Llista de les millors puntuacions (6%) de segon d'ESO

En total han participat 21554 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 143.75 David Xifré Palacios Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
2 139.75 Eli Meyers Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
3 137.5 Gerard Grau García Institut Ernest Lluch Barcelona
4 133.75 Oriol Monge Gironès Thau Barcelona
4 133.75 Raúl Toribio Abalde Institut Montserrat Barcelona
6 133.5 Pau Martí Biosca Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
7 130.0 Raquel Trull Báguena Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
8 129.75 Laura Guberna Arraiza Aula Escuela Europea Barcelona
9 128.75 Lucas Bartolomé Grosso Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
10 127.5 Pol Pachón Pérez Cingle Terrassa
10 127.5 Hongwei Zheng Institut Marta Mata Montornès del Vallès
10 127.5 Laia López Parés Mireia Montgat
10 127.5 Zackary Bradford Walker John Talabot Barcelona
10 127.5 Miquel Rius Ayala Thau Barcelona
15 126.25 Jordi Teixidó Moro Institut de Pallejà Pallejà
15 126.25 Bernat Dosrius Lleonart Escola Pia de Mataró Mataró
15 126.25 Olau Vinyals Roca Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
18 125.0 Miquel Rodríguez Sansaloni Joan Pelegrí Barcelona
18 125.0 Hug Fortià Bonvehí Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
18 125.0 Víctor Torres Sánchez Institut Valldemossa Barcelona
18 125.0 Martí Layola Benet Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
22 124.75 Jan Trota Aymerich Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
23 123.75 Joel Sendra Revuelta Claver Lleida
24 122.5 Guillem Moreno Garcia Institut Montserrat Barcelona
24 122.5 Ferran Pérez Sánchez Institut Isaac Albéniz Badalona
26 121.25 Vittorio Scarani Sant Jordi Fornells de la Selva
27 120.0 Biel Ramon Canela Institut Tarragona Tarragona
27 120.0 Leire Oliver Martínez Tecnos Terrassa
27 120.0 Judit Llobet Tort Institut Joan Mercader Igualada
30 118.75 Angel Martínez Pérez Mare de Déu de la Salut Sabadell
30 118.75 Nil Lescure Palou Institut Pau Vila Sabadell
30 118.75 Raúl González Uribe Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
30 118.75 Grigory Bulygin Institut Ernest Lluch Barcelona
34 118.5 Aina Crespí Hromcová Súnion Barcelona
34 118.5 Ariana Yang Conde Hesse Institut Ernest Lluch Barcelona
36 118.25 Ash Mcguire Ripoll Institut Quatre Cantons Barcelona
37 118.0 Pol Rius Codó Thau Sant Cugat del Vallès
38 117.75 Isaac Garcés Herrero Montcau-La Mola Matadepera
39 117.5 Enzo Lodato Paz Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
39 117.5 Joan Montobbio Palmer Aula Escuela Europea Barcelona
41 117.25 Eudald Gil Galindo Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
42 116.75 Maxim Rossokha Institut Les Corts Barcelona
43 116.5 Diego Rebés Navarro Sant Ignasi Barcelona
44 116.25 Aniol Garriga Torra Sec. d'Institut Morelló Esterri d'Àneu
45 116.0 Aitana Bel Izquierdo Sagrat Cor-Diputació Barcelona
46 115.5 Ferran Plana Ortiz Institut Josep Brugulat Banyoles
47 115.0 Jordi Labartra Estrella Institut Alfons Costafreda Tàrrega
47 115.0 Mar García Alves Avenç Sant Cugat del Vallès
47 115.0 Xavier Torrens Fitó Tecnos Terrassa
47 115.0 Nil Macià Codera Lestonnac Barcelona
47 115.0 Jonatan Perianes Fernández Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
47 115.0 Mar Blanco Fos Institut Moisès Broggi Barcelona
47 115.0 César Cervera Curto Institut Roquetes Roquetes
54 114.5 Guillem Olivart Garrofe Vedruna Balaguer Balaguer
55 113.75 Guillem Guilera Aulet Lestonnac Barcelona
55 113.75 Joan Cintas Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
55 113.75 Marc Wegbrans Giró Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
55 113.75 Aniol Parareda Doménech Institut Pere Barnils Centelles
55 113.75 Santiago Espada Echeverry Institut Pere Borrell Puigcerdà
55 113.75 Pau Roman Rull Institut Maria Espinalt Barcelona
55 113.75 Judit Batlles Burballa Institut Escola Municipal de Treball Granollers
55 113.75 Jan Bausà Bosom Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
55 113.75 Joaquim Burdoy Guasch Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
64 113.5 Aleix Moragas Roig Sadako Barcelona
64 113.5 Judit Vázquez López Pineda L'Hospitalet de Llobregat
64 113.5 Andrea Sopena López FEDAC-Lleida Lleida
64 113.5 Lluis Panal Majó Minguella Badalona
68 113.25 Marco Horcajuelo Ballabriga Viaró Sant Cugat del Vallès
69 113.0 Candela Lloveras Llotje Institut Montsoriu Arbúcies
70 112.5 Guim Rovira Galofré Institut Moisès Broggi Barcelona
70 112.5 David Víctor Juanas Institut L'Alzina Barcelona
70 112.5 Lyle Visa Ceccaroni Sadako Barcelona
73 112.25 Jana Vallcorba Rivas Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
73 112.25 Pau Delós Torrens Immaculada Concepció Lloret de Mar
73 112.25 Victor Tello Laguna Institut Ventura Gassol Badalona
76 111.75 Júlia Molner García Institut Torrent dels Alous Rubí
77 111.25 Jofre Julià Díaz Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
77 111.25 Jeroni Cabezas Timchenko Sagrat Cor-Diputació Barcelona
77 111.25 Albert Botanch Aguado Institut Les Corts Barcelona
77 111.25 Sergi Torrebadella Sánchez Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
81 110.75 Varg Brangwin Martín Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
81 110.75 Pasqual Toral Sabaté Institut Salvador Vilaseca Reus
83 110.5 Junhao Cheng Yang Sant Jordi Fornells de la Selva
84 110.0 Ton Blanco Ferran Institut Jaume Balmes Barcelona
84 110.0 Pau Casé Barrera Institut Mig-Món Súria
84 110.0 Martí Muntané Roca Institut Francisco de Goya Barcelona
84 110.0 David Adell Cortés Aula Escuela Europea Barcelona
84 110.0 Siwar Joseph Cuenca Alca Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
84 110.0 Gerard Romeo Cassadó Institut Tarragona Tarragona
90 109.75 Biel Alavedra Busquet Institut Matadepera Matadepera
91 109.5 Aran Roig Serra Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
92 109.25 David Castro Paniello La Immaculada Sabadell
92 109.25 Matteo Jonas-Maxime Amar Aula Escuela Europea Barcelona
92 109.25 Sergi Hernández Clotet Vedruna Sagrat Cor Tarragona
95 108.75 Damià Camps Bayona Institut Josep Pla Barcelona
95 108.75 Mauro Puig Roma Hamelín-Internacional Laie Montgat
95 108.75 David Caballero Francisco Aula Escuela Europea Barcelona
95 108.75 Marc Jové Caballero Escola Pia de Sabadell Sabadell
95 108.75 Marc Batalla Estrada Escola Pia de Mataró Mataró
95 108.75 Marta Manfredi Institut Jaume Balmes Barcelona
95 108.75 Anna Pujol Martori Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
95 108.75 Laura Pérez García Institut Front Marítim Barcelona
95 108.75 Pau Hidalgo Pujol Casa Nostra Banyoles
104 108.5 Anna Urraca i Castrillo La Salle Girona
104 108.5 Jordi Albareda Fortuny Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
104 108.5 Aniol Anglada Trias Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
104 108.5 Pau Monfort Esteban Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
108 108.25 Laia Royo Rion Institut Montserrat Roig Sant Andreu de la Barca
108 108.25 Marcos Penadés Rangil Institut Tarragona Tarragona
110 107.75 Saone Soldevila Armengol Vedruna Balaguer Balaguer
111 107.5 Anna Fuhui Gol Florido Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
111 107.5 Joan Rossell Aran Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
111 107.5 Jordi Bargalló Sales Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
111 107.5 Vilaseca Berenguer Lucas Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
111 107.5 Manel Matas Albiol Institut de Masquefa Masquefa
111 107.5 Luca Tusquets Blanch Aula Escuela Europea Barcelona
117 107.25 David Diestre Rubio Vedruna Sagrat Cor Tarragona
118 107.0 Irina Espasa Gomis Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
118 107.0 Lluc Andrada Nonell Institut Bosc de la Coma Olot
118 107.0 Aina Rodríguez Navarro Institut Montmeló Montmeló
121 106.5 Anton Pomés Arnau Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
122 106.25 Pau Roca Torres Institut Terres de Ponent Mollerussa
122 106.25 Biel Becerra Villanueva Valldaura Barcelona
122 106.25 Jofre Bassas Jacas Institut Carles Rahola i Llorens Girona
122 106.25 Cristian Rey Márquez Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
122 106.25 Daniel Sansó Sánchez Daina Isard Olesa de Montserrat
122 106.25 Marc Canadell Segalés Institut Jaume Callís Vic
128 106.0 Abril Galera Marín Institut de Tordera Tordera
129 105.75 Meritxell Solana Raduà Sant Josep Reus
130 105.5 David Fons García Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
130 105.5 Ada Costa López Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
132 105.25 Alba Sillero Martínez Sant Antoni de Pàdua Mataró
133 105.0 Aina López Benet Thau Barcelona
133 105.0 Marc Cano Tomàs Institut Jaume Huguet Valls
133 105.0 Oriol Homs Farrés Escorial Vic
133 105.0 Paula Sancho Ortega Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
133 105.0 Marc Llistuella Amaya Institut Vil·la Romana La Garriga
138 104.75 Zhiqian Zhou Sant Antoni de Pàdua Mataró
138 104.75 Abdelhakim Laukili Zakour Institut Jaume Balmes Barcelona
138 104.75 Roc Codina Rovira Institut Francisco de Goya Barcelona
141 104.5 Isolda Fita Matas Institut Jaume Vicens Vives Girona
141 104.5 Emma Climent Cerdà Institut Tarragona Tarragona
143 104.25 Natalia Garcia Prosper Aura Reus
144 104.0 Georgina López Marin Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
145 103.75 Xènia Donate Ruiz Institut de Llagostera Llagostera
145 103.75 Núria Pérez Pujadas Sil Barcelona
145 103.75 Lluc Sánchez Forns Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
145 103.75 Laia Pérez Argemí Institut La Sedeta Barcelona
145 103.75 Paula Gázquez Quílez Sagrada Família-Horta Barcelona
145 103.75 Mariona Pla Antigas Sec. d'Institut Bisaura Sant Quirze de Besora
145 103.75 Guim Casadella Cors Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
145 103.75 Lluis Almirall Pérez Santa Dorotea Barcelona
145 103.75 Ferran Armengol Ayats Institut Les Corts Barcelona
145 103.75 Oriol Riera Brufau Montessori-Palau Girona
155 103.5 Tània Martinez Ubeda Institut Pere Barnils Centelles
155 103.5 Pablo Peribáñez Gisbert Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
157 103.25 Marcel Medina Mestre Palcam Barcelona
158 102.75 Jose Benzaquen Melo Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
159 102.5 Clara Borràs Civil Institut Pau Vila Sabadell
159 102.5 Joaquim Bosch Oliveda Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
159 102.5 Guillem Alqueza Mayench Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
159 102.5 Diego Parejo-Merino Fernández Viaró Sant Cugat del Vallès
159 102.5 Andrea Fages Saiz Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
159 102.5 Max van der Aa Pérez Institut Icària Barcelona
159 102.5 Bonicatto Maña Etienne Diego Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
159 102.5 Gabriel Santiago Puga Institut Tarragona Tarragona
159 102.5 Miquel Boixeda Rull Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
