5% millor dels alumnes de 5è de Primària

Es mostren 624 dels 12313 alumnes que van participar.

Posició Puntuació Nom 1r cognom 2n cognom Centre Població
1 100.0 Sergi Raya Miret Escola Sant Miquel Miralcamp
1 100.0 Enrique Nasarre Codinach Infant Jesús Barcelona
3 95.0 XAVIER BARNADAS CONTRERAS Escola Pau Casals El Vendrell
3 95.0 Pol Comas Ripoll Escola Montagut Santa Susanna
3 95.0 Biel Gregori Piñas Cor de Maria Valls
3 95.0 Iris Dotú Martínez Tecnos Terrassa
3 95.0 Marçal Figueras Lleurador Escola Doctor Alberich i Casas Reus
3 95.0 M Teresa Rué Llorach Claret Valls
3 95.0 ANA SALUDAS HURTADO Escola La Bòbila Cambrils
3 95.0 Diego Elia Miravalles Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
3 95.0 Nil Castaño Álvarez Llor Sant Boi de Llobregat
3 95.0 Adrià Hesse Prats Escola Pax Tarragona
3 95.0 Max Augusto Goldenberg Josende Betània-Patmos Barcelona
14 93.75 Arnau Montull Bainad Àgora-Masia Bach Sant Esteve Sesrovires
14 93.75 Roger Puig Jiménez Escola Doctor Joaquim Salarich Vic
14 93.75 Nil Rosell Borrull Escola Joan Maragall Ripoll
14 93.75 Arnau Castells Fernández Escola Doctor Joaquim Salarich Vic
14 93.75 Laia Garcia Grau Escola Marinada El Masnou
14 93.75 Thomas Gauci Pomar Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
14 93.75 Yingming Mao Escola Miquel Carreras Sabadell
14 93.75 Alexander Macià Alcántara La Salle Premià de Mar
14 93.75 Xavier Parés Albareda Mare Nostrum Tarragona
14 93.75 Adrià Raventós Pérez Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
14 93.75 Miquel Salvadó González Aula Escuela Europea Barcelona
14 93.75 Giana Domènech Borrell La Vall Sabadell
14 93.75 Joan Vidal Garcia Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
14 93.75 Ángel Sanz Serrano Aula Escuela Europea Barcelona
14 93.75 DÍAZ GONZÁLEZ LUIS Thau Barcelona
29 92.0 Sergi López Pavón Escola Bages Manresa
30 90.0 Òscar Fortuny Velasco Escola Martí Poch L'Espluga de Francolí
30 90.0 Joan Mendo David Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
30 90.0 NICOLÁS SÁNCHEZ MORENO Escola Àngels Garriga El Vendrell
30 90.0 Arnau Domínguez Cabau Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
30 90.0 Roc Tonietti Davies Escola Joaquim Vallmajó Navata
30 90.0 Gerard Gómez Anglès Escola l'Arrabassada Tarragona
30 90.0 ADRIA PUJOL JUNI Escola La Bòbila Cambrils
30 90.0 Aina Ortega Segovia Sant Domènec Savio Badalona
30 90.0 Èric Gàlvez Lacort Daina Isard Olesa de Montserrat
30 90.0 Núria Gil Saez Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
30 90.0 Daniel Vega López Asunción de Nuestra Señora Barcelona
30 90.0 Ainara Gurruchaga Colodrón Oak House British School Barcelona
30 90.0 Sergi Galán Soler Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
43 89.75 Jofre Amorós Niubó Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
44 88.75 Enric Arias Domínguez Escola Josep Pallach Figueres
44 88.75 Albert Albareda Gilart Escola Les Savines Cervera
44 88.75 Abril Moreno Nonell SEK-Catalunya La Garriga
44 88.75 Amal Dokkar El Hamoudi Escola Ferran Sunyer Barcelona
44 88.75 Andreu Domingo Bruno Escola Les Muralles Montblanc
44 88.75 Juan Alejandro Massipe Espósito Escola Miquel Carreras Sabadell
44 88.75 Nil Masramon Moreno Escorial Vic
44 88.75 Oriol Portet Batlle Escola Les Escoles Gurb
44 88.75 Iván Morales Alemany Hamelín-Internacional Laie Montgat
44 88.75 Àngels López Tormo Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
44 88.75 Marc Hernández Escuderos Llor Sant Boi de Llobregat
44 88.75 Ricard Martínez Segura Pare Enric d'Ossó L'Hospitalet de Llobregat
44 88.75 Nora Bonafonte Pardàs Aula Escuela Europea Barcelona
44 88.75 Laia Viladiu Ventura Aula Escuela Europea Barcelona
58 87.5 DAMIÀ BOSCH BIBOLAS Sant Felip Neri Barcelona
58 87.5 Marc Achcaoucaou Arroyo Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
58 87.5 MARTA BACH MACIAS Escola Pia d'Olot Olot
58 87.5 Joan Boixadera Ballarà Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
58 87.5 Àlex Manero Tomàs Vedruna Sagrat Cor Tarragona
58 87.5 Gerard Benet Martínez Escola Pi d'en Xandri Sant Cugat del Vallès
58 87.5 Joan Benet Just Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
58 87.5 Cristian-Rangsiman Herrera Sonogbua Escola Bernat de Mogoda Santa Perpètua de Mogoda
58 87.5 Marcos Gómez Barragán Liceo Egara Terrassa
58 87.5 Francesc Jansana Garolera Escola Salvador Espriu Granollers
58 87.5 Kaleb Wolfang Grove Escola Annexa - Joan Puigbert Girona
58 87.5 Mateo Prado Pérez Peter Pan Barcelona
58 87.5 Júlia Ligori Martín Santa Dorotea Barcelona
58 87.5 Rossend Prats Argerich Vedruna Tàrrega Tàrrega
58 87.5 Aina Jodar Nogués Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
58 87.5 Àlex Gonzalo Haba El Clot Barcelona
58 87.5 Miquel Ruiz Castell Escola Les Aigües Cardedeu
58 87.5 Gemma Comes Sánchez Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
58 87.5 Ferran Villarta Burés L'Avet Terrassa
58 87.5 Alexis Sanchez Retamal Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
58 87.5 NARCÍS VALLS MARTINEZ Sant Felip Neri Barcelona
58 87.5 David Garcia Cirauqui Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
58 87.5 montserrat folque garcia Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
58 87.5 Aroa Iglesias González Mireia Montgat
58 87.5 Nicolas Ducceschi Hekkers Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
58 87.5 Joel Filella Santamaria Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
58 87.5 Albert Pérez Padilla Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
58 87.5 Pol Garcia Serra Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
58 87.5 Joina Comellas Farràs Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
58 87.5 Alexis Pascual Garcia Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
58 87.5 Joaquín de la Calzada Alonso Betània-Patmos Barcelona
58 87.5 Marcel Torrent Batalla Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
58 87.5 Marc Vila Martínez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
91 86.25 Ana Belen Alonso Saez Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
91 86.25 Adrià Cataño Mulero Escola Doctor Alberich i Casas Reus
91 86.25 Èric Marco Bayés Aula Escuela Europea Barcelona
91 86.25 Paula García Grau Sant Miquel Barcelona
91 86.25 Miquel Tribaldo Lampreave Escola El Roquissar Altafulla
91 86.25 Alba Pardo Mendoza Escola Àngel Guimerà El Vendrell
91 86.25 Naroa Martín Velasco Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
98 86.0 Alberto Bechara Bordes Aula Escuela Europea Barcelona
99 85.0 Roger Lidón Ardanuy Minguella Badalona
99 85.0 Tonet Amorín de Jesús Cor de Maria Valls
99 85.0 Taiki Causton Suzuki Peter Pan Barcelona
99 85.0 Joel Duque Alvarez Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
99 85.0 Jofre Mas Montoriol Escola Vall de Lord Sant Llorenç de Morunys
99 85.0 Roger Ciuró Riudeubas Escola Molí de Vent Torredembarra
99 85.0 Dúnia Pérez Sala Escola de Llers Llers
99 85.0 Dídac Municoy González Escola Sol i Vent Vilafant
99 85.0 ERNEST ROLDAN SANJURJO Escola Antoni Brusi Barcelona
99 85.0 IONE MORALES SABATE Escola La Bòbila Cambrils
99 85.0 Biel Valdivieso Mayol Escola Taula Rodona Sant Quirze del Vallès
99 85.0 Pau Diaz Molina Garbí Pere Vergés Badalona
99 85.0 Berta Gràcia Niubò Virgen de la Salud Sant Feliu de Llobregat
99 85.0 Unai Aguilera Arenas Escola Joan Rebull Reus
99 85.0 Martina Roig Querol Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
99 85.0 Joan Morales Belluda Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
115 83.75 Borja Núñez Pimentel Sant Ramon Nonat-Sagrat Cor Barcelona
115 83.75 Quimey Espuña Ramos Santa Teresa de Jesús Vilanova i la Geltrú
115 83.75 Rafael Gàmez Elguer El Casal Castellar del Vallès
115 83.75 Arnau Casanovas Molins Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
115 83.75 JORDI CORBALAN VILAPLANA Maria Auxiliadora Barcelona
115 83.75 Albert Bouzas Miquel El Clot Barcelona
115 83.75 Axel Busquets Brousseau El Clot Barcelona
115 83.75 Mireia Hernández Sánchez Escola Reixac Montcada i Reixac
115 83.75 Nikola Krasic Moreno Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
115 83.75 Àlex Rubio De Frutos Monalco Igualada
115 83.75 Carlos Pascual Abraldes Mare de Déu del Carme El Prat de Llobregat
115 83.75 Núria Civit Jansà Vedruna Sagrat Cor Tarragona
115 83.75 Laia OLEART RABANAL Avenç Sant Cugat del Vallès
115 83.75 SOLER RODRÍGUEZ PAU Thau Barcelona
115 83.75 Júlia Cuartero Quílez FEDAC-Horta Barcelona
115 83.75 Roger Castells Escayola Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
115 83.75 Adrià Pareja Bufias IPSE Barcelona
115 83.75 Aina López Velasco Guinardó Barcelona
115 83.75 Lucas Luna Rodríguez Escola Bisbat d'Egara Terrassa
115 83.75 Joan San Millán Durán Montserrat Barcelona
115 83.75 Biel Martínez Aymerich Escola Bisbat d'Egara Terrassa
115 83.75 Roger Pluma Rovira Escola Migdia Girona
115 83.75 Alba Ruiz Tomás FEDAC-Horta Barcelona
115 83.75 Maite Otero Fernández Vedruna Immaculada Barcelona
115 83.75 Martina Cabanne del Hoyo Aula Escuela Europea Barcelona
115 83.75 MIRADA PRAT MARTINA Thau Barcelona
115 83.75 Martí Casado Muñoz Sant Ignasi Barcelona
115 83.75 CASTELLVÍ BOIX RANDY Thau Barcelona
143 82.5 Agnès Gubern Coll Escola Ronçana Santa Eulàlia de Ronçana
143 82.5 Mar Fernández Ruiz Escola de Llers Llers
143 82.5 Carles Carrera Prat Escorial Vic
143 82.5 Bru Solà Inaraja Escolania de Montserrat Monistrol de Montserrat
143 82.5 Anna Serra Quiles Sant Ignasi Barcelona
143 82.5 Àngel Morales Cirera Tecnos Terrassa
143 82.5 BIEL MENZAO GARCIA BRIONES Escola La Draga Banyoles
143 82.5 Guillem Sellarès Esquius Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
143 82.5 Elisenda Puig Álamo El Carme-Vedruna Manlleu
143 82.5 Sergi Icart Ruiz Gravi Barcelona
143 82.5 Eduard Morales Amargant Escola Turó del Drac Canet de Mar
143 82.5 CLARA ROLLAN ANGELET Nuestra Señora de la Consolación Tortosa
143 82.5 Paula Mas Pascual Escola Pau Romeva Barcelona
143 82.5 Marina Ramírez Bombardó Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
143 82.5 Jordi Abelló Sunyer Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
143 82.5 Berta Villagrasa Umbert Tabor Santa Perpètua de Mogoda
143 82.5 Marta De Pobes Molina Escola Sant Ignasi Manresa
143 82.5 Marc Casanovas Vàsquez Escola Doctor Alberich i Casas Reus
143 82.5 Arnau Yanes Sitjà Escola Pla de Girona Girona
143 82.5 Claudia Guijarro Vichi Montseny-Poblenou Barcelona
143 82.5 Clàudia Gobern Cots Escola Sant Martí Barcelona
143 82.5 Izan Lama Tolós Asunción de Nuestra Señora Barcelona
143 82.5 Pol Piquet Las Heras Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
143 82.5 Sira Néspolo Vivas Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
143 82.5 Zoe Nebot Mugica Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
143 82.5 Wiro Martin Gasau Sant Ignasi Barcelona
169 82.0 Pere Ramió Ramos Sant Jordi Fornells de la Selva
170 81.25 Laia Abio Buil Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
170 81.25 Abril Zaragoza Panisello Institut Escola Daniel Mangrané Tortosa
170 81.25 JÚLIA LAHOZ MERIN Sadako Barcelona
170 81.25 Alex Blanco Pastor Shalom Barcelona
170 81.25 Maria Corriente Reales Balmes Mataró
170 81.25 Ona Duran Murgadas Escola Molí de Vent Torredembarra
170 81.25 Pol Izquierdo Garcia Escola Sol Ixent Corbins
170 81.25 Clàudia Baliellas Batalla Escola Les Savines Cervera
170 81.25 Albert Pérez Amat Sant Miquel Barcelona
170 81.25 Emma Casals Aguado Escola Sant Pau Figueres
170 81.25 Lavinia Conte Escola Pi d'en Xandri Sant Cugat del Vallès
170 81.25 Marc Maisto Milà Cor de Maria Valls
170 81.25 Martí Jiballí Arbós Escola Mare de Déu dels Torrents - ZER Poblet Vimbodí i Poblet
170 81.25 DANIEL PÉREZ CORRAL Escola La Bòbila Cambrils
170 81.25 Andrea García García Escola Pompeu Fabra Parets del Vallès
170 81.25 Marc Mallol Cortit Thau Sant Cugat del Vallès
170 81.25 Ruben Carpenter Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
170 81.25 Joana Beltrán Sancho Sagrat Cor Amposta
170 81.25 Anna Ibrahim Camps Escola Sant Jaume Sant Jaume d'Enveja
170 81.25 Emma Dumitrescu Hague La Salle Bonanova Barcelona
170 81.25 Clàudia Garcia Albandea Escola Montsant Reus
170 81.25 Bruna Nadal Peris Escola L'Aixart Cervià de Ter
170 81.25 Albert Torres Merino Escola Antoni Doltra Pineda de Mar
170 81.25 Anna Pasques Pujantell Escola Sant Jordi Oliana
170 81.25 POL RUIZ SOBERBIO Escola La Bòbila Cambrils
170 81.25 Marçal Porcar Mateu Escola Tagamanent La Garriga
170 81.25 Pau Güell Garcia Claret Valls
170 81.25 DANIEL PIZARRO SERRANO Escola Pau Casals El Vendrell
170 81.25 Anna Farré Pedrós Escola Les Savines Cervera
170 81.25 Bernat Sivill Pla Escola Guillem de Balsareny Balsareny
170 81.25 Laia Vinagre Comerma Escola Sant Marc Calldetenes
170 81.25 Ruiheng Jin Ginesta Montcada i Reixac
170 81.25 Marina Millaruelo Pallarés Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
170 81.25 Pablo Rodriguez Manzano Shalom Barcelona
170 81.25 JAUME PEÑA GALÍ Virolai Barcelona
170 81.25 Abraham Ruiz Vásquez Sant Miquel Barcelona
170 81.25 ADRÍAN CALVIÑO OLMO Escola Monsenyor Gibert Sant Fruitós de Bages
170 81.25 Judit Portella Domínguez Joviat Manresa
170 81.25 Achraf Zerouali Dalal Escola Ramon Faus i Esteve Guissona
170 81.25 Laia Soler Urbano Escola Pau Vila Barcelona
170 81.25 Ivet Tarrés Latorre Sant Rafael La Selva del Camp
170 81.25 Albert de Torner Vidal Aula Escuela Europea Barcelona
170 81.25 Teo Sala Coll Infant Jesús Barcelona
170 81.25 Ferran Alia Castillejos Escola Pau Romeva Barcelona
170 81.25 Oriol Bohigas Lloveras Escola Misericòrdia Canet de Mar
170 81.25 Izan Garrido Dorado Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
170 81.25 Joel Fernández Vicente Escola Marta Mata El Vendrell
170 81.25 Marçal González Llorens Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
170 81.25 Paula Hernández Gómez Escola Les Aigües Cardedeu
170 81.25 ORIOL MO PALOU Escola Maria-Mercè Marçal Tàrrega
170 81.25 Andrés de León Mora Aula Escuela Europea Barcelona
170 81.25 Xènia Riera Armengou Escola Mossèn Cinto Folgueroles
170 81.25 Arnau Lorda Jover Asunción de Nuestra Señora Barcelona
170 81.25 Clara Cuito Carrasco Sant Ignasi Barcelona
170 81.25 Maria Martínez Gutiérrez Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
170 81.25 Oriol Salvany Pous Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
170 81.25 Guillem SANCHO PUÉRTOLAS Avenç Sant Cugat del Vallès
170 81.25 Yago Rebollo García Sant Ignasi Barcelona
170 81.25 VIDAL COROMINAS LAURA Thau Barcelona
170 81.25 ANGLÈS DE BLAS JOANA Thau Barcelona
170 81.25 Víctor Rocha Jiménez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
170 81.25 Marta Grau Ribas Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
170 81.25 Júlia Sakai Giné Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
233 81.0 Júlia del Olmo Rius Lestonnac-l'Ensenyança Lleida
233 81.0 Laia Casals Plans Sagrada Família-Horta Barcelona
235 80.75 Martina Mohedano Prado Escola Aeso - ZER Pallars Jussà Isona i Conca Dellà
235 80.75 Guillem López Sallés Escola Bages Manresa
235 80.75 Ariadna Mestre Molino Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
238 80.0 ALAN AIDAROV Oms i de Prat Manresa
238 80.0 Laia Alvarez Olivella Escola Anselm Clavé Ripollet
238 80.0 VÍCTOR CAMPS VIDAL Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
238 80.0 Sara Molina Wielopolski Vedruna Sagrat Cor Tarragona
238 80.0 Danil Mishchanin Petrov Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
238 80.0 Gerard Espuga Manzano Escola Setelsis Solsona
238 80.0 Naia Lara García Escola Marta Mata El Vendrell
238 80.0 CHAN MORANT ÀLEX Thau Barcelona
238 80.0 VICTORIA HERNANDEZ GUZMAN Escola Pau Casals El Vendrell
238 80.0 Laura De la Torre Martínez Escola Pax Tarragona
238 80.0 Carlota López Mayné Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
238 80.0 Carlos Jiménez Algarra Sant Gabriel Viladecans
238 80.0 Nil Comella Hernández Escola Antònia Simó Arnó Almacelles
238 80.0 DANIEL PRECIADO ROCA Escola Pau Casals El Vendrell
238 80.0 SOFIA GIRALDO MENESES Escola La Bòbila Cambrils
238 80.0 Eloi Villarejo Martín Escola Rubió i Ors Reus
238 80.0 Jan Rossell Hass Escola Marta Mata El Vendrell
238 80.0 Miquel Asensio Arbona Sant Ignasi Barcelona
238 80.0 Marta Subirats González Daina Isard Olesa de Montserrat
238 80.0 BALAYLA CERES JAN Thau Barcelona
238 80.0 Max Lázaro Mirabet IPSE Barcelona
238 80.0 Mar Carré Esperó Escola Doctor Alberich i Casas Reus
238 80.0 Arnau Roldós Gaspar Escola El Farell Caldes de Montbui
238 80.0 Ainoa Ramírez Macías Escola Àngel Guimerà El Vendrell
238 80.0 Sergi Macías Ruiz Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
238 80.0 Nil Viña Reche Escola Joan Rebull Reus
238 80.0 Luisa Santos Gomes Aula Escuela Europea Barcelona
238 80.0 Yi-han Lin XXXX Hamelín-Internacional Laie Montgat
238 80.0 Abril SANCHEZ VILANOVA Avenç Sant Cugat del Vallès
267 79.75 Júlia Figuerola Lorenzana Escola Les Savines Cervera
267 79.75 Roser Figueras Martínez Monalco Igualada
269 79.5 Sofía Poveda Lizán Infant Jesús Barcelona
269 79.5 Manon Díaz Andreu Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
269 79.5 Marina Vall Perearnau Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
272 78.75 Cristina Cuturescu Escola La Forja - ZER Alt Lluçanès Alpens
272 78.75 BIEL BOSCH VALIENTE Escola Josep Fusté Alforja
272 78.75 Hèctor Ardite Héctor Escola Estel Molins de Rei
272 78.75 CARLOTA BENITO LOP Maria Auxiliadora Barcelona
272 78.75 Óscar Bosch Spada Aula Escuela Europea Barcelona
272 78.75 Icar Celma Valcarcel Lleó XIII Barcelona
272 78.75 Rodrigo Poblet García Viaró Sant Cugat del Vallès
272 78.75 Pau Quevedo Gabarrós Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
272 78.75 Carme Adell Joly La Mercè Martorell
272 78.75 Alejandro Balaguer Blanco Santa Teresa - Ganduxer Barcelona
272 78.75 Maria Llansó López Peter Pan Barcelona
272 78.75 Júlia Flo Cámara De La Escola Eiximenis Girona
272 78.75 Max Liarte Esteve Garbí Pere Vergés Badalona
272 78.75 Abel Morales Vilert Escola Angeleta Ferrer Mataró
272 78.75 Xavier Rivera Monsergas Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
272 78.75 David Palma Palacios Santa Anna Lleida
272 78.75 Laia Mayné Arevalo La Salle Bonanova Barcelona
272 78.75 Carme Torres Jou Escola Pedralta Santa Cristina d'Aro
272 78.75 Alejandro Castilla Gázquez Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
272 78.75 Bernat Juan Fuertes Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
272 78.75 Martinez-Sagarra Coullaut-Valera Juan Escola Provençals Barcelona
272 78.75 Joan González Álvarez Gravi Barcelona
272 78.75 Martí Monerris Garcia Escola la Creu Torrefarrera
272 78.75 Aleix Planas Rodríguez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
272 78.75 Adrià Marquès Serradell Escolàpies Figueres Figueres
272 78.75 Mario Pino Valdivia Maristes Rubí Rubí
272 78.75 Martí Mota Llobet Escolàpies Figueres Figueres
272 78.75 Jordi Fernández Alba Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
272 78.75 Miriam Rodrigo Rodríguez Betània-Patmos Barcelona
272 78.75 Miquel Dalmau Gómez Aula Escuela Europea Barcelona
272 78.75 Nora Garrell Calsamiglia Aula Escuela Europea Barcelona
272 78.75 Irina Mon Díaz Sagrada Família-Horta Barcelona
304 78.5 Júlia Gascón Garrido Peter Pan Barcelona
304 78.5 Abril Urdiaín Miret Escola Pau Delclòs Tarragona
304 78.5 Ariadna Dorca Perpinyà Escola Ruiz Amado Castelló d'Empúries
307 78.25 Mateu Frigolé Oliver Escola L'Aixart Cervià de Ter
308 78.0 Roger Rúbies Juanola Escola Pi d'en Xandri Sant Cugat del Vallès
309 77.75 Ainhoa Cortijo Bujalance Escola Turó del Drac Canet de Mar
310 77.5 SARA APARICIO G DE LA HUIGERA Escola Fluvià Barcelona
310 77.5 Marc Cascant Sancho Betània-Patmos Barcelona
310 77.5 Bruno Alós Grcic El Clot Barcelona
310 77.5 Àlex Arnal Quijada Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
310 77.5 Aleix Crivillé Figueras Escola Santa Anna Castellvell del Camp
310 77.5 Júlia Fontserè Homs Escola Doctor Fortià i Solà Torelló
310 77.5 Elie Chouaib Bravo Escola de Xerta Xerta
310 77.5 Javier Ferrer Mariné Claver Lleida
310 77.5 MARTINA JAVIER PÉREZ Sadako Barcelona
310 77.5 ÁLVARO CÓRDOBA GIRÓ Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
310 77.5 CÈLIA GRÀCIA BUSQUET Escola Lluçanès Prats de Lluçanès
310 77.5 JOAO SARSANEDAS CONTRERAS Sadako Barcelona
310 77.5 Abril Buzón López Sant Domènec Savio Terrassa
310 77.5 Jofre Llop Cebrià Salip Escolàpies Figueres Figueres
310 77.5 ANIOL FABREGÓ CONILL Escola Pia d'Olot Olot
310 77.5 MARC SALAT GINER Escola Antoni Brusi Barcelona
310 77.5 Joan Puig-oriol Biau Escola Sant Sebastià - ZER Atzavara Nulles
310 77.5 MARTINA VIÑOLAS PLA Sadako Barcelona
310 77.5 Daniel Codina Martins Escorial Vic
310 77.5 Asier Juárez Ontiveros Escola Pia d'Igualada Igualada
310 77.5 Juan Manuel Muñoz Ledesma Escola Pompeu Fabra El Pont de Vilomara i Rocafort
310 77.5 Andreu Clotas Burgas Escola Josep Pallach Figueres
310 77.5 Alex Coromina Sayós Escola Joan XXIII Balenyà
310 77.5 Marta Marí Méndez Escola Mare de Déu de Montserrat Malgrat de Mar
310 77.5 Jaume Gómez Plans Sant Nicolau Sabadell
310 77.5 Yeray Del Jesús Alcázar Escola Joan XXIII Balenyà
310 77.5 NADIA FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ Sant Josep Obrer L'Hospitalet de Llobregat
310 77.5 Mireia Félix Viñes Escola Carles III Sant Carles de la Ràpita
310 77.5 Marc Pujol Cano Sagrats Cors Centelles
310 77.5 Jordi Oriol Ocaña Martin Escola Pompeu Fabra Vallirana
310 77.5 Gerard JIMÉNEZ ARGILAGA Avenç Sant Cugat del Vallès
310 77.5 Àlex Sampietro De la Fuente Patufet Barcelona
310 77.5 Xavier Mir Pujol La Mercè Martorell
310 77.5 Adrià Mínguez Arroyo Escola Pia d'Igualada Igualada
310 77.5 LAIA SANTANDREU POSTILS Escola Antoni Brusi Barcelona
310 77.5 Laia Quintana Valle Escola Pau Boada Vilafranca del Penedès
310 77.5 JORDI DE LEON ROS Escola Fluvià Barcelona
310 77.5 Jan Simón Grau Escola de Lliçà d'Amunt Lliçà d'Amunt
310 77.5 Ponç Egea Puigdefàbregas Escola Sant Pau Sant Pol de Mar
310 77.5 Oriol València Comellas Vedruna-Berga Berga
310 77.5 Blanca Adroher Estop Sant Ignasi Barcelona
310 77.5 Carlota Soler Argelaguet Escola Turó del Drac Canet de Mar
310 77.5 EMMA STONE ROIG Sant Felip Neri Barcelona
310 77.5 Joan Roquer Campalans Escorial Vic
310 77.5 Anaís Arnau Calvo Escola de Lliçà d'Amunt Lliçà d'Amunt
310 77.5 Jana Salichs Ruiz Immaculada Concepció Lloret de Mar
310 77.5 Dídac Treserres Saló María Inmaculada Tremp
310 77.5 Sofia Becerra Liang Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
310 77.5 Roger Duran Felipe Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
310 77.5 Ivan Ferrer Gil Escola Les Aigües Cardedeu
310 77.5 Aina Amat Partera Escola Ponent Terrassa
310 77.5 Marc Belmonte Martí Escola Pax Tarragona
310 77.5 Marc Sánchez Pladevall Escola Les Escoles Gurb
310 77.5 Inés García-Palencia Casado Oak House British School Barcelona
310 77.5 Víctor Grande Sánchez Escola Can Besora Mollet del Vallès
310 77.5 Enric Flores Torres Gravi Barcelona
310 77.5 Clàudia Sallès Gallo Hamelín-Internacional Laie Montgat
310 77.5 Aina Gámez Pintor FEDAC-Horta Barcelona
310 77.5 Roger Urgell Marín Escola Les Savines Cervera
310 77.5 Anna Sabé Santacana Montserrat Barcelona
310 77.5 Óscar Vázquez Vázquez El Clot Barcelona
310 77.5 Angel Zhou Sil Barcelona
310 77.5 Clàudia Solé Fàbrega Vedruna-Berga Berga
310 77.5 Berta Puig Rocafull Tecnos Terrassa
310 77.5 Laia Serrano Romero Guinardó Barcelona
310 77.5 David Oliver Marchante Mare de Déu del Carme Tarragona
310 77.5 Jan Revilla Montaner Escola Pau Romeva Barcelona
310 77.5 Elena Pérez Ventura Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
310 77.5 Adrià Rozas Navas La Salle Torreforta Tarragona
310 77.5 Mikel Viola Cilleros Gravi Barcelona
310 77.5 COROMINAS GONZÁLEZ DALMAU Thau Barcelona
310 77.5 Pau Valls Ruiperez Escola Països Catalans Lleida
310 77.5 Roger Liria Sala Aula Escuela Europea Barcelona
310 77.5 Guillem Pascual Font Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
310 77.5 Patricia Oltra Sisternas La Salle Bonanova Barcelona
310 77.5 Noel Freire Insua Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
310 77.5 FARRÉS FRIAS BRUNA Thau Barcelona
310 77.5 Ariadna Guinovart Prat Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
310 77.5 Mar Ollé Benítez Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
310 77.5 Santiago Ayesta Rivera Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
390 77.25 Mar Chacón Nonell Escola Turó del Drac Canet de Mar
390 77.25 Lluc Gasparotto de Dou Infant Jesús Barcelona
390 77.25 Maria Portet Oliva Escola L'Era de Dalt Tona
390 77.25 Àlex Montal Tarradellas Aula Escuela Europea Barcelona
394 77.0 Bouchra Kassemy XXXX Escola Rubió i Ors Reus
394 77.0 Paula Muñiz Catalán FEDAC-Montcada Montcada i Reixac
394 77.0 Lluís Haro Corral Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
394 77.0 Nekane Fuentes Teruel Escola Salou Salou
394 77.0 Berta Solé Claur Betània-Patmos Barcelona
399 76.75 Pau Gall Rubio Escola Les Savines Cervera
399 76.75 Marc Alameda Llunell Escola Pla de Girona Girona
399 76.75 Pablo Badia Ibáñez Betània-Patmos Barcelona
402 76.25 Clàudia Alcoverro Castelló Escola de Xerta Xerta
402 76.25 Joel Antequera González Escola Guillem Fortuny Cambrils
402 76.25 Mireia Ayala Durany Escola Barcelona Barcelona
402 76.25 Carlos Alonso Gutiérrez Mare de Déu del Carme Tarragona
402 76.25 Martí Rubio Carreras Escola Sant Llorenç - ZER Montsià La Galera
402 76.25 Mariona Campos Martorell Infant Jesús Barcelona
402 76.25 Elsa Clavera Fontquerni Escola Orlandai Barcelona
402 76.25 Pau Casassas Sanz Escola Sant Jordi Oliana
402 76.25 MAR CUEVAS CHAVARRIA Escola Pau Casals El Vendrell
402 76.25 Nua Filella Ordi Escola Mare de Déu de Montserrat Malgrat de Mar
402 76.25 Aleix Bertran Gilabert Escola Mestres Montaña Granollers
402 76.25 Oleguer de los Ríos Blanch Escola Pau Delclòs Tarragona
402 76.25 Laia Tejero Álvarez Esc.Fam.Agr.Campjoliu L'Arboç
402 76.25 Miquel Güell Molist Escola Bellpuig Sant Julià de Vilatorta
402 76.25 Oriol Fabregas Soler Madres Concepcionistas de la Enseñanza Barcelona
402 76.25 Judit López Rodríguez Escola Marta Mata El Vendrell
402 76.25 Martin Facchi Batalla La Salle Bonanova Barcelona
402 76.25 Pol Garcia Ruiz Escola Pia d'Igualada Igualada
402 76.25 Carla Ferrer Jordi Vedruna Sagrat Cor Tarragona
402 76.25 Carla Carbonell Guim Escola Les Savines Cervera
402 76.25 Alba Lanzarote Pastor Palcam Barcelona
402 76.25 PAU HORTONEDA JASANS Escola Josep Fusté Alforja
402 76.25 Paula Iglesias Díaz Escola Pau Vila Barcelona
402 76.25 LASALA ELIAS SOFIA Thau Barcelona
402 76.25 Daniel Fernàndez Andreu Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
402 76.25 Alejandro Mariscal Sarroca Escola El Roquissar Altafulla
402 76.25 Clàudia Chornet Maldonado EIC Salou
402 76.25 Biel Reixach Creus FEDAC-Pineda Pineda de Mar
402 76.25 Adrià Mayench Caro Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
402 76.25 Adrià Pardo Borja Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
402 76.25 Pau Pedro Mas Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
402 76.25 Martí Magaña Martín Escola Pau Romeva Barcelona
402 76.25 Gael Sànchez Montés Escola Pax Tarragona
402 76.25 Yaiza Gutierrez Murillo Escola Àngel Guimerà El Vendrell
402 76.25 Judit Sancho Torres Escola Pax Tarragona
402 76.25 Max Bertran Canicio Escola Mossèn Cinto Folgueroles
402 76.25 Ona Belmonte Cardona Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
402 76.25 David Jaén Puig El Clot Barcelona
402 76.25 Álvaro Fargas Solé Sant Miquel Barcelona
402 76.25 Sílvia Sánchez Pellisé Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
402 76.25 Leyre Saldaña Portella Escola Guillem Fortuny Cambrils
402 76.25 Eric Vaque Muñoz Shalom Barcelona
402 76.25 Marc López Escolà Escola Les Savines Cervera
402 76.25 Roger Vallvé Òdena Escola Pax Tarragona
402 76.25 ARASA CERDÀ PAU Thau Barcelona
402 76.25 Laia Escudero Pérez Tecnos Terrassa
402 76.25 Otger Fantova López Escola Les Aigües Cardedeu
402 76.25 MARTA SERVERA LATORRE Virolai Barcelona
402 76.25 Ada Fabregat García Escola El Farell Caldes de Montbui
402 76.25 Mònica Díaz Balaguer Asunción de Nuestra Señora Barcelona
402 76.25 Mariona Font Martínez Escola Turó del Drac Canet de Mar
402 76.25 Nil Concernau Vert Escola Barcelona Barcelona
402 76.25 Helena De la Torre Martínez Escola Pax Tarragona
402 76.25 Yoel Gallardo Cerrato Escola Charles Darwin El Prat de Llobregat
402 76.25 Carla Mompel Serrano Escola Doctor Alberich i Casas Reus
402 76.25 Hugo Valdivia Escolano, Escola Solcunit Cunit
402 76.25 Héctor Martínez Alonso Escola Guillem Fortuny Cambrils
402 76.25 Berta González Gasull Escola Sant Martí Barcelona
402 76.25 Helena Pellejero Gasa Escola Barcelona Barcelona
402 76.25 Jan García Comas Llor Sant Boi de Llobregat
402 76.25 Albert Paradell Jiménez La Salle Bonanova Barcelona
402 76.25 Ademar Ribó Pellegrini Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
402 76.25 Pol Sevil Gascó Escola Guillem Fortuny Cambrils
402 76.25 Martí Vinyeta Ramis Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
402 76.25 Abril Vidal Roig Escola Guillem Fortuny Cambrils
402 76.25 Carla Postigo Guardiola Montseny-Poblenou Barcelona
402 76.25 Pol Sierra Dabán Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
402 76.25 Albert Taulé Andrés Sant Nicolau Sabadell
402 76.25 Lua de Torres Ezcurra Aula Escuela Europea Barcelona
402 76.25 Alba Mirambel Ricardo Escola Mestral Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant
402 76.25 Hendrik Manuel Stoops Lugo Hamelín-Internacional Laie Montgat
402 76.25 Martina Badia Alemany Llor Sant Boi de Llobregat
402 76.25 Mireia Font Wennberg La Vall Sabadell
402 76.25 Claudia Andrés Díaz Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
402 76.25 Alexia Julià Asin Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
477 76.0 Mercè Batlle Prats La Vall Sabadell
478 75.75 Jan Colomer Vendrell Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
478 75.75 Luca Huisman Espada Escola Pau Romeva Barcelona
478 75.75 Nil García De Miguel Tecnos Terrassa
478 75.75 Carla González Cubells Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia Barcelona
482 75.5 Abril Llinés Gutiérrez de Pando Balmes Mataró
482 75.5 Alba Tovar Hidalgo Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
482 75.5 Edurne Piña Sánchez-Diezma Montserrat Cerdanyola del Vallès
485 75.0 Víctor Aires Prieto Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
485 75.0 Blay Clotas Cekov Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
485 75.0 Judith Avilés Ponce Mare de Déu de la Mercè Sant Feliu de Llobregat
485 75.0 David Armengou Parrado Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
485 75.0 ferran alegre casanova Sant Vicenç Sant Vicenç dels Horts
485 75.0 Blanca Argemí Casellas Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
485 75.0 Clara Ferrarons Diaz Escola Pompeu Fabra Barcelona
485 75.0 Ferran Alegre Baltasar Claver Lleida
485 75.0 Guillem Altimiras Ferrer Patufet Barcelona
485 75.0 Jana Biosca Marrón Aula Escuela Europea Barcelona
485 75.0 ÈRIC BARDOLET VALLDAURA Escola Lluçanès Prats de Lluçanès
485 75.0 Maria Dalmau Santamaria Escola El Rodonell Corçà
485 75.0 BASELGA GRANOLLERS ALEIX Thau Barcelona
485 75.0 Sílvia Calpe Campos Sagrat Cor-Diputació Barcelona
485 75.0 David Cisneros Verde Sil Barcelona
485 75.0 NÚRIA CERVELL MATOS Virolai Barcelona
485 75.0 Benet Carbonell Fusté L'Avet Terrassa
485 75.0 Laia Berenguer Jimenez Escorial Vic
485 75.0 Imad Sadki Mechbal Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
485 75.0 Sofia Comerma Mossull Sagrats Cors Centelles
485 75.0 Mariona Soldevila Clota El Carme-Vedruna Manlleu
485 75.0 Pol Rovira Campos Viaró Sant Cugat del Vallès
485 75.0 Izan Díaz Díaz Ateneu Instructiu Sant Joan Despí
485 75.0 Marina Ferrando Lumbreras Betània Cornellà de Llobregat
485 75.0 Salut Castells Vila Escola Enric Casassas Sabadell
485 75.0 Marc Oriol Borràs Sol Escola Beat Bonaventura Gran Riudoms
485 75.0 Daniel Esteve Navarro Mare de Déu del Roser Barcelona
485 75.0 Arnau Canadell Castells Escorial Vic
485 75.0 Bruna Fontanals Farreras El Roser Sant Julià de Vilatorta
485 75.0 Alejandro García Delgado FEDAC - Santa Coloma Santa Coloma de Gramenet
485 75.0 Ricard Ferrando Paredes Escola Rubió i Ors Reus
485 75.0 Annabel Regales Moreno Escola Montserrat Sant Salvador de Guardiola
485 75.0 Elsa Larroza Ligero Escola Pompeu Fabra Vallirana
485 75.0 Irene Solsona Pujol Escola Renaixença Els Hostalets de Pierola
485 75.0 Ainhoa Rubio Martínez Escola Antoni Doltra Pineda de Mar
485 75.0 Joaquim Gibert Torres FEDAC-Pineda Pineda de Mar
485 75.0 Gael García Marín La Immaculada Vilassar de Dalt
485 75.0 Anna de Vidal Flores John Talabot Barcelona
485 75.0 CARMEN LÓPEZ BAENA Cumbres-3 Esplugues de Llobregat
485 75.0 Pau Martínez Paricio Institut Escola Sant Joan de les Abadesses Sant Joan de les Abadesses
485 75.0 Daniel Gallego Gutiérrez John Talabot Barcelona
485 75.0 Oscar Martino Castelló Infant Jesús Barcelona
485 75.0 Izan Orellana Rodríguez Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
485 75.0 Aina Roses Xuriguera FEDAC-Manresa Manresa
485 75.0 Lucas Sánchez Mercé Escola Santa Susanna Santa Susanna
485 75.0 Núria Puig Rovira Vedruna Immaculada Barcelona
485 75.0 Àlex Polo Prior Escola Font Freda Montcada i Reixac
485 75.0 Adrià Trinidad Belmonte Asunción de Nuestra Señora Barcelona
485 75.0 Carla Torres Lafau Escola Santa Susanna Santa Susanna
485 75.0 Cristina Hermida Airabella Escola Les Savines Cervera
485 75.0 Ana Martín Martínez Montserrat Barcelona
485 75.0 Francisco Valverde Hernández Mare de Déu del Roser Barcelona
485 75.0 Marc Jové Tubau Escola Sant Marc Calldetenes
485 75.0 Ming Ming Zhu Asunción de Nuestra Señora Barcelona
485 75.0 Joan Altur Pastor Turó Constantí
485 75.0 Núria Sospedra Martín Llor Sant Boi de Llobregat
485 75.0 Marina Velis Gimeno Immaculada Concepció Lloret de Mar
485 75.0 Santiago García Sánchez Santa Dorotea Barcelona
485 75.0 Midori Gámez Majima Tecnos Terrassa
485 75.0 Martí Checa Ridao Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
485 75.0 Lorena García Calderón Sagrat Cor-Diputació Barcelona
485 75.0 Sophia Trincado Skitch Infant Jesús Barcelona
485 75.0 Arnau Canela De la Torre Garbí Pere Vergés Badalona
485 75.0 Eduardo Hernández Pareja Aula Escuela Europea Barcelona
485 75.0 José Pardo García Sagrado Corazón Barcelona
485 75.0 Héctor González Corpas La Salle Horta Barcelona
485 75.0 Imke-Sajile Guerra Robelló Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
485 75.0 Pol Gallego Coll Escola Pia de Sarrià-Calassanç Barcelona
485 75.0 Xavier Vime Torrent El Clot Barcelona
485 75.0 Nora Lorenzo Martínez Inst-Esc Art. Oriol Martorell Barcelona
485 75.0 Alejo Orejudo Nevado Aula Escuela Europea Barcelona
485 75.0 Pablo Piernas Pons La Presentació Arenys de Mar
485 75.0 Júlia Solé Olona Vedruna Immaculada Barcelona
485 75.0 Lucas Teerink Ruiz Institut Escola Costa i Llobera Barcelona
485 75.0 Yago Vilas López Immaculada Concepció Lloret de Mar
485 75.0 Eva Aralov Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona
485 75.0 Albert Alarcón Giralt Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
485 75.0 Marc Tosas Jodar Betània-Patmos Barcelona
485 75.0 Gabriel Minguell Llovera Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
485 75.0 LLEVADOT SESMILO JORDI Thau Barcelona
565 74.75 MARTA BARRERA SÁNCHEZ Escola Campderrós Vallirana
565 74.75 Joana Vives Vidal Escola Sant Domènec Santa Margarida i els Monjos
565 74.75 JORDI PUXEU ARBÓS Escola Pia d'Olot Olot
565 74.75 Elena Prat Ferrer Sant Miquel Barcelona
565 74.75 Gisela Polo Verde Escola Bages Manresa
565 74.75 Anna Palet Tarré Infant Jesús Barcelona
565 74.75 Artur Xapellí Lara Escola Santa Susanna Santa Susanna
565 74.75 Iker Martínez Camacho Escola Salvador Espriu Granollers
573 74.5 Lídia Biszewski Vila Escola Les Savines Cervera
573 74.5 Noemi Pérez Ramos Escola Pia de Vilanova i la Geltrú Vilanova i la Geltrú
573 74.5 ILLARY GASPAR VILLAORDUÑA Virolai Barcelona
576 74.25 Noah Hidalgo Estévez Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
577 73.75 Paula Barceló Prados El Turó Mataró
577 73.75 Josep Basart Perez FEDAC-Pineda Pineda de Mar
577 73.75 Maria Aira Cosa Maristes Rubí Rubí
577 73.75 Marc Balfegó Comes Escola Sant Jordi L'Ametlla de Mar
577 73.75 Alexander Chufarovskiy Lisovskiy Institut Escola Lloret de Mar Lloret de Mar
577 73.75 Raül Cases Aldomà Escola L'Àlber Albesa
577 73.75 Guillermo Calleja Fernández Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
577 73.75 Adrián Capuz Rius-solsona Infant Jesús Barcelona
577 73.75 Laia Jiménez Nin Garbí Pere Vergés Esplugues de Llobregat
577 73.75 YUTORI MURAKAMI Escola Antoni Brusi Barcelona
577 73.75 Júlia Cereijo Gassol FEDAC-Horta Barcelona
577 73.75 Ariadna Fernández Morgado Gravi Barcelona
577 73.75 Miquel Rabasseda Raventós Joan Roca 1953 Barcelona
577 73.75 Espinosa Segura Aina Ruiwei Escola Provençals Barcelona
577 73.75 Marcos Mejías Villalba Xaloc L'Hospitalet de Llobregat
577 73.75 Aina Segalés Sabata Escola Doctor Joaquim Salarich Vic
577 73.75 Pau Maldonado Rusiñol Tabor Santa Perpètua de Mogoda
577 73.75 Isaac Johera Navarro Sant Gabriel Viladecans
577 73.75 Abril Segura Biosca Escola Sant Miquel Miralcamp
577 73.75 Genoveva Mimó García Mare de Déu de la Serra Montblanc
577 73.75 Gorka Morales Garcia Escola Sant Jaume Sant Jaume d'Enveja
577 73.75 Illa Moliné Aliaga L'Avet Terrassa
577 73.75 Lucía Montes Arroyo Escola L'Olivera Vallirana
577 73.75 Nicolás Martí Bellver John Talabot Barcelona
577 73.75 Sandra Li Dong Escola Montbui Caldes de Montbui
577 73.75 Guillem Sans Romero Escola Lola Anglada Sant Quirze del Vallès
577 73.75 Joana Subirats Torrents Escola Montsant Reus
577 73.75 Marc Ferrer Comellas Tecnos Terrassa
577 73.75 Josep García Ferreras Sant Gregori Barcelona
577 73.75 Raúl Castillo Moraz Sant Gabriel Viladecans
577 73.75 Andrea Sturlese Cuadra Infant Jesús Barcelona
577 73.75 Sira Clavero Bonell Vedruna Sant Elies Vilafranca del Penedès
577 73.75 Pablo-Cayetano Molina Carulla Sant Ignasi Barcelona
577 73.75 Clara Sarrias Serentill Escola Les Savines Cervera
577 73.75 Paula Yan Fontanet Tejedor Escola Ferran Sunyer Barcelona
577 73.75 Maria Forrellat Melenchón Sant Nicolau Sabadell
577 73.75 Roc Oliva Valls Sant Jordi Fornells de la Selva
577 73.75 Ferran Milián Duque Escola Honorable Josep Tarradellas El Prat de Llobregat
577 73.75 Marc Meya Molina Escola Bisbat d'Egara Terrassa
577 73.75 ELSA JAULAR BERTRÁN Virolai Barcelona
577 73.75 Pablo Abella Escudero Betània-Patmos Barcelona
577 73.75 Marc Sanz Parreño Maria Ward Badalona
577 73.75 Sílvia Ruiz Bulnes Isabel de Villena Esplugues de Llobregat
577 73.75 María Elena Sánchez Grümmer Aula Escuela Europea Barcelona
577 73.75 Martín Pérez Parés Escola Pia de Caldes de Montbui Caldes de Montbui
577 73.75 Aina Soldevila López La Vall Sabadell
577 73.75 Albert Baliu Fuentes Ramon Fuster Cerdanyola del Vallès
577 73.75 Júlia Gallego Vega Casp-Sagrat Cor de Jesús Barcelona