Llista de les millors puntuacions (6%) de quart d'ESO

En total han participat 10121 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 141.25 Víctor Conchello Vendrell Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
2 135.75 Bernat Molina Portas Escola Pia d'Olot Olot
3 132.5 Sergi Marsol Torrent IPSI Barcelona
4 127.5 Guillem Massagué Querol Institut d'Argentona Argentona
5 122.25 Albert Majó Rudé Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
6 121.25 Aitor Josep López Cortés Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
7 117.25 Víctor Sort Rubio Lestonnac Barcelona
8 115.0 Maria Lázaro Clos Mare Nostrum Tarragona
8 115.0 Javier Ruíz Lupón Àgora Sant Cugat del Vallès
10 114.75 Alba Perna Lotina Maristes Montserrat Lleida
11 113.75 Martí Pons Mir Institut Pere Barnils Centelles
12 113.5 Josep Jordà Baleri Sant Jordi Fornells de la Selva
13 112.5 Fermin Lloret Gutiérrez-Colón Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
14 110.0 Martí Serra Castejón Súnion Barcelona
15 109.25 Pablo Crespo Pedro Àgora Sant Cugat del Vallès
16 109.0 Paula Ramió Mediavilla IPSI Barcelona
16 109.0 Lucía de Pineda Alabart Sant Ignasi Barcelona
18 108.75 Julia Serrano Marina Institut Premià de Mar Premià de Mar
19 108.25 Ignacio Escudero Romagosa Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
19 108.25 Cristina Camacho Rivas Jesús, Maria i Josep Barcelona
21 107.5 Pau Anguera Salvat Santa Teresa de Jesús Tarragona
22 107.25 Lucas Ares Pérez Institut Narcís Monturiol Barcelona
23 106.5 Recalde Tarron Martí Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
24 106.25 Pau Cantos Coll IPSI Barcelona
25 105.5 Magí Andreu Pallarés Institut Tarragona Tarragona
26 105.0 Óscar Fernández Acacio Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
27 104.5 Lluís Abril Condomines Institut Ernest Lluch Barcelona
28 104.0 Arnau Marzábal Gatell Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
29 103.75 Manuel Arnau Fernández Gem Mataró
29 103.75 Rosa Minguella Rafecas Institut de L'Arboç L'Arboç
31 103.5 Andrea López Amorós Institut Narcís Monturiol Barcelona
31 103.5 Martin González Yu Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
33 103.25 Andrea Artacho Jústiz Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
33 103.25 Sonia Castro Paniello La Immaculada Sabadell
35 103.0 Elna Ballesta Iriondo Institut Pau Vila Sabadell
36 102.75 Marc Franquesa Monés Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
36 102.75 Marc Valls Camps Institut Manuel Blancafort La Garriga
38 102.5 Marc Martínez Altarriba Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
38 102.5 Eric del Estal Florit Palcam Barcelona
38 102.5 Vadym Iakymchuk Institut Forat del Vent Cerdanyola del Vallès
41 102.25 Roger Jordi Martinez Pardell Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
41 102.25 Sergi Fernandez Navarro Institut Can Planas Barberà del Vallès
41 102.25 Júlia Villaró Cañizal Institut Francesc Ribalta Solsona
41 102.25 Albert de Dios Carbajal IPSI Barcelona
45 102.0 Jose López Rosales Sec. d'Institut Manuel Carrasco i Formiguera Sant Feliu de Codines
45 102.0 Segura Vicente Ignasi Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
47 101.75 Victor Leon Diaz Maristes Rubí Rubí
47 101.75 Juli Serra Balague Institut Baix Montseny Sant Celoni
49 101.5 Martí Alonso Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
50 101.0 Mario Sánchez Céspedes Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
50 101.0 Marc Jené Castillo Palcam Barcelona
52 100.75 Marcel Auge Giribet L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
53 100.0 Daniel Carayol Utrera Sant Jaume de la FEP L'Hospitalet de Llobregat
54 99.75 Mauro Moisés López Institut Pompeu Fabra Martorell
54 99.75 Marcos Olmo Valenzuela Institut de Viladecavalls Viladecavalls
56 99.5 Andreu Rocamora Martorell Meritxell Mataró
57 99.0 Jordi Porredon Blàzquez Institut Francesc Ribalta Solsona
58 98.75 Antoni Vidal Saborit FEDAC-Vic Vic
58 98.75 Luis Becerril Lajourdie Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
58 98.75 Ignasi Juncadella Enfedaque Institut Mig-Món Súria
58 98.75 Oriol Ologaray Arasa Institut Joaquin Bau Tortosa
58 98.75 Marc Martí Aranda Institut Ernest Lluch Barcelona
58 98.75 Quim Solans Espuña Institut Ernest Lluch Barcelona
64 98.5 Abel Capdevila Piquer IPSI Barcelona
64 98.5 Joan Rjoan Reverté Flores Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
66 98.25 Pau Martínez Veciana Institut Quatre Cantons Barcelona
66 98.25 Sònia Blanes Molina Cor de Maria Mataró
66 98.25 Benet Fité Abril Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
69 97.5 Albert Gómez Cabedo Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
70 97.25 Héctor Sama Salinas La Farga Sant Cugat del Vallès
70 97.25 Pere Valls Escobar Escola Pia de Sabadell Sabadell
70 97.25 Blai Bernadó Rabell Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
73 97.0 Paula Pajares Ibarz Claver Lleida
73 97.0 Albert Canales Ros Institut Marius Torres Lleida
73 97.0 Laura Herencia Ruiz Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
76 96.25 Albert Pérez Paredes Institut La Ferreria Montcada i Reixac
76 96.25 Josepmaria Vila Pereiro Viaró Sant Cugat del Vallès
76 96.25 Pau Buyreu Real Claret Barcelona
76 96.25 Xavier Villagrasa Itzaina Sant Jordi Fornells de la Selva
80 96.0 David Morales Parga Jesús Maria Badalona
80 96.0 David Nielsen Soler Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
80 96.0 Guillem Ortiz Folguera Institut Antoni Torroja Cervera
83 95.75 Francisco Sánchez Sánchez-Guardamino Vedruna Sagrat Cor Tarragona
84 95.5 Pol Soria de Quintana Bell-lloc del Pla Girona
84 95.5 Gerard Marti Olivella Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
86 95.25 Genis Vicens Viola Vedruna Balaguer Balaguer
86 95.25 Xavier Torralba Caballero Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
88 95.0 Georgina Wallis Rowley Escorial Vic
88 95.0 Guillem Escriba Molto Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
88 95.0 Gastón Castro Medina Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
88 95.0 Jobim Riera Mostaza Tecnos Terrassa
92 94.75 Carlos Barata Benítez La Salle Girona
93 94.5 Nina Villanueva Clavero Institut Miquel Martí i Pol Roda de Ter
93 94.5 Gerard Barrufet Segarra Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
93 94.5 Christian Torres del Dedo Institut Collblanc La Canonja
96 94.25 Oriol Guitart Anguera Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
97 94.0 Sergi Oliveras Boada Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
98 93.75 Nerea Jiménez Peris Institut Cap Norfeu Roses
98 93.75 Iker Rivero Sierra Institut Ermessenda de Girona Girona
98 93.75 Martí Melero Escudé Institut de Viladecavalls Viladecavalls
98 93.75 Aina Gea Reina Institut Valldemossa Barcelona
98 93.75 Mar González Català Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
103 93.5 Emma Piñol Freixas Regina Carmeli Rubí
103 93.5 Joan Serra López Institut de Viladecavalls Viladecavalls
103 93.5 Pau Pozo García Sant Domènec Savio Badalona
103 93.5 Marina Tombas Suñe Institut Fonts del Glorieta Alcover
103 93.5 Marc Boiza Rizos Institut Ventura Gassol Badalona
108 93.25 Paula Hidalgo Sanuy Àgora Sant Cugat del Vallès
108 93.25 Inés Deiros Gras Institut Icària Barcelona
108 93.25 Lluís Guilera Agustín Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
111 93.0 Aina Luis Vidal Aula Escuela Europea Barcelona
111 93.0 Eric Sánchez López Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
113 92.75 Diana Benito Reyes Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
113 92.75 Jofre Herrera Ossó Thau Sant Cugat del Vallès
113 92.75 Ander Capel Mariscal Sant Josep-Teresianes Barcelona
116 92.5 Jordi Acosta Montañola Institut Tarragona Tarragona
116 92.5 Marc Lusuardi Masip Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
116 92.5 Biel Aren Ametller Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
116 92.5 Marc Moran Pomes Institut Can Planas Barberà del Vallès
116 92.5 Izan Ballobar Checa Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
116 92.5 Marçal Cuenca Ferrer Institut Escola Municipal de Treball Granollers
116 92.5 Marçal Font Elias Institut Montgrí Torroella de Montgrí
123 92.25 Quim Gorgoll Brescó Institut Rafael Campalans Anglès
123 92.25 Martina Berney Carbonell Freta Calella
123 92.25 Jordi Roca Olivé Vedruna Tàrrega Tàrrega
123 92.25 Josep Ma Trullols Martínez Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
127 91.75 Zack Manuel Martínez Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
127 91.75 Bernat Vidal Gumí Escola Pia de Sabadell Sabadell
127 91.75 Àlex Wickenden Domingo Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
130 91.5 Marc-Joan Durán Aguilar El Carme Tarragona
130 91.5 Jaime Albalate Sanfeliu Betània-Patmos Barcelona
130 91.5 Arnau Bolós Argerich Pare Manyanet Barcelona
130 91.5 Simón Riera Mizuhashi Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
130 91.5 Lluís Gil Vives Sant Ignasi Barcelona
135 91.25 Marta Sánchez González Sec. d'Institut Montpedrós Santa Coloma de Cervelló
135 91.25 Luis Gonzaga Pretus García-Escudero Aula Escuela Europea Barcelona
135 91.25 Pol Roca Iruela Institut Pere Barnils Centelles
135 91.25 Xavier de Bonis Carci Lestonnac Barcelona
135 91.25 Claudia Almansa Vallés Institut de La Sénia La Sénia
135 91.25 Marc Boné Ribó Aula Escuela Europea Barcelona
141 91.0 Joan Campo Rubio Escola Pia de Sabadell Sabadell
141 91.0 Aimar Trasmonte Domènech Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
141 91.0 Arnau Peig Mallol Institut Vallès Sabadell
141 91.0 Jana Muñoz Ruscalleda Aula Escuela Europea Barcelona
141 91.0 Roger Cànovas Corcoll Institut Ermessenda de Girona Girona
141 91.0 Iban Cid Ortega Aula Escuela Europea Barcelona
141 91.0 Alejandro Guerrero Morales Sant Domènec Savio Badalona
148 90.75 Daniel Galán Fernández Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
148 90.75 Manel Heras Juvé Institut de L'Arboç L'Arboç
150 90.5 Maria Maroto Amigó Jesús, Maria i Josep Barcelona
151 90.0 Pau Rubió Aguilera Institut Matadepera Matadepera
151 90.0 Sergi Ortiz Espuga Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
151 90.0 Bernat Garcia Bosch Oms i de Prat Manresa
151 90.0 Emma Cristina Gort Tarrús Institut Jaume Vicens Vives Girona
151 90.0 Cristina Cachón Bonet Sant Ferran Castelldefels
151 90.0 Eric Roy Almonacid FEDAC-Manresa Manresa
151 90.0 Oriol Campos Lara Institut Jaume Vicens Vives Girona
158 89.75 Gonçal Gotor Serrano Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
158 89.75 Pol Requena Maldonado Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
160 89.5 Martí Canal Curriu Institut Guillem de Berguedà Berga
160 89.5 Alexandra Torres Soler Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
160 89.5 Marc Sardà Masriera Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
160 89.5 Miquel Rodríguez Escudé Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
160 89.5 Armando Aguilar Campos Institut Narcís Monturiol Barcelona
160 89.5 Antoni López Pérez Institut Príncep de Viana Barcelona
166 89.25 Josep Ortega Morral Pureza de María Sant Cugat del Vallès
166 89.25 Iker Nadal Salgado Vedruna Malgrat de Mar
166 89.25 Mikhail Maximchuk Hamelín-Internacional Laie Montgat
166 89.25 Carles Encinas Turró Escola Pia de Terrassa Terrassa
166 89.25 Carlos Gómez Cayuela Institut Miramar Viladecans
166 89.25 Alberto Velasco García Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
166 89.25 Laura Fuchs Tauleria Aula Escuela Europea Barcelona
166 89.25 Maria Novell Fernández Avenç Sant Cugat del Vallès
174 89.0 Ainoa Sánchez Subi Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
174 89.0 Irina Casero Canyigueral Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
174 89.0 Enric Alavedra Arumí Montcau-La Mola Matadepera
177 88.75 Oscar Meca Moñino Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
177 88.75 Sara Villalonga Llord Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
177 88.75 Jofre Gomà Capell Institut Terres de Ponent Mollerussa
177 88.75 Mihaela Floruc Darie Institut Aubenç Oliana
177 88.75 Tomás Canals Alonso-Rodríguez La Farga Sant Cugat del Vallès
177 88.75 Manuel Cantos Gutiérrez Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
177 88.75 Isaac Fernández Martínez Vedruna Ripoll
177 88.75 Maria Valderrama Veciana Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
177 88.75 Aniol Molero Grau Institut de Llagostera Llagostera
177 88.75 Hugo del Rio Giner Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
177 88.75 Clàudia Rafart Medina Arrels II Solsona
188 88.25 Oriol Tomàs Sabata Institut Castell de Quer Prats de Lluçanès
188 88.25 Tom Zahn Vila Institut Secretari Coloma Barcelona
188 88.25 Martí Solà Bertran Institut Front Marítim Barcelona
188 88.25 Sofia Roig Escobedo Institut Ausiàs March Barcelona
192 88.0 Marc Marsà Esteve Hamelín-Internacional Laie Montgat
192 88.0 Iris Martí Pujolras La Salle Girona
192 88.0 Òscar Ramos Núñez Institut Valldemossa Barcelona
192 88.0 Sergi Campuzano Cabot Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
192 88.0 Alejandro Rodulfo Cárdenas Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
192 88.0 Roland Sierra Enjuanes Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
198 87.75 Carlos Álvarez Muñoz Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
198 87.75 Isaac Jones Sánchez Institut La Mitjana Lleida
200 87.5 Victor Martínez Miró Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
200 87.5 Eloi Salas Pastó Institut La Sedeta Barcelona
200 87.5 María del Carmen González Detesan Institut Joan Oliver Sabadell
200 87.5 Nicolás Ruiz Rodríguez Maria Ward Badalona
200 87.5 Albert Amaro Velasco Institut Torre Roja Viladecans
200 87.5 David Zhou Sant Jaume de la FEP L'Hospitalet de Llobregat
200 87.5 Mario Muñoz Bayona Institut Les Termes Sabadell
200 87.5 Prisca Oleart Rabanal Avenç Sant Cugat del Vallès
200 87.5 Luka Kapanadze Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
200 87.5 Pau Pedrola Ortiz Institut Estela Ibèrica Santa Perpètua de Mogoda
200 87.5 Andrés Lorenzo Casadó Institut Roquetes Roquetes
200 87.5 Miguel Alcañiz Moya Institut Salvador Espriu Barcelona
212 87.25 Noah Paguera Contelles Escolàpies El Masnou El Masnou
212 87.25 Guillem Masdemont Serra Institut Lacetània Manresa
212 87.25 Carla Llevadot Sesmilo Thau Barcelona
212 87.25 Cel Giralt Muntada Institut d'Auro Santpedor
212 87.25 Kristina Mesrobyan Aura Reus
212 87.25 Ferran Marías Beltrán Virolai Barcelona
218 87.0 Arnau Añols Bordas Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
218 87.0 Neus Gascón Lloret Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
218 87.0 Bruna Castany Freixa Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
221 86.75 Miquel Cecilio-Gonçalves Pedrerol Aula Escuela Europea Barcelona
221 86.75 Alba Civit Baltà Institut Martí l'Humà Montblanc
221 86.75 Simon Shafrazyan Garibyan Jesús, Maria i Josep Barcelona
221 86.75 Marta Neira Martínez Palcam Barcelona
225 86.5 Ana Moreno Vasco Institut S'Agulla Blanes
225 86.5 Xiaoxiang Liu Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
227 86.25 Jana Liu Bonet Fernández Institut Canigó Almacelles
227 86.25 Oscar de Queralt Roy Institut Salvador Espriu Barcelona
227 86.25 Paul Molina Bernabeu Institut de Celrà Celrà
227 86.25 Pol Calvo Mas Institut Príncep de Viana Barcelona
227 86.25 Juanjo Morillas Montalban Institut La Talaia Calafell
227 86.25 Sohee Park Institut Les Aimerigues Terrassa
227 86.25 Ramon Serrat Segura Institut Pla Marcell Cardedeu
227 86.25 Josué Paredes Espino Joan Pelegrí Barcelona
227 86.25 Hao Zhou Hamelín-Internacional Laie Montgat
227 86.25 Guillem Juanico Rull Ramar 2 Sabadell
237 86.0 Elsa Mayo Sánchez Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
237 86.0 Noa Pallaroles Cartañá La Salle Gràcia Barcelona
237 86.0 Anna Güeto Martínez Institut Duc de Montblanc Rubí
237 86.0 Martí Bover Bosch Diocesana Navàs
237 86.0 Eulàlia Gómez Armengol El Cim Vilanova i la Geltrú
237 86.0 Sebastià Nieto Cano Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
237 86.0 Ivan Morales González Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
244 85.75 Roberto Lupu Agache Institut de L'Arboç L'Arboç
244 85.75 Marta Tapiolas Fàbregas Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
244 85.75 Arnau Gómez Martí Tabor Santa Perpètua de Mogoda
244 85.75 Gerard Farré Uroz Institut Antoni Torroja Cervera
244 85.75 Guerau Dasca Martí Institut Priorat Falset
244 85.75 Àlex Navarra Castañón Institut de Pallejà Pallejà
244 85.75 Eric Vallés López Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
244 85.75 Roger Petit Gonzálvez Institut Jaume Balmes Barcelona
252 85.5 Pau Amaré Arnàez Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
252 85.5 Daniel Peñalver Muñoz Institut Sabadell Sabadell
252 85.5 Marta Moreno Serra Sagrada Família Sabadell
252 85.5 Joaquim Balletbó Galan Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
256 85.25 Paula Torner Porté Institut Manuel de Montsuar Lleida
256 85.25 Abril Vilajoana Feixas Sant Jordi Fornells de la Selva
256 85.25 Valeria Ballero Navarro Escola Pia de Sabadell Sabadell
256 85.25 Anna González Coyo Maristes Montserrat Lleida
256 85.25 Hugo Morales Serrano Sant Josep Vilafranca del Penedès
256 85.25 Alex Capilla Miralles Sagrat Cor Amposta
256 85.25 Pol Criado Ibáñez Petit Estel - La Nova Terrassa
263 85.0 Ivan Ramírez Bonillo Institut Ausiàs March Barcelona
263 85.0 Albert Fugardo Cortada Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
263 85.0 Darío Lopera Reig Institut Joan Oliver Sabadell
263 85.0 Andreu Figueras Puiggròs Institut Guinovarda Piera
263 85.0 Beiqing Zhu Escola Pia de Granollers Granollers
263 85.0 Joel Almagro Martín Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
263 85.0 Arnau Tehàs Asencio Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
263 85.0 Alexandra Zaharia Institut Alexandre de Riquer Calaf
271 84.75 Roger Perna Montané Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
271 84.75 David Pérez Carrasco Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
271 84.75 Gerard Sánchez Gonell Institut de Viladecavalls Viladecavalls
271 84.75 Laia Muntaner Roca Institut Francisco de Goya Barcelona
271 84.75 Lola Dineke Serra Faber Súnion Barcelona
271 84.75 Marcos Carmona López Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
271 84.75 Yosra Alami Marrad Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
271 84.75 Juan de Dios Gutiérrezmárquez Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
279 84.5 Gemma Farreny Morros Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
279 84.5 Cristina Álvarez Robert Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
279 84.5 Nil Pujol Porta Institut Bosc de la Coma Olot
279 84.5 Oscar Valencia Graul Hamelín-Internacional Laie Montgat
279 84.5 Irene Pola Romeo Col·legi Montclar-Mestral Jorba
284 84.25 Marina Rull Ventura Institut Andreu Nin El Vendrell
285 84.0 Aida Amat del Cura Santa Anna Lleida
285 84.0 Joan Lamas Llopis Sagrada Família Viladecans
287 83.75 Joan Cruañas Verdú Institut Cendrassos Figueres
287 83.75 Arnau Paricio Juan Escola Pia Sant Antoni Barcelona
287 83.75 Pol Argerich Altarriba Institut Castell de Quer Prats de Lluçanès
287 83.75 Eloy Portell Arreba Institut Francisco de Goya Barcelona
287 83.75 Bernat Borràs Civil Institut Pau Vila Sabadell
292 83.5 Neri Ruíz Lupón Àgora Sant Cugat del Vallès
292 83.5 Guillem Gómez Serra Petit Estel - La Nova Terrassa
292 83.5 Álex Cuadrado Sanfulgencio Institut Cubelles Cubelles
292 83.5 Mireia Manuel Salvadó Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
292 83.5 Alba González Aguilà Maristes Montserrat Lleida
292 83.5 Guillem Marlet de Fàbregues - Boixar Escola Pia de Terrassa Terrassa
298 83.25 Ariadna Mon Gomis Aula Escuela Europea Barcelona
298 83.25 Carolina Pujol Triay Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
298 83.25 Jericó Sánchez San Nicolás Institut Jonqueres Sabadell
301 83.0 Bernat Capdevila Tilló Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
301 83.0 Pau Rosell Pascual Institut Escola Industrial Sabadell
301 83.0 Carlos Manuel Falcón Azogue Monalco Igualada
301 83.0 Pablo Mur Vegara Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