159 102.5 Pau Jolis Pérez Lestonnac Barcelona
169 102.25 Guillem Martin van Breest Smallenburg Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
169 102.25 Álvaro Martín Moreno Mare Nostrum Tarragona
169 102.25 Teo Marc Rovira Moratin Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
169 102.25 Andreu Suïls Alonso Institut Joan Solà Torrefarrera
169 102.25 Abel Samper Müller Institut Carles Vallbona Granollers
169 102.25 Bernat Biosca Climent Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
175 102.0 Alexandre Rosales Dalmau Sant Gregori Barcelona
175 102.0 Aleix Calvo Mas Institut Príncep de Viana Barcelona
175 102.0 Fiona Faraudo Ruiz Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
175 102.0 Marina Rúbies Bedós Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
179 101.75 Carlota Esclassans Parrilla Montagut Vilafranca del Penedès
180 101.25 Berta Cunill Morral Institut Montserrat Roig Terrassa
180 101.25 Candela Hernández Domingo SEK-Catalunya La Garriga
180 101.25 Marc Herrando Vilamala FEDAC-Horta Barcelona
180 101.25 Pol Stein Florensa Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
180 101.25 Pol Resina Martínez Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
180 101.25 Guillermo Llort de Mata Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
180 101.25 Julia García Rubio Mare Nostrum Tarragona
180 101.25 Dídac Garcia Pascual Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
180 101.25 Bernat Segret Brau Sadako Barcelona
180 101.25 Bernat Ledesma Buscart Institut Gerbert d'Aurillac Sant Fruitós de Bages
180 101.25 Gerard Valls Huguet Institut de Guissona Guissona
180 101.25 Marti Canals Codina Institut Ernest Lluch Barcelona
180 101.25 Ona Coma Moyano Palcam Barcelona
180 101.25 Mar Carol Olivares Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
194 101.0 Pol de los Santos Subirats John Talabot Barcelona
195 100.75 Sergi Carrasco Estrada Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
195 100.75 Miquel Pou Tuset Bell-lloc del Pla Girona
195 100.75 Hugo Habas Sánchez Institut Isaac Albéniz Badalona
198 100.5 Miguel Beaus Iranzo Sant Ignasi Barcelona
198 100.5 Anna Gatell Puig Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
198 100.5 Helena Kanu Mitchell Hamelín-Internacional Laie Montgat
201 100.0 Marcel Serra Sellarès Institut Miquel Bosch i Jover Artés
201 100.0 Àlex Grau Gelmà Vedruna Malgrat de Mar
201 100.0 Nura Bertran Solà Institut Montserrat Barcelona
201 100.0 Andrea Cazalla Pozo Immaculada Concepció Lloret de Mar
201 100.0 Chloé González Buonocore Institut Príncep de Girona Barcelona
201 100.0 Lloret Rigat Pau Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
201 100.0 Martí Matas de Bolòs Sant Ignasi Barcelona
201 100.0 Javier Cruz Ruiz IES Ramón J. Sender Fraga
209 99.75 Oriol Sitjà Amela Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
209 99.75 Marina Artigot Souto Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
211 99.5 Mariona Escolano Palacios Llor Sant Boi de Llobregat
211 99.5 Joan Berenguer Fernández Institut Torre Roja Viladecans
211 99.5 Bernat Santana Folguera Aula Escuela Europea Barcelona
211 99.5 Carlos Pulido Murillo Aula Escuela Europea Barcelona
211 99.5 Santiago Fernández Raya Institut Torre de Malla Parets del Vallès
216 99.25 Ruben Álvarez Aragonés Sant Gabriel Viladecans
216 99.25 Pau Giner Viola Institut Pere Ribot Vilassar de Mar
218 99.0 Pau Gomis Domènech Empordà-San José Roses
219 98.75 Jan Fusté Illa Sec. d'Institut Montsant Cornudella de Montsant
219 98.75 Roger Llinares Raichs Sant Nicolau Sabadell
219 98.75 Lucía Calzado García Pare Manyanet Barcelona
219 98.75 Emma Fernández Guerrero Institut Arraona Sabadell
219 98.75 Damià Balanza Martínez Sec. d'Institut Begues Begues
219 98.75 Iker Fuster Blanco Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
219 98.75 Mireia Schaafstal Callau Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
226 98.5 Miquel Gil Reixach Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
226 98.5 Drus Sentís Cahué Institut Duc de Montblanc Rubí
226 98.5 Miquel París Marcet Institut Pere Vives i Vich Igualada
226 98.5 Emma Rodríguez Otero FEDAC-Vic Vic
230 98.25 Natalia Casals Toro Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
230 98.25 Lavinia Fauquet Ferran Institut Montserrat Roig Terrassa
232 98.0 Íker Martín Hernández Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
232 98.0 Guillem Macià Montserrat Barcelona
234 97.75 Joan Ribes Marco Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
234 97.75 Bruno Gómez Sebastia Institut Les Corts Barcelona
234 97.75 Pau Roc Pujadas Carvajal Immaculada Concepció Lloret de Mar
234 97.75 Pol Estapé Ruíz Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
234 97.75 Samira Colmenares Gasca Institut de Castellar Castellar del Vallès
239 97.5 Judith Aguilera Benmbarek Institut de Castellar Castellar del Vallès
239 97.5 Mariona Mateu Folguera Sec. d'Institut Sunsi Móra Canet de Mar
239 97.5 David Mbado Campos Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
239 97.5 Jia Jian Ni Sant Josep Vilafranca del Penedès
239 97.5 Joel Codina Ferrer Maristes Montserrat Lleida
239 97.5 José Durán Foix La Farga Sant Cugat del Vallès
239 97.5 Èric Gil González Tecnos Terrassa
239 97.5 Queralt Avellí Duran Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
239 97.5 Estel Bestratén Arasa Institut Joaquin Bau Tortosa
248 97.25 Pau Puigoriol Puigdellívol Casa del Roure Barcelona
248 97.25 Maria Caldart Deu Sant Gregori Barcelona
248 97.25 Jorge Pascual Gonzalo Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
248 97.25 Joan Gómez Català Institut Pere Fontdevila Gironella
248 97.25 Pol Crespiera Rodoreda Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
253 97.0 Rita Duelt Forcén Sant Ignasi Barcelona
253 97.0 David Morente Valverde Institut Pla de l'Estany Banyoles
253 97.0 Pau Blasi Tejedo Sagrada Família Sabadell
253 97.0 Berta Vigo Blásquez Institut Joan Boscà Barcelona
253 97.0 Ignacio Vallés Montserrat Barcelona
253 97.0 Marta Fons Grau Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
253 97.0 Bruno Fernández Lopez Institut El Sui Cardedeu
260 96.75 Francisco Badia Laguillo La Farga Sant Cugat del Vallès
260 96.75 Lara Angélica Olarte Bayani Joan Pelegrí Barcelona
260 96.75 Marc Sleigh Romeu Institut Moianès Moià
263 96.5 Adrià Rodríguez Estrada Escola Pia de Terrassa Terrassa
263 96.5 Arnau Sánchez Abad Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
263 96.5 Emilio Martín Castillo Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
263 96.5 Roger Parera Bosch Escorial Vic
267 96.25 Pepe Anglada Cadenas Mary Ward Barcelona
267 96.25 Adrià Pérez Moreno Institut Alexandre Satorras Mataró
267 96.25 Mònica Tàrrega Benito Infant Jesús Barcelona
267 96.25 Nagore Martínez Arranz Sant Miquel Barcelona
267 96.25 Iván Russell Vega Institut XXV Olimpíada Barcelona
267 96.25 Beth Olivé Bernal Infant Jesús Barcelona
267 96.25 Eudald Luengo Mates Mary Ward Barcelona
267 96.25 Leire Alcubierre Egurrola Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
267 96.25 Ibai Martínez Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
267 96.25 Jaume Gonfaus Gomez Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
267 96.25 Pol López Pérez Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
267 96.25 Anna Rovira Balust Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
279 96.0 Gerard Seguí Blanes Institut Castellbisbal Castellbisbal
279 96.0 Joana Llach Institut de Granollers Granollers
279 96.0 Sara Díez Gras Montserrat Cerdanyola del Vallès
279 96.0 Jarol Joaquin Sarabia Céspedes Institut Investigador Blanxart Terrassa
279 96.0 Aleix Duran Ribas Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
279 96.0 Nil Vantolra Rodríguez Institut Francesc Ribalta Solsona
279 96.0 Pablo Pérez Pi La Salle Bonanova Barcelona
286 95.75 Jose Martin Alcaraz Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
286 95.75 Aina Rafel Adell Anna Ravell Barcelona
286 95.75 Álvaro Manuel Espinás Elster Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
286 95.75 Karlos Bueno Barrantes Institut Can Jofresa Terrassa
286 95.75 Michael Sauch Alcívar Institut Europa L'Hospitalet de Llobregat
286 95.75 Olau Cantero Colomer Institut Pere Vives i Vich Igualada
286 95.75 David Pujol Ortega Institut Alexandre Satorras Mataró
286 95.75 Andrea Gil Guimerà Institut Torre Roja Viladecans
294 95.5 Pau Serrano Sanz Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
294 95.5 Anna Freixas Morató Institut Joan Boscà Barcelona
294 95.5 Ingrid Salas Carreras Regina Carmeli Rubí
294 95.5 Alejandro Romero Díaz Institut Ausiàs March Barcelona
298 95.25 Marc López Súria Badalonès Badalona
299 95.0 Manuel Dominguez Nieto Sant Gabriel Viladecans
299 95.0 Rebeca Torrecilla Domínguez Institut S'Agulla Blanes
299 95.0 Pablo Guerrero Montserrat Barcelona
299 95.0 Marc Esteve Rodríguez Súnion Barcelona
299 95.0 Oriol Fulton Arrufat Institut Premià de Mar Premià de Mar
299 95.0 Xavier Llorens Iglesias Casa del Roure Barcelona
299 95.0 Oriol Rafel Tur Jesús, Maria i Josep Barcelona
299 95.0 Gerard Felip Blanquer Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
299 95.0 Dídac Fernández Gil Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
299 95.0 Jorge Cobos Ramírez Ramar 2 Sabadell
299 95.0 Xavier López Asensio Institut El Cairat Esparreguera
299 95.0 David Martino Arias La Mercè Martorell
299 95.0 Ana López Bruballa Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
299 95.0 Ramon Costa Patel Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
313 94.75 Josep Puigdevall Galceran Institut Montsoriu Arbúcies
313 94.75 David Sanz Marínez Elisabeth Salou
313 94.75 Laila Madani Institut Apel·les Mestres L'Hospitalet de Llobregat
313 94.75 Júlia Torrent Cortada Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
313 94.75 Arnau Guerrero Prieto Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
313 94.75 Aleix Escobosa Segura Tabor Santa Perpètua de Mogoda
319 94.5 Jan Bassols Armengol Institut Ernest Lluch Barcelona
319 94.5 Aroa Díaz Domingo Vedruna Balaguer Balaguer
319 94.5 Francesc Flores Gámez Institut Ausiàs March Barcelona
319 94.5 Gerard Amor Roca Institut Pau Vila Sabadell
319 94.5 Ruizhe Yang Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
319 94.5 Marc Riera López Institut Vil·la Romana La Garriga
325 94.25 Carla Cuartero Delgado Institut Cabrils Cabrils
325 94.25 Isaac Torner Porté Institut Manuel de Montsuar Lleida
325 94.25 Victor Campo del Campo Institut Can Planas Barberà del Vallès
325 94.25 Jordi González Antolín Institut Roquetes Roquetes
325 94.25 Marc Farrés Colom Àgora Sant Cugat del Vallès
330 94.0 Oriol Mas Aguilera Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
330 94.0 Guillem Sturlese Ruiz Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
330 94.0 Jan Artur Margalef Regné Tecnos Terrassa
333 93.75 Ferran Rocamora Martorell Meritxell Mataró
333 93.75 Pol Castellà Hervás Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
333 93.75 Marc Jiménez Torra Badalonès Badalona
