant Ignasi Barcelona
108 113.75 Maxim Bonjkiemizz Codern Institut de Terrassa Terrassa
108 113.75 Jan Balayla Ceres Thau Barcelona
108 113.75 Guillem Serra Orti Infant Jesús Barcelona
108 113.75 Pol Font Masferrer Institut Montsoriu Arbúcies
108 113.75 Roger Munsó Giró Bell-lloc del Pla Girona
108 113.75 Laia Ariadna Mayné Arévalo La Salle Bonanova Barcelona
115 113.5 Jordi Ferré García Institut La Sedeta Barcelona
115 113.5 Mateu Vargas Graupera Vedruna-Gràcia Barcelona
117 113.25 Ines Gomez Carmona Institut Can Planas Barberà del Vallès
118 113.0 Miquel Fortuny Martínez Montserrat Cerdanyola del Vallès
119 112.5 Izan Bermejo Segura Institut Joan Oró Martorell
119 112.5 Carla González Fernández L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
119 112.5 Txell Muntané Portabella Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
119 112.5 Adrià Albesa Sánchez IPSE Barcelona
119 112.5 Bruno Martínez Vázquez Mare Nostrum Tarragona
119 112.5 Gemma Castro López Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
119 112.5 Pau Puli Blanco Institut Narcís Monturiol Figueres
119 112.5 Luc Linares Fordham El Cim Vilanova i la Geltrú
119 112.5 Hanna Casorrán Kappert Institut Maria Espinalt Barcelona
119 112.5 Bàrbara Ferrer Cugat Institut Camarles Camarles
119 112.5 Laia Oleart Rabanal Avenç Sant Cugat del Vallès
119 112.5 Txell Casassas Dorca Sec. d'Institut Gurb Gurb
119 112.5 On Sakamoto Lorente Institut Verdaguer Barcelona
119 112.5 Eloi Genebat López Sant Pau Apòstol Tarragona
119 112.5 Martín Ruiz Benavente Augusta Barcelona
119 112.5 Adrià Saperas Casellas Institut Jaume Vicens Vives Girona
119 112.5 Jan Olm Juhe Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
119 112.5 Èric Fernández Camps Institut Montserrat Colomer Sant Esteve Sesrovires
119 112.5 Víctor Camps Vidal Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
138 112.25 Juverna Ryan Valverde Institut Andreu Nin El Vendrell
138 112.25 Bernat Sivill Pla Diocesana Navàs
138 112.25 Lola Melero Soler Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
138 112.25 Ivan Cuartero Márquez Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
142 112.0 Cèlia Gràcia Busquet Institut Castell de Quer Prats de Lluçanès
143 111.25 Helena Marimón Cortizo Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
143 111.25 Ivan Díaz Álvarez Anna Ravell Barcelona
143 111.25 Robert García Calsina Daina Isard Olesa de Montserrat
143 111.25 Pol Arbiol Rakuljic Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
143 111.25 Carlos Pascual Abraldes Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
143 111.25 Joan Notario Fernández Sant Gabriel Viladecans
143 111.25 Quique Nasarre Codinach Infant Jesús Barcelona
143 111.25 Gerard Garcia Cañas Institut Pere Vives i Vich Igualada
143 111.25 Oriol Blancafort Guardiola Institut Jaume Balmes Barcelona
143 111.25 Laura Vidal Corominas Thau Barcelona
143 111.25 Víctor Rocha Jiménez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
154 111.0 Roger Puig Jiménez Institut Jaume Callís Vic
154 111.0 Laura Vidal Filella Avenç Sant Cugat del Vallès
154 111.0 Wiro Martin Gasau Sant Ignasi Barcelona
154 111.0 Martí Climent López Institut Jaume Balmes Barcelona
154 111.0 Martín Facchi Batalla La Salle Bonanova Barcelona
154 111.0 Eva Sarrote Nogueras Institut Joan Coromines Pineda de Mar
160 110.75 Marina Cano Mascaró Institut Ernest Lluch Barcelona
161 110.5 Helena Folia Cots Institut Jaume Balmes Barcelona
161 110.5 Bernat Moreno Lucena El Carme Sabadell
161 110.5 David Rabadan Arroyo Sant Bonaventura Vilanova i la Geltrú
164 110.0 el Attar Yalaoui Ayoub Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
164 110.0 Roc Figueras i Morales Institut XXV Olimpíada Barcelona
164 110.0 Jan Molina Vilaseca Institut Alexandre de Riquer Calaf
164 110.0 Héctor Benito Gómez Institut Josep Pla Barcelona
164 110.0 Lucia Zamora Quintana Institut Vallès Sabadell
164 110.0 David Poyo Cejudo Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
164 110.0 Roger Buchaca Martín Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
164 110.0 Maria Roldán Revilla Institut Badalona VII Badalona
164 110.0 Pau Lara Canal Institut Montilivi Girona
164 110.0 Laia Subirats Valls Institut Cristòfol Despuig Tortosa
164 110.0 Zhongjie Hu Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
164 110.0 Joel Filella Santamaría Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
164 110.0 Marc Cuende González Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
164 110.0 Iker Alamillo Martínez Oms i de Prat Manresa
164 110.0 Jofre Faraudo Domínguez Crea Nova, Creativitat i Innovació Sant Cugat del Vallès
164 110.0 Xingxu Yang Immaculada Concepció Lloret de Mar
164 110.0 Oscar Fortuny Velasco Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
164 110.0 Aralov X Eva Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
164 110.0 Adrià Sarri Oriola Institut Francesc Ribalta Solsona
183 109.75 Naïm Pareto Gorostiza Institut Montserrat Barcelona
183 109.75 Gil Robert Badias Institut Badia i Margarit Igualada
183 109.75 Aina Compte Lasala Sant Ignasi Barcelona
183 109.75 Marta Clotet Garcia L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
183 109.75 Marc Huertas Huertas Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
183 109.75 Gemma Calvo Pons Institut Jaume Balmes Barcelona
183 109.75 Jana Rifà Estol Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
183 109.75 Carla Solà Tudela Institut Pere Vives i Vich Igualada
191 109.5 Marc Lopez Espada Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
191 109.5 Ona Creixans Clopés Sec. d'Institut Gurb Gurb
191 109.5 Àngels López Tormo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
191 109.5 Bernard Figueras Geiszinger Institut Josep Brugulat Banyoles
191 109.5 Víctor Muniesa Sánchez Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
191 109.5 Àngel Morales Cirera Tecnos Terrassa
197 109.25 Andrea Bretcha Botella Institut Antoni Cumella Granollers
197 109.25 Alex Yang Joan Pelegrí Barcelona
199 109.0 Albert de Torner Vidal Aula Escuela Europea Barcelona
200 108.75 Ivan Mulà Andrés Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
200 108.75 Maria Sánchez Pereló Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
200 108.75 Francesc Fernández Manzanera Montessori-Palau Girona
200 108.75 Joel Segarra Dalmau Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
204 108.5 Carles Baza Castro Sagrada Família-Horta Barcelona
204 108.5 Sira Néspolo Vivas Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
206 108.25 Hèctor Luque Ferré Institut Tarragona Tarragona
206 108.25 Pau Salvanyà Galí Sadako Barcelona
206 108.25 Ferran Alía Castillejos Institut Les Corts Barcelona
206 108.25 David Sola Moreno Ramar 2 Sabadell
210 107.75 Marina Vidal Gabarró Anoia Igualada
210 107.75 Olívia Montanya Raido Mater Salvatoris Lleida
212 107.5 David Pulido Blazquez Sant Pau Barcelona
212 107.5 Narcís Valls Martinez Institut Jaume Balmes Barcelona
212 107.5 Daniel Hurtado Labandeira Institut Ernest Lluch Barcelona
212 107.5 Emma Álvarez Soler Institut L'Estatut Rubí
212 107.5 Víctor Garcia Gomis Institut Matadepera Matadepera
212 107.5 Adriel Montagut Vallespí Institut Joaquin Bau Tortosa
212 107.5 Teo Pinedo Páez Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
212 107.5 Paloma Fernández Loran La Salle Bonanova Barcelona
212 107.5 Tomás Combemorel Suero La Salle Girona
212 107.5 Carla Dueñas Jara La Salle Bonanova Barcelona
212 107.5 Dídac Mir Daza Thau Sant Cugat del Vallès
212 107.5 Martí Lapeña Jódar Institut Pere Fontdevila Gironella
212 107.5 Maurici Mestres Teixidor Sant Felip Neri Barcelona
212 107.5 Ariadna Matas Borras Aula Escuela Europea Barcelona
226 107.25 Marc González Boixadera Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
226 107.25 Andrea Naya García Institut Jaume Balmes Barcelona
226 107.25 Carles Carrera Prat Escorial Vic
229 107.0 Martí Roé Castillo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
229 107.0 Ester Badia Izcara Institut de Masquefa Masquefa
231 106.75 Berta Sala Samarra Institut Matadepera Matadepera
232 106.25 Estel Hortós Alsina Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
232 106.25 Lluc Puig Trinidad Institut Antoni Cumella Granollers
232 106.25 Joel Pijuan Vela Maristes Champagnat Badalona
232 106.25 Berta Serra Balaguer Institut Baix Montseny Sant Celoni
232 106.25 Íria Barrón Palicio Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
232 106.25 Laia González Arribas Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
232 106.25 Roman Diian Institut de Guissona Guissona
232 106.25 Eloi Alcaide Armengol Maristes Girona Girona
232 106.25 Sergi Escobar Espinal Institut Santa Eugènia Girona
232 106.25 Ian Rodríguez Andrea Salesians Sabadell Sabadell
232 106.25 Marco de Paco Martínez Maristes Champagnat Badalona
232 106.25 Sergi Valiente Alfonso Institut Serra de Miramar Valls
232 106.25 Leonardo Menéndez Garrido Sant Josep-Teresianes Barcelona
232 106.25 Aitor Ilincheta Raventós Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
232 106.25 Eloi Lara Montmany Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
232 106.25 Carlos Maldonado Fernández Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
232 106.25 Sophia Anna Zuna-Kratky Torres Sant Gregori Barcelona
232 106.25 Marçal Tugas Moreno Badalonès Badalona
250 106.0 Èric Marco Bayés Aula Escuela Europea Barcelona
250 106.0 Anna Pecellín Dominguez Arrels Barcelona
250 106.0 Berta Claramunt Valle Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
250 106.0 Marc Casanovas Vázquez Institut Baix Camp Reus
250 106.0 Mireya Cabedo García Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
255 105.75 Hugo García Carrasco Institut Maria Espinalt Barcelona
255 105.75 Alba Mirambel Ricardo Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
255 105.75 Marc Salat Giner Institut Icària Barcelona
255 105.75 Gerard Jensen Olmos Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
255 105.75 Lydia Latre Laborda Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
260 105.5 Àlex Rivera Escolà Institut Pere Vives i Vich Igualada
260 105.5 Mariona Bellobi Soldevila Sant Ignasi Barcelona
260 105.5 Nuria Brusi Ferrés Institut Montilivi Girona
263 105.25 Iris Dotú Martínez Tecnos Terrassa
263 105.25 David García Gil Institut Tarragona Tarragona
263 105.25 Èric Mateos Coll Freta Calella
266 105.0 Martina Bauchwitz Emmel Maldonado Joan Pelegrí Barcelona
266 105.0 Ignacio Unceta Zaragoza Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
266 105.0 Massimo Hu Institut d'Alcarràs Alcarràs
266 105.0 Mingle Wang La Salle Reus
266 105.0 Aina Sardans Masip Institut Fontanelles Les Borges del Camp
266 105.0 Marc Hitar Alférez Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
266 105.0 Adrià Armengol Artigas Institut Jaume Balmes Barcelona
