Llista de les millors puntuacions (6%) de segon d'ESO

En total han participat 24302 alumnes d'aquest curs.

Posició Puntuació Nom i cognoms Centre Municipi
1 150.0 Martí Roé Castillo Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
1 150.0 Daniel Moreno Romero Sant Lluís Barcelona
1 150.0 Guillem Pastor Salvador Institut Banús Cerdanyola del Vallès
4 145.0 David González Acen Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
4 145.0 Jan Gómez Gou Montessori-Palau Girona
4 145.0 Berta Bach Manresa Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
7 143.75 Alèxia Escudero Ribó Sec. d'Institut Morelló Esterri d'Àneu
7 143.75 Jordi Ferré García Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
7 143.75 Dídac Gámez Henares Institut Torre de Malla Parets del Vallès
7 143.75 Roger Lidón Ardanuy Minguella Badalona
7 143.75 Adrià Hesse Prats Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
12 142.0 Xavier de Bolós Palomino Bell-lloc del Pla Girona
13 141.25 Paula Latorre Pitarch Sant Pau Apòstol Tarragona
14 140.0 Marc Buxó Morral Ramar 2 Sabadell
14 140.0 Laura Vidal Corominas Thau Barcelona
14 140.0 Marcel Oliveras Mogas Lestonnac Mollet del Vallès
14 140.0 Ferran Alía Castillejos Institut Les Corts Barcelona
18 139.75 Max Augusto Goldenberg Josende Betània-Patmos Barcelona
19 138.75 Martí Pérez Rodríguez Institut Isaac Albéniz Badalona
19 138.75 Ivan Ferrer Gil Institut Pla Marcell Cardedeu
19 138.75 Timothy Skipper Institut Cabrils Cabrils
19 138.75 Miguel Rodríguez López Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
19 138.75 Blanca Mira Fradera Sant Ignasi Barcelona
19 138.75 Oriol Blancafort Guardiola Institut Jaume Balmes Barcelona
19 138.75 Nil Castaño Álvarez Llor Sant Boi de Llobregat
26 137.5 Gerard Garcia Cañas Institut Pere Vives i Vich Igualada
26 137.5 Tomàs Parramón Tahull Institut Emperador Carles Barcelona
26 137.5 Jaume Clot Ribas Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
26 137.5 Clàudia Sallès Gallo Hamelín-Internacional Laie Montgat
26 137.5 Daniel Hurtado Labandeira Institut Ernest Lluch Barcelona
26 137.5 Helena Folia Cots Institut Jaume Balmes Barcelona
32 137.0 Aniol Saura Wenzl Institut Pau Vila Sabadell
32 137.0 Carles Viñas Margalef Institut Matadepera Matadepera
34 136.25 Patricia Oltra Sisternas La Salle Bonanova Barcelona
34 136.25 Adrià Salvador Biosca Institut Les Corts Barcelona
34 136.25 Xavier Díaz Austrich Montessori-Palau Girona
37 136.0 Claudia Gallego Torralbo Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
37 136.0 Jordi Armenteras Negredo Institut Joan Mercader Igualada
39 135.0 Efran García Rodriguez Sagrada Família Gavà
39 135.0 Adrià Roig Ferro Institut Martí Pous Barcelona
39 135.0 Alba Cartró Peris Montagut Vilafranca del Penedès
39 135.0 Pablo Rodríguez Manzano Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
43 134.75 Iván Morales Alemany Hamelín-Internacional Laie Montgat
44 133.75 Marina Carro Mascaró Institut Ernest Lluch Barcelona
44 133.75 Paula Torreblanca Costa La Salle Bonanova Barcelona
44 133.75 Martí Vallhonesta Rodríguez Mare de Déu dels Dolors Sant Boi de Llobregat
44 133.75 On Sakamoto Lorente Institut Verdaguer Barcelona
44 133.75 Laia Abio Buil Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
49 133.5 Víctor Ruiz Aguilera Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
50 132.5 Arman Moradi Petersen Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
50 132.5 Daniel Escorriola Faneite Jesús, Maria i Josep Barcelona
50 132.5 Xavier Parés Albareda Mare Nostrum Tarragona
50 132.5 Joan Vidal Garcia Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
50 132.5 Tomàs Combemorel Suero La Salle Girona
55 132.0 Eric Fernández Barrido Institut de Castellar Castellar del Vallès
56 131.25 Pau Sala Sisó Aula Escuela Europea Barcelona
56 131.25 Mael Steve Vert-louis Empordà-San José Roses
56 131.25 Lanka Vaccaro El Carme Sabadell
59 131.0 Miguel Ardite Casilla Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
60 130.75 Martí Piñol Caldera La Salle-Berga Berga
60 130.75 Cristina Martín Ferran Nostra Senyora de Montserrat Parets del Vallès
62 130.0 Ana Belén Alonso Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
62 130.0 Pietro Bordas Barchi Súnion Barcelona
62 130.0 Mingle Wang La Salle Reus
62 130.0 Bernat Moreno Lucena El Carme Sabadell
62 130.0 Santiago Ballester Massague Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
67 129.75 Luis Díaz Thau Barcelona
67 129.75 Jofre Faraudo Domínguez Crea Nova, Creativitat i Innovació Sant Cugat del Vallès
67 129.75 Lucas Luna Rodríguez Cingle Terrassa
67 129.75 Lucía Plana León Institut L'Estatut Rubí
67 129.75 Isona Esquerrà Giné Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
72 128.75 David Galán Cardona Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
72 128.75 Diego Elía Miravalles Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
72 128.75 Pere Maeso Casas Sagrada Família Sabadell
72 128.75 Èlia Sallent Fernández Àgora Sant Cugat del Vallès
72 128.75 Teo Lentini Amoros Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
72 128.75 Ines Gomez Carmona Institut Can Planas Barberà del Vallès
72 128.75 Alexánder Macià Alcántara La Salle Premià de Mar
72 128.75 Raúl Cedó Marco Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
72 128.75 Albert Montesinos Blanco Aula Escuela Europea Barcelona
72 128.75 Jordi Fernández Alba Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
72 128.75 Daniel Salazar Parés Súnion Barcelona
72 128.75 Aarón Millán Iglesias Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
72 128.75 Laia Bosoms Solé Institut Guillem de Berguedà Berga
85 128.5 Lluc Borràs Ayats Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
85 128.5 Carlos Palomino Ríos Jesús, Maria i Josep Barcelona
85 128.5 David Rabadan Arroyo Sant Bonaventura Vilanova i la Geltrú
85 128.5 Carla Segura Brancés Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
85 128.5 Gil Robert Badias Institut Badia i Margarit Igualada
90 127.5 Jana Arroyo Tercero IPSI Barcelona
90 127.5 Joan Villalba Rull Institut Poeta Maragall Barcelona
90 127.5 Adrià Armengol Artigas Institut Jaume Balmes Barcelona
90 127.5 Jana Claraco Andrés Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
90 127.5 Enric Flores Torres Institut Marta Mata Montornès del Vallès
90 127.5 Pablo Rey de Olano Viaró Sant Cugat del Vallès
90 127.5 Anjie Sun Institut Jaume Balmes Barcelona
90 127.5 Gerard Martos Montañés Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
90 127.5 Francesc Díaz Comellas Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
90 127.5 Yassin el Yahyaoui Institut de Constantí Constantí
90 127.5 Júlia Prades Dalmases Anoia Igualada
90 127.5 Unai Tamosinas Gombau Institut Dertosa Tortosa
90 127.5 Sergi Malaguilla Bombín Sagrada Família Barcelona
90 127.5 Tanja Moret Günther Garbí Pere Vergés Badalona
90 127.5 Eduardo Oliver Soriano Viaró Sant Cugat del Vallès
90 127.5 Ivet Ortiga Martínez Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
90 127.5 Artur Colomés Plana Institut Aubenç Oliana
107 127.25 Abel Luján Canet Institut d'Auro Santpedor
107 127.25 Roger Gargallo Galindo IPSI Barcelona
107 127.25 Aitor Ilincheta Raventós Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
110 127.0 Ivan Díaz Álvarez Anna Ravell Barcelona
110 127.0 Amal Dokkar el Hamoudi Institut Ernest Lluch Barcelona
110 127.0 Joina Comellas Farràs Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
113 126.75 Xavier Malpartida Tous Institut Joan Mercader Igualada
114 126.25 Ruben Carpenter Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
114 126.25 Nil García de Miguel Tecnos Terrassa
114 126.25 Gerard Gómez Anglès Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
114 126.25 Jhan Carla Tapia Zenteno Institut de Llagostera Llagostera
114 126.25 Pau Tarrado Verdú Institut d'Alella Alella
114 126.25 Nora Garrell Calsamiglia Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
114 126.25 Abdel Zarfani Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
114 126.25 Sebastián Blázquez Velasco Institut d'Alella Alella
122 126.0 Àlex Manero Tomàs Vedruna Sagrat Cor Tarragona
122 126.0 Joel Pijuan Vela Maristes Champagnat Badalona
122 126.0 Antonio Javier Ortiz Gil Sagrada Família Barcelona
122 126.0 Martina Escolar Bassa Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
122 126.0 Pau Sanz Alemany Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
127 125.0 Maria Roldán Revilla Institut Badalona VII Badalona
127 125.0 Anna Casafont Gorchs Institut de Puig-reig Puig-reig
127 125.0 Miquel Salvadó González Aula Escuela Europea Barcelona
127 125.0 David Muñoz González Institut de Pallejà Pallejà
127 125.0 Marc Garduño Bigas Institut Isaac Albéniz Badalona
127 125.0 Javier Álvarez Pérez Institut Dr. Puigvert Barcelona
127 125.0 Joana Català Font Institut Jaume Vicens Vives Girona
127 125.0 Gerard Torras Sancho La Salle Premià de Mar
127 125.0 Rubén García Lorenzo Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
127 125.0 Oriol Orbea Suari Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
127 125.0 Massimo Wenlian Hu Institut d'Alcarràs Alcarràs
127 125.0 Aran Oliveras Institut Baix Montseny Sant Celoni
127 125.0 Laia Sánchez Clavera Institut Pla Marcell Cardedeu
140 124.75 Pere Fradera Puxan Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
140 124.75 Roc Tonietti Davies Institut Alexandre Deulofeu Figueres
140 124.75 Berta Sala Samarra Institut Matadepera Matadepera
140 124.75 Montse Folqué García Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
140 124.75 Nil Leg Bogunyà Escola Pia de Terrassa Terrassa
145 124.5 Joel Filella Santamaría Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
146 123.75 Clàudia Moya Pérez Sant Domènec Savio Badalona
146 123.75 Carla Alcántara Collado Santa Anna Lleida
146 123.75 Thomas Gauci Pomar Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
146 123.75 Martí Climent López Institut Jaume Balmes Barcelona
146 123.75 Héctor Ruiz Pujol Mireia Montgat
146 123.75 Laia Oleart Rabanal Avenç Sant Cugat del Vallès
146 123.75 Joel Corominas Baix Institut Pla de l'Estany Banyoles
146 123.75 Victòria Subirats Figueras L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
146 123.75 Francesc Fernández Manzanera Montessori-Palau Girona
146 123.75 Martí Mach Aymerich Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
146 123.75 Sílvia García Domínguez Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
146 123.75 Antonio Beneroso Arnalot Viaró Sant Cugat del Vallès
146 123.75 Abril Urdiain Miret Institut Pons d'Icart Tarragona
146 123.75 Nora Bonafonte Pardàs Aula Escuela Europea Barcelona
146 123.75 Núria Mestre Prat Àgora Sant Cugat del Vallès
146 123.75 Alejandro Herrera Sánchez Sant Pau Barcelona
146 123.75 Marc Cascant Sancho Betània-Patmos Barcelona
163 123.5 Núria Marguí Solà Institut Montsacopa Olot
163 123.5 Daniel Vera Galvez Institut El Calamot Gavà
163 123.5 Eulàlia Alcoverro Brunel Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
163 123.5 Bruno Pescador Hugas Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
163 123.5 Sílvia Monfort Moya Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
163 123.5 Laia Soler Urbano Institut XXV Olimpíada Barcelona
169 123.25 Joan Reynés Lobo Institut El Castell Esparreguera
169 123.25 Belén Macías Pérez Sant Miquel dels Sants Vic
171 123.0 Irene Álamo Institut Baix Montseny Sant Celoni
172 122.75 Dúnia Pérez Sala Institut Alexandre Deulofeu Figueres
173 122.5 Pau Torra Solé Escola Pia de Sabadell Sabadell
173 122.5 Thais Araceli López Orbegoso Pineda L'Hospitalet de Llobregat
173 122.5 Nicolás Jiménez Muñoz Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
173 122.5 Oriol Rico Vilar Sec. d'Institut Gurb Gurb
173 122.5 Èric Gálvez Lacort Daina Isard Olesa de Montserrat
173 122.5 Marc Lopez Espada Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
173 122.5 Andreu López Pérez Proa Barcelona
173 122.5 Joel Sisó Giribet Institut Canigó Almacelles
173 122.5 Guillem Manresa Martori Bell-lloc del Pla Girona
173 122.5 Andreu Fidalgo Alvarez Sant Ignasi Barcelona
173 122.5 Núria Galera Ester Arrels II Solsona
184 122.25 Jan Pedrós Balcells Institut Alfons Costafreda Tàrrega
185 122.0 Iván Utrilla Fernández Institut Joan Oliver Sabadell
186 121.75 Xènia Riera Armengou Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
187 121.5 Charlotte Daisy Donadoni Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
188 121.25 Berta Luján Franco Institut Escola Francesc Cambó i Batlle Verges
188 121.25 Viñas Salvà Adrià Joan Pelegrí Barcelona
188 121.25 Set Catalán Ribolleda Institut Ernest Lluch Barcelona
188 121.25 Judith Avilés Ponce Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
188 121.25 Marc Rozas Bellido Institut Tarragona Tarragona
188 121.25 Martí Gasol Cos Institut de Viladecavalls Viladecavalls
188 121.25 Pau González Gutiérrez Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
188 121.25 Jan Molina Vilaseca Institut Alexandre de Riquer Calaf
188 121.25 Martina Gaspar López Institut Manolo Hugué Caldes de Montbui
188 121.25 Yang X Alex Joan Pelegrí Barcelona
188 121.25 Andrea Bretcha Botella Institut Antoni Cumella Granollers
188 121.25 Pablo de Oza Careaga Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
188 121.25 Miquel Esquirol Mestre Sec. d'Institut Turó d'en Baldiri Teià
188 121.25 Lluís Gutiérrez Perea Minguella Badalona
202 121.0 Jennifer Michelli Fernández Röver Institut La Plana Vic
202 121.0 Clàudia Solé Fàbrega La Salle-Berga Berga
202 121.0 Arnau Chico Egea Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
202 121.0 Alex Mangues Rubia Institut Icària Barcelona
202 121.0 Júlia Fontserè Homs Institut Cirviànum de Torelló Torelló
202 121.0 Èric Mateos Coll Freta Calella
208 120.75 Maryam Naseer Institut Lluís de Peguera Manresa
208 120.75 Eduard Roig Hoces Institut Joan Boscà Barcelona
208 120.75 Jan Martínez Vicens Sant Ignasi Barcelona
208 120.75 Hanna Casorrán Kappert Institut Maria Espinalt Barcelona
212 120.5 Aina Vilaseca Aguiló Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
213 120.25 Yaoyao Guo Institut de Sales Viladecans
214 120.0 Jan Colomé Torrent Institut Vall de Llémena Sant Gregori
214 120.0 Jan García Comas Llor Sant Boi de Llobregat
214 120.0 Clara de Latorre Lluch La Vall BELLATERRA
214 120.0 Joel Boil Pérez Cervetó Granollers
214 120.0 Josep Sadurní Fabrellas Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
214 120.0 Marc Hitar Alférez Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
214 120.0 Cesc Llinàs Rodríguez Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
214 120.0 Carla Solà Tudela Institut Pere Vives i Vich Igualada
214 120.0 Ya Qi Liu El Clot Barcelona
223 119.75 Laura Vilà Modolell Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
223 119.75 Oriol Morros Vilaseca Oms i de Prat Manresa
223 119.75 Ariadna Ruíz Cols Institut Escola Industrial Sabadell
223 119.75 Unai Fuica Valls Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
223 119.75 Francesc Puig Algué Vedruna Palamós
223 119.75 Fèlix Inglada Ferragutcasas La Salle Girona
223 119.75 Javier Díaz Soley Viaró Sant Cugat del Vallès
223 119.75 Jack Hayes Perez Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
223 119.75 Adrià Canudas Perarnau Institut Guillem de Berguedà Berga
223 119.75 Marc Caballero Navarrete Sant Miquel Barcelona
223 119.75 Álvaro Elias Rojas Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
223 119.75 Óscar Bosch Spada Aula Escuela Europea Barcelona
235 119.5 Marta Física Regatero Sagrada Família Barcelona
235 119.5 Álvaro Trigueros Alonso Thau Sant Cugat del Vallès
235 119.5 Darius Natan Santa Institut Baix Empordà Palafrugell
238 119.25 Gala Pareja Martín Institut Júlia Minguell Badalona
239 119.0 Irene Valdes Martin Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
240 118.75 Martí Canut Sumarroca Institut La Valira La Seu d'Urgell
240 118.75 Martí Guasch Rius Institut Torredembarra Torredembarra
240 118.75 Mariona Argemí Cutiller Institut Olorda Sant Feliu de Llobregat
240 118.75 Ángel Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
240 118.75 Júlia Marco Celaya Institut Gallecs Mollet del Vallès
240 118.75 Wiro Martin Gasau Sant Ignasi Barcelona
240 118.75 Víctor Rocha Jiménez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
240 118.75 Martí Canyelles Blanco Institut Montgrí Torroella de Montgrí
240 118.75 Oriol Portet Batlle Sec. d'Institut Gurb Gurb
240 118.75 Clara Gómez Moltó Pineda L'Hospitalet de Llobregat
240 118.75 Wassa Coulibaly Diarra Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
240 118.75 Cristian Gil Marente Institut de Viladecavalls Viladecavalls
240 118.75 Roger Velilla Torras Institut El Castell Esparreguera
240 118.75 Marc García García Sant Lluís Barcelona
240 118.75 Laia Subirats Valls Institut Cristòfol Despuig Tortosa
240 118.75 Txell Vich Cursà Institut Montilivi Girona
240 118.75 Alejandro Valero Genicio Institut Ausiàs March Barcelona
257 118.5 Elena Alegre Aldeano Sant Miquel Barcelona
257 118.5 Martí Boix Fernàndez L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
257 118.5 Andreu Domingo Pedrocchi Institut Valldemossa Barcelona
257 118.5 Víctor Vidal-quadras Llopis Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
257 118.5 Pau Forcadell Campos Institut de Tecnificació Amposta
257 118.5 Alex Sánchez Lara Institut El Palau Sant Andreu de la Barca
257 118.5 Alonso Javier Coral Institut Valldemossa Barcelona
257 118.5 Pol Garcia Carabí Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
257 118.5 Marti Ruiz Sabater Institut Jaume Balmes Barcelona
266 118.25 Jairo de Dios Egea Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
266 118.25 Benet Carbonell Fusté Escola Pia de Terrassa Terrassa
266 118.25 Meritxell Baró Castell Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
266 118.25 Pau Rodríguez Mallén Institut Tarragona Tarragona
270 118.0 Aleix Mumbrú Panella Institut Can Periquet Palau-Solità i Plegamans
270 118.0 Alba Coromina Gutierrez Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
270 118.0 David Guerrero Casòliva Sec. d'Institut Serra de Noet Berga
273 117.75 Sofia Pareja Martín Institut Júlia Minguell Badalona
273 117.75 Oriol Planàs Valero Institut Jaume Callís Vic
275 117.5 Josep Garciapons Expòsito El Cim Vilanova i la Geltrú
275 117.5 Arnau Serna Izquierdo Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
275 117.5 Elías López Campayo Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
275 117.5 Martín Ruiz Benavente Augusta Barcelona
275 117.5 Elena Orriols Fernández La Salle-Berga Berga
275 117.5 Berta Claramunt Clotet Anoia Igualada
275 117.5 Irene Pérez Morales Institut Bellulla Canovelles
275 117.5 Sergi Palomares Lozano Institut Castellet Sant Vicenç de Castellet
275 117.5 Erik Mateo Rodriguez Institut L'Estatut Rubí
275 117.5 Pablo Abella Escudero Betània-Patmos Barcelona
275 117.5 Marta Grau Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
275 117.5 Oriol Anguera Milà Sagrada Família Lleida
275 117.5 Helena Puig Cruells Institut Pere Barnils Centelles
275 117.5 Guillem Julià Gibert Institut Matadepera Matadepera
275 117.5 Guillem Prieto Bellón Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
275 117.5 Nil Masramon Moreno Escorial Vic
275 117.5 Jan Lázaro Ferrer Sant Gregori Barcelona
275 117.5 Miquel Palomares Cuixart Vedruna Palamós
275 117.5 Mònica Juncà Xaus Institut Badia i Margarit Igualada
275 117.5 Clara Homs Roldan Institut Matadepera Matadepera
275 117.5 Yoel Gallardo Cerrato Institut Salvador Dalí El Prat de Llobregat
275 117.5 Xavier Rivera Monsergas Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
275 117.5 Pablo Aparicio Crespo Institut Secretari Coloma Barcelona
275 117.5 Félix Cifuentes Salamí Sagrada Família Gavà
275 117.5 Helena Arráez Institut Pompeu Fabra Badalona
275 117.5 Chenxi Zhao Institut Terra Roja Santa Coloma de Gramenet
301 117.25 Eloi Genebat López Sant Pau Apòstol Tarragona
301 117.25 Paula Gómez Ramírez Institut Guindàvols Lleida
301 117.25 Anna Ying Ripoll Hernández Institut Valldemossa Barcelona
301 117.25 Berta Plans Riu Institut Torre de Malla Parets del Vallès
301 117.25 Bernard Figueras Geiszinger Institut Josep Brugulat Banyoles
301 117.25 Anna Ponti Fíguls Sant Ignasi Barcelona
301 117.25 Gemma Calvo Pons Institut Jaume Balmes Barcelona
301 117.25 Irene Romero Garcia Sant Domènec Savio Badalona
301 117.25 Arnau Deli Pradas Oms i de Prat Manresa
301 117.25 Júlia Sihe Micó Alonso Pineda L'Hospitalet de Llobregat
301 117.25 Aina Ortega Segovia Sant Domènec Savio Badalona
301 117.25 Isaac Ninyerola Casals Institut Vila de Gràcia Barcelona
301 117.25 Guo Chen Sant Ignasi Barcelona
301 117.25 Joan Notario Fernández Sant Gabriel Viladecans
315 117.0 Marcos Muñoz Nieto Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
315 117.0 Arnau Castro Cantós Crea Nova, Creativitat i Innovació Sant Cugat del Vallès
315 117.0 Guillem Ovalle Martínez Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
315 117.0 Laia Chillarón Adán Anna Ravell Barcelona
315 117.0 Mohamed Aghzaf Institut Miquel Bosch i Jover Artés
315 117.0 Sergi Martínez Almansa Monlau Barcelona
315 117.0 Keyla Cubas Evangelista Institut La Sedeta Barcelona
322 116.75 Jaume Márquez Riera Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
322 116.75 Núria Gil Sáez Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
322 116.75 Dunia Paniagua Ruzafa Aula Escuela Europea Barcelona
322 116.75 Bruno Martínez Vázquez Mare Nostrum Tarragona
322 116.75 Laia Llorens Solà Santa Anna-Eixample Barcelona
322 116.75 Eric Petit Martínez Sant Domènec Savio Badalona
322 116.75 Neus Espinar López Institut S'Agulla Blanes
329 116.25 Luc Linares Fordham El Cim Vilanova i la Geltrú
329 116.25 Àngels López Tormo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
329 116.25 Albert Calero Álvarez Salesians Sabadell Sabadell
329 116.25 Àlex Coromina Savós Institut Pere Barnils Centelles
329 116.25 Lola Melero Soler Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
329 116.25 Oriol Colomer Arias Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
329 116.25 Jordi Borraz Labrador Jesús, Maria i Josep Barcelona
329 116.25 Alejandro de Tena García Acesco Parets del Vallès
329 116.25 Hugo García Carrasco Institut Maria Espinalt Barcelona
329 116.25 Biel Gregori Piñas Cor de Maria Valls
329 116.25 Txell Rojas Hernàndez Institut Mig-Món Súria
340 116.0 Janna Puig Pujadas Vedruna Palamós
340 116.0 Anna Pujol de la Poza Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
340 116.0 Paula Barnet Leoncio Institut Llavaneres Sant Andreu de Llavaneres
340 116.0 Maria Corriente Reales Freta Mataró
340 116.0 Pau Amate Ballesté Palcam Barcelona
340 116.0 Adrià Alonso Vilella Institut Narcís Oller Valls
340 116.0 Laia Tejero Álvarez Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
340 116.0 Yi-han Lin Hamelín-Internacional Laie Montgat
340 116.0 Mònica Rocadenbosch Serra Maristes Sants - les Corts Barcelona
340 116.0 Clara Chanivet Jacas Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
340 116.0 Dan Allegue García Institut Alba del Vallès Sant Fost de Campsentelles
340 116.0 Unai Plateeuw Fernández Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
340 116.0 Martina Mas Calero Sagrada Família Gavà
353 115.75 Andreu Moran Santa Teresa de Lisieux Barcelona
353 115.75 Gael Sánchez Montés Institut Tarragona Tarragona
353 115.75 Roger Buchaca Martín Institut Samuel Gili i Gaya Lleida
353 115.75 Pau Roqué Lobera Institut Francisco de Goya Barcelona
353 115.75 Gisela Torrente Fuentes Aura Reus
353 115.75 Alba Guerrero Robles Sagrat Cor El Vendrell
353 115.75 Ainhoa Aguayo Arias Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
353 115.75 Núria Ferrer Marcoval Institut de La Sénia La Sénia
353 115.75 Maria Torruella Cerqueda Institut La Mitjana Lleida
353 115.75 Kenneth García Mañas Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
353 115.75 Laura Gonzalez Lozano Institut Pere Borrell Puigcerdà
353 115.75 Pablo Joel Sáez Seidel Institut Cabrils Cabrils
365 115.5 Mariam Drissi Autet Sant Miquel dels Sants Vic
365 115.5 Nil Rosell Borrull Vedruna Ripoll
367 115.25 Emma Oliete Gil Montagut Vilafranca del Penedès
368 115.0 Uriel Martínez Carrasco Institut Jaume Callís Vic
368 115.0 Mar Fernández Ruiz Institut Alexandre Deulofeu Figueres
368 115.0 Bruno Alós Grcic El Clot Barcelona
368 115.0 Martí Jiballí Arbós Institut Joan Amigó i Callau L'Espluga de Francolí
368 115.0 Isabel Canut Sumarroca Institut La Valira La Seu d'Urgell
368 115.0 Barrachina Corrons Pau Joan Pelegrí Barcelona
368 115.0 Martina Viñolas Pla Sadako Barcelona
368 115.0 Jan Otero Vargas Institut Vallès Sabadell
368 115.0 Nekane Fuentes Teruel Institut Marta Mata Salou
368 115.0 Berta Villagrasa Umbert Tabor Santa Perpètua de Mogoda
368 115.0 Pau Borrell Bullich Institut Icària Barcelona
368 115.0 Ivan Mulà Andrés Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
368 115.0 Tomàs Fontanet Domez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
368 115.0 Carlos Gimbert Ruisánchez Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
368 115.0 Àlex Montal Tarradellas Aula Escuela Europea Barcelona
368 115.0 Gemma Comes Sánchez Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
368 115.0 Mireya Cabedo García Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
368 115.0 Daniel Frias Conesa Sant Lluís Barcelona
368 115.0 Joan Barba Sanz Cingle Terrassa
368 115.0 Franco Stival Martincich Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
368 115.0 Laia Ollé Ramos Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
389 114.75 Armand Enrich Güell Anoia Igualada
389 114.75 Pol Puigcerver Bou Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
389 114.75 Noa Mestres Justel Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
389 114.75 Héctor Gómez Gallego Institut La Romànica Barberà del Vallès
389 114.75 Albert Piñol Boncompte Institut de Ponts Ponts
389 114.75 José Pardo García Sagrado Corazón Barcelona
389 114.75 Adrià Mendiara Monge Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
389 114.75 Max Pou Ucero Sant Ignasi Barcelona
389 114.75 Xué Cendrós Canals Badalonès Badalona
389 114.75 Maia Borne Uceda Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
389 114.75 Ignacio Herrero Torres John Talabot Barcelona
389 114.75 Dani Kushnyeroy Anufriev Institut Montilivi Girona
389 114.75 Gemma Cuenca Ferrer Institut Escola Municipal de Treball Granollers
389 114.75 Èric Comaposada Moreno Institut Alexandre de Riquer Calaf
389 114.75 Arnau Bach Pérez Escola Pia de Granollers Granollers
404 114.5 Marta Clotet Garcia L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
404 114.5 Carlos Maldonado Fernández Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
404 114.5 Martina Soler Llobet Institut Cal Gravat Manresa
404 114.5 Mar Muñoz Calvete Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
404 114.5 Marc Sempere Ayala Institut Ernest Lluch Barcelona
404 114.5 Shengyu Lu Institut Ernest Lluch Barcelona
404 114.5 Josep Ponz Sánchez Sant Josep-Teresianes Barcelona
404 114.5 Muñoz Escoda Guillem Joan Pelegrí Barcelona
404 114.5 Xavier Barnadas Contreras Institut Baix Penedès El Vendrell
413 114.25 Sergi Parera Muñoz Institut Castellbisbal Castellbisbal
413 114.25 Noelia Paredes Blanco Institut Miquel Bosch i Jover Artés
413 114.25 Mar Conchillo Castillo Institut Sant Elm Sant Feliu de Guíxols
413 114.25 Jaume Alba Monereo Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
413 114.25 Leo Shujie Yao Institut Quatre Cantons Barcelona
413 114.25 Míriam Sixto Sala Ramar 2 Sabadell
413 114.25 Júlia Capella Garcia Salesians Sant Vicenç dels Horts Sant Vicenç dels Horts
413 114.25 Guusje Super Sec. d'Institut Sunsi Móra Canet de Mar
413 114.25 Xavier Gómez Yat Institut Moianès Moià
422 114.0 Ona Santisteban Uribarri Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
422 114.0 Laura Vizcaíno Molina Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
424 113.75 Eric Serrat Blanch Institut Rafael Campalans Anglès
424 113.75 Miquel López Valenzuela Institut de Guissona Guissona
424 113.75 David Aguilar López Institut Can Mas Ripollet
424 113.75 Joel Moretti Campoy Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
424 113.75 Guillem Martínez Pons Institut Antoni de Martí i Franquès Tarragona
424 113.75 David Comabella Muñoz Sagrat Cor-Diputació Barcelona
424 113.75 Abraham Ruiz Vásquez Sant Miquel Barcelona
424 113.75 Josune García Antón Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
424 113.75 Ònia Castillo Cancho Institut Moianès Moià
424 113.75 Francesc Jansana Garolera Institut Antoni Cumella Granollers
424 113.75 Bàrbara Ferrer Cugat Institut Camarles Camarles
424 113.75 Bauchwitz Emmel Martina Joan Pelegrí Barcelona
424 113.75 Arnau Torret Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
424 113.75 Roger Raset Taulé Institut Vidreres Vidreres
438 113.5 Anna Ibrahim Camps. Institut de Deltebre Deltebre
438 113.5 Gonzalo Vicente-arche de la Fuente Sant Pau Barcelona
438 113.5 Abril Arnal Llimona Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
438 113.5 Quimey Espuña Ramos Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
438 113.5 Guille Vilà Calopa Viaró Sant Cugat del Vallès
438 113.5 Pol Juny Sanchez Vedruna Balaguer Balaguer
438 113.5 Laia Celma Villanueva Sadako Barcelona
438 113.5 Axel Busquets Brousseau El Clot Barcelona
438 113.5 Martí Ferrer Ferrer Vedruna Malgrat de Mar
438 113.5 Pol Comas Ripoll Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
438 113.5 Narcís Valls i Martínez Institut Jaume Balmes Barcelona
438 113.5 Max Álvarez Alsina Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
438 113.5 Irene Alcazar Guisado Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
451 113.25 Alonso Bernabeu Marc Sagrada Família-Horta Barcelona
451 113.25 Isabel Asensio Tort Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
451 113.25 Lidia Baca Martínez Institut Montmeló Montmeló
451 113.25 Adrià Gamito Cubero La Salle Montcada Montcada i Reixac
451 113.25 Irene Rello Arjona Institut S'Agulla Blanes
456 113.0 Anna Farré Pedrós Institut Antoni Torroja Cervera
456 113.0 Idoia Jordan Corres Nazaret Esplugues de Llobregat
456 113.0 Guillem Guasch Ferran Sant Josep Reus
456 113.0 Blai Higueras Ruiz Institut Ramon Muntaner Figueres
456 113.0 Martí Rifer Garrido Montcau-La Mola Matadepera
456 113.0 Jan Cánovas Cascante Daina Isard Olesa de Montserrat
456 113.0 Guerau Llasana Gandia Anoia Igualada
456 113.0 Joan Gómez Gonzàlez Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
456 113.0 Bernat Casajuana Jurado La Farga Sant Cugat del Vallès
465 112.75 Eric Puig Moreda Yglesias Canet de Mar
465 112.75 Javier Rodríguez Sanz Institut Ronda Lleida
465 112.75 Adrian Arenas García Institut d'Auro Santpedor
465 112.75 Daniela López Peña Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
469 112.5 Àlex Rivera Escolà Institut Pere Vives i Vich Igualada
469 112.5 Guillem Mestre Fonollosa Institut Les Planes Santa Bàrbara
469 112.5 Iria Padilla Moure Àgora Sant Cugat del Vallès
469 112.5 Sheila González San Martín La Mercè Martorell
469 112.5 Martí Molins Rallo Escola Pia de Sabadell Sabadell
469 112.5 Josep Rhys Vidal Vinyes La Salle-Berga Berga
469 112.5 Marc Vall de Vilaramó Capsada Institut d'Auro Santpedor
469 112.5 Pere Gomés Dyaoin Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
469 112.5 Bernat Suñé Ramos Institut Baix Empordà Palafrugell
469 112.5 Laia Serrano Romero Sagrat Cor-Diputació Barcelona
469 112.5 Albert Ordinas Villacampa Institut Icària Barcelona
469 112.5 Sayed Rohaan Zafar Institut El Calamot Gavà
469 112.5 Bernat Cuscó Collelldemont Sec. d'Institut del Ter Manlleu
469 112.5 Edgar Garcia Cabezas Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
469 112.5 Víctor Camps Vidal Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
469 112.5 Pau Romera Sánchez Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
469 112.5 Ademar Ribó Pellegrini Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
469 112.5 Miquel Viñas Buñol Cor de Maria Blanes
469 112.5 Gerard Jensen Olmos Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
469 112.5 Lola Gabarró Sendra Institut Jaume Balmes Barcelona
469 112.5 Arnau Montull Bainad Àgora Sant Cugat del Vallès
469 112.5 Jan-thor Albets Benítez Escola Pia de Mataró Mataró
469 112.5 Arnau Berenguer Infant Jesús Barcelona
469 112.5 Laia Vinagre Comerma Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
469 112.5 Jofre Mas Montoriol Institut de Sant Llorenç de Morunys Sant Llorenç de Morunys
469 112.5 Oriol Bohigas Lloveras Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
469 112.5 Nerea Viladrich Jui Pare Manyanet Barcelona
469 112.5 Alex Blanco Pastor Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
469 112.5 Júlia Pérez Sangüesa Institut Bernat Metge Barcelona
498 112.25 Julio García Gómez Súnion Barcelona
498 112.25 Angel Andrés López Vera Institut Can Mas Ripollet
498 112.25 Abril Cuñarro Suñol Institut Badalona VII Badalona
498 112.25 Ada Solé Viladecans Sant Miquel dels Sants Vic
498 112.25 Roger Vallès Gispert Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
498 112.25 Miriam Aynali Condomines Institut Les Corts Barcelona
498 112.25 Javier Carbonell Acero Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
498 112.25 Lydia Latre Laborda Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
498 112.25 Néstor Díez Rodríguez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
498 112.25 Martí Gamero Pieres Prats de la Carrera Palafrugell
498 112.25 Anna Pasques Pujantell Institut Aubenç Oliana
498 112.25 Carla González Fernández L'Escola Jaume Viladoms Sabadell
498 112.25 Pedro Moreno Moliner Institut Dertosa Tortosa
511 112.0 Eudald Sánchez Bosch La Farga Sant Cugat del Vallès
511 112.0 Gerard Casas Sitjà Yglesias Canet de Mar
511 112.0 Irene Jover López Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
511 112.0 Paula Alegre Garcia Puigcerver Reus
511 112.0 Bosco Collado Castell John Talabot Barcelona
511 112.0 Pau Víctor Gabriel Pareras Institut Valldemossa Barcelona
511 112.0 Irene Sánchez Barbero Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
518 111.75 Lucía Freire Insua Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
519 111.5 Adrià Tomás Bernal Sant Ignasi Barcelona
519 111.5 Nico Alonso López-yarto Institut Quatre Cantons Barcelona
519 111.5 Oriol València Comellas La Salle-Berga Berga
519 111.5 Pol Soldevila Sala Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
523 111.25 Noa Blanco Esquivel Institut Narcís Monturiol Barcelona
523 111.25 Gabriel Fernández Raventós Institut Narcís Oller Valls
523 111.25 Aniol Eixarch Altarriba Institut d'Argentona Argentona
523 111.25 Raúl Cruz Galera Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
523 111.25 Ona Natalie Caboz Wells Institut Quatre Cantons Barcelona
523 111.25 Jaume Custodi Eyzaguirre Institut Serra de Miramar Valls
523 111.25 Àlex Lara Muriana Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
523 111.25 Xènia Alabau Sayol Institut Alexandre Deulofeu Figueres
523 111.25 Albert Rubio Achon Institut Els Pallaresos Els Pallaresos
523 111.25 Pol Rovira Campos Viaró Sant Cugat del Vallès
523 111.25 Dani González Galícia Institut Sabadell Sabadell
523 111.25 Luis García Vilà Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
523 111.25 Nil Recasens Carretero Institut Matadepera Matadepera
523 111.25 Jule Santandreu Hofmann Sant Nicolau Sabadell
523 111.25 Jaume Parés Portero Minguella Badalona
523 111.25 Unai Mesas González Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
523 111.25 Arnau Gallardo Fonoyet Institut Lauro Les Franqueses del Vallès
523 111.25 Izan Bermejo Segura Institut Joan Oró Martorell
523 111.25 Marc Martín Institut Pompeu Fabra Badalona
523 111.25 Guillem Martínez Rosell Institut Joan Segura i Valls Santa Coloma de Queralt
523 111.25 Berta Solé Claur Betània-Patmos Barcelona
523 111.25 Núria Alonso Tugues La Salle Manresa
523 111.25 Vinyet Juncà García Institut Lluís Companys Tordera
523 111.25 Jana Gifra Martinell Institut Josep Brugulat Banyoles
523 111.25 Joel Margenet Gutierrez Escorial Vic
523 111.25 Laia Soulere Santa Teresa de Lisieux Barcelona
523 111.25 Emma Sancho Jiménez Institut El Sui Cardedeu
523 111.25 Júlia Lago Llauradó Institut de Vilafant Vilafant
523 111.25 Jana Sabata Díaz La Salle-Berga Berga
523 111.25 Jordi Vinyes Català Vedruna Artés
523 111.25 Aleix Salvador Amat Institut Castell d'Estela Amer
523 111.25 Daniel Flores Acedo Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
555 111.0 Ignacio Marqués Maristany Viaró Sant Cugat del Vallès
555 111.0 Mateu Augustin Coderch Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
555 111.0 Naiara González Casanova Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
555 111.0 Clara del Valle Masoliver SEK-Catalunya La Garriga
555 111.0 Carla Dueñas Jara La Salle Bonanova Barcelona
555 111.0 Júlia Lahoz Merin Sadako Barcelona
561 110.75 Paula Ràfales Viñas, Maristes La Immaculada Barcelona
561 110.75 Guillem Casanovas Barniol Sec. d'Institut Gurb Gurb
561 110.75 Samuel Molina Zarza Institut L'Estatut Rubí
561 110.75 Pol Adelantado Pérez Institut Maria Espinalt Barcelona
561 110.75 Sara Mateu Rojas Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
561 110.75 Guillem López Sallés Institut Lluís de Peguera Manresa
561 110.75 Jakob Sharpe Thau Sant Cugat del Vallès
561 110.75 Laura Comas Martinez Institut Ausiàs March Barcelona
561 110.75 Ana Olarte Gutierrez Pineda L'Hospitalet de Llobregat
561 110.75 Eric Cortegana López Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
561 110.75 Ignacio Baldovin Oliva Sant Ignasi Barcelona
561 110.75 Sergi López de los Santos-juanes Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
561 110.75 Jep Daví Cardona Institut Verdaguer Barcelona
561 110.75 Roger Font Sánchez Maristes Montserrat Lleida
561 110.75 Thiago Christou Schönwiesner Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
576 110.5 Lucia Zamora Quintana Institut Vallès Sabadell
576 110.5 Marcel Aboy Vives Maristes Montserrat Lleida
578 110.0 Bernat Clivillé Martín Institut El Sui Cardedeu
578 110.0 Teo Pellisé Ortiz IPSI Barcelona
578 110.0 Carla Sandoval Hernández Institut El Cairat Esparreguera
578 110.0 Adrian Colombo Vega Sec. d'Institut Domus d'Olivet Canovelles
578 110.0 Liam Domènech Navarro Institut Les Corts Barcelona
578 110.0 Joaquín de la Calzada Alonso Betània-Patmos Barcelona
578 110.0 Maria Saurina Ricós Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
578 110.0 Daniel Muñoz Villarrubia Institut XXV Olimpíada Barcelona
578 110.0 Luís Martín Miguel Súnion Barcelona
578 110.0 Laia González Arribas Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
578 110.0 Polina Redina Chupina Sant Pau Barcelona
578 110.0 Lluís Sangres Barberà Institut Les Planes Santa Bàrbara
578 110.0 Maria Sánchez Perelló Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
578 110.0 Jan Pol Krupinski Font Institut Moianès Moià
578 110.0 Anna Espelt Llebaria Betània-Patmos Barcelona
578 110.0 Aina López Velasco Guinardó Barcelona
578 110.0 Sara Serrano Alvaro Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
578 110.0 Enzo Cobano López Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
578 110.0 Martí Alcoberro Navarrete Petit Estel - La Nova Terrassa
578 110.0 Meritxell Baulenas Pujols Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
598 109.75 Marti Rodriguez Masdeu Sec. d'Institut Tiana Tiana
598 109.75 Dadà Ymbernon Augé Sadako Barcelona
598 109.75 Quim Ortiz Camats Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
598 109.75 Heribert Jurado Coderch Institut Montsacopa Olot
598 109.75 Adrià Silva Pàmies Institut Can Periquet Palau-Solità i Plegamans
598 109.75 Ana Alonso Calle Sagrada Família Barcelona
598 109.75 Bernat Morera Mas Institut de Guissona Guissona
598 109.75 Laura Rodríguez Muñoz Institut Montmeló Montmeló
598 109.75 Martí Magaña Martín Institut Ausiàs March Barcelona
598 109.75 Laia Macian Olalla Institut Maria Espinalt Barcelona
598 109.75 Irina González Palet Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
598 109.75 Jaume Miret Balliu, Maristes La Immaculada Barcelona
598 109.75 Oriol Martínez Sunyer Zurich Barcelona
598 109.75 Carla Viñas Nieto Institut Matadepera Matadepera
598 109.75 Luka Herrero Pedain Hamelín-Internacional Laie Montgat
598 109.75 Martí Casado Muñoz Sant Ignasi Barcelona
598 109.75 Martí Gubern Dalmau El Carme Sabadell
598 109.75 Yeray Hernández Morales Institut Montserrat Roig Terrassa
616 109.5 Cel Maynegre Barnés Institut Vidreres Vidreres
616 109.5 Judith Moreno Funcasta Institut Montmeló Montmeló
616 109.5 Zhi Xi Emy Lin Jin Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
616 109.5 Victor Vaqué Caparrós Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
616 109.5 Haokang Chen Navas Bell-lloc del Pla Girona
616 109.5 Sira Clos Cros Sec. d'Institut Les Margues Calldetenes
616 109.5 Àlex Domínguez López Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
616 109.5 Luisiana Burgos Larghero Institut Menéndez y Pelayo Barcelona
616 109.5 Txell Vilamajó Puixeu Institut Pere Barnils Centelles
625 109.25 Álex Timbela Caiza Institut Valldemossa Barcelona
625 109.25 Marc Vidal Langa Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
625 109.25 Ivet Serra Roig Institut Jaume Huguet Valls
625 109.25 Cloe Moran --- Institut Santa Eugènia Girona
629 109.0 Ignasi Caubet López Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
629 109.0 Clàudia García Martínez Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
629 109.0 Joan Sonnenberg Bartolomé Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
632 108.75 Aina Ruiz de Luna Mestres Lestonnac Barcelona
632 108.75 Anna Tobia Ferrús Institut Escola Mare de Déu del Portal Batea
632 108.75 Marc Hernández Escuderos Llor Sant Boi de Llobregat
632 108.75 Berta Icart Viladomat Institut Montgrí Torroella de Montgrí
632 108.75 Quique Nasarre Infant Jesús Barcelona
632 108.75 Arnau Duran Sánchez Maristes Champagnat Badalona
632 108.75 Lucas Murtra Vaquero John Talabot Barcelona
632 108.75 Oriol García Campaña Sagrada Família Sabadell
632 108.75 Gabriel Minguell Llovera Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
632 108.75 Yi Ting Jin Institut Secretari Coloma Barcelona
632 108.75 Daniel Pulido Ramírez Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
632 108.75 Irene Solsona Pujol Anoia Igualada
632 108.75 Biel Hernández Sánchez Institut Josep Lluís Sert Castelldefels
632 108.75 Dídac Mir Daza Thau Sant Cugat del Vallès
632 108.75 Núria Brusi Ferrés Institut Montilivi Girona
632 108.75 Achraf Zerouali Dalal Institut de Guissona Guissona
632 108.75 Aloi Álvarez Lizondo Institut Castellbisbal Castellbisbal
632 108.75 Miquel Martín Viñeta Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
632 108.75 Valeria Rozo Alzate Institut La Sedeta Barcelona
632 108.75 Yelizaveth Lazarenko Institut Cal Gravat Manresa
632 108.75 Amanda Falgàs Mont Institut Baix Empordà Palafrugell
632 108.75 Carla Royo Gómez Hamelín-Internacional Laie Montgat
632 108.75 Sergi Macias Ruiz Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
632 108.75 Marta Gras Infant Jesús Barcelona
632 108.75 Maria Nievas Guanter Institut Carles Rahola i Llorens Girona
632 108.75 Alba Peralta Balcells Àgora Sant Cugat del Vallès
658 108.5 Nerea Villares Delgado Institut de Viladecavalls Viladecavalls
658 108.5 Marta Peñalver Millán Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
658 108.5 Alberto Bechara Bordes Aula Escuela Europea Barcelona
658 108.5 Santiago Mantilla Carreño La Salle Girona
658 108.5 Abel Planas López Institut Ausiàs March Barcelona
658 108.5 Sara Sedó Cabré Institut Priorat Falset
658 108.5 Núria Rodríguez Institut Mediterrània El Vendrell
658 108.5 Joel Varet González Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
658 108.5 Oriol Planas Conesa Montagut Vilafranca del Penedès
658 108.5 Lluc Garcia de Mendoza Sánchez Institut Can Periquet Palau-Solità i Plegamans
658 108.5 Nadia Bouazza Sandoval Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
658 108.5 Joel Aguirre Basse Institut La Ribera Montcada i Reixac
658 108.5 Duna Ibars Chacón Institut d'Alpicat Alpicat
658 108.5 Adrià Macias Martín Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
658 108.5 Aroa Iglesias González Mireia Montgat
658 108.5 David Coris Institut Baix Montseny Sant Celoni
658 108.5 Oliver Zajma Plana Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
658 108.5 Blau Socias Rovira Vedruna Sagrat Cor Tarragona
658 108.5 Guillem Sala Casanovas Institut d'Auro Santpedor
658 108.5 Albert Berruezo Moreno FEDAC-Vic Vic
658 108.5 Alba Núñez Taillefer Pineda L'Hospitalet de Llobregat
658 108.5 Hernández Roser Daniel Sagrada Família-Horta Barcelona
658 108.5 David Galan Garcia Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
658 108.5 Joan Pujol Biosca Institut de Tecnificació Amposta
658 108.5 Quirze Tort Garcia Institut d'Auro Santpedor
658 108.5 Aina Cortés Benet Sadako Barcelona
684 108.25 Alba Gracía Campanera Mare Nostrum Tarragona
684 108.25 Alexandra Visiedo Aranda Institut Escola Industrial Sabadell
684 108.25 Martí Rubio Carreras Institut Les Planes Santa Bàrbara
684 108.25 Andreu Belón Vallès Sadako Barcelona
684 108.25 Beneta Sunyer Rigau Institut Montilivi Girona
684 108.25 Nuria Peñuelas Institut Vilatzara Vilassar de Mar
684 108.25 Andrea Villar Pablos Institut Vila-seca Vila-seca
684 108.25 Justine Zhang Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
684 108.25 María Vallina Fernández Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
693 108.0 Oriol Vinuesa Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
693 108.0 David Garcia Institut Joan Mercader Igualada
693 108.0 Alexia Torres de Pablo Sant Pau Barcelona
693 108.0 Pau Toribio Duran Institut Llobregat Sallent
693 108.0 Gisela Polo Verde Institut Lacetània Manresa
693 108.0 Ona Creixans Clopés Sec. d'Institut Gurb Gurb
699 107.75 Meritxell Muntané Portabella Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
699 107.75 Marc Plans Boncompte Institut Jaume Balmes Barcelona
699 107.75 Albert Pérez Amat Sant Miquel Barcelona
699 107.75 Raimon Carreras Sánchez Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
699 107.75 Anna Santiago Moreno Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
699 107.75 Martina Camprubí Vara Institut de Sant Just Desvern Sant Just Desvern
705 107.5 Eric Quesada Infant Jesús Barcelona
705 107.5 Ivan Gaal Hoffmann Institut Pau Claris Barcelona
705 107.5 Arnau Hidalgo Jiménez Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
705 107.5 Abril Lorenzo Santa Teresa de Lisieux Barcelona
705 107.5 Gerard Guardiola Navarrete Puigcerver Reus
705 107.5 Ferran Irigaray Pola Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
705 107.5 Álvaro Herrador Ontiveros Institut Ventura Gassol Badalona
705 107.5 Eulàlia Font Villabriga Sant Josep-Teresianes Barcelona
705 107.5 Pau Guàrdia Planas Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
705 107.5 Junfeng Ye Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
705 107.5 Janna Nathurmal Lamas Casa del Roure Barcelona
705 107.5 Pau Santanach Sanchez Escorial Vic
705 107.5 Eva Reverter Ortega Sant Pau Barcelona
705 107.5 Gerard Benet Martínez Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
705 107.5 Blai Martínez Marín Sant Ignasi Barcelona
705 107.5 Miguel Ramírez Parés Institut de Castellar Castellar del Vallès
705 107.5 Alfonso Sala Maresca Betània-Patmos Barcelona
705 107.5 Diego Pérez Sanz Sant Pau Barcelona
705 107.5 Pol Mazón Casasola FEDAC-Horta Barcelona
705 107.5 Marcel Ramió Mediavilla IPSI Barcelona
705 107.5 Elsa Barradas Cano Institut Can Planas Barberà del Vallès
705 107.5 Eric Rossell Hass Institut Baix Penedès El Vendrell
705 107.5 Arnau Payá Aranda Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
705 107.5 Ferran Garcia Mata Institut Pere Vives i Vich Igualada
705 107.5 Roc Figueras Morales Institut XXV Olimpíada Barcelona
705 107.5 Martina Pratdesaba Bruno Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
705 107.5 Inés García-palencia Casado Casa del Roure Barcelona
705 107.5 Asier Goitia Gál Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
705 107.5 Bosco Soler de Dalmau Sant Ignasi Barcelona
734 107.25 Quim Novoa Perez Institut Francisco de Goya Barcelona
734 107.25 Miguel Moure García Institut Jaume Balmes Barcelona
734 107.25 Albert Jovaní Vilanova Sagrat Cor Amposta
734 107.25 Òscar Montiel Robles Institut Can Vilumara L'Hospitalet de Llobregat
734 107.25 Hanna Escrigas Casañas Maristes Sants - les Corts Barcelona
734 107.25 Helena Alquezar Lamota Institut Rovira-Forns Santa Perpètua de Mogoda
734 107.25 Álex Esteban Pérez Egara Terrassa
734 107.25 Sofia Comerma Mosull Sagrats Cors Centelles.