333 93.75 Bruno Casenave Lientschnig Pare Manyanet Barcelona
333 93.75 Looa Ansa Jiménez Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
333 93.75 Iván Díaz Fernández Sagrada Família Barcelona
333 93.75 Arnau Tugas Cutillas Virolai Barcelona
333 93.75 Piotr Jan Filarowski Institut Camarles Camarles
333 93.75 Gerard García Barniol Llor Sant Boi de Llobregat
333 93.75 Albert Casals Vilar Avenç Sant Cugat del Vallès
333 93.75 Illià Antonishyn Institut Baix Camp Reus
333 93.75 Jordi Niubó Rossell Institut Montserrat Barcelona
333 93.75 Oriol de Juan Larroya Sagrada Família Sabadell
333 93.75 Mariona Floris Martín Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
333 93.75 Sammy Herrera Colque Freta Mataró
333 93.75 Lino Vega García Sant Gabriel Viladecans
333 93.75 Erik Casorrán Kappert Institut Maria Espinalt Barcelona
333 93.75 Paula Chuan Aymerich Gabarrón Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
333 93.75 Clara Codina Bacardí Escola Pia de Mataró Mataró
352 93.5 Xavier Serrano Cuadradas Ginebró Llinars del Vallès
352 93.5 Eloi Monturiol Llongarriu Vedruna Ripoll
352 93.5 Maximo Meya Morales Institut Ausiàs March Barcelona
352 93.5 Martí Morales Falip Aula Escuela Europea Barcelona
352 93.5 Joan Casas Muñoz Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
357 93.25 Núria González Ceballos Institut Santa Eugènia Girona
357 93.25 Clara Puiggalí Moreno Institut Isaac Albéniz Badalona
357 93.25 Paula Arderiu Riera Institut Montserrat Barcelona
357 93.25 Aina Arencón Smith Puigcerver Reus
357 93.25 Roc Piferrer Grau Institut Francisco de Goya Barcelona
357 93.25 Jordi Masot Posino Institut La Mitjana Lleida
357 93.25 Roger Bages Trilla Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
357 93.25 Magalí Alarcon Ripoll Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
357 93.25 Mario Reverter Tàssies IPSI Barcelona
366 93.0 Oscar Alonso Marin Arcila Institut Pons d'Icart Tarragona
366 93.0 Ferran Llongarriu Berga Institut Montsacopa Olot
366 93.0 Emma Chillón Bosch Thau Sant Cugat del Vallès
366 93.0 Adrián Cazorla de la Rosa Institut Bitàcola Barberà del Vallès
370 92.75 Tomas Eduard Young Juncosa Institut Priorat Falset
370 92.75 Mariona Lozano Pina Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
370 92.75 Daniela Matas Fernández Institut Ernest Lluch Barcelona
373 92.5 Pol Fernandez Ballus Institut Vil·la Romana La Garriga
373 92.5 Rut Martínez Sitjes Institut Narcís Oller Valls
373 92.5 Alejandro Fons Garrido Sagrado Corazón Barcelona
373 92.5 Maria Jové Casals Institut L'Alt Berguedà Bagà
373 92.5 Patrícia Roca Silva Institut Icària Barcelona
373 92.5 Joan Prat Jiménez Institut Torre de Malla Parets del Vallès
373 92.5 Pau Serra Vergés Sadako Barcelona
373 92.5 Lluís Gay Torné Casa del Roure Barcelona
373 92.5 Blai Fernández Casademont Institut Jaume Vicens Vives Girona
373 92.5 Marta López Omaña Institut Les Corts Barcelona
373 92.5 Carles Borràs Sorribes Sant Pau Apòstol Tarragona
373 92.5 Iker Gracia Torres Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
373 92.5 Max Mira García Institut Montserrat Barcelona
373 92.5 Jaime Hernández de Jesús Sant Jordi Fornells de la Selva
387 92.25 Aleix Catà Samaranch Institut Matadepera Matadepera
387 92.25 Alejandro Navarro Navarro Institut Ausiàs March Barcelona
387 92.25 Manel Roure Buil La Salle Bonanova Barcelona
387 92.25 Marc Mauri Montes Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
387 92.25 Albert Pastor Roca Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
387 92.25 Maia Fuentes Rius Institut Jaume Balmes Barcelona
387 92.25 Javier Guarner Escribano Viaró Sant Cugat del Vallès
387 92.25 Victor Hermes Torres Tomara Sil Barcelona
387 92.25 Elena de Juan García Casa del Roure Barcelona
396 92.0 Paula Guiu Picó FEDAC-Lleida Lleida
396 92.0 Quim Pensí Oliva Arrels II Solsona
396 92.0 Uriel Ripoll Gómez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
396 92.0 Alessia Marcandalli Soriano Institut Vallès Sabadell
396 92.0 Mar Domínguez Galcerán Institut Ernest Lluch Barcelona
396 92.0 Sara Fenollosa Pérez Sec. d'Institut Pla del Bosc Canyelles
396 92.0 Gerard Martínez Aznar Institut Cabrils Cabrils
403 91.75 Ona Reixach Andreu Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
403 91.75 Ivonne Montero Arjona Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
403 91.75 Lluc Sureda Nuñez Institut Bosc de la Coma Olot
403 91.75 Michael Emerson Faith Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
403 91.75 Oriol Nebot Vallés Institut Montserrat Barcelona
403 91.75 Ferran Carbó Franch La Salle Bonanova Barcelona
403 91.75 Unai Canudas Pla Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
403 91.75 Nil Pujol Oliva Institut Lluís de Peguera Manresa
411 91.5 Alba Trull Cabas Institut Olivar Gran Figueres
411 91.5 Mauri Marqués Soto Institut Montserrat Colomer Sant Esteve Sesrovires
411 91.5 Miquel Barja Romero Thau Sant Cugat del Vallès
411 91.5 Pol Sánchez Alaix Institut Front Marítim Barcelona
415 91.25 Bruna Molina Adell Sec. d'Institut Bosc de Montjuïc Barcelona
415 91.25 Sergi Galindo Armengol Vedruna Sagrat Cor Tarragona
415 91.25 Jordi Rodríguez Almeda Institut Escola Industrial Sabadell
415 91.25 Sergi Puga Martínez Institut de L'Arboç L'Arboç
415 91.25 Pau Albertí Carrasco Institut Montserrat Barcelona
415 91.25 Cristina Teixidó Cruïlles Vedruna Puigcerdà
415 91.25 Aleix Fernández Martínez Institut Josep Pla Barcelona
415 91.25 Nicolás García Institut Montgrí Torroella de Montgrí
415 91.25 Yerai Abad Muñoz Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
415 91.25 Laia Ribes Betriu Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
415 91.25 Chenglei Pan Institut Lacetània Manresa
426 91.0 Isabel Colomina Morales Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
426 91.0 Lluc Bertran Canicio FEDAC-Vic Vic
426 91.0 Ariana Ramírez Martínez Institut Can Mas Ripollet
426 91.0 Jordi Garcia Clusella Sant Josep Reus
426 91.0 Berta Maurici Sánchez Institut Miquel Bosch i Jover Artés
426 91.0 Gerard Gallego Sabater Badalonès Badalona
426 91.0 Pau Pueyo Amorós Llor Sant Boi de Llobregat
426 91.0 Eduard Barba Carcolé Petit Estel - La Nova Terrassa
426 91.0 Biel Lacasa Díaz Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
435 90.75 Meritxell Masdevall Esparch Institut Josep Brugulat Banyoles
435 90.75 Adrià Benito Carayol Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
435 90.75 Pau Mac An Mhaoir Guasch Institut Maria Espinalt Barcelona
435 90.75 Marta Bonet Caballol Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
435 90.75 Cèlia Pallejà Llombart Elisabeth Salou
435 90.75 Laura Piñero Roig Institut Serrallarga Blanes
435 90.75 Andrea Pérez Alejandro Sant Gervasi L'Hospitalet de Llobregat
435 90.75 Jan Santaliestra Toral Sant Miquel Barcelona
435 90.75 Jan Brugarolas Cuenca Institut Quatre Cantons Barcelona
435 90.75 Biel Pons Zaragozà Institut Jaume Vicens Vives Girona
445 90.5 Judit Garcia Carbó Súnion Barcelona
445 90.5 Maria del Mar Vega Diaz Institut Almatà Balaguer
445 90.5 Munia Bonavia Masip Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
445 90.5 Jan Soler Arrufat Institut Lluís de Peguera Manresa
445 90.5 Anna Cots Tardiu La Salle Girona
445 90.5 Noa Porta González Sant Jordi Fornells de la Selva
451 90.25 Guillem García Riera Vedruna-Gràcia Barcelona
451 90.25 Isabel Salazar Brufau La Salle Bonanova Barcelona
451 90.25 Tanit Mujal Colillas Institut Pere Fontdevila Gironella
451 90.25 Rubén Moreno Rodríguez Institut Isaac Albéniz Badalona
451 90.25 Oscar Cerezuela Matacàs La Salle Premià de Mar
451 90.25 Pol Rodríguez Ramos Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
451 90.25 Asier Sánchez Martínez SEK-Catalunya La Garriga
458 90.0 Martí Antolin Canteria Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
458 90.0 Albert Caballero Coll Àgora Sant Cugat del Vallès
458 90.0 Laura Casanovas Gómez Institut Montserrat Barcelona
458 90.0 Marc Gonzalo Samaniego Institut Polinyà Polinyà
458 90.0 David Vergara Lamarca Institut Badia i Margarit Igualada
458 90.0 Mar Garcia Rodríguez Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
458 90.0 Álvaro Resa Asensio Divina Providència Mataró
458 90.0 Emma Valsells Mitjans Aula Escuela Europea Barcelona
458 90.0 Andreu Da Silva Pijuan Institut de Castellar Castellar del Vallès
458 90.0 Eric Rausa de Godos Sagrada Família Sabadell
458 90.0 Iker Salas Gallardo Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
458 90.0 Laia Vidal Milà Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
458 90.0 Natalia Yike Wang Yang Sant Antoni de Pàdua Mataró
458 90.0 Victor Robinson Casa Nostra Banyoles
458 90.0 Sofia Muñoz García Institut Joan Oró Martorell
458 90.0 Biel Romero Rodríguez FEDAC-Horta Barcelona
458 90.0 Marc Gamell Mòdol La Salle Premià de Mar
458 90.0 Virginia Gómez Blanco Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
476 89.75 Adrià Poy Sánchez Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
476 89.75 Sophie Brown Lleó XIII Barcelona
476 89.75 Marcos Sánchez Lozano Institut Torre Roja Viladecans
476 89.75 Ricard Mas Secanell Institut de Guissona Guissona
476 89.75 Sara Bellmunt del Pozo Casa del Roure Barcelona
476 89.75 Arnau Masip Ciurana Cor de Maria Valls
476 89.75 Marcel·La Puig Farré Institut Jaume Balmes Barcelona
476 89.75 Ismael Alexander Valenzuela Guevara Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
476 89.75 Marina Carrillo Erena Pineda L'Hospitalet de Llobregat
476 89.75 Marius Sebastian Ailenei Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
476 89.75 Marta Pérez Toledano Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
476 89.75 Maria Farràs Soldevila Institut Moianès Moià
488 89.5 Lola Peñaranda González Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
488 89.5 Arnau Lloveras Morales Institut de Llagostera Llagostera
488 89.5 Aina Florensa Trullàs Institut d'Alcarràs Alcarràs
488 89.5 Joan Salazar Ribera Sant Gregori Barcelona
488 89.5 Jaime Gómez Sáez Institut J.V. Foix Rubí
488 89.5 Pere Borrell Tatché Viaró Sant Cugat del Vallès
488 89.5 Maria Camila Salazar Restrepo Sagrat Cor Amposta
488 89.5 Maia Cot Gasull Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
488 89.5 Elena Jiménez Ortiz Institut Torredembarra Torredembarra
488 89.5 Luna Fernandez Assael Immaculada Concepció Lloret de Mar
488 89.5 Laia Querol Alturo Institut Torredembarra Torredembarra
488 89.5 Laia Masó Reixach Sant Jordi Fornells de la Selva
488 89.5 Clàudia Caselles Bodet Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
488 89.5 Mar Beltrán Torre Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
488 89.5 Maurici Bataller Masuet La Salle Bonanova Barcelona
488 89.5 M. Carmen Martinez Gonzalez Immaculada Concepció Lloret de Mar
504 89.25 Eloi Jiménez Badia Institut Mig-Món Súria
504 89.25 Miguel Pérez de Ciriza Lacunza Sil Barcelona
504 89.25 Ariadna Bosch Planas Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
504 89.25 Núria García Salvatella Institut Josep Brugulat Banyoles
504 89.25 Lluc Serra Rosa Minguella Badalona