266 105.0 Cristian Rangsi Herrera Sonongbua Institut Estela Ibèrica Santa Perpètua de Mogoda
266 105.0 Lídia Poyato Quintanilla Institut Jaume Callís Vic
266 105.0 Sara Farré Christmann Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
266 105.0 Adrià Burgos Amorós Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
266 105.0 Héctor Sánchez Montes Institut Montserrat Roig Terrassa
266 105.0 Pau Roqué Lobera Institut Francisco de Goya Barcelona
266 105.0 Amal Dokkar el Hamoudi Institut Ernest Lluch Barcelona
266 105.0 Silvia Montfort Moya Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
266 105.0 Oriol García Campaña Sagrada Família Sabadell
266 105.0 Telahune Conde Capdevila Sant Ignasi Barcelona
266 105.0 Mireia Monge Esteve Institut Matadepera Matadepera
284 104.75 Daniel Boillos Ceño Institut Escola Industrial Sabadell
284 104.75 Pere Fradera Puxan Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
284 104.75 Lluís Font Bergalló Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
284 104.75 Marcel Mazariegos López Mare de Déu de la Salut Sabadell
284 104.75 Isaac Rua Sánchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
284 104.75 Miriam Aynali Condomines Institut Les Corts Barcelona
284 104.75 Janna Puig Pujadas Vedruna Palamós
284 104.75 Tomas Parramon Tahull Institut Emperador Carles Barcelona
292 104.5 Alexis Sanchez Retamal Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
292 104.5 Andrés López Matilla Mater Salvatoris Lleida
292 104.5 Aina Orta de Palau Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
292 104.5 Ariadna Mestre Molino Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
292 104.5 Noa Chicote Campillo Pineda L'Hospitalet de Llobregat
292 104.5 Ana López Rodríguez Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
292 104.5 Àlex Piña Nadal Sant Nicolau Sabadell
292 104.5 Víctor Gené Angulo Institut El Castell Esparreguera
300 104.0 Anna Anguera Travé Claver Lleida
300 104.0 Lidia Li León Rodríguez Sagrada Família-Horta Barcelona
300 104.0 Alexandre Höfer Pérez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
303 103.75 Hèctor Molà Molina Meritxell Mataró
303 103.75 Miquel Gargallo Sieiro Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
303 103.75 Àlex Ruiz Campos Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
303 103.75 Maria Mateos Muntó Sadako Barcelona
303 103.75 Dúnia Pérez Sala Institut Alexandre Deulofeu Figueres
303 103.75 Juan Manuel Muñoz Ledesma Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
303 103.75 Neus Espinar López Institut S'Agulla Blanes
303 103.75 Africa Puente Gómez Institut Baix Penedès El Vendrell
303 103.75 Edgar Garcia Cabezas Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
303 103.75 Pau Turró Gómez Institut Pla Marcell Cardedeu
303 103.75 Gerard Julià Pellicer Sant Miquel Barcelona
303 103.75 Lluís Gutiérrez Perea Minguella Badalona
303 103.75 Sofia Degerhammar Sant Pau Barcelona
303 103.75 Jep Daví Cardona Institut Verdaguer Barcelona
303 103.75 Helena Pisa Escribano La Immaculada Sabadell
303 103.75 Queralt Rosés Rafanell Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
303 103.75 Berta Luján Franco Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
303 103.75 Roger Pluma Rovira Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
303 103.75 Josep Vaquer Yétor Institut Celestí Bellera Granollers
303 103.75 Raúl Prada Díaz Gem Mataró
303 103.75 Oriol Bohigas Lloveras Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
303 103.75 Jan Moles Adsarà Sant Ignasi Barcelona
303 103.75 Nil Recasens Carretero Institut Matadepera Matadepera
303 103.75 Yassin el Yahyaoui Institut de Constantí Constantí
303 103.75 Bernat Clivillé Martín Institut El Sui Cardedeu
303 103.75 Ling Xiaolong Institut Fort Pius Barcelona
303 103.75 Andreu Belón Vallès Sadako Barcelona
303 103.75 Pau López Nogales Institut Matadepera Matadepera
303 103.75 Júlia Sihe Micó Alonso Pineda L'Hospitalet de Llobregat
303 103.75 Blanca Mira Fradera Sant Ignasi Barcelona
303 103.75 Pol Garcia Serra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
303 103.75 Joel Olavarria Sanchez Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
335 103.5 Sergi Falgueras López Institut Vilatzara Vilassar de Mar
335 103.5 Alex Robles Bolea Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
335 103.5 Eric Puig Moreda Yglesias Canet de Mar
335 103.5 Joan Marquez Figueroa Institut Bitàcola Barberà del Vallès
335 103.5 Jan Martinez Pena Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
335 103.5 Àlex Manero Tomàs Vedruna Sagrat Cor Tarragona
335 103.5 Maria Elena Sánchez Grümmer Aula Escuela Europea Barcelona
335 103.5 Miquel Martín Viñeta Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
335 103.5 Miguel Ardite Casilla Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
335 103.5 Martí Febrer Molist Institut Jaume Callís Vic
335 103.5 Isona Esquerrà Giné Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
346 103.25 Martí Puigcorbé Amat Institut La Llauna Badalona
346 103.25 Laura Vilà Modolell Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
346 103.25 Marta Grau Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
346 103.25 Marc Ventura Casillas Institut Jaume Vicens Vives Girona
346 103.25 Uriel Martínez Carrasco Institut Jaume Callís Vic
346 103.25 Jamila Kemmat Bosch Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
346 103.25 Bosco Collado Castell John Talabot Barcelona
346 103.25 Sílvia García Domínguez Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
346 103.25 Berta Villagrasa Umbert Tabor Santa Perpètua de Mogoda
355 103.0 Laia Soler Urbano Institut XXV Olimpíada Barcelona
356 102.75 Bernat Anglada Talló IPSI Barcelona
356 102.75 Izan Galán Juncar Sagrada Família Viladecans
356 102.75 Sole Cañizares Huertas Institut Ventura Gassol Badalona
359 102.5 Ivan Mateos Martínez Institut Puig Cargol Calonge
359 102.5 Leire Elektra Vafeiadou Páez Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
359 102.5 Gerard Vera Puig Sadako Barcelona
359 102.5 Jaume Estopinyà Torelló Pare Manyanet Barcelona
359 102.5 Muriel Molas Coronado Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
359 102.5 Sergi Barea Sánchez de León Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
359 102.5 Èric Comaposada Moreno Institut Alexandre de Riquer Calaf
359 102.5 Biel Monge Ortiz Valldaura Barcelona
359 102.5 Laia Sala Majé Institut Cendrassos Figueres
359 102.5 Andreu Moran Ricardo Santa Teresa de Lisieux Barcelona
359 102.5 Isaac Solà Giner Institut Cap Norfeu Roses
359 102.5 Luca Lorenz García Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
359 102.5 Iván Morales Alemany Hamelín-Internacional Laie Montgat
359 102.5 Patricia Oltra Sisternas La Salle Bonanova Barcelona
359 102.5 Miriam Sorribas Bono Pare Manyanet Barcelona
359 102.5 Marc Ndoja Biakov Immaculada Concepció Lloret de Mar
359 102.5 Judith Hernández García Institut Enric Borràs Badalona
376 102.25 Aina Cardona Albanell Freta Calella
376 102.25 Pau Mateo Fernández Ramar 2 Sabadell
376 102.25 Ignacio Lautaro Chávez Robert Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
376 102.25 Laia Oliver Ribé Freta Calella
376 102.25 Roger Manzano Rosado Diocesana Navàs
376 102.25 Jan Perelló Salvadó Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
376 102.25 Tonet Amorín de Jesús Cor de Maria Valls
376 102.25 Sam Blandom Roura Institut Montilivi Girona
376 102.25 Adrià Costa Prat Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
376 102.25 Sergi Malaguilla Bombín Sagrada Família Barcelona
386 102.0 Maria Torruella Cerqueda Institut La Mitjana Lleida
386 102.0 Pau Hidalgo Bonillo Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles
386 102.0 Martina Aubets Casafont Institut Quercus Sant Joan de Vilatorrada
386 102.0 Paula Sánchez Palacios Institut Bellvitge L'Hospitalet de Llobregat
386 102.0 Pol Medina Martínez Institut de Sales Viladecans
386 102.0 Mario Feijoo Sánchez Acesco Parets del Vallès
386 102.0 Guillem López Sallés Institut Lluís de Peguera Manresa
386 102.0 Pedro Moreno Moliner Institut Joaquin Bau Tortosa
386 102.0 Pau Menino Saborit Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
386 102.0 Albert Pérez Amat Sant Miquel Barcelona
386 102.0 Blanca Piferrer de la Iglesia Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
386 102.0 Ona Sanchez de Muro Guinardó Barcelona
386 102.0 Ignasi Caubet López Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
386 102.0 Unai Fuica Valls Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
400 101.75 Nekane Fuentes Teruel Institut Marta Mata Salou
400 101.75 Oriol Armengol Capdevila Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
400 101.75 Jofre Amorós Niubó Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
400 101.75 Fedor Trofimov SEK-Catalunya La Garriga
400 101.75 Ferran Martínez Gili Institut Escola Industrial Sabadell
400 101.75 Blai Higueras Ruiz Institut Ramon Muntaner Figueres
406 101.5 Noa Expósito Balcells Sagrada Família Barcelona
406 101.5 Alejandro Rodriguez Potosí Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
408 101.25 Enzo Cobano López Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
408 101.25 Lucas Durán González Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
408 101.25 Oriol Colomer Arias Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
408 101.25 Artau Llobet Medalla Institut Celestí Bellera Granollers
408 101.25 Alan Aidarov Oms i de Prat Manresa
408 101.25 Damià Balló Rodríguez Montessori-Palau Girona
408 101.25 Noa Ribes Arderiu Institut Estela Ibèrica Santa Perpètua de Mogoda
408 101.25 Marc Vázquez Tenorio Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
408 101.25 Laia Soulere Martínez Santa Teresa de Lisieux Barcelona
408 101.25 Anna Serra Quiles Sant Ignasi Barcelona
408 101.25 Marc Alonso Bernabeu Sagrada Família-Horta Barcelona
408 101.25 Guillem Julià Gibert Institut Matadepera Matadepera
408 101.25 Núria Navarro Casafont Institut Francesc Ribalta Solsona
408 101.25 Ángel Fernández Calderón Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
408 101.25 Arnau Biosca Pérez Institut Alexandre de Riquer Calaf
408 101.25 Roger Fernández Rubio Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
408 101.25 Yoel Gallardo Cerrato Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
408 101.25 Manon Diaz Andreu Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
408 101.25 Caio Notari Arrezze Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
408 101.25 Àlex Sierra Castillo Institut Montsacopa Olot
408 101.25 Isabel Canut Sumarroca Institut La Valira La Seu d'Urgell
408 101.25 Mario Amills Aguilar Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
408 101.25 Guifré Albets Mortés Arrels II Solsona
408 101.25 Marc Hormigo Zambrano Institut de L'Arboç L'Arboç
408 101.25 Guillem Raich Bártulos Institut Montserrat Roig Terrassa
408 101.25 Carla Segura Brancós Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
408 101.25 Marc Rozas Bellido Institut Tarragona Tarragona
408 101.25 Helena Quintanilla Trias Prats de la Carrera Palafrugell
408 101.25 Nolasc Recasens Justribó Sant Gregori Barcelona
436 101.0 Mar Muñoz Ferrer Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
436 101.0 César Pardillo Ardoy Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
436 101.0 Lúa Roca Taboada Escola Pia de Mataró Mataró
436 101.0 Clàudia Rodríguez Tosca Thau Sant Cugat del Vallès
436 101.0 Elena Orriols Fernández La Salle-Berga Berga
436 101.0 Mar Carré Esparó Institut Baix Camp Reus
436 101.0 Ònia Castillo Cancho Institut Moianès Moià
436 101.0 Maria Muñoz Rodriguez Institut Joan Coromines Pineda de Mar
436 101.0 Mélany Sánchez Peñaherrera Institut Celestí Bellera Granollers
436 101.0 Martí Llop Ollé L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
436 101.0 Bernat Pazos Ridao Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
447 100.75 Eric Cortegana López Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
447 100.75 Èric Rodríguez Fernández Institut Escola Industrial Sabadell
447 100.75 David Samuel Iacobuta Institut Carles Rahola i Llorens Girona
447 100.75 Biel Gualdo Domínguez Montserrat Cerdanyola del Vallès
447 100.75 Mar Fernández Ruiz Institut Alexandre Deulofeu Figueres
447 100.75 Aina López Velasco Guinardó Barcelona
447 100.75 Izan Granados Cobos Institut Can Planas Barberà del Vallès
447 100.75 Júlia Planella Fernández La Salle Montcada Montcada i Reixac
447 100.75 Blau Socias Rovira Vedruna Sagrat Cor Tarragona
447 100.75 Ángel Pinto Quinto Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
447 100.75 Lola Gabarró Sendra Institut Jaume Balmes Barcelona
458 100.5 Júlia Crespo Ramon Mare Nostrum Tarragona
458 100.5 Paul Anidjar Guerrero Sant Pau Barcelona
458 100.5 Nacho Hernández del Olmo Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
458 100.5 Biel Ubía van Spaandonk Vedruna-Gràcia Barcelona
462 100.25 Liam Domènech Navarro Institut Les Corts Barcelona
462 100.25 Nadia Fernández Domínguez Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
464 100.0 Gerard Martos Montañés Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
464 100.0 Naia Lara García Institut Baix Penedès El Vendrell
464 100.0 Pablo Aparicio Crespo Institut Secretari Coloma Barcelona
464 100.0 Abril Troyano Sàrria Maristes Girona Girona
464 100.0 Teo Arqués Beascoa Avenç Sant Cugat del Vallès
464 100.0 David Sánchez Garcia Institut Mediterrània El Vendrell
464 100.0 Mireia Gil Abad Canigó Barcelona
464 100.0 Ana Castillo Muñoz Proa Barcelona
464 100.0 Roger Ribera Moreno Puigcerver Reus
464 100.0 Alfred Serra Gallart Sant Ignasi Barcelona
464 100.0 Roger García Fontanet Jesús, Maria i Josep Barcelona
464 100.0 Albert Argudo Unda Institut Jaume I Salou
464 100.0 Iker Saballs Pérez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
464 100.0 Jovita Batalla Grau Institut Jaume Balmes Barcelona
464 100.0 Martí Vidal Saborit FEDAC-Vic Vic
464 100.0 Roger Morales Marimon Maristes Champagnat Badalona
464 100.0 Ariadna Maillo Garcia Institut Antoni Torroja Cervera
464 100.0 Noa Costa Gonzalez Institut Les Vinyes Santa Coloma de Gramenet
464 100.0 Aarón Millán Iglesias Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
464 100.0 Alex Blanco Pastor Shalom Barcelona
464 100.0 Aran Oliveras Sanchez Institut Baix Montseny Sant Celoni
464 100.0 Anna Ying Ripoll Hernández Institut Valldemossa Barcelona
464 100.0 Richer Fuster Magda Santa Teresa de Jesús Tarragona
464 100.0 Nicó Pérez Núñez Institut Pla Marcell Cardedeu
464 100.0 Eric Gálvez Lacort Daina Isard Olesa de Montserrat
464 100.0 Marcel Morales Tor Institut Cal Gravat Manresa
464 100.0 Jhan Carla Tapia Zenteno Institut de Llagostera Llagostera
464 100.0 Ona Cardoner Casademont Institut de Llançà Llançà
464 100.0 Jan Gómez Gou Montessori-Palau Girona
464 100.0 Martina Pratdesaba Bruno Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
464 100.0 Carla Sandoval Hernández Institut Voltrera Abrera
464 100.0 Marc García García Sant Lluís Barcelona
464 100.0 Eric Pla Bautista Institut Cavall Bernat Terrassa
464 100.0 Pau Rodríguez Mallén Institut Tarragona Tarragona
464 100.0 Xinhao Pan Institut Can Roca Terrassa
464 100.0 Martí Canut Sumarroca Institut La Valira La Seu d'Urgell
500 99.75 Anna Pasques Pujantell Institut Aubenç Oliana
500 99.75 Èric Serrat Blanch Institut Rafael Campalans Anglès
500 99.75 Carlota Ferrer Parladé Montcau-La Mola Matadepera
500 99.75 Xènia Riera Armengou Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
500 99.75 Marc González González Prats de la Carrera Palafrugell
500 99.75 Ángel Serrano Cereijo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
500 99.75 Àlex Rodriguez Panisello Hamelín-Internacional Laie Montgat
500 99.75 Imma Irimia Vila Valldaura Barcelona
500 99.75 Alejandro Castilla Gázquez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
500 99.75 Roger Gargallo Galindo IPSI Barcelona
500 99.75 Xin Sera Reche Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
500 99.75 Teo Lentini Amorós Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
512 99.5 Inés Estévez Hernández La Salle Bonanova Barcelona
512 99.5 Alex Gavilan Triquell Institut Baix Camp Reus
512 99.5 Desirée Rodado López Institut Valldemossa Barcelona
512 99.5 Biel Catà Saló Institut Serrallarga Blanes
512 99.5 Carla Carbonell Guim Institut La Segarra Cervera
512 99.5 Martí Gubern Dalmau El Carme Sabadell
512 99.5 Àlex Lasurt Vadell Montagut Vilafranca del Penedès
512 99.5 Pere Caro Novell Vedruna Tàrrega Tàrrega
520 99.25 Hèctor Ardite Ferré Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
520 99.25 Lucía Li García Institut Castellbisbal Castellbisbal
520 99.25 Clara Martínez Magrinyà Aula Escuela Europea Barcelona
520 99.25 Guillem Torralba Caballero Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
520 99.25 Guillem Martínez Rosell Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
520 99.25 Pol Ribera Montserrat Barcelona
520 99.25 Yago Rebollo García Sant Ignasi Barcelona
520 99.25 Álex Manzaneda Márquez Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
520 99.25 Liam Abreu Rodríguez Anoia Igualada
520 99.25 Ada Heilbron Iborra Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
530 99.0 Anna Martínez Burillo Institut Alexandre Deulofeu Figueres
530 99.0 Oriol Orbea Suari Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
532 98.75 Irene Jover López Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
532 98.75 Meritxell Baró Castell Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
532 98.75 Nil Castaño Álvarez Llor Sant Boi de Llobregat
532 98.75 Garcia Mancilla Alex Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
532 98.75 Emilio Julián Monte Di Gianni Institut Andreu Nin El Vendrell
532 98.75 Júlia Lahoz Merin Sadako Barcelona
532 98.75 Andreu Falco Sanz Escola Pia de Mataró Mataró
532 98.75 Sofia Pareja Martín Institut Júlia Minguell Badalona
532 98.75 Bruno Perez Morate Institut Montilivi Girona
532 98.75 Ariadna Ruiz Cols Institut Escola Industrial Sabadell
532 98.75 Clàudia Garcia Martínez Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
532 98.75 Gemma Cuenca Ferrer Institut Escola Municipal de Treball Granollers
532 98.75 Júlia González Ruíz Institut Andreu Nin El Vendrell
532 98.75 Denis Roca Socias Institut Príncep de Viana Barcelona
532 98.75 Marc López Casado Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
532 98.75 Anabel López Hoyo Institut Ventura Gassol Badalona
532 98.75 Joan Pujol Biosca Institut de Tecnificació Amposta
532 98.75 Wael Aboulkacem Hadji Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
532 98.75 Pol Mazón FEDAC-Horta Barcelona
532 98.75 Clara Chanivet Jacas Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
532 98.75 Roger Velilla Torras Institut El Castell Esparreguera
532 98.75 Maylen Sampedro Tarela Sagrat Cor-Diputació Barcelona
532 98.75 Laia Mellado López Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
532 98.75 Àlex Coromina Sayós Institut Pere Barnils Centelles
532 98.75 Daniela Trias Marzá Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
532 98.75 Kaleb Wolfgang Grove Institut Jaume Vicens Vives Girona
532 98.75 Oriol Anglès Ferré Institut Serra de Miramar Valls
532 98.75 Carlos Alonso Gutiérrez Mare de Déu del Carme Tarragona
532 98.75 Adrià Mendiara Monge Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
561 98.5 Elena Alegre Aldeano Sant Miquel Barcelona
561 98.5 Guillem Bejar Riera Santa Anna Lleida
561 98.5 Jana Biosca Marron Aula Escuela Europea Barcelona
561 98.5 Jan-Thor Albets Benítez Escola Pia de Mataró Mataró
561 98.5 Unai Plateeuw Fernández Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
561 98.5 Aleix Martínez Casamitjana Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
561 98.5 Vinyet Juncà García Institut Lluís Companys Tordera
561 98.5 Dosinda Segovia Roldán Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
561 98.5 Iago Pardo Álvarez Institut Príncep de Viana Barcelona
561 98.5 Luís Márquez Gómez Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
561 98.5 Berta Claramunt Clotet Anoia Igualada
561 98.5 Lucia Morales Villanueva Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
561 98.5 Laia Viladiu Ventura Aula Escuela Europea Barcelona
561 98.5 Félix Rey Galli Institut Maria Espinalt Barcelona
561 98.5 Nicolás Solores Monedero Sant Miquel Barcelona
561 98.5 Mireia Font Wennberg La Vall BELLATERRA
561 98.5 Roger Font Sánchez Maristes Montserrat Lleida
561 98.5 Sergi Castell Borrell Joan Pelegrí Barcelona
561 98.5 Aina Guitart Sanz Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
561 98.5 Pedro Villanova Escobar Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
561 98.5 Duna Ibars Chacón Institut d'Alpicat Alpicat
561 98.5 Marçal Figueras Llauradó Institut Baix Camp Reus
583 98.25 Júllia Prades Dalmases Anoia Igualada
583 98.25 Pau Judal Fulladosa Institut Olivar Gran Figueres
585 98.0 Laia Aguiló Vidal Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
585 98.0 Sergi López Pavón Institut Lluís de Peguera Manresa
585 98.0 Clara Pons Forrellat Petit Estel - La Nova Terrassa
585 98.0 Júlia Massaguer Galofré Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
585 98.0 Jan Lázaro Ferrer Sant Gregori Barcelona
585 98.0 Xavier Malpartida Tous Institut Joan Mercader Igualada
585 98.0 Anna Casafont Gorchs Institut de Puig-reig Puig-reig
585 98.0 Ona Moraleda Barbe Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
585 98.0 Mar Marí Heras Institut Montgrí Torroella de Montgrí
594 97.75 Gisela Hernandez Vidal Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
594 97.75 Kiara Canti Sola Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
594 97.75 Guillem González Ventura Ramar 2 Sabadell
594 97.75 Ingrid García Suñé Proa Barcelona
598 97.5 Éric Petit Martínez Sant Domènec Savio Badalona
598 97.5 Sara Gálvez Méndez Institut Arraona Sabadell
598 97.5 Laia Wu Pan Sant Josep Reus
598 97.5 David Elias Pardo Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
598 97.5 Marcel Miró Torres Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
598 97.5 Artur Colomés Plana Institut Aubenç Oliana
598 97.5 Martí Buisan Andreu Institut de Castellar Castellar del Vallès
598 97.5 Paula Sainz Sanchez La Salle Bonanova Barcelona
598 97.5 David González Acen Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
598 97.5 Mar Pons Jori Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
598 97.5 Lluís Borrell Delcor Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
598 97.5 Dènia Cabrera Cortés Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
598 97.5 Octavi Pallejà Calabuig Institut Jaume I Salou
598 97.5 Alex Polo Prior Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
598 97.5 Laia Jiménez Nin Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
598 97.5 Eric Romero Guillén El Turó Mataró
598 97.5 Yasmina Boulkadid Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
598 97.5 Adrian Colombo Vega Sec. d'Institut Domus d'Olivet Canovelles
598 97.5 Abril Tobella Giralt Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
598 97.5 Xavier Gras Vargas Institut Mig-Món Súria
598 97.5 Jan Colomé Torrent Institut Vall de Llémena Sant Gregori
598 97.5 Daniel Jiménez Algarra Sant Gabriel Viladecans
598 97.5 Paola de Haan Bosch Institut d'Alella Alella
598 97.5 Joana Català Font Institut Jaume Vicens Vives Girona
622 97.25 Guusje Super Sec. d'Institut Sunsi Móra Canet de Mar
622 97.25 María Palomo López Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
622 97.25 Paula Ràfales Viñas Maristes La Immaculada Barcelona
622 97.25 Júlia Medina Estil·Les Vedruna Sagrat Cor Tarragona
622 97.25 Paula Puchol Farran Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
622 97.25 Ruben Carpenter Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
622 97.25 Jordi Mas Granada Sil Barcelona
622 97.25 Ariadna Gonzàlez Ricart Institut Icària Barcelona
622 97.25 Rosa Canto Ciriero La Salle Figueres
622 97.25 Leonardo Russo Gispert Sant Gregori Barcelona
622 97.25 Nora Cilveti Cuadrat Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
622 97.25 Judit Portella Dominguez Joviat Manresa
622 97.25 Sandra Li Dong Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
622 97.25 Guillem Prieto Bellón Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
622 97.25 Raúl García Calleja Sagrada Família-Horta Barcelona
622 97.25 Aina Raurell Sanz Institut Escola Industrial Sabadell
622 97.25 Lua de Torres Ezcurra Aula Escuela Europea Barcelona
622 97.25 Unai Ramirez Mestres Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
622 97.25 Júlia Fontserè Homs Institut Cirviànum de Torelló Torelló
622 97.25 Núria Serra Moncunill Cor de Maria Valls
622 97.25 Oriol Fàbregas Soler Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
622 97.25 Rok Aladrovic Molina Àgora Sant Cugat del Vallès
644 97.0 Martí Canyelles Blanco Institut Montgrí Torroella de Montgrí
644 97.0 Isabel Cruz Òdena Maristes Champagnat Badalona
644 97.0 Edith Torrents Clua Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
644 97.0 Oriol Vinuesa Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
644 97.0 Mikel Areta Garcia Hamelín-Internacional Laie Montgat
644 97.0 Blanca Fabra Vilaseca La Vall BELLATERRA
644 97.0 Aida Sabater Ripolles Institut de La Sénia La Sénia
644 97.0 Arnau Celma Pascual Institut Escola Industrial Sabadell
644 97.0 Helena Miralles González Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
644 97.0 Anna Ibrahim Camps Institut de Deltebre Deltebre
644 97.0 Óscar Bosch Spada Aula Escuela Europea Barcelona
644 97.0 Josep Ponz Sánchez Sant Josep-Teresianes Barcelona
644 97.0 Arnau Urgeles Arribas Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
644 97.0 Irene Romero Garcia Sant Domènec Savio Badalona
644 97.0 Noah Moreno Diaz Institut de Castellar Castellar del Vallès
644 97.0 Nahia Onandia Rebollo Les Alzines Girona
644 97.0 Jan Llaona Recuero Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
661 96.75 Íker Muñoz Rodríguez Institut Celestí Bellera Granollers
661 96.75 Clara Morcego Sánchez Sant Miquel Barcelona
661 96.75 Maria Ribera Marquez Thau Sant Cugat del Vallès
661 96.75 Pol Tristany Pereznieto Sant Gregori Barcelona
661 96.75 Maximilian Kapfer Puig Institut Narcís Monturiol Barcelona
661 96.75 Anna Bertos Vicente Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
661 96.75 Irati Albizuri Bayona Mare Nostrum Tarragona
661 96.75 Clara Rollán Angelet Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
661 96.75 Naïm Saadi Gallego Institut d'Alcarràs Alcarràs
661 96.75 Adrian Arenas García Institut d'Auro Santpedor
661 96.75 Alejandro Herrera Sánchez Sant Pau Barcelona
661 96.75 Martina Frisach Perona La Salle Montcada Montcada i Reixac
661 96.75 Andrea Pujol Cervelló La Vall BELLATERRA
674 96.5 Nora Garrell Calsamiglia Aula Escuela Europea Barcelona
674 96.5 Guillem Vilà Calopa Viaró Sant Cugat del Vallès
674 96.5 Albert Piñol Boncompte Institut de Ponts Ponts
674 96.5 Irene Rodríguez Ferrer Lestonnac Barcelona
674 96.5 Pau Galbany Rosa Institut d'Alella Alella
679 96.25 Alex Timbela Caiza Institut Valldemossa Barcelona
679 96.25 Anaïs Dos Santos López Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
679 96.25 Adrià Bernad Gutiérrez Institut Tarragona Tarragona
679 96.25 Carme Torres Jou Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
679 96.25 Pol Manén Mur Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
679 96.25 Mateo Lavandera Mulet Aula Escuela Europea Barcelona
679 96.25 Pau Aguilar Gil Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
679 96.25 Pau López Fajardo Tabor Santa Perpètua de Mogoda
679 96.25 Arianna González Mesa Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
679 96.25 Alejandro Gómez Capilla Montseny-Poblenou Barcelona
679 96.25 Pau Barrachina Corrons Joan Pelegrí Barcelona
679 96.25 Bet Janer Garcia Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
679 96.25 Gabriel Indaburu Cseri Institut Montserrat Barcelona
679 96.25 Oriol Parent Ruiz Daina Isard Olesa de Montserrat
679 96.25 Miquel Carreras Bonet Pare Manyanet Barcelona
679 96.25 Ricard Bundó Morgades Montagut Vilafranca del Penedès
679 96.25 Pau Bofill Vidal Institut Baix Camp Reus
679 96.25 Nil Alzueta López Institut Valldemossa Barcelona
679 96.25 Jaume Clot Ribas Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
679 96.25 Laura Morrus Ferrer IPSI Barcelona
679 96.25 David Plana Font Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
679 96.25 Joan Aniol Eixarch Altarriba Institut d'Argentona Argentona
679 96.25 Jordi Fernández Alba Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
679 96.25 Marco Calero Higueras Institut Vall d'Arús Vallirana
679 96.25 Martí Molins Rallo Escola Pia de Sabadell Sabadell
679 96.25 Fiona Pijoan Pulido Institut Jaume Vicens Vives Girona
679 96.25 Lucia Martínez Arjona Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
679 96.25 Hugo Botella Bellobí Institut Cristòfol Despuig Tortosa
679 96.25 Aina Cortés Benet Sadako Barcelona
679 96.25 Albert Berruezo Moreno FEDAC-Vic Vic
679 96.25 Carlos Peret Ramos Institut Vilatzara Vilassar de Mar
679 96.25 Carla Bonsfills Gatell Escola Pia de Sabadell Sabadell
679 96.25 Laia García Freitas La Mercè Martorell
679 96.25 Nil Ramón Herrera Llor Sant Boi de Llobregat
679 96.25 Novell del Campo Ricard Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
679 96.25 Raúl Rincón Jiménez Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
679 96.25 Abril González Costa Augusta Barcelona
679 96.25 Núria Gutiérrez del Pozo Institut Palau Ausit Ripollet
679 96.25 Blai Palau Santacana Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
679 96.25 Amy Serres Prat Sec. d'Institut Gurb Gurb
679 96.25 Maria Taggi Padró Elisabeth Salou
720 96.0 Joan Urgell Domingo Institut de L'Arboç L'Arboç
720 96.0 Ingrid Eslava Balo Aura Reus
720 96.0 Erik Mateo Rodriguez Institut L'Estatut Rubí
720 96.0 Lluis Vallsmadella Domenech Shalom Barcelona
720 96.0 Tom Closa Lluch Institut Fort Pius Barcelona
720 96.0 Tanit Aguilar Camí II Barcelona
720 96.0 Gerard Sala Fàbregas Institut Jaume Balmes Barcelona
720 96.0 Núria Soriano Ortiz Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
720 96.0 Elena Perez Ventura Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
720 96.0 Hector Muraday Rodríguez Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
720 96.0 Max Torres Rodrigo Jesús Salvador Sabadell
720 96.0 Mateo Prado Pérez Institut Joan Boscà Barcelona
720 96.0 Eva Hinarejos Aviñoa Institut Ausiàs March Barcelona
720 96.0 Laia Parera Franco Maristes Igualada Igualada
720 96.0 David Serra Dizy Hamelín-Internacional Laie Montgat
720 96.0 Arnau Montull Bainad Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
720 96.0 Ona Jové Domedel Sant Nicolau Sabadell
737 95.75 Tomás Cortés Mascioli Institut Príncep de Girona Barcelona
737 95.75 Gemma Claramunt Bassegoda Institut Jaume Balmes Barcelona
737 95.75 Martí Mota Llobet Escolàpies Figueres Figueres
737 95.75 Candela Puigbó Rincón Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
737 95.75 Feliu Garriga Ramon Institut Matadepera Matadepera
737 95.75 Melissa Parrilla Flores Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
737 95.75 Laura Aranda de la Cuadra Sec. d'Institut Begues Begues
737 95.75 Andrés de León Mora Aula Escuela Europea Barcelona
737 95.75 Jiajie Wu Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
737 95.75 Joel Margenet Gutierrez Escorial Vic
737 95.75 Jordi Vinyes Català Vedruna Artés
737 95.75 Jana Bover Sáez Institut Alexandre Deulofeu Figueres
737 95.75 Mar González Llamas Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
737 95.75 Irina González Palet Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
737 95.75 Núria Cervell Matos Virolai Barcelona
737 95.75 Julian Agustín González Prieto Institut Castellbisbal Castellbisbal
737 95.75 Pere Caballé Jiménez Institut d'Alella Alella
737 95.75 Jan-Nevid Nikravan Fernández Aula Escuela Europea Barcelona
755 95.5 Joan Pedrós Balcells Institut Alfons Costafreda Tàrrega
755 95.5 Estel Díaz Pereiro Institut Pere Fontdevila Gironella
755 95.5 Ada Olea Vizueta El Carme Lleida
755 95.5 Eulàlia Tejera Gomis Sant Ignasi Barcelona
755 95.5 Júlia Pérez Sangüesa Institut Bernat Metge Barcelona
755 95.5 Clara Ferrarons Díaz Institut L'Alzina Barcelona
755 95.5 Jonas Serra Nastopka Sec. d'Institut Cardener Sant Joan de Vilatorrada
755 95.5 Martí Boix Fernández L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
755 95.5 Maria Sadurní Roca Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
755 95.5 Daniel Peiret Mellado Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
755 95.5 Aaron López Rubio Institut Bellulla Canovelles
755 95.5 Marc Achcaoucaou , Arroyo Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
767 95.25 Maria Garcia Prieto Thau Sant Cugat del Vallès
767 95.25 Fen Sala Rodríguez Institut Lluís de Peguera Manresa
767 95.25 Isaac Oliver Monells Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
767 95.25 Daniel Vera Galvez Institut El Calamot Gavà
767 95.25 Júlia Llongueras Arnal Institut Pau Vila Sabadell
767 95.25 Marta Carbajo Trujillo Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
767 95.25 Víctor Vidal-Quadras Llopis Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
767 95.25 Brenda Berton Suárez Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
767 95.25 Laura Barrero Pastor Ramar 2 Sabadell
776 95.0 Marc Jarauta Eseverri Camí II Barcelona
776 95.0 Dídac Duque Trasmonte Institut Els Roures Dosrius
776 95.0 Ester Casòliva Egea Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
776 95.0 Arnau Ferrer Margall Vedruna Malgrat de Mar
776 95.0 Jana Claraco Andrés Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
776 95.0 Jaume Márquez Riera Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
776 95.0 Flavius Mario Marin Institut Francisco de Goya Barcelona
776 95.0 Pol Tejedor Casasampere Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
776 95.0 Joel Corominas Baix Institut Pla de l'Estany Banyoles
776 95.0 David Alonso Vidal Sagrada Família-Horta Barcelona
776 95.0 Berta Bellavista Salvadó Aula Escuela Europea Barcelona
776 95.0 Anaïs Roy Almonacid FEDAC-Manresa Manresa
776 95.0 Jon Martí Térmens Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
776 95.0 Quim Ortiz Camats Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
776 95.0 Set Catalán Ribolleda Institut Ernest Lluch Barcelona
776 95.0 Chen Xin Tang Qiu Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
776 95.0 Clara Font Martínez Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
776 95.0 Ainhur Solè Ortega Institut Font del Ferro Palafolls
776 95.0 Maia Borne Úceda Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
776 95.0 Martina Viñolas Pla Sadako Barcelona
776 95.0 Carlos Jiménez Algarra Sant Gabriel Viladecans
776 95.0 Miquel Viñas Buñol Cor de Maria Blanes
776 95.0 Thomas Gauci Pomar Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
776 95.0 Iris Vilardaga Gomila Escola Pia de Mataró Mataró
776 95.0 Júlia Sastre Alabert Empordà-San José Roses
776 95.0 Jan García Comas Llor Sant Boi de Llobregat
776 95.0 Laura Guitart Mañé Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
776 95.0 Pol Adelantado Pérez Institut Maria Espinalt Barcelona
776 95.0 Marc Zapata Granados Institut El Cairat Esparreguera
776 95.0 Júlia Llort Serrano Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
776 95.0 Pablo Rey de Olano Viaró Sant Cugat del Vallès
776 95.0 Gerard Culleré Navés Elisabeth Salou
776 95.0 Maria Elies Culleré Arabell Lleida
776 95.0 Joel Solares Velasco Institut S'Agulla Blanes
776 95.0 Carla Chiapella Ras Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
776 95.0 Miquel Salvadó González Aula Escuela Europea Barcelona
776 95.0 Joan López Monreal Joan Pelegrí Barcelona
776 95.0 Judith Bonet Alepuz Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
776 95.0 Arnau Rosa Bejarano Institut de Sales Viladecans
776 95.0 Pau Torra Sole Escola Pia de Sabadell Sabadell
776 95.0 Noemí Botella Gràcia Institut Escola Daniel Mangrané Tortosa
776 95.0 Anna Müller Bacardí Guinardó Barcelona
776 95.0 Francisco Javier Conejero Moreno Llor Sant Boi de Llobregat
776 95.0 Sergi Palomares Lozano Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
820 94.75 Sergi Dominguez Viloria Montseny-Poblenou Barcelona
820 94.75 Dani Ríos Sánchez Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
820 94.75 Ali Hossein Rashidi Blaibel Institut Jaume Balmes Barcelona
820 94.75 Mònica Juncà Xaus Institut Badia i Margarit Igualada
820 94.75 Joel Trapero Gallart Mare de Déu de la Salut Sabadell
820 94.75 Nora Lorenzo Martínez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
820 94.75 Alejandro Camacho Coto Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
820 94.75 Alex Narro Sánchez Sant Ignasi Barcelona
820 94.75 Andreu Sols Vallès Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
820 94.75 Julià Asin Alexia Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
820 94.75 Marc Sempere Ayala Institut Ernest Lluch Barcelona
820 94.75 Lucía Plana León Institut L'Estatut Rubí
820 94.75 Nerea Villares Delgado Institut de Viladecavalls Viladecavalls
820 94.75 Laia Pont Busqué Institut Montserrat Roig Terrassa
834 94.5 Adrià Pareja Bufías IPSE Barcelona
834 94.5 Vladimir Makarov Institut Marta Mata Salou
834 94.5 John Espín Ortiz Sec. d'Institut Morelló Esterri d'Àneu
834 94.5 Alejandro Barberá Gil La Salle Bonanova Barcelona
834 94.5 Maria Descayre Vergel Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
834 94.5 Nil Masramon Moreno Escorial Vic
834 94.5 Sira Clos Cros Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
834 94.5 Martí Alcoberro Navarrete Petit Estel - La Nova Terrassa
834 94.5 Pérez Górriz Raquel Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
834 94.5 Nico Costa Pacheco Institut Pla de l'Estany Banyoles
834 94.5 Julia Schmid Pujadas Institut de Castellar Castellar del Vallès
834 94.5 Eulàlia Font Villabriga Sant Josep-Teresianes Barcelona
834 94.5 Luca Huisman Espada Institut Ausiàs March Barcelona
847 94.25 Fiona Estany Rovira Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
847 94.25 Bernat Assamà Gual Sant Pau Apòstol Tarragona
847 94.25 Joel Boil Pérez Cervetó Granollers
847 94.25 Jan Codina Bohigas Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
847 94.25 Gisela Polo Verde Institut Lacetània Manresa
847 94.25 Hui Rui Yang Sant Gervasi L'Hospitalet de Llobregat
847 94.25 Eduard Coll Franquesa Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
854 94.0 Gerard Hernández Vicente Maristes Champagnat Badalona
854 94.0 Francesc Ferrer Curcó Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
854 94.0 Bernat Casajuana Jurado La Farga Sant Cugat del Vallès
854 94.0 Lucia Herrero Montoya Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
854 94.0 Júlia Cunill Torner Sec. d'Institut Serra de Noet Berga
854 94.0 Txell Vich Cursà Institut Montilivi Girona
854 94.0 Maya Hosford Marcano Institut Icària Barcelona
854 94.0 Arnau Casanovas Molins Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
862 93.75 Maria Ruiz Martinez Institut Carles Rahola i Llorens Girona
862 93.75 Marc Vila Martínez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
862 93.75 Aroa Cortés Melsió Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
862 93.75 Roi López Martínez Cingle Terrassa
862 93.75 Cèlia Paronella Lozano Institut Montilivi Girona
862 93.75 Arnau Deli Pradas Oms i de Prat Manresa
862 93.75 Adrián Capuz Rius-Solsona Infant Jesús Barcelona
862 93.75 Cécile Nowak Vila Minguella Badalona
862 93.75 Pau Esquinas Morales Sant Josep Sant Boi de Llobregat
862 93.75 Roger Teodoro Masriera Escola Pia de Mataró Mataró
862 93.75 Leila Germade Sala Sant Felip Neri Barcelona
862 93.75 Pau Badia Prat Institut Guillem de Berguedà Berga
862 93.75 Sergi Cañas Polo Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
862 93.75 Genís Baró Gandia Institut Hug Roger III Sort
862 93.75 Àlex Llibre Riesco Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
862 93.75 Unai Mesas González Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
862 93.75 Ivo Vizuete Bolivar Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
862 93.75 Martí Piñol Caldera La Salle-Berga Berga
862 93.75 Marc Dengler Corbella La Salle Reus
862 93.75 Júlia Paguina García Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
862 93.75 Daniela Hernández Aguilella Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
862 93.75 Laia Peris Gelis Proa Barcelona
862 93.75 Thomas Weber Recio Cor de Maria Blanes
862 93.75 Ariadna Ruiz Jiménez Sec. d'Institut Begues Begues
862 93.75 Ariadna Abad Campiñez Institut de Castellar Castellar del Vallès
862 93.75 Alejandro de Tena García Acesco Parets del Vallès
862 93.75 Guillem Sala Casanovas Institut d'Auro Santpedor
862 93.75 Sergio Tórtola Vilches Hamelín-Internacional Laie Montgat
862 93.75 Abel Morales Vilert Institut Alexandre Satorras Mataró
862 93.75 Clàudia Soler Cifre Sant Pau Barcelona
862 93.75 Pol Esteve Rufas Maristes Montserrat Lleida
862 93.75 Víctor Puig García Sant Ignasi Barcelona
862 93.75 Diego González Santacana Casa del Roure Barcelona
862 93.75 Arnau Hidalgo Jimenez Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
862 93.75 Victòria Subirats Figueras L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
862 93.75 Isona Panisello Acevedo Institut Jaume Balmes Barcelona
862 93.75 Angie Quezada Okue Institut Júlia Minguell Badalona
862 93.75 Alexandra Romero Cardona SEK-Catalunya La Garriga
862 93.75 Gerard Díaz Díaz Daina Isard Olesa de Montserrat
862 93.75 Paula Latorre Fonseca Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
862 93.75 Sònia Noell Frigola Maristes Girona Girona
862 93.75 Nicolau Olea Bazdyrev Sec. d'Institut Bisaura Sant Quirze de Besora
862 93.75 Fatima Zahrae Berrad Maristes Igualada Igualada
862 93.75 Elsa Clavera Fontquerini Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
862 93.75 Ariadna Segura Porta Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
862 93.75 Isaac Nievas Molinas Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
862 93.75 Pau Borrell Bullich Institut Icària Barcelona
909 93.5 Àlex Vicent Tenorio Institut Premià de Mar Premià de Mar
909 93.5 Maia Saladrigas Camargo Ginebró Llinars del Vallès
909 93.5 Nora Zorrilla Peñaranda Institut Isaac Albéniz Badalona
909 93.5 Víctor Cararach Juan La Salle Bonanova Barcelona
909 93.5 Edgar Millan Díaz Sagrat Cor El Vendrell
909 93.5 Aram Padullés Majó Institut Narcís Monturiol Figueres
909 93.5 Paula Gómez Gimeno Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
909 93.5 Haokang Chen Bell-lloc del Pla Girona
909 93.5 Alba Lanzarote Pastor Palcam Barcelona
909 93.5 Luis Fernando Cabeza Figuera Sec. d'Institut Pla del Bosc Canyelles
909 93.5 Àgueda García Alejandre Institut Can Jofresa Terrassa
909 93.5 Raúl Sánchez Carricondo Institut Pere Vives i Vich Igualada
909 93.5 Raúl Torres García Providencia del Corazón de Jesús Barcelona
909 93.5 Núria Marguí Solà Institut Montsacopa Olot
909 93.5 Marc Maisto Milà Cor de Maria Valls
924 93.25 Sasha Matchim Moreno Sant Jordi Fornells de la Selva
924 93.25 Degi Said-Eminovych Salamov Sil Barcelona
924 93.25 Roger Colldecarrera Rodriguez Institut Bosc de la Coma Olot
924 93.25 Sara Permanyer Rocha Cor de Maria Sant Celoni
924 93.25 Alex Mangues Rubia Institut Icària Barcelona
924 93.25 David Saltiveri Civit La Salle Mollerussa
924 93.25 Marc Pujol Cano Sagrats Cors Centelles.
924 93.25 Paulina Amat Arnau Sant Pau Barcelona
924 93.25 Pol Lavignole Fernández Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
924 93.25 Raúl Garcia Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
924 93.25 Pau Casassas Sanz Institut Aubenç Oliana
924 93.25 Sofia Ulloa Méndez Institut Ausiàs March Barcelona
924 93.25 Eduardo Sánchez Canals La Salle Bonanova Barcelona
924 93.25 Junfeng Ye Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
924 93.25 Teresa Aparicio Escoda Institut Alexandre Deulofeu Figueres
939 93.0 Pau Torras Espelt Thau Barcelona
939 93.0 Max Closa Garzó Mater Salvatoris Lleida
939 93.0 Manel Abizanda Gilibets Institut Lluís de Peguera Manresa
939 93.0 Jan Angulo Beyret Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
939 93.0 Isabella Este Sosa Sil Barcelona
939 93.0 Juan Valdivia Montserrat Barcelona
939 93.0 Judit Travé Ferrer Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
939 93.0 Leire Martínez Ballesteros Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
939 93.0 Marc Benaches Magraner Llor Sant Boi de Llobregat
939 93.0 Ana Farrando Usandizaga La Salle Bonanova Barcelona
939 93.0 Laia Berlanga Pallàs Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
939 93.0 Àlex Carrasco Bernat Institut Vila de Gràcia Barcelona
939 93.0 Pol Sala Masoliver Institut Bosc de la Coma Olot
939 93.0 Rut Herce Puigduví Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
939 93.0 Laia García Grau Institut Maremar El Masnou
954 92.75 Lucía Rodríguez Arrieta FEDAC-Lleida Lleida
954 92.75 Jana Guijo Vallvè Institut Cirviànum de Torelló Torelló
954 92.75 Naroa Martín Velasco Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
954 92.75 Aina Rius Fernández Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
954 92.75 Emma Carrasco Cadens Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
954 92.75 Aitana Ribalta Lambert Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
960 92.5 Pia Vargas Clos Institut Jaume Balmes Barcelona
960 92.5 Zhi Jun Qiu Institut Fort Pius Barcelona
960 92.5 Arnau Galaz Villanueva Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
960 92.5 Marc Oliete Sánchez Montserrat Cerdanyola del Vallès
960 92.5 Pau Canosa Díez Institut Jaume Vicens Vives Girona
960 92.5 Mireia Calviño Sáez SEK-Catalunya La Garriga
960 92.5 Carla Viñas Nieto Institut Matadepera Matadepera
960 92.5 Bernat Morera Mas Institut de Guissona Guissona
960 92.5 Pau Serra Turbau Maristes Girona Girona
960 92.5 Jiami Zhang Jesús Maria Badalona
960 92.5 Aina Paris Matesanz FEDAC-Ripollet Ripollet
960 92.5 Marta Becerra Oliva Cor de Maria Valls
960 92.5 Ibai van der Neut Gandarias Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
960 92.5 Clàudia Moya Pérez Sant Domènec Savio Badalona
960 92.5 Jaume Segués Sanchís Institut Joan Solà Torrefarrera
960 92.5 Zihan Wang Institut Ventura Gassol Badalona
960 92.5 Kilian Morillas Molina Joan Pelegrí Barcelona
960 92.5 Martí Checa Ridao Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
960 92.5 Laia Roca El Puig Esparreguera
960 92.5 Paula Jané Lindner Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
960 92.5 Adrián Yélamos Molina Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
960 92.5 Arnau Torret Palma Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
960 92.5 Enric del Peso Cubero Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
960 92.5 Adrián Pastor Urgelés Joan Pelegrí Barcelona
960 92.5 Adrià de la Iglesia Fauria La Salle Premià de Mar
960 92.5 Èric Valdivia Fernández Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
960 92.5 Robert Bertran Guerra Santa Maria dels Apòstols Barcelona
960 92.5 Dorotea Marisol Valor Lassalle Pineda L'Hospitalet de Llobregat
960 92.5 Eva Reverter Ortega Sant Pau Barcelona
960 92.5 Sergi Parera Muñoz Institut Castellbisbal Castellbisbal
960 92.5 Paula López Cabestany Institut Can Jofresa Terrassa
960 92.5 Lars Mariné Monteiro Claver Lleida
960 92.5 Bernat Juan Fuertes Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
960 92.5 Marc Planas Chacón Institut Baix Penedès El Vendrell
960 92.5 Rita Pons Salvador Escola Pia de Terrassa Terrassa
960 92.5 Alex Fabón Bermúdez Sagrada Família-Horta Barcelona
960 92.5 Núria Puig Rovira Sagrat Cor-Diputació Barcelona
960 92.5 Biel Hernández Sánchez Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
960 92.5 Ernesto de Vicente Olive Infant Jesús Barcelona
960 92.5 Gala Pareja Martín Institut Júlia Minguell Badalona
960 92.5 Álex García Salvador Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
960 92.5 Javi Ferrer Mariné Claver Lleida
1002 92.25 Leire Matilla Gago Col·legi Montclar-Mestral Jorba
1002 92.25 Biel Colomina Rodríguez Sant Pau Apòstol Tarragona
1002 92.25 Laia Aribau Anastasi Institut d'Alpicat Alpicat
1002 92.25 Laura Guerrero Nicolás Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
1002 92.25 Nadia Balan Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
1002 92.25 Victor Ahumada Parra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1002 92.25 Miriam Vaquerizo Cruces Institut Montilivi Girona
1002 92.25 Emma Pegalajar Martín Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
1002 92.25 Guillermo Bonafonte de Mir Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1002 92.25 Ferran Marín Roig Institut d'Alella Alella
1002 92.25 Edgar Reinés Mansilla Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
1002 92.25 Silvia García-Arroba Romero Puigcerver Reus
1002 92.25 Mauro Rodríguez Pérez Institut Jonqueres Sabadell
1002 92.25 Ariadna Jové Arto Sil Barcelona
1002 92.25 Berta Setó Canal Institut Matadepera Matadepera
1002 92.25 Axel Abdi Mouloud Institut Isaac Albéniz Badalona
1002 92.25 Marc Meya Molina Cingle Terrassa
1002 92.25 Ilias Renbouk Joviat Manresa
1002 92.25 Dídac Mochales Garcia Institut El Pedró L'Escala
1021 92.0 Marc Sànchez Pladevall Sec. d'Institut Gurb Gurb
1021 92.0 Biel Manyé Pujol Institut Tarragona Tarragona
1021 92.0 Martina Escolar Bassa Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1021 92.0 Eudald Cardozo Vallhonrat Institut Pere Fontdevila Gironella
1021 92.0 Martí Insa Pujolar Institut Cendrassos Figueres
1021 92.0 Júlia Figuerola Lorenzana Institut La Segarra Cervera
1021 92.0 Helena Krogh Salas Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1021 92.0 Oriol Batchellí Carandell Institut Pla de l'Estany Banyoles
1021 92.0 Nil García Risquez Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
1021 92.0 Victor Zabalza Mediavilla Lestonnac Barcelona
1021 92.0 Max Bertran Canicio FEDAC-Vic Vic
1021 92.0 Clàudia Marco Vidal Sagrat Cor Amposta
1021 92.0 Yeray Hernández Morales Institut Montserrat Roig Terrassa
1021 92.0 Nadia Fernández Sanchez Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
1021 92.0 Gabriel Fernández Raventós Institut Narcís Oller Valls
1021 92.0 Aidé Lara Freitas Lopes Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
1021 92.0 Izza Fariji Horta Institut Secretari Coloma Barcelona
1021 92.0 Verònica Cerdà Péczely Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
1021 92.0 Xènia Thió Hortoneda La Salle Girona
1040 91.75 Carlos Fernandez Leiva Institut El Calamot Gavà
1040 91.75 Jakob Sharpe Thau Sant Cugat del Vallès
1040 91.75 Genís Arbó Galo El Carme Lleida
1040 91.75 Sara Cecconello Vila Institut Vall d'Arús Vallirana
1040 91.75 Yaoyao Guo Institut de Sales Viladecans
1040 91.75 Laura Larred García Institut Arraona Sabadell
1040 91.75 Marta Avila Navarro Institut XXV Olimpíada Barcelona
1040 91.75 Emilio Roselló Cuevas Sant Pau Barcelona
1040 91.75 Clara de Latorre Lluch La Vall BELLATERRA
1040 91.75 Luísa Santos Gomes Aula Escuela Europea Barcelona
1040 91.75 Lucas León Feijoo Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
1051 91.5 Oihane Alonso Espina Institut La Garrotxa Olot
1051 91.5 Oriol Ramos Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
1051 91.5 Ramon Bordes Margalet La Farga Sant Cugat del Vallès
1051 91.5 Andrea Villar Pablos Institut Vila-seca Vila-seca
1051 91.5 Laia Pallardó Sánchez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1051 91.5 Clàudia Poch de Maya Sant Antoni de Pàdua Mataró
1051 91.5 Neus Hernández Megias Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
1051 91.5 David Aguilar López Institut Can Mas Ripollet
1051 91.5 Albert Domingo Gomis Aula Escuela Europea Barcelona
1051 91.5 Pau Herrera Díaz Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
1061 91.25 Sara Vecino Perez Institut Ribera Baixa El Prat de Llobregat
1061 91.25 Gerard Torras Sancho La Salle Premià de Mar
1061 91.25 Blai Rodríguez Graells Institut Hug Roger III Sort
1061 91.25 Acosta Vendrell Gabriel Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1061 91.25 Marc López Romà Institut Montserrat Roig Terrassa
1061 91.25 Òscar Andreu Carles Institut Serra de Miramar Valls
1061 91.25 Sara Sedó Cabré Institut Priorat Falset
1061 91.25 Ángel Flor Codina Institut Pere Borrell Puigcerdà
1061 91.25 Mireia Giménez Izquierdo Badalonès Badalona
1061 91.25 Hendrik Manuel Stoops Lugo Hamelín-Internacional Laie Montgat
1061 91.25 Xavier Rivera Monsergas Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
1061 91.25 Elsa Belmonte Reyes Institut Joan Oró Martorell
1061 91.25 Carla Cocera Fernández Xarxa Berga
1061 91.25 David Gay Xandre Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
1061 91.25 Júlia Vila Lamarca Institut Josep Brugulat Banyoles
1061 91.25 Carlos Antonio García Vera Institut Montserrat Roig Terrassa
1061 91.25 Marc López Xirau Institut Secretari Coloma Barcelona
1061 91.25 Lua Trevin Hernaiz Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
1061 91.25 Adrián Morales Villanueva Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
1061 91.25 Pol García Carabí Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
1061 91.25 Georgina Ruf Oliver Sec. d'Institut Sunsi Móra Canet de Mar
1061 91.25 Iker Martínez Calatrava Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1061 91.25 Ivet Sánchez Gonzalez Montcau-La Mola Matadepera
1061 91.25 Joan Carné Rué Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
1061 91.25 Yi-Han Lin Hamelín-Internacional Laie Montgat
1061 91.25 Xavier Jornet Toscano Institut Andreu Nin El Vendrell
1061 91.25 Ruiren Zhu Institut La Garrotxa Olot
1061 91.25 Berta González Gasull Institut Quatre Cantons Barcelona
1061 91.25 Hugo Díaz Moya Institut Olivar Gran Figueres
1061 91.25 Ruben Fernández Guiot Freta Mataró
1061 91.25 Tomàs Fontanet Domez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1061 91.25 Martí Macian Nicolàs Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
1061 91.25 Jana Forga Torres Arabell Lleida
1061 91.25 Martina Pulido Campderá John Talabot Barcelona
1061 91.25 Gina Fernández Grabulosa Institut La Garrotxa Olot
1061 91.25 Àlvar Prunera Matute Claver Lleida
1061 91.25 Pau Sala Guadaña Institut Ernest Lluch Barcelona
1061 91.25 Eros J. Pons Molina Institut Bitàcola Barberà del Vallès
1061 91.25 Joan Shan Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
