Llista de les millors puntuacions (6%) de cinquè de Primària

En total han participat 15737 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 120.0 Bernat Casafont Guilanyà Arrels I Solsona
1 120.0 Marc Arjona Pérez Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
1 120.0 Tomás Griffiths Pérez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1 120.0 Emma Lucía Verrilli Ventura Teresià Tortosa
1 120.0 Miguel Guo Ye Escola Pau Casals El Vendrell
1 120.0 Jan Jurado Ballalta Escola Angeleta Ferrer Mataró
1 120.0 Norma Abella Infant Jesús Barcelona
1 120.0 Berta Ventura Güell Escola Can Puig Banyoles
1 120.0 Pol Cusó Infant Jesús Barcelona
1 120.0 Bru Germade Sala Sant Felip Neri Barcelona
1 120.0 Coral Ginabreda Palomo Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
1 120.0 Pep Camaño Baranera Escola L'Era de Dalt Tona
1 120.0 Robert Juanola Cubarsí Escola Lacustària Llagostera
1 120.0 Roger Solé Robert Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
15 116.25 Iván Pizarro Funes Sant Miquel Barcelona
15 116.25 Oriol Mangues Rubia Escola Fluvià Barcelona
15 116.25 Dan Clotet Mas Joviat Manresa
18 116.0 Joana Ubach Quintana Escola Bisbat d'Egara Terrassa
19 115.0 Cecília del Llano Ponce Sant Lluís Barcelona
19 115.0 Roger Sans Miró Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó Castelldans
19 115.0 Maria Triginer Salvatella Betània-Patmos Barcelona
19 115.0 Josep Noel Arnó Novell Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
19 115.0 Enzo Mitjavila Larrotcha Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
19 115.0 Jan Sala Tarré Escola Joan Maragall Ripoll
19 115.0 Víctor Lozano Marín Sagrada Família Sabadell
19 115.0 Arlet Farrés Grau Escola Joan Casas Sant Antoni de Vilamajor
19 115.0 Elia Iniesta Palacio Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
19 115.0 Noa Rasero Saura Escola Barcelona Barcelona
19 115.0 Saúl Gomez Carazo Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
19 115.0 Mireia Villegas del Blanco Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
19 115.0 Mas Labarta Nil Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
32 113.75 Clara Díaz Gonàlez Thau Barcelona
32 113.75 Ivan Eduardo Creus Sagrada Família-Horta Barcelona
32 113.75 Paula Oriol Zapata Àgora Sant Cugat del Vallès
32 113.75 Dani Domínguez Roger Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
32 113.75 Carla Garrido Sánchez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
32 113.75 Mireia Romero Manzano Escola Joan Rebull Reus
32 113.75 Queralt Ventura Fà Escola Lacustària Llagostera
32 113.75 Marçal Sansó Busquets Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
32 113.75 Carles Sarri Oriola Escola El Vinyet Solsona
32 113.75 Vera Morancho Bargas Aula Escuela Europea Barcelona
32 113.75 Francesca Villagrasa Umbert Tabor Santa Perpètua de Mogoda
32 113.75 Mark Frantz Cassadó Escola Antoni Brusi Barcelona
32 113.75 Joan Rocamora Escatllar Vedruna Sagrat Cor Tarragona
32 113.75 Laia Darnaculleta Rey Escola Migdia Girona
32 113.75 Pol Ibarra Bach Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
32 113.75 Mario León Vega Escola Reixac Montcada i Reixac
32 113.75 Denis Romero González Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
32 113.75 Valentina Perdrix Firpo Aura Reus
32 113.75 Jordi Bardají Baldomà Escola Pia de Balaguer Balaguer
32 113.75 Marc Roura Rivera FEDAC-Súria Súria
32 113.75 Iago Moreno Hornas Escola Castell d'Òdena Òdena
32 113.75 Roger Pous Dolz Thau Barcelona
32 113.75 Hugo Matesanz Toribio Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
32 113.75 Xènia Solé Sánchez Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
56 112.5 Jan Rosselló Fonollosa Montcau-La Mola Matadepera
56 112.5 Biel Eixarch Gascón FEDAC-Horta Barcelona
58 111.25 Eva Medel García Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
58 111.25 Eloi Casafont Guilanyà Arrels I Solsona
58 111.25 Víctor Ramon Barradas Sagrada Família-Horta Barcelona
58 111.25 Bruna Basas Jaumandreu Vedruna Artés
58 111.25 Marçal Puig Vivó Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
58 111.25 Gerard San José Caba Thau Barcelona
58 111.25 Martina Almazán Alonso Sant Jordi Vilassar de Dalt
58 111.25 Naüt Lahoz Pérez La Salle Bonanova Barcelona
66 111.0 Gabriel Rodríguez Valenzuela Escola Antoni Brusi Barcelona
67 110.0 Javier Sancho Mármol Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
67 110.0 David Cabero Prieto Bell-lloc del Pla Girona
67 110.0 Lluc Peris Giralt Montagut Vilafranca del Penedès
67 110.0 Mar Masip Parodi Mare de Déu de la Salut Sabadell
67 110.0 Emma Canals Marcos Escola La Cabana Les Cabanyes
67 110.0 Maria Banús Sagret Escola Mossèn Cinto Folgueroles
67 110.0 Jordi Rodríguez Alberich Teresià Tortosa
67 110.0 Naiara Bermúdez Lafuente Sant Lluís Barcelona
67 110.0 Marc Roig Martínez Escola Misericòrdia Canet de Mar
67 110.0 Noa Besora Peña Escola Charles Darwin El Prat de Llobregat
67 110.0 Daniel Jiménez Jauregui La Salle Bonanova Barcelona
67 110.0 Orson Ereza Ipushima Escola Can Puig Banyoles
67 110.0 Roberto Llorens Dueñas Nazaret Esplugues de Llobregat
67 110.0 Jordi Barba Serarols Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
67 110.0 Roger Soler Galindo Escola Sant Martí Arenys de Munt
67 110.0 Oriol Budia Vallès Escola Bages Manresa
67 110.0 Adrian Lorente Casanova Escola Sant Miquel Deltebre
67 110.0 Lluc del Pozo Expòsito Escola Sant Martí Arenys de Munt
85 109.75 Marta Carles Favà Escola El Temple Tortosa
85 109.75 Jan Díaz Domingo Vedruna Balaguer Balaguer
87 108.75 Niue Prieto Diez Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
87 108.75 Bruna Navarro Zabala Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
87 108.75 Jana Guezala Ruana Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
87 108.75 Yue Fei FEDAC-Vic Vic
87 108.75 Joan Ballester Infant Jesús Barcelona
87 108.75 Cofré Ramirez Ada Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
87 108.75 Biel Soriano Garcia Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
87 108.75 Daniel Pruaño Flores Escola Pompeu Fabra Lloret de Mar
87 108.75 Abril García Lacambra Tecnos Terrassa
87 108.75 Hugo Rios Martínez Sant Felip Neri Barcelona
87 108.75 Aleix González Ricart Escola Antoni Brusi Barcelona
87 108.75 Daniel Gallego Bilyalov Llor Sant Boi de Llobregat
87 108.75 Eric Reina Aznar Àgora Sant Cugat del Vallès
87 108.75 Cristina Moncusí Juan Escola Santa Caterina Vinyols i els Arcs
87 108.75 Serrallonga Mercader Suyesh Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
87 108.75 Enric Pensí Oliva Arrels I Solsona
87 108.75 Miquel Riera Roldós La Salle Premià de Mar
87 108.75 Aitor Velasco de Heras Escola Campderrós Vallirana
87 108.75 Vinyet Canyameres Morante Canigó L'Hospitalet de Llobregat
87 108.75 David García Pérez Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
87 108.75 Miguel Rodelas de la Maza Ginebró Llinars del Vallès
87 108.75 Sara Prat Junquera Vedruna Sagrat Cor Tarragona
87 108.75 Félix Líndez de Miguel Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
87 108.75 Laia Amaré Arnàez Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
87 108.75 Sira Batlles Cabré Escola Pompeu Fabra Barcelona
87 108.75 Joel García Rodríguez Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
87 108.75 Pau de Llorens Gonzàlez Escola Josep Fusté Alforja
87 108.75 Rita Iglesias Zaragoza Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
87 108.75 Núria Fonollosa Maillo Tecnos Terrassa
87 108.75 Albert Folch Serra Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
87 108.75 Maria Soler Rodríguez Thau Barcelona
87 108.75 Joana Pérez Salvat Escola Les Muralles Montblanc
87 108.75 Ruoxi Wu Sagrat Cor-Diputació Barcelona
120 107.5 Paula Bello Díez Escola Progrés Badalona
120 107.5 Irene Rodriguez Marin Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
120 107.5 Genís Soldevila Sala Escola Mossèn Cinto Folgueroles
120 107.5 Marc Gras Melchor Brianxa Tordera
120 107.5 Martí Hernaiz Martí Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
120 107.5 Eulàlia Torrent Merino Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
120 107.5 Àlvar Boadas Hereu Bell-lloc del Pla Girona
120 107.5 Iago García Marcote Escola Migdia Girona
120 107.5 Rubèn Berruezo Miró Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
120 107.5 Joan Llop Acién Montagut Vilafranca del Penedès
120 107.5 Robert Andrei Dina Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
120 107.5 Bruna Vázquez Barrio Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
120 107.5 Nil Lajara Martín Badalonès Badalona
120 107.5 Daniel Pascual Abraldes Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
120 107.5 Mariona Ginés Murciano Thau Barcelona
120 107.5 Teo González Rodríguez La Salle Bonanova Barcelona
120 107.5 Jana Teruel Cucurull FEDAC-Guissona Guissona
120 107.5 Mireia Llorens Cabarrocas Escola Les Moreres Flaçà
120 107.5 Sonia Rubio García El Clot Barcelona
120 107.5 Albert Gómez Puga Escola Pla de Girona Girona
120 107.5 Inés Cejas Gil Escola Vall de Palau Sant Andreu de la Barca
120 107.5 Jordi Pujol Salgado La Salle Horta Barcelona
120 107.5 Esteban Barangé Onecha Montserrat Barcelona
120 107.5 Jan Ramírez Robledo Sant Domènec Savio Badalona
120 107.5 Laura Santanera Morcillo Escorial Vic
120 107.5 Conrad López Infant Jesús Barcelona
120 107.5 Roger Viñas Cardona Elisabeth Salou
120 107.5 June Traveria Gonzalo Escola El Morrot Olot
148 106.25 Anna Chen Ji Vedruna-Berga Berga
148 106.25 Unai Lozano Catalan Escola Creu Alta Sabadell
148 106.25 Marc Oliva Sánchez Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
148 106.25 Eloy Uceda Cosialls Escola Països Catalans Lleida
148 106.25 Jaume Grau Homs Escola Joan Perich i Valls Sant Joan Despí
148 106.25 Marcel Gutierrez Fabregat Escola Sant Martí Barcelona
148 106.25 Ryan Batalla Fermosel EIC Salou
148 106.25 Berta Fluvià Alfonso Thau Barcelona
148 106.25 Biel Lescano Mestre Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
157 105.75 Lucia Bajerski Toranzo Escola Dolors Martí i Badia Igualada
158 105.0 Hicham Ouhaqqi Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
158 105.0 Oriol Costa Rigau Ginebró Llinars del Vallès
158 105.0 Nil Rodríguez Obiols Virolai Barcelona
158 105.0 Toni Graus Serrabasa Escorial Vic
158 105.0 Marc Laseca Lahoz Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
158 105.0 Alba López García Badalonès Badalona
158 105.0 Ricard Gascón Corcoll John Talabot Barcelona
158 105.0 Jordi Serra Vila Escola Sant Miquel Ascó
158 105.0 Marina Díaz de Alda Cahelles Escola Pràctiques II Lleida
158 105.0 Marc Sanmartín Fernàndez Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
158 105.0 Jordi Peris Bardina Sant Pau Apòstol Tarragona
158 105.0 Àlex Montero Salgado Avenç Sant Cugat del Vallès
158 105.0 Núria Suñer Pujol Escola Aldric Cassà de la Selva
158 105.0 Gràcia Mayugo Garcia-romeu Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
158 105.0 Bruna Sabaté Illa Escola Giroi La Garriga
158 105.0 Paula Iglesias Martin FEDAC-Pineda Pineda de Mar
158 105.0 Raul Tarifa Marín Salesians Sabadell Sabadell
158 105.0 Alba Estapé Ruiz Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
158 105.0 Biel Serra Corral La Salle Bonanova Barcelona
158 105.0 Julia Blanc Bustamante Sagrado Corazón Barcelona
158 105.0 Álex Peñas Perea Fax L'Hospitalet de Llobregat
158 105.0 Raúl Magaña Teijeiro Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
158 105.0 Pol Pujadas Cabezas Escola La Llàntia Mataró
158 105.0 Jana Arévalo Oliva Acesco Parets del Vallès
158 105.0 Amelia Minaya Skupova Elisabeth Salou
158 105.0 Reda Chahbi Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
158 105.0 Júlia Pujol Rutllant Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
158 105.0 Jordi Baiges Martín Guinardó Barcelona
158 105.0 Ian Reñe Rubio Escola Països Catalans Lleida
187 104.75 Román Zubialde Guerra Escola Pla de Girona Girona
188 103.75 Sergi Guerrero Bravo Escola Molí de Vent Torredembarra
188 103.75 Aday Pérez Orejuela Escola Rosa Oriol Anguera Lliçà d'Amunt
188 103.75 Èlia Vilalta Carrizo Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
188 103.75 Héctor Yubero Orodea Montseny-Poblenou Barcelona
188 103.75 Iker Robleda González El Clot Barcelona
188 103.75 Diego Parra Ortiz La Salle Bonanova Barcelona
188 103.75 Ariadna Fort Vidal Vedruna Palamós
188 103.75 Pol Amor Ruiz Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
188 103.75 Carla Konate Font Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
188 103.75 Laia Sadurní Pallejà Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
188 103.75 Eloi Font Lladonosa Escola L'Àlber Albesa
188 103.75 Pol Donet Martínez Sagrats Cors Centelles.
188 103.75 Kevin Chen Qiu Alegre L'Hospitalet de Llobregat
188 103.75 Dennis Gilhorn Ginebró Llinars del Vallès
188 103.75 Mireia Nogué Tubau El Carme-Vedruna Manlleu
188 103.75 Hugo Díaz García Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
188 103.75 Paula Abril Doña Escola Salvador Espriu Granollers
188 103.75 Estel Díaz Coll Escola Sant Pau Figueres
188 103.75 Erik Vizcaíno García Montserrat Barcelona
188 103.75 Robert Aliet Martínez FEDAC-Lleida Lleida
188 103.75 Maria Sanroma Azpeitia Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
188 103.75 Ian Roger Farré Escola Estel Molins de Rei
188 103.75 Joan Montagut Arin Escola Giroi La Garriga
188 103.75 Paula Chillarón Diéguez El Clot Barcelona
188 103.75 Jep Oliveras Oliver Escola Tagamanent La Garriga
188 103.75 Daniela Kaltenbrunner Vera Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
188 103.75 Ariadna Lidón Ardanuy Minguella Badalona
188 103.75 Júlia Rivas Prat FEDAC-Horta Barcelona
188 103.75 Pau Pallisa Valverde Arrels I Solsona
188 103.75 Rajveer Gill Sahota Escola El Morrot Olot
188 103.75 Lucía Martínez Pitarch Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
188 103.75 Ares Pallarès Grau Escola El Vinyet Solsona
188 103.75 Roger Opi Vinuesa Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
188 103.75 Martí Aliu Fusté Escola Migdia Girona
188 103.75 Noa Pozo Galán Escola Pax Tarragona
188 103.75 Joan Cànovas Soteras La Salle Bonanova Barcelona
188 103.75 Miquel Moretó Soler Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
188 103.75 Martina Gonzàlez Gallart Sant Jordi Fornells de la Selva
188 103.75 Carla Garcia Roura Escola Sobirans Arenys de Munt
188 103.75 Roncagliolo Chover Mateo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
188 103.75 Gael Sariñena Valls Avenç Sant Cugat del Vallès
188 103.75 Castellà Rivero Marc Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
188 103.75 Pau García Atuñedo Garbí Pere Vergés Badalona
188 103.75 Aroa Dalmau Bellera Escola El Timó - ZER Plaurcén Sidamon
188 103.75 Martina Todorova Dimitrova Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
188 103.75 Àlex Bañon Bombalova Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
188 103.75 Alejandro Violeta Rodríguez Escola Bisbat d'Egara Terrassa
188 103.75 Ivan Rocha Reina Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
188 103.75 Ivet Cantos Menal Badalonès Badalona
188 103.75 Pau Novellas Cot Vedruna-Berga Berga
188 103.75 Tània Agea Font Maristes Sants - les Corts Barcelona
188 103.75 Maria Bonet Infant Jesús Barcelona
188 103.75 Francesc Buixeda Salvia Viaró Sant Cugat del Vallès
188 103.75 Joan Bosch Coila Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès
188 103.75 Helena Torner Cerdà Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
188 103.75 Berta Muñoz Bosch Escola Verd Girona
244 103.5 Júlia Cendrós Ferrer Vedruna Sagrat Cor Tarragona
245 103.25 Yan Ji Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
246 102.5 Toni Ferrer Martí Sagrada Família Sabadell
246 102.5 Alexandra Tura Desuyo Aula Escuela Europea Barcelona
246 102.5 Leire Diaz Carreras-candi Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
246 102.5 Irene Enrich Barrachina Airina Terrassa
246 102.5 Alba Hesse Prats Escola Pax Tarragona
246 102.5 Pol Toda Santa Teresa de Lisieux Barcelona
246 102.5 Roger Sentis Serra Escola Guillem Fortuny Cambrils
246 102.5 Gerard Casas Marcet Escola Bisbat d'Egara Terrassa
246 102.5 Jaume Silvestre Castillo Thau Sant Cugat del Vallès
246 102.5 Abril Garcia Miranda Sant Pau Apòstol Tarragona
246 102.5 Candela Muñoz Villacorta Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
246 102.5 Erick Amejide Almiñana Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
246 102.5 Keyla Parra Martinez Montcau-La Mola Matadepera
246 102.5 Oriol Borrell Moreno Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
246 102.5 Oriol Gironella Sanz Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
246 102.5 Laia Planas Piris Casa Nostra Banyoles
246 102.5 Akram Bakkali Lammari Escola Bisbat d'Egara Terrassa
246 102.5 Ronald Andreu Sifuentes Contreras Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
246 102.5 Jan Ródenas Través FEDAC-Horta Barcelona
246 102.5 Elena Negra Tiana Sant Ignasi Barcelona
246 102.5 Xinnuo Yang Yang Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
246 102.5 Èric Julià Cot Peter Pan Barcelona
246 102.5 Laia Matarrodona Estragó Escola Les Moreres Flaçà
246 102.5 Marcos Cifuentes Latour Escola Puiggraciós La Garriga
246 102.5 Abril Gràcia Palacín Escola Pia de Balaguer Balaguer
246 102.5 Roger Comellas Vilamala Vedruna-Berga Berga
246 102.5 Lucia Paricio Morales FEDAC-Pineda Pineda de Mar
246 102.5 Josep Prats Vallejo Teresià Tortosa
246 102.5 Ana María Torres Chapatte Oak House British School Barcelona
246 102.5 Asya Sánchez Kaçmaz Escola Barcelona Barcelona
246 102.5 Aroa Espinosa Àlvarez Tecnos Terrassa
246 102.5 Meritxell Bagés Rodríguez Escola Pax Tarragona
246 102.5 Sergi Alay Vallès Escola La Sínia Cerdanyola del Vallès
246 102.5 Celia Sacristán Pedrera Inmaculada Concepción Gavà
246 102.5 Guillem Casanovas Molins Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
246 102.5 Daniel Mateos Juárez Sant Joan Baptista Barcelona
246 102.5 Pau Vallès Parera Thau Barcelona
246 102.5 Biel Rubires Casas Montagut Vilafranca del Penedès
246 102.5 Bokai Zhou Escola Pau Vila Barcelona
246 102.5 Blanca Latorre Pitarch Sant Pau Apòstol Tarragona
246 102.5 Jordi Andreu Roca Virolai Barcelona
246 102.5 Mariona Pancorbo Darder Empordà-San José Roses
246 102.5 Oriol Viola Oronich Escola Pia de Balaguer Balaguer
246 102.5 Guillem Fàbregues Navarro Escola Joan Rebull Reus
246 102.5 Jan Segalés Sabata Escola Doctor Joaquim Salarich Vic
246 102.5 Anna Llabrés Orquín Sant Joan Baptista Barcelona
246 102.5 Álvaro Bernal Martínez Salesians Sabadell Sabadell
246 102.5 Norah Pozza Cunillera Vedruna Sagrat Cor Tarragona
246 102.5 Martina Vila Martinez Escola La Muntanya Aiguafreda
246 102.5 Carles Fabra Piñol Escola de Xerta Xerta
246 102.5 Jérôme Eli Michel Guy Leclercq Petit-clair Escola Pau Delclòs Tarragona
246 102.5 Girbau Mateu Gerard Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
298 102.25 Júlia García Vizcaino Vedruna Immaculada Barcelona
299 101.25 Albert Pérez Lázaro Sant Miquel Barcelona
299 101.25 Poch Pastor Gal·la Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
299 101.25 Gil Cristià Torelló Elisabeth Salou
299 101.25 Aina Bosch Santa Teresa de Lisieux Barcelona
299 101.25 Eugènia Prunés Clusellas Montcau-La Mola Matadepera
299 101.25 Guifré Bassó Barretina Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana Viladamat
299 101.25 Marc Gilabert Capdaigua Sant Ignasi Barcelona
299 101.25 Erick Estrada López Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
299 101.25 Neus González Gala Sant Josep Sant Boi de Llobregat
299 101.25 Fenke Jiménez Garcés Escola L'Era de Dalt Tona
299 101.25 Miriam Mayoz Coll Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
299 101.25 Sara Gallego Gómez Mare de Déu del Carme Tarragona
299 101.25 Llívia Macaya Rovira Escola Joan Rebull Reus
299 101.25 Xavier Juli Santa Teresa de Lisieux Barcelona
299 101.25 Martina Sandoval Blázquez Doctor Masmitjà Girona
299 101.25 Gal·la Vivancos Mitjana Montserrat Barcelona
299 101.25 Oscar Rey Pratginestós Sant Ignasi Barcelona
299 101.25 Èrik Saavedra Expósito Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
299 101.25 Mariona Puig Lafuente Escola Dolors Martí i Badia Igualada
299 101.25 Rubén Querol de Colsa Escola Sant Miquel Ascó
299 101.25 Pau Mera Rodríguez Llor Sant Boi de Llobregat
299 101.25 Arnau Guerrero Villanueva Escola Santa Margarida Quart
299 101.25 Roger Martínez Pagerols Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
299 101.25 Aina Slim López Escola Montserrat Sant Just Desvern
299 101.25 Marta Sánchez Sánchez- Guardamino Vedruna Sagrat Cor Tarragona
299 101.25 Mario Pla Varas Escola El Temple Tortosa
299 101.25 Ferran Salvat Giménez Escola Joan Rebull Reus
299 101.25 Andrea Palencia Pi-figueras Sant Ignasi Barcelona
299 101.25 Àlex Moreno Augé Sant Josep Sant Boi de Llobregat
299 101.25 Camila Simonsohn Husid Aula Escuela Europea Barcelona
299 101.25 Alex Muncunill Ferrer Joviat Manresa
299 101.25 Ignacio Herrera Benito Oak House British School Barcelona
331 101.0 Jana Sánchez Sedó Escola Martí Poch L'Espluga de Francolí
331 101.0 Ariadna García Segué Virolai Barcelona
333 100.75 Lucía López Luque Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
333 100.75 Pere Guillen Abril Sant Ignasi Barcelona
333 100.75 Andrei Vasilev Hamelín-Internacional Laie Montgat
336 100.0 Rebeca Delgado Moras Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
336 100.0 Matías Anchoriz Infant Jesús Barcelona
336 100.0 Joana Canals Oromí Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
336 100.0 Laia Carne Lopez Mowgli Igualada
336 100.0 Pablo Rodriguez Maza Aula Escuela Europea Barcelona
336 100.0 Álvaro Montano Aldama López Torrejón Badalona
336 100.0 Jofre Dalmases León Escola Pereanton Granollers
336 100.0 Àlex Domènech Mora Sant Ignasi Barcelona
336 100.0 Martina Antolí Añó Sagrat Cor Amposta
336 100.0 Gina Blanch Crespán Escola Canigó Sant Just Desvern
336 100.0 Joel Santamaría Romero Sant Lluís Barcelona
336 100.0 Teo Sanz Padrés Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
336 100.0 Josep Carrasco Nicolau Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
336 100.0 Marc Domènech Bel Maristes Sants - les Corts Barcelona
336 100.0 Ot Padrós Garcia Escola Marinada El Masnou
336 100.0 Tomàs Bassagañas Sánchez Escola Sant Pau Figueres
336 100.0 Aina Currius Junyent Escola Bages Manresa
336 100.0 Marc Prats Plensa Sant Jordi Vilassar de Dalt
336 100.0 Pablo de Antonio Santa Teresa de Lisieux Barcelona
336 100.0 Xavi Gimeno Guimeraes Meritxell Mataró
336 100.0 Marc Campos Infant Jesús Barcelona
336 100.0 Biel Estruch Escrich Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
336 100.0 Laura Martínez Franco Escola Carme Guasch i Darné Figueres
336 100.0 Anna Ganduxer Miralles Escola Giroi La Garriga
336 100.0 Martí Perpiña Ramirez de Arellano Escola Pax Tarragona
336 100.0 Pere Mas Ferrús Escola Sant Miquel Ascó
362 99.75 Antxón Gracia Infant Jesús Barcelona
362 99.75 Hector Sentís Massagué Escola Pau Delclòs Tarragona
362 99.75 Jana Salom Vives Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
365 99.5 Ester Pedrós Peró Escola Pompeu Fabra Mollerussa
365 99.5 Guillermo Catalán Martínez Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
367 98.75 Marc Blasco Vallés Santa Anna Lleida
367 98.75 Arnau Pous Pradas Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
367 98.75 Teo Acinas Martínez Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
367 98.75 Laia Wang Planas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
367 98.75 Paula Garcia Egido Montagut Vilafranca del Penedès
367 98.75 Tian Lara Hernandez Gem Mataró
367 98.75 Jaime Cano Alonso Sagrado Corazón Barcelona
367 98.75 Otto Capo Barjau Sadako Barcelona
367 98.75 Raúl Rama García Escola Vall de Palau Sant Andreu de la Barca
367 98.75 Teo Carbó Casado Oak House British School Barcelona
367 98.75 Júlia Alsina Guerrero Escola Vallgorguina Vallgorguina
367 98.75 Nestor Gil Santana Vedruna Malgrat de Mar
367 98.75 Jordi Andrés Curto Sant Miquel Barcelona
367 98.75 Victor Beltran Farre María Inmaculada Tremp
367 98.75 Martí del Olmo Rius Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
367 98.75 Eva Ruiz Soler FEDAC-Pineda Pineda de Mar
367 98.75 Irene Mendo Santa Teresa de Lisieux Barcelona
367 98.75 Alexis Pérez Arrua Escola La Sagrera Santa Eulàlia de Ronçana
367 98.75 Marc Flores Jorda Immaculada Concepció Lloret de Mar
367 98.75 Joan Iglesias Ribas Thau Barcelona
367 98.75 Xènia Bessa Colell Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
367 98.75 Marc Piñot Empez Aula Escuela Europea Barcelona
367 98.75 Alvaro Magan Castro Escola Vall de Palau Sant Andreu de la Barca
367 98.75 Miquel Martín Martínez Claver Lleida
367 98.75 Iker Castañal Monterroso Escola Barcelona Barcelona
367 98.75 Ferran Barberà Miró Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó Castelldans
367 98.75 María López González Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
367 98.75 Daniel Talavera Gutiérrez Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
367 98.75 Albert Rabadà Infant Jesús Barcelona
367 98.75 Daniel Prados Coloma Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
367 98.75 Carla Espinosa Miranda Escola Bisbat d'Egara Terrassa
367 98.75 Mariona Lara Saiz Escola Doctor Joaquim Salarich Vic
367 98.75 Xavier Dalmau Medina Thau Sant Cugat del Vallès
367 98.75 Bruna Villaret Morell Ginebró Llinars del Vallès
367 98.75 Daniel Serrano Beas Regina Carmeli Rubí
367 98.75 Mark López Alcalde Escola Vall de Palau Sant Andreu de la Barca
367 98.75 Miquel Duch Gil Escola Sant Martí Barcelona
367 98.75 Greta Cartañà Bach-esteve Sant Felip Neri Barcelona
367 98.75 Mar Carrera Olomí Escola Pràctiques II Lleida
367 98.75 Gerard Boix Baulies Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
367 98.75 Marc Gomis Casas Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
367 98.75 Adrian Ferreti Torres Goar Viladecans
367 98.75 Pepe Ponsa Infant Jesús Barcelona
367 98.75 Martí Cañón Herrera Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
367 98.75 Marc Reixach Julià Escola La Vall del Terri Cornellà del Terri
367 98.75 Eduard Puig Cruells Escola La Muntanya Aiguafreda
367 98.75 Noa Bierge Gutiérrez Escola Sant Martí Barcelona
367 98.75 Martí Figueras Llort Thau Sant Cugat del Vallès
367 98.75 Aina Monteagudo Aceitón Ginebró Llinars del Vallès
367 98.75 Laura Pozo Mendoza Escola Pau Delclòs Tarragona
367 98.75 Marina Gibert Massó Aura Reus
367 98.75 Nora Villacé Oliva Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
367 98.75 Martina Ortega Esparza Avenç Sant Cugat del Vallès
367 98.75 Mercè Gassó Cambridí Santa Anna Lleida
367 98.75 Aleix Buñech Ribes Mare de Déu de la Salut Sabadell
367 98.75 Vibancos Amenós Jan Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
367 98.75 Lucas Palacios Moya Avenç Sant Cugat del Vallès
367 98.75 Marc Garriga Bordas Àgora Sant Cugat del Vallès
367 98.75 Xianting Zhan Ye Mowgli Igualada
367 98.75 Guillem Villanueva Rubio Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
367 98.75 Laura Tallada Fàbrega Casa Nostra Banyoles
367 98.75 Anna Gascó Ortíz Thau Sant Cugat del Vallès
367 98.75 Pau Morató Anula Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
367 98.75 Lluís Carrasco Suñer Escolàpies Figueres Figueres
367 98.75 Gabriel Bueso Buttiglione Maria Auxiliadora Barcelona
432 98.5 Soler Gaspà Jordi Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
432 98.5 Bruno Rossinés Gómez Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
432 98.5 Carla Baqué Salat Escorial Vic
432 98.5 Emma Català Coutart Escola Antoni Brusi Barcelona
436 97.5 Bruno Viola Cilleros Gravi Barcelona
436 97.5 Luca Testa García Escola Jaume Llull Sant Andreu de Llavaneres
436 97.5 Aquiles Blanco Montes Escola La Llàntia Mataró
436 97.5 Clàudia Ruiz Raventós Sant Ignasi Barcelona
436 97.5 Ana Ordeix Manchón Betània-Patmos Barcelona
436 97.5 Kàtia López Rubio Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
436 97.5 Otger Santos Santacana Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
436 97.5 Enric Artero Zapatero Badalonès Badalona
436 97.5 Marc Garrofé Aran Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
436 97.5 Castro Moral Gerard Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
436 97.5 Adaia Casas Taribó Arrels I Solsona
436 97.5 Aisha Molina del Pozo Escola Barcelona Barcelona
436 97.5 Joaquim Navarro Marsal Escola Sant Miquel Deltebre
436 97.5 Clàudia Llavall González Escola de Llobera - ZER El Solsonès Llobera
436 97.5 Àlex García Tur Escola Barcelona Barcelona
436 97.5 Josué Sequedo González Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
436 97.5 Lucas Copoví Alcalà Monalco Igualada
436 97.5 Mario Lázaro Chica Egara Terrassa
436 97.5 Katherine Martínez Holguín Escola Salvador Dalí Figueres
436 97.5 Guillem Claret Graupera Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
436 97.5 Pau Campus Díaz Arrels I Solsona
436 97.5 Max Nieuwenhuijs Torres Peter Pan Barcelona
436 97.5 Pablo Martínez Fernández El Clot Barcelona
436 97.5 Marc Martí Tarzán Elisabeth Salou
436 97.5 Marina Zapata Pi Escola Enric Casassas Sabadell
436 97.5 Tanja Dragich Carrasco Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
436 97.5 Jaume Leona Escofet Escola Reixac Montcada i Reixac
436 97.5 Saioa Arruabarrena Mulero Escola Josefina Ibáñez Abrera
436 97.5 Pablo Colado Malinovskaya Maria Auxiliadora Barcelona
436 97.5 Maria Trullàs Romero Escola Les Passeres - ZER Tres Branques Castellolí
436 97.5 Marçal Genebat Haro Escola Gerbert d'Orlhac Sant Cugat del Vallès
436 97.5 Jordi Pérez Abat Escola Vinya del Sastret Sant Esteve Sesrovires
436 97.5 Jan Palou Suy Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
436 97.5 Marta Sagrera Tortosa Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
436 97.5 Lucía Lecue Costas Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
436 97.5 Mariona Aguilera Díaz Llor Sant Boi de Llobregat
436 97.5 Xavier Canals García Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
436 97.5 Tomàs Lasala Elias Thau Barcelona
436 97.5 Guillem Girbau Bros Sagrada Família Sabadell
436 97.5 Jan Sancho Banús Cor de Maria Valls
436 97.5 Martí Prado Curell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
436 97.5 Guillermo Elbal Madrid Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
436 97.5 Laia Alvarez Garriga Immaculada Concepció Lloret de Mar
436 97.5 Emma Güell Morales Betània-Patmos Barcelona
436 97.5 Yunru Sofia Wang Montseny-Poblenou Barcelona
436 97.5 Xavier Esquerda Rivera Claver Lleida
436 97.5 Reverter Pelluch Roger Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
436 97.5 Laura Morales Madrigal Sagrada Família Sabadell
436 97.5 Pablo Limones Buenacasa Escola Montserrat Sant Just Desvern
436 97.5 Díaz Castillo Erik Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
436 97.5 Guiomar Garriga Montfort Peter Pan Barcelona
436 97.5 Manuele Riera Tarres Empordà-San José Roses
436 97.5 Oriol Navea Zapata Llor Sant Boi de Llobregat
436 97.5 Martí Cuadros Atienza Escola Carme Guasch i Darné Figueres
436 97.5 Roger Portal Salvat Escola Josep Fusté Alforja
436 97.5 Martina Romero Fabrellas Escola Santa Margarida Quart
436 97.5 Jan Pla Socias Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
436 97.5 Javier Añoveros Puigdengolas Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
436 97.5 Pau Navarrete Tàpies Mare de Déu del Carme Tarragona
436 97.5 Lucas Font Bartumeus Sant Gregori Barcelona
436 97.5 Russell Torleif Brenchley Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
436 97.5 Maria Jorge de Almeida Ventura Asunción de Nuestra Señora Barcelona
436 97.5 Tom Garrell Calsamiglia Aula Escuela Europea Barcelona
436 97.5 Jordi Ollé Parera Arrels I Solsona
436 97.5 Lot Gallén Martín Escola Galileo Galilei El Prat de Llobregat
436 97.5 Daniel Du Wu La Salle Torreforta Tarragona
436 97.5 Alba Pozo Fernández Escola Campderrós Vallirana
436 97.5 José Antonio Pereira Guardiola Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
436 97.5 Irene Carmona Taña Rocaprevera Torelló
436 97.5 Laia Guàrdia Ferrer Sagrada Família Sabadell
436 97.5 Biel Pedrico Orriols Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
436 97.5 Sara Moles Camps Escola Joan de Margarit La Bisbal d'Empordà
436 97.5 Daniel Terrats Mateo Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
436 97.5 Martí Serrat Puig Escola Mossèn Cinto Folgueroles
436 97.5 David Planelles Pérez Vedruna Palamós
436 97.5 Aina Zaguirre Carrera Aura Reus
436 97.5 Pau Sánchez Gutiérrez Sant Domènec Savio Badalona
436 97.5 Alessia Piantoni Miralles Escola Barcelona Barcelona
514 97.25 Màrius Pérez Moliní Peter Pan Barcelona
514 97.25 Lucía Rubial Orós Acesco Parets del Vallès
514 97.25 Roc Aymerich Rovira Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
514 97.25 Laia Magriñà Girona Escola Doctor Samaranch i Fina Santa Margarida i els Monjos
514 97.25 Arnau Casajuana Mota Escola Pau Vila Barcelona
519 97.0 Berta Massana Jordà Sant Pau Apòstol Tarragona
519 97.0 David Camps Pérez Escola La Llàntia Mataró
519 97.0 Sofia Gisell Mac Donald Calvo Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
522 96.5 Roser Martínez Martín Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
523 96.25 Laia Bergadà Costa Vedruna Tàrrega Tàrrega
523 96.25 Maria Montobbio Canosa Escola Montserrat Sant Just Desvern
523 96.25 Adrián Castellví Gea Cardenal Vidal i Barraquer Cambrils
523 96.25 Ariadna Rifà Grajera Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
523 96.25 Joel Verdaguer Falguera Escola Pia d'Olot Olot
523 96.25 Angie Narvaez Pantoja Escola Roc Blanc Viladecavalls
523 96.25 Jaime Álvarez Salgado Sant Gervasi Mollet del Vallès
523 96.25 Marina Creus Cuevas Salesians Sabadell Sabadell
523 96.25 Sara Susana Tulcanazo Carrasco Escola Bisbat d'Egara Terrassa
523 96.25 Erick Eloyan Plessy Elisabeth Salou
523 96.25 Jasmin Kaur Escola El Morrot Olot
523 96.25 Claudia López Ariño Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
523 96.25 Maria Vilumara Lobo Sagrat Cor-Diputació Barcelona
523 96.25 Aina Segalés Balasch Escorial Vic
523 96.25 Nicolás Leal Lázaro Viaró Sant Cugat del Vallès
523 96.25 Alicia Niemeijer Díaz Hamelín-Internacional Laie Montgat
523 96.25 Marc Viladrich Bonet Arrels I Solsona
523 96.25 Roc la Roi Ribé Escola Font de l'Arc - ZER Baix Camp Sud Vilanova d'Escornalbou
523 96.25 Aina Abad Carreras Vedruna Tàrrega Tàrrega
523 96.25 Júlia Fernández Infant Jesús Barcelona
523 96.25 Maria González Vidal Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
523 96.25 Albert Pujol Andreu La Salle Reus
523 96.25 Ferran Soldevila Armegol Vedruna Balaguer Balaguer
523 96.25 Miguel Angel Osorio Figueira Sant Ignasi Barcelona
523 96.25 Liz Suvelza Guerra Escola Josep Pallach Figueres
523 96.25 Pol de la Torre Regadera Escola Pax Tarragona
523 96.25 Gina Trilla Piniés Escola Pia de Balaguer Balaguer
523 96.25 Martina Ballester Rivera Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana Viladamat
523 96.25 Queralt Florenza Pérez Escola Bisbat d'Egara Terrassa
523 96.25 Veronica Carpi Da Costa Escola Guillem Fortuny Cambrils
523 96.25 Maria Marsal Sunyer Escola Països Catalans Lleida
523 96.25 Íria Vilardell Pagès Escola L'Era de Dalt Tona
523 96.25 Pau Bozal Sardà Egara Terrassa
523 96.25 Yihao Zhu Sant Pau Apòstol Tarragona
523 96.25 Pol Fonollosa Ferrón Tecnos Terrassa
523 96.25 Mariona Boté Sánchez Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
523 96.25 Biel Perau Perramon Escola Bages Manresa
523 96.25 Olivia de Trinchería Gilgado Sant Ignasi Barcelona
523 96.25 Júlia Storlarczyk Okarma Escola Pompeu Fabra Mollerussa
523 96.25 Èrik Aguayo Fernández Escola Les Escoles Gurb
523 96.25 Dara Vacek Hafeez Sant Joan Baptista Barcelona
523 96.25 Bernat Coste Salvans Escorial Vic
523 96.25 Pol Serradell Torralba Vedruna Immaculada Barcelona
523 96.25 Júlia Vila Rodríguez Montagut Vilafranca del Penedès
523 96.25 Alba Sánchez Chorro Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
523 96.25 Paula Trullàs Ferrer Petit Estel - La Nova Terrassa
523 96.25 Quim Riera Ruppman Sant Lluís Barcelona
523 96.25 Bruna Picornell Vilà Escola Sol i Vent Vilafant
523 96.25 Andrea Ana Martínez Barba Escola Joaquim Abril Sant Fost de Campsentelles
523 96.25 Jordi Rius Trillas Vedruna Tàrrega Tàrrega
523 96.25 Grau Payarol Tobella Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
523 96.25 Inès Basagaña Sabadell Sant Ignasi Barcelona
523 96.25 Elena Granados Garcia Escola Pompeu Fabra Mollerussa
523 96.25 Jaume Solanes Rufí Escola Doctor Joaquim Salarich Vic
523 96.25 Albert Coll Barroso Sant Gervasi Mollet del Vallès
523 96.25 Alfonso Ortega de Frutos FEDAC-Horta Barcelona
523 96.25 Roc Solé Campos Vedruna Sagrat Cor Tarragona
523 96.25 Lluc Casellas Agramunt Escola El Morrot Olot
523 96.25 Ona Prats Casaponsa Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
523 96.25 Ausiàs Torras Latorre Escola La Lió Premià de Mar
523 96.25 Dúnia Nogué Mingorance Escola Aldric Cassà de la Selva
523 96.25 Marc Vendrell Lara Escola Sol Ixent Corbins
523 96.25 Nicolás Gallés Taverner Aula Escuela Europea Barcelona
523 96.25 Ramó Olivella Guillem Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
523 96.25 Valentina Gomis Medina Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
523 96.25 Carla González Rubiño Sant Lluís Barcelona
523 96.25 Ariadna Gallego Rahola Peter Pan Barcelona
523 96.25 Alexis Anguera Comes Escola Pax Tarragona
523 96.25 Jaume Alfonso Pañella Sant Nicolau Sabadell
523 96.25 Damià Cucurull Vilardosa Vedruna Tàrrega Tàrrega
523 96.25 Biel Canelles Pujals Thau Barcelona
523 96.25 Pau Fuentes Jiménez Badalonès Badalona
523 96.25 Núria Nosàs Moliner Arrels I Solsona
523 96.25 Lia Palà Segués La Salle Palamós
523 96.25 Ares Pueyo Amorós Llor Sant Boi de Llobregat
523 96.25 Marc Cid Fernandez Immaculada Concepció Lloret de Mar
523 96.25 Sergi Cazorla Soto Sant Gervasi Mollet del Vallès
523 96.25 Martina Mas Gracia Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
523 96.25 Guillem Garcia Cañas Escola Castell d'Òdena Òdena
523 96.25 Eila Barrufet Garriga Hamelín-Internacional Laie Montgat
523 96.25 Berta Falcó Rivas Sant Lluís Barcelona
523 96.25 Carla Moreno Antúnez Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
605 96.0 Abril Tello Aradilla Claret Valls
605 96.0 Marc Font Llop Mare de Déu del Carme Tarragona
605 96.0 Martí Genebat López Sant Pau Apòstol Tarragona
608 95.75 Víctor de Nadal Boixareu Sant Ignasi Barcelona
608 95.75 Cloe Bagué Ruiz Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
610 95.0 Roberto Fernández Pombal Mare de Déu del Carme Tarragona
610 95.0 Otger Andreu Roca Virolai Barcelona
610 95.0 Emma Gomez Garcia María Inmaculada Tremp
610 95.0 Ignacio Boffelli Immaculada Concepció Lloret de Mar
610 95.0 Álvaro Dueñas Jara La Salle Bonanova Barcelona
610 95.0 Didac Romero Manzano Escola Joan Rebull Reus
610 95.0 David Neila Cantera Vedruna Sagrat Cor Tarragona
610 95.0 Marcel Cuadrada Pla Escola La Muntanya Aiguafreda
610 95.0 Alex Galo Blanco Escola Salvador Espriu Granollers
610 95.0 Arnau del Hallazgo Grau Mare de Déu del Carme Tarragona
610 95.0 Mateu Moré Herrero Escola Eiximenis Girona
610 95.0 Íngrid Alemany Ochoa La Salle Bonanova Barcelona
610 95.0 Alexandra Svinareva Montseny-Poblenou Barcelona
610 95.0 Martí Larroya Nilo Sagrada Família Sabadell
610 95.0 Maria Dolça Viella Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
610 95.0 Martí Moya Reguant Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
610 95.0 Aina Coll Navarro Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
610 95.0 Marta Relat Pujol Avenç Sant Cugat del Vallès
610 95.0 Bernat Martínez Vázquez La Salle Bonanova Barcelona
610 95.0 Mariona Ballesté Teixidó Santa Anna Lleida
610 95.0 Julià Arribas Lladonosa Thau Barcelona
610 95.0 Marta Rodríguez Pasarisas Escola Pla de l'Avellà Cabrera de Mar
610 95.0 Adrián Núñez Carballo Virolai Barcelona
610 95.0 Aniol González Martín Escola Pinya de Rosa Blanes
610 95.0 Daniela Ballester Rivera Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana Viladamat
610 95.0 Irina Campus Díaz Arrels I Solsona
610 95.0 Eloi Bertrand López El Carme Lleida
610 95.0 Enric Martin Viñeta Escola La Sagrera Santa Eulàlia de Ronçana
610 95.0 Paula Garner Sáez Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
610 95.0 Pol Gualda Aldonza Aula Escuela Europea Barcelona
610 95.0 Aitana Soler Espuig Sant Jordi Fornells de la Selva
610 95.0 Àlex Romero Quintero Sant Gabriel Viladecans
610 95.0 Eduard Aliaga Soldevila Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
610 95.0 Andreu Regordosa Llamas Escola Castell d'Òdena Òdena
610 95.0 Xan Paz i de Batlle Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
610 95.0 Ainara Orbegozo Infant Jesús Barcelona
610 95.0 Marc Yglesias Martínez Montserrat Cerdanyola del Vallès
610 95.0 Noah Moreno López Escola Vinya del Sastret Sant Esteve Sesrovires
610 95.0 Derek Cuesta de Castro Sant Domènec Savio Badalona
610 95.0 Jana Ribes Montaña Escola Sant Miquel Ascó
610 95.0 Roger Tomàs Gámez Badalonès Badalona
610 95.0 Jana Marin Galitó Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
610 95.0 Iker Bordet Saa Acesco Parets del Vallès
610 95.0 Joan Riu Caball Arrels I Solsona
610 95.0 Emma Rodríguez González L'Avet Terrassa
610 95.0 Marina Piany Fernández de Larrea Escola Migdia Girona
610 95.0 Saúl Alcalde Morancho Claver Lleida
610 95.0 Pau Juventeny Sarget Sant Miquel Barcelona
610 95.0 Quintana Sangchaitaweerux Pasid Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
610 95.0 Pau Borràs Borrell Escola Marta Mata Girona
610 95.0 Isabel Llinàs Budden Escola Aldric Cassà de la Selva
610 95.0 Guillem Armengol Casado Escola Elvira Cuyàs Montcada i Reixac
610 95.0 Abril Dàvila Quero Ginebró Llinars del Vallès
610 95.0 Pablo Palencia Cerdà Sant Ignasi Barcelona
610 95.0 Ferran Garangou Vilardell Escola Salvador Espriu Granollers
610 95.0 Max Portillo Daroca Montagut Vilafranca del Penedès
666 94.75 Júlia Castellà Cartanyà Mare de Déu de la Serra Montblanc
666 94.75 Enric Morató Tantiñà Escola Les Escoles Gurb
666 94.75 Èlia Farrés Carulla Sant Pau Apòstol Tarragona
666 94.75 Jan Martinez Esparcia Escola Pia d'Olot Olot
666 94.75 Guiu Català Ricart Escorial Vic
666 94.75 Lluís Girona Rallo Escola Sant Llorenç - ZER Montsià La Galera
666 94.75 Iván Murillo Alonso Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
666 94.75 Marisa Lopez-bas Vidal Augusta Barcelona
674 94.5 Joan Geronés Roca Escola Joan de Margarit La Bisbal d'Empordà
674 94.5 Jana Llort Boloix Thau Barcelona
674 94.5 Biel Luir Barqué Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
674 94.5 Nicolás Jordán Distl Crea Nova, Creativitat i Innovació Sant Cugat del Vallès
674 94.5 Galve Helena Tello Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
674 94.5 Jaume Enrich de Budallés Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
680 93.75 Carlos Roman Barber La Salle Bonanova Barcelona
680 93.75 Ivan Martínez Navarro Freta Calella
680 93.75 Jan Agulló Infant Jesús Barcelona
680 93.75 Arnau Córdoba Torrades Escola Salvador Espriu Vallfogona de Balaguer
680 93.75 Pedro Aranda Zamora FEDAC-Pineda Pineda de Mar
680 93.75 Andrés Pestana Barba Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
680 93.75 Joel Banaset Rodríguez Escola Camí del Cros Mataró
680 93.75 Ariadna Ferrer Meseguer Escola Aldric Cassà de la Selva
680 93.75 Pol Giménez Martínez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
680 93.75 Miquel Llobet Martínez Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
680 93.75 Eric Arenas Casas Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
680 93.75 Marc Hernández Bardolet Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
680 93.75 Pol Julià Negre Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
680 93.75 Ivan Díaz González Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
680 93.75 Inés Storti Goberna Reial Monestir de Santa Isabel Barcelona
680 93.75 Ferran Carretero Jiménez Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
680 93.75 Carlota Fernández de la Riva Betània-Patmos Barcelona
680 93.75 Bernat Salavert de Fàbregues-boixart Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
680 93.75 Ariadna Vallverdú Melendres Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
680 93.75 Dídac González Jubinyà Brianxa Tordera
680 93.75 Ferran Pujol Salvans Escorial Vic
680 93.75 Martí Salom Naharro Thau Barcelona
680 93.75 Laura García Cirera Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
680 93.75 Arnau Esteve Adrogué Vedruna Malgrat de Mar
680 93.75 Hernández Rodríguez Gonzalo Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
680 93.75 Martí Roig Pages Empordà-San José Roses
680 93.75 Èlia Carbó Fornós Escola Pax Tarragona
680 93.75 Wen Zhe Zhang Sant Miquel Barcelona
680 93.75 Pol Martínez Balló Bell-lloc del Pla Girona
680 93.75 Grace Wood Pineda Mare de Déu del Carme Tarragona
680 93.75 Marina Franch Segura Escola Santa Caterina Vinyols i els Arcs
680 93.75 Ona Monserdà Comín Escola Can Besora Mollet del Vallès
680 93.75 Guillem Fuster Badia Thau Sant Cugat del Vallès
680 93.75 Marc Gutiérrez Martín La Presentació Reus
680 93.75 Marta Cots Sesmilo Thau Barcelona
680 93.75 Gabriel Martín Salarich Sant Miquel Barcelona
680 93.75 Íria Arboleas Margalef Escola Bisbat d'Egara Terrassa
680 93.75 Laya Chen Ji Vedruna-Berga Berga
680 93.75 Elsa Pérez Grifell Escola d'Olvan - ZER Baix Berguedà Olvan
680 93.75 Ariadna Jorcano Díez Teide Viladecans
680 93.75 Natàlia Julià Elias Tecnos Terrassa
680 93.75 Frey Flores Carpio Verge del Roser Vallirana
680 93.75 Queralt Florensa Carrera Escola El Vinyet Solsona
680 93.75 Beth Topas Tarruella Escola Barcelona Barcelona
680 93.75 Álvaro Martín de Villodres Díez Montserrat Cerdanyola del Vallès
680 93.75 Berta Vallverdú Torres Escola Montsant Reus
680 93.75 Jan Esteve Rodriguez Guinardó Barcelona
680 93.75 Noa Mateo López Escola Antoni Brusi Barcelona
680 93.75 Sara Loscos Basterra Maria Auxiliadora Barcelona
680 93.75 Roger Camprobí Casas Escola Oliveres Mil·lenàries - ZER Tramuntana Ventalló
680 93.75 Marina Mora Capdevila Escola Molí de Vent Torredembarra
680 93.75 Ariel Colell Cortada Escola Pompeu Fabra Mollerussa
680 93.75 Claudia Caldera Obratzsova FEDAC-Pineda Pineda de Mar
680 93.75 Marc Martí Martínez Mare de Déu de la Serra Montblanc
680 93.75 Marc Llinàs Ródenas Betània-Patmos Barcelona
680 93.75 Jasmine Gabitova Mukhametova La Mercè Martorell
680 93.75 Roger Cases Santaeulària Arrels I Solsona
680 93.75 Daniel Acuña Sabata Escola El Vinyet Solsona
680 93.75 Roc Olona Bosch Thau Barcelona
680 93.75 Ismael Elghani Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
680 93.75 Pol Niklas Drake Ortiz Institut Escola Mestre Andreu Sant Joan de les Abadesses
680 93.75 Ariadna Carrión Tarradellas Escola Pompeu Fabra Lloret de Mar
742 93.5 Mar Madurga Jimenez Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
742 93.5 Jenny Lin Hamelín-Internacional Laie Montgat
742 93.5 Diego Font Sainz Sant Ignasi Barcelona
742 93.5 Héctor Montaña Sánchez Escola Sant Jordi L'Ametlla de Mar
742 93.5 Sergi Coll Planas Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
742 93.5 Inés Canela Canals Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
742 93.5 Martina Egea López Escola La Lió Premià de Mar
742 93.5 Javier Bernabeu Colomer Sagrado Corazón Barcelona
750 93.25 Bruna Ao Teixidó Gaspar Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
750 93.25 Marta Font Vallejo Rocaprevera Torelló
750 93.25 Maria Borrell Muntañola Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
750 93.25 Noelia Serret Planas Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
754 93.0 Rita Utzet Puigvert Escola Turó del Drac Canet de Mar
755 92.5 Roc Vergés Solé Escola Dr. Piñol i Aguadé - ZER Montsant-Serra de Prades Cornudella de Montsant
755 92.5 Leo Diaz Ampudia Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
755 92.5 Genís Peñarroya Capdevila Escola L'Era de Dalt Tona
755 92.5 Lucas González Segura Inmaculada Concepción Gavà
755 92.5 Martina Carranza Palahí La Salle Palamós
755 92.5 Miquel Casals Salat Tecnos Terrassa
755 92.5 Layla Mengistu Altamira Escola Antoni Brusi Barcelona
755 92.5 Pol Roldan Lozano Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
755 92.5 Marta Comas Masclans Llor Sant Boi de Llobregat
755 92.5 Gina Puigdollers Rovira Escorial Vic
755 92.5 Leo Buqueras Sanjurjo Escola Les Muralles Montblanc
755 92.5 Neus Torrens Gironès Escola Pla de Girona Girona
755 92.5 Èlia Mas Jiménez Fonlladosa Malgrat de Mar
755 92.5 Emma Marsal Piferrer Escola Migdia Girona
755 92.5 Ares Moya Garrofé Escola L'Àlber Albesa
755 92.5 Rut Llambés Alonso Escola Copons - ZER Vent d'Avall Copons
755 92.5 Emma Grace Larby Burriel Escola Pau Vila Sant Feliu de Llobregat
755 92.5 Sergio Dragos Ilie Escola Pau Delclòs Tarragona
755 92.5 Luís Rodríguez Martínez Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
755 92.5 Bernardo Ortiz Miyake Claver Lleida
755 92.5 Aina Puy Pous La Salle Bonanova Barcelona
755 92.5 Marc Biosca Espinar Santa Anna Lleida
755 92.5 Júlia Bellavista Bretos Sagrada Família Sabadell
755 92.5 Marc Orellana Rodríguez Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
755 92.5 Mariona Benito Sanz Inmaculada Concepción Gavà
755 92.5 Lu Lu Lejing Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
755 92.5 Timofei Veretennikov La Salle Palamós
755 92.5 Anton Pollina Falip Escola Jaume Balmes Cervera
755 92.5 David Ferrer Poch Fonlladosa Malgrat de Mar
755 92.5 Aleix Serra Ruiz Sagrat Cor-Diputació Barcelona
755 92.5 Cevallos Cevallos Lucía FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
755 92.5 Martí Duran Torrentó Escola Aldric Cassà de la Selva
755 92.5 Marco Robles Doche Thau Sant Cugat del Vallès
755 92.5 Ariadna Manzanero Tugui Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
755 92.5 Àlex Bonet Vall Oak House British School Barcelona
755 92.5 Elma Xifra Jurado Escola Aldric Cassà de la Selva
755 92.5 Hugo Rodríguez Checa Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
755 92.5 Laia Rodríguez Haro Sagrada Família Sabadell
755 92.5 Adriana Gesé Fondevila Vedruna Balaguer Balaguer
755 92.5 Naia Ruiz Chiva Escola Fluvià Barcelona
755 92.5 Èlia Roqueta Rodríguez Escola Els Castanyers - ZER Guilleries Viladrau
755 92.5 Adrià Alcántara Rovira Escola Josep Pallach Figueres
755 92.5 Carla Altarriba Palau Escola Martí Poch L'Espluga de Francolí
755 92.5 Pau Crespo Beltran Escola Doctor Alberich i Casas Reus
755 92.5 Bruna Montaner Basaganya Rocaprevera Torelló
755 92.5 Laia Solé Soteras Mare de Déu de la Salut Sabadell
755 92.5 Jana Grau Giménez Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
755 92.5 Natalia Muñoz Grau Sagrat Cor-Diputació Barcelona
755 92.5 Pablo Maldonado Díaz Sant Gregori Barcelona
755 92.5 Albert Esquirol Mestre Escola El Cim Teià
755 92.5 Blanca Caelles Pubill Escola Aeso - ZER Pallars Jussà Isona i Conca Dellà
755 92.5 Martín Mestre Moreno Vedruna Sagrat Cor Tarragona
755 92.5 Marina Pol Caritg Escola Migdia Girona
755 92.5 Kangzheng Victor Dai La Salle Premià de Mar
755 92.5 Eva Kravets Escola Setelsis Solsona
755 92.5 Carlos Rodríguez Güell Sagrado Corazón Barcelona
755 92.5 Eduard López Egorychev Sant Miquel Barcelona
755 92.5 Clàudia Medina Palau Aula Escuela Europea Barcelona
755 92.5 Carlos Masdevall Ortego Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
755 92.5 Pol Guirao Ortiz Garbí Pere Vergés Badalona
755 92.5 Joana López Fajardo Tabor Santa Perpètua de Mogoda
755 92.5 Eliot Pasquier Samuelsson Escola Antoni Brusi Barcelona
755 92.5 Aiona Antolín Vargas Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana Viladamat
755 92.5 Marc Marin Valcarce Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
755 92.5 Eduard Rodríguez Jiménez Elisabeth Salou
755 92.5 Pau Vives Majoral Mare Nostrum Tarragona
755 92.5 Júlia Batista Belart Escola L'Olivar Castellnou de Bages
755 92.5 Samuel Peral Cabral Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana Viladamat
755 92.5 Biel Oriola Páez Montseny-Poblenou Barcelona
755 92.5 Marc Enrique Amadas Escola Bisbat d'Egara Terrassa
755 92.5 Jordina Montal Ros Ginebró Llinars del Vallès
755 92.5 Ochoa Maria Mira Joan XXIII L'Hospitalet de Llobregat
755 92.5 Ramón García Soriano Escola Pau Romeva Barcelona
755 92.5 Josep Gómez Vierbücher Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
755 92.5 Clàudia Alzúria Rosells Vedruna Balaguer Balaguer
755 92.5 Màxim Inaraja Ferran Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
755 92.5 Leo Pou Ucero Sant Ignasi Barcelona
755 92.5 Bruna Bou Roig Tecnos Terrassa
755 92.5 Berta Vilà Pou Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
755 92.5 Hugo Ramos Martínez Montagut Vilafranca del Penedès
755 92.5 Martí Galceran Sánchez Escola Mossèn Albert Vives La Seu d'Urgell
755 92.5 Inés González Vieitez Inmaculada Concepción Gavà
755 92.5 Júlia Talló Pagès Airina Terrassa
755 92.5 Miquel Azkargorta Viñals Nostra Senyora de Lurdes Barcelona
755 92.5 Neil Ramos Cervantes Escola Font Freda Montcada i Reixac
755 92.5 Aina Motjer Escofet Escola Migdia Girona
755 92.5 Martina Néspolo Vivas Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
755 92.5 Unai Bergaretxe Gavaldà Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
755 92.5 Izan del Rio Sánchez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
755 92.5 Sara Molina Clofent Gem Mataró
755 92.5 Cesc Rey Masana Escola Pau Romeva Barcelona
755 92.5 Carla Sánchez-corral Vilanova La Salle Bonanova Barcelona
755 92.5 Marina Castillejos Rovira Sagrat Cor El Vendrell
755 92.5 Paloma López Repáraz Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
755 92.5 Enric Rovira Sabaté Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
755 92.5 Pau Roig Lloveras Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
851 92.25 Berta Nuñez Gallarde Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
851 92.25 Martí Bascompte Borràs Vedruna-Berga Berga
851 92.25 Ignacio Mas García La Salle Bonanova Barcelona
851 92.25 Roig Riva Ona Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
851 92.25 Cristina Sariol Casas Meritxell Mataró
856 92.0 Jana Planagumà Sancho Maria Auxiliadora Barcelona
856 92.0 Àlex Solà Dandu Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
856 92.0 Núria Ginesta Villanueva Teide Viladecans
859 91.5 Aina Gifra Martinell Escola Can Puig Banyoles
860 91.25 Pol Abril Canteras Escola Santa Susanna Santa Susanna
860 91.25 Daniel Razvant Escola Salou Salou
860 91.25 Albert Moreno Ruiz Mare de Déu de la Salut Sabadell
860 91.25 Roger Barrufet Bordas Vedruna Sagrat Cor Tarragona
860 91.25 Gemma Flores Cámara Teide Viladecans
860 91.25 Emma Venanci Pugès Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
860 91.25 Pau Fontquerni Bosch Sant Nicolau Sabadell
860 91.25 Bayron Revelles Molina Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
860 91.25 Olívia Miquel de la Torre Thau Barcelona
860 91.25 Alex San Segundo Roqué Maristes Sants - les Corts Barcelona
860 91.25 Jaime Rivière Arbilla Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
860 91.25 Àlex Lasterra Tarragó Avenç Sant Cugat del Vallès
860 91.25 Jan Roijals Sebastià Sagrada Família-Horta Barcelona
860 91.25 Daniel Olmos Gonzàlez Thau Barcelona
860 91.25 Sara Olias Anguera Escola Elvira Cuyàs Montcada i Reixac
860 91.25 Carla Pons Sala Casa Nostra Banyoles
860 91.25 Mario Quílez Saura Aula Escuela Europea Barcelona
860 91.25 Mar Gil Úbeda Aura Reus
860 91.25 Francesco Fornino Gómez Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
860 91.25 Xavi Palau Belmonte Sant Ignasi Barcelona
860 91.25 Joel Blas Pujana Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès
860 91.25 Adrià Bueno Garcia Avenç Sant Cugat del Vallès
860 91.25 Vargas Casas Elsa Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
860 91.25 Sofía Monclús Muñoz Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
860 91.25 Martina Cortés Ruíz Gravi Barcelona
860 91.25 Dani Marín Forner Pedagògium Cos Sant Boi de Llobregat
860 91.25 Laia Casals Font Thau Barcelona
860 91.25 Hèctor Zarco Fernánez Daina Isard Olesa de Montserrat
860 91.25 Sandro Martínez Bosch Escola Montserrat Sant Just Desvern
860 91.25 Adrià Gardeta Rubio Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
860 91.25 Júlia Navarro Serra Escola Sot del Camp Sant Vicenç de Montalt
860 91.25 Biel Bosch Montagut Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
860 91.25 Guillem Baticón Purqueras Elisabeth Salou
860 91.25 Martina Bagué Ball-llosera Escola Josep Madrenys Vilobí d'Onyar
860 91.25 Martí Pujol Devesa Escola Pia d'Olot Olot
860 91.25 Agnès Puig Font Escola Les Moreres Flaçà
860 91.25 Daniela Mascaró Navarro Escola Marta Mata El Vendrell
860 91.25 Roger Acasuso Garcia Sagrada Família-Horta Barcelona
860 91.25 Marc Font Olivé Sant Nicolau Sabadell
860 91.25 Guillem Puigdomènech Rodríguez Escola Puiggraciós La Garriga
860 91.25 Álex Montiel Vila Maristes Sants - les Corts Barcelona
860 91.25 Enric Anglès Cabestany Escola Les Muralles Montblanc
860 91.25 Víctor Melnyk Stetsko Escola Pla de Girona Girona
860 91.25 Jordi Figueras Quiles Escola El Morrot Olot
860 91.25 Nina Knox Velasco Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
860 91.25 Marta Aguilar Vallés Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
860 91.25 Gerard Agulló Sesé Avenç Sant Cugat del Vallès
860 91.25 Iker Durán Coca Sant Josep Sant Boi de Llobregat
860 91.25 Ariadna Casas Bermudez Gem Mataró
860 91.25 Ivan Torralba Ariza Balmes Mataró
860 91.25 Blanca Romero Marqués Betània-Patmos Barcelona
860 91.25 Ona Fernández Alba Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
860 91.25 Maria Mansilla Badia Escola Montserrat Sant Just Desvern
860 91.25 Lucía Fernández Girón Proa Barcelona
860 91.25 Víctor García Gutiérrez La Salle Reus
860 91.25 Cesia Lanza Meza Escola Salvador Dalí Figueres
860 91.25 Laia Aparicio González Sant Nicolau Sabadell
860 91.25 Joel Jiménez Jané Escola Jaume Balmes Cervera
860 91.25 Santiago Ortíz Pena Escola La Sínia Cerdanyola del Vallès
860 91.25 Maria Palomo Blasco Escola Lacustària Llagostera
860 91.25 Claudia Arnal Sandiumenge Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
860 91.25 Claudia Moruno de la Cruz Goar Viladecans
860 91.25 Paula Chaguaceda Mora Elisabeth Salou
860 91.25 Lia Sierras González Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
860 91.25 Marc Loureiro Gilart Sagrada Família-Horta Barcelona
860 91.25 Martina Fernández Novoa Balmes Mataró
860 91.25 Aina Solans Algué Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
860 91.25 Maia Rexach Bertran Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
860 91.25 Judit Cristòfol García Escola El Palau Molins de Rei
860 91.25 Ferré Parés Josep Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
860 91.25 Max Handler Soler Virolai Barcelona
860 91.25 Yann Samer Kuria Keignaert Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
860 91.25 Àlex Pons Vinyals Sant Nicolau Sabadell
860 91.25 Leyre Peinado Ruiz-apilanez Escola Misericòrdia Canet de Mar
860 91.25 Hugo Sala Maresca Betània-Patmos Barcelona
860 91.25 Martí Llambrich Jiménez Escola Joan Rebull Reus
860 91.25 Laura Passarell Verdaguer Mare de Déu de la Salut Sabadell
860 91.25 Martí Mezquida García Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
860 91.25 Laura Gutiérrez Díaz Sagrada Família-Horta Barcelona
860 91.25 Martina Martinez Sanchez Immaculada Concepció Lloret de Mar
860 91.25 Natàlia Porta Fiori Betània-Patmos Barcelona
860 91.25 Laia Puig Ferreres Vedruna Immaculada Barcelona
860 91.25 Max Fernández Mariné Sant Rafael La Selva del Camp
860 91.25 Blanca Xercavins Muntaner Oak House British School Barcelona
860 91.25 Martí Reñón Ruiz Escola de Llers Llers
860 91.25 David Nieves Verdecia Escola Salvador Espriu Granollers
860 91.25 Mariyamu Keita Kamara Escola Les Moreres Flaçà
860 91.25 Joana Reverté Zaborovskaja Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
860 91.25 Jordi Huch Cosp Escola d'Olvan - ZER Baix Berguedà Olvan
860 91.25 Iris Fuster Senserrich Escola Progrés Badalona
860 91.25 Marc Caixal Huguet Claret Valls
860 91.25 Clàudia Claramunt Santa Teresa de Lisieux Barcelona
860 91.25 Miquel Gòdia Lagunilla Sagrada Família-Horta Barcelona
860 91.25 Alba Carrascal Alcántara Escola El Rodonell Corçà
860 91.25 Júlia Martín Ayats Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana Viladamat
860 91.25 Ona Mercadé Pratcorona Montseny-Poblenou Barcelona
860 91.25 Diego Porras Quevedo Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
860 91.25 Adrià Trujillo Llaxacondor Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
860 91.25 Alba Amenós Berenguer El Clot Barcelona
860 91.25 Nawar Hossain Akter Montagut Vilafranca del Penedès
860 91.25 Marian Magriñà Saura Escola Guillem Fortuny Cambrils
860 91.25 Nicolás Aso Auber Montserrat Barcelona
860 91.25 Martina Giménez Salas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
860 91.25 Marc Carretero Calvo Avenç Sant Cugat del Vallès