Llista de les millors puntuacions (6%) de primer de Batxillerat

En total han participat 6114 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 133.75 Abel Capdevila Piquer IPSI Barcelona
2 131.25 Jian Zhao The American School of Barcelona Esplugues de Llobregat
3 128.0 Aitor Josep López Cortés Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
4 126.0 Víctor Conchello Vendrell Institut Jaume Vicens Vives Girona
4 126.0 Guillem Ortiz Folguera Institut Jaume Vicens Vives Girona
6 125.0 Albert de Dios Carbajal IPSI Barcelona
7 124.75 Benet Fité Abril Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
8 123.75 Pau Cantos Coll Aula Escuela Europea Barcelona
9 123.0 Ignasi Segura Vicente Aula Escuela Europea Barcelona
10 122.0 Víctor González Porras Institut Infanta Isabel d'Aragó Barcelona
11 121.0 Èric Ryhr Mateu Joan Pelegrí Barcelona
12 118.5 Anna Brusosa Baulenas Sant Miquel dels Sants Vic
12 118.5 Arnau Bolós Argerich Pare Manyanet Barcelona
14 117.5 Marcel Augé Giribet L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
14 117.5 Fermín Lloret Gutiérrez-colón Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
16 117.25 Guerau Dasca Martí Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
17 116.25 Albert Gómez Cabedo Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
18 116.0 Rosa Minguella Rafecas Institut de L'Arboç L'Arboç
19 115.75 Joan Ainaud Fondevila Aula Escuela Europea Barcelona
20 114.5 Albert Canales Ros Institut Marius Torres Lleida
20 114.5 Roger Jordi Martinez Pardell Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
22 113.75 Bernat Vidal Gumí Escola Pia de Sabadell Sabadell
22 113.75 Sohee Park Institut Les Aimerigues Terrassa
24 112.25 Alvaro Alcaide Martinez Joan Pelegrí Barcelona
24 112.25 Hao Zhou Hamelín-Internacional Laie Montgat
26 112.0 Blai Bernadó Rabell Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
26 112.0 Pau Blasco Roca Institut Jaume Vicens Vives Girona
28 111.0 Pablo Cánovas Montes Institut Joanot Martorell Esplugues de Llobregat
29 109.75 Albert Fugardo Cortada Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
30 108.75 Mireia Farré Escudé Sant Ignasi Barcelona
31 108.0 Oriol Ologaray Arasa Institut Dertosa Tortosa
32 107.25 Carles Encinas Turró Institut de Terrassa Terrassa
32 107.25 Luis Gonzaga Pretus García-escudero Aula Escuela Europea Barcelona
32 107.25 Miguel Alcañiz Moya Institut Salvador Espriu Barcelona
35 106.75 Danilo Maši? Orive Institut Joan Boscà Barcelona
36 105.0 Cristina Camacho Rivas Jesús, Maria i Josep Barcelona
36 105.0 Arnau Pineda Pascual Institut Escola Industrial Sabadell
36 105.0 Gerard Comas Quiles Institut Jaume Vicens Vives Girona
36 105.0 Mauro Moisés López Hernández Institut Pompeu Fabra Martorell
40 104.75 Júlia Serrano Marina Institut Premià de Mar Premià de Mar
40 104.75 Mikhail Maximchuk Hamelín-Internacional Laie Montgat
42 104.5 Pau Guri Viura Institut Vil·la Romana La Garriga
43 104.0 Isaac Jones Sanchez Institut La Mitjana Lleida
43 104.0 Guiu Altès Moré Institut Francesc Ribalta Solsona
45 103.75 Víctor Sort Lestonnac Barcelona
45 103.75 Arnau Marzabal Gatell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
47 103.25 Neri Ruiz Lupón Àgora Sant Cugat del Vallès
47 103.25 Marta Tapiolas Fábregas Institut Pla de les Moreres Vilanova del Camí
49 102.75 Jordi Porredon Blàzquez Institut Francesc Ribalta Solsona
50 102.5 Julia Ejarque Deu La Salle Girona
51 102.25 Eloi Navarro Díaz Vedruna Balaguer Balaguer
52 101.75 Roger Garrido Vilallave Institut El Pedró L'Escala
53 101.5 Adrià Castelló Martí Institut Puig Cargol Calonge
54 101.0 Esaú Gálvez Gimeno Institut de Terrassa Terrassa
55 100.75 Mar Gonzàlez Català Institut Jaume Vicens Vives Girona
55 100.75 Anna Farrés Esteban Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
55 100.75 Jordi Vila Bartoló Institut Castell del Quer Prats de Lluçanès
58 100.5 Alberto Velasco García Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
59 100.25 Pau Boncompte Carré Àgora Sant Cugat del Vallès
59 100.25 Ivan Morales González La Salle Bonanova Barcelona
61 100.0 Sergi Marsol Torrent IPSI Barcelona
61 100.0 Roger Viles Leandro Institut Alfons Costafreda Tàrrega
61 100.0 Arnau Tehas Asencio Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
64 99.75 Aniol Mèdico Soldevila Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
64 99.75 Albert Roca Llevadot Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
66 99.5 Mario Galea Fernández Institut Duc de Montblanc Rubí
66 99.5 Domènec Huerta Estradé L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
66 99.5 Jordi Roca Olivé Institut Josep Lladonosa Lleida
69 99.25 Marcel Claramunt Bassegoda Institut Jaume Balmes Barcelona
70 99.0 Oriol Baldrís Vendrell Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
71 98.75 David Morales Parga Cultural Badalona
71 98.75 Toni Vidal Saborit Institut de Vic Vic
71 98.75 Jaume Cruz Mariñosa Institut Camí de Mar Calafell
71 98.75 Daniel Peñalver Muñoz Institut Sabadell Sabadell
75 98.5 Martí Serra Castejon Súnion Barcelona
75 98.5 Luis Becerril Lajourdie Institut Rocagrossa Lloret de Mar
75 98.5 Jaume Gómez Puig Montessori-Palau Girona
78 98.25 Óscar Fernández Acacio Institut Joaquim Rubió i Ors Sant Boi de Llobregat
78 98.25 Noa Paguera Centelles Escola Pia de Mataró Mataró
80 98.0 Héctor Sama Salinas La Farga Sant Cugat del Vallès
80 98.0 David Franco Fábregas Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
82 97.75 Albert López Escudero Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
83 97.5 Marçal Font Elias Institut Montgrí Torroella de Montgrí
83 97.5 Sergi Ortiz Espuga Institut Joan Brudieu La Seu d'Urgell
83 97.5 Roger Perna Montané Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
83 97.5 Pau Castán Llopis Institut Valldemossa Barcelona
87 97.25 Pol Puigdemont Plana Institut La Garrotxa Olot
88 97.0 Maria Claramunt Clotet Institut Pere Vives i Vich Igualada
88 97.0 Natàlia Altés Xifré Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
90 96.25 Gaston Liev Castro Medina Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
90 96.25 Toni Campos Estévez Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
92 96.0 Ruben Mellaerts Martin Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
92 96.0 Isaac Jiménez de Cisneros Berger Institut Poeta Maragall Barcelona
92 96.0 Pol Quingles Daví Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
92 96.0 Eric Castellano Batllés Institut Jaume Vicens Vives Girona
96 95.75 Arnau Adroher Moriscot Institut Jaume Vicens Vives Girona
96 95.75 Simón Shafrazyan Garibyan Jesús, Maria i Josep Barcelona
96 95.75 Hug Fernández Ríos Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
96 95.75 Júlia Sabiote Cartes Institut Fort Pius Barcelona
96 95.75 Miquel Santaló Toral Institut Jaume Balmes Barcelona
96 95.75 Pep Mayol Font Montessori-Palau Girona
96 95.75 Magí Andreu Pallarés Institut Tarragona Tarragona
103 95.5 Víctor Fernandez Esteve La Salle Bonanova Barcelona
103 95.5 Albert Majó Rudé Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
103 95.5 Genís Vicens Viola Vedruna Balaguer Balaguer
103 95.5 Guillem Massagué Querol Institut d'Argentona Argentona
103 95.5 Adrià Moraira Lozano Institut Torre del Palau Terrassa
103 95.5 Elisa Rojas Weng Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
103 95.5 Sergi Oliveras Boada Institut Castelló d'Empúries Castelló d'Empúries
110 95.25 Clàudia Lozano Gargallo Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
110 95.25 Rubén Miguel Noya Soriano Institut El Castell Esparreguera
110 95.25 Manuel Maria Fialho Romão Rodrigues Pinto Aula Escuela Europea Barcelona
113 95.0 Juan Cadafalch Cerdà Viaró Sant Cugat del Vallès
113 95.0 Adrián Cerezuela Hernández Cultural Badalona
113 95.0 Ferran Xirinachs Roca Institut Vila de Gràcia Barcelona
116 94.75 Andreu Rocamora Martorell Escola Pia de Mataró Mataró
116 94.75 Jordi Palomera Palomar Institut Jaume Callís Vic
116 94.75 David Andreu Gerique Institut Pompeu Fabra Martorell
119 94.5 Pau Amaré Arnàez Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
119 94.5 Óscar Rodríguez Valentín Llor Sant Boi de Llobregat
119 94.5 Gerard Morales Riera La Salle Girona
119 94.5 Galo Macías Zambrano Institut La Serreta Rubí
123 94.25 Oscar Ruiz Lara Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
123 94.25 Aaron Martínez Borges Institut Canigó Almacelles
125 94.0 Helena Plans Calvo IPSI Barcelona
125 94.0 Eva Córdoba Romero Institut Francisco de Goya Barcelona
125 94.0 Bernat Algueró Badell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
128 93.75 Oriol Soler Roig Escola Pia de Mataró Mataró
128 93.75 Sergio Gómez Damas Aula Escuela Europea Barcelona
128 93.75 Pol Roca Pena Institut Manuel de Montsuar Lleida
131 93.5 Javier Ruiz Lupón Aula Escuela Europea Barcelona
131 93.5 Marc Puig Tornero Institut Vacarisses Vacarisses
131 93.5 Noa Cabello Carbonell Institut Josep Brugulat Banyoles
131 93.5 Alba Espinosa Alegret Sagrat Cor El Vendrell
131 93.5 Antonio López Gómez Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
131 93.5 Ona Rovira Vilar Sagrat Cor El Vendrell
137 93.25 Víctor Gorchs Manzanal Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
137 93.25 Juli Serra Balaguer Institut Baix Montseny Sant Celoni
137 93.25 Xavier de Bonis Lestonnac Barcelona
137 93.25 Marc Sala Morales Bell-lloc del Pla Girona
137 93.25 Enric Duarri Redondo Institut Josefina Castellví i Piulachs Viladecans
137 93.25 Alexandra Catalina Zaharia Institut Alexandre de Riquer Calaf
137 93.25 Damià Canyameres Morante Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
144 93.0 Alícia Roca Aso Institut Ernest Lluch Barcelona
144 93.0 Adrià Palau Pahül Institut Fontanelles Les Borges del Camp
144 93.0 Jan Samaranch Mas Institut Francisco de Goya Barcelona
144 93.0 Mireia Majó Cornet Institut Pius Font i Quer Manresa
148 92.75 Marc Grau Martí Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
148 92.75 Guillem Masdemont Serra Institut Lacetània Manresa
148 92.75 Carla Achcaoucaou Arroyo Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
151 92.5 Laura Torró Cabello Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
151 92.5 Natàlia Berengué Clotet Institut Josep Lladonosa Lleida
151 92.5 Joel Garcia Pastor Institut El Morell El Morell
154 92.25 Joan Bertran Dumenjó Institut Pere Borrell Puigcerdà
154 92.25 Lucia de Pineda Alabart Sant Ignasi Barcelona
156 92.0 Miquel Mero Ruíz Institut Euclides Pineda de Mar
156 92.0 Dario Lopera Reig Institut Joan Oliver Sabadell
158 91.75 Elna Ballesta Iriondo Institut Pau Vila Sabadell
158 91.75 Martí Massó Moreno Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
160 91.5 Lluís Abril Condomines Institut Ernest Lluch Barcelona
161 91.25 Adrià Camps Bayona Institut Josep Pla Barcelona
161 91.25 Clàudia Massot Añoveros Betània-Patmos Barcelona
161 91.25 Albert Pérez Paredes Institut La Ferreria Montcada i Reixac
161 91.25 Maria Godó Jiménez Les Alzines Girona
161 91.25 Chenoa Minkley Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
166 91.0 Pol Canals Tolo Sant Gregori Barcelona
167 90.75 Ivan Gómez González Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
167 90.75 Samia Ettourki Haddad Institut Cap Norfeu Roses
167 90.75 Jordi Edo Puig Institut Vil·la Romana La Garriga
167 90.75 Anna Prats Bachiller Betània-Patmos Barcelona
167 90.75 Pol Fernández López Institut Verdaguer Barcelona
167 90.75 Gerard Vello Iborra Joan Pelegrí Barcelona
167 90.75 David González Forner La Salle Bonanova Barcelona
174 90.5 Albert Vila Ardiaca Institut Ronda Lleida
174 90.5 Miquel Cecilio-gonçalves Pedrerol Aula Escuela Europea Barcelona
176 90.25 Víctor Bonavila Alabernia Institut Les Planes Santa Bàrbara
176 90.25 Martí Solà Bertran Institut Front Marítim Barcelona
176 90.25 Jonay Beltrán Ramón Aula Escuela Europea Barcelona
179 90.0 Bernat Garcia Bosch Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
179 90.0 Mario Martín Zappa Sant Gregori Barcelona
179 90.0 Laia Pey Abres Institut Ramon Muntaner Figueres
182 89.75 Laura Torrent Alcañiz Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
182 89.75 Marina Martín Sánchez Institut de Terrassa Terrassa
182 89.75 Sara Pedemonte Bernat Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
182 89.75 Josep Aldave Institut Tarragona Tarragona
182 89.75 Pau Yter Vilà Institut Ramon Muntaner Figueres
182 89.75 Èric Labella Puidemasa Episcopal-Mare de Déu de l'Acadèmia Lleida
188 89.5 Alba Gonzalez Aguilà Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
188 89.5 Òscar Ramos Núñez Institut Valldemossa Barcelona
190 89.25 Carlos Álvarez Muñoz Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
190 89.25 Héctor Fortuño Martí Institut Joaquim Blume Esplugues de Llobregat
190 89.25 Janna Pintó Mercadal Escuela Suiza Barcelona
190 89.25 Marc Valls Camps Institut Jaume Vicens Vives Girona
190 89.25 Luc Romeu Llordella Institut de Guissona Guissona
195 89.0 Guillem Eliasson Silvestre Joan Pelegrí Barcelona
195 89.0 Jaume Sol Martín Institut Les Corts Barcelona
195 89.0 Quim Mas Paradís Institut El Pedró L'Escala
195 89.0 Blanca de Juan Cavaller Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
195 89.0 Nil Boira Coín Institut Lacetània Manresa
195 89.0 Ricard Olivé Torras Ramar 2 Sabadell
201 88.75 Jiahao Chen Institut Jonqueres Sabadell
201 88.75 Carla Parella Llenas Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
201 88.75 Santiago Romaní Ormaechea Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
201 88.75 Josep Maria Trullols Martínez Institut Martí l'Humà Montblanc
201 88.75 Laura Guerrero Sevilla Institut La Ribera Montcada i Reixac
201 88.75 Enric Espés Rodríguez Institut de Vic Vic
201 88.75 Carolina Pujol Triay Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
201 88.75 Anna Garriga Puig Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
201 88.75 Robert Vila Alsina Institut Alexandre Deulofeu Figueres
210 88.5 Daniel Riera Guardiola Hamelín-Internacional Laie Montgat
210 88.5 Josep Pella Sabaté Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
210 88.5 Francisco Adillón Gálvez Institut Josep Lladonosa Lleida
210 88.5 María Aguilera Saladrigas Sagrada Família-Horta Barcelona
210 88.5 Eric Ciria Ferrer Arrels II Solsona
210 88.5 Jofre Herrera Ossó Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
216 88.25 Nicolás Albéndiz González Institut Valldemossa Barcelona
216 88.25 Bru Cabús Bayó Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
216 88.25 Jordi Marquès Feliu Institut Jaume Vicens Vives Girona
216 88.25 Roger Espasa Jiménez Aula Escuela Europea Barcelona
216 88.25 Maria Guimerà Esquerda Escola Pia de Terrassa Terrassa
216 88.25 Ana Moreno Vasco Institut S'Agulla Blanes
222 88.0 Gerard Marti Olivella Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
222 88.0 Oriol Bernad Giménez Institut Premià de Mar Premià de Mar
222 88.0 Joel Margall Temprano Institut de Castellar Castellar del Vallès
225 87.75 Montserrat García Cerqueda Sagrat Cor-Diputació Barcelona
225 87.75 Maria Arroyo Álvarez Escola Professional Salesiana Barcelona
225 87.75 Borja Canut Garduño Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
225 87.75 Roser Llobera Pol Vedruna Malgrat de Mar
229 87.5 Claudia Almansa Vallés Institut de La Sénia La Sénia
229 87.5 Carla Fernández López Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
229 87.5 Núria Seguí Vidal IPSI Barcelona
229 87.5 Iago Vacas Fernández Institut Ernest Lluch i Martí Cunit
229 87.5 Esteban Bafalluy Palau Casa del Roure Barcelona
234 87.25 Marc Gonález Vidal Institut de La Sénia La Sénia
234 87.25 Víctor Ramírez Gutiérrez Proa Barcelona
234 87.25 Marc Andueza Fillat Institut Ronda Lleida
234 87.25 Arnau Mariegas Barot Institut Josep Pla Barcelona
234 87.25 Paula Ramió Mediavilla IPSI Barcelona
239 87.0 Jericó Sánchez San Nicolás Institut Jonqueres Sabadell
239 87.0 Javier Villarreal Arias Institut Pompeu Fabra Martorell
239 87.0 Daniel Perdomo Portillo Institut Duc de Montblanc Rubí
239 87.0 Dàrio Luigi Iorio Cantó Institut Pere Barnils Centelles
239 87.0 Youssra Alilouch Institut Duc de Montblanc Rubí
239 87.0 Marc Vives Pagès Institut Baix Camp Reus
239 87.0 Abril Pérez Martí Ramar 2 Sabadell
239 87.0 Pau Martínez Veciana Institut Quatre Cantons Barcelona
239 87.0 Jordi Royan Ontiveros Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
239 87.0 Riyad Jouadr Grissi Institut Duc de Montblanc Rubí
239 87.0 Ayoub el Hamoudi Institut Andreu Nin El Vendrell
239 87.0 Edgar R. Kayumov Bell-lloc del Pla Girona
239 87.0 Anass Mazari Bensaid Institut Fort Pius Barcelona
239 87.0 Pau Anguera Salvat Santa Teresa de Jesús Tarragona
239 87.0 Paula Company Comellas Institut Manuel Blancafort La Garriga
239 87.0 Carla Lafont Sánchez Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
239 87.0 Alejandro Bermúdez Berbel Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
239 87.0 Júlia Zúñiga Artigas Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
239 87.0 Arnau Ferrer Alibés Escorial Vic
258 86.75 Javier Gallardo Sánchez Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
258 86.75 Judit Conte Chacón Institut Vacarisses Vacarisses
258 86.75 Ferran Ortuño Sangil Institut Escola Industrial Sabadell
258 86.75 Agustina Reina Konovaluk Escola Pia de Mataró Mataró
258 86.75 Pau Badia Fernández Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
258 86.75 Marc Pérez Bautista Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
264 86.5 Rafa Lefort Durany Viaró Sant Cugat del Vallès
264 86.5 Erik Segarra Sabio Institut Francesc Xavier Lluch i Rafecas Vilanova i la Geltrú
264 86.5 Pau Casanovas Ambròs IPSE Barcelona
264 86.5 Matthew Alexandre Muller Escuela Suiza Barcelona
264 86.5 Nico Rivera Monsergas Escola Professional Salesiana Barcelona
269 86.25 Guillem Juanico Rull Ramar 2 Sabadell
269 86.25 Gerard Vargas Cuartielles Institut Infanta Isabel d'Aragó Barcelona
269 86.25 Àlex Pons Estrada Institut de Guissona Guissona
269 86.25 Arian Martiz Araque Institut Baix a mar Vilanova i la Geltrú
269 86.25 Laura García López Aula Escuela Europea Barcelona
269 86.25 Arthur Daussà Baize Institució Cultural del C.I.C. Barcelona
269 86.25 Irene Torres Rabanal Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
269 86.25 Josep Jordà Baleri La Salle Girona
269 86.25 Arnau Huerta Llorens Institut Narcís Oller Valls
278 86.0 Lluís Sala Dorca Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
278 86.0 Albert Costa Simó Institut Icària Barcelona
278 86.0 Jana Muñoz Ruscalleda Aula Escuela Europea Barcelona
278 86.0 Joan Domingo Sánchez Figueroa Jesús Maria Barcelona
282 85.75 Marina Silvente Perez Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
282 85.75 Roger Sala Siso Institut Front Marítim Barcelona
282 85.75 Joaquim Baucells Delgado Institut Vil·la Romana La Garriga
282 85.75 Pau Mundet Lopez Institut Matadepera Matadepera
282 85.75 Carla Martínez Andres Institut Francisco de Goya Barcelona
282 85.75 Martí Batalla Grau Institut Jaume Balmes Barcelona
282 85.75 Xavier Torralba Caballero Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
282 85.75 Víctor Rodríguez Matas Institut L'Alzina Barcelona
282 85.75 Cristina Rius Manau Institut Antoni Torroja Cervera
291 85.5 Maria Gistau Rubiano Sagrat Cor El Vendrell
291 85.5 Pol Soria de Quintana Bell-lloc del Pla Girona
291 85.5 Jinheng Lin Sagrat Cor-Diputació Barcelona
291 85.5 Mar Suñé Tomas Pare Manyanet Barcelona
291 85.5 Mar Expósito Canal Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
291 85.5 Manel Heras Juve Institut de L'Arboç L'Arboç
291 85.5 Sergio Cárdenas Gracia Institut Numància Santa Coloma de Gramenet
291 85.5 Sergio Castañeiras Morales Vedruna Terrassa
291 85.5 Marc Luís Ponce Sochnov Palcam Barcelona
300 85.25 Víctor Nadal Canut Aula Escuela Europea Barcelona
300 85.25 Marc Rodriguez Vancells Institut Matadepera Matadepera
302 85.0 Noah Vendrell Bonfill Institut d'Auro Santpedor
302 85.0 Roc Feliu Gómez El Clot Barcelona
302 85.0 Arnau Sánchez Cudinach Bell-lloc del Pla Girona
302 85.0 Alex Martín Vadillo Institut Lacetània Manresa
302 85.0 Gerard Rodrigo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
302 85.0 Adria Arcas Cubedo Institut El Calamot Gavà
302 85.0 Lluis Arimany Malik Institut Jaume Callís Vic
302 85.0 Adrià Valero Brilhante Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
302 85.0 Paul Buha Institut Roquetes Roquetes
302 85.0 Paula Luque Pino Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
312 84.75 Ines Rodríguez Hsu The American School of Barcelona Esplugues de Llobregat
312 84.75 Marc Pérez Cambronero Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
312 84.75 Paula Torner Porté Institut Manuel de Montsuar Lleida
312 84.75 Marina Travé Ferrer Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
312 84.75 Ariadna Soler Bernal Institut Narcís Monturiol Barcelona
312 84.75 Pedro Juan Royo Aula Escuela Europea Barcelona
312 84.75 Javier Pinillos Toral La Salle Montcada Montcada i Reixac
312 84.75 Martín González Yu Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
320 84.5 Hugo Laguna López Montessori-Palau Girona
320 84.5 Irene García Bargues Sagrat Cor El Vendrell
320 84.5 Mercè Llanas Munné Badalonès Badalona
320 84.5 Óscar Delgado Gómez Llor Sant Boi de Llobregat
320 84.5 Arnau Macías Quesada Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
320 84.5 Pedro Matías Allegroni Jiménez Institut Estany de la Ricarda El Prat de Llobregat
320 84.5 Júlia Villaró Cañizal Institut Francesc Ribalta Solsona
320 84.5 Adrià Hernández González Institut Josep Pla Barcelona
328 84.25 Miquel Masdevall Esparch Institut Josep Brugulat Banyoles
328 84.25 Gerard Barrufet Segarra Institut Josep Lladonosa Lleida
328 84.25 Abel Batalla Ferrés Institut Front Marítim Barcelona
331 84.0 Sheng Ye Institut Illa de Rodes Roses
331 84.0 Lois Navarro Oller Institut Pere Alsius i Torrent Banyoles
331 84.0 Albert Querol Beltran Institut El Sui Cardedeu
331 84.0 Pol Floriach de Torrus Escola Pia de Mataró Mataró
331 84.0 Isaac Torres Espuña Institut La Mitjana Lleida
331 84.0 Roger Roig Peña Sant Josep Sant Sadurní d'Anoia
337 83.75 Claudia Canela Garcia Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
337 83.75 Oriol Niubó Torras Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
337 83.75 Erik Luszczak André Institut Infanta Isabel d'Aragó Barcelona
337 83.75 Arseniy Mazanic IPSI Barcelona
337 83.75 Joan Carrillo Ruiz Pare Manyanet Barcelona
337 83.75 Roger Benavente Anguita Mirasan Lleida
337 83.75 Wladimir Chanov Institut Pablo R. Picasso Barcelona
337 83.75 Neus Gual Hidalgo Institut de Castellar Castellar del Vallès
337 83.75 Pau Sabrià Liaño Institut Jaume Vicens Vives Girona
337 83.75 Toni Hurtado Bonsfills Vedruna Tàrrega Tàrrega
337 83.75 Jordi Cunillera Reinal Aula Escuela Europea Barcelona
337 83.75 Berta Ros Blanco Joan Pelegrí Barcelona
337 83.75 Nicolás Ruíz Rodríguez Cultural Badalona
337 83.75 Aina Gea Reina Institut Valldemossa Barcelona
351 83.5 Georgina Wallis Rowley Escorial Vic
351 83.5 Júlia Dolcet Estela Institut Ronda Lleida
351 83.5 Luis Guilera Agustín Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
351 83.5 Yanzhu Cárdenas Galindo Sant Ignasi Barcelona
351 83.5 Claudi Vall Müller Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
351 83.5 José Francisco Aguilera Oliver Ramar 2 Sabadell
357 83.25 Marina Cortada Gimeno Institut Maria de Bell-lloc Bigues i Riells
357 83.25 Aina Muñoz Franco Canigó Barcelona
357 83.25 Jiaren Fu Ding Jesús i Maria Barcelona
357 83.25 Abril González González Institut de Lliçà Lliçà d'Amunt