504 89.25 Pazo Labajos Arnau Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
504 89.25 Ramon Bernadas Sigüenza Escola Pia de Sabadell Sabadell
504 89.25 Jordi Chiva Pérez Palcam Barcelona
512 89.0 Unai Lecegui Ginés Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
512 89.0 Nil Aullon Coral Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
512 89.0 Elisabet Perucho Bosch Les Alzines Girona
512 89.0 Raquel Fernández Rodríguez Institut Can Mas Ripollet
512 89.0 Mariona Miralda Ferrer Institut Cal Gravat Manresa
517 88.75 Gal.La Campos Escobar Aula Escuela Europea Barcelona
517 88.75 Santiago Guarnido Calsina Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
517 88.75 Jorge Gil Perez Institut Severo Ochoa Esplugues de Llobregat
517 88.75 Berta Mañosa Bernades Institut Nicolau Copèrnic Terrassa
517 88.75 Jaume Merino Esperalba Institut d'Argentona Argentona
517 88.75 Anna Guoxian Martorell Moreno Col·legi Montclar-Mestral Jorba
517 88.75 Ivan Salvadó Martorell Institut Camarles Camarles
517 88.75 Àlex Baró Carreras Institut de Ponts Ponts
517 88.75 Berta Valentí Frigolé La Salle Figueres
517 88.75 Victor Nicolau Rivas Sagrat Cor-Diputació Barcelona
517 88.75 Anna Sopena Escoté Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
517 88.75 Alejandro Flores Hernández Institut Puig Cargol Calonge
517 88.75 Félix Lopez de la Calle Roset Institut Abat Oliba Ripoll
517 88.75 Laia Rodríguez Sugrañes Vedruna Sagrat Cor Tarragona
517 88.75 Ariadna Baena Muñoz Institut Torre Roja Viladecans
517 88.75 Meritxell Alsina Palés Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
517 88.75 Mariona Raurich Bonamusa Institut Alexandre de Riquer Calaf
517 88.75 Mireia Capdevila Camprubí Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
517 88.75 Abril Melé Puig-Gros Claver Lleida
517 88.75 Vilma Badia Zabala Avenç Sant Cugat del Vallès
517 88.75 Júlia Pallarés Pujol Institut Manuel de Montsuar Lleida
517 88.75 Àlex Izquierdo Villanueva Institut Narcís Monturiol Barcelona
517 88.75 Arnau Gotor Gil Camí II Barcelona
517 88.75 Mireia Gotzens Víves Institut La Llauna Badalona
517 88.75 Pol Bort Borrella Cor de Maria Valls
517 88.75 Albert Escuer Matlyaeva Institut Joan Solà Torrefarrera
517 88.75 Martina Velasco Corripio Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
544 88.5 Alba Gascón Ruf Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
544 88.5 Andrea Martínez Vázquez Institut Jaume Balmes Barcelona
544 88.5 Pablo Tejero Lascorz Sagrada Família Gavà
544 88.5 Carla Torrelles Redondo Shalom Barcelona
544 88.5 David Rubio Félez Sec. d'Institut Begues Begues
544 88.5 Mireia Garay Cabello Àgora Sant Cugat del Vallès
544 88.5 Antonio Aloy Moya Institut Investigador Blanxart Terrassa
544 88.5 Pol Cuní García Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
544 88.5 Marta Guijarro Gispert Tecnos Terrassa
544 88.5 Saúl González Gámez Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
554 88.25 Eric Martí Garcia Sant Josep Reus
554 88.25 Elena Bouldin García Aula Escuela Europea Barcelona
554 88.25 Nil Jimeno Ogava Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
554 88.25 Marta García Puertas Institut Joan Oliver Sabadell
554 88.25 Tomàs Rodríguez Casasola Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
554 88.25 Eduard Balaguer Rodon Pare Manyanet Barcelona
554 88.25 Gálvez Alonso Xabier Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
554 88.25 Víctor López Porta Sant Ignasi Barcelona
554 88.25 Clàudia Mesquida Peris Institut Secretari Coloma Barcelona
554 88.25 Raquel Xuan López Egido Pineda L'Hospitalet de Llobregat
554 88.25 Marc Font Oliveras Empordà-San José Roses
554 88.25 Arnau Escamilla Berni Institut Polinyà Polinyà
554 88.25 Nil Estruga Asensio Jesús, Maria i Josep Barcelona
567 88.0 Albert Fontbuté Ortuño Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
567 88.0 David Garcia Perea Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
567 88.0 Daniel Brugal Izquierdo IPSE Barcelona
567 88.0 Jhozeth Molina Ovando Institut Les Corts Barcelona
567 88.0 Daniel Robledillo Manotas Institut Pau Vila Sabadell
567 88.0 Arnau Garcia González Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
567 88.0 Laura Sal Moyano Sant Domènec Savio Badalona
567 88.0 Jorgina Garcia Larroy Sadako Barcelona
567 88.0 Alba Barnés Calle Sant Jordi Fornells de la Selva
567 88.0 Jaume Bergua Polo FEDAC-Horta Barcelona
567 88.0 Èric Falcón Magín Institut Joaquin Bau Tortosa
578 87.75 Carla Cana Carrera Sant Ignasi Barcelona
578 87.75 Lara de la Hoz Garcia Sant Lluís Barcelona
578 87.75 Dennis González Boneu Regina Carmeli Rubí
578 87.75 Paula Rodríguez Rodríguez Institut Mediterrània El Masnou
578 87.75 Josep Pujolà Coll Petit Estel - La Nova Terrassa
578 87.75 Pau Llanos Udina Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
584 87.5 Ferran Lorca Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
584 87.5 Élida Rega Joya Institut La Llauna Badalona
584 87.5 Pol Gallardo Piñeiro Joan Pelegrí Barcelona
584 87.5 Paula Soriano Felipe Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
584 87.5 Arnau Barberan Gómez Joviat Manresa
584 87.5 Aina Arteman Castañer Casa Nostra Banyoles
584 87.5 Mar Velarde Guijo Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
584 87.5 Teresa Ferrer de Noguera Vedruna Sagrat Cor Tarragona
584 87.5 Aina Cirilo Llorca Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
584 87.5 Hugo Simó Solores Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
584 87.5 Alba Rodríguez Marquina Aula Escuela Europea Barcelona
584 87.5 Akram el Habib el Moueddene Institut Olivar Gran Figueres
584 87.5 Carlos Gómez Díez Institut Marta Mata Montornès del Vallès
584 87.5 Maria Bo Tena Institut Camarles Camarles
584 87.5 Maria Jordà Xirinachs Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
584 87.5 Lucia Le Gall López Infant Jesús Barcelona
584 87.5 Luca Meloni Martínez Institut Can Mas Ripollet
584 87.5 Daniel García Marin Institut Isaac Albéniz Badalona
584 87.5 Hugo Mejuto Herrera Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
603 87.25 Miquel Castells Faus Sant Gregori Barcelona
603 87.25 Jordi Sánchez Romero Institut Les Corts Barcelona
603 87.25 Mario Ojer Ciruela Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
603 87.25 Roger Macià Vigatà Institut Escola Industrial Sabadell
603 87.25 Emma Bou Nogueiro Institut XXV Olimpíada Barcelona
603 87.25 Lucas Sánchez López Sant Domènec Savio Badalona
603 87.25 Paloma Ponce Reinoso Pare Manyanet Barcelona
603 87.25 Oriol Nieto Font Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
603 87.25 Oriol Miarnau Segura FEDAC-Lleida Lleida
603 87.25 Laura Fernández Cid Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
603 87.25 Juan Roset Moreno Sant Pau Apòstol Tarragona
603 87.25 Raúl Copado Abad Badalonès Badalona
603 87.25 Alex Llunell Pahissa Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
616 87.0 Marta García González Sant Ignasi Barcelona
616 87.0 Judit Pozo Moya Egara Terrassa
616 87.0 Joan Garbera González Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
616 87.0 Júlia Polo Balaguer Institut Moisès Broggi Barcelona
616 87.0 Alicia Carrera San Vicente La Vall BELLATERRA
616 87.0 Amaya de Salvador Pardal Aula Escuela Europea Barcelona
616 87.0 Aroa Queral Salas Institut Joaquin Bau Tortosa
616 87.0 Pau Colldeforns Sánchez FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
616 87.0 Blanca Madroñal Labata Pare Manyanet Barcelona
616 87.0 Max Gonzàlez Andrés Sec. d'Institut La Sínia Parets del Vallès
616 87.0 Maria Mercadé Ruede Sagrada Família Sabadell
616 87.0 Guim Klamburg Sabata Súnion Barcelona
628 86.75 Mantilla Puma Ariadna Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
628 86.75 Jiali Yang Institut Montserrat Barcelona
628 86.75 David Mir Institut Montgrí Torroella de Montgrí
628 86.75 Víctor Carrasco Pérez Institut S'Agulla Blanes
628 86.75 Àngela Reyes Ortega Institut Secretari Coloma Barcelona
628 86.75 Paula Bosch Masanas Institut Josep Brugulat Banyoles
628 86.75 Joel Sánchez Simón Institut Bellvitge L'Hospitalet de Llobregat
628 86.75 Maria Estrada Cortada Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
628 86.75 Guillem Garrido Bonastre La Mercè Martorell
637 86.5 Marc Gironès Casanova Immaculada Concepció Lloret de Mar
637 86.5 Roc Trujillo Garcia Institut Escola La Tordera Santa Maria de Palautordera
637 86.5 Sara Horspool Villar Casa del Roure Barcelona
637 86.5 Natàlia Coll Tena Montjuïc Girona
637 86.5 Carla Alavedra Arumí Montcau-La Mola Matadepera
637 86.5 Ariadna Millan García Sant Ignasi Barcelona
637 86.5 Aina Oliver Calvet Súnion Barcelona
637 86.5 Ainhoa Haro Prunell Institut Jaume Balmes Barcelona
637 86.5 María Muñoz Cabestany Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
646 86.25 Brichs Poveda Alèxia Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
646 86.25 Joaquim Deu Recasens Sant Ignasi Barcelona
646 86.25 Ariana Monforte Miranda John Talabot Barcelona
646 86.25 Francisco Daniel Bartoletti Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
646 86.25 Marc Nebot Carbonell Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
646 86.25 Laia Oriol Zapata Àgora Sant Cugat del Vallès
646 86.25 Natàlia Masferrer López Institut d'Argentona Argentona
646 86.25 Alberto Manent Casacuberta Sant Pau Barcelona
646 86.25 Alba Lucía Quintans Garcia Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
646 86.25 Manuel Jiménez Rodríguez Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
646 86.25 Alejandro Pascual González Sagrada Família Gavà
646 86.25 Joaquim García Martínez Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
646 86.25 Mario Benitez Morcuende Institut Palau Ausit Ripollet
646 86.25 Jan Urrutia Miró Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
646 86.25 Pol Roig Abad Institut Joan Solà Torrefarrera
646 86.25 Nils Durán Laplaza Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
646 86.25 Joan de la Maza Monells Institut El Til·ler Les Franqueses del Vallès
646 86.25 Adrià Porta Serrano Institut Jaume Balmes Barcelona
646 86.25 Gengjie Zhu Institut Premià de Mar Premià de Mar
646 86.25 Marc Oliveras Gironella Institut de Vilafant Vilafant
646 86.25 Arnau Rodríguez Mira Roca Barcelona
646 86.25 Bairun Zhu Zhang Institut Jaume Balmes Barcelona
668 86.0 Malak Achghaf Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
668 86.0 Oriol Marín Méndez Sant Nicolau Sabadell
668 86.0 Roberto Sanchis García Escolàpies Figueres Figueres
668 86.0 Víctor Calvo Matieli Mare de Déu del Carme Tarragona
668 86.0 Anna Campos Pons Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
668 86.0 Clàudia Armengol Parés Vedruna Puigcerdà
668 86.0 Guillem Piñol Batista Sec. d'Institut Begues Begues
668 86.0 Jaume Morillas Fernández Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
668 86.0 Josep Prat Planas Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
668 86.0 Maria Flores Nofre Sagrada Família Tortosa
668 86.0 Arnau Parras Roigé Institut Montserrat Barcelona
