Llista de les millors puntuacions (6%) de segon de Batxillerat

En total han participat 3868 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 137.5 Joan Hernanz Ibáñez Aula Escuela Europea Barcelona
2 135.0 Álvaro Ribot Barrado Viaró Sant Cugat del Vallès
3 132.5 Edgar Moreno Martínez Institut Jaume Vicens Vives Girona
4 126.25 Roger Pujadas Rello Aula Escuela Europea Barcelona
5 125.0 Ignacio Blázquez Romañá La Salle Bonanova Barcelona
5 125.0 Albert Martín García Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
7 123.5 Vicenç Palmero Arans Institut Pau Vila Sabadell
8 117.25 Xavier Povill Clarós Institut Jaume Vicens Vives Girona
9 117.0 Marc Cruz Pascual Institut Canigó Almacelles
10 116.25 Aleix Torres Camps Bell-lloc del Pla Girona
11 115.0 Jaume Asensio Bosch Vedruna Terrassa
11 115.0 Luis Sierra Muntané Casa del Roure Barcelona
11 115.0 Raúl Higueras Serrano Infant Jesús Barcelona
14 113.75 Eduard Pozuelo Terrades Institut Pius Font i Quer Manresa
15 113.25 Max Balsells Pamies Aula Escuela Europea Barcelona
16 113.0 Maria Prat Colomer Institut Jaume Vicens Vives Girona
17 112.0 Paolo Matias Lammens Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
18 111.75 Canigó Callau Boix Joan Pelegrí Barcelona
19 110.0 Isaac San José Couremetis Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
20 109.5 Alex Zanghelin Calvo Institut Baix a mar Vilanova i la Geltrú
21 108.5 Meritxell Vila Miñana Aula Escuela Europea Barcelona
21 108.5 Marta Masramon Muñoz Aula Escuela Europea Barcelona
23 108.0 Eudald Peig Mallol Ramar 2 Sabadell
24 107.75 Àlex Batlle Casellas Institut Moisès Broggi Barcelona
25 106.5 Eduard de Vidal Flores Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
26 106.25 Guillem Duran Gené La Salle Bonanova Barcelona
26 106.25 Jordi Baroja Fernandez Joan Pelegrí Barcelona
28 106.0 Andreu Vall Hernández Institut Mig-Món Súria
29 105.75 Miguel Medina Díez Institut Icària Barcelona
30 105.25 Miquel Miramunt Aguiló La Salle Bonanova Barcelona
31 104.75 Enrique Ji Sagrat Cor-Diputació Barcelona
32 103.75 Arnau Vall Carrera Institut Jaume Vicens Vives Girona
33 103.5 Àlex Font Martí Sant Jordi Fornells de la Selva
34 103.25 Eduard Lladó Merino Institut Jaume Vicens Vives Girona
35 102.5 Javier López-Contreras González Aula Escuela Europea Barcelona
36 102.0 Jordi Llatser Torres Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
36 102.0 Eric Alcaide Aldeano Pare Manyanet Barcelona
38 100.75 Aleix Seguí Ugalde Institut Jaume Vicens Vives Girona
39 100.5 Raul Espejo Boix Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
40 100.0 Claudia Valero de la Flor Santa Teresa de Jesús Tarragona
41 99.75 Zhuohao Wang Wang Roca Barcelona
42 99.5 Carles Pedrals Mansilla Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
43 99.0 Núria Fàbrega Ribas Institut Jaume Vicens Vives Girona
43 99.0 Issac Llimona Torres Institut Cendrassos Figueres
43 99.0 Conrad Torner Matas Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
46 98.75 Francesc Raga Batlle Institut Gallecs Mollet del Vallès
46 98.75 Yuhang Liang Institut d'Argentona Argentona
48 98.0 Oscar Calvet Sisó Claver Lleida
48 98.0 David Palau Vidal Claver Lleida
48 98.0 Eloi Campeny Roig Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
51 97.75 Miquel Vilaseca Baqueró Jesús, Maria i Josep Barcelona
51 97.75 Gerard Romero Alvarez Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
53 97.5 Silvia Casacuberta Puig Aula Escuela Europea Barcelona
53 97.5 Miquel Martínez de Morentin Cardoner Súnion Barcelona
55 97.25 Bernat Rovira Segú Súnion Barcelona
56 96.75 Marc Azlor Solé Institut Josep Lladonosa Lleida
56 96.75 David Arribas Viera Institut Santa Eugènia Girona
56 96.75 Roger Miret Sala Institut Josep Lladonosa Lleida
59 96.5 Arnau Bajona Cercós Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
60 96.25 Didac Saragossa Agramunt Institut de Deltebre Deltebre
60 96.25 Pau Recort Bascuas Aula Escuela Europea Barcelona
60 96.25 Marc Pontanilla García Mare de Déu de la Salut Sabadell
63 96.0 Xiaohu Chen Institut Santa Eugènia Girona
63 96.0 Víctor José Escudero Aksaeva Institut Jaume Vicens Vives Girona
65 95.75 Rubén Bracero Salvat Institut Damià Campeny Mataró
66 95.25 Duna Tomàs Homer Institut Salvador Espriu Barcelona
67 95.0 África Angás Muxí Institut Jaume Vicens Vives Girona
67 95.0 Alexandra Girón Soto Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
69 94.5 Pau Arcas González Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
69 94.5 Enric Macià Domingo Sagrada Família Sabadell
71 94.0 Antoni Pech Alberich Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
71 94.0 Richard Coll Josifov Institut Bosc de la Coma Olot
73 93.5 Oscar Guitart Vilet Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
73 93.5 Jordi Castillo Vallès Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
73 93.5 Albert Miras Rodríguez Claret Barcelona
76 93.25 Xavier Teixidó Aceituno Sagrada Família Barcelona
77 93.0 Valerie Georgette Katimi Varela Institut Santa Eugènia Girona
77 93.0 Ferran Agulló Manobens Escola Pia Sant Antoni Barcelona
79 92.75 Pau Alías Rodríguez Sant Pau Apòstol Tarragona
79 92.75 Ouassim Bouinsi Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
81 92.5 Joan Cano Martínez La Salle Montcada Montcada i Reixac
81 92.5 Ferran Baraut Gimbernat Institut de Vilafant Vilafant
81 92.5 Stefania Grozavu Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
81 92.5 Iker Barragán Martín Llor Sant Boi de Llobregat
81 92.5 Pere Pena Pujós Institut Ramon Coll i Rodés Lloret de Mar
81 92.5 Albert Cánovas Cots Institut Gerbert d'Aurillac Sant Fruitós de Bages
87 92.25 Joel Miarons Fernández Palcam Barcelona
88 92.0 Pol Bassols Armengol Institut Ernest Lluch Barcelona
88 92.0 Laia Fernández Da Silva E Sousa Institut Gallecs Mollet del Vallès
88 92.0 Arnau Ortiz Fargas Roca Barcelona
88 92.0 Esther Ruano Hortoneda Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
92 91.5 Oriol Purroy Solé Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
92 91.5 Bruno Paso Castelló Aula Escuela Europea Barcelona
94 91.25 Marc San José Martínez Jesús, Maria i Josep Barcelona
94 91.25 David Arenas Romero Institut Llobregat Sallent
94 91.25 Pau Picas i Gil Institut Verdaguer Barcelona
94 91.25 Arnau Bayer Mena Escola Professional Salesiana Barcelona
94 91.25 Sofia Martín Ferrer Llor Sant Boi de Llobregat
99 91.0 Roger Sala Guadaña Institut Ernest Lluch Barcelona
99 91.0 Marçal Tineo Estévez Institut Torredembarra Torredembarra
99 91.0 Daniel Herencia Ruiz Institut Marius Torres Lleida
99 91.0 Vinyet Costa García Institut Jaume Vicens Vives Girona
99 91.0 Núria Pujades Otero Institut Duc de Montblanc Rubí
104 90.75 Àngel-Joan Moran Margalef Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
105 90.25 Ana García Romañach Institut Icària Barcelona
105 90.25 Genís Mestres Cau Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
107 90.0 David Llorens Poblador Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
107 90.0 Oriol Berlinches Planas Institut Vilatzara Vilassar de Mar
107 90.0 Eudald Vehí Lorente Institut Jaume Vicens Vives Girona
110 89.75 Patvakan Astrayan Institut Barcelona-Congrés Barcelona
111 89.5 Ignacio Llansó Pérez Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
111 89.5 Àlex Reyner Viñolas Palcam Barcelona
113 89.25 Roger Casals Franch Institut Castell de Quer Prats de Lluçanès
113 89.25 Guillermo Benito Calviño Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
115 89.0 Paula Sempere Camín Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
115 89.0 Raúl Medina Martínez Institut Euclides Pineda de Mar
115 89.0 Pau Jurado Foix Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
118 88.75 Álvaro Luque Merino Institut Infanta Isabel d'Aragó Barcelona
118 88.75 Foad Amazian Amaziane Institut Jaume Callís Vic
118 88.75 Marta Domínguez Gargallo Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
121 88.5 Aleix Real Ribas Institut Front Marítim Barcelona
121 88.5 Martín Gállego Casals Sant Pau Apòstol Tarragona
123 88.25 Arnau Saumell Portillo Aula Escuela Europea Barcelona
123 88.25 Pere Patón González Institut Ernest Lluch Barcelona
125 88.0 Marcel Torné Villasevil Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
125 88.0 Pau Cid Torra Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
125 88.0 Félix Haba Redondo Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
125 88.0 Pol Gràcia Espelt La Presentació Arenys de Mar
129 87.75 Sergi Rodeiro Boliart Betània-Patmos Barcelona
129 87.75 Carlos Menacho Romañá La Salle Bonanova Barcelona
131 87.5 Marc Fuentes Oncins La Salle Congrés Barcelona
131 87.5 Guillem López López Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
133 87.25 Pau Frias Cerón Sagrada Família Sabadell
133 87.25 Marta Pavon Ortega Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
133 87.25 Arnau Cols Ramos Institut d'Auro Santpedor
133 87.25 Laura Martínez Colomer Institut Jaume Vicens Vives Girona
137 87.0 Jaume Guasch Martí Institut Torredembarra Torredembarra
137 87.0 Adrià Espinola Garcia Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
139 86.75 Max Cunill García Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
139 86.75 Miquel Salicrú Llanos Sant Gregori Barcelona
141 86.5 Joel Vega Vidal Escola Pia Sant Antoni Barcelona
141 86.5 Clara Rivadulla Duró Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
141 86.5 Lucas Nadir Pappalardo Darriba La Presentació Arenys de Mar
141 86.5 Xavier Nadal Reales Institut Canigó Almacelles
141 86.5 Andreu González Pallarés Institut L'Alzina Barcelona
146 86.25 Miguel Angel Pérez Bas Santo Ángel Gavà
147 86.0 Àlex Castillo Camacho La Mercè Martorell
147 86.0 Biel Ximeno Parpal Institut Ernest Lluch Barcelona
149 85.75 Anna Illa Camps Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
149 85.75 Edgar Vicente Castellví Institut Priorat Falset
149 85.75 Víctor Espadas Sánchez Institut Vila-seca Vila-seca
149 85.75 Daniel Conde Hesse Institut Ernest Lluch Barcelona
149 85.75 Adrià Gay de Bolós Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
149 85.75 Laia Pujol Ventosa La Salle Tarragona
155 85.5 Víctor Domínguez Cámara Aula Escuela Europea Barcelona
155 85.5 Albert de Gea Fiter Institut Ernest Lluch Barcelona
155 85.5 Clara Castella Beleta Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
158 85.0 Oriol Mundet López Institut Matadepera Matadepera
158 85.0 Robert Chillida Taus Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
158 85.0 Pítia Claret Esquius La Salle Manresa
158 85.0 Albert Compte Prades IPSE Barcelona
162 84.75 Lian Mariné Monteiro Claver Lleida
162 84.75 Gerard Ferrer Pérez Lestonnac Barcelona
162 84.75 Maria Ruiz Dorado Escola Professional Salesiana Barcelona
165 84.5 Marc Simon Roca Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
165 84.5 Arnau Rooney Montserrat Institut Marta Mata Salou
167 84.25 Aina Rico Bru Institut de Vic Vic
167 84.25 Arnau Falgueras García de Atocha Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
167 84.25 Guillermo Baltá Foix Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
167 84.25 Gabriel Alujas Yus Institut de Terrassa Terrassa
171 84.0 Carles Moya Guerrero Institut Miquel Biada Mataró
171 84.0 Miquel March Torras Institut Jaume Vicens Vives Girona
171 84.0 Ramon Cosialls Ris Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
174 83.75 Yeray Navarro Soler Institut XXV Olimpíada Barcelona
174 83.75 Àlex Fernández Rascón Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
174 83.75 Andreu Giménez Larred Institut Jaume Callís Vic
174 83.75 Joan Calvo Lluch Viaró Sant Cugat del Vallès
174 83.75 Esteve Vila Cortijo Europa Sant Cugat del Vallès
179 83.5 Sergi Vila Seró Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
179 83.5 Adrià Gutiérrez Soria Institut Jaume Vicens Vives Girona
179 83.5 Pablo Cerrato Serrano Institut La Serreta Rubí
182 83.25 Laura Casals Sarrà Institut Guinovarda Piera
182 83.25 Adrià Cirugeda Mandado Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
184 83.0 Jordi Badia Solé Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
184 83.0 Benjamín Fernández Cadenas Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
184 83.0 Eric Soaz Oliva Institut La Garrotxa Olot
184 83.0 Nina Lanza Rivera Súnion Barcelona
184 83.0 Rubén Hormigo Zambrano Institut de L'Arboç L'Arboç
184 83.0 Joan Lloveras Estrada Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
184 83.0 Olga Morraja Mostazo Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
191 82.75 José Antonio Sánchez Palomino Institut Pere Vives i Vich Igualada
191 82.75 Wenhua Chen Institut Terra Roja Santa Coloma de Gramenet
191 82.75 Elsa Bisbal Regidor Institut Pere Vives i Vich Igualada
191 82.75 Pau Guillamon Daimiel Institut Ernest Lluch Barcelona
191 82.75 Daniel González Gutiérrez Institut Lo Pla d'Urgell Bellpuig
196 82.5 Elisa Enrech Hernández Vedruna Sagrat Cor Tarragona
196 82.5 Francesc Parcerisas Vela Empordà-San José Roses
196 82.5 Julen Matas Redondo Institut Jaume Huguet Valls
196 82.5 Carlos Ponferrada Rodiíguez Institut L'Alzina Barcelona
196 82.5 Andriy Karayim Institut La Segarra Cervera
201 82.25 Quim de las Heras Molins Institut Lluís de Peguera Manresa
202 82.0 Francesc López Alavedra Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
202 82.0 David Vázquez Espín Institut de Pallejà Pallejà
202 82.0 Marc Perera Aguado Institut El Cairat Esparreguera
202 82.0 Narcis Estalella Viader Institut El Calamot Gavà
202 82.0 Joan Morales Codina Institut Quatre Cantons Barcelona
202 82.0 Andreu Companys Rufian Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
202 82.0 Mario Raya Vázquez Institut Sabadell Sabadell
202 82.0 Pau Ruiz Abad Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
210 81.75 Marc Carola Espuña Institut Bosc de la Coma Olot
210 81.75 Cristian Izquierdo Europa Sant Cugat del Vallès
210 81.75 Mariona Colom Saborit Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
213 81.5 Kevin Chen Escola Professional Salesiana Barcelona
213 81.5 Andrea Tomás Pulgarín Pare Manyanet Barcelona
213 81.5 Irati Pérez Gilabert Claver Lleida
216 81.25 Marcel Canals Codina Institut Ernest Lluch Barcelona
216 81.25 Roger Melero Costa Institut Euclides Pineda de Mar
216 81.25 Jaume Salgado Martín Virolai Barcelona
216 81.25 Joan Soriano Guardia Institut Príncep de Viana Barcelona
216 81.25 Aniol Romagosa Plans La Mercè Martorell
216 81.25 Víctor Carroggio Genís Viaró Sant Cugat del Vallès
216 81.25 Javier Escrigas Romagosa Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
216 81.25 Bruno Palomar Alsina Institut Montserrat Barcelona
216 81.25 Òscar Bueno Ortiz Tecnos Terrassa
225 81.0 Eduard Avellí Duran Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
225 81.0 Íngrid Cárdenas Solsona Institut Creu de Saba Olesa de Montserrat
225 81.0 Arnau Boix Granell Institut Vilatzara Vilassar de Mar
225 81.0 Adrià Basora Font Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
225 81.0 Laia Sosa Institut Les Marines Castelldefels
225 81.0 Oriol Datzira Llimargas Institut Manuel Blancafort La Garriga
231 80.75 Joel Soler Huix Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
231 80.75 Víctor Gregori Barrera Escola Pia Balmes Barcelona
231 80.75 Jorge Clusellas Cánovas Aula Escuela Europea Barcelona