734 107.25 Pau Katsinis Fabà Sant Nicolau Sabadell
734 107.25 Tsvetozar Biserov Borisov Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
734 107.25 Iris Dotú Martínez Tecnos Terrassa
734 107.25 Noèlia Blázquez Alcaraz Institut Jaume Balmes Barcelona
734 107.25 Marc Sanz Parreño Maria Ward Badalona
734 107.25 Laia March Cervantes Institut Joan Solà Torrefarrera
734 107.25 Núria Castro Bastardas Institut Llobregat Sallent
734 107.25 Oriol Fernández Real Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
734 107.25 Sergi Galán Soler Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
734 107.25 Martí Levy Ramon Institut Hipàtia d'Alexandria Lliçà d'Amunt
734 107.25 Gerard Hernández Vicente Maristes Champagnat Badalona
734 107.25 Clàudia Marco Vidal Sagrat Cor Amposta
754 107.0 Ona Moraleda Barbe Institut de Sant Feliu de Guíxols Sant Feliu de Guíxols
754 107.0 Bruna Andrés Cedó Institut Jaume Balmes Barcelona
754 107.0 Alexandra Gendrel Empordà-San José Roses
754 107.0 Guillem Sellarès Esquius Institut Cal Gravat Manresa
754 107.0 Andrea Marco Carrillo Institut Francesc Macià Cornellà de Llobregat
754 107.0 Pau Salvanyà Galí Sadako Barcelona
754 107.0 Josep Cabani Fernandez Institut L'Alt Berguedà Bagà
754 107.0 Sergi Vall Barragan Institut Jaume Balmes Barcelona
754 107.0 Catalina Escassi García Sant Ignasi Barcelona
754 107.0 Biel Ubía van Spaandonk Vedruna-Gràcia Barcelona
754 107.0 Àngel Morales Cirera Tecnos Terrassa
765 106.75 Clàudia Soriano Requena Institut Montserrat Roig Terrassa
765 106.75 Pablo Fernández Aulet Betània-Patmos Barcelona
765 106.75 Ivan Picazo Pasamar El Turó Mataró
765 106.75 Roger Tudela Antunez Institut Pere Vives i Vich Igualada
765 106.75 Max Bertran Canicio FEDAC-Vic Vic
765 106.75 Marc Pérez Abad Escola Pia de Terrassa Terrassa
765 106.75 Sam Blandom Roura Institut Montilivi Girona
765 106.75 Eva Agudo Robles La Salle Horta Barcelona
765 106.75 Roger Munsó Giró Bell-lloc del Pla Girona
774 106.5 David Piera Jimenez Institut Bitàcola Barberà del Vallès
774 106.5 Aleix Oliveras Rovira Sec. d'Institut Cardener Sant Joan de Vilatorrada
774 106.5 Blai Palau Santacana Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
774 106.5 Emma Casals Aguado Institut Alexandre Deulofeu Figueres
778 106.25 Iker Martínez Martínez Oms i de Prat Manresa
778 106.25 Sergi Escobar Espinal Institut Santa Eugènia Girona
778 106.25 Marc Muntadas Reixach Institut El Sui Cardedeu
778 106.25 Julian Agustín González Prieto Institut Castellbisbal Castellbisbal
778 106.25 Marc Ramírez Institut Arquitecte Manuel Raspall Cardedeu
778 106.25 Ada Heilbron Iborra Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
778 106.25 Noelia Coto Institut Baix Montseny Sant Celoni
778 106.25 Oriol Pou Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
778 106.25 Luís Márquez Gómez Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
778 106.25 Marta Segura Duran Institut Puig Cargol Calonge
778 106.25 Silvia Nueno Velayos Sant Ignasi Barcelona
778 106.25 Gabriel Martínez Martín Institut Torredembarra Torredembarra
778 106.25 Nicolás Martín Bellver John Talabot Barcelona
778 106.25 Núria Serra Moncunill Cor de Maria Valls
778 106.25 Ernest Rull Turigas Institut Illa de Rodes Roses
778 106.25 Toni Escudé Camprubí Thau Sant Cugat del Vallès
778 106.25 Carla Ruscalleda Lozano Vedruna Tordera Tordera
778 106.25 Oriol Fontes Abad Institut Cap Norfeu Roses
778 106.25 Sofia Oqayl Doumia Institut XXV Olimpíada Barcelona
778 106.25 Alvaro Bernal Fernandez Institut Matadepera Matadepera
778 106.25 Roger Morales Marimón Maristes Champagnat Badalona
778 106.25 Àlex Moreno Sanchez Institut L'Alt Berguedà Bagà
778 106.25 Roger Calonge Gomà Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
778 106.25 Oriol Arbonies Bigas Institut Carles Vallbona Granollers
778 106.25 Erin Olivera Leiva Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
778 106.25 Imrane Bensilmane Atouil Institut Montserrat Roig Sant Andreu de la Barca
778 106.25 Iker Peña García Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
805 106.0 Laia Pallardó Sánchez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
805 106.0 Laia Oliver Ribé Freta Calella
805 106.0 Lola Galofré Espinel Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
805 106.0 Arnau Lorda Jover Asunción de Nuestra Señora Barcelona
805 106.0 Pol Guasch Mesià Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
805 106.0 Júlia Yanglan Vidal Milan Sant Gregori Barcelona
805 106.0 Marc Royo Garcia Institut Ernest Lluch Barcelona
805 106.0 Berta Gràcia Niubò Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
805 106.0 Raül Rincón Jiménez Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
805 106.0 Liam Abreu Rodríguez Anoia Igualada
805 106.0 Nora Reinoso Durán Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
805 106.0 Adrián Cano Ascó Maria Ward Badalona
805 106.0 Joan Montané Sánchez Meritxell Mataró
818 105.75 Pere Canosa Puig Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
818 105.75 Marc Gallart Serra Institut Caparrella Lleida
818 105.75 Marc Picó Mestres Vedruna Sagrat Cor Tarragona
818 105.75 Bernat Anglada Talló IPSI Barcelona
818 105.75 Lucía Cano Ibáñez Regina Carmeli Rubí
818 105.75 Ahmad Chergui Institut Joan Mercader Igualada
818 105.75 Marina Adam Solà Institut Cirviànum de Torelló Torelló
818 105.75 Kaleb Grove Institut Jaume Vicens Vives Girona
818 105.75 David Alcaide Rodríguez Institut Badalona VII Badalona
818 105.75 Arantxa Urriza Angulo Santa Anna-Eixample Barcelona
818 105.75 Xavier Alsina Moyano Llor Sant Boi de Llobregat
818 105.75 Roger García Fontanet Jesús, Maria i Josep Barcelona
818 105.75 Joan Folguera Fainé Viaró Sant Cugat del Vallès
818 105.75 Roger Rúbies Juanola Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
818 105.75 Bernat Assamà Gual Sant Pau Apòstol Tarragona
818 105.75 Marc Rodríguez Camacho Sant Gabriel Viladecans
818 105.75 Tania Ruiz Martinez Institut Duc de Montblanc Rubí
818 105.75 Marina Garciapons Cava El Cim Vilanova i la Geltrú
818 105.75 Yajaira Katheri Saltos Guaman Institut Narcís Monturiol Barcelona
818 105.75 Marta del Agua Niubó La Salle Reus
818 105.75 Paula Pepió Rué La Vall BELLATERRA
839 105.5 Laia Yebra Berenguer Institut Cirviànum de Torelló Torelló
839 105.5 Valentina Cerviño Sánchez-fortun IPSE Barcelona
839 105.5 Lucía Arroyo Mercadal Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
839 105.5 Ruth Morató Serra Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
839 105.5 Alba Farrés Cervera Escolàpies Figueres Figueres
839 105.5 Arnau Aller Jensen Sant Antoni de Pàdua Mataró
845 105.25 Le Cao St. Peter's School Barcelona
845 105.25 Adrià Furtuna Institut Mare de Déu de la Candelera L'Ametlla de Mar
845 105.25 Marina Millaruelo Pallarés Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
848 105.0 Xavier Gras Vargas Institut Mig-Món Súria
848 105.0 Arnau Pladevall Muñoz Vedruna Artés
848 105.0 Joaquim Teixidor Moret La Salle Girona
848 105.0 Catarina Gómez-zurita Cardoso Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
848 105.0 Edgar Reyes Serrano Sagrado Corazón de Jesús Terrassa
848 105.0 Ot Grau Lladonosa Institut La Serra Mollerussa
848 105.0 Estefania Rubiano Sánchez Institut Eduard Fontserè L'Hospitalet de Llobregat
848 105.0 Carlos Pascual Abraldes Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
848 105.0 Laia Camprubí Pijoan Escorial Vic
848 105.0 Pau Badia Prat Institut Guillem de Berguedà Berga
848 105.0 Gabriel Vera Borrell Institut Mediterrània El Vendrell
848 105.0 Aleix Torrent Adrados Montessori-Palau Girona
848 105.0 Aleix Rossell Martí Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
848 105.0 David Pinto Coronado Institut Valldemossa Barcelona
848 105.0 Héctor Ligero Santos Oms i de Prat Manresa
848 105.0 Sumia Sayyam Institut Montserrat Barcelona
848 105.0 Álvaro Gutiérrez Arce Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
848 105.0 Jose Navajas Alvarez Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
848 105.0 Pere Planas Canet La Salle Manresa
848 105.0 Oriol Gonzàlez Estrada Escola Pia de Mataró Mataró
848 105.0 Mel Ramos de la Cruz Institut Valldemossa Barcelona
848 105.0 Liuqihao Qiu Fuster Santa Coloma de Gramenet
848 105.0 Xingxu Yang Immaculada Concepció Lloret de Mar
848 105.0 Ender Ilnam Callejero Montseny-Poblenou Barcelona
848 105.0 Borja Núñez Pimentel Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
848 105.0 Marc Soler Martí Institut Castell d'Estela Amer
848 105.0 Anna Huguet Carrizo Institut Ramon de la Torre Torredembarra
848 105.0 Laia Casasayas Roca Súnion Barcelona
848 105.0 Alexandra Romero Cardona SEK-Catalunya La Garriga
848 105.0 Mateu Frigoler Oliver La Salle Girona
848 105.0 Abel Morales Vilert Institut Alexandre Satorras Mataró
848 105.0 Ivet Perez Fernandez Institut Esteve Terradas i Illa Cornellà de Llobregat
848 105.0 Andrea Naya García Institut Jaume Balmes Barcelona
848 105.0 Mikel Arlegui Martín Thau Sant Cugat del Vallès
848 105.0 Guillermo Bueno Herranz Sant Ignasi Barcelona
848 105.0 Ariadna Gonzàlez Ricart Institut Icària Barcelona
848 105.0 Xiang Jun Ye Pan Institut Joan Boscà Barcelona
885 104.75 Helena Marimón Cortizo Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
885 104.75 Marc Trulli Puigmartí Sant Ignasi Barcelona
885 104.75 Unai Ramírez Mestres Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
885 104.75 Judith Bonet Alepuz Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
885 104.75 Oriol Prats Plensa Mireia Montgat
885 104.75 Martina Parés de Rivera Institut Jaume Balmes Barcelona
885 104.75 Kevin Zhang Amor de Déu Sant Adrià de Besòs
885 104.75 Víctor Puig García Sant Ignasi Barcelona
885 104.75 Bernat Sivill Pla Diocesana Navàs
885 104.75 Núria Garcia Amagat Institut Josep Brugulat Banyoles
895 104.5 Yassin el Yemlahi Institut Illa de Rodes Roses
895 104.5 Mariona Bellobi Soldevila Sant Ignasi Barcelona
895 104.5 Lluc Corominas València Institut Antoni Pous i Argila Manlleu
895 104.5 Roger Ciuró Riudeubas Institut Torredembarra Torredembarra
895 104.5 Naroa Sarrià Gil Institut Can Planas Barberà del Vallès
895 104.5 Berta Bañuls Nebot Institut El Cairat Esparreguera
895 104.5 Paula Muñiz Catalán La Salle Montcada Montcada i Reixac
895 104.5 Lucía Rovira Faulo Institut Poeta Maragall Barcelona
895 104.5 Nil Filbà Belguesmi Escola Pia de Mataró Mataró
895 104.5 David Elias Pardo Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
895 104.5 Xiaoquan Cai Institut Ventura Gassol Badalona
895 104.5 Abril Puig González Cor de Maria La Bisbal d'Empordà
895 104.5 Míriam Morillas Belza Escolàpies Figueres Figueres
895 104.5 Jan Losantos Mercader Sadako Barcelona
895 104.5 Aina Rius Fernandez Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
895 104.5 Maryam Belhadj El Turó Mataró
895 104.5 Aroha Weiming Casanova Pinar Teide Viladecans
895 104.5 Albert García Serra Guinardó Barcelona
895 104.5 Victor Cayuela Pinilla Cor de Maria Blanes
895 104.5 Lucia Cordero Institut Vilatzara Vilassar de Mar
915 104.25 Laia Rimbau Gómez Institut Ramon Casas i Carbó Palau-solità i Plegamans
915 104.25 Marc Morató Anula Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
915 104.25 Pol Mulet Josa Betània-Patmos Barcelona
915 104.25 Melania Zaccaria Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
915 104.25 Li Jie Egara Terrassa
915 104.25 Fedor Trofimov SEK-Catalunya La Garriga
915 104.25 Roger Ribera Moreno Puigcerver Reus
915 104.25 Salma Machuca Carroza Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
915 104.25 Pol Medina Martínez Institut de Sales Viladecans
915 104.25 Jana Terrero Borrell Sec. d'Institut Cap de Creus Cadaqués
915 104.25 Siscu Valls Gil Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
926 104.0 Damià Balló Rodríguez Montessori-Palau Girona
926 104.0 Miguel Barata Benítez La Salle Girona
926 104.0 Unai Aguilera Arenas Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
926 104.0 Ramon Vilardell Sañas Sec. d'Institut Serra de Noet Berga
926 104.0 Carme Torres Jou Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
926 104.0 Sara Coo Caro Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
926 104.0 Clara de de Rosa Torres La Vall BELLATERRA
926 104.0 Andreu Clotas Burgas Institut Ramon Muntaner Figueres
926 104.0 Marc Belmonte Martí Institut Tarragona Tarragona
926 104.0 Anna Llimós Garriga Institut de Puig-reig Puig-reig
936 103.75 Damia Colet Rabassa EIC Salou
936 103.75 Enric Marsal Tomàs Teresià Tortosa
936 103.75 Ami Belmont Medina Institut Quercus Sant Joan de Vilatorrada
936 103.75 Sara Xaus Tarrida Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
936 103.75 Gloria Josa Julián Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
936 103.75 María Palomo López Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
936 103.75 Joao Bresler Paulics Institut Icària Barcelona
936 103.75 Arnau Mendoza Roquet Institut Joan Miró Cornellà de Llobregat
936 103.75 Marc López Devauchelle Institut de Pineda de Mar Pineda de Mar
936 103.75 Ana Castillo Muñoz Proa Barcelona
936 103.75 Robert Garcia Calsina Daina Isard Olesa de Montserrat
936 103.75 Rayan Abriak el Ouahabi Institut Illa de Rodes Roses
936 103.75 Mateu Castell Marrugat Súnion Barcelona
936 103.75 Sergi Gil Nadal Gresol Terrassa
936 103.75 Bernat Bartolomé Vallvé Institut de Castellar Castellar del Vallès
936 103.75 Roger Mula Martínez Joviat Manresa
936 103.75 Ferran Aleixandre García Proa Barcelona
936 103.75 Jan Duque Vegas Sant Ferran Castelldefels
936 103.75 Patricia Barbú Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
936 103.75 Ainhoa Jiménez Garví La Salle Girona
936 103.75 Emma Balada Colmena Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
936 103.75 Pablo Coogan Sequera Santa Dorotea Barcelona
936 103.75 Miquel Calvo Simó Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
936 103.75 Ignacio Unceta Zaragoza Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
936 103.75 Mateo Fischer Urruti Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
936 103.75 Carla Delgado Pintiado Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
936 103.75 Jan Pérez de Doria Escola Pia de Mataró Mataró
936 103.75 Clara Espeja Poveda Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
936 103.75 Jana Guijo Vallvè Institut Cirviànum de Torelló Torelló
936 103.75 Joel Torres Miguel Escola Pia de Mataró Mataró
936 103.75 Jeronimo Builes Institut Miquel Tarradell Barcelona
936 103.75 Jana Garciapons Català Sec. d'Institut Germans Vila-Riera Camprodon
936 103.75 Héctor Cienfuegos Retana Betània-Patmos Barcelona
936 103.75 Alejandro Gómez Capilla Montseny-Poblenou Barcelona
936 103.75 Marina Vegas Monje Vedruna Palamós
936 103.75 Enric Lupiañez Garcia Institut Matadepera Matadepera
936 103.75 Helena Xiang Bravo Soriano Escola Pia de Mataró Mataró
936 103.75 José Zambrana Divina Providència Mataró
936 103.75 Lucía Escorza Sanz Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
936 103.75 Laura Padrós Jara Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
976 103.5 David Samuel Iacobuta Institut Carles Rahola i Llorens Girona
976 103.5 Natalia Páez Cruz Súnion Barcelona
976 103.5 Nico Baraona Forcada Institut Cabrils Cabrils
976 103.5 Miguel Guerra Roldán Sagrat Cor-Diputació Barcelona
976 103.5 Bruno Miralles Barba Súnion Barcelona
976 103.5 Aleix Queralt Ferré Institut Sòl de Riu Alcanar
976 103.5 Angelo Soliven Barnachea Mare de Déu del Roser Barcelona
976 103.5 Josep Oriol Rovira Pérez Tecnos Terrassa
976 103.5 Laura Abril Condomines Institut Ernest Lluch Barcelona
976 103.5 Magda Richer Fuster Santa Teresa de Jesús Tarragona
976 103.5 Carlos Jiménez Algarra Sant Gabriel Viladecans
976 103.5 Anna Serra Quiles Sant Ignasi Barcelona
976 103.5 Joan Falcó Porras Escola Pia de Sabadell Sabadell
976 103.5 Elia Parreño Antón Sagrada Família Sabadell
976 103.5 Laia Gómez Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
976 103.5 Max Nogareda Colldecarrera Montessori-Palau Girona
976 103.5 Hèctor Luque Ferrer Institut Tarragona Tarragona
976 103.5 Karina Patruno Leccese Jesús Maria Barcelona
976 103.5 Roi Pía Bernardez Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
976 103.5 Lucas Peret Gallarde Súnion Barcelona
976 103.5 Joan Vicente Martín Institut Front Marítim Barcelona
976 103.5 Francisco Javier Conejero Moreno Llor Sant Boi de Llobregat
976 103.5 Marta Castelló Santacruz IPSI Barcelona
976 103.5 Lucas Cuéllar Ramil Institut Quatre Cantons Barcelona
976 103.5 Joaquim Larroca Vila Institut Les Corts Barcelona
1001 103.25 Marc Jarauta Eseverri Camí II Barcelona
1001 103.25 Lidia Mei Ibañez Caballero Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
1001 103.25 Xènia Tehàs Asencio Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
1001 103.25 Laia Roca Cavaller El Puig Esparreguera
1001 103.25 Ibai Larrañaga Piqué Institut Francesc Ribalta Solsona
1001 103.25 Genís Ciurana Mauri Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1001 103.25 Laia Peris Diaz Institut La Vall de Tenes Santa Eulàlia de Ronçana
1001 103.25 Benet Amer Viñas La Salle Girona
1001 103.25 Mireia Félix Viñes Institut Els Alfacs Sant Carles de la Ràpita
1001 103.25 Pau Ripoll Sanmartí Sant Felip Neri Barcelona
1001 103.25 Núria Navarro Casafont Institut Francesc Ribalta Solsona
1001 103.25 Marta Pascual Cruells Cor de Maria Sant Celoni
1001 103.25 Jan Moles Adsarà Sant Ignasi Barcelona
1001 103.25 Maria Martí Ruiz Institut Manuel de Cabanyes Vilanova i la Geltrú
1001 103.25 Nil Arimany Gili Sant Nicolau Sabadell
1001 103.25 Carla Vilarrúbies Puigvert Institut Bosc de la Coma Olot
1001 103.25 Joel Rillo Fernández Institut Can Mas Ripollet
1018 103.0 Martina Cabanne del Aula Escuela Europea Barcelona
1018 103.0 Bernat Pazos Ridao Petit Món-Felisa Bastida Castelldefels
1018 103.0 Francis Pérez Novas Cor de Maria-Sabastida Barcelona
1018 103.0 Guillem de Maya González Institut Esteve Albert Sant Vicenç de Montalt
1018 103.0 Alexandre Höfer Pérez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1018 103.0 Joan Fernández Montoliu Institut Miquel Biada Mataró
1018 103.0 Martí Agudo Munteis Guinardó Barcelona
1018 103.0 Laia Piñol Olabegoya Vedruna Palamós
1018 103.0 Hèctor Pevidal Salas Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1018 103.0 Julia Larrosa Romanillos Aula Escuela Europea Barcelona
1018 103.0 Pau Estevez López Inmaculada Concepción Gavà
1018 103.0 Pol Badosa Pedreño Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1018 103.0 Marc Feixat Cardero Institut Ernest Lluch Barcelona
1018 103.0 Jofre Santiveri Cusiné Institut Terres de Ponent Mollerussa
1018 103.0 Pau Sala Ferrer Casa Nostra Banyoles
1033 102.75 Nelson Tellez Carreño Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
1033 102.75 Noa Expósito Balcells Sagrada Família Barcelona
1033 102.75 Marina Aixut Puerto Mireia Montgat
1033 102.75 Mar Gregorio Coronas Maristes Sants - les Corts Barcelona
1033 102.75 Júlia Garrido Ramírez Institut d'Auro Santpedor
1033 102.75 Diana Bednarska Institut Ventura Gassol Badalona
1033 102.75 Carlos Alonso Gutiérrez Mare de Déu del Carme Tarragona
1033 102.75 Ainhoa Aranda Torres Institut Montserrat Roig Terrassa
1033 102.75 Eva Burriel Roldán Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
1033 102.75 Oriol Lòpez Estatuet Oms i de Prat Manresa
1033 102.75 Lola Celma Pla Santa Anna-Eixample Barcelona
1033 102.75 Aitor Mollfulleda Santin Institut Joan Coromines Pineda de Mar
1045 102.5 Aniol Ribas Pla Institut de Llançà Llançà
1045 102.5 Biel Fernández Senallé Maristes Champagnat Badalona
1045 102.5 Clara Clotet Gómez Institut Francesc Ribalta Solsona
1045 102.5 Alessia Tettamanzi Sil Barcelona
1045 102.5 Aina Compte Lasala Sant Ignasi Barcelona
1045 102.5 José Tur Dezarandieta Casa del Roure Barcelona
1045 102.5 Pau González Alcaide Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
1045 102.5 Oriol Vall Solé Institut Jaume Almera Vilassar de Dalt
1045 102.5 Aniol Fabrego Conill Escola Pia d'Olot Olot
1045 102.5 Laura Vidal Filella Avenç Sant Cugat del Vallès
1045 102.5 Ízan Díaz Díaz Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1045 102.5 Pau Abelló Gàllego Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
1045 102.5 Gael Geder Velasco Nazaret Esplugues de Llobregat
1045 102.5 Alejandro Sánchez Mancilla Institut de Mollet del Vallès Mollet del Vallès
1045 102.5 David Vidal Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1045 102.5 Pol Arbiol Rakuljic Sant Miquel Arcàngel Molins de Rei
1045 102.5 Guillem Rius del Cerro IPSI Barcelona
1045 102.5 Yingying Zhao Asunción de Nuestra Señora Barcelona
1045 102.5 Fangxin Chen Institut Fort Pius Barcelona
1045 102.5 Martí Gambín Santoyo Jesús Salvador Sabadell
1045 102.5 Aleth Soriano Cordero Cingle Terrassa
1045 102.5 Laia Soler Saló Institut d'Alpicat Alpicat
1045 102.5 Víctor Aires Prieto Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
1045 102.5 Lucia Rebull Martínez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1045 102.5 Marc Sànchez Pladevall Sec. d'Institut Gurb Gurb
1045 102.5 Mia Reyes Lara Institut Can Margarit Corbera de Llobregat
1045 102.5 Marcel Morales Tor Institut Cal Gravat Manresa
1045 102.5 Júlia Llort Serrano Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1045 102.5 Pere Caballé Jiménez Institut d'Alella Alella
1045 102.5 María Florido Muñiz Institut Camí de Mar Calafell
1045 102.5 Pau Rodes Merino Institut de Flix Flix
1045 102.5 Martina Castel Gran Ginebró Llinars del Vallès
1045 102.5 Sergi Félez Navarro Institut El Cairat Esparreguera
1045 102.5 Cai Santamaria Brunet Institut Jaume Balmes Barcelona
1045 102.5 Núria Puig Rovira Sagrat Cor-Diputació Barcelona
1045 102.5 Eloi Lara Montmany Institut Lluís de Requesens Molins de Rei
1045 102.5 Judith Hernández García Institut Enric Borràs Badalona
1045 102.5 Max Palou Sánchez Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
1045 102.5 Joel Joya Vico Institut El Cairat Esparreguera
1045 102.5 Víctor Gené Angulo Institut El Castell Esparreguera
1085 102.25 Mauro Bruera Institut Quatre Cantons Barcelona
1085 102.25 Omar Nassib Sellés Institut Alexandre Satorras Mataró
1085 102.25 Joan Morales Belluda Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1085 102.25 Nuria-irma Capatina Institut Marta Mata Salou
1085 102.25 Felix Saiz Von Fraunb Institut Pau Vila Sabadell
1085 102.25 Marc Llorens Ortiz Institut Jaume Balmes Barcelona
1085 102.25 Laia Garcia Santos Institut de Sant Pol de Mar Sant Pol de Mar
1085 102.25 Pol García Gaja Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
1085 102.25 Rut Soldevila Vidal Institut Cirviànum de Torelló Torelló
1085 102.25 Jeus Lorenz Abanador Caiga Mare de Déu del Roser Barcelona
1085 102.25 Àlex Rodríguez Monsonís Sant Joan Baptista Barcelona
1085 102.25 Jimena Sánchez de Aldecoa Institut Vinyet Sitges
1085 102.25 Tomás Cortés Mascioli Institut Príncep de Girona Barcelona
1085 102.25 Nacho Hernández del Olmo Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
1085 102.25 Beltran del Río Sánchez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1085 102.25 Gerard Fortó Pujol Institut Alexandre de Riquer Calaf
1085 102.25 Roger Urgell Marín Institut La Segarra Cervera
1085 102.25 Núria Dachs Serra Thau Sant Cugat del Vallès
1085 102.25 Marçal Tugas Moreno Badalonès Badalona
1085 102.25 Marta Guinot Soto Institut Badalona VII Badalona
1085 102.25 Paul Anidjar Guerrero Sant Pau Barcelona
1085 102.25 Inés Massaguer Trujillo Sagrat Cor-Diputació Barcelona
1107 102.0 Ángel Sierra Ovejero La Salle Horta Barcelona
1107 102.0 Junhao Liu Institut Ventura Gassol Badalona
1107 102.0 Ibo Ureña Sànchez Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
1107 102.0 Laura Guitart Mañé Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
1107 102.0 Eric Pujol Roch Tecla Sala L'Hospitalet de Llobregat
1107 102.0 Aleix Martínez Casamitjana Escolàpies Sant Martí - Barcelona Barcelona
1107 102.0 Matías Mora Molina Claver Lleida
1107 102.0 Aarón Sánchez Jiménez Institut Aiguaviva Mollet del Vallès
1107 102.0 Sara Coll Borrell Institut Josep Brugulat Banyoles
1107 102.0 Zuemi Jazmin Simo López Institut Olivar Gran Figueres
1107 102.0 Edgar Arias Espierrez Institut Mediterrània El Masnou
1107 102.0 Àlex Gonzalo Haba El Clot Barcelona
1107 102.0 Pau López Fajardo Tabor Santa Perpètua de Mogoda
1107 102.0 Duna Carrasquilla Fernández Institut Polinyà Polinyà
1107 102.0 Paula Fominaya Rodríguez Institut Escola Municipal de Treball Granollers
1107 102.0 Martí Ibáñez Garcia Cor de Maria Valls
1107 102.0 Aina Jodar Nogués Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
1107 102.0 Pep Palau Grau Institut Angeleta Ferrer i Sensat Sant Cugat del Vallès
1107 102.0 Èlia Creus Pascual Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
1107 102.0 Marçal González Llorens Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
1107 102.0 Yinuo Joan Shan Institut Puig Castellar Santa Coloma de Gramenet
1107 102.0 Santiago Pemán Valderrama Sant Pau Barcelona
1107 102.0 Diana Gómez del Espino Institut Estela Ibèrica Santa Perpètua de Mogoda
1107 102.0 Adrián Hidalgo Malagón Montjuïc Girona
1107 102.0 Leila Germade Sala Sant Felip Neri Barcelona
1107 102.0 Ana Ciobanu Institut de Santa Coloma de Farners Santa Coloma de Farners
1107 102.0 Guillem Gili Merin Institut La Garrotxa Olot
1107 102.0 Adriana Sainz Sampedro Sagrada Família Tortosa
1107 102.0 Nicolas Ducceschi Hekkers Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1107 102.0 Cèlia Sans Pascual Jesús, Maria i Josep Barcelona
1107 102.0 Martina Milano Suárez Sec. d'Institut Pla del Bosc Canyelles
1138 101.75 Zoe Tolsau Pons Institut Alt Penedès Vilafranca del Penedès
1138 101.75 Leyre Moreno Martínez Santa Dorotea Barcelona
1138 101.75 Guillem Torralba Caballero Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
1138 101.75 Sergi Centeno Pla Palcam Barcelona
1138 101.75 Maria Pociello Sala Minguella Badalona
1138 101.75 Martí Sogas Lechago Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
1138 101.75 Verónica Rodríguez Benavides Sagrada Família Barcelona
1138 101.75 Gemma Farré Olivella Institut Dolors Mallafrè i Ros Vilanova i la Geltrú
1138 101.75 Júlia Fernández Garrigós Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1138 101.75 Santiago Veiga Mallea Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
1138 101.75 Sara Jornal Rancaño Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1138 101.75 Alex Gavilan Triquell Institut Baix Camp Reus
1138 101.75 Marina Cano Díaz Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
1138 101.75 Omar Juan Quilón Institut Sabadell Sabadell
1138 101.75 Carla Caus Font Sant Miquel dels Sants Vic
1138 101.75 Pau Franquesa Trepat Institut Manuel de Pedrolo Tàrrega
1138 101.75 Pau Lara Canal Institut Montilivi Girona
1138 101.75 Marc Pintor Olmedo Institut Jaume Vicens Vives Girona
1138 101.75 Eduard Morales Amargant Institut Lluís Domènech i Montaner Canet de Mar
1138 101.75 Alba Mirambel Ricardo Institut Berenguer d'Entença Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
1138 101.75 Sara Moral Corbacho Institut Palau Ausit Ripollet
1138 101.75 Víctor Martí de Aula Escuela Europea Barcelona
1138 101.75 Laura Escamilla González Institut Valldemossa Barcelona
1138 101.75 Arnau Yanes Sitjà Institut Montilivi Girona
1162 101.5 Sara Toledo Rodríguez Institut d'Auro Santpedor
1162 101.5 Tonet Amorín de Jesús Institut Narcís Oller Valls
1162 101.5 Pablo Montenegro Miguel Sant Josep Vilafranca del Penedès
1162 101.5 Luis Baciero Alonso Aula Escuela Europea Barcelona
1162 101.5 Jan Sherzad Colet Súnion Barcelona
1162 101.5 Mar Huertas Huertas Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
1162 101.5 Leire Oltra Pla Monlau Barcelona
1162 101.5 Renata Cavilli Institut Jaume Callís Vic
1162 101.5 Rachid el Hamouni Institut Miquel Tarradell Barcelona
1171 101.25 Ian Gort Tarrús Institut Jaume Vicens Vives Girona
1171 101.25 Andriy Mysko Institut de Guissona Guissona
1171 101.25 Matvey Dorofeev Institut Pere Barnils Centelles
1171 101.25 Aleix Orriols Garcia Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
1171 101.25 Arnau Fernández Carrasco Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
1171 101.25 Núria Sospedra Martín Llor Sant Boi de Llobregat
1171 101.25 Èric Valenzuela García Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
1171 101.25 Max Lázaro Mirabet Sagrat Cor-Sarrià Barcelona
1171 101.25 Álvaro Luque Vericat Viaró Sant Cugat del Vallès
1171 101.25 Arnau Arevalo Morell Hamelín-Internacional Laie Montgat
1171 101.25 Claudia Torras Sánchez Sant Ignasi Barcelona
1171 101.25 Marc París López Sagrado Corazón Barcelona
1171 101.25 Imer Sauce Ballesta Institut d'Argentona Argentona
1171 101.25 Maria Arévalo Gros Mare de Déu de la Salut Sabadell
1171 101.25 Guillem Serra Infant Jesús Barcelona
1171 101.25 Oriol Fàbregas Soler Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
1171 101.25 Angel Zhou Hamelín-Internacional Laie Montgat
1171 101.25 Eros Pina de Sola Institut Escola Industrial Sabadell
1171 101.25 Nikó Pérez Núñez Institut Pla Marcell Cardedeu
1171 101.25 Adrià Fernández Lindo Institut Els Tres Turons Arenys de Mar
1171 101.25 Izan Amaro Alvarez Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
1171 101.25 Sergi Cañas Polo Àgora Sant Cugat del Vallès
1171 101.25 Marçal Figueras Llauradó Institut Baix Camp Reus
1171 101.25 Aina Orta de Palau Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
1171 101.25 Gisela Cervera Hernández Sagrada Família Sabadell
1171 101.25 Carla Casas Fontelles Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1171 101.25 Jan Besalú Gibert Freta Calella
1171 101.25 Liam Serrano Gómez Institut Lluís Domènech i Montaner Reus
1171 101.25 Iker Fernández Masip Sant Josep Vilafranca del Penedès
1171 101.25 Sophia Anna Zuna-kratky Torres Sant Gregori Barcelona
1171 101.25 Marina Bueno Marín Maristes Champagnat Badalona
1171 101.25 Ramón Sánchez Torra La Farga Sant Cugat del Vallès
1171 101.25 Lucas Larrosa Babio Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1171 101.25 Marc Achcaoucaou , Arroyo Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
1171 101.25 Pol Miró Pedrosa Institut La Serra Mollerussa
1171 101.25 Marc Caballero Atzet Institut Caparrella Lleida
1171 101.25 Arnau Vázquez Porta IPSE Barcelona
1171 101.25 Alex Polo Prior Institut Montserrat Miró i Vila Montcada i Reixac
1209 101.0 Javier Emparan López Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1209 101.0 Adrià Mauri Masó Institut Pla Marcell Cardedeu
1209 101.0 Núria Batlle Llopart Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
1209 101.0 Brahim Laassal Karba Institut Baix Empordà Palafrugell
1209 101.0 Héctor Rojas Viedma Institut Jaume Balmes Barcelona
1209 101.0 Paula Puchol Farran Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1209 101.0 Vicent Fabregat Lucena Sagrada Família Sant Carles de la Ràpita
1209 101.0 Óscar Toquero Pérez Mare Nostrum Tarragona
1209 101.0 Ot Puig Pericas Institut de Viladecavalls Viladecavalls
1209 101.0 Bernat Pont Teixidor Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1209 101.0 Elena Perez Ventura Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1209 101.0 Estel Tomàs Llovera Institut de Cassà de la Selva Cassà de la Selva
1209 101.0 Daniel Bronchales Ruggero Sant Gabriel Viladecans
1209 101.0 Pau Regada Losada Institut Aubenç Oliana
1209 101.0 Berta Claramunt Valle Sant Josep Sant Feliu de Guíxols
1209 101.0 Bernat Xavier Monés Marlí Minguella Badalona
1209 101.0 Ainoa Martinez Cumí Institut Can Planas Barberà del Vallès
1209 101.0 Roger Guitart Casals, Maristes La Immaculada Barcelona
1209 101.0 Sergio Corral Mariño Institut Polinyà Polinyà
1228 100.75 Alex Burgos Herman Institut La Romànica Barberà del Vallès
1228 100.75 Roman Lobato Alfaro Montagut Vilafranca del Penedès
1228 100.75 Abril Llamas Fenoll Institut Frederic Martí i Carreras Palafrugell
1228 100.75 Carla Vidal Caldas Escola Pia de Mataró Mataró
1228 100.75 Pau Vilarnau Grabuleda Institut Montilivi Girona
1228 100.75 Marc Casanovas Vázquez Institut Baix Camp Reus
1228 100.75 Àleksandr Tumanov Institut L'Alt Berguedà Bagà
1228 100.75 Dàmaris Alonso Culebras Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1228 100.75 Pau Pérez Cardús La Salle Premià de Mar
1228 100.75 Gerard Barea Gracia Institut Quercus Sant Joan de Vilatorrada
1228 100.75 Madelina Scorici Institut Ausiàs March Barcelona
1228 100.75 Aina Gallardo Almirall Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1228 100.75 Laura Méndez Muñoz Institut Font del Ferro Palafolls
1228 100.75 Carlos Aboytez Roda Institut Ramon Berenguer IV Santa Coloma de Gramenet
1228 100.75 Martí Ortíz Inglés Casal dels Àngels L'Hospitalet de Llobregat
1228 100.75 Anna Bautista Redó Institut Castellbisbal Castellbisbal
1228 100.75 Olivia Castro Gil Institut Eugeni Xammar L'Ametlla del Vallès
1228 100.75 Núria Corachan Serrat Institut Miquel Martí i Pol Cornellà de Llobregat
1228 100.75 Kesia Gonin Sant Felip Neri Barcelona
1228 100.75 Roger Duran Felipe Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
1228 100.75 Pau Ferrer Sánchez Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1228 100.75 Ramón Flores Piñero Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1228 100.75 Tomàs Gatenby Aballí Avenç Sant Cugat del Vallès
1228 100.75 Silvia García-arroba Romero Puigcerver Reus
1228 100.75 Raúl Arenas Gómez Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
1228 100.75 Xavi Requena Albacete Institut Polinyà Polinyà
1228 100.75 Àngel Expósito Carner Institut Canigó Almacelles
1228 100.75 Nil Sánchez Batlle Sagrat Cor Amposta
1228 100.75 Javi Ferrer Mariné Claver Lleida
1228 100.75 Òscar Ruiz Gil Institut Lluís de Peguera Manresa
1228 100.75 Edgar López López Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
1259 100.5 Parraga Nieto Pol Institut Anna Gironella de Mundet Barcelona
1259 100.5 Najoa Alou Zarouki Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1259 100.5 Pol Sala Masoliver Institut Bosc de la Coma Olot
1259 100.5 Pol Font Masferrer Institut Montsoriu Arbúcies
1259 100.5 Ona Collellmir Jané Àgora Sant Cugat del Vallès
1259 100.5 Climent Canal Carbonell La Salle-Berga Berga
1259 100.5 Anna Massiques González Sagrada Família Barcelona
1259 100.5 Laia Rodríguez Navarro Institut Almatà Balaguer
1259 100.5 Yago Orviz González Institut Alexandre Satorras Mataró
1259 100.5 Francesc Olivera Belmonte Institut de Vilafant Vilafant
1259 100.5 Judith Navarro Institut Mediterrània El Vendrell
1259 100.5 Marta Garri Téllez Col·legi Sagrat Cor-Esclaves Barcelona
1259 100.5 Iván Lavado García Institut Ausiàs March Barcelona
1259 100.5 Fiona Pijoan Pulido Institut Jaume Vicens Vives Girona
1259 100.5 Miriam Rodrigo Rodríguez Betània-Patmos Barcelona
1259 100.5 Marina Bagán Moltó Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1275 100.25 Xinyu Li Institut Torrent de les Bruixes Santa Coloma de Gramenet
1275 100.25 Francesc Quesada Redondo Institut de Vilanova del Vallès Vilanova del Vallès
1275 100.25 Marina Vidal Gabarró Anoia Igualada
1275 100.25 Guzmán Fernández Melenchón Institut Juan Manuel Zafra Barcelona
1275 100.25 Judit Roldán Reixach Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1275 100.25 Alba Portaña Llobet Ramar 2 Sabadell
1275 100.25 David Saltiveri Civit La Salle Mollerussa
1275 100.25 Leonardo Menendez Garrido Sant Josep-Teresianes Barcelona
1275 100.25 Karim Ayouna Pena Institut Joan Ramon Benaprès Sitges
1284 100.0 Núria Aguilera Turón Institut El Til·ler Les Franqueses del Vallès
1284 100.0 Héctor Benito Gómez Institut Josep Pla Barcelona
1284 100.0 Gurpreet Kaur Singh Institut Castell d'Estela Amer
1284 100.0 Jana Pla Institut Vilatzara Vilassar de Mar
1284 100.0 Ona Bienert Gràcia Institut Ausiàs March Barcelona
1284 100.0 Jan Paga Gòmez Institut de Tecnificació Amposta
1284 100.0 Marc Arbelo Liria Sil Barcelona
1284 100.0 Ingrid Guerra Godes Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1284 100.0 Mar Castellà Nogué Freta Calella
1284 100.0 Abril Acero Miró Institut Pere Barnils Centelles
1284 100.0 Helena Rodríguez Palmada Institut Joan Boscà Barcelona
1284 100.0 Fiona Donovan Navarro Àgora Sant Cugat del Vallès
1284 100.0 Alex Ruiz Campos Institut Vinyes Velles Montornès del Vallès
1284 100.0 Jordi Fernandez Redon Institut Matadepera Matadepera
1284 100.0 Pol Samón Picó Escola Pia de Mataró Mataró
1284 100.0 Marc Molina Trullols La Salle-Berga Berga
1284 100.0 Mauri Crespo Nasarre Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1284 100.0 Josep Felipe Palahí Institut Narcís Xifra i Masmitjà Girona
1284 100.0 Martí Puig Gallés Tecnos Terrassa
1284 100.0 Julen Vizcaino Coma Institut Vil·la Romana La Garriga
1284 100.0 Pol Albernis Cárdenas Institut Can Roca Terrassa
1284 100.0 Emma Álvarez Soler Institut L'Estatut Rubí
1284 100.0 Anna Galstyan Galoyan Institut Secretari Coloma Barcelona
1284 100.0 Biel Valdivieso Mayol Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1284 100.0 Julia Grau Ugarte Institut Pic del Vent Caldes de Montbui
1284 100.0 Laura López Gómez Sant Josep Vilafranca del Penedès
1284 100.0 María Esteban García Mare de Déu del Carme Tarragona
1284 100.0 Jaume Segués Sanchis Institut Joan Solà Torrefarrera
1284 100.0 Laia Ariadna Mayné Arévalo La Salle Bonanova Barcelona
1284 100.0 Ikram Ait Institut Gabriel Ferrater i Soler Reus
1284 100.0 Joan Valls Roigé Institut Pons d'Icart Tarragona
1284 100.0 Cel Redondo Marquet Institut Joan Guinjoan i Gispert Riudoms
1284 100.0 Sergi Falgueras Institut Vilatzara Vilassar de Mar
1284 100.0 Adrià Beneit Carol Institut Les Cinc Sènies Mataró
1284 100.0 Pere Vives Vidal Institut Eugeni d'Ors Vilafranca del Penedès
1284 100.0 Paula Latorre Fonseca Institut Martí Dot Sant Feliu de Llobregat
1284 100.0 Jing Yuan Ye Sec. d'Institut Josep Comas i Solà Barcelona
1284 100.0 Pol Romero Massana Institut Josep Pla Barcelona
1284 100.0 Aleix Guiu Costa Institut La Mitjana Lleida
1284 100.0 Jan Rexach Bosch Escola Pia de Mataró Mataró
1324 99.75 Jordi Brugué Gil Guinardó Barcelona
1324 99.75 Gemma Noguer Auguet Institut Vall de Llémena Sant Gregori
1324 99.75 Arnau Biosca Pérez Institut Alexandre de Riquer Calaf
1324 99.75 Jamila Kemmat Bosch Institut Manuel Carrasco i Formiguera Barcelona
1324 99.75 Laia Llauradó Mestre Institut Fontanelles Les Borges del Camp
1324 99.75 Javier Tonijuan Sánchez Sant Pau Barcelona
1324 99.75 Nuria Rubio Rastrojo Institut Carles Rahola i Llorens Girona
1324 99.75 Cristina Montero de Cáceres Padre Damián Sagrados Corazones Barcelona
1324 99.75 Gemma Claramunt Bassegoda Institut Jaume Balmes Barcelona
1324 99.75 Aleix Pérez Gotanegra Institut Cap Norfeu Roses
1324 99.75 Terenci Hidaldo Tornes Institut Vall d'Arús Vallirana
1324 99.75 Joel Marcé Pascual Institut Alexandre Deulofeu Figueres
1324 99.75 Miquel Gargallo Sieiro Institut Santa Eulàlia L'Hospitalet de Llobregat
1324 99.75 Estel Hortós Alsina Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1324 99.75 Judit Sacrest Torró Institut Montsacopa Olot
1324 99.75 Martina Ahumada Xirgo Institut Josep Brugulat Banyoles
1324 99.75 Mario Feijoo Sánchez Acesco Parets del Vallès
1324 99.75 Sergio García Pasalodos Asunción de Nuestra Señora Barcelona
1324 99.75 David Sánchez-hermosilla López Institut Les Corts Barcelona
1324 99.75 Pau Marquina Claver Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
1324 99.75 Daniel Casas Santolaria Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1324 99.75 Joan Vidiella Cubells Lestonnac-l'Ensenyança Tarragona
1324 99.75 Aleix Fuchs Tauleria Aula Escuela Europea Barcelona
1324 99.75 Biel Martínez Martín Institut Camí de Mar Calafell
1324 99.75 Jordi Mas Granada Sil Barcelona
1324 99.75 Noa Costa González Institut Les Vinyes Santa Coloma de Gramenet
1324 99.75 Guillem Rodà Pont Institut Can Record Sant Esteve de Palautordera
1351 99.5 Paula Oviedo Juvanteny Institut Santiago Sobrequés i Vidal Girona
1351 99.5 Oscar García Poyatos Institut Les Corts Barcelona
1351 99.5 Oriol Roldan Caballol Institut del Voltreganès Les Masies de Voltregà
1351 99.5 Marc Sanchez Sánchez Institut Sabadell Sabadell
1351 99.5 Alaon Recuero Cadenas Institut Joaquim Mir Vilanova i la Geltrú
1351 99.5 Mariona Guisado Parras Cervetó Granollers
1351 99.5 Mireia Sotillos Heritsch Institut de Sant Andreu Sant Andreu de la Barca
1351 99.5 Juliette Orhan Blondeau Hamelín-Internacional Laie Montgat
1351 99.5 Teo Llobet Cuesta Montseny-Poblenou Barcelona
1351 99.5 Otger Mas Pastor Institut Badalona VII Badalona
1351 99.5 Marc Pérez Lara Verge del Roser Vallirana
1351 99.5 Víctor López Cañaveras Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
1351 99.5 Berta Teixidó Miralles Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1351 99.5 Josefina Calsamiglia García Tecnos Terrassa
1351 99.5 Adrià Sarri Oriola Institut Francesc Ribalta Solsona
1351 99.5 Daniela Hernández Aguilella Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
1351 99.5 Mireia Sabaté Viladrich Institut Sant Quirze del Vallès Sant Quirze del Vallès
1351 99.5 Lucía Trellu Borison Institut Jaume Balmes Barcelona
1369 99.25 Anna Anguera Travé Claver Lleida
1369 99.25 Amat Gil Viñes Sant Josep-Teresianes Barcelona
1369 99.25 Alfred Serra Gallart Sant Ignasi Barcelona
1369 99.25 Irene González Briones Institut Joan Brossa Barcelona
1369 99.25 Carles Codina Valls Institut Joaquima Pla i Farreras Sant Cugat del Vallès
1369 99.25 Samuel Alcalde Urso Lestonnac Barcelona
1369 99.25 Júlia Ligori Martín Santa Dorotea Barcelona
1369 99.25 Max Torres Rodrigo Jesús Salvador Sabadell
1369 99.25 Maia Victoria Smith Calvo Escola Pia de Nostra Senyora Barcelona
1369 99.25 Núria Civit Jansà Vedruna Sagrat Cor Tarragona
1369 99.25 Sergi Nogareda Pedrico Institut La Garrotxa Olot
1369 99.25 Andrés López Matilla Mater Salvatoris Lleida
1369 99.25 Paula Sánchez Carreira Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
1369 99.25 Kilian Fernández Fernández Institut de Deltebre Deltebre
1369 99.25 Bartomeu Tortellà Ortega Maristes Sants - les Corts Barcelona
1369 99.25 Jericho Caringal Alcantara Institut Ridaura Castell-Platja d'Aro
1385 99.0 Juan Camilo Mejia Cardona Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1385 99.0 Jan Solbes-godina Institut Vilamajor Sant Pere de Vilamajor
1385 99.0 Loreta Lakshmi Bortoluzzi Petit Betània-Patmos Barcelona
1385 99.0 Ariadna Tutusaus Olmo Guinardó Barcelona
1385 99.0 Laia Cos Ferrer Institut Pere Vives i Vich Igualada
1385 99.0 Oriol Pros Fortea Institut Arnau Cadell Sant Cugat del Vallès
1385 99.0 Pau Albors Calderón Institut La Romànica Barberà del Vallès
1385 99.0 Marta Bobet Castelló Institut Marius Torres Lleida
1385 99.0 Aleix Llargués Montoya Institut Pere Calders Cerdanyola del Vallès
1385 99.0 Fiona Estany Rovira Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1385 99.0 Ciro San Julián Olmedo Institut Vila de Gràcia Barcelona
1385 99.0 Marc Molina Muñoz Institut Can Roca Terrassa
1385 99.0 Ángel Decia Santiago Institut de Constantí Constantí
1385 99.0 Mariona Pérez Vidal Institut Coster de la Torre La Bisbal del Penedès
1385 99.0 Pol Hernandez Blanco Institut Abat Oliba Ripoll
1385 99.0 Adrià Prats de Haro Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
1401 98.75 Pere Macías Tarradas Institut Antoni Pous i Argila Manlleu
1401 98.75 Daniel Muñoz Malagón Institut Joan Brossa Barcelona
1401 98.75 Anna Espígol Vallmajó Institut de Vilafant Vilafant
1401 98.75 Griselda Subirachs Garcia Daina Isard Olesa de Montserrat
1401 98.75 Maria Vidal Argelés Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
1401 98.75 Jordi Casas Serrat Institut La Garrotxa Olot
1401 98.75 Pol Esteve Rufas Maristes Montserrat Lleida
1401 98.75 Marc Rodríguez Quintana Casa Nostra Banyoles
1401 98.75 Guillem Vert Noguer Institut Olivar Gran Figueres
1401 98.75 Laura Viñola Renart Institut Jaume Vicens Vives Girona
1401 98.75 Marc Torrent Adrados Montessori-Palau Girona
1401 98.75 Marc Cuende González Institut Bernat el Ferrer Molins de Rei
1401 98.75 Genís Cunill González Institut Jaume Callís Vic
1401 98.75 Héctor Légua Cordobés Institut Cubelles Cubelles
1401 98.75 Marçal Coma Vilà Casa Nostra Banyoles
1401 98.75 Jana Ramírez Balaguer Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1401 98.75 César García Iturriaga Viaró Sant Cugat del Vallès
1401 98.75 Marc Segura Orga Institut Milà i Fontanals Vilafranca del Penedès
1401 98.75 Sergi Fité Sanjuan Institut Ronda Lleida
1401 98.75 Judit Tarrés Bermúdez Freta Calella
1401 98.75 Aina Hernández Gómez Casa del Roure Barcelona
1401 98.75 Jana Aubanell Martín Vedruna Malgrat de Mar
1401 98.75 Elisabet Jufresa Malgosa La Vall BELLATERRA
1401 98.75 Pau Esquinas Morales Sant Josep Sant Boi de Llobregat
1401 98.75 Andrea Sturlese Infant Jesús Barcelona
1401 98.75 Pol Suárez Giménez Institut Joan Oró Lleida
1401 98.75 Marc Ventura García Sagrada Família Gavà
1401 98.75 David Medina Gázquez Sec. d'Institut Xaloc Sant Pere de Ribes
1401 98.75 Guillem Sánchez Oliveras Sagrada Família El Masnou
1401 98.75 Ainara Gurruchaga Colodrón Casa del Roure Barcelona
1401 98.75 Marc Dengler Corbella La Salle Reus
1401 98.75 Xènia Minoves Mora Sec. d'Institut Gurb Gurb
1401 98.75 Bruna Méndez Rovira Institut Quatre Cantons Barcelona
1401 98.75 Nieto González Alvaro Sagrada Família-Horta Barcelona
1401 98.75 Tomàs Gras Torres Institut Damià Campeny Mataró
1401 98.75 Lluís Ignasi Porta Garcia Institut El Foix Santa Margarida i els Monjos
1401 98.75 Bernat Anguila Reixach Institut La Bisbal La Bisbal d'Empordà
1401 98.75 Cabello Cano Eder Institut Molí de la Vila Capellades
1401 98.75 Marta Melgosa Feu Institut Leonardo da Vinci Sant Cugat del Vallès
1401 98.75 Daniela Fernández Alzueta La Salle Girona
1401 98.75 Roger García Doncel Institut Ramon de la Torre Torredembarra
1401 98.75 Carles Carrera Prat Escorial Vic
1401 98.75 Nolasc Recasens Justribó Sant Gregori Barcelona
1401 98.75 Marc Villagrasa Monge Xaloc L'Hospitalet de Llobregat