301 83.0 Marcel Gonzalez Guillin Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
306 82.75 Isaac Colmenares Gasca Institut de Castellar Castellar del Vallès
306 82.75 Ainhoa Mengual Berriozábal Voramar Barcelona
306 82.75 David Monpó Barrio Institut Pius Font i Quer Manresa
306 82.75 Pablo Lozano Arrufat Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
306 82.75 Ariadna Talavera Pistrin Sadako Barcelona
311 82.5 Joel Martínez López Institut Estela Ibèrica Santa Perpètua de Mogoda
311 82.5 Wiktor de Sosa Kaminska Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
311 82.5 Mireia Gangonells Martínez Institut Cal Gravat Manresa
311 82.5 Raul Navas Villalba Institut Torre del Palau Terrassa
311 82.5 Pedro Juan Royo Aula Escuela Europea Barcelona
311 82.5 Juan Cadafalch Cerdà Viaró Sant Cugat del Vallès
311 82.5 Jordi Bosch Gorgues Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
311 82.5 Desirée Lopes Quer Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
311 82.5 Artur Peña Galí Virolai Barcelona
320 82.25 Bruno Vázquez Mosso Els Arcs Barcelona
320 82.25 Pol Aparicio González Sant Nicolau Sabadell
320 82.25 Nawazich Ali Riaz Sagrada Família Tortosa
320 82.25 Noël Navarro Lorente Montserrat Cerdanyola del Vallès
320 82.25 Èric Ryhr Mateu Joan Pelegrí Barcelona
320 82.25 Jordi Abad Antonell Institut de Castellar Castellar del Vallès
320 82.25 Jaume Marcó Seligrat Institut Narcís Monturiol Barcelona
327 82.0 Guillem Eliasson Silvestre Joan Pelegrí Barcelona
327 82.0 Quim Mas Paradís Institut El Pedró L'Escala
327 82.0 Martí Farré Farrús Institut Manuel de Montsuar Lleida
327 82.0 Josep Aldave Mas Institut Tarragona Tarragona
327 82.0 Ignacio Valls Santaeugenia Aula Escuela Europea Barcelona
327 82.0 Adrià Castelló Martí Institut Puig Cargol Calonge
327 82.0 Gisela Escribano González Arrels-Esperança Badalona
327 82.0 Xiaoming Xu Institut Badalona VII Badalona
327 82.0 Lucía Montoro Madariaga Mare Nostrum Tarragona
336 81.75 Marina López Medina Montserrat Cerdanyola del Vallès
336 81.75 Valeria Caro Via Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
336 81.75 Jordi Rigual Miret Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
339 81.5 Alex Godoy Solé Institut d'Aran Vielha e Mijaran
339 81.5 Eloi Navarro Díaz Vedruna Balaguer Balaguer
341 81.25 Maria Guimerà Esquerda Escola Pia de Terrassa Terrassa
341 81.25 Victor Rodríguez Matas Institut L'Alzina Barcelona
341 81.25 Tània Alonso Lobato Adela de Trenquelleón Barcelona
341 81.25 Ainhoa Montes Martín Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
341 81.25 Rafael Lefort Durany Viaró Sant Cugat del Vallès
346 81.0 Gerard Netto Schneider Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
346 81.0 David Herrero Puche Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
346 81.0 Adrià Marañón Gràcia Institut de Viladecavalls Viladecavalls
346 81.0 Didac Olive Almaraz Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
346 81.0 Naiara Dacosta Lerma Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
346 81.0 Alba Torra Terricabras Institut Montsacopa Olot
346 81.0 Pau Castán Llopis Institut Valldemossa Barcelona
346 81.0 Marc Molla Garcia Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
346 81.0 Jan de Miguel Comella Avenç Sant Cugat del Vallès
355 80.75 Òscar Berenguer Kristjánsdóttir Institut Pau Vila Sabadell
355 80.75 Helena Forés Baena Institut Ernest Lluch Barcelona
355 80.75 Miguel Ruiz Zamorano Institut Galileo Galilei Barcelona
355 80.75 Pau Manubens Jané Institut Castell de Quer Prats de Lluçanès
355 80.75 Adrià Hernández González Institut Josep Pla Barcelona
355 80.75 Toni Miralles Mestre Institut Escola Municipal de Treball Granollers
355 80.75 Álvaro de Merlo Fenés Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
355 80.75 Noa Cabello Carbonell Institut Josep Brugulat Banyoles
363 80.5 Mar Molins Colomer Vedruna-Gràcia Barcelona
363 80.5 Joan Albert Martí Bouis Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
363 80.5 Ainhoa Albujar Montolio Institut Montmeló Montmeló
363 80.5 Toni Bores Pla Institut Montilivi Girona
363 80.5 Malena Broner Álvarez Aula Escuela Europea Barcelona
363 80.5 Pau Blasco Roca Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
369 80.25 Rubén Blas Lario Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles
369 80.25 Ana Núñez Núñez Institut de Pallejà Pallejà
369 80.25 Jaume Pla Subirana Sant Pau Barcelona
369 80.25 Mercè Llanas Munné Badalonès Badalona
369 80.25 Natalie Alexandrova IESA Institut del Teatre Barcelona
369 80.25 Henar Rodríguez Arias Institut Front Marítim Barcelona
369 80.25 Laura Cotxà Flores Institut de Celrà Celrà
369 80.25 Kàtia Isamat Prat Institut Vila de Gràcia Barcelona
369 80.25 David Andreu Gerique Institut Pompeu Fabra Martorell
369 80.25 Clara Petit Cabarrocas Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
369 80.25 Joel Macías Rojas Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
369 80.25 Pol Quingles Daví Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
369 80.25 Félix Ramírez Guerrero Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
382 80.0 Roser Casas Duatis Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
382 80.0 Anqi Wang Aula Escuela Europea Barcelona
382 80.0 Pablo del Río Garcia Adela de Trenquelleón Barcelona
382 80.0 Lois Navarro Oller Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
382 80.0 Diego Rodríguez González Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
382 80.0 Lucas Muñoz Villarrubia Institut XXV Olimpíada Barcelona
382 80.0 Adrià Chimeno Carretero Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
382 80.0 Sílvia Nadal Faus Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
382 80.0 Esteban Bafalluy Palau Casa del Roure Barcelona
382 80.0 Lluis Arimany Malik Institut Jaume Callís Vic
392 79.75 Iván Márquez Gámez Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
392 79.75 Lluís Valenzuela Gómez de la Tía Institut Voltrera Abrera
392 79.75 Sara Quintana Romero Institut Salvador Espriu Barcelona
392 79.75 Paula de Leonardo Fernández Santa Dorotea Barcelona
392 79.75 Raúl Castarnado Vidal Institut Can Mas Ripollet
392 79.75 Marc de Pedro Santos Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
392 79.75 Paula Munté Calvo Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
392 79.75 Estrella Barniol Simon Institut de Puig-reig Puig-reig
400 79.5 Marcel Jordà Sarola Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
400 79.5 Marina Martín Sánchez Institut de Terrassa Terrassa
400 79.5 Ferran Ulloa Ruiz Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
400 79.5 Aram Ibrahim Camps Institut de Deltebre Deltebre
400 79.5 Jordina Duran Rabés Institut Badalona VII Badalona
400 79.5 Claudia Cazalla Pozo Immaculada Concepció Lloret de Mar
400 79.5 Pau Boncompte Carré Àgora Sant Cugat del Vallès
407 79.25 Julia María Estrada Thöne Aura Reus
407 79.25 Jan Hernández Feliu Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
407 79.25 Martina Vila López Sagrada Família Viladecans
407 79.25 Cristina Rius Manau Institut Antoni Torroja Cervera
407 79.25 Mireia Majó Cornet Institut Pius Font i Quer Manresa
407 79.25 Carla Martinez Andres Institut Francisco de Goya Barcelona
407 79.25 Montserrat García Cerqueda Sagrat Cor-Diputació Barcelona
414 79.0 Pau Casanovas Ambròs Els Arcs Barcelona
414 79.0 Miquel Camprubí Bonet Institut Vinyet Sitges
414 79.0 Laia Tarragó Armengol Montcau-La Mola Matadepera
414 79.0 Pau Mendiara Monge Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
414 79.0 Enric Duarri Redondo Institut de Viladecans Viladecans
414 79.0 Eloi Vinyes Griell Montserrat Cerdanyola del Vallès
420 78.75 Alejandro Giménez López Institut Narcís Monturiol Barcelona
420 78.75 Carolina Musardó Puértolas Institut Jaume Balmes Barcelona
420 78.75 Núria Rodriguez Pont La Salle Girona
420 78.75 Adrián Cerezuela Hernández Jesús Maria Badalona
420 78.75 Lluís Montanya Raido Mater Salvatoris Lleida
420 78.75 Xavier Moliné Pedrós Mater Salvatoris Lleida
420 78.75 Zaira Delgado del Barrio Institut Príncep de Viana Barcelona
420 78.75 Víctor Ramírez Gutiérrez Proa Barcelona
420 78.75 Mar Tejedor Ninou Institut La Llauna Badalona
420 78.75 Gemma Vazquez Centelles Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
430 78.5 Zhihan Lin Institut Montsacopa Olot
430 78.5 Marc Pérez Bautista Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
430 78.5 Iker Lopez Marin Institut Dr. Puigvert Barcelona
430 78.5 Àlex Muñoz Casado Lestonnac Mollet del Vallès
430 78.5 Luís Bonafonte Demir Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
430 78.5 Eduard Melendez Ramos Europa Sant Cugat del Vallès
430 78.5 Adrián Yera Ortiz Arrels-Esperança Badalona
430 78.5 Enric Nadal Garcia Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
438 78.25 Franc Canadell Taberner Betània-Patmos Barcelona
438 78.25 Pablo Barredo Hernandez Institut Montserrat Barcelona
438 78.25 Santiago Romaní Ormaechea Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
438 78.25 Daniel Oreschenko Sant Jordi Fornells de la Selva
438 78.25 Joel García Pastor Institut El Morell El Morell
438 78.25 Paula Bosch Surís Institut Joan Boscà Barcelona
438 78.25 Marc Pérez Cambronero Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
438 78.25 Robert Vila Alsina Institut Alexandre Deulofeu Figueres
438 78.25 Roger Aguilera Bonet Lestonnac Mollet del Vallès
438 78.25 Iván Luque Grau Col·legi Montclar-Mestral Jorba
438 78.25 Marta Marquez Hernandez Institut Narcís Monturiol Figueres
438 78.25 Oriol Baldrís Vendrell Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
438 78.25 Aitana Joy Rosell Esau Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
438 78.25 Arnau Pineda Pacual Institut Escola Industrial Sabadell
438 78.25 Emma Salvador Marín Institut Vila de Gràcia Barcelona
453 78.0 Maria Montserrat Martí Elias Betània-Patmos Barcelona
453 78.0 Inés Pérez Pérez Sant Josep-Teresianes Barcelona
453 78.0 Miquel Masdevall Esparch Institut Josep Brugulat Banyoles
453 78.0 Stefan Octavian Tabirca Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
453 78.0 Adrià Zamora Perez Institut Quatre Cantons Barcelona
453 78.0 Pau Artigues Troitiño Institut Ernest Lluch Barcelona
453 78.0 Aina Gisbert Martínez Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
460 77.75 Anna Torres Saurí Institut Reguissol Santa Maria de Palautordera
460 77.75 Martina Rosique Sánchez Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
460 77.75 Andrea Bellmunt Fuentes Sant Ignasi Barcelona
460 77.75 Jordi Palomera Palomar Institut Jaume Callís Vic
460 77.75 Alexander Mumbrú Espinosa Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
460 77.75 Maria Rey Sánchez Regina Carmeli Rubí
460 77.75 Ana Bouldin García Aula Escuela Europea Barcelona
467 77.5 Joan López López Sant Joan Baptista Barcelona
467 77.5 Marina Tovar Martín Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
467 77.5 Éric Albiol Dicente Sant Domènec Savio Badalona
467 77.5 Daniel Perales Institut Ramon Berenguer IV Cambrils
467 77.5 Antonio López Gómez Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
467 77.5 Alberto Rebollo Institut Joanot Martorell Esplugues de Llobregat
467 77.5 Jordi Petit Lario Arrels-Blanquerna Badalona
467 77.5 Albert Fusté Martín Institut Vila de Gràcia Barcelona
467 77.5 Marc Puig Tornero Institut Vacarisses Vacarisses
467 77.5 Heró Martínez Pujol Vedruna Tàrrega Tàrrega
467 77.5 Lilian Tolleson Botey Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
467 77.5 Joaquim Baucells Delgado Institut Vil·la Romana La Garriga
467 77.5 Ruth Salces Izquierdo Institut de Puig-reig Puig-reig
467 77.5 Ian López Miralles Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
467 77.5 Iago López Pereiras Institut Verdaguer Barcelona
467 77.5 Clara Vidal Sáncuez Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
467 77.5 Clara Marsal Olivan Anoia Igualada
467 77.5 Joan Casadesús Serrando Institut Jaume Vicens Vives Girona
467 77.5 Biel González Garriga Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
467 77.5 Laia Quintana Garriga Sant Nicolau Sabadell
487 77.25 Josep Sans Yeung Institut Secretari Coloma Barcelona
487 77.25 Jan Quintana Garcia Institut Jaume Vicens Vives Girona
487 77.25 Roger Farssac Gilabert Sagrat Cor El Vendrell
487 77.25 Marc Compte Espinàs Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
487 77.25 Guillermo Cavaller Grau Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
487 77.25 Pol Gasch Orós Lestonnac Barcelona
487 77.25 Marc Riera Garcia Institut La Sedeta Barcelona
487 77.25 Clàudia Andreu Caelles Arrels II Solsona
487 77.25 Marcel Pérez Cabrero Institut Vila de Gràcia Barcelona
487 77.25 Pedro Roldán Martín Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
487 77.25 Samuel Manrique Márquez Institut Vila de Gràcia Barcelona
487 77.25 Laia Xifré Palacios Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
487 77.25 Fernando Molina Ruíz Institut Jaume Balmes Barcelona
487 77.25 Pau Selfa Aymerich Institut Marius Torres Lleida
487 77.25 Bernat Algueró Vadell Àgora Sant Cugat del Vallès
487 77.25 Abde Salam Kouah el Haoufi Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
487 77.25 Ot Ferrer Martínez Institut Guillem de Berguedà Berga
504 77.0 Lautaro Urroz Fleitas Institut Guillem Catà Manresa
504 77.0 Shuwen Yu Hamelín-Internacional Laie Montgat
504 77.0 Pau López Carreras Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
504 77.0 Juan José Savan Reverté Institut Sòl de Riu Alcanar
504 77.0 Adarsh Tiwari Escorial Vic
504 77.0 Sergi López Torres Sagrada Família-Horta Barcelona
504 77.0 Miquel Juan García Institut Secretari Coloma Barcelona
504 77.0 Joel Muixí Feliu Institut Ribera del Sió Agramunt
504 77.0 Berta Manzanas Cano Sec. d'Institut Pla del Bosc Canyelles
504 77.0 Alvaro Ramírez Fernández Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
514 76.75 Ainhoa Navarro Arrufat Sant Miquel Barcelona
514 76.75 Olivia Molina Buhigas Sadako Barcelona
514 76.75 Daniel Castro Molina Ramon Llull Barcelona
514 76.75 Isaac Jiménez de Cisneros Berger Institut Verdaguer Barcelona
514 76.75 Albert Lázaro Madrona Institut Can Mas Ripollet
514 76.75 Santiago Goncevatt Institut Vila de Gràcia Barcelona
514 76.75 Germán Carvajal Alocén Ramar 2 Sabadell
514 76.75 Nilo Torre Martinez Institut Ermessenda de Girona Girona
514 76.75 Eric Castellano Batlles Institut Bellulla Canovelles
523 76.5 Yao Wang Sagrada Família-Horta Barcelona
523 76.5 Ignacio Reina Ortiz La Salle Girona
523 76.5 Markel Soler Guilera Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
523 76.5 Ana Muñoz Grau Sant Josep Sant Boi de Llobregat
523 76.5 Quim Aguilera Cuatrecasas Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
523 76.5 Marc Salas Armengol Sant Nicolau Sabadell
523 76.5 Cristina Cayuela Sánchez Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
523 76.5 Ona Segura Bonell Institut Secretari Coloma Barcelona
523 76.5 Rita Masagué Comellas Institut Quatre Cantons Barcelona
523 76.5 Lars Esbert López Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles
533 76.25 Alejandro Santaeufemia Gutiérrez Institut Ribera Baixa El Prat de Llobregat
533 76.25 Néstor Rovira Yélamos Sadako Barcelona
533 76.25 David Pueyo Castillo Claret Barcelona
533 76.25 Juan Esteban Buil Viaró Sant Cugat del Vallès
533 76.25 Pau Mundet López Institut Matadepera Matadepera
533 76.25 Anna Benito Ferrer Institut Jaume Vicens Vives Girona
533 76.25 Miquel Caraballo Vàzquez Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
533 76.25 Arnau Castro Garcia Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
533 76.25 Martí Pesquer Bagan Institut Moisès Broggi Barcelona
533 76.25 Teo Raineri Tange Institut Poeta Maragall Barcelona
533 76.25 Jean Paul Mosillo Labbad Asunción de Nuestra Señora Barcelona
533 76.25 Alice Bernardi Sagrat Cor-Diputació Barcelona
533 76.25 Pablo Contreras Blanco Institut Apel·les Mestres L'Hospitalet de Llobregat
533 76.25 Álvaro Torres Europa Sant Cugat del Vallès
533 76.25 Cristina Burgos Vilajuana Institut Els Roures Dosrius
533 76.25 Miquel Munné Núñez Institut Escola Jacint Verdaguer Sant Sadurní d'Anoia
549 76.0 Alejandro Moreno Ibáñez Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
549 76.0 Roger Armengol Molist Institut El Til·ler Les Franqueses del Vallès
549 76.0 Eloi Espel Bonet Institut Lluís de Peguera Manresa
549 76.0 Víctor Roigé Peña Vedruna Sagrat Cor Tarragona
549 76.0 Ivet Jané Comadran Sant Nicolau Sabadell
549 76.0 Clàudia Segura Gavaldà Mare de Déu del Carme Tarragona
549 76.0 Noah Vendrell Bonfill Institut d'Auro Santpedor
549 76.0 Àlex Martínez Monteys Tecnos Terrassa
549 76.0 Nicolás Ferrando Borras Hamelín-Internacional Laie Montgat
558 75.75 Clàudia Domínguez Barrera Institut Montgròs Sant Pere de Ribes
558 75.75 Ruben Llorens Poblador Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
558 75.75 Andreu Roca Montserrat Proa Barcelona
558 75.75 Arnau García Campaña Sagrada Família Sabadell
562 75.5 Ignacio Gonzalez Pradera Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
562 75.5 Salma Zian Jamoldinova Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
562 75.5 Pol Domènech Pinsach Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
562 75.5 Laia Torrent Blanco Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
562 75.5 Miquel Trullols Salat Institut Valèria Haliné Castelldefels
562 75.5 Pau Badia Fernández Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
562 75.5 Luka Bezan Juvera Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
562 75.5 Angela Rios Paz Institut La Sedeta Barcelona
562 75.5 Sergi Sadurní Pallejà Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
562 75.5 Neus Regincós Badia Escola Pia de Terrassa Terrassa
562 75.5 Inés Hernández Bermejo Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
573 75.25 Ariadna González Navarro Institut d'Argentona Argentona
573 75.25 Marina Martins Cano Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
573 75.25 Jordi Cunillera Reinal Aula Escuela Europea Barcelona
573 75.25 Esteban Ramírez Arimaha Institut L'Alzina Barcelona
573 75.25 Pol Massana Salanova Institut de Pallejà Pallejà
573 75.25 Miquel Santaló Toral Institut Jaume Balmes Barcelona
573 75.25 Sara Ortega Segovia Sant Domènec Savio Badalona
573 75.25 Adrià Espinoza Gómez Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
573 75.25 Marc Font Franc Sagrat Cor de Jesús Vic
582 75.0 Marta García Escobar Sagrada Família-Horta Barcelona
582 75.0 Vicente Jiménez Ortiz Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
582 75.0 Queralt Piferrer Grau Institut Francisco de Goya Barcelona
582 75.0 Óscar Cirera Ruz Institut Torre del Palau Terrassa
582 75.0 Anastasia Savchenko Institut Carles Rahola i Llorens Girona
582 75.0 Paula Hidalgo Castillo Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
582 75.0 Aimar Baquero Moreno Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
582 75.0 Eric Navarro Pont Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
582 75.0 Aaron Aguilar Marchal Institut Duc de Montblanc Rubí
582 75.0 Jordi Sitjes Figueras Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
582 75.0 Dídac Monje Bordas Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
582 75.0 Eric Wong López Institut J.V. Foix Rubí
582 75.0 Ricard Segura Trias Escola Pia de Terrassa Terrassa
582 75.0 Pedro Martinez Aranda Joan Pelegrí Barcelona
582 75.0 Marta Espina Oliver Institut Jaume Callís Vic
582 75.0 Antonio Rivera Vargas Institut Palau Ausit Ripollet
582 75.0 Alex Blanco Castro Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
582 75.0 Ferran Cid Torren Thau Barcelona
582 75.0 Miruna Craciun Institut Alexandre de Riquer Calaf
582 75.0 Isàvena Altarriba Valls Súnion Barcelona
602 74.75 Marc Carol Tomàs Anoia Igualada
602 74.75 Ian Chico Rodríguez Yglesias Canet de Mar
602 74.75 Sergi Bahí Ramisa Institut Montsacopa Olot
602 74.75 Pol Agulló García Sant Joan Baptista Barcelona
602 74.75 Alina Castell Blasco Mare Nostrum Tarragona
602 74.75 Pau Batet Castells La Salle Gràcia Barcelona
602 74.75 Pau Roca Massó Bell-lloc del Pla Girona
602 74.75 Mar Aldomà Ninot Institut Antoni Torroja Cervera
602 74.75 Laia Conchillo Puigmolé Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
602 74.75 Isaac Martí Canalias Institut Montsacopa Olot
602 74.75 Àlex Martínez Mendoza Tecnos Terrassa