1061 91.25 Raquel Velázquez Orgaz Providencia del Corazón de Jesús Barcelona
1061 91.25 Mario Túnez Hernández Maristes Champagnat Badalona
1061 91.25 Roger Losada Bartrina Institut Moisès Broggi Barcelona
1061 91.25 Júlia Peña Falcón Institut Pere Ribot Vilassar de Mar
1061 91.25 Aroa Muñoz Carranco Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
1061 91.25 Laia Vinagre Comerma Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
1061 91.25 Èric Vila Anglarill Prats de la Carrera Palafrugell
1061 91.25 Albert Montesinos Blanco Aula Escuela Europea Barcelona
1061 91.25 Joaquín Sánchez Montaner Nuestra Señora de Montserrat Rubí
1061 91.25 Mark Saramud EIC Salou
1061 91.25 David Talavero Ruiz Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
1061 91.25 Pau Rodríguez Gómez FEDAC-Horta Barcelona
1061 91.25 Alessia Tettamanzi Sil Barcelona
1061 91.25 Víctor Paz de Pedro Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1061 91.25 Marc Pulgarín Díaz Institut Gelida Gelida
1061 91.25 Laia Sanjuan Sarle Institut d'Alcarràs Alcarràs
1061 91.25 Guillem Cadafalch Sota Institut Moisès Broggi Barcelona
1061 91.25 Eva Ciria Jiménez Hamelín-Internacional Laie Montgat
1061 91.25 Oriol González Estrada Escola Pia de Mataró Mataró
1061 91.25 Ainoa Calleja Ayala Institut Josep Pla Barcelona
1061 91.25 Marc Muntadas Reixach Institut El Sui Cardedeu
1061 91.25 Martina Claramunt Pi Proa Barcelona
1122 91.0 Eric Díaz Bermúdez Valldaura Barcelona
1122 91.0 Oriol Garcia Comasòlivas Escorial Vic
1122 91.0 Shengyu Lu Institut Ernest Lluch Barcelona
1122 91.0 Max Burgos Morjaen Hamelín-Internacional Laie Montgat
1122 91.0 Pau Bergadà Brugulat Sant Pau Barcelona
1122 91.0 Guillem Rius del Cerro IPSI Barcelona
1122 91.0 Aniol Planas La Salle Figueres
1122 91.0 Abril Martínez Fernández Institut Canigó Almacelles
1122 91.0 Sara Martínez Notario Institut de Pallejà Pallejà
1122 91.0 Alexis Zambrano Patrón Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1122 91.0 Nicolás Galí Junquera Sant Ignasi Barcelona
1122 91.0 Paula Pepió Rué La Vall BELLATERRA
1122 91.0 Emma Platero Pérez Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
1122 91.0 Mateu Palomar Pérez Institut Moianès Moià
1122 91.0 Janna Nathurmal Lamas Casa del Roure Barcelona
1122 91.0 Maria Vadillo García Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
1122 91.0 Lluís Hinojosa Vilardell Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
1122 91.0 Anna Casellas Notario Institut Lluís de Peguera Manresa
1122 91.0 Enric Arias Domínguez Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1122 91.0 Enric Venanci Pugès Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1122 91.0 Néstor Díez Rodríguez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1122 91.0 Heura Puig Bruno Institut Baix Camp Reus
1122 91.0 Ferran Grau Ribas IPSI Barcelona
1145 90.75 Samanta Pascual Soler Zurich Barcelona
1145 90.75 Aniol Anglès Oliveres Institut Martí l'Humà Montblanc
1145 90.75 Aleix Bäcker Fornós Institut Camí de Mar Calafell
1145 90.75 Xavier Garrido González Guinardó Barcelona
1145 90.75 Arnau Miró Costa Institut Montilivi Girona
1145 90.75 Yago Doneux Martin Ginebró Llinars del Vallès
1145 90.75 Lucía Álvarez Cabañas Institut Torre Roja Viladecans
1145 90.75 Andreu Domingo Bruno Institut Martí l'Humà Montblanc
1145 90.75 Albert Bespin Olmo Guinardó Barcelona
1145 90.75 Gerard Novell Hernández Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
1145 90.75 Pau Monterosa Fornelino Institut de Llagostera Llagostera
1145 90.75 Emma Walters Alves La Salle Girona
1145 90.75 Júlia Hollermeier Pozas Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1145 90.75 Marina Blonce García Badalonès Badalona
1145 90.75 Laura Pujol Pla Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
1145 90.75 Gerard Losa Gómez Sil Barcelona
1145 90.75 Eloi Amadó Cuesta Montagut Vilafranca del Penedès
1145 90.75 Judith López García Institut Vila-seca Vila-seca
1145 90.75 Andreu Bonnin Cobos Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1145 90.75 Ona Natalie Caboz Wells Institut Quatre Cantons Barcelona
1145 90.75 Alba Maydeu Novell Sec. d'Institut Gurb Gurb
1145 90.75 Mar Freixes Corrales Vedruna Tàrrega Tàrrega
1145 90.75 Samuel Gil Martín Valldaura Barcelona
1145 90.75 Roger Urgell Marín Institut La Segarra Cervera
1145 90.75 Francesc Royuela Faiges Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1145 90.75 Laia Gómez Folch Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1171 90.5 Laura Comas Martinez Institut Ausiàs March Barcelona
1171 90.5 Ana Belén Alonso Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
1171 90.5 Juan Alejandro Massipe Expósito Ramar 2 Sabadell
1171 90.5 David Sanllehí Vico Empordà-San José Roses
1171 90.5 Ingrid Fortuño Martí La Salle Bonanova Barcelona
1171 90.5 Martí Guasch Rius Institut Torredembarra Torredembarra
1171 90.5 Maia Burrull Om Ginebró Llinars del Vallès
1171 90.5 Martí Ortíz Inglés Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1171 90.5 Anna Pujol de la Poza Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1171 90.5 Marc Pegueroles Jiménez Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1171 90.5 Diego Tornay Díaz Institut Cubelles Cubelles
1171 90.5 Joan Portas Martín Cor de Maria Blanes
1171 90.5 Pau Forcadell Campos Institut de Tecnificació Amposta
1184 90.25 Júlia Yanglan Vidal Milan Sant Gregori Barcelona
1184 90.25 Marina Arias Múnera Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
1184 90.25 Enric Zhang Chen Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
1184 90.25 Nil Sánchez Batlle Sagrat Cor Amposta
1184 90.25 Emma Gascón Rodriguez Institut Front Marítim Barcelona
1189 90.0 Martí Bessa López Joan Pelegrí Barcelona
1189 90.0 Èric Gil Macías Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1189 90.0 Oriol Sala Aymà Institut Miquel Bosch i Jover Artés
1189 90.0 Guillem Revuelta Jordan Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
1189 90.0 Gabriel Minguell Llovera Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1189 90.0 Pau Martínez Llop Institut Pla Marcell Cardedeu
1189 90.0 Bernat Esteve Sagarra Sagrat Cor-Diputació Barcelona
1189 90.0 Laia Serrano Romero Virolai Barcelona
1189 90.0 Marc Cufí Ros Institut Cendrassos Figueres
1189 90.0 Julien Paschoud Zamora Institut Puig Cargol Calonge
1189 90.0 Roger Bombuy Mans Meritxell Mataró
1189 90.0 Sayed Rohaan Zafar Institut El Calamot Gavà
1189 90.0 Sergio Vilches Bernal Institut Els Roures Dosrius
1189 90.0 Gala Cardi Cigoli Basagañas Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
1189 90.0 Gerard Fortó Pujol Institut Alexandre de Riquer Calaf
1189 90.0 Anka Lakatos Vedruna Balaguer Balaguer
1189 90.0 Bruno Pescador Hugas Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
1189 90.0 Carles Teixidó Carulla Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
1189 90.0 Marc Jove Tubau Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
1189 90.0 Maria Aira Cosa Maristes Rubí Rubí
1189 90.0 Gerard Fabregat Duliep Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1189 90.0 Teo Zubicaray Virumbrales John Talabot Barcelona
1189 90.0 Joan Cabrera Moreno Institut Celestí Bellera Granollers
1189 90.0 Mario Ángel Dumitru Institut Jonqueres Sabadell
1189 90.0 Èlia Cònsul Masana Institut Montserrat Roig Terrassa
1189 90.0 Joel Sisó Giribet Institut Canigó Almacelles
1189 90.0 Jana Blaya Font Institut Castell d'Estela Amer
1189 90.0 Lluc Ossó Leal Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1189 90.0 Enya Laforgue Camarero Institut de Llagostera Llagostera
1189 90.0 Dolores Zarema Canchado Moreno Crea Nova, Creativitat i Innovació Sant Cugat del Vallès
1189 90.0 Laia Marc Cervantes Institut Joan Solà Torrefarrera
1189 90.0 Miguel Martínez Garcia Institut El Sui Cardedeu
1189 90.0 Marc Alcantarilla Padrés Maristes Girona Girona
1189 90.0 Maria Corriente Reales Freta Mataró
1189 90.0 Marc Masdeu Pons Palcam Barcelona
1189 90.0 Marc Olivella Higueras Institut Secretari Coloma Barcelona
1189 90.0 Valeri Novell Fernández Avenç Sant Cugat del Vallès
1189 90.0 Víctor Casas Mas Casa Nostra Banyoles
1189 90.0 Paula Molina Aceña Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
1189 90.0 Oleguer Arola Antonell Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1189 90.0 Alonso Javier Coral Institut Valldemossa Barcelona
1189 90.0 Martí Ribera Bosch Institut Alfons Costafreda Tàrrega
1189 90.0 Xavier Moreno Carril Maristes Champagnat Badalona
1189 90.0 Pablo Roma de Manuel Sant Miquel Barcelona
1189 90.0 Oriol de Miguel Comella Avenç Sant Cugat del Vallès
1189 90.0 Jaume Parés Portero Minguella Badalona
1189 90.0 Roger Pi Barceló Institut Priorat Falset
1189 90.0 Gemma Comes Sánchez Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
1189 90.0 David Planas Díaz Sant Josep Sant Boi de Llobregat
1189 90.0 Andrea Bermusell Navarro Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
1189 90.0 Eduard Solanes Serrat Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1189 90.0 Arnau Chico Egea Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1241 89.75 Miquel Esquirol Mestre Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
1241 89.75 Gabriel Espallardo Elizari Lestonnac Barcelona
1241 89.75 Gemma Còdol Cugat Institut de Terrassa Terrassa
1241 89.75 Àfrica García Casas Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1241 89.75 Otal Poch Anna Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1241 89.75 Luís López Oliva Institut Pau Vila Sabadell
1241 89.75 Gerard Nortes Muñoz Montserrat Cerdanyola del Vallès
1241 89.75 Teo Pellisé Ortiz IPSI Barcelona
1241 89.75 Martínez Masip Berta Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1241 89.75 Paula Fominaya Rodríguez Institut Escola Municipal de Treball Granollers
1241 89.75 Pau Mora Mendoza Jesús Maria Barcelona
1241 89.75 Roger Guardiola Navarrete Puigcerver Reus
1241 89.75 Paula García Grau Sant Miquel Barcelona
1241 89.75 Martí Gaixet Maresma Minguella Badalona
1241 89.75 Àlex Diudé Pané Mare de Déu de la Salut Sabadell
1241 89.75 Aleix Orriols Garcia Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1241 89.75 Cristina Prudka Institut Pla de l'Estany Banyoles
1241 89.75 Oriol Pascual Callejas Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
1241 89.75 Xavier Gómez y Yat Institut Moianès Moià
1241 89.75 Gloria Lázaro Soto Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
1241 89.75 Mar Miralles Vidal Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1241 89.75 Marti Losantos Maroto Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
1241 89.75 Laia Rodríguez Navarro Institut Almatà Balaguer
1241 89.75 Aina Fontserè Rovira Institut Cirviànum de Torelló Torelló
1241 89.75 Marc Torrent Adrados Montessori-Palau Girona
1241 89.75 Mariona Solsona Roglán Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
1241 89.75 Núria Gil Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
1241 89.75 Andreu Domingo Pedrocchi Institut Valldemossa Barcelona
1269 89.5 Oriol Berruezo Vázquez Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1269 89.5 Paula Barbosa Ginzo Jesús Maria Barcelona
1269 89.5 Berta Molas Paba Institut Joan Solà Torrefarrera
1269 89.5 Laia Celma Villanueva Sadako Barcelona
1269 89.5 Alex Ortuño Fuentes Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
1269 89.5 Honggang Wu Institut XXV Olimpíada Barcelona
1269 89.5 Clara Gomez Rubio Institut Les Vinyes Santa Coloma de Gramenet
1269 89.5 Mar Bassols Sala Institut Bosc de la Coma Olot
1269 89.5 Lluís Pérez Vilaregut Sec. d'Institut Gurb Gurb
1269 89.5 Marc Hernández Escuderos Llor Sant Boi de Llobregat
1269 89.5 Ricard Figaró Ranaldi Institut Vallès Sabadell
1269 89.5 Emma Albalat Álvarez Institut de Pallejà Pallejà
1269 89.5 Jaume Comas Canaleta Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
1269 89.5 Marc Plans Boncompte Institut Jaume Balmes Barcelona
1269 89.5 Sabina Rigol Juárez Institut Can Roca Terrassa
1269 89.5 Pau Arasa Cerdà Thau Barcelona
1269 89.5 Francesc Puig Algué Vedruna Palamós
1269 89.5 Ana Clara Fernández Domínguez Institut Baix Penedès El Vendrell
1269 89.5 Adrià Mallén Hernández Salesians Sabadell Sabadell
1269 89.5 Nairunai Fernández Peña Virolai Barcelona
1269 89.5 Juliana González Dominguez Institut Arraona Sabadell
1269 89.5 Roger Alsina Muro Institut Lluís de Peguera Manresa
1269 89.5 Marcos Zurita Moreno Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
1269 89.5 Txell Vilamajó Puixeu Institut Pere Barnils Centelles
1293 89.25 Abril Moreno Nonell SEK-Catalunya La Garriga
1293 89.25 Olivia Rodríguez Roldán Sil Barcelona
1293 89.25 Miguel Barata Benítez La Salle Girona
1293 89.25 Roc Gisbert Matas Institut Montserrat Barcelona
1293 89.25 Sergi Vall Barragan Institut Jaume Balmes Barcelona
1293 89.25 Júlia Miarons Adrover Proa Barcelona
1293 89.25 Olga Gil Rosell Institut Icària Barcelona
1293 89.25 Raúl Martos Segura Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
1293 89.25 Míriam Wu Timmerman Nuestra Señora de Montserrat Rubí
1293 89.25 Beatriz Barios Valderrama Mater Salvatoris Lleida
1293 89.25 Pau Gall Rubio Institut La Segarra Cervera
1293 89.25 Àlex Navarro Amenedo Sant Miquel Barcelona
1293 89.25 Maria Masot Burgos Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
1293 89.25 Jimena Laguna Pineda Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
1293 89.25 Maria Boltaina i Bruguer Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1308 89.0 Cèlia Freixes Martinez Institut Almatà Balaguer
1308 89.0 Abril Tubau Figols Vedruna-Gràcia Barcelona
1308 89.0 Pau Toribio Duran Institut Llobregat Sallent
1308 89.0 Roc Bohigas Sabater Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
1308 89.0 Adrián Arias Guerrero Goar Viladecans
1308 89.0 Maria Herreros de la Fuente Mater Salvatoris Lleida
1308 89.0 Laura Cabrera i Bracero Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1308 89.0 Sonia Galduf Gosálvez Aula Escuela Europea Barcelona
1308 89.0 Raúl Cruz Galera Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
1308 89.0 Laia Guilera Aulet Lestonnac Barcelona
1308 89.0 Núria Peñuelas García Institut Vilatzara Vilassar de Mar
1319 88.75 Joel Aguirre Basse Institut La Ribera Montcada i Reixac
1319 88.75 Petra Alarcón Monjonell Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1319 88.75 Gerard Roca Monell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1319 88.75 Joan Portella Casanova Institut Jaume Vicens Vives Girona
1319 88.75 Oriol Balart Montfort Sagrada Família Sabadell
1319 88.75 Marta Subirats González Daina Isard Olesa de Montserrat
1319 88.75 Aitana Perpiñá Miquel Elisabeth Salou
1319 88.75 Biel Prat Serrano Institut d'Alella Alella
1319 88.75 Aleix Guixé Masip Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
1319 88.75 Xinyi He Institut Júlia Minguell Badalona
1319 88.75 Alba Fuentes Laria Institut Torrent dels Alous Rubí
1319 88.75 Roig Domingo Maria Teresa Santa Teresa de Jesús Tarragona
1319 88.75 Joan Barba Sanz Cingle Terrassa
1319 88.75 Arnau Jardon Corrales Institut Gallecs Mollet del Vallès
1319 88.75 Eduard Barrera Verdú Sagrat Cor-Diputació Barcelona
1319 88.75 David Teixidó Villagrasa IES Ramón J. Sender Fraga
1319 88.75 Helena Herranz Blanch Virolai Barcelona
1319 88.75 Ivo Rosal Cavero Mary Ward Barcelona
1319 88.75 Alejandro Gómez Lobato Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1319 88.75 Mirka Fernández Roura Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
1319 88.75 Li Jie Egara Terrassa
1319 88.75 Emma Ballesté Swart Institut d'Argentona Argentona
1319 88.75 Martí Gamero Pieres Prats de la Carrera Palafrugell
1319 88.75 Nadia Sicilia Nieto Institut Torre de Malla Parets del Vallès
1319 88.75 Villalonga Valero Sofía Santa Teresa de Jesús Tarragona
1319 88.75 Irina García Alejandre Institut Can Jofresa Terrassa
1319 88.75 Ainhoa Fernández García Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
1319 88.75 Silguero Hernández Dimas Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1319 88.75 Àlex Sánchez Ramírez Institut Pere Vives i Vich Igualada
1319 88.75 Jana Gifra Martinell Institut Josep Brugulat Banyoles
1319 88.75 Adrià Llanes Sayrol Vedruna Puigcerdà
1319 88.75 Francesc Albacete Rendon Institut L'Estatut Rubí
1319 88.75 Paula García Prat La Salle Bonanova Barcelona
1319 88.75 Antonio Arboledas Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
1319 88.75 Alessandro Sartori Institut d'Alella Alella
1319 88.75 Álex González Rodríguez Jesús Maria Barcelona
1319 88.75 Adrián Trenado Jiménez Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
1319 88.75 Safae Aghattas Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
1319 88.75 Alex Cuesta Velasco Institut Font del Ferro Palafolls
1319 88.75 Glòria Font Arias Sagrada Família-Horta Barcelona
1319 88.75 Jaume Custodi Eyzaguirre Institut Serra de Miramar Valls
1319 88.75 Jordi Morancho Rosell Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
1319 88.75 Llorenç Romaní Bailach Mare de Déu del Carme Tarragona
1319 88.75 Aniol Comellas Blanchart Institut d'Argentona Argentona
1319 88.75 Xavier Basualdo Pugés Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
1319 88.75 Quim Vilella Viladés Institut L'Alt Berguedà Bagà
1319 88.75 Ariadna García Barragán Institut Joan Boscà Barcelona
1319 88.75 Jordi Casas Serrat Institut La Garrotxa Olot
1319 88.75 Álvaro Herrador Ontiveros Institut Ventura Gassol Badalona
1319 88.75 David Carmona Montes Jesús Salvador Sabadell
1319 88.75 Arnau Alonso Gimeno Sec. d'Institut Gurb Gurb
1319 88.75 José Jiménez Rodríguez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
1319 88.75 Lily Marion Décriaud Wohlgemuth Institut Montserrat Barcelona
1319 88.75 Lidia Mei Ibañez Caballero Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
1319 88.75 Joel Bilbe Altadill Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
1319 88.75 Joanna Sánchez González Escolàpies El Masnou El Masnou
1319 88.75 Marc Ramírez Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
1319 88.75 Alicia Torres Andrés Institut Gabriela Mistral Sant Vicenç dels Horts
1319 88.75 Jordi Salas Gómez Institut Lluís de Peguera Manresa
1319 88.75 Maura Antequera Mussoll Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
1379 88.5 Cel Redondo Marquet Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
1379 88.5 Blanca Adroher Estop Sant Ignasi Barcelona
1379 88.5 Martí Escuder Masip Escola Pia de Sabadell Sabadell
1379 88.5 Mar Casals Mas Institut Pere Barnils Centelles
1379 88.5 Judith Mas Rico Sagrada Família-Horta Barcelona
1379 88.5 Xiaoquan Cai Institut Ventura Gassol Badalona
1379 88.5 Èlia Bellsolell Bonet Sant Josep-Teresianes Barcelona
1379 88.5 Selene Calderón Díaz Valldaura Barcelona
1379 88.5 Carla del Peso Cubero Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1379 88.5 Pau Coll Pallàs Bell-lloc del Pla Girona
1379 88.5 Simó Ferrer Puertolas Institut La Llauna Badalona
1379 88.5 Ariadna Lang Roy Ballestin La Salle Horta Barcelona
1379 88.5 Ilènia Tomàs Trillo Institut Can Roca Terrassa
1379 88.5 Berta Raga Martínez Institut Sòl de Riu Alcanar
1379 88.5 Marina Soria Mas Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
1379 88.5 Héctor Castillo Guilera Sadako Barcelona
1379 88.5 Gerard Rodríguez Viladrich Institut Francesc Ribalta Solsona
1379 88.5 Eric Hoyas González Nuestra Señora de Montserrat Rubí
1379 88.5 Laia Sala Santiago Institut La Valira La Seu d'Urgell
1379 88.5 Miquel Gómez Olivella Sec. d'Institut Begues Begues
1379 88.5 Ferran Anguas Carrasco Institut Miramar Viladecans
1379 88.5 José Zambrana Gutiérrez Divina Providència Mataró
1379 88.5 Roger Bosch Pascual Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1379 88.5 Daniel Serrano Barrionuevo Sagrada Família Barcelona
1379 88.5 Roger Mula Martínez Joviat Manresa
1379 88.5 Noa Gándara Dos Santos Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
1379 88.5 Carla Rosell Uya Col·legi Montclar-Mestral Jorba
1379 88.5 Sergio González Carazo Institut de Sales Viladecans
1379 88.5 Maria Quintero Llorente Minguella Badalona
1379 88.5 Aaron Israel Rodríguez Raya Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
1379 88.5 Pol Albernis Cárdenas Institut Can Roca Terrassa
1379 88.5 Oriol Ferri Blanc Institut Joaquin Bau Tortosa
1379 88.5 Gina Florensa Carrera Institut Francesc Ribalta Solsona
1379 88.5 Aina Cucurull García Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
1379 88.5 Anna Riba Sánchez Col·legi Montclar-Mestral Jorba
1379 88.5 Clara García Font La Mercè Martorell
1379 88.5 Irene Rello Arjona Institut S'Agulla Blanes
1416 88.25 Claudia Caparrós Díaz Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1416 88.25 Eric Valencia Martín Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
1416 88.25 Adrià Querol Catalán Institut de Sales Viladecans
1416 88.25 Eva Asensio Lopez Institut Giola Llinars del Vallès
1416 88.25 Morales Belluda Joan Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1416 88.25 Pau Mundet de Pol Sàbat Institut Jaume Vicens Vives Girona
1416 88.25 Sonia Rodriguez Villanueva Thau Sant Cugat del Vallès
1416 88.25 Aida Castaño Rubira Institut de Masquefa Masquefa
1416 88.25 Gerard Llugany Vázquez FEDAC-Ripollet Ripollet
1416 88.25 Paula Lucio Calvo Santa Maria Blanes
1416 88.25 Gerard Monclús Pineda Institut Francisco de Goya Barcelona
1416 88.25 Guillem Aranda Espuny Institut Badalona VII Badalona
1416 88.25 Raül Rodríguez Argüello Jesús Salvador Sabadell
1416 88.25 David Palma Palacios Santa Anna Lleida
1416 88.25 Aitana Muñoz Carrillo Sant Pau Apòstol Tarragona
1416 88.25 Ignasi Puigbó Santmartí Viaró Sant Cugat del Vallès
1416 88.25 Edurne Piña Sánchez-Diezma Montserrat Cerdanyola del Vallès
1416 88.25 Albert Molina Saludes Sagrada Família-Horta Barcelona
1416 88.25 Alfonsina Marani Agosti Maristes La Immaculada Barcelona
1416 88.25 Maria Isabel Martínez Cornejo Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
1416 88.25 Pol Soldevila Sala Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes