Llista de les millors puntuacions (6%) de quart d'ESO

En total han participat 11306 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 141.25 Àlex Rodriguez García Cervetó Granollers
2 141.0 Albert Garriga Grau Institut Roquetes Roquetes
3 140.0 Gabriel Badia Estany Institut Josep Brugulat Banyoles
4 137.5 Lucas Bonmatí Roca Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
5 135.0 Joana Pech Alberich Institut Les Corts Barcelona
6 133.75 Martí Lucas Varela Institut Francisco de Goya Barcelona
7 130.0 Lucas Martínez Delgado Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
8 128.75 Angel Rodríguez Salvador Casa del Roure Barcelona
8 128.75 Jaume Salvadó Fernández Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
10 128.5 Carlota Gozalbo Barriga Badalonès Badalona
11 127.25 Gerard Antolin Barceló Institut Salvador Espriu Barcelona
11 127.25 Jan Riopedre Coya Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
13 126.25 Aitor Castañeda Márquez Institut Torre de Malla Parets del Vallès
14 125.0 Sílvia Fàbregas Salazar IPSI Barcelona
14 125.0 Paula Esquerrà Giné Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
16 123.5 Martina Rivero Garcia Badalonès Badalona
16 123.5 Alex Carreras Agüera Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
18 122.5 Jonathan Rodríguez Barja Institut Can Mas Ripollet
18 122.5 Pau Goberna Díaz Institut Valldemossa Barcelona
20 122.25 Guillermo Resina Martínez Institut Bellulla Canovelles
20 122.25 Núria Sendra Rubió La Salle Manresa
20 122.25 Maria Vilajoana Martín Institut Quatre Cantons Barcelona
23 121.75 Laia Marín Tebé La Salle Bonanova Barcelona
24 121.25 Joan Vila Miñana Sadako Barcelona
24 121.25 Óscar Arranz Villegas Institut Les Corts Barcelona
24 121.25 Jordi Juanchic Oliva Institut Montilivi Girona
24 121.25 Óscar Pérez Romero Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
24 121.25 Joel Argudo Panes Institut Les Vinyes Cubelles
29 121.0 Gabriel Rodríguez Gener Sant Pau Barcelona
29 121.0 Jan Roca Zamora Badalonès Badalona
31 120.0 Josep Farrés Palomeras Institut El Pedró L'Escala
32 119.75 Paula Juan Royo Aula Escuela Europea Barcelona
32 119.75 Irene Llobera Querol Institut Joan Oró Lleida
34 118.75 Josep Rosell Lladós Claver Lleida
34 118.75 Pau Insa Fajardo Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
34 118.75 Artjoms Antonovs Institut Bernat Metge Barcelona
34 118.75 Olaf Llàcer Salgado Institut Ausiàs March Barcelona
34 118.75 Alberto Hernández García IPSI Barcelona
39 117.5 Jordi Gispert Pereira Santa Anna-Eixample Barcelona
39 117.5 Ferran Serra Vancells Petit Estel - La Nova Terrassa
39 117.5 Vidal Perea Cívico Institut La Garrotxa Olot
39 117.5 Bernat Ibáñez Martínez Sant Miquel dels Sants Vic
43 117.25 Asal Mehrabi Sil Barcelona
43 117.25 Carles Lleida Serra Guinardó Barcelona
45 116.25 Marc Salvador Carreté Llor Sant Boi de Llobregat
45 116.25 Miquel Llobera Pol Vedruna Malgrat de Mar
45 116.25 Marta Noguera Segura Institut Antoni Torroja Cervera
45 116.25 Júlia Olivé Planas Institut Pla de l'Estany Banyoles
49 116.0 Manel Paredes Jaime Bell-lloc del Pla Girona
49 116.0 Carlos García Escaño Sagrat Cor-Diputació Barcelona
49 116.0 Pol Tobella Jacomet Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
52 115.0 Joan Palou Fortea Empordà-San José Roses
52 115.0 Guillem Carrasco Bernat Institut Vila de Gràcia Barcelona
52 115.0 Roger Salvador Carreté Llor Sant Boi de Llobregat
55 114.75 Andreu Fitó Castellví La Salle Bonanova Barcelona
56 113.75 Guillermo Ramos Ramiro Daina Isard Olesa de Montserrat
57 113.25 Joel Ros Peropadre Institut Terres de Ponent Mollerussa
58 113.0 Blanca Gasparín José Institut Sòl de Riu Alcanar
59 112.5 Óscar Perales de la Cruz Sagrada Família-Horta Barcelona
59 112.5 Andreu López Martínez Badalonès Badalona
59 112.5 Ander Parra Bernadette La Salle Bonanova Barcelona
59 112.5 Albert Puigdevall Rubert Institut Pla de l'Estany Banyoles
63 112.25 Ada Julbe Canals Institut Montilivi Girona
64 111.5 Antón Soler i Garcia Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
65 111.25 César Reyero Alarcón Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
65 111.25 Eduard Cano Vila Sagrat Cor-Diputació Barcelona
65 111.25 David Canle Briongos Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
65 111.25 Víctor Sempau Garcia Vedruna Palamós
65 111.25 Pau Milà Pasano Institut Tarragona Tarragona
70 111.0 Jordi Cerro Mateos Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
70 111.0 Sergi Urbieta Garcia Pare Manyanet Barcelona
72 110.0 Nadia Khier Institut Jaume I Salou
72 110.0 Marc Garcia Martin Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
72 110.0 Sergi García Cabrera Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
75 109.75 Mariona Brusi Ferrés Institut Montilivi Girona
75 109.75 Carla Caro Villanova Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
75 109.75 Andrey Khazanov St. Peter's School Barcelona
75 109.75 Natacha Czech Institut Ramon de la Torre Torredembarra
79 109.5 Nil Yerro Fenoy Institut Mig-Món Súria
80 109.0 Valeria Darnell Pascual La Salle Bonanova Barcelona
80 109.0 Adrià Gorina Castaño Sagrat Cor-Diputació Barcelona
82 108.75 Mireia Raventos Amado Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
83 108.5 Francisco Javier del Moral Quintanar Institut Marius Torres Lleida
83 108.5 Javier Rández Ciordia SEK-Catalunya La Garriga
83 108.5 Xavier Bielsa Bartolí Badalonès Badalona
86 108.25 Laia Romano Puig Institut Les Corts Barcelona
86 108.25 Carme Hervàs Tomàs Sant Gervasi Mollet del Vallès
86 108.25 Unai Olalla Campaña Institut Ramon de la Torre Torredembarra
89 108.0 Maria Sanmartin Puig Aula Escuela Europea Barcelona
89 108.0 Marina Suárez Domènech La Salle Girona
89 108.0 Enric Jaume Masferrer Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
92 107.75 Pol Pifarré Cots Claver Lleida
93 107.5 Rafael Jiménez Parra Institut S'Agulla Blanes
93 107.5 David de la Torre Mestre Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
93 107.5 Arnau Quirante Viladrich Institut Moianès Moià
93 107.5 Marc Jordi Casanoves Guinardó Barcelona
93 107.5 Bernat Pons Batet Sagrat Cor-Diputació Barcelona
98 107.25 Héctor Gil Santafé Sec. d'Institut Pla del Bosc Canyelles
98 107.25 Héctor Sancha Nogales IPSI Barcelona
98 107.25 Diego Rebés Navarro Sant Ignasi Barcelona
98 107.25 Alfonso González de la Hoz Sant Gervasi Mollet del Vallès
98 107.25 Guillermo Aguilar Súnion Barcelona
98 107.25 Natalya Golembyovska Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
104 107.0 Thomas González Saito Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
104 107.0 Àlex Serrano Terré Pare Manyanet Barcelona
104 107.0 Miquel Farré Benseny Institut Vall de Llémena Sant Gregori
107 106.25 Daniel Gonzalez Martinez Joan Pelegrí Barcelona
107 106.25 Emma Pastor Goodingham SEK-Catalunya La Garriga
107 106.25 Alma Sierra Delgado John Talabot Barcelona
107 106.25 Berta de Ciurana Sitjà Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
107 106.25 Joan Rubio Durán Institut Torre Roja Viladecans
112 106.0 Guillem Mata Carmona Badalonès Badalona
112 106.0 Joan Parejo Lopez John Talabot Barcelona
114 105.75 Jaume Arnal Diaz Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
114 105.75 Sara Canaleta García Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
116 105.5 Pablo Daoyuan Qiu Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
117 105.25 Álvaro Antón García Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
118 105.0 Santiago Cervera Pérez Montessori-Palau Girona
118 105.0 Sunna Miwa Anderson Anderson Institut La Garrotxa Olot
118 105.0 Adrià López Vidal Institut Tarragona Tarragona
118 105.0 Jun Chen Institut Enric Borràs Badalona
118 105.0 Pau Rius Husillos Institut Joan Boscà Barcelona
118 105.0 Clàudia Ramírez Cuello Proa Barcelona
124 104.75 Eugeni Soler Forn Anoia Igualada
125 104.5 Albert Oliver Ribé Freta Calella
126 104.25 Elena Holly Miró Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
127 104.0 Louis Gourseaud Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
127 104.0 Erich Voigt Soley Institut Blanca d'Anjou El Perelló
129 103.75 Steven Cevallos Avila Institut Vall d'Arús Vallirana
129 103.75 Jan Sabaté Riera Escorial Vic
129 103.75 Víctor Alarcón Guerri Llor Sant Boi de Llobregat
129 103.75 Ignasi Montes Ramos Jesuïtes Gràcia - Kostka Barcelona
129 103.75 Chico Paulics Bresler Institut Icària Barcelona
134 103.5 Íria Sallent Fernández Àgora Sant Cugat del Vallès
135 103.25 Guillermo González Carnicero Casa del Roure Barcelona
135 103.25 Xavier Antúnez Clavero Institut Salvador Espriu Barcelona
137 103.0 Jan Antón Villanueva Institut Voltrera Abrera
137 103.0 Pablo Arana Juve Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
139 102.5 Àlex Rodríguez Blanco Institut Pius Font i Quer Manresa
139 102.5 Joana Suñé Olivé Proa Barcelona
139 102.5 Jordi Farràs Amigó Betània-Patmos Barcelona
142 102.25 Marc Calveras Guasch Meritxell Mataró
142 102.25 Arnau Torras Sierra Oms i de Prat Manresa
142 102.25 Maria Christodoulopoulos Gils Jesús i Maria Barcelona
145 102.0 Guillem Vázquez Rolduà Institut Ausiàs March Barcelona
145 102.0 Guifré de los Ríos Blanch Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
147 101.75 Iker Abad Montenegro Regina Carmeli Rubí
148 101.25 Àlex Chaves Valera Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
148 101.25 Ezequiel Rufes González Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
148 101.25 Eudald Rovira Blanco Institut Ribera del Sió Agramunt
148 101.25 Jon Martínez Sosa Mare de Déu de la Salut Sabadell
148 101.25 Daniel Bermejo Palencia Sant Domènec Savio Badalona
148 101.25 Marc Silvestre i Claros Sant Nicolau Sabadell
148 101.25 Joel Masdeu González Institut Lluís Domènech i Montaner Barcelona
148 101.25 Ariadna Subiràs Coll Jesús, Maria i Josep Barcelona
148 101.25 Frances Flores Gámez Institut Ausiàs March Barcelona
148 101.25 Alex Arranz Villegas Institut Les Corts Barcelona
148 101.25 Bernat Marin Costa Gem Mataró
148 101.25 Ferran Mir Garcia Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
160 101.0 Nicolas Gil Park Gonzalez Institut Icària Barcelona
160 101.0 Pol Tugues Balcells Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
160 101.0 Xavier Profitós Sánchez Escola Pia de Balaguer Balaguer
160 101.0 Ana Paula Zamora Ayala Institut Cal Gravat Manresa
164 100.75 Eva Corgos Alonso Sagrat Cor-Diputació Barcelona
164 100.75 Oriol Rosell Espadaler Sagrat Cor-Diputació Barcelona
166 100.5 Isaac Cinca Roca Institut de Guissona Guissona
166 100.5 Paula Egea Canalis Institut Escola Industrial Sabadell
166 100.5 Javier Cortés Oliden Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
166 100.5 Tai Villanueva Saiz Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
170 100.25 Pol Sanmartí Vigo Aula Escuela Europea Barcelona
170 100.25 Pau Serrat Artigas Bell-lloc del Pla Girona
172 100.0 Marçal Garreta Piñol Institut de Terrassa Terrassa
172 100.0 Carles Nadal Martín Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
172 100.0 Gerard Gall Barenys Joan Pelegrí Barcelona
172 100.0 Andreu Folqué Garcia Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
172 100.0 Onur Aynali Condomines Institut Les Corts Barcelona
172 100.0 Alexis Gavilánez Toll Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
172 100.0 Pau Arroyo Serrano Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
172 100.0 Damià Noguera Figueras Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
180 99.75 Aitor Da Rocha Avila Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
180 99.75 Pau Blancafort Guardiola Institut Montserrat Barcelona
180 99.75 Álvaro Cano Álvarez Sant Pau Barcelona
180 99.75 Dolça Serra Sallent Institut de Viladecavalls Viladecavalls
180 99.75 Oriol Hernandez Poll Institut de Corbera de Llobregat Corbera de Llobregat
180 99.75 Joan Blay Gómez Súnion Barcelona
180 99.75 Lucas Bartolomé Grosso Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
180 99.75 Jan Senar Serra Institut Pau Vila Sabadell
188 99.5 Mariona Llenas Cabello Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
188 99.5 Àlex Jiménez Sanso Institut Ribera Baixa El Prat de Llobregat
188 99.5 Marta Doz Cárceles Institut Escola Industrial Sabadell
188 99.5 José Ángel Conde Mateos Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
188 99.5 Marc Flores Catllà Joviat Manresa
193 99.25 Mia Ruth Guaitoli Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
193 99.25 Òscar Molina Sedano Sant Josep Reus
193 99.25 Daniela Toro Martínez Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
193 99.25 Isaac Domínguez Bosch Institut Moianès Moià
193 99.25 Jia Xin Chen Institut Jonqueres Sabadell
198 99.0 Pau Marín Roig Institut d'Alella Alella
198 99.0 Ziheng Zhang Institut Joan d'Àustria Barcelona
198 99.0 Biel Altés Grifoll Institut Dr. Puigvert Barcelona
198 99.0 Alejandro Vicente Mullol Mater Salvatoris Lleida
198 99.0 Aleix Artigas Moré Institut L'Alt Berguedà Bagà
198 99.0 Jaime Teixeira Izuzquiza Sant Ignasi Barcelona
204 98.75 Andreu Górriz Vergés Jesús, Maria i Josep Barcelona
204 98.75 Lorenzo Sans Dominguez Casa del Roure Barcelona
206 98.5 Jan Torrabadella Castells Institut Mig-Món Súria
206 98.5 Paula Font Solà Institut Vil·la Romana La Garriga
206 98.5 Mateu Villaret Abio Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
206 98.5 Borja Villar Sánchez Institut Joan Coromines Pineda de Mar
206 98.5 Joan Rius Cabello Proa Barcelona
206 98.5 Nil Domènech Toro Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
206 98.5 Adrià Reñé Sapera Institut Alexandre de Riquer Calaf
206 98.5 Albert Ruíz Carreras Sant Domènec Savio Badalona
214 98.25 Diana Muñoz Grau Sagrat Cor-Diputació Barcelona
214 98.25 Judit Viladecans Ribé Jesús i Maria Barcelona
214 98.25 Clàudia Torres Sagré Garbí Pere Vergés Badalona
217 98.0 Joaquim Solé Canadell Mater Salvatoris Lleida
217 98.0 Ona Compte Mañé Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
219 97.75 Víctor González Bentué Lestonnac Barcelona
219 97.75 Oriol Perez Fernández Institut Dertosa Tortosa
219 97.75 Xavier López Mañes Escola Pia Sant Antoni Barcelona
222 97.5 Sofia Miguel Vesga Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
222 97.5 Joan Ot Vidal Camps Institut Secretari Coloma Barcelona
222 97.5 Álex Cervantes Cabós Arrels-Esperança Badalona
222 97.5 Pau Garcia Comas Llor Sant Boi de Llobregat
222 97.5 Raul Ramirez Rivas Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
222 97.5 Eric Calaveras Ramis Institut Príncep de Girona Barcelona
222 97.5 Júlia Aguilera Bort Institut El Castell Esparreguera
229 97.25 Marc Grabulosa José Institut Pla de l'Estany Banyoles
229 97.25 Bernat Cots Thau Barcelona
229 97.25 Biel Rueda Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
229 97.25 Josep Soler Garcia La Salle Manresa
229 97.25 Víctor Vila Hernández Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
229 97.25 Marc Miguel Rivas Adela de Trenquelleón Barcelona
235 97.0 Gabriel Reguant Vatsel Institut Matadepera Matadepera
235 97.0 Max Puente Piró Proa Barcelona
235 97.0 Jan Olucha Fuentes La Miranda Sant Just Desvern
235 97.0 Jan Tarrats Castillo Aula Escuela Europea Barcelona
239 96.75 Marc Vera Ortega Institut Damià Campeny Mataró
239 96.75 Zoe Serena Llorens Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
239 96.75 David Margalef Pardos Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
239 96.75 Daniel Torres Sosa Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
243 96.25 Yuhang Wang Institut Jaume Vicens Vives Girona
243 96.25 Marina Llano Piñeiro Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
243 96.25 Santiago Soulere Alemany Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
243 96.25 Victor Fernández Oliveras Freta Mataró
243 96.25 Nil Duch Amorós Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
243 96.25 Helena Tejero López Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
243 96.25 Violeta Granés Vallès Institut Carles Rahola i Llorens Girona
243 96.25 Eduard Carbonell Santasusanna El Cim Vilanova i la Geltrú
243 96.25 Miquel Farràs La Salle Tarragona
243 96.25 Bruno Pont Coronas Casa del Roure Barcelona
243 96.25 Carla Martínez García Santíssima Trinitat Barcelona
254 96.0 Arnau Sardà Muray Europa Sant Cugat del Vallès
254 96.0 Yuyan Wang Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
254 96.0 Judit Pla-giribert Coll La Salle Girona
254 96.0 Pere Mateu Raventós Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
254 96.0 Claudia Garcia Álvarez Institut Cavall Bernat Terrassa
254 96.0 Narcís Abella Llos Crea Nova, Creativitat i Innovació Sant Cugat del Vallès
254 96.0 Alejandro Martínez Maestro Institut Montserrat Barcelona
261 95.75 Pol Tonietti Mundet Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
261 95.75 Caterina Llauradó Pladellorens Santa Anna-Eixample Barcelona
263 95.5 Martí Trullols Òdena Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
263 95.5 Sara Bote Serrano Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
263 95.5 Yare Serrano Jiménez Sant Josep Mataró
266 95.25 Carlos Gómez Arcal Institut Cal Gravat Manresa
266 95.25 Yuma Ishigooka de la Calle Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
268 95.0 Paula Naomi de Boni Yamashiro Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
268 95.0 Clara Carlas Garriga La Salle Girona
268 95.0 Zuriñe Eskubi Turró Lestonnac Barcelona
268 95.0 Rut Martinez Madrid Institut El Calamot Gavà
268 95.0 Leire Ozaita Novoa Claret Barcelona
268 95.0 Àlex Serra Guixeras Institut Jaume Vicens Vives Girona
268 95.0 Paula Mateos Marin Sadako Barcelona
268 95.0 Hugo Reis Hernández Institut Ausiàs March Barcelona
268 95.0 Marc Lajara Martín Badalonès Badalona
268 95.0 Aitana Edo Torre Àgora Sant Cugat del Vallès
268 95.0 Hamza Zirari Sant Domènec Savio Badalona
268 95.0 Ruben Valverde Prieto Joan Pelegrí Barcelona
268 95.0 Issac Torné Velarde Jesús Maria Barcelona
281 94.75 Joan Coma Bages Institut Gelida Gelida
281 94.75 Òscar Griñó Gonzàlez Sant Nicolau Sabadell
281 94.75 Èric Martínez Agustí Sant Antoni de Pàdua Mataró
281 94.75 Mariona Rebollo Riba Proa Barcelona
281 94.75 Jan Sagristà Castañé Institut Fort Pius Barcelona
281 94.75 Georgii Zabirov Montjuïc Girona
281 94.75 Paula Benítez Sesmilo Thau Barcelona
288 94.5 Alex Trujols Fina Sant Ignasi Barcelona
288 94.5 Jesús Reategui Alvarado Institut Joan d'Àustria Barcelona
288 94.5 Mireia Calderó Guiral Escolàpies Llúria-Barcelona Barcelona
291 94.25 Pau Palay Pi Institut Salvador Espriu Barcelona
291 94.25 Jana Corsellas Bergadà Vedruna Sagrat Cor Tarragona
291 94.25 Roc Reverter Gibert Thau Sant Cugat del Vallès
291 94.25 Pau Díaz Arauzo Sec. d'Institut de Navarcles Navarcles
295 94.0 Sam Canall Monsó Institut Ausiàs March Barcelona
295 94.0 Marc Guitart Fresco Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
295 94.0 Edgar Bosque Huertas Institut Secretari Coloma Barcelona
295 94.0 Mariam Harb Marcó Montessori-Palau Girona
295 94.0 Pol Aguilera Anguera La Salle Mollerussa
295 94.0 Guillermo Salicrú Benaroya Súnion Barcelona
295 94.0 Gerard Nadal Montalbo Institut Salvador Espriu Barcelona
302 93.75 Laura Diz Sitja Institut Cap Norfeu Roses
302 93.75 Joan Pascual Canadell Vedruna Sagrat Cor Tarragona
302 93.75 Marta Medina Tablado Institut Tarragona Tarragona
302 93.75 Mireia González Alfós Escola Pia de Terrassa Terrassa
302 93.75 Joan Genis Clares Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
302 93.75 Tomàs Permanyer Rocha Cor de Maria Sant Celoni
302 93.75 Eva del Pilar Facerías Institut Enric Borràs Badalona
302 93.75 Aron Conti Lozano Montessori-Palau Girona
302 93.75 Josep Maria Fàbregas Soler Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
302 93.75 Carla Mayor Fumadó Institut de Tecnificació Amposta
302 93.75 David Capel Martos Montcau-La Mola Matadepera
302 93.75 Martí Nieto Padrosa Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
314 93.5 Laia Ghasemian Asensio Institut Joan Boscà Barcelona
314 93.5 Alejandro Romero Cardenas Institut Lluís Companys Ripollet
314 93.5 Roger Alegrí Rojas Institut Jaume Vicens Vives Girona
314 93.5 Nicolás Ramia Palacios Institut El Cairat Esparreguera
318 93.25 Pau Peirats Delgado Institut Emperador Carles Barcelona
318 93.25 Daira Montaño Yucra Institut Lluís Companys Ripollet
318 93.25 Pau Ortín García El Cim Vilanova i la Geltrú
318 93.25 Ferran Díaz Santamaria Institut Ernest Lluch Barcelona
318 93.25 Victor Ruiz de la Hermosa Jiménez de los Galanes Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
318 93.25 Pol Gonzalo Carreras Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
318 93.25 Ilyas Lharchaoui Qabil Institut Josep Vallverdú Les Borges Blanques
325 93.0 Alba Maqueda Martínez Sant Domènec Savio Badalona
325 93.0 Leila Kerroum Balaguer Institut Fort Pius Barcelona
325 93.0 Enric Campmajó Bonet Bell-lloc del Pla Girona
325 93.0 Gerard Gispert Carreras Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
325 93.0 Pol Monsech Simón Escuela Suiza Barcelona
325 93.0 Gracia Celeste Flores Lopez Institut Santa Eugènia Girona
325 93.0 Iñaki Zaldúa Lasheras Betània-Patmos Barcelona
325 93.0 Gala Llopis Fabró Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
325 93.0 Eva Díaz Rodríguez Daina Isard Olesa de Montserrat
325 93.0 Lukas Herzig Coll Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
325 93.0 Brenda Pradas Ruiz Oms i de Prat Manresa
336 92.75 Joan López Alsina Institut La Talaia Calafell
336 92.75 Aleix Reche Garcia Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
336 92.75 Adrià Monfort Codina Thau Sant Cugat del Vallès
336 92.75 Elizabeth Birch Hardwick Institut Vila de Gràcia Barcelona
336 92.75 Laia Morán Català Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
336 92.75 Adrián Cuéllar Moreno Sant Antoni de Pàdua Mataró
342 92.5 Maria Escolà Gallinat Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
342 92.5 Paula Mensa Minguito Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
342 92.5 Laia Capellà Solé Santa Anna-Eixample Barcelona
342 92.5 Elsa González Rincón Freta Calella
342 92.5 Pablo Uriz Azcoitia Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
342 92.5 Bru Berbadí Domènech Institut Icària Barcelona
342 92.5 Joan Bernaus Casadesus Claver Lleida
342 92.5 Héctor de la Rasilla Díaz Institut de Masquefa Masquefa
342 92.5 Marcos Baena Parra Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
342 92.5 Aina Carbonell Montserrat Barcelona
342 92.5 Eduard Altés Xifré Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
342 92.5 Marc Nesplé Andreu Sec. d'Institut Gurb Gurb
342 92.5 Sergi Dalmau Oliva Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
342 92.5 Erik Ros González Institut El Cairat Esparreguera
342 92.5 Joel Tapia Salvador Cingle Terrassa
342 92.5 Joan Ruiz Solé Bell-lloc del Pla Girona
342 92.5 Daniel Huang Arrels-Esperança Badalona
342 92.5 Bernat Pardo Elizalde John Talabot Barcelona
342 92.5 Tom Cruz Laungayan Institut XXV Olimpíada Barcelona
342 92.5 Joan Torrente Borràs Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
362 92.25 Ernest Lorenzo Carmona Escola Pia de Terrassa Terrassa
362 92.25 Oriol Muñoz Zapater Institut Castellbisbal Castellbisbal
362 92.25 Roger Miralles López Institut Escola Industrial Sabadell
362 92.25 Ignacio Gris Martín Betània-Patmos Barcelona
362 92.25 Joan Sole Jimenez Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
367 92.0 Pol Masdeu Serra Aula Escuela Europea Barcelona
367 92.0 Jordi Ventosa Altimira El Carme Sabadell
367 92.0 Martí Vallès Closa Institut Ernest Lluch Barcelona
367 92.0 David Cateura González Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
367 92.0 Aura Han Ruiz Sánchez Escorial Vic
367 92.0 Marina Martínez Görbig Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
367 92.0 Cecilia Orriols Renieblas Aula Escuela Europea Barcelona
374 91.75 Max Alan Younkman Fernández Institut Fort Pius Barcelona
374 91.75 Pau Lorente Anguila Vedruna Palamós
374 91.75 Martí Esquinas Martínez Sagrada Família Tortosa
374 91.75 Carlos Nahuel Méndez Institut Verdaguer Barcelona
374 91.75 Haoran Ye Escola Pia de Tàrrega Tàrrega
374 91.75 Eric Ruiz Ramírez Institut Ernest Lluch i Martí Cunit
374 91.75 Sarah Johanson La Salle Bonanova Barcelona
374 91.75 Sergi Sans Roca Betània-Patmos Barcelona
374 91.75 Ayoub Mouchatir Abou el Ouafa Institut Vil·la Romana La Garriga
374 91.75 Pau Zaragoza Gallardo Camí II Barcelona
374 91.75 Ricard Martí Puig Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
374 91.75 Maria Catà Ventosa Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
374 91.75 Toni Cayuela López Vedruna Palamós
386 91.25 David Romero Garcia Institut Pius Font i Quer Manresa
386 91.25 Jordi Otal Salvans Oms i de Prat Manresa
386 91.25 Chang Xiang Xu Sil Barcelona
386 91.25 Ferran Lorente Vallmitjana Institut Escola Industrial Sabadell
386 91.25 Bruno Cobos Parra Sagrada Família Sabadell
386 91.25 Daniel Parramón Guillén Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
386 91.25 Joan Ramon Giménez Caparrós Escola Pia de Terrassa Terrassa
386 91.25 Abel Bartolomé Ramírez Institut de Viladecavalls Viladecavalls
386 91.25 Víctor Purificación Corcuera Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
386 91.25 Andrea Muñoz Rubio Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
386 91.25 Joel Casanovas Revilla Institut de Llançà Llançà
386 91.25 Pol Serrat Lloveras Freta Calella
398 91.0 Marcel Seda Oró Garbí Pere Vergés Badalona
398 91.0 Júlia Muñoz Torrico Montcau-La Mola Matadepera
398 91.0 Elena González Rodríguez Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
398 91.0 Jordi Gil Nadal Gresol Terrassa
398 91.0 Adrià Canyelles Blanco Institut Montgrí Torroella de Montgrí
398 91.0 Enrique Atance Martínez Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
398 91.0 Aida Jou Palau Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
398 91.0 Hector Guerrero Torres Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
398 91.0 Clara Balcells Baldó Europa Sant Cugat del Vallès
398 91.0 Adrià Lòpez Gaya Institut Camarles Camarles
398 91.0 Neus Fernández Valls Institut Ronda Lleida
398 91.0 Bernat Bargalló Pons Institut Lluís de Peguera Manresa
398 91.0 Bruna Serra Rius Garbí Pere Vergés Badalona
398 91.0 Imma González Prats Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
398 91.0 Yerai Polo Ramón Cingle Terrassa
413 90.75 Marc Casadó Torras Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
413 90.75 Xu Yao Chen Institut Bosc de la Coma Olot
413 90.75 Alex Soler Guerra Institut Tarragona Tarragona
413 90.75 Miquel Medina Mérida Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
413 90.75 Gerard González Espinar Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
413 90.75 Arnau Fernández Gil Verge del Roser Vallirana
413 90.75 Jia Saurí Verdaguer Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
413 90.75 Mireia Roca Loureiro Sec. d'Institut Bisaura Sant Quirze de Besora
413 90.75 Manel Ayala Jené Sant Gregori Barcelona
413 90.75 Marc Pueyo Rihuete Voramar Barcelona
423 90.5 Noel Farré Sans Institut Josep Lladonosa Lleida
423 90.5 Eric Santana Penedo Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
423 90.5 Nuria Alamús Sambró Institut Quatre Cantons Barcelona
423 90.5 Genís Ruiz Menárguez Salesians Sabadell Sabadell
423 90.5 Marc Colomer Xaus Institut Joan Mercader Igualada
423 90.5 Ian Carreño Landry Institut Investigador Blanxart Terrassa
429 90.25 Laia Barrera Puig Institut Jaume Salvador i Pedrol Sant Joan Despí
429 90.25 Dídac Marín Miró Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
429 90.25 Genís Alvarado Nogués Maristes Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
429 90.25 Iker Conde Ramírez Institut Estela Ibèrica Santa Perpètua de Mogoda
429 90.25 Fanny Maria Aranda Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
429 90.25 Xavier González Torres Institut Frederic Mompou Sant Vicenç dels Horts
435 90.0 Maria Jufré Bartolomé Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
435 90.0 Paula Ruiz Alvarez Institut Cristòfol Despuig Tortosa
435 90.0 Miguel Sánchez Palomino Institut Pere Vives i Vich Igualada
435 90.0 Sergi Moyano Gago Institut Vil·la Romana La Garriga
435 90.0 Guillem Camino Pérez Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
435 90.0 Mariona Juncà Xaus Institut Joan Mercader Igualada
435 90.0 Helena Enrich Lucas Anoia Igualada
435 90.0 Víctor Romero Aguirre Institut Joan Boscà Barcelona
435 90.0 Elena de Paz Obiols El Clot Barcelona
435 90.0 Abdelghani Ait Youssi Aouassi Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
435 90.0 Paulo Jiménez Institut Montserrat Colomer Sant Esteve Sesrovires
435 90.0 Michele Marchese Andreu Sant Ignasi Barcelona
447 89.75 Sílvia Rovira Bilbeny Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
447 89.75 Blanca Lamarca Santos Sant Ignasi Barcelona
447 89.75 Antonio Jaen Carretero Institut La Talaia Calafell
447 89.75 Mar Fernández Rodríguez Sagrat Cor-Diputació Barcelona
447 89.75 Gemma Esteve Valls Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
447 89.75 Noelia López Bueno Institut Vall d'Arús Vallirana
447 89.75 Marc Morales Cardenas Institut Ventura Gassol Badalona
447 89.75 Ian Téllez Andreu Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
447 89.75 Marc Noguera Marquez La Salle Manresa
447 89.75 Arnau Pelaó Asensio FEDAC-Horta Barcelona
447 89.75 Carla Vico Pelegrina Institut Tarragona Tarragona
458 89.5 Ferran Gómez Prieto Institut Mig-Món Súria
458 89.5 Manuel Piñera Velasco Aula Escuela Europea Barcelona
458 89.5 Maria Sánchez Sánchez Institut de Terrassa Terrassa
458 89.5 Noel Nathan Planell Bosch Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
458 89.5 Dídac Aparicio Vílchez Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles
463 89.25 David Nieto Solis Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
463 89.25 Clara Caballé Cases Institut Cristòfol Despuig Tortosa
463 89.25 Blanca Ferrer Durany Canigó Barcelona
463 89.25 Alejandro Samaniego Álvarez Institut Matadepera Matadepera
463 89.25 María García Solá Aula Escuela Europea Barcelona
468 89.0 Luna Campos Castro Institut de Vilafant Vilafant
468 89.0 Joan Díaz Paños Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
468 89.0 Nacho Garrido Soriano Hamelín-Internacional Laie Montgat
468 89.0 Jana Jordana Canut Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
468 89.0 Nerea Vallejo Malavé Sagrat Cor-Diputació Barcelona
468 89.0 David Gomez Farré Institut Francisco de Goya Barcelona
474 88.75 Daniel Alcolea Aguado Sagrada Família Barcelona
474 88.75 Pablo Rodríguez Vergara Institut Les Corts Barcelona
474 88.75 Fracesc Saurina del Hoyo Institut de Palamós Palamós
474 88.75 Marc Nebot Patiño Institut Valèria Haliné Castelldefels
474 88.75 Nerea Amorós Rodriguez Institut La Talaia Calafell
474 88.75 Pau Ametller López Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
474 88.75 Eric Sanés Gallego Empordà-San José Roses
474 88.75 Martí Esteso Escolano Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
474 88.75 Eudald Garcia Raurell Institut Pla Marcell Cardedeu
474 88.75 Silvia Muñoz Garcia Institut de Terrassa Terrassa
474 88.75 Luis Gustavo Alanés Daza Institut Cendrassos Figueres
474 88.75 Anna Palacio Castro Institut d'Almenar Almenar
474 88.75 Jan Viñas Corella Institut El Sui Cardedeu
474 88.75 Martí Mallol Descarrega Escolàpies Figueres Figueres
474 88.75 Sandra Bosch Hurtado Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
474 88.75 Carla Márquez Castanera Claret Barcelona
474 88.75 Alex Millan Cascales Institut Vil·la Romana La Garriga
491 88.5 Clara Pastor Goodingham SEK-Catalunya La Garriga
491 88.5 Mark Benazet Escuela Suiza Barcelona
491 88.5 Valerii Ivanovych Kryvda Proa Barcelona
491 88.5 Alexia Martínez Cano Garbí Pere Vergés Badalona
491 88.5 Marc Sans Falip Escola Pia de Sabadell Sabadell
491 88.5 Emma Sarri Gordon Sec. d'Institut Gurb Gurb
491 88.5 Isaac Espina Godayol Sant Josep Sant Boi de Llobregat
491 88.5 Pere Bernades Tribó Maristes Igualada Igualada
491 88.5 Sandra Sixto Sala Ramar 2 Sabadell
491 88.5 Laia Sabaté Viladrich Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
491 88.5 Cristofol Girbau Contero Institut Duc de Montblanc Rubí
491 88.5 Judit Vila Jiménez Institut S'Agulla Blanes
491 88.5 Eduard González Yu Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
504 88.25 Maria del Mar Casals Llinàs Institut Domènec Perramon Arenys de Munt
504 88.25 Alex Guareño García Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
504 88.25 Lluís Marin Clarens Institut Pompeu Fabra Martorell
504 88.25 Pol Arumí Tost Institut de la Roca del Vallès La Roca del Vallès
504 88.25 Ferriol Falip Torras Institut d'Auro Santpedor
504 88.25 Lucas Ariel Lugo Vera Institut Jonqueres Sabadell
510 88.0 Biel Berenguer Aguilar Sec. d'Institut Tiana Tiana
510 88.0 Adrià Rejón Faúndez Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
510 88.0 Bernat Boix Gual Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
510 88.0 Joan Clotet Torrentallé Joviat Manresa
510 88.0 Júlia Cirera Ramos Institut de Viladecavalls Viladecavalls
510 88.0 Jaume Castells Mas Hamelín-Internacional Laie Montgat
510 88.0 Ariadna Forcada Brusca Aula Escuela Europea Barcelona
510 88.0 Bernat Soler Oliveras El Cim Terrassa
510 88.0 Diego Taibo Montserrat Barcelona
510 88.0 Gerard Pujol Rigol Sant Ignasi Barcelona
510 88.0 Sergi Padrés Masdemont Institut Josep Brugulat Banyoles
510 88.0 Pol Vierge Meseguer Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
510 88.0 Javier Cadena Cano Institut Can Planas Barberà del Vallès
510 88.0 Ares Inglada Grañó Escola Pia de Tàrrega Tàrrega
510 88.0 Ricard Artero Ruiz Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
510 88.0 Jorge Lagunas Lago Institut Cubelles Cubelles
510 88.0 Kevin Qiu Lo Palcam Barcelona
510 88.0 David Martí Felip Salesians Sabadell Sabadell
528 87.75 Laia González Pérez Claret Barcelona
528 87.75 Eulàlia Espona Barniol Institut Jaume Callís Vic
528 87.75 Rebeka Kochova St. Peter's School Barcelona
531 87.5 David Romero López Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
531 87.5 Elena Balici Institut Joan Mercader Igualada
531 87.5 Pablo Morante de la Rubia Institut Damià Campeny Mataró
531 87.5 Enrique Rebollo Romera Institut Baix Penedès El Vendrell
531 87.5 Xavier Portolés Novel Institut Joan Brossa Barcelona
531 87.5 Daniel Huertas Díaz Vedruna Palamós
531 87.5 Pol Ribera Moreno Puigcerver Reus
531 87.5 Nora Galobardes Rossell Institut Cirviànum de Torelló Torelló
531 87.5 Julia Alía Castillejos Institut Les Corts Barcelona
540 87.25 Álex Martínez Martín Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
540 87.25 Lorenzo De-navas Gómez Casa del Roure Barcelona
540 87.25 Daniel Santos Castillo Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
540 87.25 Marta Torrens Sampedro Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
540 87.25 Àlex Bataller Garrido La Salle Bonanova Barcelona
540 87.25 Jaume Ferran Cabello Sagrado Corazón Barcelona
540 87.25 Bet Pujol Pruna Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
540 87.25 Alvaro Gonzalez Segura Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
540 87.25 Martí Codina Alamany Hamelín-Internacional Laie Montgat
540 87.25 Clàudia Sant Lorente Institut La Sedeta Barcelona
540 87.25 Abril Pradas Xuclà Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
540 87.25 Oscar García Orozco Institut XXV Olimpíada Barcelona
540 87.25 Eduardo Martirena Mateo Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
540 87.25 Roc Pallejà Dalmau Institut Matadepera Matadepera
540 87.25 Oscar van de Crommert Rodoreda Institut La Mitjana Lleida
555 87.0 Mireia Safont Colet Joviat Manresa
555 87.0 Iker Ariza Carmona Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
555 87.0 Suhui Wang El Carme Tarragona
555 87.0 Otger Satre Pujol Institut Mig-Món Súria
555 87.0 Sergi Castillo Ferré Institut Flos i Calcat Barcelona
555 87.0 Anila Padrós Montagut Institut Vil·la Romana La Garriga
555 87.0 Jon Campillo Navarro-soto Institut Sant Andreu Barcelona
555 87.0 Àlex Figueras Guimet Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
555 87.0 Juan Bosco Mañas Barangé Jesús i Maria Barcelona
555 87.0 Alessandra He Institut Can Planas Barberà del Vallès
555 87.0 Josep Vilalta Solé Escola Pia de Tàrrega Tàrrega
555 87.0 Arnau Rafús Aulet FEDAC-Vic Vic
555 87.0 Víctor Rodríguez Dargallo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
555 87.0 Joel Batlle Pagès Institut El Pedró L'Escala
555 87.0 Cedric Hernández Santamaria Hamelín-Internacional Laie Montgat
555 87.0 Joan Puig Pérez Institut Lluís de Peguera Manresa
555 87.0 Arnau Rovira Sala Montagut Vilafranca del Penedès
555 87.0 Daniel Castillejo Vargas Santa Dorotea Barcelona
555 87.0 Anas Takhrifa Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
555 87.0 Mario Muñoz Institut Campclar Tarragona
555 87.0 Younes Abakouy Institut Miquel Tarradell Barcelona
555 87.0 Arnau Tomas Homar Institut Salvador Espriu Barcelona
555 87.0 Hugo Rodriguez Sec. d'Institut Begues Begues
555 87.0 Marc Guerreiro Gómez Immaculada Concepció Barcelona Barcelona
555 87.0 Maria Cuní i Godes Hamelín-Internacional Laie Montgat
555 87.0 Zhiyun Qiu Institut Fort Pius Barcelona
555 87.0 Andreu Fiol Mateu Institut d'Almenar Almenar
555 87.0 Elisabeth Arnau Institut Campclar Tarragona
555 87.0 Mohhamed el Yazidi Belaidi Institut de Tecnificació Amposta
555 87.0 Igor Pisarenko Montjuïc Girona
555 87.0 Iliass Aselman Touinou Institut Miquel Crusafont i Pairó Sabadell
586 86.75 Arnau Abella Vilà Institut Vallès Sabadell
586 86.75 Jesús Parejo-merino Fernández Viaró Sant Cugat del Vallès
586 86.75 Tura Rosales Corbacho Escola Pia d'Olot Olot
586 86.75 Alicia Manzano Gris Europa Sant Cugat del Vallès
586 86.75 Aniol Guillamon i Pujol Institut Pla Marcell Cardedeu
586 86.75 Joan Ramos Gascons Institut Joan Coromines Pineda de Mar
586 86.75 Mónica Lupiañez Rosales Institut Can Planas Barberà del Vallès
593 86.5 Adrià Ferré Calleja Institut Pons d'Icart Tarragona
593 86.5 Astghik Galstyan Minasyan Sagrada Família Lleida
593 86.5 Santiago Brandi Benedetti Vedruna Immaculada Barcelona
593 86.5 Guilermo Sánchez de Movellán Pera Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
597 86.25 Abel Ortiz Sánchez Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
597 86.25 Pavel Khudov Montessori-Palau Girona
597 86.25 Guillem Banqueri Blecua Sagrats Cors Centelles.
597 86.25 Sergi Vázquez Méndez Institut Vila de Gràcia Barcelona
597 86.25 Pau Masmartí Blanco Institut El Pedró L'Escala
597 86.25 Carlos Riesco González Institut Carles Vallbona Granollers
597 86.25 Carla Flo Carrero Institut Joan Mercader Igualada
597 86.25 Clàudia Torrres Expósito Canigó L'Hospitalet de Llobregat
597 86.25 Núria Romero Baró Institut de Viladecavalls Viladecavalls
597 86.25 Jan Trias Terol Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
597 86.25 Sinai Uribe Miranda Institut Fontanelles Les Borges del Camp
597 86.25 Pau Mayench Caro Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
609 86.0 Daniel Mejias Cerezo Institut Torre del Palau Terrassa
609 86.0 Marc Carrillo Vera Sant Josep Reus
609 86.0 Marc Biosca Marron Aula Escuela Europea Barcelona
609 86.0 Oriol Ramos Puig La Farga Sant Cugat del Vallès
609 86.0 María Nieto Fernández Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
609 86.0 Pau Montesinos Caliz Sagrada Família-Horta Barcelona
609 86.0 Oriol Pérez Gallego Anna Ravell Barcelona
609 86.0 Jara Lardiés Latorre Institut Icària Barcelona
609 86.0 Núria Álvarez Fernández Jesús Maria Badalona
609 86.0 Yeray Reina García Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
609 86.0 Manuel Valor Lasalle Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
609 86.0 Alba Serrano Pérez El Carme Lleida
609 86.0 Iván Jiménez Luna Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
609 86.0 Emma Gieseken Pujol Santa Teresa de Jesús Tarragona
609 86.0 Bernat Rubio Peironcely Institut Icària Barcelona
624 85.75 Sergi Boluda Baldellou Institut Viladomat Barcelona
624 85.75 Laia Villagrasa Umbert Tabor Santa Perpètua de Mogoda
624 85.75 Arnau Grasa Caro Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
624 85.75 Elena Romeu Muset Anoia Igualada
624 85.75 Gal·la Farnós Solà Institut Joan Mercader Igualada
624 85.75 Pablo Lozano Villa Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
624 85.75 Bonin Obach David Sant Pau Apòstol Tarragona
624 85.75 Ignacio Porta Ordeix Sant Pau Barcelona
624 85.75 Sara Álvarez Gamero Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
624 85.75 Liying Sun Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
634 85.5 Judit Sansó López Institut Salvador Vilaseca Reus
634 85.5 Pau Forniés Mariné Institut Ramon Barbat i Miracle Vila-seca
634 85.5 Pere Miquel Marbà Recasens Anoia Igualada
634 85.5 Noel Badia Hito Institut Pere Vives i Vich Igualada
634 85.5 Víctor Montoya Soles Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
634 85.5 Marc Artero Pons Institut Pau Vila Sabadell
634 85.5 Sergio Martínez Oostervirnk Institut La Serreta Rubí
641 85.25 Alexia Novo Blázquez Hamelín-Internacional Laie Montgat
641 85.25 Iker Caballero Rentero Institut Roda de Barà Roda de Berà
641 85.25 Judith Bailén Lozano Institut Can Planas Barberà del Vallès
641 85.25 Gurjant Singh Institut Jaume Callís Vic
641 85.25 Jordi Badia Auladell Institut Vescomtat de Cabrera Hostalric
641 85.25 Nil Bosch Pascual Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
641 85.25 Catalina Riutort Fort Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
641 85.25 Naila Von Barnekow Institut Nou de Vilafranca del Penedès Vilafranca del Penedès
641 85.25 Lídia Paloma Vila Vedruna Terrassa
641 85.25 Carlos Cervera Ponte El Clot Barcelona
641 85.25 Armand Campi Vergés Institut Valèria Haliné Castelldefels
641 85.25 Emma Clarasó Batllori Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
641 85.25 Victor López Archilla Institut Icària Barcelona
654 85.0 Àlex Gatell Ivern Betània-Patmos Barcelona
654 85.0 Masako Gutiérrez Kitajima Sagrado Corazón Barcelona
654 85.0 Xavier Correa Hernández Institut Bernat Metge Barcelona
654 85.0 David Llopart Ortega Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
654 85.0 Nicolas Lemos Perujo Institut Rocagrossa Lloret de Mar
654 85.0 Gerard Salat Guitart Maristes Igualada Igualada
654 85.0 Artem Evstigneev Hamelín-Internacional Laie Montgat
654 85.0 Àlex Badia Ibáñez Betània-Patmos Barcelona
654 85.0 Marc Tejido Altés Maristes La Immaculada Barcelona
654 85.0 Antoni Rodriguez Garcia Badalonès Badalona
654 85.0 Laia Martínez Corral Institut d'Auro Santpedor
654 85.0 Víctor Prats Durany Maristes La Immaculada Barcelona
654 85.0 Ignasi Lloveras Madrid Gem Mataró
654 85.0 Lino Davila de Lamer Sant Ignasi Barcelona
654 85.0 Abderrahim Benaali Bakkar Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
654 85.0 Pol Garcia Palacios La Salle Girona