Llista de les millors puntuacions (6%) de primer de Batxillerat

En total han participat 5912 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 150.0 Albert López Bruch Aula Escuela Europea Barcelona
2 123.75 Miquel Nasarre Budiño Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
3 116.0 Albert Gimó Contreras Institut Jaume Vicens Vives Girona
4 113.75 Arnau Padrés Masdemont Institut Josep Brugulat Banyoles
5 111.25 Oriol Baeza Guasch Institut de Terrassa Terrassa
6 107.5 David Olivar Lacambra Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
7 107.25 Pere Llorens Domingo Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
8 103.0 Pau Redón Muñoz Institut d'Alella Alella
9 102.5 Roger Feliu Serramitja Institut Rafael Campalans Anglès
10 102.0 Pol Plans Calvo IPSI Barcelona
10 102.0 Amadeu Carceller Pardina Aula Escuela Europea Barcelona
12 101.75 Ariadna Sorribas Bono Aula Escuela Europea Barcelona
12 101.75 Míriam Lorenzo Laguno Aula Escuela Europea Barcelona
14 101.0 Iñaki Lemiechevsky Blanco Institut La Llauna Badalona
14 101.0 Jofre Costa Delgado Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
16 100.0 Ferran Solé Pijuan Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
16 100.0 Shen Chen Sant Jordi Fornells de la Selva
16 100.0 Martí Cortada García Institut Cendrassos Figueres
19 99.0 Rafael Bardisa Rodes Institut Secretari Coloma Barcelona
20 98.5 Josep Ruiz Mercadé Institut Torredembarra Torredembarra
20 98.5 Ignasi Verneda Esteve Betània-Patmos Barcelona
22 97.75 Àngel Ros López Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
23 97.5 Sergio Fernández León Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
24 95.5 Pau Roig Pérez Institut Salvador Espriu Barcelona
24 95.5 Irene Ciércoles López Lestonnac Barcelona
26 93.75 Josep Saula Ferraz Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
26 93.75 Joel Campo Moyà Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
28 92.75 Nasar Roca Olivé Institut El Sui Cardedeu
29 92.0 Sergi Esturi Vinyals Institut Jaume Vicens Vives Girona
30 91.25 Jan Gasulla Rabionet Institut Rafael Campalans Anglès
31 90.5 Pau Llavador Gràcia Institut Jaume Balmes Barcelona
32 90.0 Sergi Codina Broto Institut Jaume Vicens Vives Girona
33 89.75 David Candela Rubio Institut Montserrat Roig Terrassa
34 89.0 Aniol Escofet Majoral Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
34 89.0 Luca Di Croce Institut Fort Pius Barcelona
34 89.0 Raúl Zurita Sánchez Institut Josep Lladonosa Lleida
37 88.75 Bernat González i Bosch Aula Escuela Europea Barcelona
37 88.75 Eva Sánchez Casals Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
37 88.75 Kílian Sanz Bascuñana Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
40 88.5 Albert Masana López Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
40 88.5 Arnau Alegrí Rojas Institut Jaume Vicens Vives Girona
42 88.25 Ricard Jové Robert Institut S'Agulla Blanes
43 88.0 Irina Castellà Torrus Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
44 86.75 Aloma Pérez Monné Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
45 86.5 Alex Freixes Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
46 86.25 Pol Sánchez Forna Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
47 86.0 Catalina Palacios Waldbillig Aula Escuela Europea Barcelona
48 85.75 Enrique Rivero Vorokova Institut Jaume Vicens Vives Girona
48 85.75 Víctor de Blas Canela Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
50 85.25 Martí Mas de Xaxars Jarque L'Esperança Barcelona
51 85.0 Helena Arias Casals IPSI Barcelona
52 84.5 Diego Gelinck Rodríguez Institut Príncep de Girona Barcelona
52 84.5 Marc Heras Villacampa Institut La Garrotxa Olot
54 84.25 Joan Tamarit Martínez Institut Jaume Balmes Barcelona
55 84.0 Enric Condal Asensio Institut Josep Lladonosa Lleida
56 83.75 Óscar Bailo Esteban Institut Marius Torres Lleida
57 83.5 Martin Rodriguez Muñoz The American School of Barcelona Esplugues de Llobregat
57 83.5 Biel Majó Cornet Institut Pius Font i Quer Manresa
59 83.25 Roger Noguera Pérez Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
59 83.25 Óscar de Jesús Ruiz Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
59 83.25 Pol Pérez Quer Aula Escuela Europea Barcelona
62 83.0 Scott Martínez Vila Institut de Viladecavalls Viladecavalls
62 83.0 Eudald Vilar Pagès Escola Pia de Mataró Mataró
64 82.75 Núria Deusedas Pisa Institut Jaume Vicens Vives Girona
64 82.75 Marc Luque Moncayo Institut Duc de Montblanc Rubí
66 82.5 Eloy Rozas Gil Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
66 82.5 Marc Wickenden Domingo Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
68 82.25 Lluís Moragas i Dzadzamia Institut Joan Coromines Barcelona
68 82.25 Martí Juanola Ametller Institut Josep Brugulat Banyoles
68 82.25 Fernando Sanz Casado Institut Joan d'Àustria Barcelona
71 82.0 David Giribet Casado Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
71 82.0 Sergi Iglesias Pazo Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
73 81.5 Joan Ballesteros Vilarasau Institut Pius Font i Quer Manresa
74 81.25 Marc García Poyos Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
74 81.25 Gonzalo Rodriguez Martinez Aula Escuela Europea Barcelona
74 81.25 Iain Visa Ceccaroni Institut Vila de Gràcia Barcelona
77 81.0 Sergi Soler Arrufat Institut Jaume Vicens Vives Girona
77 81.0 Arnau Garriga Riba Institut Narcís Oller Valls
77 81.0 Gerard Serres Moreira Institut Ernest Lluch Barcelona
80 80.75 Alex Malagón Riera Institut de Llagostera Llagostera
80 80.75 Pol Pérez Torradas Institut Jaume Vicens Vives Girona
80 80.75 Joaquim Gassó Sentias Vedruna Tàrrega Tàrrega
83 80.5 Lluís Isern Sánchez Institut de Viladecavalls Viladecavalls
84 80.25 Ariadna Llovet Guasch Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
85 80.0 Joan Farrés Garcia Aula Escuela Europea Barcelona
85 80.0 Juan Garcia Úbeda Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
85 80.0 Joel Rajo Esteve Montcau-La Mola Matadepera
88 79.75 Gerard Prats Gili Institut Can Roca Terrassa
88 79.75 Oriol Castellà Jou Institut de Ponts Ponts
88 79.75 Arnau Codina Vilanova La Salle Bonanova Barcelona
91 79.5 Laura Solé Domènech Institut Jaume Vicens Vives Girona
92 79.25 Miquel Arús González Institut Andreu Nin El Vendrell
92 79.25 Berta Forcada Brusca Aula Escuela Europea Barcelona
94 79.0 Martí Poch Montessori-Palau Girona
94 79.0 Arnau Morán Riera Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
94 79.0 Adrià Hinojosa Pinillos Institut Duc de Montblanc Rubí
97 78.25 Martí Gonzalez Alonso Institut Joan Boscà Barcelona
98 78.0 Joel Coll López Institut Josep Pla Barcelona
99 77.5 Pablo Mercader Pérez Sagrado Corazón Barcelona
100 77.25 David Carrera Sánchez Llor Sant Boi de Llobregat
100 77.25 Gerard Castro López Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
100 77.25 Pablo Viscarri Pardo Sant Pau Barcelona
103 77.0 Lluc Segura Lladó Institut Montserrat Barcelona
103 77.0 Marc Martín Ortega Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
103 77.0 Lluís Furriols Europa Sant Cugat del Vallès
103 77.0 Marina Ortega Picazo Maristes La Immaculada Barcelona
103 77.0 Jordi Sabé Montserrat Barcelona
108 76.75 Martí Sureda Rosich Sagrat Cor-Diputació Barcelona
108 76.75 Àlex Garcia Marlès Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
110 76.5 Andreu Vega Casanovas Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
111 76.25 Jordi Guzman Sibajas Institut Infanta Isabel d'Aragó Barcelona
112 76.0 Gerard Inglada Europa Sant Cugat del Vallès
112 76.0 Jordi Molins Rosés Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
112 76.0 Pol Padilla Gómez Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
115 75.75 Diego Hernández Anton Institut Gelida Gelida
115 75.75 Xiaobo Ye Institut Infanta Isabel d'Aragó Barcelona
117 75.5 Pau Biosca Marron Aula Escuela Europea Barcelona
118 75.25 Younes Akhazzan el Bovazqui Institut Lluís Companys Ripollet
118 75.25 Izan Beltran Ferreiro Sant Gabriel Viladecans
120 75.0 Arnau Acien Xiville Institut Premià de Mar Premià de Mar
121 74.75 Aleix Salvador Pomarol Aula Escuela Europea Barcelona
121 74.75 Joan Moreno Ribalta Institut Joan Mercader Igualada
121 74.75 Blanca Valero Morales Sant Pau Barcelona
124 74.5 Gerard Massana Sabaté Escola Pia Sant Antoni Barcelona
125 74.25 Pau Franco Toda Institut XXV Olimpíada Barcelona
125 74.25 Salvador Moreno Gómez Institut Ventura Gassol Badalona
125 74.25 Jan Segura Pons Institut Pere Vives i Vich Igualada
125 74.25 Andrés Oriol Pagonabarraga Viaró Sant Cugat del Vallès
129 74.0 Carla Molina Rubio Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
129 74.0 Pablo Estévez Arnanz Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
129 74.0 Pablo de Ramon Soriano Pare Manyanet Barcelona
129 74.0 Santiago Roldán Salvadó Institut Baix a mar Vilanova i la Geltrú
129 74.0 Pol Rivero Sallent Institut Montbui Santa Margarida de Montbui
129 74.0 Tristán Pou Montserrat Barcelona
135 73.75 Ivan Vasnin Casa del Roure Barcelona
135 73.75 Marc Bosch Niubó Institut Terres de Ponent Mollerussa
135 73.75 Martí Menardia Samsó Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
138 73.5 Carlos Valle Montessori-Palau Girona
138 73.5 Jan Groeneveld Sousa Institut Fort Pius Barcelona
138 73.5 Roger Sánchez Salavedra Institut Jaume Vicens Vives Girona
138 73.5 Albert López Vidal Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
138 73.5 Jan Talamàs Cusidó Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
138 73.5 Mireia Morelló Adzeries Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
144 73.25 Mario Martín Carmona Institut Infanta Isabel d'Aragó Barcelona
144 73.25 Marc Mases Campos IPSI Barcelona
144 73.25 Raquel Sans Barragán Institut Front Marítim Barcelona
144 73.25 Oriol Villanova Medina Institut Baix Penedès El Vendrell
148 73.0 Jaime Lara Moreno Viaró Sant Cugat del Vallès
148 73.0 Neila Franch González Sant Miquel Barcelona
148 73.0 Sergio Martínez Domingo Institut Infanta Isabel d'Aragó Barcelona
151 72.75 Adrià Garriga Puigdomènech Institut Pere Barnils Centelles
151 72.75 Jon Bárcena de las Heras Aula Escuela Europea Barcelona
153 72.5 Martí Llorach Naharro Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
153 72.5 Martí Roldós Vicario Escola Pia de Mataró Mataró
153 72.5 Diana Gallardo Pérez Institut Salvador Espriu Barcelona
153 72.5 Jordi San Andres Salvador Institut Vallès Sabadell
153 72.5 David Jiménez Gomáriz Institut Camí de Mar Calafell
153 72.5 Félix Rodrigo González Llor Sant Boi de Llobregat
153 72.5 Pol Marín Gargallo Institut Gallecs Mollet del Vallès
153 72.5 Arnau Vilella Piqué Institut Jaume Vicens Vives Girona
161 72.25 Oriol Verdaguez Lafita Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
161 72.25 Maria Zyatyugina Sant Pau Barcelona
161 72.25 Evelyn Ramirez Vargas Sagrat Cor El Vendrell
161 72.25 Valentin Igual Papaianni Institut Baix Camp Reus
161 72.25 Enric Balaguer Rodón Pare Manyanet Barcelona
161 72.25 Dídac Fuentes Valveny Daina Isard Olesa de Montserrat
161 72.25 Àlex Jaumà Lluch Institut Maria de Bell-lloc Bigues i Riells
161 72.25 Iker Jiménez Quijada Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
169 72.0 Martí Puigpey Burriel Ginebró Llinars del Vallès
169 72.0 Oskar Wojdel Institut Jaume Vicens Vives Girona
169 72.0 Joaquim Ribas Gimeno Betània-Patmos Barcelona
169 72.0 Guillermo Ruíz Carmona Institut Salvador Espriu Barcelona
173 71.75 Andrea Jausàs López Sant Pau Barcelona
173 71.75 Pau Inglada Grañó Vedruna Tàrrega Tàrrega
175 71.5 Daniel Codina Calvo Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
175 71.5 Xavier Gangonells Martínez Institut Cal Gravat Manresa
175 71.5 Edgar Guardiola Navarrete Puigcerver Reus
175 71.5 Marta Gauchola Fernández IPSE Barcelona
175 71.5 Santi Clapés Lloveras Escola Pia de Terrassa Terrassa
180 71.25 Rui Jie Zou Qiu Institut Jaume I Salou
180 71.25 Adrià Canellas Sellarès La Salle Manresa
180 71.25 Oussame Rakye Abouelksim Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
180 71.25 Alex González Fuentes Institut El Castell Esparreguera
180 71.25 Joan Tort Porcuna Institut Voltrera Abrera
185 71.0 Aitor González Martínez Institut Cubelles Cubelles
185 71.0 Víctor Ballester Ribó Institut La Llauna Badalona
185 71.0 Ferran Algué Cases Institut Francesc Ribalta Solsona
185 71.0 Jairo Villarroel Rodriguez Institut Vil·la Romana La Garriga
185 71.0 Alchimia Caperdoni Institut Front Marítim Barcelona
185 71.0 Pau Casadejust Mestres Palcam Barcelona
191 70.75 Anna Danot Sànchez Institut Escola Municipal de Treball Granollers
191 70.75 Pau Cuscó Sendra Institut Escola Intermunicipal del Penedès Sant Sadurní d'Anoia
191 70.75 Eloi Martínez Blanchard Institut Jaume Huguet Valls
191 70.75 Joan Bogarra Grau Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
195 70.5 Marc Moran Monzón Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
195 70.5 Inés Lammers García Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
195 70.5 David Fernández Gaspar Institut Alexandre Deulofeu Figueres
195 70.5 Adrià Tortajada Gros Àgora Sant Cugat del Vallès
199 70.25 Pere Bancells Blazquez Institut de Celrà Celrà
199 70.25 Marina Sendino García Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
199 70.25 Julián García Aranda Institut Montserrat Roig Terrassa
199 70.25 Pol Pérez de Gregorio Bermúdez Institut Montilivi Girona
199 70.25 Maria Pagès Corominas Institut Montsacopa Olot
204 70.0 Eloi-Bernat Batalla Tortajada Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
204 70.0 Albert Lligadas Calbet Joan Pelegrí Barcelona
204 70.0 Joan Pastor Sanchez Escola Pia de Terrassa Terrassa
204 70.0 Palmira Cruells Ortiz Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
208 69.75 Arnau Noguera Segura Institut Antoni Torroja Cervera
208 69.75 Maria Morales Chueca Institut Joan Boscà Barcelona
208 69.75 Alejandro Calvera Rayo Sagrat Cor-Diputació Barcelona
211 69.5 Carlos Esteban Navarro Mare de Déu de la Salut Sabadell
211 69.5 Santiago Alegre Pich-Aguilera Viaró Sant Cugat del Vallès
211 69.5 Gabor Dominik Ori Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
214 69.25 Albert Viladot Saló El Clot Barcelona
214 69.25 Pablo Cases Boter Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
214 69.25 Marc Alcántara Romero Jesús, Maria i Josep Barcelona
214 69.25 Manel Fernández Chavero Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
218 69.0 Quim Guiot Cusidó Súnion Barcelona
218 69.0 Sònia Monfort Fabregat Pare Manyanet Barcelona
218 69.0 Nil Comas Millán Institut Ribera Baixa El Prat de Llobregat
218 69.0 Daniel Pinar Batlle Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
218 69.0 Patrik Elmering Lorenzo Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
218 69.0 Adrián Navarro Fuertes Institut Narcís Oller Valls
218 69.0 Eric de la Mata Martín Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
225 68.75 Jonathan Serrano Bellerion Institut Jonqueres Sabadell
225 68.75 David López Milán Institut Cubelles Cubelles
225 68.75 Xavier Masdeu Pons Palcam Barcelona
225 68.75 Elna Guardiola Andrés Institut Badalona VII Badalona
225 68.75 Cristian Alonso Escobar Institut Can Jofresa Terrassa
225 68.75 Ricard Franch Argullol Institut Pius Font i Quer Manresa
225 68.75 Jairo el Yazidi Ríos Santa Teresa de Lisieux Barcelona
225 68.75 Aina Fernández Peiró Llor Sant Boi de Llobregat
225 68.75 Berta Guillamon Caixàs Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
234 68.5 Manuel Andres Hernández Alonso Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
234 68.5 Laia Ortiga Coca Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
234 68.5 Maria Pifarré Brito Sagrat Cor-Diputació Barcelona
234 68.5 Marc Masó Reixach Sant Jordi Fornells de la Selva
234 68.5 Arantxa Pagonabarraga Atisén Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
239 68.25 Alfonso Sarró Larrey Sagrado Corazón Barcelona
239 68.25 Èric Oliva Renye Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
239 68.25 Jorge Sebastián Ramírez Meza Sagrat Cor-Diputació Barcelona
239 68.25 David Macian Olalla Institut Salvador Espriu Barcelona
239 68.25 Laura Adell Ripollés Aula Escuela Europea Barcelona
239 68.25 Roque Salavert Otal Institut Vallès Sabadell
239 68.25 Germán Casado Acedo Institut Forat del Vent Cerdanyola del Vallès
239 68.25 Lucas Azcue Abelló Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
247 68.0 Jordi Orive Pinyot Institut Pius Font i Quer Manresa
247 68.0 Sergi Martínez de Morentín Álvarez Santa Teresa de Lisieux Barcelona
247 68.0 Joan Jansà Murcia Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
247 68.0 Anna Funke Casellas Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
247 68.0 Olga Balada Colmena Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
247 68.0 Maria del Mar Parés Baraldés Institut Jaume Callís Vic
247 68.0 Luona Cui Ji Institut Ribera Baixa El Prat de Llobregat
254 67.75 Pau Marquès Bové Institut Narcís Oller Valls
254 67.75 Mariona Olivella Tous Institut Ernest Lluch Barcelona
254 67.75 Carla Casal Micó Institut Vidreres Vidreres
254 67.75 Arnau Aznar Pereira Institut Font del Ferro Palafolls
254 67.75 Juan José Iglesias Zafra Institut de Palamós Palamós
254 67.75 Pau Estrella Miró Institut Seròs Seròs
260 67.5 Fátima Ouadan Ouddane Institut Can Jofresa Terrassa
260 67.5 Chao Yi Zhou Valldaura Barcelona
260 67.5 Irene García Romero Daina Isard Olesa de Montserrat
260 67.5 Pau Álvarez Hernández Institut Can Jofresa Terrassa
260 67.5 Julen Cabañero Rodríguez Institut Torre del Palau Terrassa
260 67.5 Alex Amaro Diaz Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
260 67.5 Albert Llarden Penacho Institut Maria de Bell-lloc Bigues i Riells
260 67.5 Pol Roca Novellas Institut Abat Oliba Ripoll
260 67.5 Sergi Vives Rodón Pare Manyanet Barcelona
260 67.5 Sílvia Huguet González Betània-Patmos Barcelona
270 67.25 Ivan Galvez Sánchez Institut Manuel Blancafort La Garriga
270 67.25 Leo Martos Garcia Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
270 67.25 Albert Ortiz Vallès Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
270 67.25 Miquel Àngel Grifell Palomino Institut La Llauna Badalona
270 67.25 Ricardo Luque Echevarria Sant Jordi Fornells de la Selva
270 67.25 Theodore Zacharie Gérard Fuyet Institut Jaume Balmes Barcelona
276 67.0 Àlex Behncké Serra Institut L'Alt Berguedà Bagà
276 67.0 Guillem Tió Surós Infant Jesús Barcelona
276 67.0 Joan Casas Vall Institut Castell de Quer Prats de Lluçanès
276 67.0 Roger Castellanos Fernández Institut Jaume Vicens Vives Girona
276 67.0 Nicolás Borràs Mena Sant Miquel Barcelona
276 67.0 Eric D'Andria Leal Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
276 67.0 Sergi Navarro i Pelaez Institut Carles Rahola i Llorens Girona
276 67.0 Marc Crespí Hromcová Súnion Barcelona
276 67.0 Pol Ruiz Celada Proa Barcelona
276 67.0 Xènia Freixa Ferrer Institut Font del Ferro Palafolls
286 66.75 Javier Zapater Sanjuan Institut Josep Lladonosa Lleida
286 66.75 Marc Castañé del Barrio Viaró Sant Cugat del Vallès
286 66.75 Daniel Anaya Trespalacio Institut La Sedeta Barcelona
286 66.75 David Plana Villa Infant Jesús Barcelona
286 66.75 Marc Ferrer Ferrer Immaculada Concepció Lloret de Mar
291 66.5 Francesc Soler Serra Institut de Vilablareix Vilablareix
291 66.5 Jan Falgueras Riu Institut Cendrassos Figueres
291 66.5 Marta García García Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
291 66.5 Jennifer Fabà Moreno Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
295 66.25 Raïd Houms Acdi Institut Joan d'Àustria Barcelona
295 66.25 Pol Martinez Ramos Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
295 66.25 Gina Libai Granados Miràngels Institut Bosc de la Coma Olot
295 66.25 Marc Palmero Espinosa Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
295 66.25 Alba Morros Llordella Institut de Viladecavalls Viladecavalls
295 66.25 Silvia Maldonado Rebulà Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
295 66.25 Pasqual Mas Baulas Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
295 66.25 Víctor-Xavier Bigorra Lorenzo Jesús Maria Barcelona
295 66.25 Roger Martínez Cot Institut Salvador Espriu Barcelona
295 66.25 Xavier Gómez Asencio Goar Viladecans
295 66.25 Àlex Gil González Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
295 66.25 Judit Altès Pedro Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
295 66.25 Laura Bahí Ramisa Institut Montsacopa Olot
295 66.25 Lena Castell Erill Institut Montserrat Barcelona
295 66.25 Sergio Hernández Anton Institut Gelida Gelida
295 66.25 Xavier Vera de la Gala Montagut Vilafranca del Penedès
311 66.0 Victor Sánchez Aragón Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
311 66.0 Albert García Amaro Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
311 66.0 Eva Luo Tao Institut Jaume Vicens Vives Girona
311 66.0 Cristina Marín Oliver Cingle Terrassa
311 66.0 Isaac Digón Donaire Palcam Barcelona
311 66.0 Paula González González-Vila Institut Jaume Balmes Barcelona
311 66.0 Aina Solsona Pujol Institut Joan Mercader Igualada
318 65.75 Laia Rosselló Pinyol Institut Bosc de la Coma Olot
318 65.75 Matías Cortés Aravena Institut Duc de Montblanc Rubí
318 65.75 Biel Riera Molons Institut Cendrassos Figueres
318 65.75 Jordi Fornos Cascales Santa Teresa de Lisieux Barcelona
318 65.75 Laura Porras Tejado Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
323 65.5 André Sánchez Martínez Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
323 65.5 David Bueno Cleybergh Ramar 2 Sabadell
323 65.5 Josep Arqué Antonijuán Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
323 65.5 Biel Hornas Palomas Institut Joan Mercader Igualada
323 65.5 Ferran Comet Raurich Bell-lloc del Pla Girona
323 65.5 Ana Robles Alvaredo Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
329 65.25 David Vico Benet Casa del Roure Barcelona
329 65.25 Laura Nestares Acerete Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
329 65.25 Paula Rincón Cucurella Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
329 65.25 Llovera Panavera Pau Institut Caparrella Lleida
329 65.25 Genís Fornos Peraferrer Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
329 65.25 Ivan Zafra Adamuz Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
329 65.25 Víctor Arbonés Calero Mirasan Lleida
336 65.0 Adrián Francés Barrero Institut Egara Terrassa
336 65.0 Josep Albiol Serra Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
336 65.0 Gemma Conangla Coma Institut Castell de Quer Prats de Lluçanès
336 65.0 Carles Sabater Andrade Sagrada Família Gavà
336 65.0 Ziqi Zhou Hamelín-Internacional Laie Montgat
336 65.0 Claudia Garriga Ors Palcam Barcelona
336 65.0 Elsa Sastre Alsina Betània-Patmos Barcelona
336 65.0 Irene López Jiménez Institut Escola Industrial Sabadell
336 65.0 Marta Potrony Juanes Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
336 65.0 Carolina Altamirano Deakova Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
336 65.0 Marc Vallcorba Font Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
336 65.0 Pablo Carmona Jovani La Farga Sant Cugat del Vallès
336 65.0 Joan Ferré Queralt Institut El Morell El Morell
336 65.0 Cristina Mena Miravete Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
336 65.0 Ignasi Sánchez Martínez Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
336 65.0 Adrián Otero Berenguer Institut Jaume Mimó Cerdanyola del Vallès
352 64.75 Jordi Martínez Sant Cingle Terrassa
352 64.75 Marc Garcia Massaneda Institut Montilivi Girona
352 64.75 Patrick Benito Eberhard Escuela Suiza Barcelona
352 64.75 Joel Alarcon Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu