Llista de les millors puntuacions (6%) de sisè de Primària

En total han participat 15767 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 120.0 Jan Trapero Gallart Mare de Déu de la Salut Sabadell
1 120.0 Paula Suasi García Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1 120.0 Núria Rovira Blanco Escola Macià-Companys Agramunt
1 120.0 Jose Luis Chilanguá Canaval FEDAC-Guissona Guissona
1 120.0 Oriol Lechado Climent Escola Montserrat Sant Just Desvern
1 120.0 Guillem Puig Cucurella Joviat Manresa
1 120.0 Timotei Stoica Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
1 120.0 Paula Viscarri Tarrida Igualada Igualada
1 120.0 Víctor Puigbò Rincón Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1 120.0 Adrià Muñoz Batlle Sant Lluís Barcelona
1 120.0 Oriol Bosch Benet Escola Pau Romeva Barcelona
1 120.0 Nicolás Cochs Clapers Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1 120.0 Martina Camats Grau Escola Macià-Companys Agramunt
14 116.25 Mª Regina Vives Gil Pineda L'Hospitalet de Llobregat
14 116.25 Guillem Verdú Matas Bell-lloc del Pla Girona
14 116.25 Eudald Oliver Martínez Tecnos Terrassa
17 115.0 Miquel Castander Masachs Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
17 115.0 Miguel Morales Alós La Salle Horta Barcelona
17 115.0 Bru Ubach Quintana Escola Bisbat d'Egara Terrassa
17 115.0 Martina Olmedo Santos Escola Puiggraciós La Garriga
17 115.0 Blai Armengol Vàzquez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
17 115.0 Oriol Sicilia Martin Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
17 115.0 Mariona Ortiz Andreu Escola Sant Martí Barcelona
17 115.0 Laia Pasarisa de la Fuente Pineda L'Hospitalet de Llobregat
17 115.0 Matias Trepat la Iglesia Escola Pia de Mataró Mataró
17 115.0 Joan Rifer Gil Salesians Sabadell Sabadell
17 115.0 Maria Lasierra Escudero Montserrat Barcelona
17 115.0 Sofia Larrosa Romanillos Aula Escuela Europea Barcelona
17 115.0 Àlex Sánchez Varela Escola Poble Nou Pineda de Mar
30 113.75 Irene Jiménez Milán Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
30 113.75 Carla Roca Canals Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
30 113.75 Santi Clua Olives Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
30 113.75 Daniel Rodríguez Peña Igualada Igualada
30 113.75 Max Abelaira Raventós Montagut Vilafranca del Penedès
30 113.75 Àlex Ilarza Guasch Escorial Vic
30 113.75 Erola Rodríguez Vila Sagrats Cors Centelles.
30 113.75 Sofia Ginesta Sobero Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
30 113.75 Núria Martí Viñas Maristes Sants - les Corts Barcelona
30 113.75 Biel Fugardo Cortada Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
30 113.75 Yi Shu Chen Escola Pia de Mataró Mataró
30 113.75 Guillem Vilaró Cortés Arrels I Solsona
30 113.75 Jan Rius Bertrán Oak House British School Barcelona
30 113.75 Maria Borrell Ferrero Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
30 113.75 Nina Claveria Petit Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
30 113.75 Hèctor Collado Soriano Maristes Sants - les Corts Barcelona
30 113.75 Han Jin St. Peter's School Barcelona
30 113.75 Marc Maydeu Novell Escola Les Escoles Gurb
30 113.75 Javier Vico Fernández Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
30 113.75 Cristina Lagresa Grabulosa Escola Sant Andreu de Borrassà Borrassà
30 113.75 Albert Cobo Gramunt Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
30 113.75 Dina Markhovskaya Joan Roca 1953 Barcelona
30 113.75 Anna Olives Gómez Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
30 113.75 Edgar Marín Aixendri Escola Mestre Marcel·lí Domingo Roquetes
30 113.75 Mireia Vilaseca Porta Escola Creu Alta Sabadell
30 113.75 Haobo Zhou Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
30 113.75 Lidia Sierra Magrazó Escola Montsant Reus
30 113.75 Pilar Borés Casas Arrels I Solsona
30 113.75 Blai Palahí Fco.-busquets Escola Verd Girona
30 113.75 Rita Vides Miranda Escola Montserrat Sant Just Desvern
30 113.75 Miguel Torres López-almansa Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
30 113.75 Cesc Romero Torras Igualada Igualada
30 113.75 Iván Prada Díaz Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
30 113.75 Òscar Valiente Dalmases Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
30 113.75 Júlia Muñoz Armengou Maristes Sants - les Corts Barcelona
30 113.75 Marc Parcerisa Barbany Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
30 113.75 Roger Rius Ayala Thau Barcelona
67 112.0 Ariadna Laborda Gabarró Montagut Vilafranca del Penedès
68 111.25 Eric de Gregorio Paredes Thau Barcelona
68 111.25 Lluna Santamaria Ferré Gravi Barcelona
68 111.25 Ona Casals Coderch Escola Pereanton Granollers
68 111.25 Pau Ortiz Bahíllo Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
72 111.0 Roger Mir Daza Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
72 111.0 Irene Pacha Galvez Escola Pia de Mataró Mataró
72 111.0 Jana Castro Bosch Sagrada Família Sabadell
72 111.0 Marta Molina Diez Sant Miquel Barcelona
76 110.75 Sergi Moreu Infant Jesús Barcelona
77 110.0 Anna Bertran Nogales Escola Macià-Companys Agramunt
77 110.0 Víctor Álvarez Torres Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
77 110.0 Clàudia Isart Castellano Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
77 110.0 Gilles Doneux Martin Ginebró Llinars del Vallès
77 110.0 Maria Avellaneda Grases Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
77 110.0 Rita López Tomás Betània-Patmos Barcelona
77 110.0 Jan Palacín Durán Aula Escuela Europea Barcelona
77 110.0 Bruno Alba Marcos Maristes Sants - les Corts Barcelona
77 110.0 Carla Castelló Mora Vedruna Palamós
77 110.0 Blanca Feixa Solsona Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó Castelldans
77 110.0 Mohamed Karim el Khayat el Imrany Escola El Turó Montcada i Reixac
77 110.0 Jan Bonillo Puebla Escola Macià-Companys Agramunt
77 110.0 Enric Nadal Vidal Escola Sant Martí Arenys de Munt
77 110.0 Ingrid Zapata Casals Escola Pràctiques II Lleida
77 110.0 Ferran Romero Pujol Maristes Sants - les Corts Barcelona
77 110.0 Paula Escolà Gironés Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
77 110.0 Ariadna de Vet García Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
77 110.0 Jordi Morales Cordonasu Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
95 109.75 Arnau Barquet Vilar Aula Escuela Europea Barcelona
96 108.75 Cloe Mestres Justel Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
96 108.75 Arnau Garcia Romero Escola Mestres Montaña Granollers
96 108.75 Santiago Poveda Busquí Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
96 108.75 Joan Ribera Caro Palcam Barcelona
96 108.75 Maria Gil Sáez Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
96 108.75 Tanit Pons Vázquez Escola de Llers Llers
96 108.75 Cèlia Torrescasana Oliva Casa Nostra Banyoles
96 108.75 González Gómez César Santo Ángel Gavà
96 108.75 Jan Peries Duran Escola Pia de Balaguer Balaguer
96 108.75 Carla Flores Ruíz Sagrada Família Sabadell
96 108.75 Irene Trabal Morató Escola L'Era de Dalt Tona
96 108.75 Yaselin López Romero Escola El Temple Tortosa
96 108.75 Aleix Ramos Real Escola Antoni Brusi Barcelona
96 108.75 Emma Camps Ramallo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
96 108.75 Laura Martí Sala Escola de Llers Llers
96 108.75 Leire Perianes Cillero Escola Reixac Montcada i Reixac
96 108.75 Mar Sayol Torres Escola Pia d'Olot Olot
96 108.75 Roger Alzamora Espasa Escola Dr. Piñol i Aguadé - ZER Montsant-Serra de Prades Cornudella de Montsant
96 108.75 Nicolàs Molins Rosell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
96 108.75 Paula Contreras Ortega Escola Vila-romà Palamós
96 108.75 Roger Gómez Català FEDAC-Gironella Gironella
96 108.75 Berta Mir Garcia María Inmaculada Tremp
96 108.75 Isaac del Pino Ramon Escola Les Savines Cervera
96 108.75 Alexandra Álvarez Suñé Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
96 108.75 Pol Barberà López Sant Pau Apòstol Tarragona
96 108.75 Clàudia Guasch Sampol Inmaculada Concepción Gavà
96 108.75 Aissata Diarra Escola Macià-Companys Agramunt
96 108.75 Xavier Abio Buil Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
96 108.75 Arnau Casanovas Gonzàlez Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
96 108.75 Lluís Porta Isant Escola Sant Jordi Oliana
96 108.75 Roger Llobera Figueres Escola Sol Ixent Corbins
96 108.75 Nina Pijuan Vela Maristes Champagnat Badalona
96 108.75 Pol Gómez Romero Vedruna Palamós
96 108.75 Carla Costa Casanovas Escola Les Escoles Gurb
96 108.75 Oriol Molluna Llona Escola Les Savines Cervera
96 108.75 Marvin Montragull Kruse Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
132 108.0 Jan Fernández Gironella FEDAC-Horta Barcelona
133 107.5 Marc Tamares Colon Escola Ardenya Sant Feliu de Guíxols
133 107.5 Alex Viladomiu Gispert Oak House British School Barcelona
133 107.5 Carla Piera Lopez Escola Montserrat Sant Just Desvern
133 107.5 Roger Vicen Artés L'Avet Terrassa
133 107.5 Josep Gironés Peig Santa Teresa Móra d'Ebre
133 107.5 Miguel Cuadrado Pérez Doctor Masmitjà Girona
133 107.5 Bruna Da Silva Cuenca Escola L'Arjau Vilanova i la Geltrú
133 107.5 Albert Puigarnau Ortin L'Avet Terrassa
133 107.5 Pau Arévalo Brull Escola Pax Tarragona
133 107.5 Lluc Soler Manich Thau Barcelona
133 107.5 Maria Fernández Pastó Vedruna Palamós
133 107.5 Pol Garro Albert Escola El Cim Teià
133 107.5 Arnau Simó Martí Escola Bisbat d'Egara Terrassa
133 107.5 Pablo Gordún Gastey Aula Escuela Europea Barcelona
133 107.5 Alejandro Fernández Torres Proa Barcelona
133 107.5 Luis García de la Red Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
133 107.5 Martí Muela Vidal Escola Enric Casassas Sabadell
133 107.5 Anna Bundó Morgades Montagut Vilafranca del Penedès
133 107.5 Pere Molist Costa Escorial Vic
133 107.5 Martí Alfonso Buqueras Avenç Sant Cugat del Vallès
133 107.5 Queralt Tardío Hernández Escola Roc Blanc Viladecavalls
133 107.5 Aroa Casado Celaya Maristes Sants - les Corts Barcelona
133 107.5 Jiani Sun Aura Reus
133 107.5 Clara Martí Renom Sagrada Família Sabadell
133 107.5 Jordi Vilarasau Rallo Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
133 107.5 Daniel Suárez Díaz Oms i de Prat Manresa
133 107.5 Èric González Clua Escola Pax Tarragona
133 107.5 Iván González Castillo Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
133 107.5 Jia Jing Zhang SEK-Catalunya La Garriga
133 107.5 Marta Àlvarez Auguet Tecnos Terrassa
133 107.5 Arnau Fabra Barceló Escola Sant Llorenç - ZER Montsià La Galera
133 107.5 Bernat Arnau Portabella Escola Montserrat Sant Just Desvern
133 107.5 Alèxia García Jiménez Sagrada Família Sabadell
133 107.5 Jessica Ji Hamelín-Internacional Laie Montgat
133 107.5 Rita Gibert Montaña Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
133 107.5 Lluc Ruano Blazquez IPSI Barcelona
133 107.5 Biel López Morales Lumen Terrassa
133 107.5 Daniel Delgado Pascual Sant Gabriel Viladecans
133 107.5 Elena Oliva Planas Escorial Vic
133 107.5 Carlota Anfruns Almirall Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
133 107.5 Nora Urpí Montserrat Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
133 107.5 Enrique Peña Pérez Betània-Patmos Barcelona
133 107.5 Jordi Duran Colomé Teresià Tortosa
176 107.25 Pere de Trastamara Vizcarro Teresià Tortosa
176 107.25 María Rosa Rodríguez Badalonès Badalona
176 107.25 Ilona Mascarell Fernández Escola Vallgorguina Vallgorguina
179 107.0 Alba Jarrett Rodellar Escola Pau Romeva Barcelona
180 106.25 Guillem Soler Reig Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
180 106.25 Laia Ferrer Cabot FEDAC-Canet Canet de Mar
180 106.25 Martí Brils Creus Escola Macià-Companys Agramunt
180 106.25 Abel Caballé Folch Vedruna Tordera Tordera
180 106.25 Emma Tarancón Estrada Thau Barcelona
180 106.25 Marc Fígols Ginés Escola Macià-Companys Agramunt
180 106.25 Iris Romero Plana Meritxell Mataró
180 106.25 Marta Alonso Sàbat Escola Pla de Girona Girona
188 106.0 María Serrano Marina Escola Santa Anna Premià de Dalt
188 106.0 Elena Isabel Hulsewe Galán Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
188 106.0 Víctor Pizarro Valero Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
188 106.0 Teo Elia Tena Escola Tramuntana - ZER Empordà Vilanant
188 106.0 Marc Martín Cabañero Palcam Barcelona
193 105.75 Adam Pont Medina Escola La Lió Premià de Mar
193 105.75 Núria Ferrer Comellas Tecnos Terrassa
195 105.0 Evy Lucia Williams Delgado Molina Escola El Drac - ZER Cep de Sis Pacs del Penedès
195 105.0 Valeria Hayek Castan Escola Campderrós Vallirana
195 105.0 Héctor Copado Abad Badalonès Badalona
195 105.0 Jordi Deu Osorio Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
195 105.0 Miquel López Tormo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
195 105.0 Maria Jambert Arnall Vedruna Palamós
195 105.0 Laura Àlvarez Planas de Farners La Salle Palamós
195 105.0 Leo Du Escola Poble Nou Pineda de Mar
195 105.0 Nicolás López Escollano Escola Pau Romeva Barcelona
195 105.0 Khadija el Idrissi Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
195 105.0 Anas Zian Zain Abedin Gem Mataró
195 105.0 Jan Castells Martínez Escola Mont-roig Balaguer
195 105.0 Roger Olivet Saiz Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
195 105.0 Laia Puig Cucurella Joviat Manresa
195 105.0 Sergi Fons Grau Escola Joan Rebull Reus
195 105.0 Marina Vives Mir IPSI Barcelona
195 105.0 Núria Cayuela Nadal Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
195 105.0 Alba Riba Cateura Palcam Barcelona
195 105.0 Maria Sambola Arrabal Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
195 105.0 Jana Calzada Vera Escola Les Savines Cervera
195 105.0 Oriol Roigé Garcia Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
195 105.0 Mauri Font Valencia Escola Antoni Brusi Barcelona
195 105.0 Àlex Mayoral Balañá Escola Francesc Arenes Golmés
195 105.0 Adrià Puig Puigdomènech Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
195 105.0 Jan Ferrer Paramio Thau Barcelona
195 105.0 Bernat Vicens Manté Casa Nostra Banyoles
221 104.75 Tianhao Ying Montserrat Cerdanyola del Vallès
221 104.75 Joan Marc Soler Crepo Povill Olesa de Montserrat
221 104.75 Marek Egusquiza Petrakovicova Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
221 104.75 Sira Martín Cilleros Montserrat Cerdanyola del Vallès
221 104.75 Joel Albelda Agell IPSI Barcelona
221 104.75 Aina Preseguer Ruíz Escola Sant Pau Figueres
221 104.75 Laura García García Egara Terrassa
228 104.5 Elsa Llorens Gómez IPSI Barcelona
229 104.0 Jana Luna Siscart Freta Calella
230 103.75 Lucía Miñambres Martínez Escola Sobirans Arenys de Munt
230 103.75 Irina Babitsch Megias Avenç Sant Cugat del Vallès
230 103.75 Víctor Alonso Santoveña Palcam Barcelona
230 103.75 Laia Flotats Torrus FEDAC-Canet Canet de Mar
230 103.75 Lucas Poblador Bravo Sant Josep Sant Boi de Llobregat
230 103.75 Mateo Casero Griñón Tecnos Terrassa
230 103.75 Miquel Montserrat Consegal Escola Montserrat Sant Just Desvern
230 103.75 Marc Calderón Gómez Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
230 103.75 Lluc Pons Places Mowgli Igualada
230 103.75 Ivan Wang Zhang La Salle Reus
230 103.75 Roger Fornells Acín Bell-lloc del Pla Girona
230 103.75 Lucas Caño Pérez La Immaculada Vilassar de Dalt
230 103.75 Lola Álvarez López Sant Lluís Barcelona
230 103.75 Maria Cugat Pérez Teresià Tortosa
230 103.75 Marcel Espinàs Gil Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
230 103.75 Josep Corselles Santa Teresa de Lisieux Barcelona
230 103.75 Martina Bueno Infant Jesús Barcelona
230 103.75 Naoki Ribó Tsuchiya Escola Bonavista Bellcaire d'Urgell
230 103.75 Arnau Carvajal Garcia Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
230 103.75 Joan Grané Pérez Montcau-La Mola Matadepera
230 103.75 Clara Torrellas Gratacós Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
230 103.75 Júlia Lueiro Rodríguez Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
230 103.75 Adrià Ametller López Escola Canigó Sant Just Desvern
230 103.75 Genís Viaplana Bonavia Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
230 103.75 Cloé Romand Iglesias Escola Pla de Girona Girona
230 103.75 Laura Calvo Camón Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
230 103.75 Morgan Kanu Mitchell Hamelín-Internacional Laie Montgat
230 103.75 Roger Aranès Márquez Montagut Vilafranca del Penedès
230 103.75 Pol Lechuga Berrocal Escola Pia de Mataró Mataró
230 103.75 Iria Rodríguez Domínguez Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
230 103.75 Ivan Campos Egea Escola Les Mèlies Vilafant
230 103.75 Marc Genebat Fernández Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
230 103.75 Inés Sánchez Rosa Maristes Champagnat Badalona
230 103.75 Paula Gómez Quintero Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
230 103.75 Èric Sanz Rossón Sant Nicolau Sabadell
230 103.75 Oier Hernanz Arroyo Gem Mataró
230 103.75 Karim el Adlani el Outmani Doctor Masmitjà Girona
230 103.75 Yao Jiang Escola Pau Vila Barcelona
230 103.75 Pol Mayans Plans Vedruna Immaculada Barcelona
230 103.75 Mariona Fanlo Campistany Escola Giroi La Garriga
230 103.75 Pablo Puentes Vera Escola Ardenya Sant Feliu de Guíxols
230 103.75 Israa Yassir Escola Santa Anna Premià de Dalt
230 103.75 Maria Olarte Gutierrez Pineda L'Hospitalet de Llobregat
230 103.75 Bruna Torrentbó Macià Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
230 103.75 Yasin Bourossain Khalea Escola Pau Boada Vilafranca del Penedès
230 103.75 Guillem Prats Jiménez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
230 103.75 Júlia Panisello Corella Palcam Barcelona
230 103.75 Òscar Soro Félez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
278 103.5 Estel Cebrià Salip Escolàpies Figueres Figueres
278 103.5 Berta Mas Bastida Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
280 102.5 Martí Frigola Barcons Escola Enric Casassas Sabadell
280 102.5 Ariadna Pla Valldosera Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
280 102.5 Joel Martínez Gimeno Sagrada Família Sabadell
280 102.5 Pau López-rivadulla Torrella Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
280 102.5 Anna Suñer Jose Maria Sant Gervasi Mollet del Vallès
280 102.5 Leo Goldenberg Josende Betània-Patmos Barcelona
280 102.5 Júlia Lasa Quinquillà Escola Països Catalans Lleida
280 102.5 Albert Herrero Barrios Avenç Sant Cugat del Vallès
280 102.5 Xavier Angel Corral Escola Camí del Cros Mataró
280 102.5 Emma Massó Sala Thau Barcelona
280 102.5 Joel Simón Andrés Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
280 102.5 Roger Gasull Sanjust Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
280 102.5 Mike Donaldson Santa Teresa de Lisieux Barcelona
280 102.5 Aina Bernal Cañas Escola Vallgorguina Vallgorguina
280 102.5 Paula Montoro Montes Pineda L'Hospitalet de Llobregat
280 102.5 David López Bruballa Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
280 102.5 Marcel Pinart Casanovas IPSE Barcelona
280 102.5 Toni Farran Oliva Escola Les Savines Cervera
280 102.5 Carla Vinyals Martín Betània-Patmos Barcelona
280 102.5 Alexandra Carrillo Duarte Tecnos Terrassa
280 102.5 Guillem Comes Martínez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
280 102.5 Jan Sègols Toro Sagrada Família Sabadell
280 102.5 Alicia Alcántara-garcía Rodríguez Montserrat Barcelona
280 102.5 Roger Cervera Calvo FEDAC-Horta Barcelona
280 102.5 Gerard Sureda Alsina Escola Migdia Girona
280 102.5 Jan Clua Calvo Gravi Barcelona
280 102.5 Alícia Alegre Lazárraga Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
280 102.5 Álex Medina Botia Escola Joan Marquès i Casals Terrassa
280 102.5 Martí Fuertes Fonoll Thau Barcelona
280 102.5 Pau Marimon Marques Claret Valls
280 102.5 Pol Saurí Sagrera Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
280 102.5 Eric Álvarez López Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
280 102.5 Macià Marquès Llinares Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
280 102.5 Mar Albarrán Guarro Sadako Barcelona
280 102.5 Guillem Campos Hernández Escola Carme Guasch i Darné Figueres
280 102.5 Cristina Jimenez Castillo Avenç Sant Cugat del Vallès
280 102.5 Àlex Castañé López Proa Barcelona
280 102.5 Joan Andino Managuerra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
280 102.5 Guillem Ferrer Toda L'Avet Terrassa
280 102.5 Miquel Galindo de Arquer Viaró Sant Cugat del Vallès
280 102.5 Fèlix Miret Marrugat Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
280 102.5 Martí Colet Pérez Escola Pax Tarragona
280 102.5 Lola Corominas Fajula Escola Giroi La Garriga
323 102.25 Naomi Aceves Kowalczyk Escola Antoni Brusi Barcelona
323 102.25 Aura Sierra Míñez Mowgli Igualada
323 102.25 Xènia Fonseca Llopis Vedruna Immaculada Barcelona
323 102.25 Inés Solá Belsa Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
327 102.0 Martina Hernández Labarías Tecnos Terrassa
327 102.0 Arnau Galindo Barreñada Daina Isard Olesa de Montserrat
329 101.75 Biel Villar Climent Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
330 101.25 Martí Gómez Álvarez Escola Sobirans Arenys de Munt
330 101.25 Lucas Cano Cuijpers Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
330 101.25 Marc Bajona Fornell Arrels I Solsona
330 101.25 Indiana Cuassolo Riveros Escola Migdia Girona
330 101.25 Lluís Moxó Pérez-sala Betània-Patmos Barcelona
330 101.25 Nerea Novo Conde Sant Miquel Barcelona
330 101.25 Escoté Piñol Aina Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
330 101.25 Miquel Pujulà Rodà Escolàpies Figueres Figueres
330 101.25 Simón López Herrera Escola Prat de la Riba Esplugues de Llobregat
330 101.25 Mariona Vila del Amo Escola Sant Jordi L'Ametlla de Mar
330 101.25 Martina Merigó Sales Escola El Cim Teià
330 101.25 Oriol Calsapeu Fenoy Escola Sobirans Arenys de Munt
330 101.25 Clara Miñambres Martínez Escola Sobirans Arenys de Munt
330 101.25 Lucía Cayetano Pascual Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
330 101.25 Ona Bonet Alabart Santa Teresa Móra d'Ebre
330 101.25 Rosaura Balañà Sánchez Mare de Déu del Carme Tarragona
330 101.25 Ariadna Muñoz Márquez Escola Can Vidalet Esplugues de Llobregat
330 101.25 Maria Pascual Font Daina Isard Olesa de Montserrat
330 101.25 Arnau Feliu Gibert Escola L'Aixart Cervià de Ter
330 101.25 Jana Castellví Alegret Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
330 101.25 Eva Peschel Martínez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
330 101.25 Aniol Serra Bautista Arrels I Solsona
330 101.25 Nadia de Pablo Romero Virolai Barcelona
330 101.25 Rio Murakami Escola Antoni Brusi Barcelona
330 101.25 Arnau Rodrigo Plà Escola Sant Martí Arenys de Munt
330 101.25 Àngela Domènech Franco IPSI Barcelona
330 101.25 Max Antoja Matas Escola de Llers Llers
330 101.25 Eric Corpas Scardino Salesians Sabadell Sabadell
330 101.25 Iris Gutiérrez Fernández La Salle Reus
330 101.25 Joan Font Barea Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
330 101.25 Francesc Coscollà González Palcam Barcelona
330 101.25 Eduard Solé Boronat Sant Pau Apòstol Tarragona
330 101.25 Eloy Luceño Galán Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
330 101.25 Adrià Ripoll Cardosa Santa Teresa Móra d'Ebre
330 101.25 Ana Viñuales Cerezo Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
330 101.25 Adrià Túnez Hernández, Maristes Champagnat Badalona
330 101.25 Biel Caballol Prat Arrels I Solsona
330 101.25 Sofia Bogunyà Falguera Sant Gregori Barcelona
330 101.25 Albert Díaz Lorenzo Proa Barcelona
330 101.25 Gerard López Salomó Escola Sobirans Arenys de Munt
330 101.25 Violant Codina Català Empordà-San José Roses
330 101.25 Joel Llobera Verdú Escola Sol Ixent Corbins
330 101.25 Izan Sánchez Ladero Escola Els Picots Lliçà d'Amunt
330 101.25 Martina Pacheco Riumbau Escola Sobirans Arenys de Munt
330 101.25 Nicolás Saavedra Mañá Sant Ignasi Barcelona
330 101.25 Iman Hadouch Escola Mossèn Baldiri Reixach Sant Feliu de Guíxols
330 101.25 Marc García Comas Llor Sant Boi de Llobregat
330 101.25 Jana Regué Guillaumes Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
330 101.25 Martí Peris Escolà Santa Teresa Móra d'Ebre
330 101.25 Èrik Fuentes Fernández Escola Els Grecs Roses
330 101.25 Pau Tarragó Varcás Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
330 101.25 Biel Gomez Martí Tabor Santa Perpètua de Mogoda
330 101.25 Núria Pons Artero Teresià Tortosa
330 101.25 Pol Hernáez Salvà Escola Sobirans Arenys de Munt
330 101.25 Carla Abad Vega Escola Bages Manresa
330 101.25 Hanaa Abaoui Al Habaui La Salle Reus
330 101.25 Chloe Ruso Bonet Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
330 101.25 Marta Oliva García Santa Teresa Móra d'Ebre
388 101.0 Marcos Gundin Navarro Escola Canigó Sant Just Desvern
388 101.0 Mía Fernández Infant Jesús Barcelona
388 101.0 Éric Borras Sol Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
388 101.0 Emma Bautista Polo Escola Pia de Mataró Mataró
388 101.0 Teo Sánchez Batlle Sagrat Cor Amposta
388 101.0 Carla Issel Boil Fernández Escola Pereanton Granollers
388 101.0 Gómez Martos Álex Santo Ángel Gavà
395 100.75 Pol Garcia Castelló Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
395 100.75 Quim Manté Rocadembosch Escola L'Aixart Cervià de Ter
395 100.75 Mario Gràcia Valdivia Montserrat Cerdanyola del Vallès
398 100.0 Jana Busquets Ibañez L'Avet Terrassa
398 100.0 Víctor Merino Garcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
398 100.0 Bocheng Liu Escola Sant Pau Figueres
398 100.0 Adrià Bolumar Rivas Escola Pax Tarragona
398 100.0 Genís Talayero Carrasco Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
398 100.0 Queralt Solé Torres Escola Macià-Companys Agramunt
398 100.0 Linus Tusell Urrea Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
398 100.0 Miaosen Xia Escola Macià-Companys Agramunt
398 100.0 Maria Muñoz Parra Àgora Sant Cugat del Vallès
398 100.0 Jordi Navarrete Ribera Mare de Déu de la Salut Sabadell
398 100.0 Alba Lladó Antonell Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
398 100.0 Blanca Rocha Jiménez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
398 100.0 Alexandra Pérez Mendoza Inmaculada Concepción Gavà
398 100.0 Hugo Hernández Cortés Escola Montserrat Esparreguera
398 100.0 Noa Borrell Alvarez Escola Pia de Mataró Mataró
398 100.0 Àlex Sánchez Valero Escola Les Savines Cervera
398 100.0 Daniela Almagro Molero Pineda L'Hospitalet de Llobregat
398 100.0 Sebastian González Abad Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
398 100.0 Gerard Moraz Olivera Escola Enric Casassas Sabadell
398 100.0 Eva Singh Casas Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
398 100.0 Paula Solé Carulla Escola Francesc Arenes Golmés
398 100.0 Martí Biosca Climent Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
398 100.0 Pau Vargas Camarasa Escola Pia de Balaguer Balaguer
398 100.0 Alejandro Marcelo Vicente Ramírez La Presentació Arenys de Mar
398 100.0 Marc Arbonés Pujol Puigcerver Reus
398 100.0 Isaac Vilà Saiz Escola Joaquim Vallmajó Navata
398 100.0 Chihab Hassani Rahoui Escola Joan de Margarit La Bisbal d'Empordà
425 99.75 Anna Cartaná Miquel Mare de Déu de la Serra Montblanc
425 99.75 Pablo Klingenberg Riba Aula Escuela Europea Barcelona
425 99.75 Eric Dorca Montero Escola El Morrot Olot
425 99.75 David González Guillén Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
425 99.75 Daniel Collellmir Monfort La Salle Bonanova Barcelona
425 99.75 Lluc Miralles Costa Escola Bisbat d'Egara Terrassa
425 99.75 Anna Millán Romero Yglesias Canet de Mar
425 99.75 Blanca Roselló Cuevas Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
425 99.75 Laia Pujolà Navarro Tecnos Terrassa
425 99.75 Macià Ollé Andreu Mare de Déu de la Serra Montblanc
425 99.75 Biel Aguilera Jiménez Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
425 99.75 Jaume Ferrer Lee La Salle Bonanova Barcelona
425 99.75 Carla Prades Lara Escola Pia de Balaguer Balaguer
438 99.5 Nerea Chuecos Ros Palcam Barcelona
438 99.5 Eric García Fuster Gravi Barcelona
438 99.5 Oriol Moran i Riera Aula Escuela Europea Barcelona
438 99.5 Ariadna Martí Valle Virolai Barcelona
442 98.75 Abdelbassat Saddik - Escola Salvador Dalí Figueres
442 98.75 Diego Galdón Duró Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
442 98.75 Adrian Santos Cano Escola Els Valentins - ZER Tramuntana Vilamacolum
442 98.75 Hugo Moschberger Ortega Escola Vila-romà Palamós
442 98.75 Laia Guitard Senmartí Proa Barcelona
442 98.75 David Fuentes Juan Freta Calella
442 98.75 Clàudia Viella Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
442 98.75 Helena Becerra Gonzalez Escola Pompeu Fabra L'Hospitalet de Llobregat
442 98.75 Alba Gallego Martínez Divina Providència Vilanova i la Geltrú
442 98.75 Ibai Guardeño Corral Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
442 98.75 Alex Calvet Parés La Salle Bonanova Barcelona
442 98.75 Laia Rosés Rafanell La Immaculada Vilassar de Dalt
442 98.75 Noa Gejman Müller Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
442 98.75 Laszlo Earle St. Peter's School Barcelona
442 98.75 Marcel Barrio Pérez L'Avet Terrassa
442 98.75 David Gutiérrez Jacob Virolai Barcelona
442 98.75 Blanca Marset Magriñà Betània-Patmos Barcelona
442 98.75 Natália Forrellat Gardella Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
442 98.75 Max González Peitx IPSI Barcelona
442 98.75 Biel Soler Boada Montcau-La Mola Matadepera
442 98.75 Joan Curto Domínguez Montseny-Poblenou Barcelona
442 98.75 Joan Salmerón Moreno Salesians Sabadell Sabadell
442 98.75 Pol Carrillo Bertomeu Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
442 98.75 Adrià Falcó Quintana Sant Pau Apòstol Tarragona
442 98.75 Noa Ortiz Núñez Sant Josep Sant Boi de Llobregat
442 98.75 Joan Añó Infant Jesús Barcelona
442 98.75 Patrícia Lora-tamayo Feliu Thau Barcelona
442 98.75 Santiago Dexeus Delàs Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
442 98.75 Guillem Fusté Jover Monalco Igualada
442 98.75 Èric Enríquez Verdés Vedruna Tàrrega Tàrrega
442 98.75 Estel Bou Molins Airina Terrassa
442 98.75 Andrea Prats Martí Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
442 98.75 Jèssica Algarra Molina Santa Teresa Móra d'Ebre
442 98.75 Queralt García-cascón Roca Tecnos Terrassa
442 98.75 Ricard Vidal Garcia Meritxell Mataró
442 98.75 Ariadna Río Puigdollers Sagrat Cor-Diputació Barcelona
442 98.75 Pere Martínez Görbig Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
442 98.75 Berta Sol Suriol Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
442 98.75 Carla Rius Castillo Santa Dorotea Barcelona
442 98.75 Joan Soler Surinyach Thau Barcelona
442 98.75 Nacor Verdés Bertolín Escola Ferran Sunyer Barcelona
442 98.75 Joel Alsina Llavina Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
442 98.75 Berta Balaguer Solano Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
442 98.75 Eric Costa Morales Thau Barcelona
442 98.75 Biel Marca Casas Thau Barcelona
442 98.75 Hugo Arcelin Mallada Elisabeth Salou
442 98.75 Víctor Ribes Macías Claver Lleida
442 98.75 Marc Pladellorens Infant Jesús Barcelona
442 98.75 Jordi Novell Martínez Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
442 98.75 Toni Verger Larios Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
442 98.75 Elia Enseñat Nieto Badalonès Badalona
442 98.75 Janna Roca Sentís Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
442 98.75 Nao Ojeda Navarro Escola Sobirans Arenys de Munt
442 98.75 Éric Ortiz Martínez Escola El Palau Molins de Rei
442 98.75 Mario Sarrión Viña Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
442 98.75 Héctor Fajardo García Sant Lluís Barcelona
442 98.75 Martí Pinart Casanovas IPSE Barcelona
442 98.75 Martina Gil Cruz Escola Pau Vila Barcelona
442 98.75 Tiago Alfaro Millet Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
442 98.75 Celia Monforte Millán Pineda L'Hospitalet de Llobregat
442 98.75 Elsie Sánchez Oliver Escola Montsant Reus
503 98.5 Clàudia Fernández Melgar Vedruna Sagrat Cor Tarragona
503 98.5 Marta Agulló Ferrer Escola Alta Segarra Calaf
503 98.5 Antonio Fernández Limón FEDAC-Canet Canet de Mar
503 98.5 Jaume Margarit Cuenca Gem Mataró
503 98.5 Isaac Miró García Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
503 98.5 Daniel Torralba Caroz Escola Ernest Lluch Abrera
503 98.5 Diego Leaño Melgar Escolàpies Figueres Figueres
503 98.5 Jana Rojo Camps Escola Turó del Drac Canet de Mar
511 98.25 Nil Giol Colom Escola Vallgorguina Vallgorguina
511 98.25 Mar Pastor Martínez SEK-Catalunya La Garriga
513 98.0 Roger Bou Companys Escola Canigó Sant Just Desvern
513 98.0 Francesc Alabau Ruiz Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
515 97.5 Pol Martorell Vallmitjana Aula Escuela Europea Barcelona
515 97.5 Eric Garcia Garrido Escola Marinada El Masnou
515 97.5 Albert Renart Roca Hamelín-Internacional Laie Montgat
515 97.5 Eduard Xalabarder Pocull Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
515 97.5 Eloi Gómez Fernández Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
515 97.5 Nerea Vives Sánchez Escola Santa Susanna Santa Susanna
515 97.5 Jon Martín Dantart Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
515 97.5 Anna Jausàs Palmés Aula Escuela Europea Barcelona
515 97.5 Lucia Huang Peng Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
515 97.5 Naiara Ferré Lizárraga Escola Consol Ferré Amposta
515 97.5 Álex Mola Giménez Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
515 97.5 Dani Pérez Ramos Escola Puiggraciós La Garriga
515 97.5 Rosa Creus Pascual Escola Aldric Cassà de la Selva
515 97.5 Naia Garreta Carbonell Gravi Barcelona
515 97.5 Alejandro Gascón Martel SEK-Catalunya La Garriga
515 97.5 Xavier Genís Cuenca Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
515 97.5 Joan Gener Moratalla Escola Les Mèlies Vilafant
515 97.5 Víctor Rosa Iglesias Escola Charles Darwin El Prat de Llobregat
515 97.5 Laia Haro Cabrero Llor Sant Boi de Llobregat
515 97.5 Jan Morales Pomés Thau Sant Cugat del Vallès
515 97.5 Inés Gou Dachs Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
515 97.5 Noah Rodriguez Gaspar Escola El Drac - ZER Cep de Sis Pacs del Penedès
515 97.5 David Munarriz Macias Escola Guillem Fortuny Cambrils
515 97.5 Clàudia Ten Molina Thau Barcelona
515 97.5 Víctor Gómez de Jaime Proa Barcelona
515 97.5 Marina Iracheta Sala Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
515 97.5 Oleguer Casanoves Tàpia Escorial Vic
515 97.5 Èric Romero Franch Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
515 97.5 Maria Ávila Manrique Escola Estel Molins de Rei
515 97.5 Natàlia Novell Castro Thau Barcelona
515 97.5 Dídac Blanco López Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
515 97.5 Inés García Botía Pineda L'Hospitalet de Llobregat
515 97.5 Marina Martínez Rodríguez Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
515 97.5 Pablo Gutiérrez Cercó Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
515 97.5 Pol Pujals Trilla Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
515 97.5 Marc Martín Torrent Escola Sobirans Arenys de Munt
515 97.5 Keila Theresa Appleton-harris Escola Fluvià Barcelona
515 97.5 Carlota Gutiérrez Garcia Mare Nostrum Tarragona
515 97.5 Marc Pozuelo Escudero FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
515 97.5 Irene Pérez Vidal Sant Gervasi Mollet del Vallès
515 97.5 Álvaro Armengol Mármol Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
515 97.5 Ana Rebollo Jiménez Mare de Déu de la Serra Montblanc
515 97.5 Martin Huisman Espada Escola Pau Romeva Barcelona
515 97.5 Natalia Palacios Tomás Sant Domènec Savio Badalona
515 97.5 Gerard Ballell Santa Teresa de Lisieux Barcelona
515 97.5 Eduard Espinet Esparch Doctor Masmitjà Girona
515 97.5 Pablo Fernández Cervera Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
515 97.5 Víctor Puig Martínez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
515 97.5 Martí Soriano Vale Garbí Pere Vergés Badalona
515 97.5 Josep Maria Soriano Alsina Escola Marta Mata Girona
515 97.5 Pau Capdet Gasull Gravi Barcelona
515 97.5 David Estrada Valcarce La Salle Bonanova Barcelona
515 97.5 Martina Monton Martínez Sant Gervasi Mollet del Vallès
515 97.5 Laia Quevedo Guzmán Proa Barcelona
515 97.5 Abril Corpas Sesmilo La Salle Reus
515 97.5 Ana Laura Fernández Fulco Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
515 97.5 Àlex Sánchez Castillo IPSI Barcelona
515 97.5 Toni Subirá Homedes Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
515 97.5 Joel Feliu de Dios Yglesias Canet de Mar
515 97.5 Clàudia Sanllehí Solé Escola Mossèn Albert Vives La Seu d'Urgell
515 97.5 Berta Batalla Estrada Escola Pia de Mataró Mataró
515 97.5 Marçal Pié Corts Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
515 97.5 Arnau Perez Sanchez Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
515 97.5 Roser Vicente Brusati Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
515 97.5 Laia Pintó Comas Oms i de Prat Manresa
515 97.5 Miriam Alarcón Romero Sant Gervasi Mollet del Vallès
515 97.5 Romayssae Chairi el Kammel Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
515 97.5 David Lupiañez Trujillo Freta Calella
515 97.5 Eric Cañadas Gil Inmaculada Concepción Gavà
515 97.5 Joan Albiol Beltrán Sagrat Cor Amposta
515 97.5 Maria Caballero Osa Escola Pompeu Fabra Manlleu
515 97.5 Éric Hernández Arenas Escola Roc Blanc Viladecavalls
515 97.5 David Pérez Álava Meritxell Mataró
515 97.5 Meritxell Vilaseca Porta Escola Creu Alta Sabadell
515 97.5 Pol Pascua Salinas Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
515 97.5 Alguer Castellví Veciana Escola Angeleta Ferrer Mataró
515 97.5 Jordi Garcia Ferré Claret Valls
515 97.5 Aina Alonso Riera Avenç Sant Cugat del Vallès
515 97.5 David Sierra Vera Mireia Montgat
515 97.5 Jana Peralta Folch Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
515 97.5 Adrià Fortuño Invers Sagrada Família Sabadell
596 97.25 Claudia Sánchez Masiques Sant Gervasi Mollet del Vallès
596 97.25 Marc Arranz Torra Maristes Champagnat Badalona
596 97.25 Mar Granell Flores Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
596 97.25 Gabriel Joossen Lorenzo Montserrat Cerdanyola del Vallès
600 97.0 Aina Pastoret Reixach Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
600 97.0 Guillem Sarsanedas Massons Escola Tagamanent La Garriga
600 97.0 Bernat Colldecarrera Rodriguez Escola Malagrida Olot
603 96.75 Pol Quintana Alonso Igualada Igualada
604 96.5 Jordi Martínez Fabregat Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
605 96.25 Dario Ivars Aguilar Virolai Barcelona
605 96.25 Qingbin Zhou Escola Can Puig Banyoles
605 96.25 Daniel Burgués Fernàndez Santa Anna Lleida
605 96.25 Nacho Moya Pérez Escola Reixac Montcada i Reixac
605 96.25 Marco de Cañas Moreno Sant Lluís Barcelona
605 96.25 Arnau Viñas Recio Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
605 96.25 Alexandra Neill Carceller Betània-Patmos Barcelona
605 96.25 Pau Vidal Garcia Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
605 96.25 Clara Rocas Pérez Doctor Masmitjà Girona
605 96.25 Xu Ying Chen Escola Pau Delclòs Tarragona
605 96.25 Sergi Malpartida Tarragó Vedruna Sagrat Cor Tarragona
605 96.25 Jordi Albert Puigvendrelló Bonamusa Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
605 96.25 Max Cararach Borràs Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
605 96.25 Stefan Spengler Pou Sant Jordi Fornells de la Selva
605 96.25 Porcar Matas Hugo Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
605 96.25 Nagore Tornero Cortés Escola Vall de Palau Sant Andreu de la Barca
605 96.25 María Salmurri Negre Peter Pan Barcelona
605 96.25 Biel Delgado Martino Escola Les Mèlies Vilafant
605 96.25 Claudia Martínez Caparrós Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
605 96.25 Jan Ubach Mases Thau Sant Cugat del Vallès
605 96.25 Ariadna Marquez Ortega Sagrada Família Sabadell
605 96.25 Pau Lopera Parra Escola El Drac - ZER Cep de Sis Pacs del Penedès
605 96.25 Natàlia Gras Carerach Doctor Masmitjà Girona
605 96.25 Pau Leiva Ruiz Escola Montserrat Sant Just Desvern
605 96.25 Daniel Plaza Sanz Vedruna Malgrat de Mar
605 96.25 César Alonso Sáez Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
605 96.25 Eric Tabuenca Santa Teresa de Lisieux Barcelona
605 96.25 Manel Garriga Parera Escola Puiggraciós La Garriga
605 96.25 Guillem Parras Solano Mowgli Igualada
605 96.25 Joan Boadella i Roca Escola Lacustària Llagostera
605 96.25 Gala Amado Pérez El Pilar Premià de Mar
605 96.25 Guerau Tugas Moreno Badalonès Badalona
605 96.25 López Clergas Arnau Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
605 96.25 Laia Morente Grande Escola Vall de Palau Sant Andreu de la Barca
605 96.25 Jairo Laguarta Mena Escola Mossèn Baldiri Reixach Sant Feliu de Guíxols
605 96.25 Xavier Grifoll López Mare de Déu del Roser Barcelona
605 96.25 Nicolas Parenti Papi Bell-lloc del Pla Girona
605 96.25 Violeta Biete Izquierdo Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
605 96.25 Laura Borregán Sánchez Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
605 96.25 Pau Rosés Fornés Betània-Patmos Barcelona
605 96.25 Ona Mañosa Bernades L'Avet Terrassa
605 96.25 Núria Mejias Roca Vedruna Sagrat Cor Tarragona
605 96.25 Joan Pararols Menció Escola Verd Girona
605 96.25 Júlia Gómez Vallès Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
605 96.25 Ferran Capdevila Gil Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
605 96.25 Oriol Rio Posas Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
605 96.25 Jan Lorca Martínez Montserrat Barcelona
605 96.25 Àlex Palma Moltó Escola Guerau de Liost Les Franqueses del Vallès
605 96.25 Joan Soler Moliné Escola Jaume II El Perelló
605 96.25 de la Fuente Nova Júlia Escola Montbui Caldes de Montbui
605 96.25 Marc Armengol Salas Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
605 96.25 Denís Herrera Sanmartín Escola Enric Casassas Sabadell
605 96.25 Ruben Lanchas Stark Oak House British School Barcelona
605 96.25 Joel Ramirez Torres Sant Felip Neri Barcelona
605 96.25 Oriol Iglesias Santa Teresa de Lisieux Barcelona
605 96.25 Mar Odena Gomis Betània-Patmos Barcelona
605 96.25 Lucas Romero Bertran Escola de Llers Llers
605 96.25 Selma Valls Salom Mowgli Igualada
605 96.25 Gonzalo Torner Encinas Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
605 96.25 Sílvia Pujol Moreno Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
605 96.25 Jan Ferrer Aniorte Escola Renaixença Mediona
605 96.25 Mireia Salvador Moreno La Immaculada Vilassar de Dalt
605 96.25 Mar Servià Mayench Escola Països Catalans Lleida
605 96.25 Candela Martínez Figueroa La Salle Palamós
605 96.25 Gerard Escoriza Moral Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
605 96.25 Gerard Sastre Olivé Escola Les Mèlies Vilafant
605 96.25 Pau Sánchez Estrada Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
605 96.25 Jerome Ow Hidalgo St. Peter's School Barcelona
605 96.25 Oriol Argemi Pujol Escola Pia de Mataró Mataró
605 96.25 Bruno Blazquez Castellvi Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
675 96.0 Guillem Moreno Villarasa Montserrat Cerdanyola del Vallès
675 96.0 Carla Romero Molero Regina Carmeli Rubí
675 96.0 Naila Bras Tezembong Escola Santa Anna Premià de Dalt
675 96.0 Jun Li Jesús Salvador Sabadell
675 96.0 Mariona Perelló Hita Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
675 96.0 Hugo Roldan Rodríguez Gem Mataró
675 96.0 Jan Biosca Farrés Escola Els Cingles L'Ametlla del Vallès
675 96.0 Bernat Rius Herrero Ginebró Llinars del Vallès
675 96.0 Joaquín Cabello Martos Montserrat Cerdanyola del Vallès
675 96.0 Judit Sobrevía Escó Maristes Champagnat Badalona
675 96.0 Daniel Antelo Fenosa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
675 96.0 Àlex Serrano Aguilera Vedruna Immaculada Barcelona
687 95.75 Pau Vargas Sarrión Jesús Maria Badalona
687 95.75 Biel Fabregas Tió Sagrats Cors Centelles.
687 95.75 Laia Camps Pujol Escola Setelsis Solsona
687 95.75 Biel Ramon Mestre Escola Les Savines Cervera
691 95.5 Alba Bonet Martínez Escola Les Savines Cervera
692 95.0 Lucas Recolons Infant Jesús Barcelona
692 95.0 Said Ait Lhou Escola Les Muralles Montblanc
692 95.0 Jofre Soldevila Vidal Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
692 95.0 Lucas Acedo Vázquez Escola El Palau Molins de Rei
692 95.0 Pau Ros León Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
692 95.0 Joel Blanco Alonso Escola Les Savines Cervera
692 95.0 Hamza Charouiti Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
692 95.0 Emiliano Forcén Barreiro Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
692 95.0 Ànnina Kachlicki Trias Tecnos Terrassa
692 95.0 Martí del Rey Cando Claret Valls
692 95.0 Hèctor López Ortega Maristes Champagnat Badalona
692 95.0 Pau Parera Villanueva Maristes Sants - les Corts Barcelona
692 95.0 Ivan Castro Movilla Jesús Maria Badalona
692 95.0 En Hao Zhu Escola Sant Martí Barcelona
692 95.0 Jordi Fabregat Cavero Aula Escuela Europea Barcelona
692 95.0 Alícia Jiménez-asenjo Horcajada Sant Ignasi Barcelona
692 95.0 Yoel Martínez Tena Brianxa Tordera
692 95.0 Gerard Alba Vidal El Carme Lleida
692 95.0 Arnau Murillo Briones Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
692 95.0 Olívia Gadea Gelada Betània-Patmos Barcelona
692 95.0 Arnau Casamitjana Soberano Avenç Sant Cugat del Vallès
692 95.0 Pol Doñate Paretas Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
692 95.0 Helena Soriano Sánchez Gravi Barcelona
692 95.0 María Terraza Palanca La Salle Bonanova Barcelona
692 95.0 Martín Cuch Guillén Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
692 95.0 Pau Josa Bonavida Escola El Temple Tortosa
692 95.0 Rafa Pano Buil Oak House British School Barcelona
692 95.0 Genís Espejo Tamarit Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
692 95.0 Isona Zaragoza Prades Sant Nicolau Sabadell
692 95.0 Alba Bruña Girona La Salle Premià de Mar
692 95.0 Abril Fortuny Florencio Escola Guillem Fortuny Cambrils
692 95.0 Oriol Rúbies Solsona Escola Mont-roig Balaguer
692 95.0 Lucía Huidobro Colera John Talabot Barcelona
692 95.0 Dídac Torralba Obejas Escola Sant Martí Barcelona
692 95.0 Mariem Khiraoui Escola Verd Girona
692 95.0 Aina Vert Mateu Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
692 95.0 Santiago Bach Aleu Betània-Patmos Barcelona
692 95.0 Alex Crespo Pino Escola Les Mèlies Vilafant
692 95.0 Adrià Medina Romero Escola Pax Tarragona
692 95.0 Jana Llobera González Daina Isard Olesa de Montserrat
692 95.0 Pau Moreno Serra Thau Barcelona
692 95.0 Pepe Zhao SEK-Catalunya La Garriga
692 95.0 Héctor Bricio Rodríguez Aula Escuela Europea Barcelona
692 95.0 Cesc Colomer Aubert Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
692 95.0 Joana Torres Cerradelo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
692 95.0 Edgar Barreno Jiménez Virolai Barcelona
692 95.0 Erola Camanyes Geis Tecnos Terrassa
692 95.0 Esther Oliete Mas Avenç Sant Cugat del Vallès
692 95.0 Henry Yardel Merchan Manrique Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
692 95.0 Ivan Ruiz Infant Jesús Barcelona
692 95.0 Jana Renau Harris Teresià Tortosa
692 95.0 Carla Mas Roqueta FEDAC-Vic Vic
692 95.0 Aniol Rufí Vidal Escola Migdia Girona
692 95.0 Ada Pla Santa Teresa de Lisieux Barcelona
692 95.0 Joyce Lorente Romero Escola Josep Fusté Alforja
692 95.0 Chaimaa Ennhaili el Hafidy Escola Joan Maragall Lleida
692 95.0 Aina Bernal Baldrich Thau Barcelona
692 95.0 Melquisedec Cabezas Canales Escola Pau Romeva Barcelona
692 95.0 Andrea Soler Serra Betània-Patmos Barcelona
692 95.0 Elena Barriuso Gasulla Escola Pompeu Fabra Barcelona
692 95.0 Ferran Soler Sans Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
692 95.0 Marc Carreras Ribas Bell-lloc del Pla Girona
692 95.0 Edgar Ortiz Ferrer Vedruna Balaguer Balaguer
692 95.0 Blanca Torrents Clua Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
692 95.0 Oriol Pérez Saura Sant Jordi Vilassar de Dalt
692 95.0 Olívia Balagué Montoya Aula Escuela Europea Barcelona
692 95.0 Nerea Invernón García Escola Macià-Companys Agramunt
692 95.0 Eloi Romera Morillo Escola Pins del Vallès Sant Cugat del Vallès
692 95.0 Salvador Robert Roselló de Melo Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
692 95.0 Josep Guinovart Pardo Escola Josep Fusté Alforja
692 95.0 Àgata Pesarrodona Romeu Palcam Barcelona
692 95.0 Mar Cartaná Miquel Mare de Déu de la Serra Montblanc
692 95.0 Laia Escolà Peramiquel FEDAC-Súria Súria
692 95.0 Marcos Macià Andreotti Betània-Patmos Barcelona
692 95.0 Bernat Baró Fábregas Escola Pau Romeva Barcelona
767 94.75 Martí Rodà López Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
767 94.75 Allegra Valentina Riso Fresno Pineda L'Hospitalet de Llobregat
767 94.75 Laia Fernández Cortés Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
767 94.75 Ariadna Viñas Garcia Ginebró Llinars del Vallès
767 94.75 Adriana Pérez Novás Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
767 94.75 Martina Carrasco Bertran Sant Gervasi Mollet del Vallès
767 94.75 Anna Montero Mena Joan Roca 1953 Barcelona
767 94.75 Jan Seijo Puebla Gresol Terrassa
767 94.75 Elna Sallent Hinojosa Valldaura Barcelona
767 94.75 Pau Vidal Colomer Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
767 94.75 Aina Yanes Sitjà Escola Pla de Girona Girona
767 94.75 Laia Escué Martín Sant Gervasi Mollet del Vallès
767 94.75 Chaimae el Mouddin Escola Marià Cubí i Soler Malgrat de Mar
767 94.75 Míriam Iglesias Morales Escola La Roureda Tordera
767 94.75 Ariadna Vaqué Oliver Betània-Patmos Barcelona
767 94.75 Ona Bargalló Rico Sant Gervasi Mollet del Vallès
767 94.75 Pancho Vender Segarra Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
767 94.75 Clara Borruel Latorre Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
767 94.75 Jana Seguí Figueras Thau Barcelona
767 94.75 Edith Clares Ramírez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
767 94.75 Asha Mitra Garcia Escola Bisbat d'Egara Terrassa
767 94.75 Albert Morales Marimon Maristes Champagnat Badalona
789 94.5 Josep Grau Simón Escola Mestre Marcel·lí Domingo Roquetes
789 94.5 Núria Tugas Sala Verge del Roser Vallirana
789 94.5 Héctor Vallés Sánchez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
789 94.5 Susana Berenguer Tintoré La Salle Bonanova Barcelona
789 94.5 Mario Tejada Muñoz Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès
789 94.5 Joel de Nicolás Ruiz Escola La Lió Premià de Mar
795 93.75 Lisa Luo Cheng Sant Gervasi Mollet del Vallès
795 93.75 Clara López Abril Asunción de Nuestra Señora Barcelona
795 93.75 Hugo Sánchez Rescalvo Montseny-Poblenou Barcelona
795 93.75 Eric Massallé Rojo Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
795 93.75 Josep Creus Gonfaus Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
795 93.75 Max Clotet Esteban Escola de Llobera - ZER El Solsonès Llobera
795 93.75 Paula Esplugues Ramírez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
795 93.75 Daniel Guerrero Pérez Delta Terrassa
795 93.75 Nil Abellà Miró Escola Les Muralles Montblanc
795 93.75 Mireia Vicente Avellà Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
795 93.75 Cesar Gómez Esteve El Clot Barcelona
795 93.75 Saioa Cruxent del Castillo Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
795 93.75 Xiaofa Lin Asunción de Nuestra Señora Barcelona
795 93.75 Ana Garcia Arjona Escola Lacustària Llagostera
795 93.75 Mar Gallench Tarradas Casa Nostra Banyoles
795 93.75 Martí Novell Elhombre Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
795 93.75 Rosa Trepat Burgués Escola Dos Rius-ZER El Jonc Camarasa
795 93.75 Elena Ferrando Sanchez Escola Sant Jordi L'Ametlla de Mar
795 93.75 Aaron Sánchez Oya Escola Pax Tarragona
795 93.75 Nerea Murillo Carrillo La Mercè Martorell
795 93.75 Gabriel Humberto Lizano Morales Escola Màrius Torres L'Hospitalet de Llobregat
795 93.75 Daniel Santiago Rossi Lafita Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
795 93.75 Veronica Domingo Gil Escola Maria-Mercè Marçal Tàrrega
795 93.75 Xavier Noguera Arrufí L'Avet Terrassa
795 93.75 Berta Arranz León Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
795 93.75 Roger Carreté Prat Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
795 93.75 Carlota Gràcia Casasús Thau Barcelona
795 93.75 Arnau Suñé Cuesta Escola Sobirans Arenys de Munt
795 93.75 Aina Böhm Delmàs Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
795 93.75 Milo Ribó Pellegrini Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
795 93.75 Dinara Rumyantseva Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
795 93.75 Jan Serra Martínez Sant Ignasi Barcelona
795 93.75 Carla Jorba Juárez Escola Pia d'Olot Olot
795 93.75 Berta Vilanova Anton Escola Pompeu Fabra Manlleu
795 93.75 Noemí Durán Aranda Sant Josep Sant Boi de Llobregat
795 93.75 Alba Vázquez Gràcia Llor Sant Boi de Llobregat
795 93.75 Carlos Acedo Rivas Escola Els Grecs Roses
795 93.75 Joan Alegret Chavarria Escola El Temple Tortosa
795 93.75 Erik Torres Sàbat Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
795 93.75 Gina Homs Pou Escola Les Escoles Gurb
795 93.75 Eugeni Calvo Solé Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
795 93.75 Jorge Rodríguez Mármol Escola Antoni Brusi Barcelona
795 93.75 Berta Barbal Camp Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
795 93.75 Bruno Slemenson Olano Betània-Patmos Barcelona
795 93.75 Aidan Peña Castañé Escola Rosella Viladecavalls
795 93.75 Bruna Ornaque Comella Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
795 93.75 Lucía Puiggrós Flamme Avenç Sant Cugat del Vallès
795 93.75 Ángela Calderón Expósito Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
795 93.75 Berta Pujol Segalés Escola Pompeu Fabra Manlleu
795 93.75 Cloe Sánchez López Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
795 93.75 Àlex Cañada Ruiz Escola Roc Blanc Viladecavalls
795 93.75 Daniel Cabanas Mühlbacher La Salle Bonanova Barcelona
795 93.75 Antonio Lema Buza La Salle Palamós
795 93.75 Anna Albalate Ferré Virolai Barcelona
795 93.75 Eyasu Iglesias Tomas Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
795 93.75 Alba Ceacero Hidalgo Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
795 93.75 Guillem Rosales Dalmau Sant Gregori Barcelona
795 93.75 Javier Raventós Barata Betània-Patmos Barcelona
795 93.75 Ariadna Capellades Domingo Escola Sant Martí Barcelona
795 93.75 Lucas Uroz Jiménez Escola Marinada El Masnou
795 93.75 Noemí Peral Cabral Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana Viladamat
795 93.75 Telma Balagué Grau Thau Barcelona
795 93.75 Roger Martínez Conde Proa Barcelona
795 93.75 Brian Bach Cos Escola Les Muralles Montblanc
795 93.75 Ot Mur Codina Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
795 93.75 Hajar el Mezouary Escola Mestre Marcel·lí Domingo Roquetes
795 93.75 Elena Lizalde Martinez Gravi Barcelona
795 93.75 Marc Ollé Tufet Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
795 93.75 Luqman Stolzenberger Pinart Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
795 93.75 Mihael Shneyderis Iglesias Sefardí Hatikva Sant Cugat del Vallès
795 93.75 Naroa Acebedo Rico Sant Josep Sant Boi de Llobregat
795 93.75 Mark Carrizosa Hernández Fax L'Hospitalet de Llobregat
795 93.75 Laia Margarit Sabatés Thau Sant Cugat del Vallès
795 93.75 Zoè Capdevila Gómez Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
795 93.75 Marc Pizarro García Sagrat Cor El Vendrell
870 93.5 Marc Messeguer Codorniu Escola El Temple Tortosa
870 93.5 Adrià Torras Espelt Thau Barcelona
870 93.5 Natalia Toledano Pérez Inmaculada Concepción Gavà
870 93.5 Sergi Bayarri Garcia Escola Els Castanyers - ZER Guilleries Viladrau
870 93.5 Sara Milán Martínez Jesús Salvador Sabadell
870 93.5 Ivet Henares Torruella Escola Antònia Simó Arnó Almacelles
870 93.5 Alan Collado Trenas Escola Pinya de Rosa Blanes
870 93.5 Pol Barrufet Bordas Vedruna Sagrat Cor Tarragona
870 93.5 Dennis Navarro Fenollar Sant Domènec Savio Badalona
870 93.5 Denis Strilshchuk Escola Carles Faust Blanes
870 93.5 Sienna Mora Blancafort Escola Les Escoles Gurb
870 93.5 Adam el Kouhli Sghuiyar Escola Vila-romà Palamós
870 93.5 Lluc Armengol Garrabé Escola Les Savines Cervera
870 93.5 Javier Hermida Gázquez Sant Miquel Barcelona
870 93.5 Nil Montero Pache Escola Pia de Mataró Mataró
870 93.5 Aitor Herrero del Río Escola Marta Mata Girona
870 93.5 Núria Font Grabolosa El Carme-Vedruna Manlleu
870 93.5 Ona Blanco Pombar Escola Giroi La Garriga
870 93.5 Aina Cargol Berga Escola El Morrot Olot
870 93.5 Martí Vilà Serravinyals Mowgli Igualada
870 93.5 Berta Pelejero Rubió Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
870 93.5 Daniel Gutierrez Garcia Avenç Sant Cugat del Vallès
870 93.5 Adrià Fernández Moya Escola L'Olivar Castellnou de Bages
893 93.25 Maria Méndez Sola Sant Ignasi Barcelona
893 93.25 Iván de la Cuerda Gimeno Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
893 93.25 Alba Cañas Moreno Montserrat Barcelona
893 93.25 David Pilar Jiménez Nazaret Esplugues de Llobregat
893 93.25 Aleix Selga Casanovas Sant Nicolau Sabadell
893 93.25 Ismael Serrano Aguilar Escola Montagut Santa Susanna
899 93.0 Tomas Martell Quintero Betània-Patmos Barcelona
899 93.0 Sara Drissi Autet Sant Miquel dels Sants Vic
899 93.0 Noelia Lucía Azcurraín Álvarez Escola de Maspujols Maspujols
899 93.0 Clara Trullàs Martorell Escola El Morrot Olot
899 93.0 Arnau Vilà Estrada Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
899 93.0 Joana Sillaurren Alfonso Sant Miquel Barcelona
905 92.75 Víctor Lupiañez Élez Escola Països Catalans Lleida
906 92.5 Irene Moreso Tamayo Maristes Sants - les Corts Barcelona
906 92.5 Laura de Benito Tort Tecnos Terrassa
906 92.5 Óscar García Santa Teresa de Lisieux Barcelona
906 92.5 Sergi Barris Artiles Escola Verd Girona
906 92.5 Pau Albalate Gallego Balmes Mataró
906 92.5 Ariadna Forés Tarqui La Salle Premià de Mar
906 92.5 Pol Salvador Julià Escola Pia de Mataró Mataró
906 92.5 Xavi Soria Solé Pedagògium Cos Sant Boi de Llobregat
906 92.5 Meng Fan Zhang Escola Pau Delclòs Tarragona
906 92.5 Álvaro Furest Martínez Montserrat Barcelona
906 92.5 Guerau Garrigós Camós Montjuïc Girona
906 92.5 Joan Llasera Serrano Guinardó Barcelona
906 92.5 Pau Prado de Mingo Brianxa Tordera
906 92.5 David Colman Arnau Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
906 92.5 Arnau López Pastor Bell-lloc del Pla Girona
906 92.5 Martí Sentís Rigol IPSE Barcelona
906 92.5 Jan Naharro Rández Mireia Montgat
906 92.5 Juan Orantes García Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
906 92.5 Anna Herrera Garriga Escola Les Savines Cervera
906 92.5 Pau Areu Infant Jesús Barcelona
906 92.5 Angèlica Vàzquez Balaes Escola Alta Segarra Calaf
906 92.5 Arnau Dominguez Turull La Salle Premià de Mar
906 92.5 Daniel Carmona Valle Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos
906 92.5 Arnau Costa Abellán Escola Molí de Vent Torredembarra
906 92.5 Oriol Marsinyac García Joviat Manresa
906 92.5 Fèlix Arola Rovira Escola Fluvià Barcelona
906 92.5 Liam Sanabria Yanes Escola Joan Perich i Valls Sant Joan Despí
906 92.5 Biel Alfonso Román Mare de Déu de la Serra Montblanc
906 92.5 Martina Padilla Costa Montagut Vilafranca del Penedès
906 92.5 Dael Yamir Sierra Aubeso Escola Consol Ferré Amposta
906 92.5 Albert Gummà Briones Escola Els Cingles L'Ametlla del Vallès
906 92.5 Carlos López Ortin Sagrats Cors Centelles.
906 92.5 Adrià Cerdà Soler La Salle Bonanova Barcelona
906 92.5 Sergio Mateo Agudo Sagrado Corazón Barcelona
906 92.5 Berta Jiménez Gavín La Salle Horta Barcelona
906 92.5 Aniol Julià Pujol FEDAC-Guissona Guissona
906 92.5 Hugo Alba Linares Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
906 92.5 Sara del Rey Mochales Escola Pia de Mataró Mataró
906 92.5 Joel Cervantes Borao Llor Sant Boi de Llobregat
906 92.5 Èric Falcó Andreu Vedruna Immaculada Barcelona
906 92.5 Yasmin Robles Gimeno Escola Pilar Mestres-Jaume Torrens La Roca del Vallès
906 92.5 Diego Fuster Labarrera Augusta Barcelona
906 92.5 Biel Zaragoza Brinis Maristes Sants - les Corts Barcelona
906 92.5 Javier Parada Cadenas Sant Domènec Savio Badalona
906 92.5 Martí Pocurull Amat Claret Valls
906 92.5 Mar Valero Font Escola Setelsis Solsona
906 92.5 Paula Meré Duque Jesús Maria Badalona
906 92.5 Blanca Adriana Nadal Martín Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
906 92.5 Ivet Adserias Román Vedruna Sagrat Cor Tarragona
906 92.5 Blanca Colom Tordera Sant Ignasi Barcelona
906 92.5 Alejandro Caro López Igualada Igualada
906 92.5 Martí González Andrés Sant Miquel Barcelona
906 92.5 Pere Trujillo Gironi Escola de Llavorsí - ZER Alt Pallars Sobirà Llavorsí
906 92.5 Matthew O'dea Baylina Montserrat Barcelona
906 92.5 Irene Losantos Mercader Sadako Barcelona
906 92.5 Josep Zaragoza Mendez Escola Mestre Marcel·lí Domingo Roquetes
906 92.5 Berta Holgado Gregori Sagrada Família Sabadell
906 92.5 Marc Sobirana Galián Escola Joan Maragall Ripoll
906 92.5 Joan Sánchez Valentí Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
906 92.5 Martí Campos Casanova Elisabeth Salou
906 92.5 Meritxell Sánchez Boada Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
906 92.5 Ferran Mena Algerri Escola Mont-roig Balaguer
906 92.5 Leire Sánchez-guardamino Soriano Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
906 92.5 Jaume Campdelacreu Peña Aula Escuela Europea Barcelona
906 92.5 Nicolás Azubel Cortés IPSI Barcelona
906 92.5 Adrià Gallego Solà Escola Bonavista Bellcaire d'Urgell
906 92.5 Dídac Cos Estopà Escola L'Àlber Albesa
906 92.5 Jaume Bonet Muñoz Sant Ignasi Barcelona
906 92.5 Paula Chen Liu Escola Teresa Miquel i Pàmies Reus
906 92.5 Antoni Meneses Ariza Escola Salou Salou
906 92.5 Enric Serrano Castilla Salesians Sabadell Sabadell
906 92.5 Sergi Rioné Tamayo Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
906 92.5 Dani Calle Medina Escola Mossèn Cinto Folgueroles
906 92.5 Hector Jurado Castillo Escola Salvador Espriu Granollers
906 92.5 Ton Muntané Roca Gravi Barcelona
906 92.5 Roger Torrents Ribas Sant Miquel Barcelona
906 92.5 Ricard Marigó Maisanava Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
906 92.5 Joan Cantón Ramírez Sagrada Família Sabadell
906 92.5 Emma Serrano Juarez Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
906 92.5 Fernando López Martínez Escola Bisbat d'Egara Terrassa
906 92.5 Pau Maynou Nogueras Escola Angeleta Ferrer Mataró
906 92.5 Lei Weng IPSE Barcelona
906 92.5 Manuel Gayo González Claret Valls
906 92.5 Míriam Grau Olivé Escola Les Escoles Gurb
906 92.5 Sandra Milà Villegas Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
906 92.5 Martina Pardo Borja Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
906 92.5 Emma Garreta López Vedruna Sagrat Cor Tarragona
906 92.5 Lázaro Vázquez Pérez Escola Salvador Dalí Figueres
906 92.5 Toni Pagès Deig Escola Migdia Girona
906 92.5 Tatiana Valentich Pérez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
906 92.5 Claudia Mena Garcia Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
906 92.5 Lucas Uviedo Rincón Escola La Sínia Cerdanyola del Vallès
906 92.5 Carla Rodríguez Roman Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
906 92.5 Helena Alcañiz Garcia Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
906 92.5 Diego Castelló Borrell Sant Ignasi Barcelona
906 92.5 Andrea Alié García Daina Isard Olesa de Montserrat
906 92.5 Marc Garcia Ibañez Sant Gervasi Mollet del Vallès
906 92.5 Laia Rodríguez López La Salle Horta Barcelona
906 92.5 Guillem Pallisé Viola Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
906 92.5 Aina Solé Brossa Ginebró Llinars del Vallès
906 92.5 Alex Sasot Hurtado Escola Charles Darwin El Prat de Llobregat
906 92.5 Laura Domènech Serra Doctor Masmitjà Girona
906 92.5 David Pina López Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona