5% millor dels alumnes de 6è de Primària

Es mostren 640 dels 12561 alumnes que van participar.

Posició Puntuació Nom 1r cognom 2n cognom Centre Població
1 100.0 Mariona Pla Antigas Escola La Forja - ZER Alt Lluçanès Alpens
1 100.0 Armand Artigas Ortega Thau Sant Cugat del Vallès
1 100.0 MONGE GIRONÉS ORIOL Thau Barcelona
1 100.0 RIUS AYALA MIQUEL Thau Barcelona
5 95.0 Zachary Bradford Walker John Talabot Barcelona
5 95.0 Santiago Fernández Raya Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès
5 95.0 Leo Hugas de Olabarria Augusta Barcelona
5 95.0 Marc Herrando Vilamala FEDAC-Horta Barcelona
5 95.0 David Romero García Escola Sant Ignasi Manresa
5 95.0 Judit Garcia Carbó Escola Fluvià Barcelona
5 95.0 Jordi Bargalló Sales Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
5 95.0 Olau Vinyals Roca Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
5 95.0 Andreu Suïls Alonso Escola la Creu Torrefarrera
5 95.0 Marc Martí Espinet Betània-Patmos Barcelona
5 95.0 Laura Guberna Arraiza Aula Escuela Europea Barcelona
16 93.75 Lucas Bartolomé Grosso Sagrat Cor-Diputació Barcelona
16 93.75 Joel Sendra Revuelta Claver Lleida
16 93.75 Marc Escuder Potti FEDAC-Pineda Pineda de Mar
16 93.75 ÍKER SALAS GALLARDO Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
16 93.75 LYLE VISA CECCARONI Sadako Barcelona
16 93.75 Sofia Martí Moya Escola Bisbat d'Egara Terrassa
16 93.75 Diego Rebés Navarro Sant Ignasi Barcelona
23 91.25 JAN TROTA AIMERICH Escola Cassià Costal Girona
24 91.0 Juncarol Pi Marta Escola Provençals Barcelona
25 90.0 Pablo Guerrero Rodríguez Montserrat Barcelona
25 90.0 Martina Gonfaus Sellés FEDAC-Gironella Gironella
25 90.0 Pasqual Toral Sabaté Escola Santa Anna Castellvell del Camp
25 90.0 Marina Rúbies Bedós Escola El Turonet Sant Quirze del Vallès
25 90.0 Hugo Santos Amigó Betània-Patmos Barcelona
25 90.0 Eloy Rodríguez Gómez FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
25 90.0 Eduard Agustí Codony Escola L'Era de Dalt Tona
25 90.0 Adriana Millan García Sant Ignasi Barcelona
25 90.0 Paula Sancho Ortega Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
34 89.75 ARNAU GUERRA FLORES Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
35 88.75 SOFÍA FABREGAT KIRCHIN Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
35 88.75 Quim Pensí Oliva Arrels I Solsona
35 88.75 Mariona Panes Coromina Immaculada Concepció Lloret de Mar
35 88.75 MAX VAN DER AA Escola Antoni Brusi Barcelona
35 88.75 Joan Salazar Ribera Sant Gregori Barcelona
35 88.75 Arnau Pericas Morales Escola Puiggraciós La Garriga
35 88.75 POL HERNÁNDEZ GUERRERO Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
35 88.75 Martina Flaqué Pous Betània-Patmos Barcelona
43 88.0 Paula Gázquez Quílez Sagrada Família-Horta Barcelona
44 87.5 Miguel Puelma Martínez, Ginesta Montcada i Reixac
45 87.0 Pau Fàbregas González Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
46 86.25 Paula Alcoba Lage Peter Pan Barcelona
46 86.25 Mar Córdoba Matías Escola Segimon Comas Sant Quirze de Besora
46 86.25 Genís Cladellas Cruz Escola de Lliçà d'Amunt Lliçà d'Amunt
46 86.25 IKER MARTÍN HERNÁNDEZ Sant Antoni Maria Claret Cornellà de Llobregat
46 86.25 BERNAT LEDESMA BUSCART Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
51 86.0 Aina Puig Mensa Escola Lacustària Llagostera
51 86.0 Ada Vilalta Badal Escola Sant Ignasi Manresa
53 85.0 Pau Colldeforns Sánchez FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
53 85.0 Paula Boix Grau Escola Aeso - ZER Pallars Jussà Isona i Conca Dellà
53 85.0 Madeleine Fairey Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
53 85.0 Ferran Calabuig Casellas Betània-Patmos Barcelona
53 85.0 Biel Pons Zaragozá Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
53 85.0 Clàudia Caselles Bodet Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó Castelldans
53 85.0 Pau Farré Subirà FEDAC-Gironella Gironella
53 85.0 Marc Gamell Modòl La Salle Premià de Mar
53 85.0 Mariona Miralda Ferrer Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
53 85.0 Paula Ramis Puig Escola Timorell - ZER Vall de l'Aranyó Castelldans
53 85.0 Joan Gómez Català FEDAC-Gironella Gironella
53 85.0 Malena Casale Quiñones Escola Josep Pallach Figueres
53 85.0 Jana Riera Molons Escola Josep Pallach Figueres
53 85.0 Teresa Ferrer de Noguera Vedruna Sagrat Cor Tarragona
53 85.0 Guillem Ferré Besora Claret Valls
53 85.0 Mariona Escolano Palacios Llor Sant Boi de Llobregat
53 85.0 ROGER MENSA FITÉ Paidos Sant Fruitós de Bages
53 85.0 Marcel Miralles Costa Escola Bisbat d'Egara Terrassa
53 85.0 David Vergel Payán Escola Marta Mata El Vendrell
53 85.0 Lucas Vilaseca Berenguer Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
73 84.75 Pau Boldó Rivera Escola Puig Segalar - ZER Tramuntana Viladamat
73 84.75 Sergi Galindo Armengol Vedruna Sagrat Cor Tarragona
73 84.75 Jan Margalef Regné Tecnos Terrassa
76 83.75 DENIS AKMAIKIN Vedruna Palamós
76 83.75 ROGER BAIGES TRILLA Escola Josep M. Soler i Gené Montbrió del Camp
76 83.75 Diego Parejo-Merino Fernández Viaró Sant Cugat del Vallès
76 83.75 Martina Castaños Sánchez John Talabot Barcelona
76 83.75 NATALIA SOL SPAINI PUFAHL Escola Campderrós Vallirana
76 83.75 Judit Batlles Burballa Escola Salvador Espriu Granollers
76 83.75 Siwar Cuenca Alca Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
76 83.75 Marti Canals Codina Escola Ferran Sunyer Barcelona
76 83.75 Vittorio Scarani Escola Carme Guasch i Darné Figueres
76 83.75 Anna Sopena Escoté Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
76 83.75 Adela Rodeja Parada Escola Josep Pallach Figueres
76 83.75 Pol Monné Parera Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
76 83.75 Marc Gironès Casanova Immaculada Concepció Lloret de Mar
76 83.75 Carlota Magrans Bonet IPSE Barcelona
76 83.75 Aniol Petit Cabarrocas Escola Migdia Girona
76 83.75 Marc Puyuelo Grandas Escola Puiggraciós La Garriga
76 83.75 Pau Puig Daura Tecnos Terrassa
76 83.75 Maria Castelló Candel Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
76 83.75 Martí Girón Estévez Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
76 83.75 Roger Vilaseca Buxadé Joviat Manresa
76 83.75 Ander Parra Bernadette La Salle Bonanova Barcelona
97 83.0 Marta Gutierrez Vila FEDAC-Montcada Montcada i Reixac
98 82.5 Amira Reda Ahmed Miura Escola Pompeu Fabra Barcelona
98 82.5 Xènia Donate Ruiz Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
98 82.5 Candela Hernández Domingo Escola Puiggraciós La Garriga
98 82.5 Pau Martí Biosca Escola Cristòfor Mestre Vilafranca del Penedès
98 82.5 Pau Delós Torrens Immaculada Concepció Lloret de Mar
98 82.5 Laia Gibert Díaz Escola Pinya de Rosa Blanes
98 82.5 Laura Piñero Roig Escola Pinya de Rosa Blanes
98 82.5 Judit Vázquez López Pineda L'Hospitalet de Llobregat
106 82.25 LÓPEZ BENET AINA Thau Barcelona
106 82.25 Pol Estapé Ruiz Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
108 82.0 PAU MONFORT ESTEBAN Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
108 82.0 Mei Shu Sánchez Roca Escorial Vic
108 82.0 Jaume Domínguez Sobrino Escola Ferran Sunyer Barcelona
108 82.0 Laia López Parés Mireia Montgat
112 81.25 Unai Lecegui Ginés Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
112 81.25 Illià Antonishyn Escola Prat de la Riba Reus
112 81.25 Ferran Rocamora Martorell Escola Serena Vall Sant Andreu de Llavaneres
112 81.25 Pau Rufo Rua Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
112 81.25 David Diestre Rubio Vedruna Sagrat Cor Tarragona
112 81.25 Alejandro Carnero Cosano Mare Nostrum Tarragona
112 81.25 Christian Conejo Raubiene El Roser Sant Julià de Vilatorta
112 81.25 Marc Pagès Corominas Escola Llar Lluís Maria Mestres i Martí Olot
112 81.25 BERNAT SEGRET BRAU Sadako Barcelona
112 81.25 Jordi Munté García Vedruna Sagrat Cor Tarragona
112 81.25 Mireia Schaafstal Callalu Escola Montsant Reus
112 81.25 Jeroni Cabezas Timchenko Sagrat Cor-Diputació Barcelona
112 81.25 PAU GÓMEZ ALONSO Sant Gervasi Mollet del Vallès
112 81.25 Clàudia Piñol Castelló Escola la Creu Torrefarrera
126 81.0 Cèlia Buxeda Bofill Escola Josep Pallach Figueres
126 81.0 Marta Caballero Navarrete Sant Miquel Barcelona
126 81.0 Dídac Fernández Gil Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
126 81.0 Aleix Molins Teulé Proa Barcelona
126 81.0 David Pujol Ortega Escola Maria-Mercè Marçal Mataró
126 81.0 Víctor Cid Ortega Aula Escuela Europea Barcelona
132 80.0 Madalina Carp Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
132 80.0 Anna Algueró Manrique Institut Escola 3 d'Abril Móra la Nova
132 80.0 Jose Ignacio Urrego Gil Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
132 80.0 Laura de la Torre Bayod Vedruna Sagrat Cor Tarragona
132 80.0 Javier Guarner Escribano Viaró Sant Cugat del Vallès
132 80.0 VÍCTOR NICOLAU RIVAS Escola Antoni Brusi Barcelona
132 80.0 Andrea Contreras Grigelmo Escola la Creu Torrefarrera
132 80.0 Josep Vives Quer Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
132 80.0 Noel Colon Gainza Infant Jesús Barcelona
132 80.0 Martina Falomí Viñets Sagrats Cors Centelles
132 80.0 Tania Ubeda Martinez Escola Joan XXIII Balenyà
132 80.0 Martina Vigas Anglada Escola Tagamanent La Garriga
132 80.0 Ona Masdemont Guinda Escola Josep Pallach Figueres
132 80.0 Teresa Tost Llurba Escola Santa Caterina Vinyols i els Arcs
132 80.0 Naïm Segura De Los Santos Escola Doctor Alberich i Casas Reus
132 80.0 LAURA SOTO BAÑO Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
132 80.0 Ingrid Salas Carreras Regina Carmeli Rubí
132 80.0 Nacho Vallés Rico Montserrat Barcelona
132 80.0 Gerard Muixí Vinaixa Sant Ignasi Barcelona
132 80.0 Júlia Lozano Martínez Escola Joan Rebull Reus
132 80.0 Abderrahman Hissa Escola Doctor Alberich i Casas Reus
132 80.0 BLAI SEGALÉS GUTIÉRREZ Escola Les Escoles Gurb
132 80.0 Jordi Villalbí Tibau Claret Valls
132 80.0 Roger Roig Casacuberta Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
132 80.0 Jia Hao Chen Zhu Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
132 80.0 Mario Royo Romera Sagrada Família Tortosa
158 79.75 Guillem Cruanyes Casado Escola Joaquim Vallmajó Navata
158 79.75 Adrià Dengra Mas Escola Cérvola Blanca Sant Martí de Tous
158 79.75 ALEIX MORAGAS ROIG Sadako Barcelona
158 79.75 Tomàs Tribó Lleal Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
162 79.5 Núria Gilibets Fernández Escola Setelsis Solsona
163 79.25 GERARD MORÁN SALOMÓN Escola Les Escoles Gurb
163 79.25 Joan Cintas Navarro Aula Escuela Europea Barcelona
165 78.75 Jacobo Azofra Fraile La Salle Bonanova Barcelona
165 78.75 Unai Giz Navarro Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
165 78.75 Joana Obradors Pous Escola Jaume Balmes Sant Feliu de Codines
165 78.75 JOSEPH BETOLAUD Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
165 78.75 Marc Lapeña Riu Claver Lleida
165 78.75 Pol Goicoechea Esparza Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
165 78.75 Albert Heras Gazapo Escola Josep Pallach Figueres
165 78.75 Andreu Bisús Cases FEDAC-Lleida Lleida
165 78.75 DANIEL CARRILLO BARNOLA Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
165 78.75 Aina Arencon Smith Puigcerver Reus
165 78.75 Oscar Serrano Salas Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
165 78.75 Eric Gurt Miquel Gravi Barcelona
165 78.75 Camila Ben Rosales Escola Bisbat d'Egara Terrassa
165 78.75 Adriana Girabau Ventura John Talabot Barcelona
165 78.75 Francesca Herrero Ciganda Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
165 78.75 Ivan Lázaro Clos Mare Nostrum Tarragona
165 78.75 Àlex Oort Alonso Escola Francesc Macià Òrrius
165 78.75 Álvaro Martín Moreno Mare Nostrum Tarragona
165 78.75 SANTIAGO PI-FIGUERAS LÓPEZ-CERÓN Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
165 78.75 GISELA PANCORBO MORENO Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
165 78.75 MARINA VILARDELL JIMÉNEZ Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
165 78.75 Pol Planas Mulet Escola Sant Jordi Sant Vicenç de Montalt
165 78.75 PONS OLIVAN ARNAU Thau Barcelona
165 78.75 Guillem Sturlese Ruíz Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
165 78.75 Joan Umaña Rodriguez Escola Misericòrdia Canet de Mar
165 78.75 Anna Galisteo Ibañez Escola Mestres Montaña Granollers
165 78.75 Oriol Díaz Atero Escola L'Era de Dalt Tona
165 78.75 Cristian Rey Márquez Escola Font Freda Montcada i Reixac
165 78.75 Andrea Fages Saiz Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
165 78.75 Paula Esquerrà Giné Escola Els Cingles L'Ametlla del Vallès
165 78.75 Cristina Masramon Sala Escola Mossèn Cinto Folgueroles
165 78.75 Einar Pellicer Martínez Escola Reixac Montcada i Reixac
165 78.75 Pau Llanos Udina Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
165 78.75 Federico Holgado Barrera Turó Constantí
165 78.75 Lola Peñaranda González Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
165 78.75 Roger Sallés Rius Aula Escuela Europea Barcelona
165 78.75 Abril Lasarte Fernández Les Alzines Girona
165 78.75 Hug Vallhonrat Soto Escola Bisbat d'Egara Terrassa
165 78.75 Carlos Miguel Rodríguez Muñoz Maristes Rubí Rubí
204 78.5 Antoni Vital Juncar La Salle Bonanova Barcelona
205 78.0 Adrià Carrera Prat Escorial Vic
205 78.0 Pere Codina Serra Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
205 78.0 Olivia Arroyo Catà Betània-Patmos Barcelona
208 77.75 Oriol Vergés Pizarro Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
209 77.5 KILIAN CASALS SARRÀ Escola Renaixença Els Hostalets de Pierola
209 77.5 Marc Llobera Verdú Escola Sol Ixent Corbins
209 77.5 Carla Blanch Calvet Escola de Xerta Xerta
209 77.5 Hugo Fernández de la Riva Betània-Patmos Barcelona
209 77.5 David Victor Juanas Escola Pompeu Fabra Barcelona
209 77.5 Arnau Podadera Vives Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
209 77.5 Aaron Strohecker Holgado Escola Josep Pallach Figueres
209 77.5 IGNASI CASAS MAXENCHS Escola Les Escoles Gurb
209 77.5 Ada Costa López Escola Joan Perich i Valls Sant Joan Despí
209 77.5 Bernat Fortuny Callau Mare Nostrum Tarragona
209 77.5 MARTA PELAGIO OLLOQUI Sant Josep Sant Boi de Llobregat
209 77.5 Mariona Valls Gil Escola de Xerta Xerta
209 77.5 Joseph Phillips Peter Pan Barcelona
209 77.5 IVÁN FERNÁNDEZ DIONISIO Sant Gervasi Mollet del Vallès
209 77.5 Pau Riera Garcia Escola Sant Pau Figueres
209 77.5 Maria Torroella Arimany Escola Segimon Comas Sant Quirze de Besora
209 77.5 Marc Plaza Arenas Tabor Santa Perpètua de Mogoda
209 77.5 Guim Tonietti Mundet Escola Migdia Girona
209 77.5 Xavier Torrens Fitó Tecnos Terrassa
209 77.5 Joan Casas Muñoz Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
209 77.5 Meritxell Solana Raduà Sant Josep Reus
209 77.5 Pol Pachón Pérez Escola Bisbat d'Egara Terrassa
209 77.5 Alba Ventura Navarro Jesús, Maria i Josep Barcelona
209 77.5 Joan Montobbio Palmer Aula Escuela Europea Barcelona
209 77.5 Adrià Pico Oliveras Escola Lacustària Llagostera
209 77.5 Oriol Simó Martí Escola Bisbat d'Egara Terrassa
209 77.5 Sergio Torras Seminario Betània-Patmos Barcelona
209 77.5 David Campdelacreu Jordano Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
237 77.0 Lluc Bertran Canicio Escola Mossèn Cinto Folgueroles
237 77.0 Natalia Garcia Prosper Aura Reus
237 77.0 José Martin Alcaraz Escola Joan Rebull Reus
240 76.75 Pol Sala Terré FEDAC-Guissona Guissona
241 76.25 Pol Bort Borrellas Cor de Maria Valls
241 76.25 Tristan Arnuellos Burgueño Escola Santa Anna Castellvell del Camp
241 76.25 Mireia Rabaixet Serrano Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
241 76.25 Mariona Sánchez Clarasó Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
241 76.25 Oriol Báez Aparicio Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
241 76.25 Arnau Santó Ferran Escola Bernardí Tolrà Vila-rodona
241 76.25 Zaida Tortajada Villena Escola Els Quatre Vents Sant Jaume dels Domenys
241 76.25 Guillem Iglesias Rovira Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
241 76.25 Paula De La Fuente Algueró Escola Guillem Fortuny Cambrils
241 76.25 Joel Gómez Mozo Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
241 76.25 Arnau Iglesias Rovira Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
241 76.25 Adriana Rué Gou Escola Pla de Girona Girona
241 76.25 Biel Ramon Canela Escola Pax Tarragona
241 76.25 Joan Soberà Marrugat Escola Pax Tarragona
241 76.25 Mujun Wang Turó Constantí
241 76.25 Arnau García González Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
241 76.25 Daniel Mas Díaz Escola Joan Rebull Reus
241 76.25 Héctor Rodríguez Vives Escola Charles Darwin El Prat de Llobregat
241 76.25 Laia Hidalgo Robert Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
260 76.0 Carlota Cabarrocas López Montserrat Barcelona
260 76.0 PABLO VERA RUBIO Escola Àngels Garriga El Vendrell
260 76.0 Arnau Fernández Ochoa Aula Escuela Europea Barcelona
260 76.0 Anna Yubero Trinidad Escola Torres Amat Sallent
260 76.0 Inés Joossen Lorenzo Montserrat Cerdanyola del Vallès
265 75.75 Elena Bouldin Garcia Aula Escuela Europea Barcelona
265 75.75 Jan Lladós Gasca Sant Miquel Barcelona
265 75.75 Pau Calcerrada Martí Sagrada Família-Horta Barcelona
265 75.75 Paula del Carmen Sánchez Carnecero Vedruna Sagrat Cor Tarragona
265 75.75 DAVID DOMINGO PUIG Vedruna Palamós
265 75.75 Eugènia Rius Català Betània-Patmos Barcelona
265 75.75 Ruth Grané Páez Tecnos Terrassa
265 75.75 Maurici Bataller Masuet La Salle Bonanova Barcelona
273 75.0 Mateo Jonas-M. Amar Aula Escuela Europea Barcelona
273 75.0 PAU ALBESA VIVES Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
273 75.0 Júlia Añó Bort Escola Sant Llorenç - ZER Montsià La Galera
273 75.0 Marc Bosch Manzano Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
273 75.0 Miguel Boixeda Rull Escola Pi d'en Xandri Sant Cugat del Vallès
273 75.0 Flavia Krauel Oriol Escola Els Valentins - ZER Tramuntana Vilamacolum
273 75.0 Adrià Alfonso Orta Institut Escola Sant Joan de les Abadesses Sant Joan de les Abadesses
273 75.0 ADRIÀ DOMÍNGUEZ ÁLVAREZ Escola Àngels Garriga El Vendrell
273 75.0 Laia Blanch Vinyes Escola Pax Tarragona
273 75.0 Maria Arnau Llauradó Escola de Maspujols Maspujols
273 75.0 Jan Ballarà Sala Escola Santa Eulàlia Berga
273 75.0 Martina Tolós Campàs Sagrat Cor Amposta
273 75.0 Mar Ventura González Institut Escola Daniel Mangrané Tortosa
273 75.0 Josep de la Iglesia Martí Escola El Farell Caldes de Montbui
273 75.0 Sergi Campano Solé Claret Valls
273 75.0 Elena Jiménez Ortiz Escola Molí de Vent Torredembarra
273 75.0 Laia Querol Alturo Escola Molí de Vent Torredembarra
273 75.0 Aina Ardisana Aguilar Sagrada Família-Horta Barcelona
273 75.0 ARNAU CHIRVECHES SÁNCHEZ Escola Les Escoles Gurb
273 75.0 Lluc Ponjoan Martí Escola Lacustària Llagostera
273 75.0 Marta Fons Grau Escola Joan Rebull Reus
273 75.0 Laura Garcia Latre Escola Montbui Caldes de Montbui
273 75.0 Alejandro Andrés Díaz Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
273 75.0 Carla Saco Rovira Aula Escuela Europea Barcelona
273 75.0 Andreu Viaplana Simón Sant Nicolau Sabadell
273 75.0 Júlia Maymó Fina Betània-Patmos Barcelona
273 75.0 Emma Climent Cerdà Escola Pax Tarragona
273 75.0 Raúl González Uribe Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
273 75.0 Aina Mallorquí Dalmau Claret Valls
273 75.0 Gerard García Barniol Llor Sant Boi de Llobregat
273 75.0 Pau Guardia Martí Tecnos Terrassa
273 75.0 Anna Parra Marquez Escola Elvira Cuyàs Montcada i Reixac
273 75.0 Maria Miro LLosas Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
273 75.0 Irene Sánchez Ros Proa Barcelona
273 75.0 Oleksandr Mudryk Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
273 75.0 Marc Rodríguez Lleida Escola Àngel Guimerà El Vendrell
273 75.0 Marta García González Sant Ignasi Barcelona
310 74.75 FRANCESC GILABERT CASAS Maria Auxiliadora Barcelona
310 74.75 Lluc M. Marco Guzmán Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
310 74.75 Alex Font Segura Aula Escuela Europea Barcelona
310 74.75 Marc Walden Poch Hamelín-Internacional Laie Montgat
310 74.75 Elsa Armengou Hernéndez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
310 74.75 Víctor Baiges Blesa Asunción de Nuestra Señora Barcelona
310 74.75 Óscar Lozano Jiménez El Clot Barcelona
310 74.75 Gerard Serral Riola Vedruna Sagrat Cor Tarragona
310 74.75 MONTESINOS NAVARRA MATEU Thau Barcelona
310 74.75 Sara Tudó Crispi Escola Bisbat d'Egara Terrassa
320 74.5 Bernat Pou Caminal Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
321 74.25 Ivonne Montero Arjona Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
321 74.25 Guillem Ponsà Galilea Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
323 73.75 ADRIANA MUÑOZ BLASCO Maria Auxiliadora Barcelona
323 73.75 Miguel Beaus Iranzo Sant Ignasi Barcelona
323 73.75 Albert Jiménez Isábal Mare de Déu de Núria Barcelona
323 73.75 Eva Boado Báez Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
323 73.75 ORIOL MAS AGUILERA Escola Cassià Costal Girona
323 73.75 Camila Cordonet Franco Escola El Rodonell Corçà
323 73.75 Jaume Sales González Escola Sant Pere i Sant Pau Tarragona
323 73.75 Biel Becerra Villanueva Valldaura Barcelona
323 73.75 Pau Gomis Domènech Empordà-San José Roses
323 73.75 Aroa Díaz Domingo Vedruna Balaguer Balaguer
323 73.75 Max Burgos Morjaen Escola Fluvià Barcelona
323 73.75 Andrea Florensa Segarra Escola L'Àlber Albesa
323 73.75 Éric Falcó Magín Escola La Pineda - ZER Riu Avall Tivenys
323 73.75 Joan Reda Pérez Empordà-San José Roses
323 73.75 Aina Illa Navarro Joan Roca 1953 Barcelona
323 73.75 Albert Escuer Matlyaeva Escola la Creu Torrefarrera
323 73.75 Marc Galofré Torres Escola Vallgorguina Vallgorguina
323 73.75 Guillem Genís Salas Betània-Patmos Barcelona
323 73.75 Martí Bosch Plana Escola Sant Pau Figueres
323 73.75 Denev Roure Vila Escola Sant Miquel Deltebre
323 73.75 Joana Lligoña Martí Peter Pan Barcelona
323 73.75 Pascual Gonzalo Jorge Escola Provençals Barcelona
323 73.75 Óscar Cubero Ortiz de Latierro Puigcerver Reus
323 73.75 Lucas Pellicer López Vedruna Sagrat Cor Tarragona
323 73.75 Pau Montón Paituví Ginebró Llinars del Vallès
323 73.75 Alex De La Rosa Añón Escola Bisbat d'Egara Terrassa
323 73.75 Nicolás Pasqual del Pobil Trias Betània-Patmos Barcelona
323 73.75 RITA LLORENS CAPDEVILA Escola Antoni Brusi Barcelona
323 73.75 Ferran Bocanegra Franquesa Escola Puiggraciós La Garriga
323 73.75 POL RODRÍGUEZ RAMOS Sant Pere Chanel Malgrat de Mar
323 73.75 Pau Pros Fernández Mestral Jorba
323 73.75 Daniela Rivera Robledo Escola Josep Pallach Figueres
323 73.75 MIKHAIL VLASOV Escola Antoni Brusi Barcelona
323 73.75 Mar Giró Espasa Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
323 73.75 Joan Mota Vicente Escola Charles Darwin El Prat de Llobregat
323 73.75 Marta Guijarro Gispert Tecnos Terrassa
323 73.75 Dayanna Elisabeth Sánchez Oviedo Escola Salvador Dalí Figueres
323 73.75 Enric Torrella Sánchez Betània-Patmos Barcelona
323 73.75 Pol Roig Abad Escola la Creu Torrefarrera
323 73.75 Guillem Barrachina Farras Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
323 73.75 Alex Sturlese Ruíz Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
323 73.75 Martina Navarro López Sant Ignasi Barcelona
323 73.75 ARNAU ORS VILLAR Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
323 73.75 Francisco Riera Carrobé La Salle Bonanova Barcelona
323 73.75 Adrià Roger Juanola La Salle Bonanova Barcelona
368 73.5 Félix Ahenkorah García Escola Ferran Sunyer Barcelona
368 73.5 Berta Fu Cruells Abel Escola La Bòbila Les Preses
368 73.5 Jaime Hernández De Jesús Sant Jordi Fornells de la Selva
368 73.5 Marcel Medina Mestre Palcam Barcelona
368 73.5 Tomás Hernández Romero Montserrat Barcelona
368 73.5 Carla Pons Nadal Escola La Bòbila Les Preses
368 73.5 Àlex Rodríguez Quintana Casa Nostra Banyoles
368 73.5 Roger Costa Caldés Tecnos Terrassa
368 73.5 Mariona Salvà Mur Escola Lacustària Llagostera
377 73.25 Eric Marquez Juan Escola Santa Anna Castellvell del Camp
377 73.25 Alicia Peña Vásquez Escola l'Arrabassada Tarragona
379 73.0 Alba Sillero Martínez Sant Antoni de Pàdua Mataró
379 73.0 Margarita Crespo Villaverde Aula Escuela Europea Barcelona
379 73.0 Carla Morea Abella Escola Antònia Simó Arnó Almacelles
379 73.0 Renata Molina Buhigas Aula Escuela Europea Barcelona
379 73.0 Alba Turull Cabas Escola Amistat Figueres
384 72.75 Paula Hita Parramón Escola Ponent Terrassa
384 72.75 Noa Porta González Sant Jordi Fornells de la Selva
384 72.75 Pablo Muñoz Castro La Salle Torreforta Tarragona
387 72.5 Benjamín Beltrán De Heredia Bonafé Escola Bertí L'Ametlla del Vallès
387 72.5 Jan Garcia Amorós IPSI Barcelona
387 72.5 Raül Box Velasco Palcam Barcelona
387 72.5 Jordi Porta González Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
387 72.5 David Adell Cortés Thau Sant Cugat del Vallès
387 72.5 Mariona Aixalà Querol Escola El Temple Tortosa
387 72.5 Yaiza Añó Lopez Sant Felip Neri Barcelona
387 72.5 Biel Andreu Roig Escola de Xerta Xerta
387 72.5 Pol Cambredó Agorreta Peter Pan Barcelona
387 72.5 Carla Cana Carrera Sant Ignasi Barcelona
387 72.5 Roc Cuadrada Pons Balmes Mataró
387 72.5 Néstor Escolà García La Salle Premià de Mar
387 72.5 Sara Mazuecos Molins Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
387 72.5 Álvaro Manuel Espinás Elster Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
387 72.5 MARIA FARRÀS SOLDEVILA Escola Pia de Moià Moià
387 72.5 Martí Gómez Andorrà FEDAC-Horta Barcelona
387 72.5 Luca Carvajal Caputo Casa Nostra Banyoles
387 72.5 Joel Iglesias Sancho Escola de Xerta Xerta
387 72.5 Miguel López Manzanares Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
387 72.5 Paula Guía Dieguez Escola Pompeu Fabra Vallirana
387 72.5 Marc Gonzalez Lleixà Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
387 72.5 Pol López Pérez Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
387 72.5 Miquel Ferrer Jambrina Llor Sant Boi de Llobregat
387 72.5 Neus Guardiola López Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
387 72.5 Adriana López Lomeña Pineda L'Hospitalet de Llobregat
387 72.5 Sergi Martín Calvo Escola la Creu Torrefarrera
387 72.5 Ainoa Segura Estorach Escola de Xerta Xerta
387 72.5 Saúl González Gámez Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
387 72.5 Guillermo Osorio Acebedo Escola Gabriel Castella i Raich Igualada
387 72.5 JOEL CABELLO GARCÍA Sant Gervasi Mollet del Vallès
387 72.5 Oriol Paulet Perramon Vedruna Tàrrega Tàrrega
387 72.5 Daniel Toboso Ferré Escola Sant Jordi L'Ametlla de Mar
387 72.5 MARC PULIDO GRAU Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
387 72.5 Martí Marrot Vélez Balmes Mataró
387 72.5 LAURA MARTIN SOTO Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
387 72.5 Alejandro Navarro Navarro Escola Pau Romeva Barcelona
387 72.5 Alexandre Izquierdo Navarro Escola M. Àngels Anglada Figueres
387 72.5 MARC RODRÍGUEZ DUCH Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
387 72.5 Pau Serrano Sanz Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
387 72.5 LOURDES TEBAS MÀRQUEZ Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
387 72.5 Paula Pérez Bartolomé Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
387 72.5 ANAÏS BIRLING TORRENT Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
387 72.5 Juan Cruz Quiroga Reale Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
387 72.5 Lino Soriano Pedrero La Presentació Arenys de Mar
387 72.5 Jan Chaure Carrascosa Gravi Barcelona
387 72.5 Marc Sarrià Álvarez Sant Domènec Savio Badalona
387 72.5 Junhao Chen Immaculada Concepció Lloret de Mar
387 72.5 Eric Invernon Mellado Escola Sant Ignasi Manresa
387 72.5 Xènia Ling Ortega Romeu Escola Mestres Montaña Granollers
387 72.5 MARC PUIG PUIGDOMÈNECH Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
387 72.5 Ekaterina Pisemskaya XXXX Hamelín-Internacional Laie Montgat
387 72.5 AINA VILA ARBUSÀ Escola Pia d'Olot Olot
387 72.5 Roger Villa Peiró FEDAC-Horta Barcelona
387 72.5 Bernat Biosca Climent Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
387 72.5 Sergi De Vicente Viladesau Sant Ignasi Barcelona
387 72.5 Albert Saludas García Escola Can Besora Mollet del Vallès
387 72.5 Cristina Rubió Jiménez Sant Ignasi Barcelona
387 72.5 Mar Antràs Porta Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
387 72.5 Jan Martí Iglesias La Salle Bonanova Barcelona
446 72.0 Arnau Masip Ciurana Cor de Maria Valls
446 72.0 Marta MasblanchMagester Empordà-San José Roses
446 72.0 Gemma Puig Cabrol Escola Mare de Déu dels Torrents - ZER Poblet Vimbodí i Poblet
446 72.0 Pau Pueyo Amorós Llor Sant Boi de Llobregat
446 72.0 LLOYD-WILLIAMS MONERRIS AUDREY Thau Barcelona
446 72.0 Pablo Pérez Pi La Salle Bonanova Barcelona
452 71.75 Mònica Villaret Ribot Escola Antoni Doltra Pineda de Mar
452 71.75 Laia Rodríguez Sugrañes Vedruna Sagrat Cor Tarragona
452 71.75 Martí Morales Falip Aula Escuela Europea Barcelona
452 71.75 Carolina Capdevila Bertran Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
456 71.5 Meritxell Alsina Palés Escola Mas Clarà La Bisbal d'Empordà
456 71.5 Wen Li Díaz Iranzo Sagrada Família-Horta Barcelona
458 71.25 Marco Horcajuelo Ballabriga Viaró Sant Cugat del Vallès
458 71.25 Oriol Martí Fernández Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
458 71.25 Andrea Carrión Sánchez Escola Salvador Sanromà Llinars del Vallès
458 71.25 Miguel Martin Hernández Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
458 71.25 Brito Amelie Grace Escola Provençals Barcelona
458 71.25 Martina Monsó Prat Escola Torres Amat Sallent
458 71.25 Abril Galera Marín Escola La Roureda Tordera
458 71.25 Uma del Sol Agustí Escola Pompeu Fabra Vallirana
458 71.25 Març Höfer Pérez Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
458 71.25 Irina Espasa Gomis Escola Montsant Reus
458 71.25 LLUC GRANDIA MAZCUÑAN Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
458 71.25 Martí Layola Benet Escola Orlandai Barcelona
458 71.25 Marta Royo Arranz Gravi Barcelona
458 71.25 Teresa Sistal Alonso Pineda L'Hospitalet de Llobregat
458 71.25 Teo Rovira Moratin Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
458 71.25 Cèlia Pallejà Llombart Escola Santa Anna Castellvell del Camp
458 71.25 ANA TORGUET MIRÓ Escola Antoni Brusi Barcelona
458 71.25 Alexandre Rosales Dalmau Sant Gregori Barcelona
458 71.25 Magí García Marín Escola l'Arrabassada Tarragona
458 71.25 Miquel Barnadas Bargalló Betània-Patmos Barcelona
458 71.25 Biel Cantera Potente Escola Pax Tarragona
458 71.25 Adrià Fraile Marin Escola Misericòrdia Canet de Mar
458 71.25 Pep Güell Rigall Escola Les Mèlies Vilafant
458 71.25 Barbara Gras Clemant Escola Pax Tarragona
458 71.25 Eduard FERRÉ VENTOSA Avenç Sant Cugat del Vallès
458 71.25 Marc Obach García Shalom Barcelona
458 71.25 Cristina Xirgu Ibaxenco Escola Lacustària Llagostera
458 71.25 Genís Sans Cañero Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
458 71.25 Rita Duelt Forcén Sant Ignasi Barcelona
458 71.25 Eric Canosa Fuentes Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
458 71.25 Víctor González López Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
458 71.25 Diego Carrasco Parodi Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
458 71.25 Ona Rodríguez Fernández Escola de Lliçà d'Amunt Lliçà d'Amunt
458 71.25 Elisabet Perucho Bosch Les Alzines Girona
458 71.25 Maria Montes Polonio Sant Ignasi Barcelona
458 71.25 Cèlia Armadans Portals Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
494 71.0 Núria Dumanjó Andreu Escola Sant Pau Figueres
494 71.0 Ricard Calvo Bombí Aula Escuela Europea Barcelona
494 71.0 Mar Bono Salguero Escola Bisbat d'Egara Terrassa
494 71.0 Rosa Guri Cabero Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
494 71.0 Miquel Pérez Baztán Grau Vedruna Immaculada Barcelona
494 71.0 Lola Martín Pons Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
494 71.0 Marc Álvarez Azañón Escola Can Besora Mollet del Vallès
501 70.75 Arcadi Baró Orfila Escola Amistat Figueres
501 70.75 Judith Vila Pàmies Sant Miquel Barcelona
501 70.75 Pablo Martínez Serrano Escola Lluís Viñas i Viñoles Móra d'Ebre
501 70.75 Andrés Cillero García Montserrat Cerdanyola del Vallès
501 70.75 Pau Pulido Hernàndez Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
501 70.75 Nil Estruga Asensio Jesús, Maria i Josep Barcelona
501 70.75 Andreu Fernández Cubí Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
501 70.75 Bernat Pallàs Bonet Escola Pi d'en Xandri Sant Cugat del Vallès
501 70.75 Laura Pérez Revilla Aula Escuela Europea Barcelona
501 70.75 Andreu Pérez Bonastre Monalco Igualada
511 70.5 Clara Mirabet Arderiu Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
512 70.0 Pablo Ardèvol Duran Turó Constantí
512 70.0 Adrià Capdevila Zurita Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
512 70.0 Iu Ferrer Abad Empordà-San José Roses
512 70.0 Guifré Balateu Riembau Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
512 70.0 ian Alonso Casado Escola Doctor Alberich i Casas Reus
512 70.0 Gabriela Herraiz Vazquez Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
512 70.0 Jordi Chiva Pérez Palcam Barcelona
512 70.0 Ibai Landeta Falgueras Escola Josep Pallach Figueres
512 70.0 SÒNIA HIDALGO REY Escola Àngels Garriga El Vendrell
512 70.0 Nicolas Cantón Vela Escola Pax Tarragona
512 70.0 Albert Poveda Martínez Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
512 70.0 SERGIO PARRA VARGAS Escola Antoni Brusi Barcelona
512 70.0 Alan Liberman Peter Pan Barcelona
512 70.0 Jordi Chen Maria Ward Badalona
512 70.0 Luna Fernández Assael Immaculada Concepció Lloret de Mar
512 70.0 Andrea Sastriques Castellanos Escola l'Arrabassada Tarragona
512 70.0 Kiril Montoro Averin Sant Miquel Barcelona
512 70.0 Mar Figuerola Santiago Claret Valls
512 70.0 Paula Marià Besora Aura Reus
512 70.0 Pau Hidalgo Pujol Casa Nostra Banyoles
512 70.0 Pol Joan Duch Velasco Vedruna Sagrat Cor Tarragona
512 70.0 Ferran Terricabras Rovira Arrels I Solsona
512 70.0 Álvaro Resa Asensio Divina Providència Mataró
512 70.0 Ayah Sajid El Gorchi Escola Mestres Montaña Granollers
512 70.0 Alejandro Pérez Jurado Montserrat Cerdanyola del Vallès
512 70.0 Eloi Saura Figuerola Infant Jesús Barcelona
512 70.0 Irene Serra Blasi Escorial Vic
512 70.0 Andrea Torres Sánchez Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
512 70.0 MARIONA MACH AYMERICH Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
512 70.0 David Pairó Díaz Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
512 70.0 Andy de la Fuente Roland Escola Marcel·lí Domingo Tarragona
512 70.0 David Caballero Francisco Aula Escuela Europea Barcelona
512 70.0 Marc Fortuny Florencio Escola Guillem Fortuny Cambrils
512 70.0 Jordi Rubio Arbona Sant Domènec Savio Badalona
512 70.0 Aleix Grané Calsina Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
512 70.0 Elvira Fité Enrech Sagrada Família-Horta Barcelona
512 70.0 MARTRAT ASENSIO PAULA Thau Barcelona
512 70.0 VICTÒRIA MARTÍNEZ SOLÉ Vedruna Palamós
512 70.0 Tomàs Villanueva Cañisá Sagrada Família Viladecans
512 70.0 Aleix Torrens Abellan Escola Guillem Fortuny Cambrils
512 70.0 Sílvia Ruano Ferrer IPSE Barcelona
512 70.0 Bernat Santana Folguera Aula Escuela Europea Barcelona
512 70.0 Pau Ventura Vidal Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
555 69.75 Marc Teixidó Sala Sant Miquel Barcelona
555 69.75 Ton Blanco Ferran IPSE Barcelona
555 69.75 Rubén Casero Griñón Tecnos Terrassa
555 69.75 Pau Grabolosa Arxé Rocaprevera Torelló
555 69.75 Huc Gil Alsina Sant Miquel Barcelona
555 69.75 MAR GASTÓN SÁEZ Escola Les Escoles Gurb
555 69.75 Arnau Crehueras Getan Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
555 69.75 DANIEL VERDAGUER FALGUERA Escola Pia d'Olot Olot
555 69.75 Òscar Jin XXXX Hamelín-Internacional Laie Montgat
564 69.5 Guillem Cases Sevilla Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
564 69.5 Danés Casanou Júlia El Carme-Vedruna Manlleu
564 69.5 Marc Cañadas Rico Santa Anna Lleida
564 69.5 Lucia Carmona Reyes Escola Joan Perich i Valls Sant Joan Despí
564 69.5 Laura Moreno Saubí Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
564 69.5 Tomàs Planelles Alonso Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
564 69.5 Max Durany Gràcia Jesús, Maria i Josep Barcelona
564 69.5 Víctor García López Bon Salvador Sant Feliu de Llobregat
564 69.5 Alba Vilà Yeste Escola Fluvià Barcelona
573 69.25 Laia Corrales Leiva Sagrada Família-Horta Barcelona
574 69.0 ORIOL ROCA COLL Escola Les Escoles Gurb
574 69.0 Júlia Tolrà Ferrer Jesús, Maria i Josep Barcelona
576 68.75 GENIS BADOSA REGI Escola Pia d'Olot Olot
576 68.75 Pau Castro stukaite Escola Sant Pere i Sant Pau Tarragona
576 68.75 Eric Landajo Torregrosa Dominiques de l'Ensenyament de Barcelona Barcelona
576 68.75 Eduard Córdoba Cornudella Shalom Barcelona
576 68.75 Sara Bellmunt Del Pozo Oak House British School Barcelona
576 68.75 Anna Cardona Ponce Escola El Temple Tortosa
576 68.75 Lluc Andrada Nonell Institut Escola Sant Joan de les Abadesses Sant Joan de les Abadesses
576 68.75 Núria Besantes Bulló Mare de Déu de la Serra Montblanc
576 68.75 Ariadna Bosch Planas La Immaculada Vilassar de Dalt
576 68.75 Èric Cifuentes lumbreras Escola Ponent Terrassa
576 68.75 Carla Elizalde Aleixandre John Talabot Barcelona
576 68.75 Mònica Venteo Benavente La Mercè Martorell
576 68.75 Manoli López Cambrón Acesco Parets del Vallès
576 68.75 Mónica Pérez Díaz Escola Puig de les Cadiretes Llagostera
576 68.75 Juli Puig Martínez Institut Escola Salvador Vilarrasa Besalú
576 68.75 ALVARO MUÑOZ BLASCO Maria Auxiliadora Barcelona
576 68.75 Veselin Dimitrov Milanov Escola Segimon Comas Sant Quirze de Besora
576 68.75 Pol Cumplido Pardo Escola Ferran Sunyer Barcelona
576 68.75 DAVID CASALDÀLIGA COTS Escola El Vinyet Solsona
576 68.75 Maria del Mar García Abiétar Asunción de Nuestra Señora Barcelona
576 68.75 GEORGINA GUZMAN SÀNCHEZ Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
576 68.75 Irina Montiel Ibáñez Thau Sant Cugat del Vallès
576 68.75 Ariadna Mantilla Puma Shalom Barcelona
576 68.75 ALEJANDRO ZEHENTNER AYET Sant Josep Sant Boi de Llobregat
576 68.75 Sergi Llibre García Montserrat Cerdanyola del Vallès
576 68.75 Arnau Moreno Burguet Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
576 68.75 Sophie Brown Sant Miquel Barcelona
576 68.75 Ana Carina Sepulveda Navarrete FEDAC-Pineda Pineda de Mar
576 68.75 Xavier Serrano Cuadradas Ginebró Llinars del Vallès
576 68.75 Elia Papo Aberásturi Mare Nostrum Tarragona
576 68.75 Adriana Solores Monedero Sant Miquel Barcelona
576 68.75 Paula Moliner Calvet Aula Escuela Europea Barcelona
576 68.75 Pau Jiménez Lafuente Sant Ramon de Penyafort Vilafranca del Penedès
576 68.75 Abril Ferrer Lucio Escola Bisbat d'Egara Terrassa
576 68.75 Pol Tarragó Ornosa Turó Constantí
576 68.75 Andreu Torroella Diéguez FEDAC-Horta Barcelona
576 68.75 Uriel Ripoll Gómez Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
576 68.75 Berta Raja Bacardit Monalco Igualada
576 68.75 Pol García Sanmartí Santa Dorotea Barcelona
576 68.75 Enric Gil Iriberri Asunción de Nuestra Señora Barcelona
576 68.75 Pol Mauri Ginés Proa Barcelona
576 68.75 Blanca Llansó Ley Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
576 68.75 Mireia Pérez Cózar El Clot Barcelona
576 68.75 ELOI VAL BUENO Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
576 68.75 Oriol Miquel Casals Escola Sant Ignasi Manresa
576 68.75 Nur Saleh Rey Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
576 68.75 Eloi Mateo Quejigo Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
576 68.75 Daniel Sansó Sánchez Daina Isard Olesa de Montserrat
576 68.75 María Waters Tomás Oak House British School Barcelona
576 68.75 Esther Urgell Jover Aula Escuela Europea Barcelona
576 68.75 Paula García Molons Jesús, Maria i Josep Barcelona
576 68.75 Arnau Martínez Pérez Sagrada Família-Horta Barcelona
576 68.75 Mateu Torrella Adriaensen Sant Ignasi Barcelona
576 68.75 Isabel Salazar Brufau La Salle Bonanova Barcelona
630 68.5 Ariana Aliau Escola Sant Miquel Deltebre
630 68.5 Noa Orihuela Gómez Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
630 68.5 Diego Carrasco Pelletier FEDAC-Pineda Pineda de Mar
630 68.5 Jan Cañellas Cuerva Escola Cérvola Blanca Sant Martí de Tous
630 68.5 CLAUDIA MONTE PUJOL Maria Auxiliadora Barcelona
630 68.5 Pol Méndez Lorca Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
630 68.5 JIMÉNEZ SOLANS NIL Thau Barcelona
630 68.5 Marc González Oset Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
630 68.5 Aurora Pujols Rial Escola Mossèn Cinto Folgueroles
630 68.5 Raül Rodríguez Casino Sadako Barcelona
630 68.5 Duna Pumares Emond Escola Bisbat d'Egara Terrassa