Llista de les millors puntuacions (6%) de sisè de Primària

En total han participat 14587 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 100.0 Toni Pons Picart Sadako Barcelona
1 100.0 Lucía España Parra Sagrat Cor El Vendrell
1 100.0 Mark Antonio Ionica Escola Martí Poch L'Espluga de Francolí
1 100.0 Mar Ponjoan Martí Escola Lacustària Llagostera
1 100.0 Adrià Navajas González Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1 100.0 Lucía Ortiz Moreno Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
1 100.0 Miquel Orpella Crusafon Montserrat Barcelona
1 100.0 Júlia Fité Araújo Sadako Barcelona
1 100.0 Anna Rodriguez Rodriguez Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
1 100.0 Andrea Crespo Olarte Escola Màrius Torres L'Hospitalet de Llobregat
1 100.0 Marta Sayol Pruna Yglesias Canet de Mar
1 100.0 Lluc Torío Orfila Escola Roc Blanc Viladecavalls
1 100.0 Júlia Saez Amo Escola Els Castanyers - ZER Guilleries Viladrau
1 100.0 Leyre Leoz Moliner Montserrat Cerdanyola del Vallès
1 100.0 Mireia Filella Bertran Montagut Vilafranca del Penedès
1 100.0 Jan Torra Terricabras Cor de Maria Olot
1 100.0 David Lara Martínez Escola Molí de Vent Torredembarra
1 100.0 Mar Artigas Martori Escola Sant Martí Arenys de Munt
1 100.0 Fan Chen Mare de Déu del Roser Barcelona
1 100.0 Àlex Moral Monell Escola Rosella Viladecavalls
1 100.0 Núria Sastre Pujol FEDAC-Súria Súria
22 97.0 Yago Chapí Ortega Peter Pan Barcelona
23 96.25 Carlota Berthold Garcia Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
23 96.25 Jan Llobet Salmeron Escola Rosella Viladecavalls
23 96.25 Eric Pibernat Reyes Escola Sant Iscle Vidreres
23 96.25 Àlex Cervilla Murga Meritxell Mataró
27 96.0 Mariona Pérez Lázaro Sant Miquel Barcelona
27 96.0 Marc Susagna Arnaldich Escola Antònia Simó Arnó Almacelles
27 96.0 Jaume Carol Díaz Montserrat Cerdanyola del Vallès
30 95.0 Daniel Solana Carretero Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
30 95.0 Arnau Luengo Laporta Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
30 95.0 Ignacio Pujol Rico Viaró Sant Cugat del Vallès
30 95.0 Santiago Téllez Ortiz Escola El Palau Molins de Rei
30 95.0 Cristina Solé Purtí SEK-Catalunya La Garriga
30 95.0 Jordi Blanch Calvet Escola de Xerta Xerta
30 95.0 Maria Negredo Palacín Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
30 95.0 Xavier Sabaté Roldan Maristes Montserrat Lleida
30 95.0 Ivan Sulimov Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
30 95.0 Úrsula Suñé Rodríguez Escola Les Flandes Piera
30 95.0 Arnau Comaposada Pérez Escola Mossèn Cinto Folgueroles
30 95.0 Cristina Vera Salardón Pineda L'Hospitalet de Llobregat
30 95.0 Víctor Cruz Serrano Sant Lluís Barcelona
30 95.0 Adrià Rovira Rissech Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
30 95.0 Gerard Vila Rodríguez Montagut Vilafranca del Penedès
30 95.0 Marc Serrano Sanz Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
46 93.75 Marina Cugat Garcia Escola Sant Miquel Ascó
46 93.75 Pau Solans Espuña Escola Ferran Sunyer Barcelona
46 93.75 Mariona Tarradas Mateu Casa Nostra Banyoles
46 93.75 Marc Nieto Ruiz Escola Arnau Berenguer El Palau d'Anglesola
46 93.75 Andreu Garcia Tort Escola Montbui Caldes de Montbui
46 93.75 Ainhoa Olaizola Martínez Aula Escuela Europea Barcelona
46 93.75 Aleix Cañas Costas Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
46 93.75 Quim Ramírez Ribas Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
46 93.75 Laura Sody Fontova Sant Lluís Barcelona
46 93.75 Biel del Río Sanchez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
46 93.75 Judith Pascual Lozano Escola Salou Salou
46 93.75 Andreu López Pérez Proa Barcelona
46 93.75 Sergio Castillo Barba Escola Les Flandes Piera
46 93.75 Bernat López Iglesias Escola Les Mèlies Vilafant
46 93.75 Carla Romagosa Castellví Vedruna Palamós
46 93.75 Laura Sanz Krutter Maristes Montserrat Lleida
46 93.75 Marçal Barba Carcolè Petit Estel - La Nova Terrassa
46 93.75 Sergi Sánchez Montull Oms i de Prat Manresa
46 93.75 Ona Pradell Gascon Escola Montserrat Sant Just Desvern
46 93.75 Miquel Jimenez Castillo Avenç Sant Cugat del Vallès
46 93.75 Nil Gaspar Sabaté Torrent Escola Pont de l'Arcada Olesa de Bonesvalls
46 93.75 Aleix Ruf Martin La Salle Premià de Mar
46 93.75 Elisa Maria Camps Vera Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
46 93.75 Pau Pinyol Darder Escola El Temple Tortosa
46 93.75 Albert Planas Duran La Salle Premià de Mar
46 93.75 Júlia Gaig Sala Yglesias Canet de Mar
46 93.75 Armengol Canet Berta Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
46 93.75 Bruno Martin Zapata Escola Montserrat Sant Just Desvern
74 92.25 Delfín Armora Lahuerta Mare Nostrum Tarragona
74 92.25 Oriol Tort Lluch Sadako Barcelona
76 91.25 Noelia González Rodríguez Llor Sant Boi de Llobregat
76 91.25 Arnau Gordo Hernández Sant Gervasi Mollet del Vallès
76 91.25 Martí Monteis García Escorial Vic
76 91.25 Albert Ferrer Elias Tecnos Terrassa
80 91.0 Amàlia Fontvila Tienda Escola de Xerta Xerta
80 91.0 Martina Pascual Rodríguez Escola Montserrat Sant Just Desvern
80 91.0 Sergi Luján Ferreiro Escola Puiggraciós La Garriga
80 91.0 Alba Hinojosa Fernandez Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
80 91.0 Pau Moradell Miralpeix Escola Migdia Girona
85 90.0 Nil Gatiellas Aurell Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
85 90.0 Marc Mir March Vedruna Palamós
85 90.0 Silvia Correas Roca La Salle Premià de Mar
85 90.0 Gemma Sorigué Sanagustín Infant Jesús Barcelona
85 90.0 Andrea Pascual Garcia Shalom Barcelona
85 90.0 Mateo Plaza Duban Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
85 90.0 Satorre Llopis Noa Escola Canigó Sant Just Desvern
85 90.0 Eric González Vera Escola Pompeu Fabra Lloret de Mar
85 90.0 Joel Polo Téllez Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
85 90.0 Hân Virgili Phan Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
85 90.0 Erik Formatjé Fabre Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
85 90.0 Martí Font Vicente Peter Pan Barcelona
85 90.0 Queralt Cerro Surrallés FEDAC-Horta Barcelona
85 90.0 Emma Ceres Arteman Casa Nostra Banyoles
85 90.0 Elena Ferrer Gutiérrez Proa Barcelona
85 90.0 Ènia Figueras Tutusaus Escola Pau Casals El Vendrell
85 90.0 Vicens Barneda Berta Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
85 90.0 Martina Fernández Benítez Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
85 90.0 Adrià Cobos Fernández Sant Jordi Fornells de la Selva
85 90.0 Laia Garcia Gironès Escola Sant Miquel Ascó
85 90.0 Jan Masdeu Fraile Puigcerver Reus
85 90.0 Oscar Gonzalo Morales FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
107 89.75 Julia Palou Pastor Maristes Montserrat Lleida
107 89.75 Iria Cabrillana Parés Escola Aldric Cassà de la Selva
107 89.75 Jessica Villaret Florez Escola Pia de Calella Calella
107 89.75 Arnau de la Riba Cabellud Escola Nabí Barcelona
107 89.75 Yann Lao Moncusí Escola Rosa Oriol Anguera Lliçà d'Amunt
107 89.75 Jordi Llovich Soldevila Maristes Sants - les Corts Barcelona
107 89.75 Lola Dagà Cruañas Aula Escuela Europea Barcelona
107 89.75 Alba Turiel Lloveras Escola Les Mèlies Vilafant
107 89.75 Guillem Muñoz Armengol Maristes Sants - les Corts Barcelona
107 89.75 Marina Celma Rodríguez Sagrada Família-Horta Barcelona
107 89.75 Àfrica Enríquez Serra Thau Barcelona
107 89.75 Guillem Pluvinet Solano Mare Nostrum Tarragona
107 89.75 Alejandro Vidal Palomero Sant Ignasi Barcelona
120 88.75 Jan Puigdollers Rovira Escorial Vic
120 88.75 Bahía Pradera Fernández Pineda L'Hospitalet de Llobregat
120 88.75 Adrià Serrat Gafarelo FEDAC-Horta Barcelona
120 88.75 Vega Cabello Aguilar Sagrada Família-Horta Barcelona
120 88.75 Adrià Montalban Arroyo Brianxa Tordera
120 88.75 Unai Díaz Navarro Garbí Pere Vergés Badalona
120 88.75 Roger Trilla Piniés Escola Pia de Balaguer Balaguer
120 88.75 Roger Torné Roig FEDAC-Pineda Pineda de Mar
120 88.75 Núria Solé Serra Escola Setelsis Solsona
120 88.75 Martí Sáez Alonso Escola Joaquim Vallmajó Navata
120 88.75 Andrea Colomer Barnat Santa Teresa de Lisieux Barcelona
120 88.75 Gerard Fondevila Carreras Petit Estel - La Nova Terrassa
120 88.75 Joel Puertas Gil Mireia Montgat
120 88.75 Jose Barrera Hidalgo Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
120 88.75 Joel Rodero Guerrero Sant Domènec Savio Badalona
120 88.75 Marina Planella Cuadrat Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó Castelldans
120 88.75 Martí Díaz Belda Escola Josep Pallach Figueres
120 88.75 Marc Rein Colomer Peter Pan Barcelona
120 88.75 Nacho Chaves Cosano Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
120 88.75 Javier García Ochoa Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
120 88.75 Marc Palmer del Valle Betània-Patmos Barcelona
120 88.75 Lluís Pujol Ayats Escola El Morrot Olot
120 88.75 Feng Chen Mare de Déu del Roser Barcelona
120 88.75 Berta Guinart Lozano Mireia Montgat
120 88.75 Nil Àvila Sabaté Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
120 88.75 Mercè Mermi Alegre La Salle Bonanova Barcelona
120 88.75 Berta Sastre Prats Escola Aldric Cassà de la Selva
120 88.75 Daniel Molina Sedano Sant Josep Reus
120 88.75 Guillem Soler Castaño Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
120 88.75 Moshé Acrich Cohen Betània-Patmos Barcelona
120 88.75 Pau Montserrat Cerdà Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
120 88.75 Tirso González Guerrero Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
120 88.75 Víctor Rodríguez Armengol Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
120 88.75 Jofre Villena Albertí Escola Lacustària Llagostera
120 88.75 Ignasi Gauthier Masoliver Peter Pan Barcelona
120 88.75 Xavier Rodríguez Valentín Llor Sant Boi de Llobregat
156 88.0 Duna Vidal Rivera Escola Aldric Cassà de la Selva
157 87.5 Victor Galindo Castro Escola Bisbat d'Egara Terrassa
157 87.5 Lúa García Marcote Escola Migdia Girona
157 87.5 Joan Ripoll Viñolas Escola Pia de Calella Calella
157 87.5 Marc Carreras Oliveras Escola Carme Guasch i Darné Figueres
157 87.5 Oriol Pérez Pérez Ginebró Llinars del Vallès
157 87.5 Laia Cañada Le Guillou Escola Antoni Brusi Barcelona
157 87.5 Nahuel Ferre Ruiz Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
157 87.5 Paula Planes Tristany Arrels I Solsona
157 87.5 Claudia Mouriño Morillo Aula Escuela Europea Barcelona
157 87.5 Pau Palacios Busquets Casa Nostra Banyoles
157 87.5 Ricard Bach González Escola Els Cingles L'Ametlla del Vallès
157 87.5 Marc Roig Gómez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
157 87.5 Marc Marbà Vilafranca Arrels I Solsona
157 87.5 Chloé Tonnaire Urdiales Escola Antoni Brusi Barcelona
157 87.5 Rubio Miragaya Carla Escola Canigó Sant Just Desvern
157 87.5 Marc Pardo Torné EIC Salou
157 87.5 Anna Galeano Ribó Sagrat Cor El Vendrell
157 87.5 Quim Vila Ordeig Escorial Vic
157 87.5 Ivan Raja Serralta FEDAC-Gironella Gironella
157 87.5 Cabrelles Diestre Alex Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
157 87.5 Eloi Rodríguez Garcia Rocaprevera Torelló
157 87.5 Nadya Kryuchkova EIC Salou
157 87.5 Abril Jurado Esteban Sant Lluís Barcelona
157 87.5 Adriana Aguiló Martinez Aula Escuela Europea Barcelona
157 87.5 Ares Capdevila Canal Arrels I Solsona
157 87.5 Anouk Gil González Escola Bisbat d'Egara Terrassa
157 87.5 Biel del Campo Flores Escola Pompeu Fabra L'Hospitalet de Llobregat
157 87.5 Raúl Eguinoa de Miguel Sagrado Corazón Barcelona
157 87.5 Daniel Puiggrós Patiño Sant Ignasi Barcelona
157 87.5 Álvaro Sanz Muñoz Aula Escuela Europea Barcelona
157 87.5 Cristina Juan Bernad Goar Viladecans
188 86.25 Èrik Pámpols Alegre Escola Antònia Simó Arnó Almacelles
188 86.25 Mireia Serrano Inglavaga Escola Les Savines Cervera
188 86.25 Elsa Hernández Domingo Escola Puiggraciós La Garriga
188 86.25 Marc Rabadan Arjona Escola Giroi La Garriga
188 86.25 Vega Lara Porcel Escola Rocabruna - ZER El Francolí Valls
188 86.25 Mario Garcia Nieto Aula Escuela Europea Barcelona
188 86.25 Alexander Rahe Cabezas Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
188 86.25 Nil Mansilla Cuesta Escola Salou Salou
196 86.0 Pol Carles Morante Maristes Sants - les Corts Barcelona
196 86.0 Yeray Monedero González Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
196 86.0 Marc Coderch Fernández Sant Miquel Barcelona
196 86.0 Lucia Rodríguez Cepeda Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
196 86.0 Martina Ponsatí Elias Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
196 86.0 Júlia Noguera Modolell La Vall BELLATERRA
196 86.0 Andrea Soler Marcos Proa Barcelona
196 86.0 Aina Moser Gol Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
196 86.0 Núria Ibars Almirall Escola Fort Pienc Barcelona
196 86.0 Aina Esteve Adrogué Vedruna Malgrat de Mar
196 86.0 Bassó Barretina Otger Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana Viladamat
207 85.75 Teo Jaén Tomàs Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
207 85.75 Ivet Matamala Casademont Escola La Draga Banyoles
207 85.75 Merlí Coromina Aufschnaiter Escola El Morrot Olot
207 85.75 Martí González Díaz Maristes Sants - les Corts Barcelona
211 85.25 Ingrid Marín Lorenzo Yglesias Canet de Mar
212 85.0 Tània Vila Vilalta La Vall BELLATERRA
212 85.0 Sofía Sánchez García Escola Creu Alta Sabadell
212 85.0 Clara Prieto Fernández Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
212 85.0 Guillem Gàlvez Blasco Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
212 85.0 Bruno de San Roque Cucurella Escola Bages Manresa
212 85.0 Bruno Tricas Santolaria Escola Sant Martí Barcelona
212 85.0 Marina Gómez Ballart Escola Vallgorguina Vallgorguina
212 85.0 Oriol Figueras Ollé Montseny-Poblenou Barcelona
212 85.0 Marc Duró Albareda Escola Bisbat d'Egara Terrassa
212 85.0 Pol Grau López Escola Joan Rebull Reus
212 85.0 Marc Ferrer Enrich Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
212 85.0 Núria Caldés Fernández Thau Barcelona
212 85.0 Anle Zou Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
212 85.0 Cristina Alda Lozano Thau Sant Cugat del Vallès
212 85.0 Adrià Selvi Gonzàlez Escola Sant Martí Barcelona
212 85.0 Èric López Lobaco Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
212 85.0 John Esparrell Molina Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
212 85.0 Martí Dalmases Vilà Escola Bisbat d'Egara Terrassa
212 85.0 Carla Castaño Segura Sagrado Corazón Barcelona
212 85.0 Guillem Costa Guilera Escola Puiggraciós La Garriga
212 85.0 Marina Rafel Adell Anna Ravell Barcelona
212 85.0 Arnau Pérez Grau Peter Pan Barcelona
212 85.0 Marcos Blanc Bustamante Sagrado Corazón Barcelona
212 85.0 Lucía Muñoz Zarza Escola Roc Blanc Viladecavalls
212 85.0 Martina González Villanova Joan Roca 1953 Barcelona
212 85.0 Genar Rubio García Proa Barcelona
212 85.0 Belsa Adell Luca Escola Canigó Sant Just Desvern
212 85.0 Laia Ponsatí Caballero Vedruna Palamós
240 84.75 Judith Ruíz Clari Escola Pompeu Fabra Lloret de Mar
240 84.75 Gerald Fernández Poequeras Maristes Sants - les Corts Barcelona
240 84.75 Martin Jakovlev EIC Salou
240 84.75 Marta Majó Rudé Escola Pla de Girona Girona
240 84.75 Adrià Conde Roca Infant Jesús Barcelona
240 84.75 Joana Palacios Sáez Escola Can Besora Mollet del Vallès
240 84.75 Blanca Poblet Rodríguez Escola Puiggraciós La Garriga
240 84.75 Martina Casaus Bellver Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
240 84.75 Álvaro Jiménez Fernández Maristes Sants - les Corts Barcelona
240 84.75 Leire Barba Iceta Montserrat Barcelona
250 84.5 Anna Feixas Berges Vedruna Immaculada Barcelona
251 84.0 Irina Casademont Sussi Escola Mossèn Cinto Folgueroles
252 83.75 Ariadna Depetris Doretto La Vall BELLATERRA
252 83.75 Èric Beumala Mestre Montagut Vilafranca del Penedès
252 83.75 Héctor Rosa Rubio Puigcerver Reus
252 83.75 Nídia Clofent Fernández Escola Les Muralles Montblanc
252 83.75 Guillem Alós Álvarez Gravi Barcelona
252 83.75 Jana Arias Garriga Escola Puiggraciós La Garriga
252 83.75 Marc Roquer Porta Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
252 83.75 Héctor Ayén Carrera Escola Fort Pienc Barcelona
252 83.75 Luis Penalba Lagueruela Escola Guillem Fortuny Cambrils
252 83.75 Pau Boada Samsó Escola Sant Iscle Vidreres
252 83.75 Sonia Gea Martinez Escola L'Era de Dalt Tona
252 83.75 Fortuny Navarro Xènia Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
252 83.75 Ferran Navarra Llorens Escola Carme Guasch i Darné Figueres
252 83.75 Víctor Molinero Barrio Sagrada Família-Horta Barcelona
252 83.75 Joan Cantal Massaguer Bell-lloc del Pla Girona
252 83.75 Javier Fragoso Bento Asunción de Nuestra Señora Barcelona
252 83.75 Núria Alberola Solà Salesians Sabadell Sabadell
252 83.75 Xènia Fonoll González Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
252 83.75 Hugo Barranco Palma Sagrat Cor El Vendrell
252 83.75 Soraya Márquez Ruedas Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
252 83.75 Marcel Espasa Canyelles Proa Barcelona
252 83.75 Marc Montanyà Coma Santa Teresa de Lisieux Barcelona
252 83.75 Isabella Brander Silva Garbí Pere Vergés Badalona
252 83.75 Jaume de Lapuente Vasco Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
252 83.75 Eric Telunts Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
252 83.75 Lluc Jané Jolonch Arrels I Solsona
252 83.75 Sofia Guiraud Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
252 83.75 Xavier Gausachs Llopis Sagrada Família-Horta Barcelona
252 83.75 Ibai Martín Díaz Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
252 83.75 Laia López Romero Escola Lacustària Llagostera
252 83.75 Emma Martin Guasch Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
252 83.75 Alex Weilian Tso Sánchez Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
252 83.75 Adrián del Águila Alcaide Escola Emili Juncadella Barcelona
252 83.75 Laura Calpena Pradera Tecnos Terrassa
252 83.75 Juan San Martín Vázquez EIC Salou
252 83.75 Neus Feixas Colom Escola El Morrot Olot
252 83.75 Rocío Pagès Bezares Escola Sol i Vent Vilafant
252 83.75 Roger Casals Gutierrez Escola Pia de Calella Calella
252 83.75 Moad Lebrazi Escola Beethoven Santa Coloma de Gramenet
252 83.75 Amy Diao Niang Escola Salou Salou
252 83.75 Adrià Jurado Sibila Santa Anna Lleida
252 83.75 Joan Puntí Espinet Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
252 83.75 Ernest Siqués Vidal Escola Eiximenis Girona
252 83.75 Ainara Gómez Puigvert Betània-Patmos Barcelona
252 83.75 Ruben Arias García Escola Can Deu Sabadell
252 83.75 Marina Campos Montalbo Santa Teresa Móra d'Ebre
298 83.5 Lara Gálvez Ferrufino Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
298 83.5 Carla Fiorillo García Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
298 83.5 Georgina Grau Tomas Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
298 83.5 Maties Ruiz Sigró Mare de Déu de la Serra Montblanc
298 83.5 Clara Pujol Moya Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
298 83.5 Ivet Lozano Hidalgo Escola Rosella Viladecavalls
298 83.5 Sara de Haro Pérez Escola La Sínia Cerdanyola del Vallès
298 83.5 Mizar Lahoz Pérez La Salle Bonanova Barcelona
298 83.5 Georgina Isla Mas Aula Escuela Europea Barcelona
298 83.5 Daniel Salom Naharro Thau Barcelona
298 83.5 Marta Caña Gómez Maristes Sants - les Corts Barcelona
298 83.5 Gerard Sánchez Torra Avenç Sant Cugat del Vallès
298 83.5 Tánia Gómez Altimira Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
298 83.5 Jan Monné Parera Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
298 83.5 Laura Luque Salas Escola Catalònia Barcelona
298 83.5 Aleix Soria Rius Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
298 83.5 Lluís Roca Millet FEDAC-Lleida Lleida
298 83.5 Alexandre Riu Martí Sant Ignasi Barcelona
298 83.5 Sergi Angulo Socias Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
298 83.5 Aina Tur Molera FEDAC-Pineda Pineda de Mar
298 83.5 Ares Tolo Porté Sagrada Família Viladecans
319 82.5 Mario Munteanu FEDAC-Lleida Lleida
319 82.5 Maria Bravo Rius Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
319 82.5 Gonzalo Albiol Barranco St. Peter's School Barcelona
319 82.5 Aina Pujolar Martín Escola Marià Manent Premià de Dalt
319 82.5 Biel Navarro Astasio Estel Sabadell
319 82.5 Miguel Angel Pindado Giralt Sant Ignasi Barcelona
319 82.5 Iria Gallego Fernández Escola Pau Romeva Barcelona
319 82.5 Miquel Pareta Pallí Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
319 82.5 Martí Rico Filbà Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
319 82.5 Nil Gascó Canals Peter Pan Barcelona
319 82.5 Pau Figueras Llort Thau Sant Cugat del Vallès
319 82.5 Mariona Alfonso Pañella La Vall BELLATERRA
319 82.5 Hugo Bielsa Millan Escola Sant Miquel Ascó
319 82.5 Unai Soriano Vela Claver Lleida
319 82.5 Jan Pazo Hervera Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
319 82.5 Adriana Martínez Jové Sant Ignasi Barcelona
319 82.5 Gerard Julià Folch Vedruna Palamós
319 82.5 Gerard Griñó Domingo Puigcerver Reus
319 82.5 Mar Soriano Martínez Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
319 82.5 Irene García Borrega Escola Marta Mata El Vendrell
319 82.5 Sofia Jovic García Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
319 82.5 Alexis Platero Ramírez Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
319 82.5 Claudia Díaz Marchena Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
319 82.5 Santiago Canalda Álvarez Avenç Sant Cugat del Vallès
319 82.5 Alexey Usov Escola Màrius Torres L'Hospitalet de Llobregat
319 82.5 Laura Ribes Víudez Escola Molí de Vent Torredembarra
319 82.5 Marc Lara Aguilar Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
319 82.5 Abril Bel Aumatell Escola M. Àngels Anglada Figueres
319 82.5 Èric Troya Riera Escola Roc Blanc Viladecavalls
319 82.5 Nil Solà Enrich Tecnos Terrassa
319 82.5 Lynette Martínez de León Escola Les Savines Cervera
319 82.5 Àlex Colell Gil FEDAC-Lleida Lleida
319 82.5 Pol Puig Montaña Escola Les Escoles Gurb
319 82.5 Marc Campillo Vázquez Elisabeth Salou
319 82.5 Nil Vinyes Miret Escola Àngel Guimerà El Vendrell
319 82.5 Jimena Somalo Peña Escola Pompeu Fabra Lloret de Mar
319 82.5 Anna Cantero Meneses Escola Salou Salou
319 82.5 Arnau Sardà Roca Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
319 82.5 Isona Torné Marichalar Escola Els Cingles L'Ametlla del Vallès
319 82.5 Tomàs Casadevall Jauhiainen Sadako Barcelona
319 82.5 Ona Maurici Malagón Escola Lacustària Llagostera
319 82.5 Joaquim Font Costa Bell-lloc del Pla Girona
319 82.5 Júlia Aunión Goy Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
319 82.5 Giol Vinyals Roca Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
319 82.5 Boris Subirats Vazquez Escola Antoni Brusi Barcelona
319 82.5 Maria Aliet Martínez FEDAC-Lleida Lleida
319 82.5 Berta Codina Oronich Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó Castelldans
319 82.5 Jordi Ye Liu Sant Miquel Barcelona
319 82.5 Pol Palau Rovira Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
319 82.5 Noa Cid Torres Escola El Temple Tortosa
319 82.5 Ainara Martínez García Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
319 82.5 Arnau Palou Atamari Escorial Vic
319 82.5 Joana Mateu Royo Escola Progrés Badalona
319 82.5 Arnau Farriol Vila Joviat Manresa
319 82.5 Héctor Bertólez Ocón Escola Sagrada Família Santa Coloma de Gramenet
319 82.5 Ariadna Ribes Ungureanu Santa Anna Lleida
319 82.5 Fabregà Marín Mar La Presentació Arenys de Mar
319 82.5 Sara García Nieto Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
319 82.5 Oriol Quintana Calero Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
319 82.5 Júlia Boix Bonet Escola Pax Tarragona
319 82.5 Laura Sánchez Solé Escola Bages Manresa
319 82.5 Esteve Massanes Farrés Escola Can Puig Banyoles
319 82.5 Sergi Márquez Hernández Goar Viladecans
319 82.5 Eva Torner Alonso Sant Miquel Barcelona
319 82.5 Enric Soler Forn Jesús Maria Igualada
319 82.5 Lluc Sàbat Ferreté Llor Sant Boi de Llobregat
319 82.5 Glòria López Oliván FEDAC-Canet Canet de Mar
319 82.5 Mariona Arqué Farga Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
319 82.5 Martí Batlles Cabré Escola Pompeu Fabra Barcelona
319 82.5 Iván Pérez García Fax L'Hospitalet de Llobregat
319 82.5 Manuel Díaz Chambon Empordà-San José Roses
319 82.5 Amir Hellerman St. Peter's School Barcelona
319 82.5 Júlia Giró Brugué Escorial Vic
319 82.5 Oriol Mestres Santander Escola Pau Casals El Vendrell
319 82.5 Joan Cols Olivella Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
319 82.5 Joaquim García Flórez Escola Lacustària Llagostera
319 82.5 Oriol Aiza Jansana El Turó Mataró
319 82.5 Lluís Puig Marsol Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
319 82.5 Paula Corea Gil Gravi Barcelona
319 82.5 Aleix Garreta Quinquilla Joan Roca 1953 Barcelona
319 82.5 Sol Torras Casas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
400 82.25 Joan Oca Menta Peter Pan Barcelona
400 82.25 Sara González Sanfeliu Thau Sant Cugat del Vallès
400 82.25 Judit Ripoll Martí Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
403 82.0 Marc Escarrá Boqué Sant Josep Reus
403 82.0 Sergi Sánchez Fernández de Mera Nuestra Señora de Montserrat Rubí
403 82.0 Carlos Blasco Pomarol Maristes Sants - les Corts Barcelona
403 82.0 Arnau Salas Matas Mireia Montgat
403 82.0 Lluc Briansó Rubí Mare de Déu de la Serra Montblanc
403 82.0 Clara García González Sant Ignasi Barcelona
403 82.0 Manuel Gómez Pilipenko Àgora Sant Cugat del Vallès
410 81.75 Alèxia Llavero Mirasol Monalco Igualada
411 81.25 Abel Castelar Jimenez Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
411 81.25 Max Llorens Rovira Escola Angeleta Ferrer Mataró
411 81.25 Arnau López Berrospi Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
411 81.25 Sara Alonso Viñas Montserrat Cerdanyola del Vallès
411 81.25 Arnau Arribas Lladonosa Thau Barcelona
411 81.25 Gabriel Molero Suero Montagut Vilafranca del Penedès
411 81.25 Clàudia Bosch Massanas Escola Can Puig Banyoles
411 81.25 Joana Mateo Muns Sant Felip Neri Barcelona
411 81.25 Arnau Tarruella Mayer Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
411 81.25 Adam Sultygov Vyshegurov Joviat Manresa
411 81.25 Laura Ceballos Maillo Petit Estel - La Nova Terrassa
411 81.25 Sílvia Romero Morató Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
411 81.25 Ferran Cano Rubio Escola La Sínia Cerdanyola del Vallès
411 81.25 Arnau Zafra Pavón Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
411 81.25 Marina Inserte González Escola Salvador Espriu Granollers
411 81.25 Josep Peruga Camí Oak House British School Barcelona
411 81.25 Smila Joergensen Sistac Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
411 81.25 Aina Torras Palau Escola Montserrat Sant Just Desvern
411 81.25 Nil Cots Dresbach Escola Montbui Caldes de Montbui
411 81.25 Biel Olmedo Farré Montserrat Barcelona
411 81.25 Ainara Castro Cayetano Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
411 81.25 Laura Rebollo Crespo Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
411 81.25 Han Jin St. Peter's School Barcelona
411 81.25 Natiela Vatamaniuc Sagrat Cor Amposta
411 81.25 Montse Marcelo Arellano Rocaprevera Torelló
411 81.25 Joana Salas Yadamsuren Nazaret Esplugues de Llobregat
411 81.25 Marc Roig Riera Escola Sobirans Arenys de Munt
411 81.25 Martina Salvat Pérez La Salle Bonanova Barcelona
411 81.25 Katerina Carbó Piruta Escola Antoni Brusi Barcelona
411 81.25 Roger Jiménez Vidal Vedruna Balaguer Balaguer
411 81.25 Guillem Farrés Reverter Escola Can Puig Banyoles
411 81.25 Neus Roig Prat Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
411 81.25 Sonia Drushlyakova EIC Salou
411 81.25 Yichen (Leo) Tang Escola Ramon Llull Barcelona
445 81.0 Paula Mas Álvarez Betània-Patmos Barcelona
445 81.0 Juan Pascual Francino Sant Ignasi Barcelona
445 81.0 Óscar Gómez Moreno Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
445 81.0 Carla Gutiérrez Santamaría Mare de Déu de la Serra Montblanc
445 81.0 Paula Esteva Turon Escola Aldric Cassà de la Selva
445 81.0 Marcel Pastor Fornas Maristes Sants - les Corts Barcelona
445 81.0 Noelia Vadillo Cordero Montseny-Poblenou Barcelona
445 81.0 Berta Verdaguer Morales Escola Bisbat d'Egara Terrassa
445 81.0 Jan Vila Garcia Sadako Barcelona
445 81.0 Xènia Costa i Bergé Aula Escuela Europea Barcelona
455 80.75 Núria Marcet Recolons Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
455 80.75 Ashley Castellví Boix Thau Barcelona
455 80.75 Maria Pou de Paz La Salle Bonanova Barcelona
455 80.75 Lola Cabrera Gallardo Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
455 80.75 Olivia Ruggiero Dubin Betània-Patmos Barcelona
455 80.75 Adrià Raventós Moncusí Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
455 80.75 Xian Yi Wang Escola Catalònia Barcelona
455 80.75 Ada Caballé Tanco Escola Pax Tarragona
455 80.75 Isaac Byrne Marshman Escola Emili Juncadella Barcelona
464 80.5 Alba Montiel Font Mare Nostrum Tarragona
464 80.5 Roger Molina Fernández La Salle Premià de Mar
464 80.5 Ekiñe Ranedo Garcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
464 80.5 Oriol Bassas Feliu Escola Puiggraciós La Garriga
468 80.0 Júlia Luciano Trias Betània-Patmos Barcelona
468 80.0 Maria Juvé Privat Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
468 80.0 Marc Agea Font Maristes Sants - les Corts Barcelona
468 80.0 Uriel Aguilera Garrell Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
468 80.0 Martí Alié Fabregas Aula Escuela Europea Barcelona
468 80.0 Marc Moreno Garcia Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
468 80.0 Raúl Rodríguez López Escola Guillem Fortuny Cambrils
468 80.0 Grau Serramitjana Espuña Escola Can Puig Banyoles
468 80.0 Ignacio Vilaseca Berenguer Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
468 80.0 Daniela Cumming Grillet Sant Gabriel Viladecans
468 80.0 Pol Mestres Jové Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
468 80.0 Matías Fresno Marín Santa Dorotea Barcelona
468 80.0 Marc Fargas Herrera La Salle Bonanova Barcelona
468 80.0 Eloy Almagro García Escola Les Flandes Piera
468 80.0 Carlota Hidalgo Navarro Gem Mataró
468 80.0 Máximo Sánchez Solís Escola Reixac Montcada i Reixac
468 80.0 Olau Riera Peretó Escola Pare Ramon Castelltort i Miralda Igualada
468 80.0 Sergi Rueda Sola Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
468 80.0 Laura Olmos Bonet Escola Ferran Sunyer Barcelona
468 80.0 Paula Altarriba Brichs Arrels I Solsona
468 80.0 Albert Camarós Castro Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
468 80.0 Joan Tura Desuyo Aula Escuela Europea Barcelona
468 80.0 Alan Falbi Marin Sant Josep Reus
468 80.0 Guillem Garcés Pérez Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
492 79.75 Diego Vázquez Demeure Institut Escola Pi del Burgar Reus
492 79.75 Marcel Caixàs Brunsó Escola La Draga Banyoles
492 79.75 Arnau Sanclement Medina Escola Estel Molins de Rei
492 79.75 Blanca Apaolaza Lopezosa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
492 79.75 Sara Calpe Escobar Aula Escuela Europea Barcelona
492 79.75 Silvia Gómez Casanovas Escola Les Flandes Piera
492 79.75 Ishtar Ghinica FEDAC-Lleida Lleida
492 79.75 Sofía Vera Salardón Pineda L'Hospitalet de Llobregat
492 79.75 Leyre Albisu Martínez Aura Reus
492 79.75 Gabriel Guerrero Baena Shalom Barcelona
492 79.75 Sergi Parés Reig Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
492 79.75 Marc Añó Bort Escola Sant Llorenç - ZER Montsià La Galera
492 79.75 Bosco Rebollo Casanovas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
492 79.75 Anna Casas Monfort Infant Jesús Barcelona
492 79.75 Marta Arís Torrente Airina Terrassa
492 79.75 Joan Ninou Ramírez Acesco Parets del Vallès
492 79.75 Martí Vear Compaño Escola Les Flandes Piera
492 79.75 Sílvia Busquets Egea Escola l'Arrabassada Tarragona
492 79.75 Nerea Oltra Linero Escola Can Deu Sabadell
492 79.75 Judith Fraile Flórez Montserrat Cerdanyola del Vallès
492 79.75 Alexandra Núñez González Escola Àngel Guimerà El Vendrell
492 79.75 Abril Peral Anglada Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
492 79.75 Boucharnoufchorfi Chorfi Elias Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana Viladamat
492 79.75 Cèlia Rochet Ferrer Sadako Barcelona
492 79.75 Binisara Deu Sunyer Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
492 79.75 Vasyl Didyk Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
492 79.75 Lorena Rizzo Buj Thau Barcelona
492 79.75 Oriol Alonso Jesús Maria Igualada
492 79.75 Eric López Toral Escola Les Flandes Piera
521 79.5 Gerard Da Silva Camps Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
521 79.5 Ariadna Simó Talaverano Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
521 79.5 Beth Morón Roma La Salle Bonanova Barcelona
521 79.5 Joel Ferrer Torres Cor de Maria Valls
521 79.5 Aitana Compte González Maristes Sants - les Corts Barcelona
521 79.5 Sira Violero Sanz Escola l'Arrabassada Tarragona
521 79.5 Sara Márquez Millán Pineda L'Hospitalet de Llobregat
521 79.5 Marc Neila Cantera Vedruna Sagrat Cor Tarragona
521 79.5 Medir Torras Latorre Escola La Lió Premià de Mar
521 79.5 Laia València Curcoll Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
521 79.5 Sara Guajardo Gódia Maristes Montserrat Lleida
521 79.5 Aina Pons Torres Escola Bisbat d'Egara Terrassa
521 79.5 Manuel Davitashvili Basañez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
534 79.25 Carla Mitjavila Díaz Escola M. Àngels Anglada Figueres
535 78.75 Carla Pararols Puig Escola Les Mèlies Vilafant
535 78.75 Júlia García Rojas IPSE Barcelona
535 78.75 Ian Ortiz Pineda Escola Sant Llorenç del Munt Terrassa
535 78.75 Queralt Valentí Sarrà Escola Sant Iscle Vidreres
535 78.75 Anna Martí López Salesians Sabadell Sabadell
535 78.75 Natalia Madrid García Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
535 78.75 Bet Segura Giménez Escola Castell d'Òdena Òdena
535 78.75 Martí Senyer Parés Escola Les Escoles Gurb
535 78.75 Pau Fajardo Capdevila Proa Barcelona
535 78.75 Albert Delgado Varas Elisabeth Salou
535 78.75 Íker Salvadó Godina Escola Sant Llorenç - ZER Montsià La Galera
535 78.75 Biel Morancho Bargas Aula Escuela Europea Barcelona
535 78.75 Martí Hereu Costa Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
535 78.75 Pau García Gamarra Gravi Barcelona
535 78.75 Nil Escuder Potti FEDAC-Pineda Pineda de Mar
535 78.75 Laia López Iranzo La Salle Premià de Mar
535 78.75 Emma Moreno Alcaraz Llor Sant Boi de Llobregat
535 78.75 Eros Horno Ortega Escola Castell de Dosrius Dosrius
535 78.75 Oriol Vergés Andorrà Escola Migdia Girona
535 78.75 Mireia Fita Pla-Giribert La Salle Palamós
535 78.75 Albert Gallart Brull Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
535 78.75 Adrià Pelegrí Sabaté IPSE Barcelona
535 78.75 Roger Fargas Negro Escola Creu Alta Sabadell
535 78.75 Maria Pagés Mateu Sant Ignasi Barcelona
535 78.75 Francesc Ivars Martínez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
535 78.75 Héctor López Carrillo Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
535 78.75 Hector de la Cruz Perea Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
535 78.75 Aleix Bosch Pérez Escola Pla de Girona Girona
535 78.75 David Faig Castedo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
535 78.75 Laia Rioja Espinosa El Clot Barcelona
535 78.75 Berta Melció Bartomeu Doctor Masmitjà Girona
535 78.75 Martí Puigdemont Gubern Escola Pia d'Olot Olot
535 78.75 Alex Mata Dalmau Escola Pompeu Fabra Barcelona
535 78.75 Anna Fernández Núñez de Castro Santa Teresa de Lisieux Barcelona
535 78.75 Marta Salicrú Fernández Vedruna Malgrat de Mar
535 78.75 Alexis Parra Pérez IPSE Barcelona
535 78.75 Alvaro Sánchez Redondo FEDAC-Guissona Guissona
535 78.75 Hugo Villalabeitia Ramírez Llor Sant Boi de Llobregat
535 78.75 Marc Pascual Ribera Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
535 78.75 Ariadna Hermoso Moreno Mare de Déu de la Salut Sabadell
535 78.75 Patricia Narváez Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
535 78.75 Àlex Bueno Viñuales Proa Barcelona
535 78.75 Martí Hernàndez Casanovas Escola La Lió Premià de Mar
535 78.75 Laura Serentill Cancio Garbí Pere Vergés Badalona
535 78.75 Gabriela Carcasses Ruiz Escola Els Pinetons La Garriga
535 78.75 Marta Folch Serra Montserrat Barcelona
535 78.75 Yiying Qiu Escola Angeleta Ferrer Mataró
535 78.75 Roger Bartés Segalés Escola Les Escoles Gurb
535 78.75 Paola Gabriela Sierra Ruiz Escola Pinya de Rosa Blanes
535 78.75 Eloi Bosch Tarragona Doctor Masmitjà Girona
535 78.75 Blai Bofill Butinyà Casa Nostra Banyoles
535 78.75 Anna Roig Castell Aula Escuela Europea Barcelona
535 78.75 Carlos Ruiz Marín Llor Sant Boi de Llobregat
535 78.75 Diana Gonzàlez Sànchez Escola Sant Iscle Vidreres
535 78.75 David Querol Montañés Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
535 78.75 Jan Rusiñol Fàbregas L'Avet Terrassa
535 78.75 Àlex Codina Peralta Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
535 78.75 Joel Pí García Garbí Pere Vergés Badalona
535 78.75 Javier Encío Ruíz-Lopetedi Viaró Sant Cugat del Vallès
535 78.75 Víctor Garcés Ortiz Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
535 78.75 Francesc Abad Vilet Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
535 78.75 Ovejero Rentero Gala Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
597 78.5 Marçal Torras Plana Vedruna-Berga Berga
597 78.5 Ricard Tribó Lleal Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
597 78.5 Martí Barceló Aceña Vedruna Immaculada Barcelona
597 78.5 Jaume Sanmartin Puig Aula Escuela Europea Barcelona
597 78.5 Carla Picazo Revaliente Sagrada Família-Horta Barcelona
597 78.5 Guillem Bassets Bosch Escola Pia d'Olot Olot
597 78.5 Arnau Pujol Salgado La Salle Horta Barcelona
597 78.5 Ainara Garcia Sanchez Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
597 78.5 Marc Mallol Marín Lleó XIII Barcelona
597 78.5 Judit Sanjuan Edo Infant Jesús Barcelona
597 78.5 Pep Farnós Barberà Sadako Barcelona
597 78.5 Júlia Lahosa Calvo Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
597 78.5 Gibert Sales Sílvia Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
597 78.5 Mariona Pratdesaba Mateos Escola Puiggraciós La Garriga
597 78.5 Pol Vila Beneset Doctor Masmitjà Girona
597 78.5 Xavier Tarrés Gómez Vedruna Malgrat de Mar
597 78.5 Mar Segarra Carreras Thau Barcelona
597 78.5 Oriol Flix Gabarró Escola Les Savines Cervera
597 78.5 Glòria Xi Comerma Monreal Escola Les Escoles Gurb
597 78.5 Adrià Oliveras Murtra Thau Barcelona
597 78.5 María León Gómez SEK-Catalunya La Garriga
597 78.5 Abdou-Kadry Kaira Kaira Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
597 78.5 Greta Pampliega Parramon Escola Mossèn Cinto Folgueroles
597 78.5 Roger Bru Colomé Vedruna Sagrat Cor Tarragona
597 78.5 Laura Castellón Mato Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
597 78.5 Uxía Torres Barragans Escola La Draga Banyoles
597 78.5 Bonmatí Roca Alejandra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
597 78.5 Gael Campeny Vidal Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
597 78.5 David Grau Sibina Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
597 78.5 Xavier Mollà Barberán Vedruna Immaculada Barcelona
597 78.5 Robert Ara Ortega Escola Bages Manresa
597 78.5 Gina Darné Porras Escola Pia d'Olot Olot
629 78.25 Sandra Figueras Quilez Cor de Maria Olot
629 78.25 Oleguer Fernández Ballús Escola Giroi La Garriga
629 78.25 David Arza Badia Sant Ignasi Barcelona
629 78.25 Ariadna Adell Barbas Proa Barcelona
629 78.25 Carla Codina Freixes Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
634 78.0 Ingrid Espinos Contrera Escola Migdia Girona
634 78.0 Víctor Sánchez Ares Maristes Sants - les Corts Barcelona
634 78.0 Elsa Díaz Tell Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
634 78.0 Èric Llensa Caballé Betània-Patmos Barcelona
634 78.0 Nil Masip Boget Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
639 77.75 Berta Rovira Basora Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
640 77.5 Adrià Abarca Sánchez Fax L'Hospitalet de Llobregat
640 77.5 Manel Bochaca Turon Escola El Morrot Olot
640 77.5 Álex Roure Ventura Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
640 77.5 Mireia Carrasco López Empordà-San José Roses
640 77.5 Anastasiya Bilets Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
640 77.5 Diego Grajeda Rodríeguez Escola Beethoven Santa Coloma de Gramenet
640 77.5 Marc Casas Gil L'Avet Terrassa
640 77.5 Juan Bes David Santa Teresa de Jesús Tarragona
640 77.5 Mireia Puig Verdaguer Escola Lacustària Llagostera
640 77.5 Eva Burgos Jiménez Escola Sant Jordi Vilanova i la Geltrú
640 77.5 Luís Turmo García Oak House British School Barcelona
640 77.5 Lluïsa Mestre Tomàs Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès
640 77.5 Qian Yi Xu Wang Sant Domènec Savio Badalona
640 77.5 Marcos Jiménez Manero Escola Camps Elisis Lleida
640 77.5 Laura Montilla Domingo El Clot Barcelona
640 77.5 Joaquin Millán Aldaz Maristes Montserrat Lleida
640 77.5 Íker García Serrano Escola Antònia Simó Arnó Almacelles
640 77.5 Pau Gili López Escola Marià Manent Premià de Dalt
640 77.5 Cristina Tejero Margarit La Vall BELLATERRA
640 77.5 Albert Garcia Iglesias Mare Nostrum Tarragona
640 77.5 Aurora de la Cruz Girón Garbí Pere Vergés Badalona
640 77.5 Antoni Rubies Vázquez Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
640 77.5 Muñoz Calle Anna La Presentació Arenys de Mar
640 77.5 Pol Ramos Villora Escola Sant Martí Arenys de Munt
640 77.5 Arnau Suanez Ortiz Escola Montserrat Sant Just Desvern
640 77.5 Àlex Fornés Casasús Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
640 77.5 Guillem Sáez Aguustí Claver Lleida
640 77.5 Djamel Ghazi Daoud Escola Camps Elisis Lleida
640 77.5 Albert Sanchez Almagro L'Oreig Pallejà
640 77.5 Alexander Berhan Kuria Keignaert Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
640 77.5 Paula Carretero Díaz Escola Rosella Viladecavalls
640 77.5 Aina Bruna Ragolta Escola Carme Guasch i Darné Figueres
640 77.5 Anna Mitjans Piñol Montagut Vilafranca del Penedès
640 77.5 Calvo Masllopart Lorna Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
640 77.5 Bet Gòdia Lagunilla Sagrada Família-Horta Barcelona
640 77.5 Roc Martín van Breest Smallenbu Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
640 77.5 Josep Costa Toro Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
640 77.5 Milena Callejo Tehe Escola Molí de Vent Torredembarra
640 77.5 Oriol Carles Garcia Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
640 77.5 Amàlia Marti Alsina Sant Felip Neri Barcelona
640 77.5 Clara Carceller Musiol Aula Escuela Europea Barcelona
640 77.5 Roger Pérez Mallén Escola l'Arrabassada Tarragona
640 77.5 Xavier Reñé Carles Claver Lleida
640 77.5 Eric Lin Hamelín-Internacional Laie Montgat
640 77.5 Joan Solano Baro Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
640 77.5 Roger Pe. Petit Piñol Escola Països Catalans Lleida
640 77.5 Mireia Mato Martínez Valldaura Barcelona
640 77.5 Joan Solana Raduà Sant Josep Reus
640 77.5 Wiam Saada el Jirani Escola Àngel Guimerà El Vendrell
640 77.5 Roger Sales Llongueras Sant Nicolau Sabadell
640 77.5 Pol Rosell Oliver Empordà-San José Roses
640 77.5 Cesc Palou Gallego Thau Barcelona
640 77.5 Max Villalba Pons Escola Sol i Vent Vilafant
640 77.5 Júlia Monclús Marsal Mowgli Igualada
640 77.5 Amal Loukili Escola Beethoven Santa Coloma de Gramenet
640 77.5 Àlex Mendivil Baldelomar Escola Pràctiques II Lleida
640 77.5 Carla González Jiménez Escola Salvador Espriu Granollers
640 77.5 Bernat Heathcote Grau Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
640 77.5 Víctor Garcia Moret Claver Lleida
640 77.5 Alejandra Torres Chapatte Oak House British School Barcelona
640 77.5 Dídac Guerra Cañellas Sagrat Cor El Vendrell
640 77.5 Gerard Fornés Solé Sagrat Cor Amposta
640 77.5 Àlex Raineri Cepero Escola Marià Manent Premià de Dalt
640 77.5 Maroua Chouiben Escola La Draga Banyoles
640 77.5 Pedro Racero Culebras Oms i de Prat Manresa
640 77.5 Ada Asinari Di San Marzano Sant Felip Neri Barcelona
640 77.5 Ainhoa Segura Nieto Sagrada Família-Horta Barcelona
640 77.5 Mariona Romera Teruel Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
640 77.5 Joana Altimiras Juanola Rocaprevera Torelló
640 77.5 Arnau Noguera Moreno Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
640 77.5 Mar Iranzo Mena La Salle Premià de Mar
640 77.5 Miquel Cintas Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
640 77.5 Oleguer Caparrós Cortada Escola Joan Reglà Bàscara
640 77.5 Max Puigoriol Puigdellívol Oak House British School Barcelona
640 77.5 Abril Ferreira Morano FEDAC-Canet Canet de Mar
715 77.25 Tufano Iturralde Alessandro Escola Canigó Sant Just Desvern
715 77.25 Foix Peris Giralt Montagut Vilafranca del Penedès
715 77.25 Maria Capità López Escola Can Puig Banyoles
715 77.25 Jan Puig Palau Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
715 77.25 Jofre Picañol Narbona Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
715 77.25 Blanca Marbà de Sivatte Sant Ignasi Barcelona
715 77.25 María Alfonso Berni Shalom Barcelona
715 77.25 Gerard Jimenez Moreno Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
715 77.25 Alba Corea Gil Gravi Barcelona
715 77.25 Santiago Batalla Ferrer-Vidal Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
715 77.25 Júlia Cors Arroyo Escola Migdia Girona
715 77.25 Isabella Ciavattone Delgado Maristes Sants - les Corts Barcelona
715 77.25 Albert Castro Granolleras Bell-lloc del Pla Girona
715 77.25 Maria Díaz Masià Escola Sant Jaume Sant Jaume d'Enveja
715 77.25 Tamayo Medina Judith Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
715 77.25 Eduard Martínez-Mora Pérez IPSE Barcelona
715 77.25 Edu Illa Guardia Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
715 77.25 Iván Rubio Pérez Escola Campderrós Vallirana
715 77.25 Àlex Adell Cortés Thau Sant Cugat del Vallès
734 77.0 Eloi Rigall Pages Escola Pia d'Olot Olot
734 77.0 Elena Peguera Ausent La Vall BELLATERRA
734 77.0 Judit Guerrero Casadevall Escola Mossèn Cinto Folgueroles
734 77.0 Júlia de la Rosa Añón Escola Bisbat d'Egara Terrassa
734 77.0 Aleix Tamayo Casajuana Sagrada Família Sabadell
734 77.0 Albert Jiménez Cortiella Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
734 77.0 Álvaro García Huertas Escola Camps Elisis Lleida
734 77.0 Romero Moreno Adrián Escola Canigó Sant Just Desvern
734 77.0 María Albesa Viedma Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
734 77.0 Joanet Gili Castillo Escola La Lió Premià de Mar
744 76.75 Axel Gellida Perdigó Sadako Barcelona
744 76.75 Nil Criado Saldaña Montseny-Poblenou Barcelona
744 76.75 Guiu Serra Gavaldà Escola Barnola Avinyó
747 76.5 Pau Rodríguez Troyano Escola Joan Rebull Reus
747 76.5 Josep M Pons Serra Escola Angeleta Ferrer Mataró
749 76.25 Aloma Casals García Sagrats Cors Centelles.
749 76.25 Gerard Guerrero Sorribes Escola El Temple Tortosa
749 76.25 Noelia del Carmen Victoriano Abreu Escola Camps Elisis Lleida
749 76.25 Ingrid Romera Constantino Proa Barcelona
749 76.25 Maria Borràs González Aura Reus
749 76.25 Arnau Giménez Puig Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
749 76.25 Pep Navarro Gimeno Sagrat Cor Amposta
749 76.25 Pol Austrich Saez Escola Àngels Alemany i Boris Lloret de Mar
749 76.25 Marina Malagrida Cuevas Escola Marinada El Masnou
749 76.25 Ruth Remus Gónzalez Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
749 76.25 Emma Piqué Hernández Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
749 76.25 Joan Marrero Reig Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
749 76.25 Alexia Guerrero Pulido Santa Anna Lleida
749 76.25 Xavier Salvadó Martorell Escola Sant Àngel Camarles
749 76.25 Marc Andrieux Surinyach Sant Gregori Barcelona
749 76.25 Víctor Cañivano Farré Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú
749 76.25 Alsamora Galilea Oriol Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
749 76.25 Victor Muñoz Rey Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
749 76.25 Xoan Santamarina Duran Bell-lloc del Pla Girona
749 76.25 Arnau Person Requena Proa Barcelona
749 76.25 Mariona Tiburcio Gómez Sant Felip Neri Barcelona
749 76.25 Leire Camós Ferrer Sagrats Cors Centelles.
749 76.25 Joel Niño López Escola Les Mèlies Vilafant
749 76.25 Maria Tejeda Sala Escola de Llers Llers
749 76.25 Lucas Salvador Domínguez Llor Sant Boi de Llobregat
749 76.25 Pol Angulo Martínez Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
749 76.25 Aleix Perellon Morancho Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
749 76.25 Isil Franch Monpin Escola Creu Alta Sabadell
749 76.25 Guiu Marot Sadurni Escola Progrés Badalona
749 76.25 Aniol Vicién Torralba Escola Josep Manuel Peramàs Mataró
749 76.25 Aitor Valadés Guillen Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
749 76.25 Laia Sabaté Borràs Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
749 76.25 Stela Maria Oproae Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
749 76.25 Aroha Corchado Fernández Escola Antoni Brusi Barcelona
749 76.25 Noa Gangolells Alcázar Escola Setelsis Solsona
749 76.25 Marta Mon Gomis Aula Escuela Europea Barcelona
749 76.25 Ricardo Llopis Andrés Oak House British School Barcelona
749 76.25 Laura Albert Puig Regina Carmeli Rubí
749 76.25 Oscar Manzano Gil Sagrada Família Sabadell
749 76.25 Pau Binefa Mateo El Clot Barcelona
749 76.25 Gerard Manau Garriga Escola Tagamanent La Garriga
749 76.25 Xavi Milià Serra Escola Progrés Badalona
749 76.25 Hugo Nars Martín Sant Lluís Barcelona
749 76.25 Ester Rossell Casanova Igualada Igualada
749 76.25 Joel Martínez Anadón Escola Salou Salou
749 76.25 Helena Alayrach Mestres Sant Ignasi Barcelona
749 76.25 Marcel Giménez Fernandez-Caro Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
749 76.25 Arnau Piñol Salva Escola Sant Martí Arenys de Munt
749 76.25 Axel Font Lanau Escola Les Mèlies Vilafant
749 76.25 Roa Nnali el Barraf Escola Can Puig Banyoles
749 76.25 Adrian Farrés Ivanova La Salle Premià de Mar
749 76.25 Judit Izquierdo Moreno Escola El Palau Molins de Rei
749 76.25 Brian Sañe Margarit Escola Bisbat d'Egara Terrassa
749 76.25 Aniol Roca Brossa Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
749 76.25 Mario López Alonso Sagrat Cor El Vendrell
749 76.25 Roger Caro Figueras Casa Nostra Banyoles
749 76.25 Pablo Domínguez Blázquez Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
749 76.25 Oleguer Esteban Galtés Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
749 76.25 Berta Ramisa Novoa Escola La Muntanya Aiguafreda
749 76.25 Luca Osés Adell Betània-Patmos Barcelona
749 76.25 Nicolás Ian San Miguel Carnegie Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
749 76.25 Clara Campos Español Infant Jesús Barcelona
749 76.25 Laia Miret Wennberg La Vall BELLATERRA
749 76.25 Bruno García Gómez Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
749 76.25 Glòria Segués Delgado Aura Reus
749 76.25 Genís Canet Vivó Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
749 76.25 Juan Olivera Armario Estel Sabadell
749 76.25 Nestor Casanova Sorolla Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
749 76.25 Adrià López Casero Sant Gervasi Mollet del Vallès
749 76.25 Júlia Calle Alcover Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
749 76.25 Iker Baixauli Ferrer Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
749 76.25 Martina López Olivés Escola La Muntanya Aiguafreda
749 76.25 Martí Figueras Dauset Escola Aldric Cassà de la Selva
749 76.25 Martí Marquès Armengol Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
749 76.25 Bernat Aparicio Ylla-Català Escola Les Escoles Gurb
749 76.25 Joan Ramírez Cuello Proa Barcelona
749 76.25 Jaume Trias Ramis Escola Fort Pienc Barcelona
826 76.0 Aina Rodríguez Aguilar Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
826 76.0 Jan Masdevall Ortego Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
826 76.0 Pol Torrent Sanz Peter Pan Barcelona
826 76.0 Josep Monells Pagès Escola El Morrot Olot
826 76.0 Jan Blanco Naudó L'Avet Terrassa
826 76.0 Nazar Mysko Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
826 76.0 Anna Uribe Callejón Montserrat Cerdanyola del Vallès
826 76.0 Oleguer Pascual Garcia Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
826 76.0 Tania Estevez Cugat Escola Joan Rebull Reus
826 76.0 Telma Vicente Ibáñez Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
826 76.0 Marta Casado Moreno Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
826 76.0 Marc Sánchez Campamà Thau Sant Cugat del Vallès
826 76.0 Alba Martínez Peiró Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
826 76.0 Martí Cerdà Castillo Escola Montbui Caldes de Montbui
826 76.0 María Anglada Santaló Sant Ignasi Barcelona
826 76.0 Eva Antonova Escola Reixac Montcada i Reixac
826 76.0 Guillem Roca Turmo Maristes Montserrat Lleida
826 76.0 Jan Espinosa García Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
826 76.0 Ivan Souto Ventura Escola Sant Àngel Camarles
826 76.0 Martí Plaza Balart Escola Montbui Caldes de Montbui
846 75.75 Maria Soucheiron Hospital Sant Ignasi Barcelona
846 75.75 Victor Valiente Parra Escola Vallgorguina Vallgorguina
846 75.75 Marc Doménech Flores Escola de Lliçà d'Amunt Lliçà d'Amunt
846 75.75 Giulia del Fabbro Immaculada Concepció Lloret de Mar
846 75.75 Clàudia Morillo Pairó Escola Pla de Girona Girona
846 75.75 Andrea Caballero Rodríguez Escola Mossèn Cinto Folgueroles
846 75.75 Maria Rodeja Parada Escola Josep Pallach Figueres
846 75.75 Ariadna Castelló Romero Escola Salou Salou
846 75.75 Gemma Darbra Romero Escola Bonavista Bellcaire d'Urgell
846 75.75 Marta Masllorens Torrens Sant Ignasi Barcelona
846 75.75 Júlia Blasco Blescia Aula Escuela Europea Barcelona
846 75.75 Guillem Piany Fernández de Larrea Escola Migdia Girona
846 75.75 Anna García Martín-Moreno Escola Rubió i Ors Reus
846 75.75 Oriol Sardà Vidal Proa Barcelona
846 75.75 Oriol Dilla Fernández Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
846 75.75 Mark Ferreiro Santiago Escola Bisbat d'Egara Terrassa
862 75.5 Pere Casanovas Abril La Immaculada Vilassar de Dalt
862 75.5 Martina Navarro Gálvez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
862 75.5 Vinyet Vilaplana Camacho Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
862 75.5 Jana Montenegro Serra Escola Pia d'Olot Olot
862 75.5 Bruno Papell Armand-Ugón Sadako Barcelona
867 75.0 Núria Fabregat Carreras Daina Isard Olesa de Montserrat
867 75.0 Max Muedra Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
867 75.0 Pol Riera Macardie Escola Misericòrdia Canet de Mar
867 75.0 Xin Carolina Cheng Escola Salou Salou
867 75.0 Queralt Galbany Blanch Escola La Muntanya Aiguafreda
867 75.0 Gerard Colom López Thau Barcelona
867 75.0 Adrià Hua'An Porta Ko Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
867 75.0 Marcel Ruiz Mañé Claret Valls
867 75.0 Maria de Pablo Gomis Escola Molí de Vent Torredembarra
867 75.0 Laia Coma Fábregas Yglesias Canet de Mar
867 75.0 Ramon Royo Prat Sant Ignasi Barcelona
867 75.0 Clara Pérez Ricart Nuestra Señora de Montserrat Rubí
867 75.0 Roger Margalef Vendrell La Salle Bonanova Barcelona
867 75.0 Guitart Pagès David Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
867 75.0 Lluc Fernández Soler Escola Oliveres Mil·lenàries - ZER Tramuntana Ventalló
867 75.0 Mario González Mateu Sadako Barcelona
867 75.0 Jade Rivas Prieto FEDAC-Horta Barcelona
867 75.0 Marina Fernández García Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
867 75.0 Íngrid Montes Ferrer Escola Tagamanent La Garriga
867 75.0 Gina Nicolàs Prats Escola Rocabruna - ZER El Francolí Valls
867 75.0 Júlia Curto Roigé Escola de Xerta Xerta
867 75.0 Hary Alexandru Baicu Escola Angeleta Ferrer Mataró
867 75.0 Júlia Guasch Roig Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
867 75.0 Alicia Berdaguer Carbonell Yglesias Canet de Mar
867 75.0 Cristiano Lorenço Orasteano Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
867 75.0 Zhan Hao Qiu Hamelín-Internacional Laie Montgat
867 75.0 Jacob Villafranca Lucas Maristes Montserrat Lleida
867 75.0 Joan Almirall Viñas La Salle Bonanova Barcelona
867 75.0 Carla Gonzalez Cruces Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
867 75.0 Martin Baget Sara La Presentació Arenys de Mar
867 75.0 Aoife Isabel Ribeiro Cañon Regina Carmeli Rubí
867 75.0 Guillem Hernández Camps Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
867 75.0 Sergio Gil Moreno Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
867 75.0 Mar Sevé Lobato Sagrat Cor El Vendrell
867 75.0 Adam Achata Escola Aldric Cassà de la Selva
867 75.0 Aitor Mondelo de la Fuente Sant Domènec Savio Badalona
867 75.0 David Coello Peloche Llor Sant Boi de Llobregat
867 75.0 Ivet Fernández Martínez Escola Rocabruna - ZER El Francolí Valls
867 75.0 Júlia González Figueras Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
867 75.0 Joan Alemany Ruz Escola Carme Guasch i Darné Figueres
867 75.0 Marcel Fargas Bandé Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
867 75.0 Pol Casas Estrach Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
867 75.0 Cristina Casanovas Vidal Divina Providència Mataró
867 75.0 Jem Cerón Jordà Escola Dolors Martí i Badia Igualada
867 75.0 Lorién Molina Figuera Sant Gervasi Mollet del Vallès
867 75.0 Fred Casadellà Vazquez Sant Felip Neri Barcelona
867 75.0 Victoria Gallardo García-Ayats Oak House British School Barcelona
867 75.0 Arnau Verdaguer Arderiu Thau Barcelona
867 75.0 Júlia Sánchez Pascual Escola Antoni Brusi Barcelona
867 75.0 Ona Suy Saurina Escola Eiximenis Girona
867 75.0 Mouad Sghiouri el Khabbazi Yglesias Canet de Mar
867 75.0 Laura Hernández Cabré Santa Teresa Móra d'Ebre
867 75.0 Martí Escofet Bóveda Montagut Vilafranca del Penedès
867 75.0 Marina Vilchez Escudero Escola Misericòrdia Canet de Mar
867 75.0 Joel León Bou Vedruna Tordera Tordera
867 75.0 Lluís Aldrufeu Vidal Divina Providència Mataró
867 75.0 Alba Martínez Hernández Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
867 75.0 Penalba Tarrida Álvaro Santa Teresa de Jesús Tarragona
867 75.0 Dina Samdoun Azlam Yglesias Canet de Mar
867 75.0 Maria Carreño Parareda Sant Miquel Barcelona
867 75.0 Ariadna Viladrich Sarri Arrels I Solsona
867 75.0 Saul Toledo Muñiz Escola Castell d'Òdena Òdena
867 75.0 Quim Grau Sánchez Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
867 75.0 Sara García Zhang Sagrat Cor El Vendrell