668 86.0 Marina Cristino Lebrón Institut Mediterrània El Masnou
668 86.0 Víctor González López Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
668 86.0 Anna Martínez Aguilera Institut Santa Eugènia Girona
668 86.0 Arnau Farran Foguet Pare Manyanet Barcelona
668 86.0 Lucia Zhang Sant Miquel Barcelona
668 86.0 Ian Paton Vazquez Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
668 86.0 Ainoa Requejo Ruíz Pineda L'Hospitalet de Llobregat
668 86.0 Cristina Gaspar García Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
687 85.75 Rafia Khayrullaev Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
687 85.75 Cristina Vila Simón Sagrada Família-Horta Barcelona
687 85.75 Mireia Chimeno Carretero Institut d'Alcarràs Alcarràs
687 85.75 Pol Bella Gallardo Garbí Pere Vergés Badalona
687 85.75 Mateu Lopez Adell Institut Quatre Cantons Barcelona
687 85.75 Clàudia Goya Vicente Escola Pia de Balaguer Balaguer
687 85.75 Carlos Menéndez Betancourt Institut Montserrat Barcelona
687 85.75 Qingyi Hong Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
687 85.75 Alex Font Segura Aula Escuela Europea Barcelona
696 85.5 Berta Suriol Monge Súnion Barcelona
696 85.5 Eira Membrive Zurita Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
696 85.5 Sacha Morrus Sanchez Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
696 85.5 Joan Pedra Maquina Vedruna Balaguer Balaguer
696 85.5 Armand Artigas Ortega Thau Sant Cugat del Vallès
696 85.5 Anna Riera Garriga Hamelín-Internacional Laie Montgat
696 85.5 Andrea Ochaita Navia La Salle Girona
696 85.5 Pablo Gomez Montañez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
696 85.5 Gamil Carlos Maldonado Alcoser Institut Ausiàs March Barcelona
696 85.5 Èlia Dot Hidalgo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
696 85.5 Martí Bosch Plana Institut Ramon Muntaner Figueres
696 85.5 Marta Navarro Gómez Institut Vacarisses Vacarisses
696 85.5 Anna Casas Ramos Institut Lacetània Manresa
696 85.5 Leo Hugas de Olabarría Sant Ignasi Barcelona
710 85.25 Adrià Morales Pareja Institut Quatre Cantons Barcelona
710 85.25 Toni Gratacós Miralles Sant Miquel Barcelona
710 85.25 Alba Garcia Bort Institut Sòl de Riu Alcanar
710 85.25 Gerard Tristante Pujals El Cim Vilanova i la Geltrú
710 85.25 Genís Batet Company Institut Joan Boscà Barcelona
710 85.25 Carlos de Veciana Iglesias John Talabot Barcelona
710 85.25 Teresa Tost Llurba Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
710 85.25 Laura Moreno Vilajoana Institut Moisès Broggi Barcelona
710 85.25 Alexia Moreno Mota La Salle Horta Barcelona
710 85.25 Miquel Ainaud Fondevila Institut d'Alella Alella
710 85.25 Natàlia Sanmartí Conesa Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
721 85.0 Di Quiu Institut El Palau Sant Andreu de la Barca
721 85.0 Marc Polonio Cullell Institut Cendrassos Figueres
721 85.0 Quim Pérez Castells Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
721 85.0 Albert Franco García Viaró Sant Cugat del Vallès
721 85.0 Ramón García González Montagut Vilafranca del Penedès
721 85.0 Denís Pajuelo Camacho Institut Can Roca Terrassa
721 85.0 Mar Giró Espasa Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
721 85.0 Laura Flor Rojas Tecnos Terrassa
721 85.0 Aleix Dilmé Riera Bell-lloc del Pla Girona
721 85.0 Abril Gamundi Solans Institut Montserrat Roig Terrassa
721 85.0 Marina Sorribas Basiana Institut Emperador Carles Barcelona
721 85.0 Aleix Darnés Cros Institut Pla de l'Estany Banyoles
721 85.0 Bàrbara León González Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
721 85.0 Siham el Hayani Ofkir Institut Santa Eugènia Girona
721 85.0 Quer Pou Salvans Institut Jaume Callís Vic
721 85.0 Arnau Rodon Manauta Sant Pau Apòstol Tarragona
721 85.0 Marc Suets Campos Institut L'Alt Berguedà Bagà
721 85.0 Izan Ortega Mena Institut Pere Barnils Centelles
721 85.0 Alejandra Reyes Sologuren Pineda L'Hospitalet de Llobregat
721 85.0 Ferran Costa Corbella Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
721 85.0 Àlex Navajas Barrado Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
721 85.0 Pol Viñals Baños Institut Pla de l'Estany Banyoles
721 85.0 Eric Lorenzo Martínez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
721 85.0 Miguel Pérez-Moreno Paricio Súnion Barcelona
721 85.0 Ricard Pérez-Sala Sancho Sant Feliu Cabrera de Mar
721 85.0 Eudald Pizarro Camí Institut El Sui Cardedeu
721 85.0 Òscar Gonzalo Aran Jesús, Maria i Josep Barcelona
721 85.0 Mar Sánchez Pérez del Pulgar Canigó Barcelona
721 85.0 Aina Puig Mensa Institut de Llagostera Llagostera
721 85.0 Jordi Lagares Mir Bell-lloc del Pla Girona
721 85.0 Joan Mauri Montes Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
721 85.0 Noèlia Pacheco Guijo Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
721 85.0 Raul Rodríguez Casino Sadako Barcelona
721 85.0 Ezequiel Ribas Andrés Institut Vilatzara Vilassar de Mar
721 85.0 Elías Murillo Torre Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
721 85.0 Carola Blanco Ferran Institut Jaume Balmes Barcelona
757 84.75 Aleix Pitarch Fabré Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
757 84.75 Salma el Gueddari Institut Terra Roja Santa Coloma de Gramenet
757 84.75 Carles Serena Serra Institut Francesc Ribalta Solsona
757 84.75 Jana Monfort Miro Mary Ward Barcelona
757 84.75 Karim Abbou Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
757 84.75 Pau Martínez Yáñez Escola Pia de Terrassa Terrassa
757 84.75 Alex Salazar Quílez Providencia del Corazón de Jesús Barcelona
757 84.75 Arnau Miarons Jordà Institut Jaume Callís Vic
757 84.75 Maria Pilar Fantova Asensio Institut Almatà Balaguer
757 84.75 Mariona Sánchez Alaix Institut Front Marítim Barcelona
757 84.75 Pedro Aguirre Tornero FEDAC-Lleida Lleida
757 84.75 Alejandro Nicolás Mesa Institut Les Aimerigues Terrassa
757 84.75 Gina Zao Bou Gifre Les Alzines Girona
757 84.75 Maria Albaladejo Navarro Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
757 84.75 Gerard Arriola Navarro Mary Ward Barcelona
757 84.75 Costa Hrytsuk Narcís Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
773 84.5 Francesc Villalonga Aiguabella Claver Lleida
773 84.5 Joaquín Leal Losa La Farga Sant Cugat del Vallès
773 84.5 Júlia Sagué Carbonell La Salle Figueres
773 84.5 Iker Vega Gomez Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
773 84.5 Jan Real López Institut Matadepera Matadepera
773 84.5 Marta Caballero Navarrete Sant Miquel Barcelona
773 84.5 María de las Mercedes Alsina Mas La Vall BELLATERRA
773 84.5 Ona Rigual Ramos Institut Mediterrània El Masnou
773 84.5 Laura Subirana Trulls Institut Josep Brugulat Banyoles
773 84.5 Luana Roca Pinzón Institut Lluís de Peguera Manresa
773 84.5 Adrian Valverde Becerro Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
773 84.5 Maite Blasi Garolera Canigó Barcelona
773 84.5 Mateo Zapata Crapa Institut Montsoriu Arbúcies
773 84.5 Arnau Gabaldon Salvador Sant Pau Barcelona
787 84.25 Salvi Serra Macià Institut de Puig-reig Puig-reig
787 84.25 Eva López Brallans Institut Ernest Lluch Barcelona
787 84.25 Josep Vives Quer Cor de Maria Valls
787 84.25 Alex Comadrán Menchon Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
787 84.25 Alain Guirao Aguilera Institut Can Mas Ripollet
787 84.25 Martina Gonfaus Sellés Institut Pere Fontdevila Gironella
787 84.25 Pau Bonfanti Mendoza Institut de Pallejà Pallejà
787 84.25 Andrea López Ayala Mare de Déu de la Salut Sabadell
787 84.25 Mar Córdoba Matías Sec. d'Institut Bisaura Sant Quirze de Besora
787 84.25 Bernat Graugés Bellver Institut Escola Municipal de Treball Granollers
787 84.25 Marc Walden Poch Hamelín-Internacional Laie Montgat
787 84.25 Arnau Rodon Comas Escola Pia de Mataró Mataró
787 84.25 Álvaro Mesalles Avellanas Mare Nostrum Tarragona
787 84.25 Iria Cupeiro Garcia Institut Pons d'Icart Tarragona
801 84.0 Pablo Font Montes Institut Isaac Albéniz Badalona
801 84.0 Andreu Bisús Cases FEDAC-Lleida Lleida
801 84.0 Alex Lillo Lindo Institut El Castell Esparreguera
801 84.0 Stefano Sharples Institut Jaume Balmes Barcelona
801 84.0 Laura Rodríguez Matas Institut L'Alzina Barcelona
801 84.0 Pere Llauradó Adeva Institut Pau Vila Sabadell
807 83.75 Jacobo Azofra Fraile La Salle Bonanova Barcelona
807 83.75 Isabella Mateo Institut Jaume Balmes Barcelona
807 83.75 Lichi Chen Sant Pau Barcelona
807 83.75 Marcos García Hernández Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles
807 83.75 Victoria Xincheng Lin Yang Roca Barcelona
807 83.75 Elia Li Douet Gasol Institut Jaume Balmes Barcelona
807 83.75 Adrià Ramia Matamoros Institut Sòl de Riu Alcanar
807 83.75 Ricard Calvo Bombí Aula Escuela Europea Barcelona
807 83.75 Connor Gerger Grifoll Sagrada Família Viladecans
807 83.75 Laia Beltran Pallas Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
807 83.75 Artur Orts Vila Institut Camí de Mar Calafell
807 83.75 Robert Chamorro Mollón Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
807 83.75 Adrià Lloveras Munté Institut Olivar Gran Figueres
807 83.75 Jorge Amer Nogareda Sant Jordi Fornells de la Selva
807 83.75 Carlos Serrano Rodríguez Institut Miramar Viladecans
807 83.75 Fèlix Ràfols Olmos Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
807 83.75 Jia Chen Institut Enric Borràs Badalona
807 83.75 Genís Salat Casacuberta Institut Jaume Callís Vic
807 83.75 Núria Vilaró Comas Institut d'Alella Alella
807 83.75 Raül Sánchez Rodríguez Sagrada Família Barcelona
807 83.75 Guillem Belarte Beltrán Institut Vilatzara Vilassar de Mar
807 83.75 Laura Moreno Saubí Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
807 83.75 Mariona Pagès Pallarès Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
807 83.75 Clara Díaz Juan Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
807 83.75 Irune Fallas Cantador Institut Lluís Companys Tordera
807 83.75 Vicenç Moreno Santacana Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
807 83.75 Roger Vila Ortega Institut Montilivi Girona
807 83.75 Pol Crespo Castilla Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
807 83.75 Santiago Cases Boter Mary Ward Barcelona
807 83.75 Maria Emilia Bohorquez Sánchez Institut Poeta Maragall Barcelona
807 83.75 Jairo López Carbó Sagrada Família Gavà
807 83.75 Raquel Álvarez Gómez Sagrado Corazón Barcelona
807 83.75 Laia Gámiz Ferré Institut Moisès Broggi Barcelona
807 83.75 Abel Márquez Fernández Institut Cendrassos Figueres
807 83.75 Ferran López Sierra El Carme Lleida
807 83.75 Andreu Viaplana Simón Sant Nicolau Sabadell
807 83.75 Lluís Pujol López Viaró Sant Cugat del Vallès
807 83.75 Núria Gilibets Fernández Institut Francesc Ribalta Solsona
807 83.75 Alejandro Zehentner Ayet Sant Josep Sant Boi de Llobregat
846 83.5 Paula Ramis Puig Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
846 83.5 Maria Corral Rodríguez Sagrada Família Gavà
846 83.5 Aina Santamans Artigas Institut Vallès Sabadell
846 83.5 Ana María Montalbán Fernández Institut Salas i Xandri Sant Quirze del Vallès
846 83.5 Helena Occhionero Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
846 83.5 Malena Casale Quiñones Escolàpies Figueres Figueres
846 83.5 Clàudia Portabella Bové Sant Ignasi Barcelona
846 83.5 San Miguel Carnegie Lucia Elizabeth Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
846 83.5 Natalia Balaguer Sanjuán Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
846 83.5 Àlex Moya Ponce Institut Pere Vives i Vich Igualada
846 83.5 Iván Jiménez González Institut Rafael Casanova Sant Boi de Llobregat
846 83.5 Shuohao Huang Sagrada Família Barcelona
846 83.5 Clàudia Quirante Viladrich Institut Moianès Moià
846 83.5 Elisenda Font Parés Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
846 83.5 Mireia Dengra Espinosa Institut Jonqueres Sabadell
846 83.5 Calixta Varady Breier Casa del Roure Barcelona
846 83.5 Pau Jiménez Lafuente Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
846 83.5 Berta Rosàs Montserrat Barcelona
846 83.5 Emiliano Madama Coll Joan Pelegrí Barcelona
846 83.5 Rhealyn Handugan Rodriguez Escola Pia Sant Antoni Barcelona
846 83.5 Paula Marquez Barragan Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
846 83.5 Ramón Abadía Jiménez Jesús Maria Barcelona
868 83.25 Joan Ferrer Busquets Bell-lloc del Pla Girona
868 83.25 Xènia Vives Cid Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
868 83.25 Joel Romeu Miracle Institut Torredembarra Torredembarra
868 83.25 Albert Bombí Martín Aula Escuela Europea Barcelona
868 83.25 Iker Troya Santos Institut Emperador Carles Barcelona
868 83.25 Jaume Coll Canal Sant Pau Apòstol Tarragona
868 83.25 Maxim Plashkin Plashkin Cor de Maria Sant Celoni
868 83.25 Paula Guasch Arnau Inmaculada Concepción Gavà
868 83.25 Carla Alabau Velasco Escolàpies El Masnou El Masnou
868 83.25 Álvaro Martínez Aniento La Salle Bonanova Barcelona
868 83.25 Lluc Furriols Llimargas Institut Joan Boscà Barcelona
868 83.25 Marta Masblanch Magester Empordà-San José Roses
868 83.25 Agnès Castillo Rotllant Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
868 83.25 Paula Vives Buxó Santa Maria Blanes
868 83.25 Kimberly Martínez Vila Institut de Viladecavalls Viladecavalls
868 83.25 Uriel Fortuny Rovira Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
868 83.25 Aïda Toca Vila Institut Severo Ochoa Esplugues de Llobregat
868 83.25 Nuria Pfennig Hernández Institut Valldemossa Barcelona
868 83.25 Mar Rodriguez Lopez Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
868 83.25 Hernan Zumel Navarro Institut El Cairat Esparreguera
888 83.0 Gerard Montanyà Coma Santa Teresa de Lisieux Barcelona
888 83.0 Anna Mongelos Amill Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
888 83.0 Yixue Lin Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
888 83.0 Xavier Parellada Ubach Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
888 83.0 Laia Martinoy Batlle Institut Vall de Llémena Sant Gregori
888 83.0 Hilda Crusats Padrós Institut Jaume Callís Vic
888 83.0 Lluís Pujadas Prat Institut Jaume Balmes Barcelona
888 83.0 Mireia Brichs Ralló Cervetó Granollers
888 83.0 Laia Corrales Leiva Sagrada Família-Horta Barcelona
888 83.0 Pau Grañó Granolleres Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
888 83.0 Paula Gaton Gilabert Teresià Tortosa
888 83.0 Clara Chivite Domènech Institut Valldemossa Barcelona
888 83.0 Leah Revill Robles Avenç Sant Cugat del Vallès
888 83.0 Àlex Margalet Sitjà La Farga Sant Cugat del Vallès
888 83.0 Clara Sayols Martínez Sant Jordi Palafrugell
888 83.0 Pol Mateu Bonet Mireia Montgat
888 83.0 Inés Ruz Lo Joan Pelegrí Barcelona
905 82.75 Gerard Tamargo Guillaumet Vedruna Balaguer Balaguer
905 82.75 Maria Cuní Domènech Montcau-La Mola Matadepera
905 82.75 Julia Hessel Ferrer Hamelín-Internacional Laie Montgat
905 82.75 Jaume Durante Escutia Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
905 82.75 Jofre Alfonso Hernández Institut Jaume I Salou
905 82.75 Pol Meneses Guzmán Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
905 82.75 Milena Josic Martínez Institut Badia i Margarit Igualada
905 82.75 Joel Pérez Ahedo Divina Providència Mataró
905 82.75 Angela Lanza López Joviat Manresa
905 82.75 Isabel Pastor Fernández Institut Santa Eugènia Girona
905 82.75 Ariadna Llobet Sánchez Sant Gregori Barcelona
905 82.75 Ivet Rodríguez Fuentes Institut Vicenç Plantada Mollet del Vallès
917 82.5 Lluc Monfort Romijn Avenç Sant Cugat del Vallès
917 82.5 Judit Pou Barnés Institut Narcís Monturiol Figueres
917 82.5 David Ciprés Martínez Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
917 82.5 Alba Ventura Navarro Jesús, Maria i Josep Barcelona
917 82.5 Xènia Lloveras Estrada Institut Cabrils Cabrils
917 82.5 Lluc Fisas Bellés Sec. d'Institut Morelló Esterri d'Àneu
917 82.5 Amadeu Moya Sardà Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
917 82.5 Victor Vázquez Castro Institut Miramar Viladecans
917 82.5 Aleix Falgosa Campoy Daina Isard Olesa de Montserrat
917 82.5 Clara Lentisco Vernet La Vall BELLATERRA
917 82.5 Santiago Armora Basanta Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
917 82.5 Chao Fan Li Huang La Salle Reus
917 82.5 Carlos Fernández Loran La Salle Bonanova Barcelona
917 82.5 Ona Pous Valls Gem Mataró
917 82.5 Pau Sierra Altimira Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
917 82.5 Àlex Navarro Barrionuevo Maristes Champagnat Badalona
917 82.5 Eric Herreros Vidal Institut Montserrat Roig Terrassa
917 82.5 Iker Redondo Martos Divina Providència Mataró
917 82.5 Anna Costa Riera Sant Nicolau Sabadell
917 82.5 Maria Ibáñez Rodríguez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
917 82.5 Quingles Tarrés Aina Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
917 82.5 Guillem Ponsà Galilea Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
917 82.5 Regina Casino Aroca Institut Pla Marcell Cardedeu
917 82.5 Lucas Pla Rossy La Farga Sant Cugat del Vallès
917 82.5 Sergi Mallafré Virumbrales Institut d'Alella Alella
917 82.5 Pau Mateo Bernadó Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
917 82.5 Clara Piñera Velasco Aula Escuela Europea Barcelona
917 82.5 Pol Nogueras Martinez Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
917 82.5 Raquel Torres Berbel Institut de Vilafant Vilafant
917 82.5 Pol Barrios Carracedo Institut Miquel Bosch i Jover Artés
917 82.5 Raúl Hernández Barrera Sagrada Família Barcelona
917 82.5 Nira Nasr Romero Institut Andreu Nin El Vendrell
917 82.5 Adrià Alert Teruelo Institut Quatre Cantons Barcelona
917 82.5 Josep Maria Gurrera Llombart Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
951 82.25 Joan Miquel López Sánchez Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
951 82.25 Asier García Elvira Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
951 82.25 Aniol Petit Cabarrocas Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
951 82.25 Ariadna Freire Tolentino Sagrada Família Barcelona
951 82.25 Oriol Clivillé Casals Thau Sant Cugat del Vallès
951 82.25 Irene Sánchez Ros Proa Barcelona
951 82.25 Laia Barbero Roca Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
951 82.25 Mar López Gómez Institut Valldemossa Barcelona
951 82.25 Patricia Guasch de la Rosa Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
951 82.25 Ada Zapater Vela Institut Fort Pius Barcelona
951 82.25 Clàudia Mussull Montasell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
951 82.25 Álvaro Carrera Morera Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
951 82.25 Laia Dávalos Carbonell Santa Dorotea Barcelona
951 82.25 Anna Esteve Gallifa Vedruna Puigcerdà
951 82.25 Àlex Escofet Presedo Institut Torrent dels Alous Rubí
951 82.25 Marina Fernández Martínez Institut Guillem de Berguedà Berga
951 82.25 Gerard Sayos García Virolai Barcelona
951 82.25 Oriol Fernández Carranza Sant Antoni de Pàdua Mataró
951 82.25 Isaac Boqué Carbonell Institut Alfons Costafreda Tàrrega
951 82.25 Roberto Martinez Gregoris Institut Francisco de Goya Barcelona
951 82.25 Adrià Fradera Rubio Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
951 82.25 Roger Castells Martínez Col·legi Montclar-Mestral Jorba
973 82.0 Marc Blancafort Migani Institut Jaume Vicens Vives Girona
973 82.0 Pau Carbó Mestre Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
973 82.0 Pepe Postigo Pich-Aguilera Viaró Sant Cugat del Vallès
973 82.0 Adrià Vilariño Jiménez Institut Gallecs Mollet del Vallès
973 82.0 Maria del Mar Vicens Carrillo Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
973 82.0 Shenghao Ye Institut Marta Mata Salou
973 82.0 Rodenas Sánchez Pablo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
973 82.0 Anna Gardsjord Maragall Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
973 82.0 Andrea Ruiz Rodríguez Institut Premià de Mar Premià de Mar
973 82.0 Pau Vázquez Bertran Maristes Montserrat Lleida
973 82.0 Aleix Martínez Conill Montcau-La Mola Matadepera
973 82.0 Pau Rocha Basanta Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
973 82.0 Parramon Vilanova Eulàlia Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
973 82.0 Andreu Ballarin Torres Institut Josep Brugulat Banyoles
973 82.0 Victoria Álvaro Custodio Pare Manyanet Barcelona
973 82.0 Noel Guim Arisó Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
973 82.0 Pau Riera Garcia Institut Ramon Muntaner Figueres
973 82.0 Irene Borrego Matarín Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
973 82.0 Roger Salmerón Vito Institut Vacarisses Vacarisses
973 82.0 Clara Mirabet Arderiu Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
973 82.0 Arnau Trujols González Institut Pere Borrell Puigcerdà
973 82.0 Joan Pol Gusi Vives Montagut Vilafranca del Penedès
973 82.0 Martina Ribas Bonaterra Institut Montilivi Girona
996 81.75 Marina Brunet Bernad Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
996 81.75 Adrián Cazalbou Romero Institut Vinyet Sitges
996 81.75 Júlia Vilaró Alberich Institut Jaume Callís Vic
996 81.75 Nuria Farré Roca Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
996 81.75 Mònica Reboll Nogueras Jesús, Maria i Josep Barcelona
996 81.75 Albert Jané Lardiés Montserrat Cerdanyola del Vallès
996 81.75 María Flor Rojas Tecnos Terrassa
996 81.75 Luc Waldburger Virolai Barcelona
996 81.75 Naya de Porras Rahbek Institut Fontanelles Les Borges del Camp
996 81.75 Natàlia Cobo Gramunt Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
996 81.75 Clàudia Nonell Argemí Ramar 2 Sabadell
996 81.75 Blanca Vives Martorell Casa del Roure Barcelona
996 81.75 Marcel Boldú Fernández Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
996 81.75 Samuel García Doménech Sant Ignasi Barcelona
996 81.75 Álvaro Martínez Porto Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
996 81.75 Mar Planas Costa Maristes Igualada Igualada
996 81.75 Sara Díez Vidueira Institut Vinyet Sitges
996 81.75 Laia Hidalgo Robert Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1014 81.5 Pol Celaya Bassas Guinardó Barcelona
1014 81.5 Maria Vilches Mejías Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
1014 81.5 Núria Botet Morros Institut Alexandre de Riquer Calaf
1014 81.5 Carlota Cabarrocas Montserrat Barcelona
1014 81.5 Sara Valverde Martínez Institut Matadepera Matadepera
1014 81.5 Ivet Rosselló Joan Cor de Maria Sant Celoni
1014 81.5 Veronica Ros de Diego Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1014 81.5 Madeleine Gertrud Fairey Institut Narcís Oller Valls
1014 81.5 Víctor Fideu Reyes Institut Polinyà Polinyà
1014 81.5 Ignasi Vargas Estañol Prats de la Carrera Palafrugell
1014 81.5 Andreu Torroella FEDAC-Horta Barcelona
1014 81.5 Víctor Manuel López López Sec. d'Institut Begues Begues
1014 81.5 Sara López Vázquez Elisabeth Salou
1014 81.5 Marc Solé Boronat Sant Pau Apòstol Tarragona
1014 81.5 Cristian Vidal Coves Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
1014 81.5 Lisa Vives Tiebler Institut El Sui Cardedeu
1030 81.25 Sandra Espinosa Cozar Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
1030 81.25 Jordi Arauz Boada Escola Pia Sant Antoni Barcelona
1030 81.25 Eric Sancho Toledano Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1030 81.25 Xènia Vivas Jover-Santiñá Institut Pere Ribot Vilassar de Mar
1030 81.25 Àlex Gomez Farré Institut Francisco de Goya Barcelona
1030 81.25 Mar Aguilar Serrats Sant Jordi Fornells de la Selva
1030 81.25 Raquel Camacho Aladel Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
1030 81.25 Dídac Altozano Tejedor Sagrada Família Tortosa
1030 81.25 Óscar Guitart de la Torre Santa Teresa de Lisieux Barcelona
1030 81.25 Júlia Giménez Institut Montgrí Torroella de Montgrí
1030 81.25 Pol García Sanmartí Santa Dorotea Barcelona
1030 81.25 Víctor González Valera Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
1030 81.25 Pau Roure Grigelmo Súnion Barcelona
1030 81.25 Pileith del Carpio Peredo Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1030 81.25 David Coma Rodríguez Sant Josep Sant Boi de Llobregat
1030 81.25 Júlia López Ariño Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1030 81.25 Pol Clos Sauleda Escola Pia de Mataró Mataró
1030 81.25 Paula Blasco Cao Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
1030 81.25 Ana Jensana Tanehashi Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1030 81.25 Laura Humet Aparici Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1030 81.25 Unai Bargo Bueno Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
1030 81.25 Daniel Ruiz Pardo Llor Sant Boi de Llobregat
1030 81.25 Lluc Devesa Presta Institut Bosc de la Coma Olot
1030 81.25 Iván Noya Soriano Institut El Castell Esparreguera
1030 81.25 Aniol Brustenga Costa Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
1030 81.25 Marc Galvany Pardo Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1030 81.25 Marc Ribera Parraga Diocesana Navàs
1030 81.25 Patricia Capel Cortés Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
1030 81.25 Hamna Kafayat Institut Emperador Carles Barcelona
1030 81.25 Arnau Vidal Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
1030 81.25 Lluc Vendrell Escofet Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
1030 81.25 Arnau Esteban Marín Jesús, Maria i Josep Barcelona
1030 81.25 Clara Roig Freixa Vedruna Ripoll
1030 81.25 Marc Elvira Pallardó Escolàpies El Masnou El Masnou
1030 81.25 Hector Carrasco Zampalo Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
1030 81.25 Judit Garrote Martínez Institut Pere Fontdevila Gironella
1030 81.25 Maria Jardí Campillo Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
1067 81.0 Júlia Carulla Pastor Institut La Segarra Cervera
1067 81.0 Ricard Colet Cirbian Institut Andreu Nin El Vendrell
1067 81.0 Inés Joossen Lorenzo Montserrat Cerdanyola del Vallès
1067 81.0 Sara Gelabert López Institut Fort Pius Barcelona
1067 81.0 Marc Bosch Manzano Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
1067 81.0 Jan Insa Díaz Institut Josep Pla Barcelona
1067 81.0 Berta Casas Riera Cervetó Granollers
1067 81.0 Queralt Hernandez Llobet Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
1067 81.0 Martina Miquel Folch Escola Pia de Terrassa Terrassa
1067 81.0 Júlia Nolla Barbeta Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
1067 81.0 Oriol Vilà Coll Bell-lloc del Pla Girona
1067 81.0 Clàudia Herrera Peig Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
1067 81.0 Hugo Castaño Cuellar Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1067 81.0 Judit Andreu Casadesús Daina Isard Olesa de Montserrat
1067 81.0 Aina Contreras Vigo Institut Pere Borrell Puigcerdà
1067 81.0 Edgar Belmonte González Institut Polinyà Polinyà
1067 81.0 Carles Rivera Cuerda Tabor Santa Perpètua de Mogoda
1067 81.0 Laia Gil Pedrol Institut La Talaia Calafell
1067 81.0 Sergi Vidal Montaña La Salle Bonanova Barcelona
1067 81.0 Mateu Llopart Mases Bell-lloc del Pla Girona
1067 81.0 Nicolás Froiz Salvador Inmaculada Concepción Gavà
1067 81.0 Jaume Puig Saladich Llor Sant Boi de Llobregat
1067 81.0 Carla Basomba Gimbert Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
1067 81.0 Luis Zhao Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
1067 81.0 Elias Curriu López Institut Montserrat Barcelona
1067 81.0 Marcos López Melgarejo Institut Jonqueres Sabadell
1067 81.0 Amina Kherafa La Salle Mollerussa
1094 80.75 Víctor Gómez-Pimpollo Pérez Puigcerver Reus
1094 80.75 Lara Gálvez Romero Institut Mediterrània El Vendrell
1094 80.75 Sergi Hernádez Mencía Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
1094 80.75 Izan Mejia Sandoval Minguella Badalona
1094 80.75 Mostafa Alkahwaji Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
1094 80.75 Belén Rodriguez Moro Institut Jaume Balmes Barcelona
1094 80.75 Àlex Ferrer Rigol Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
1094 80.75 Carme Pifarré Esquerda Claver Lleida
1094 80.75 Marc Boglioni Cardona Crea Nova, Creativitat i Innovació Sant Cugat del Vallès
1094 80.75 Inés Millán Martín Lestonnac Barcelona
1094 80.75 Alex Bustos Coll Institut Vallès Sabadell
1094 80.75 Júlia Socoró Reverter Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
1094 80.75 Laia Aluja Sánchez Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1094 80.75 David Alsina Martínez Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
1094 80.75 Mateo Jubells Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
1094 80.75 Jana Alcaide Huici Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1094 80.75 Abril Bolaños Ruiz Escolàpies El Masnou El Masnou
1094 80.75 Perla-Cecilia Thielke Diego Institut Montilivi Girona
1094 80.75 Jaume Roselló Alcindor Institut Pla de l'Estany Banyoles
1094 80.75 Maria Montes Polonio Sant Ignasi Barcelona
1094 80.75 Rut Grané Páez Tecnos Terrassa
1115 80.5 Mihailo Stosic Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
1115 80.5 Xavier Barranco Navarro Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
1115 80.5 Pol Jiménez Asunción Institut Antoni Cumella Granollers
1115 80.5 Laia Puigmartí Ortega Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1115 80.5 Carles Barberá Romero Institut Icària Barcelona
1115 80.5 Ferran Sogas Linares Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
1115 80.5 Ana Caler Ballestero Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
1115 80.5 Genís Balcells García Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
1115 80.5 Ana Martínez Galán Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1115 80.5 Judit Alemany Blasco Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
1115 80.5 Lucas Pellicer López Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1115 80.5 Joan Pérez Marco Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1115 80.5 Max Gratacós Miralles Sant Miquel Barcelona
1115 80.5 Erola Aliberch Comas Institut Jaume Callís Vic
1115 80.5 Gianluca Laporta Gonzalez Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
1130 80.25 Marta Fabra González Sagrada Família Tortosa
1130 80.25 Mei Ventura Morral Tabor Santa Perpètua de Mogoda
1130 80.25 Luca Niebla Vives Sant Gregori Barcelona
1130 80.25 Roger Portella Ferràs Institut Torre de Malla Parets del Vallès
1130 80.25 Estela Cuartero Pabelova Verge del Roser Vallirana
1130 80.25 Sara Gómez Palau Institut Valldemossa Barcelona
1130 80.25 Laurine Elisa Marimon Fernàndez Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
1130 80.25 Lucía Sibajas Martínez Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
1130 80.25 Pau Ribot Llorens Jesús, Maria i Josep Barcelona
1130 80.25 Lídia Boix Bonet Institut Tarragona Tarragona
1140 80.0 Nicolás Bueno Hernández Institut Montmeló Montmeló
1140 80.0 Genevieve Roman Saguid Pineda L'Hospitalet de Llobregat
1140 80.0 Marc Teruel Pascual Escola Pia de Mataró Mataró
1140 80.0 Xènia Surià Aguayo Institut Pere Borrell Puigcerdà
1140 80.0 Pere Pardines Vilalta Sant Pau Apòstol Tarragona
1140 80.0 Sergi Olid Fabra Institut de Deltebre Deltebre
1140 80.0 Paula Cama Figa Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1140 80.0 Ivet Salazar Varela Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
1140 80.0 Alba Muria Sánchez Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
1140 80.0 Kelly Lin Chen Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1140 80.0 Judith Gatnau Segarra FEDAC-Lleida Lleida
1140 80.0 María Morales Laguarda Hamelín-Internacional Laie Montgat
1140 80.0 Gerard Román Regadera Santa Teresa de Jesús Tarragona
1140 80.0 Nora Guerrero Conde Sant Pau Apòstol Tarragona
1140 80.0 Marc Planella Soler Institut Montsacopa Olot
1140 80.0 David Monreal Francés Sant Ignasi Barcelona
1140 80.0 Carlos Mena Albert Institut Vilatzara Vilassar de Mar
1140 80.0 Irina Llop Palao Sec. d'Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
1140 80.0 Félix Rodríguez Güell Sagrado Corazón Barcelona
1140 80.0 Antoni Martí Poblet Escola Pia de Mataró Mataró
1140 80.0 Anna Salvatierra Muiños Pare Manyanet Barcelona
1140 80.0 Anna Gòdia Puig Col·legi Montclar-Mestral Jorba
1140 80.0 Nil Navarro Lladó Institut Miquel Bosch i Jover Artés
1140 80.0 Bianca Fernández Harrison Institut L'Alzina Barcelona
1140 80.0 Pau Sánchez Ruiz Institut Salvador Vilaseca Reus
1140 80.0 Enric Vallejo Ferreira Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
1140 80.0 Sara Jori González Sant Ignasi Barcelona
1140 80.0 Miranda Sofia Jauregui Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1140 80.0 Laura Nuvials Arbonés Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1140 80.0 Antonio Arcas Pons Institut Ernest Lluch i Martí Cunit
1140 80.0 Joan Raya Muñoz Institut El Cairat Esparreguera
1140 80.0 Francesc Adrià Sancho González Institut Emperador Carles Barcelona
1140 80.0 Laia Pedregosa Márquez Institut Príncep de Viana Barcelona
1140 80.0 Omar Tabiaoui Sant Gabriel Viladecans
1140 80.0 Jan Hernández Casanovas Institut Premià de Mar Premià de Mar
1140 80.0 Ian Gimeno Barea Institut Abat Oliba Ripoll
1140 80.0 Laura Adell Caballero Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
1140 80.0 Adrià Osuna Pau Jesús Salvador Sabadell
1140 80.0 Iván Gómez Plaza Institut Icària Barcelona
1140 80.0 Jaume Salvadó Olius Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1140 80.0 Cristina Gironès Delgado Cor de Maria Valls
1140 80.0 Jordi Díaz Raurell Institut Jaume Callís Vic
1140 80.0 Alex Lin Huang Col·legi Montclar-Mestral Jorba
1140 80.0 Jordi Auladell Árias Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
1140 80.0 Guillem Comellas Ruiz Sec. d'Institut Serra de Noet Berga
1140 80.0 Mar Riera Bassa Virolai Barcelona
1140 80.0 Lluc Rojas Tripiana Institut Mig-Món Súria
1140 80.0 Alba Esteban Carricondo Institut Alexandre de Riquer Calaf
1140 80.0 Noah Pentier Canals Institut Montserrat Colomer Sant Esteve Sesrovires
1140 80.0 Pau Torrescusa Monteys Institut Emperador Carles Barcelona
1140 80.0 Víctor Sánchez Fernández Institut d'Argentona Argentona
1191 79.75 Octavi Prieto Mestre Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1191 79.75 Paula Junyent Estrany Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
1191 79.75 Ana María Hinojosa Gómez Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1191 79.75 Ekaterina Pisemskaya Hamelín-Internacional Laie Montgat
1191 79.75 Lucas Gui Cortadellas La Salle Bonanova Barcelona
1191 79.75 Irene Carrera Arregui Sant Jordi Vilassar de Dalt
1191 79.75 Marta Pelagio Olloqui Sant Josep Sant Boi de Llobregat
1191 79.75 Quim Fernández Muñoz Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
1191 79.75 Santiago María Salvador Pérez La Farga Sant Cugat del Vallès
1191 79.75 Dayana Mamani Condori Institut Hipàtia d'Alexandria Lliçà d'Amunt
1191 79.75 Caterina Badia Estopà Institut Ernest Lluch Barcelona
1191 79.75 Biel Pruna Blanquer Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
1191 79.75 Arnau Ferrer Ferrer Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
1191 79.75 Cèlia Yueyuan Buxeda Bofill Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1191 79.75 Erik Nepomnjastsih Guix Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1191 79.75 Abril Ylla Riera Maristes Girona Girona
1191 79.75 Isabel Santaolalla Montserrat Barcelona
1191 79.75 Paula Tarrades Juanola Institut Pla de l'Estany Banyoles
1191 79.75 Alejo Villoria Vives Sant Gregori Barcelona
1191 79.75 Berta Corcoll Pérez Institut de Castellar Castellar del Vallès
1191 79.75 Alejandro Resina Martínez Institut Bellulla Canovelles
1191 79.75 Ariadna Ducet Barrera Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
1191 79.75 Oriol Descalzi Marron Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1191 79.75 Wilson Leonardo Herdoiza Guanilo Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
1191 79.75 Rita Arenas Martin Guinardó Barcelona
1191 79.75 Jie Qiu Cheng Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
1191 79.75 Teia Torrent Requena Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1191 79.75 Carla Espada Zaragoza La Vall BELLATERRA
1191 79.75 Mireia Sánchez Pérez Joan Pelegrí Barcelona
1191 79.75 Marc Porti Tàpia Institut de Viladecavalls Viladecavalls
1221 79.5 David Domingo Puig Vedruna Palamós
1221 79.5 Júlia Calzado Jiménez Tecnos Terrassa
1221 79.5 Adrià Molinero Bernardo Institut Vilatzara Vilassar de Mar
1221 79.5 Marina Orta Moreno Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
1221 79.5 Jan Grabau Pujol Institut La Sedeta Barcelona
1221 79.5 Adrià Blanco Ramón Institut Montmeló Montmeló
1221 79.5 Bianca Rodríguez Tejada Regina Carmeli Rubí
1221 79.5 Àlex González Fernández Santa Teresa de Lisieux Barcelona
1221 79.5 Íker Sánchez Rojano Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1221 79.5 Leah Bueno Muñoz Mare Nostrum Tarragona
1221 79.5 Sílvia Acedo Sacasa Institut Escola Industrial Sabadell
1221 79.5 Roger Rebull Llopis Guinardó Barcelona
1221 79.5 Katia Dong Tao Castillo Paños Jesús Maria Barcelona
1221 79.5 Noé Rosillo Rodríguez Institut Bernat Metge Barcelona
1221 79.5 Marcel Estrella Gard Institut Vila de Gràcia Barcelona
1221 79.5 Enric Guiot Costa Joviat Manresa
1221 79.5 Joel López Juncadella Sagrada Família Gavà
1221 79.5 Yeray Maciar Acorta Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1221 79.5 Oscar Tercero Jiménez Institut Vallès Sabadell
1221 79.5 Yaiza Añó López Sant Felip Neri Barcelona
1241 79.25 Jonatan Arzi Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
1241 79.25 Lucia Galindo Marin Institut Ausiàs March Barcelona
1241 79.25 Víctor Camiruaga Arbiols Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
1241 79.25 Laura Vilamajó Loriente Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
1241 79.25 Alicia Carmona López Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
1241 79.25 Karla Martí Tarzán Elisabeth Salou
1241 79.25 David Paules Modamio Institut d'Aran Vielha e Mijaran
1241 79.25 Zilong Zhan Ye Gem Mataró
1241 79.25 Alexandre Pérez Insua Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1241 79.25 Ana Cañas Akil Institut Roda de Barà Roda de Berà
1241 79.25 Biel Joan de Miguel Saorín Joan Pelegrí Barcelona
1241 79.25 Daniel Herraiz Vigara Institut Alexandre de Riquer Calaf
1241 79.25 Judit Ramírez Ribas Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
1241 79.25 Pau Mateo Guerrero Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
1241 79.25 Benito Fernández Zuccaro Institut Montserrat Barcelona
1241 79.25 Marc Vega Porta Institut Laia l'Arquera Mataró
1257 79.0 Valentí Martínez Sala Institut Cal Gravat Manresa
1257 79.0 Judit Mellado Ricart Institut Montilivi Girona
1257 79.0 Joan Catany Rusiñol Institut Miquel Bosch i Jover Artés
1257 79.0 Berta Comas Capdeferro Institut Jaume Balmes Barcelona
1257 79.0 Ivan Gálvez Cervelló Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
1257 79.0 Marc Guardi Porras Institut Can Planas Barberà del Vallès
1257 79.0 Raquel Gutiérrez Gutiérrez Institut Miramar Viladecans
1257 79.0 Marc Costa Andreu Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1257 79.0 Nicola Mayoz Coll Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1257 79.0 Miriam Murà Calamardo Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
1257 79.0 Pau Pagés Mateu Sant Ignasi Barcelona
1257 79.0 Paula Torrent Jimenez Les Alzines Girona
1257 79.0 Neus Guardiola López Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
1270 78.75 Ona Pérez Martín Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
1270 78.75 Carlos Casal Borràs Institut Mediterrània El Masnou
1270 78.75 Armand Canet Soriano Institut de Castellar Castellar del Vallès
1270 78.75 Blanca de Anta Molas Aura Reus
1270 78.75 Claudia Garcia Abós Daina Isard Olesa de Montserrat
1270 78.75 Lucia Real Casañas La Vall BELLATERRA
1270 78.75 Marta Otaegui Gayarre Virolai Barcelona
1270 78.75 Yulia Mikhaylichenko Montessori-Palau Girona
1270 78.75 Pep Güell Rigall Institut de Vilafant Vilafant
1270 78.75 Joel Erro Grau Institut Lluís de Peguera Manresa
1270 78.75 María Aguado Moraleda Institut Castellbisbal Castellbisbal
1270 78.75 Victor Cantero Cabrerizo Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
1270 78.75 Marta Vergès Aguilar Institut Narcís Monturiol Barcelona
1270 78.75 Paula Sánchez Carnerero Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1270 78.75 David Vaquero Duran Vedruna Puigcerdà
1270 78.75 Álex Hernández Robles Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1270 78.75 Miguel Herrera Mercado Sec. d'Institut Manuel Carrasco i Formiguera Sant Feliu de Codines
1270 78.75 Àlex Muñoz Curado Educem Granollers
1270 78.75 Carles Martí Poblet Escola Pia de Mataró Mataró
1270 78.75 Lorena Albarracín Penina Institut Cal Gravat Manresa
1270 78.75 Naira Cintas Jiménez Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
1270 78.75 Joan Sauleda Tarruella Sant Pau Barcelona
1270 78.75 Berta Ortells Boronat Infant Jesús Barcelona
1270 78.75 Pau Huguet Calderó Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
1270 78.75 Miquel Gómez Rubio Inmaculada Concepción Gavà
1270 78.75 David Trapero Manrique Sant Domènec Savio Badalona
1270 78.75 Jana Fu Amat Casals Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1270 78.75 Lidia Cruz Ginés Institut Mediterrània El Vendrell
1270 78.75 Álvaro Montuenga Ríos Viaró Sant Cugat del Vallès
1270 78.75 Jan Duch Ramos Institut Martí l'Humà Montblanc
1270 78.75 Júlia Sanz Salmerón Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
1270 78.75 Pol Espinach Camacho Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1270 78.75 Carla Gassó Armengol Maristes Montserrat Lleida
1270 78.75 Alain Martínez Salamanca Institut Tarragona Tarragona
1270 78.75 Ainhoa Pozanco Aracil Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
1270 78.75 Arnau Piñol Regàs Institut Font del Ferro Palafolls
1270 78.75 Iris Piedras Fernández Institut Badia i Margarit Igualada
1270 78.75 Alba Viaplana Ballesta Institut L'Estatut Rubí
1270 78.75 Alejandro Ortiz Arenas Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1270 78.75 Ian Alonso Casado Institut Baix Camp Reus
1270 78.75 Alex Fernández Ortíz Institut Gallecs Mollet del Vallès
1270 78.75 Marta Díaz Soriano Institut El Cairat Esparreguera
1270 78.75 Marc Lizana Lara Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1270 78.75 Adrià Puigmal Perera Augusta Barcelona
1270 78.75 Albert Marimón Plaza Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1270 78.75 Maria Garcia Valls La Salle Figueres
1270 78.75 Ana Blanes Candía Sagrado Corazón Barcelona
1270 78.75 Júlia Martínez Berrio Institut Jaume Balmes Barcelona
1270 78.75 Carla Ruiz López FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
1270 78.75 Daniel Toboso Ferré Institut Mare de Déu de la Candelera L'Ametlla de Mar
1270 78.75 Kerth Darryl Quindoza Saguid Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1270 78.75 Deybid Villanueva Rojas La Mercè Martorell
1270 78.75 Pau Mataró Bon Escola Pia de Mataró Mataró
1270 78.75 Bernat Pla Homs Institut Jaume Callís Vic
1270 78.75 Álvaro Fernández Augé Regina Carmeli Rubí
1270 78.75 Elsa Armengou Hernández Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1270 78.75 Mireia Heimann Figueroa Institut Salvador Vilaseca Reus
1270 78.75 Genís Bosacoma Institut Montgrí Torroella de Montgrí
1270 78.75 Dan Alberdi Fidel IPSI Barcelona
1270 78.75 Marc Blanc Sans Sant Josep Reus
1270 78.75 Cinta Mirabal Ferré Institut Julio Antonio Móra d'Ebre
1270 78.75 Marc Rivadulla Galcerà Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1270 78.75 David Targa Pizarro Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
1270 78.75 Gerard Puig Ortega Institut Polinyà Polinyà
1270 78.75 Elisabeth Romeu Ferrera Montagut Vilafranca del Penedès
1270 78.75 Ivan Capell Pajares Claver Lleida
1270 78.75 Carla Peña Arévalo Daina Isard Olesa de Montserrat
1270 78.75 Víctor García López Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
1270 78.75 Tània Torres Pijoan Institut Pla de l'Estany Banyoles
1270 78.75 Joana Poch Rovira Infant Jesús Barcelona
1270 78.75 Laia Yáñez Rizo Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
1270 78.75 Sira Canosa Vidal Institut Jaume Balmes Barcelona
1270 78.75 Carolina Pérez Giménez Puigcerver Reus
1270 78.75 José Antonio García Luna Institut Narcís Monturiol Barcelona
1270 78.75 Andreu Fernández Cubí Institut Cirviànum de Torelló Torelló
1270 78.75 Úrsula Lozano Santa Cruz Institut J.V. Foix Rubí
1270 78.75 Miquel Isern Cabrero Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí